Showing 1–12 of 57 results, including child brands

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره

14,035,000 تومان16,210,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان

7,015,000 تومان
  لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس یک نفره

8,105,000 تومان10,890,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن دو نفره

12,460,000 تومان13,790,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن نوجوان

6,255,000 تومان
      لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن یک نفره

6,990,000 تومان9,435,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک دو نفره

9,155,000 تومان10,210,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک نوجوان

4,560,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک یک نفره

5,105,000 تومان6,825,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا دو نفره

7,260,000 تومان7,705,000 تومان
تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا دونفره  چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک رویال مدل فلورا از بهترین تشک‌های طبی فنری

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان

3,630,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا یک نفره

3,855,000 تومان5,565,000 تومان
برند: رویال نوع : طبی - فنری اندازه: یک نفره ابعاد: 90 در 200 سانتی متر ابعاد: 120در 200 سانتی متر  

با تشک رویال و انواع آن آشنا شوید
تشک رویال از برترین تولیدکنندگان در صنعت تشک به شمار می‌آید که اولویت اصلی این شرکت، کیفیت بالای محصولاتی است که تولید می‌کند. رویال در تولید تشک‌های خود از مرغوب‌ترین مواد اولیه و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها استفاده می‌کند و خط تولید این کارخانه را نیروهای متخصص تشکیل می‌دهد. همچنین شایان ذکر است که ناظران کیفی همواره بر کیفیت محصولات این برند نظارت می‌کنند.
به همین دلیل است که رویال در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین‌ها در تولید تشک‌های مرغوب شناخته می‌شود و تولیدات خود را حتی به آن طرف مرزها هم صادر می‌کند. البته بسیاری از افراد سودجو از نام این برند سوءاستفاده و تشک‌های بی‌کیفیت را با نام رویال به بازار عرضه می‌کنند؛ به این ترتیب باید در هنگام خرید به اصل بودن آن توجه کرد.
تشک‌های رویال اصل، کیفیت بسیار بالایی دارند و در انواع مختلفی تولید می‌شوند. برای خرید تشک‌های رویال به صورت اصل باید به نمایندگی‌های معتبر رویال یا سایت این شرکت مراجعه کنید تا از اصل بودن و کیفیت آن مطمئن باشید. اگر می‌خواهید درباره تشک‌های رویال و انواع مختلف آن بیشتر بدانید، با ما همراه شوید.
تشک‌های رویال چه ویژگی‌هایی دارند؟
در خرید تشک باید به نکات زیادی توجه کنید؛ زیرا انتخاب یک تشک مناسب و استاندارد می‌تواند کیفیت خواب شما را تحت تأثیر قرار بدهد. در صورتی که از یک تشک نامناسب استفاده کنید، ممکن است دچار اختلال در خواب و یا درد مفاصل شوید. رویال در تولید تشک‌های خود تمامی این نکات را در نظر می‌گیرد و تشک‌های با کیفیت عالی روانه بازار می‌کند.
اما قبل از خرید تشک رویال لازم است تا با ویژگی‌های آن آشنا شوید. در بررسی خصوصیات تشک‌های برند رویال باید همه جوانب را در نظر گرفت؛ در این صورت است که می‌توان نوع متناسب با نیازها و سلیقه خود را انتخاب و خریداری کرد. در ادامه مهم‌ترین ویژگی‌های تشک‌های این برند که سبب تمایز آن‌ها از سایر تشک‌ها شده‌اند، بررسی می‌شوند.
دوام بالا
یک تشک باکیفیت باید بتواند شکل خود را برای چندین سال حفظ کند. یکی از بزرگ‌ترین عواملی که دوام تشک را تعیین می‌کند، مواد اولیه‌ای است که در ساخت آن استفاده می‌شود. تشک‌هایی که پس از مدت‌زمان کوتاهی خراب می‌شوند، با مواد ارزان‌ قیمت و بی‌کیفیت ساخته شده‌اند. تشک رویال اصلی با مرغوب‌ترین مواد اولیه ساخته می‌شود.
