نکات آموزشی

3 نکته طلایی برای خرید تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان

3 نکته طلایی برای خرید تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان

تشک رویال مدل نیلوفر نوجوان

قیمت اصلی 2,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,000,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل پرستیژ دو نفره

13,100,000 تومان14,050,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره

15,650,000 تومان18,100,000 تومان
تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره نکات مهم در انتخاب جنس تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو

تشک رویال مدل رز یک‌ نفره

2,300,000 تومان3,300,000 تومان
تشک رویال مدل رز یک‌ نفره و دو نفره چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک رویال مدل رز یک‌ نفره و دو

تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان

مهیا کردن تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان نیاز اساسی هر فرد محسوب می‌شود. بعد از یک روز سخت و سرد زمستانی و بعد از ساعت‌ها در میان برف و سرما بودن قطعاً استفاده از یک رختخواب گرم، حس فوق‌العاده‌ای برای شما ایجاد می‌کند.

این حس تنها با دقت در انتخاب یک تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان به وجود می‌آید که البته کار ساده‌ای است. در ادامه با بررسی ویژگی‌های تشک مناسب خوابیدن در فصل زمستان و همچنین بررسی بهترین مدل تشک مناسب فصل زمستان، ویژگی‌های آن و راهنمای خرید با ما همراه باشید.

ویژگی ‌تشک مناسب فصل زمستان

ویژگی ‌تشک مناسب فصل زمستان

تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان، تشکی است که از الیاف عایق در برابر سرما تشکیل شده باشد. همچنین ملحفه یا روتختی نیز در فصل‌های مختلف باید مناسب آن فصل باشد. یعنی در فصل تابستان از روتختی خنک و در فصل زمستان از روتختی گرم‌تر استفاده شود.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

شماره تماس تولیدی تشک رویال


فروش!تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره


تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره

1,375,000 تومان1,870,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره برای چه کاربردهایی دارد؟ تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره و دو نفره یکی از مدل‌های باکیفیت محصولات برند رویال است و در دسته تشک‌های فنری متصل قرار می‌گیرد. فنرهای به کار رفته در این تشک در سرتاسر اسکلت آن به هم متصل هستند. این ویژگی باعث می‌شود تا خوابیدن روی این تشک هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان لذت‌بخش باشد و احساس راحتی را برای همه افراد فراهم می‌کند. اندازه‌ای که برای تشک‌های یک نفره و دونفره تشک رویال مدل آرامش در نظر گرفته شده‌اند، متنوع و نیازهای افراد با قد و


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل ماسا نوجوان


تشک رویال مدل ماسا نوجوان


مقایسه

تشک رویال مدل ماسا نوجوان

1,185,000 تومان
امتیاز 5.00 از 5
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره


تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره

12,015,000 تومان12,775,000 تومان
تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره چه موقع باید نسبت به خرید تشک اقدام کرد؟ آیا می‌دانید قیمت تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره چقدر است؟ بهترین تشک پددار لیدوما را از کجا باید خریداری کنیم؟ لازمه یک خواب راحت به همراه آرامش، برخورداری از سرویس مناسب است که در این میان تشک پددار لیدوما حرف اول را می‌زند. معرفی تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره تشک باکیفیت رویال پددار لیدوما  یک تشک طبی فنری که برای افراد سنگین‌وزن گزینه ایدئالی محسوب می‌شود. لایه‌های ریباند و اسفنج بخش‌های بالا و پایین، تشک را به‌خوبی پوشش می‌دهند. تعداد فنرهای


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره


تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره

4,620,000 تومان5,225,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره آیا در مورد قیمت تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره اطلاعاتی دارید؟ ما انسان‌ها بدون آنکه متوجه باشیم، یک ‌سوم از عمر خود را در خواب سپری می‌کنیم و داشتن تشک راحت می‌تواند مهم‌ترین عامل در تجربه خوابی راحت باشد. تشک رویال مدل مدیکال لایت بهترین گزینه برای تجربه خوابی توأم با آرامش است. معرفی تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره تشک مدیکال لایت یک تشک طبی است که مطابق تکنولوژی‌های روز طراحی می‌شود. این تشک مناسب افراد با وزن متوسط است که هسته اصلی تشک فوق به ‌وسیله فوم و


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

برای انتخاب تشک مناسب خوابیدن در فصل زمستان باید نکات زیر را در نظر داشته باشید.