البته باید توجه داشته باشید که نوع تشک هم در میزان دوام آن تأثیر دارد. برای مثال، هنگام خرید تشک مموری فوم و هیبریدی، میزان تراکم تشک از اهمیت زیادی برخوردار است. در حالی که این عامل در تشک‌های لاتکس اهمیت چندانی ندارد؛ زیرا لاتکس دوام بالایی دارد. در تشک‌های فنری هم فنر به کار رفته در ساخت آن‌ها در دوام تشک نقش مهمی را ایفا می‌کند.
دوام انواع تشک رویال با توجه به مواد اولیه مرغوب و چگالی بالایی که در تولید آن‌ها استفاده می‌شود، بسیار بالا است. این ویژگی را می‌توان یکی از بارزترین تفاوت‌های این تشک‌ها با تشک‌های برندهای مشابه به شمار آورد. فاکتور تأثیرگذار دیگر در افزایش دوام تشک‌های رویال، ضخامت مناسب آن‌ها است؛ این ضخامت به گونه‌ای است که افراد با وزن، شیوه خوابیدن و نیازهای مختلف را راضی نگه می‌دارد.
خاصیت ارتجاعی استاندارد
یکی از بزرگ‌ترین تصمیمات در زمان خرید تشک، انتخاب بین تشک سفت و نرم است. رویال، انواع تشک‌های خود را در درجات مختلفی از سختی و برای کاربردهای گوناگونی تولید می‌کند. به همین دلیل در خرید تشک رویال سفت یا نرم، گزینه‌های زیادی را در اختیار دارید و می‌توانید با توجه به نیاز و سلیقه‌ای که دارید، انتخاب کنید.
میزان سفتی تشک‌های رویال به کشش فنر داخلی و موادی که در ساخت آن استفاده می‌شوند، بستگی دارد. لایه بیرونی و روکش این تشک‌ها هم طوری انتخاب می‌شوند که میزان مناسبی از سفتی را برای شما فراهم کنند. انواع تشک رویال نرم، نسبتاً سفت و سفت تولید می‌شوند که با توجه به عادت‌های خواب و نیازی که در هنگام خواب دارید، می‌توانید انتخاب‌های زیادی داشته باشید.
البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که تشک‌های خیلی نرم یا خیلی سفت مناسب نیستند و هر دو به یک اندازه منجر به بروز کمر درد می‌شوند. رویال در ساخت تشک‌های خود همواره این نکته را در نظر می‌گیرد و درجه مناسبی از سفتی را به کار می‌برد.
ارتفاع مناسب
ترجیحات فردی و میزان بودجه افراد، دو فاکتور مهم در انتخاب ارتفاع یا همان ضخامت تشک‌ها هستند. تشک‌های ضخیم لزوماً ساختار پیچیده‌تری نسبت به تشک‌های نازک‌تر ندارند. اگر تشک‌های ضخیم را ترجیح می‌دهید، بهتر است از پایه‌های قابل تنظیم برای نگه‌داشتن آن استفاده کنید. البته برخی از تشک‌ها به قدری ضخیم هستند که قابلیت خم‌شدگی زیادی ندارند.
نکته دیگری که برای ارتفاع تشک خود باید در نظر بگیرید، ارتفاع تخت است. توجه داشته باشید که قد و وزن شما هم در ضخامت تشک تأثیرگذار هستند. تشک رویال درجه یک دارای ارتفاعی مناسب و استاندارد است که برای استفاده افراد با وزن معمولی بسیار مناسب است. البته اگر وزن بالایی دارید، بهتر است تا از تشک‌های ضخیم‌تر رویال استفاده کنید.
در تولید مدل‌های مختلف تشک رویال از چند لایه داخلی از جنس پنبه، الیاف، موکت، فنر و رویه استفاده می‌شود و این لایه‌ها در انواع مختلف این تشک‌ها متفاوت هستند. عمر تشک تا حد زیادی به ارتفاع آن بستگی دارد؛ به همین علت رویال در ساخت تشک‌های خود، ضخامت استانداردی را در نظر می‌گیرد و به این ترتیب عمر این تشک‌ها بالا است.
جلوگیری از بروز دردهای مفصلی
ساختار یک تشک استاندارد باید به گونه‌ای باشد که ستون فقرات را به خوبی حمایت کند و از بروز درد در نواحی مختلف بدن جلوگیری کند. رویال برای این مسئله هم راه‌حل دارد؛ انواع تشک طبی این برند علاوه بر جلوگیری از بروز درد، به تسکین آن‌ها و روند بهبود افرادی که از دردهای عضلانی رنج می‌برند، کمک شایانی می‌کند.
یکی از این تشک‌ها، تشک رویال ارتوپدیک است که از بهترین مواد اولیه ساخته می‌شود و عمر مفید بالایی هم دارد. در تولید این تشک، فنر فلزی حذف شده و از فوم‌ها و مواد فشرده ریباندی استفاده می‌شود. این مواد برای کسانی که درد ستون فقرات بخصوص کمر درد را تجربه می‌کنند، بسیار مفید است. معمولاً ارتفاع این تشک نسبت به تشک‌های معمولی بیشتر است.
آنتی باکتریال و قابل شستشو
تشک‌ها جای مناسبی برای رشد باکتری‌ها هستند؛ مخصوصاً اگر به دلیل عرق کردن، مرطوب هم باشند. این باکتری‌ها منجر به بروز حساسیت‌های پوستی مانند اگزما و … می‌شوند و حتی ممکن است سرطان‌زا باشند و سلامت افراد را نشانه بگیرند. اما چاره چیست؟ یک تشک خوب باید ضدباکتری و حساسیت باشد تا بتواند از بروز هر گونه حساسیت و بیماری پیشگیری کند.
تشک‌های رویال دارای خاصیت آنتی باکتریال هستند و به هیچ عنوان منجر به حساسیت نمی‌شوند. مواد به کار رفته در تولید این تشک‌ها اجازه نمی‌دهند تا هیچ گونه باکتری به تشک نفوذ کند و همواره آن را خشک نگه می‌دارد. جنس روکش این تشک‌ها هم به گونه‌ای است که قدرت جذب بالایی دارد و کاملاً ضد حساسیت است.
خاصیت قابل توجه دیگر این تشک‌ها، قابلیت شستشوی آن‌ها است. این خاصیت برای افرادی که به بهداشت تشک خود اهمیت می‌دهند، می‌تواند یک مزیت بسیار مهم به شمار بیاید. لازم به ذکر است که روکش‌های به کار رفته در مدل‌های مختلف تشک رویال نیز قابلیت شستشو دارند. شما می‌توانید به راحتی آن‌ها را از تشک جدا کنید و بشورید.
داشتن ضمانت‌نامه معتبر
از دیگر مزیت‌های تشک‌های رویال، می‌توان به ضمانت‌نامه و خدمات پس از فروش آن اشاره کرد. این مزیت هم کیفیت تشک‌های این برند را ثابت و هم خیال شما را از خریدتان راحت می‌کند. در این حالت از ضررهای مالی احتمالی در آینده هم جلوگیری می‌شود.
آیا مدل‌های مختلف تشک رویال را می‌شناسید؟
خرید تشک می‌تواند بسیار استرس‌زا باشد، زیرا یک سرمایه گذاری بزرگ است و یکی از وسایلی است که بیشترین تأثیر را بر کیفیت زندگی روزمره و خواب شبانه شما دارد. به خصوص به این دلیل که انواع مختلفی از تشک‌ها در بازار موجود هستند و انتخاب از میان ده‌ها مدل و چندین برند مختلف، کار سختی به نظر می‌رسد.
میزان راحتی، کیفیت و هزینه از جمله فاکتورهای مهمی هستند که در انتخاب نوع مناسب تشک اهمیت زیادی دارند. انواع تشک رویال دارای مدل‌ها و تنوع بالایی هستند و تمامی سلایق و نیازهای افراد را پوشش می‌دهند. در ادامه، محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین انواع تشک‌های رویال بررسی می‌شوند.
تشک فنری
تشک‌های فنری همیشه محبوب بوده‌اند و برای استفاده افراد با سنین مختلف مناسب هستند. کیفیت و دوام این تشک‌ها به کیفیت فنرهای به کار رفته در تولید آنها بستگی دارد. تشک رویال فنری از تعداد زیادی فنرهای مارپیچ ساخته می‌شود که جنس آنها از فولاد است. همین ویژگی باعث شده است تا کیفیت نهایی انواع تشک‌های فنری برند رویال بسیار بالا باشد.
رویال در ساخت انواع تشک فنری مدرن خود علاوه بر فنر از لایه‌های فوم و اسفنج نیز استفاده می‌کند. این طراحی باعث شده تا حالت ارتجاعی و سروصدای فنرها کم شود و در هنگام خواب هیچ گونه لرزشی نداشته باشند. این ویژگی سبب می‌شود تا خوابی راحت را روی این تشک‌ها تجربه کنید و در طول شب آرامش بیشتری داشته باشید.
انواع تشک‌های فنری برند رویال شامل فنری متصل و منفصل (پاکتی) می‌شوند. تفاوت اصلی انواع تشک فنری متصل و منفصل در تعداد فنرهایی است که در تولید آن‌ها به کار برده می‌شوند. البته این تفاوت ساختاری منجر به تفاوت در قیمت این دو و خرید تشک فنری هم شده‌اند.
تشک فنری متصل
تشک‌های فنری از نوع متصل، رایج‌ترین تشک‌های موجود در بازار هستند که فنرهای آن‌ها با سیستم متصل به هم وصل شده‌اند. دلیل نام‌گذاری این تشک‌ها هم همین ساختار فنرهای آنها است که کاملاً به یکدیگر متصل هستند. سیستم ساده فنرها در این نوع تشک باعث شده تا در دسته ارزان‌ترین تشک‌ها قرار بگیرند.
برای انتخاب بهترین تشک فنری متصل باید به ویژگی‌های تشک از جمله ساختار و مواد اولیه به کار برده شده در تولید آن توجه کرد. تشک‌های فنری متصل رویال دارای ساختاری با کیفیت و قیمتی مناسب هستند و می‌توانند گزینه مناسبی برای سنین مختلف باشند.
تشک فنری منفصل یا پاکتی