استفاده از لحاف و ملحفه‌های گرم روی تشک

تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان باید گرم باشد؛ لذا جهت ایجاد این شرایط بهتر است از لحاف و ملحفه گرم بر روی تشک استفاده شود. در این صورت یک رختخواب گرم برای استراحت در یک شب طولانی و سرد زمستانی در اختیار دارید.

استفاده از پد گرم کننده بر روی تشک

گاهی اوقات حتی در صورت استفاده از ملحفه و لحاف بر روی تشک، باز فرد سرما را احساس می‌کند. در این حالت باید چه کرد؟ در این صورت برای استفاده از یک تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان، استفاده از یک پد گرم کننده یک راه‌حل سریع و فوق‌العاده برای ایجاد گرمای بیشتر و رفع این مشکل است.

البته استفاده از پد گرم‌کننده یک سری نکات مربوط به خودش را دارد که حتماً باید آن‌ها را رعایت کرد؛ این نکات عبارت‌اند از:

  • قبل از اینکه خوابتان ببرد پد گرم کننده را خاموش کنید.
  • پد گرم کننده را تا نکنید؛ زیرا ممکن است بیش از حد گرم شود.
  • در صورت مشاهده هرگونه لکه قهوه‌ای یا سیاه بر روی پد گرم کننده در اسرع وقت آن را تعویض کنید.
  • پد گرم کننده را روی ملحفه قرار دهید نه زیر آنها؛ زیرا قرار دادن آن در لایه زیرین ممکن است باعث گرمای بیش از آن شود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

اجزای تشکیل دهنده تشک مناسب فصل زمستان

ایجاد یک رختخواب گرم در شب زمستانی سرد با یک تشک مناسب مهیا می‌شود. تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان باید از الیافی باشد که عایق سرما باشد مانند: ساتین، پنبه برس خورده، پشم، پر و کرک.

این الیاف به دلیل اینکه عایقی در برابر سرما هستند هرگز سرما را انتقال نمی‌دهند، در ادامه مواد تشکیل دهنده هریک را بررسی می‌کنیم.

اجزای تشکیل دهنده تشک مناسب فصل زمستان

ساتین

ساتین متشکل از پنبه بوده در نتیجه یک ماده قوی و بسیار گرم و نرم است. این الیاف به راحتی با به دام انداختن سرما باعث گرم شدن تشک می‌شوند. همچنین این الیاف بسیار سبک وزن و با قابلیت تنفس و انتقال جریان هوا هستند.

پنبه برس خورده

این الیاف هم صد‌در‌صد از پنبه تشکیل شده و قابلیت تنفس دارد. به دلیل تشکیل شدن از پنبه عایق سرما است و هرگز باعث تعریق و گرمازدگی نمی‌شود. در نتیجه یک تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان در اختیار دارید که قابلیت این را دارد در شب‌های سرد زمستان گرما را برای شما به ارمغان آورد.

پشم

پشم‌ها از دیرباز به عنوان عایق مورد استفاده قرار می‌گرفتند. برخی از پشم‌ها که جلوی انتقال سرما را می‌گیرند عبارت‌اند از: پشم کشمیر، پشم مرینو، پشم آلپاکا و پشم موهر.

در صورتی که برای خرید تشک به فروشگاه می‌روید در قسمت معرفی تشک و مواد تشکیل دهنده آن به این نام‌ها دقت کنید. در صورتی که دنبال یک تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان هستید، مواد تشکیل دهنده تشک مد نظر شما می‌تواند یکی از این پشم‌ها باشد.

پشم مناسب تشک در فصل زمستان

پر و کرک

پر و کرک از دیرباز به عنوان پرکننده تشک، رختخواب و لحاف مورد استفاده قرار می‌گرفته است. پر و کرک یک ماده طبیعی است که از غاز‌ و اُردک‌ها تهیه می‌شود و برای داشتن یک تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان می‌توان از آن استفاده کرد.

این الیاف قابلیت تنفس و جریان هوا را دارند. یکی از دلایل برجسته شدن پر و کرک و پرطرفدار کردن آن، طبیعی، ضد آلرژی و ضد حساسیت بودن آن است. پر و کرک در فصل زمستان عایق سرما بوده و می‌تواند در فصل زمستان افراد را گرم نگه دارد.