تشک‌های پاکتی رویال از تعدادی فنرهای ایستاده غلاف دار تشکیل شده‌اند که همین امر باعث شده تا از تکنولوژی مدرنی نسبت به انواع تشک‌های فنری متصل برخوردار باشند. از طرف دیگر، لایه‌ای از فوم پلی‌یورتان، این فنرها را در بر گرفته است که از برخورد آنها با یکدیگر جلوگیری می‌کند. این لایه دارای خاصیت عایق در برابر صدا و دما نیز است.
جدا بودن فنرها در این نوع تشک باعث می‌شود تا حرکت و صدا در بدنه تشک پخش نشود؛ به همین دلیل است که تشک پاکتی را می‌توان بهترین تشک دونفره در نظر گرفت. با مزایایی که تشک‌های فنری منفصل نسبت به نوع متصل دارند، مسلماً قیمت تشک پاکتی از تشک متصل بیشتر است.
تشک طبی
تشک‌های طبی رویال در دو نوع فنری و بدون فنر تولید می‌شوند که هر کدام ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند. تشک‌های طبی بدون فنر رویال به صورت تمام اسفنجی طراحی می‌شوند و درجات سفتی مختلفی دارند. ساختار این تشک‌ها به گونه‌ای است که گزینه‌ای ایده‌آل برای افراد مبتلا به دردهای ستون فقرات به خصوص دیسک کمر به شمار می‌روند.
در خرید تشک طبی باید علاوه بر نوع آن، به درجه سفتی و سلیقه خود هم توجه داشته باشید؛ زیرا تشک رویال طبی در مدل‌ها و انواع مختلفی تولید می‌شود. مدل‌های مختلف این تشک دارای درجه سفتی و قیمت‌های متفاوتی هستند که می‌توانید بر اساس نیاز خود، یکی از آنها را انتخاب و خریداری کنید.
تشک طبی فنری
تشک‌های طبی فنری رویال در واقع ترکیبی از تشک‌های فنری و تشک‌های طبی هستند که خصوصیات و مزایای هر دو نوع تشک را در بر می‌گیرند. در طراحی و ساخت تشک‌های طبی فنری از فنر و اسفنج به طور هم‌زمان استفاده می‌شود؛ این ویژگی منجر به راحتی و دوام بالای این نوع تشک‌ها شده است. جنس فنرهای این نوع تشک‌ها مانند تشک‌های فنری این برند، فولادی است.
فنرهای مارپیچ فولادی در کنار اسفنج بادوام، کیفیتی عالی را برای این محصول فراهم کرده‌اند. میزان سفتی مناسب و به حداقل رساندن سروصدا در هنگام خواب از جمله مهم‌ترین مزایای این تشک‌ها به شمار می‌روند. به همین دلیل است که از نظر برخی از افراد این تشک، بهترین تشک برند رویال است؛ زیرا برای استفاده همه کاربرد دارد.
انواع تشک‌های یک نفره و دو نفره رویال
تمامی مدل‌های تشک‌های رویال را می‌توانید در انواع یک نفره و دونفره خریداری کنید. انواع تشک یک نفره و دونفره برند رویال با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت روانه بازار می‌شوند. به همین دلیل در هنگام خرید تشک یک نفره یا دونفره کافی است تا به انتظارات خود از یک تشک توجه کنید و مدل متناسب با عادت‌های خواب اصلی خود را انتخاب کنید.
تشک‌های یک نفره رویال
تشک رویال یک نفره در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود و ابعاد گوناگونی دارد. پرطرف‌دارترین مدل‌های تشک‌های یک نفره رویال عبارت‌اند از: مدل آرامش، اسلیپ، رز، لوتوس، نیلوفر، کلاسیک، آسا و … هر یک از این مدل‌ها دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند و به همین دلیل طیف وسیعی از سلایق را پوشش می‌دهند.
تمامی تشک‌های یک نفره برند رویال معمولاً در ابعاد 90*200 یا 120*200 ساخته می‌شوند. این ابعاد از استانداردترین اندازه‌های تشک‌های یک نفره به حساب می‌آیند و هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. رویال، تشک‌های یک نفره خود را در انواع مختلفی مانند: طبی، فنری، طبی فنری، سوپر طبی فنری و بسیاری از انواع دیگر تشک‌ها تولید می‌کند.
در تهیه انواع تشک یک نفره رویال از مواد گوناگونی از جمله: فوم، فنر بونل، موکت ترمو، اسفنج پلی‌یورتان، الیاف پلی استر ضد حساسیت، ساپورت اسفنج و … استفاده می‌شود. برای خرید بهترین تشک یک نفره باید در ابتدا نیازهای خود را بشناسید و سپس اقدام به خرید نوع و مدل متناسب با نیازهای خود کنید.
تشک‌های دونفره رویال
رویال در تولید تشک‌های دونفره خود به کیفیت و ابعاد استاندارد آن‌ها توجه ویژه‌ای دارد؛ زیرا این تشک‌ها بر سلامت و راحتی دو نفر تأثیرگذار هستند. تشک رویال دونفره دارای انواع و مدل‌های مختلف برای استفاده زوج‌های با سلایق متفاوت است. لازم به ذکر است که تمامی تشک‌های دونفره برند رویال با ارتفاعی استاندارد و مناسب ساخته می‌شوند.
این تشک‌ها معمولاً در ابعاد 140*200 یا 180*200 تولید و به بازار عرضه می‌شوند. انواع مختلفی از این تشک‌ها تاکنون تولید شده‌اند که از پرطرف‌دارترین آن‌ها می‌توان به انواع طبی و فنر پاکتی اشاره کرد. انواع تشک پاکتی هم خود دارای مدل‌های گوناگون برای زوج‌های با سلایق مختلف هستند.
این تشک‌ها از پارچه ضد حساسیت و آنتی باکتریال ساخته می‌شوند؛ بنابراین هیچ گونه حساسیتی را ایجاد نمی‌کنند. در زمان خرید تشک دونفره باید تمامی انتظارات خود را از یک تشک باکیفیت در نظر بگیرید و به ویژگی‌های نوع تشک دونفره خود توجه داشته باشید.
تشک‌های سفر و مهمان رویال چه خصوصیاتی دارند؟
تشک سفر و مهمان از دسته‌بندی‌های پرکاربرد تشک‌های رویال به شمار می‌رود که با نام تشک مسافرتی هم شناخته می‌شود. این تشک‌ها برای استفاده روی زمین تولید می‌شوند؛ به همین دلیل ارتفاع کمی دارند و از الیاف نسبتاً نرمی ساخته می‌شوند. انواع تشک مسافرتی در ابعاد مختلف و برای کاربردهای گوناگونی طراحی می‌شوند.
کاربرد اصلی تشک رویال مسافرتی برای مهمان، در زمان مسافرت یا کوهنوردی است. جنس تشک‌های سفر و مهمان رویال معمولاً از اسفنج یا الیاف دیگر است و باوجوداینکه برای مسافرت یا مهمان استفاده می‌شوند، کاملاً ضد آلرژی هستند. این تشک‌ها قابلیت شستشو دارند و حتی در هتل‌ها و مسافرخانه‌ها هم استفاده می‌شوند.
تشک رویال مسافرتی به طور معمول در اندازه‌های 10*90*200 ساخته می‌شود؛ اما همان طور که قبل‌تر هم اشاره شد، ابعاد مختلفی از این نوع تشک در بازار موجود هستند که انواع یک نفره و دونفره را هم شامل می‌شوند. رویه این تشک‌ها هم از جنس بسیار خوبی برخوردار هستند و به راحتی از تشک جدا شده و تمیز می‌شوند.
مزیت مهمی که در این نوع تشک‌ها در نظر گرفته شده، وزن سبک آن‌ها است. وزن کم این تشک‌ها به این دلیل است که لایه داخلی آن‌ها از جنس پشم شیشه نرم بوده و در نتیجه به راحتی می‌توان آن را جابه‌جا کرد. پارچه‌ای که برای تولید این تشک‌ها استفاده می‌شود، نخی و بسیار نرم و سبک است. این ویژگی‌ها برای تشک‌های مسافرتی استاندارد از واجبات به شمار می‌روند.
قیمت تشک مسافرتی رویال هم به عوامل گوناگونی بستگی دارد. مدل، اندازه، نوع و بسیاری از فاکتورهای دیگر در خرید این تشک تأثیرگذار هستند. برای اطلاع از قیمت تشک سفر و مهمان رویال می‌توانید با سایت این شرکت مراجعه کنید و از قیمت تشک رویال مسافرتی در اندازه‌ها و مدل‌های مختلف مطلع شوید.
قیمت تشک‌های رویال اصل چقدر است؟
تشک‌های زیادی در بازار با نام تشک رویال عرضه می‌شوند که در بسیاری از موارد تقلبی هستند. به همین دلیل در زمان خرید تشک‌های رویال باید به اصل بودن کالا توجه کنید. تشک‌های تقلبی رویال کیفیتی بسیار پایینی دارند و معمولاً با قیمت‌های بسیار ارزان تا گران فروخته می‌شوند؛ اما بهتر است بدانید که قیمت تشک رویال اصل، مناسب و نسبت به کیفیت آن به‌صرفه است.
اما سؤالی که اکنون مطرح می‌شود این است که تشک رویال اصل را از کجا باید تهیه کنیم؟ برای خرید تشک‌های برند رویال به صورت اصل باید به نمایندگی‌های معتبر این شرکت در سراسر کشور مراجعه کنید. البته راه ساده‌تری هم برای خرید این تشک‌ها، خرید اینترنتی از سایت اصلی برند رویال است. این راه، سریع و آسان است و شما را از کیفیت تشک مطمئن می‌کند.
چگونه تشک رویال را به صورت اینترنتی بخریم؟
در صورتی که قصد خرید تشک رویال ارزان و باکیفیت را دارید، خرید اینترنتی یکی از روش‌های مطمئن است. در این روش شما می‌توانید با توجه به سلیقه و بودجه‌ای که در اختیار دارید، از میان ده‌ها مدل تشک یکی را انتخاب کنید. مزیت خرید اینترنتی تشک رویال این است که امکان مقایسه مدل‌های مختلف با قیمت‌های متفاوت وجود دارد و دست شما برای انتخاب باز است.