مزایای تشک مناسب فصل زمستان

بهتر است با شروع فصل زمستان، تشک مناسب با آن فصل استفاده شود تا خوابی بی دغدغه و آسوده را تجربه کنید. استفاده از تشک مناسب هر فصل باعث راحتی فرد و نتیجه سلامتی آن می‌شود. برخی از مزایای تشک مناسب فصل زمستان شامل موارد زیر می‌شوند.

مزایای تشک مناسب فصل زمستان

تشکیل شده از الیاف طبیعی

یکی از مزایای تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان طبیعی بودن الیاف و مواد تشکیل دهنده آن است. طبیعی بودن الیاف تشکیل دهنده این تشک‌ها علاوه بر عایق بودن در برابر سرما و ایجاد یک خواب راحت، ضد حساسیت و آلرژی هستند و فرد در صورت استفاده از آن دچار حساسیت و بیماری نمی‌شود.

فرو رفتن در خواب عمیق

با شروع فصل زمستان افراد همواره به دنبال یک جای دنج برای خواب راحت و فرار از سرما هستند. یکی دیگر از مزایای استفاده از تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان این است که با ایجاد گرمای مورد نیاز بدن حس آرامش را درون فرد برقرار می‌سازد و فرد بعد از یک روز سرد و برفی به رختخواب پناه برده و به خواب عمیق فرو می‌رود.

فرو رفتن در خواب عمیق از مزایای استفاده از تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان

محافظت از استخوان‌ها و مفاصل

در فصل زمستان کلیه اعضای بدن و مخصوصاً استخوان‌ها و مفاصل در معرض سرمای شدید هستند. سرمای زیاد برای بدن ضرر داشته و گاهی باعث ایجاد درد و ناراحتی در فرد می‌شود.

در صورت استفاده از تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان، فرد بعد از سپری کردن روز خود در سرما به رختخواب گرم و نرم که همان تشک برای فصل زمستان است، پناه برده و حالا عضلات و استخوان‌ها گرمای مورد نیاز خود را دریافت می‌کنند.

معایب تشک مناسب فصل زمستان

لازم به ذکر است که اگر به دنبال معایب تشک مناسب فصل زمستان هستید، هیچ گونه ایرادی برای آن گزارش نشده و وجود ندارد. شما می‌توانید با خیال راحت تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان را خریداری و استفاده کرده و خواب باکیفیت را به خود هدیه کنید.

تشک فصل زمستان مدل رویال

تشک رویال یکی از قدیمی‌ترین و بهترین تولید کنندگان تشک طبی در ایران است که کلیه محصولات خود را با مرغوب‌ترین متریال تولید و روانه بازار کرده است. تشک مناسب فصل زمستان مدل رویال، بهترین تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان است.

جهت خرید تشک مخصوص فصل زمستان به سایت اینترنتی تشک رویال مراجعه کرده و بعد از بررسی کلیه ویژگی‌ها و همچنین قیمت تشک مخصوص فصل زمستان، خرید خود را ثبت کنید.

تشک فصل زمستان مدل رویال

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سایر مقالات:

3ویژگی تشک مناسب کودکان کم خواب- قیمت تشک کودک رویال 1402
5 نکته کلیدی در انتخاب بهترین مارک تشک های مواج
8 مورد از عوامل مؤثر بر خواب کافی که احتمالاً نمی‌دانید!

سؤالات متداول

  1. تشک مناسب فصل زمستان چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

این تشک باید از الیاف عایق سرما تهیه و تولید شده باشد.

  1. مزایای تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان چیست؟

باعث ایجاد گرمای مورد نیاز بدن و محافظت از استخوان‌ها و مفاصل در برابر سرما می‌شود.

  1. آیا تشک مناسب خوابیدن در زمستان وجود دارد؟

بله شرکت رویال تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان را تولید کرده است.

سخن پایانی

داشتن یک رختخواب گرم در فصل پر سرمای زمستان بسیار ضروری است. با داشتن این تشک علاوه بر خواب راحت، از هرگونه بیماری و درد عضلات و مفاصل در امان خواهید ماند.

در این مقاله سعی بر آن بود که تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان و مزایا و معایب آن را بررسی و ارائه کنیم تا در صورت نیاز از آن بهره بگیرید.

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من