داشتن ضمانت‌نامه معتبر و قیمت مناسب هم از دیگر مزایای خرید اینترنتی تشک‌های رویال به شمار می‌روند. زمانی که از سایت اصلی رویال خرید می‌کنید، می‌توانید از اصالت کالا و ضمانت‌نامه طولانی مدت آن بهره‌مند شوید و با خیالی راحت کالای خود را درب منزل تحویل بگیرید. این گونه مجبور به پرداخت هزینه‌های گزاف برای کالاهای نامرغوب نیستید.
البته توجه داشته باشید که حسن شهرت برند رویال سبب شده تا بسیاری از افراد سودجو با نام این شرکت از خریداران کلاهبرداری کنند و محصولات بی‌کیفیت خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانند. به همین علت باید از سایت اصلی شرکت که اعتبار لازم را برای خرید اینترنتی دارد، خرید کنید و گول سایت‌هایی که تشک‌های بی‌کیفیت را با قیمتی ناچیز عرضه می‌کنند را نخورید.
سخن پایانی
رویال از نام‌های معتبر در صنعت تولید تشک‌های باکیفیت به شمار می‌رود. حسن شهرت این برند به قدری است که بسیاری از افراد سودجو از نام آن برای فروش تشک‌های بی‌کیفیت خود سوءاستفاده می‌کنند. تشک رویال با ویژگی‌های خاص و مزایایی که دارد، توانسته تا از سایر رقبای خود پیشی بگیرد و به جایگاهی عالی در صنعت تشک ایران دست پیدا کند.
تشک‌های رویال دارای خصوصیاتی منحصربه‌فرد مانند: دوام بالا، خاصیت ارتجاعی مناسب، تنوع عالی و … هستند. کیفیت بالای این تشک‌ها به دلیل استفاده این برند از مواد اولیه بسیار مرغوب در تولید انواع تشک است. رویال، تشک‌های خود را در انواع مختلف و مدل‌های متنوعی تولید می‌کند که برای استفاده افراد با سلایق و نیازهای مختلف کاربرد دارد.
اصل بودن تشک‌های رویال از موارد مهم در زمان خرید این تشک‌ها هستند. برای خرید تشک‌های رویال به صورت اصل می‌توانید به نمایندگی‌های معتبر این شرکت و سایت اصلی آن مراجعه کنید. برای اطمینان از اصالت کالا و قیمت مناسب ارائه شده برای تشک‌های رویال، خرید اینترنتی از سایت اصلی این شرکت بهترین گزینه است.

لیست قیمت:
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 977,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,250,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,700,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,954,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 940,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,250,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,700,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,300,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,500,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,200,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,720,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,280,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,600,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,240,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,475,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,000,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,650,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,950,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,400,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,340,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,900,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,200,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,480,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,790,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,540,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,300,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,580,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,700,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,952,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,725,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,625,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,900,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,845,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,640,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,784,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,000,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,380,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,187,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 6,370,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,000,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,160,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 6,300,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 8,320,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,900,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 5,284,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 8,000,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 9,930,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 10,560,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,965,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,180,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,500,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,620,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,360,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,810,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,730,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,130,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,800,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 13,460,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,900,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 1,240,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,680,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,370,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,480,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,190,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,100,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,500,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,160,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,820,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,320,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,910,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 4,878,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,570,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,440,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,775,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,780,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,170,000

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,700,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,600,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,800,000

محصول سایز – – قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 – – 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 – – 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 – – 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 – – 520,000