راهنمای خرید

5 ویژگی تشک مناسب درد پشت– قیمت تشک طبی 1402+خرید از تولیدی

تشک مناسب درد پشت

تشک مناسب افرادی که درد پشت دارند

آیا به دنبال تشک مناسب درد پشت هستید؟ یکی از رایج‌ترین اختلالات مربوط به کمر، دیسک کمر و پشت درد است که سالانه بسیاری از افراد را درگیر خود می‌کند. این بیماری سن و سال خاصی ندارد و ممکن است در اثر حوادثی مانند: تصادف، صدمه دیدن به هنگام ورزش، ‌ سقوط از ارتفاع و… اتفاق بیفتد.

طی این مقاله اطلاعاتی درباره درد پشت و تشک مخصوص درد پشت مدل رویال را به شما ارائه می‌دهیم. در صورت علاقه‌مندی به موضوع  ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

تشک مناسب افرادی که درد پشت دارند

 

 

 

علائم دیسک کمر و درد پشت

ستون فقرات انسان را مهره‌هایی می‌سازند که دارای صفحاتی به نام دیسک هستند. این صفحات از دو لایه تشکل می‌شوند. لایه خارجی دیسک، پوسته‌ای سخت دارد که بخش نرم و ژله‌ای مانند داخلی را پر می‌کند. اگر این پوسته سخت فرسایش پیدا کند، مایعی از داخل آن خارج شده و دیسک پاره می‌شود.

در صورت ابتلا به این بیماری می‌توانید از تشک مناسب درد پشت استفاده کنید. عوامل متعددی می‌توانند باعث پارگی دیسک کمر شوند و مهم‌ترین این عوامل عبارت‌اند از:

 • سیگار کشیدن
 • کم تحرکی
 • نشستن طولانی مدت و رانندگی مکرر
 • حرکات تکراری
 • حوادث آسیب زا مانند تصادف
 • چاقی بیش از حد
 • ساییدگی طبیعی
 • افزایش سن
 • فشار ناگهانی ناشی از پیچاندن نامناسب

علائم دیسک کمر با حرکت تشدید می‌شوند؛ ولی با استراحت همراه با تشک مناسب درد پشت بهتر خواهند شد. معمولاً این بیماری در قسمت پایینی کمر، عصب سیاتیک را تحریک و باعث درد می‌شود. این درد غیر قابل وصف در بیشتر مواقع از باسن شروع شده و سپس به ساق پا و نهایتاً به پا کشیده می‌شود.

هرچه تعداد اعصاب بیشتری درگیر باشند، درد عمیق‌تر می‌شود که ممکن است به پشت پاشنه پا برسد. در صورت ابتلا به این بیماری با مشورت با پزشک خود می‌توانید به منظور کاهش درد و درمان از تشک مناسب درد پشت استفاده کنید.

زمانی که عصب‌های کمر بیشتر تحریک شوند، این امکان وجود دارد که بیمار همه علائم دیسک کمر و درد پشت را هم‌زمان باهم داشته باشد. در این وضعیت بیمار در پاهایش احساس سرما یا گرمای بیش از حد دارد و تعادل خود را از دست می‌دهد.

در صورت تشدید درد می‌توانید از انواع تشک مناسب درد پشت استفاده کنید. در بیماری دیسک کمر، ‌اعصاب متفاوتی می‌‌توانند تحت فشار یا آسیب قرار بگیرند که دارای علائم مختلفی هستند.

معمولاً اعصابی درگیر که می‌شوند، ‌شامل موارد زیر هستند و در ادامه آن‌ها را به صورت جدا بررسی می‌کنیم:

 • عصب L1
 • عصب L5
 • عصب S1
 • اعصاب‌ S2 – S4

علائم دیسک کمر و درد پشت

 

 

دیسک کمر مربوط به عصب  L1

این عارضه باعث درد در ناحیه شکمی و حس از دست دادن عضلات می‌شود. در صورت ابتلا به این بیماری می‌توانید از تشک مناسب درد پشت استفاده کنید.

نشانه‌های دیسک کمر مرتبط با عصب L5

این علائم شامل از دست دادن فضای بین انگشت اول و دوم، ‌بی حسی در ساق پا و پشت پا، خم شدن زانو و انگشتان پا و کاهش رفلکس نیمه غشایی می‌شوند. در صورت مواجه با این بیماری، بهتر است هنگام استراحت و خواب از تشک مناسب درد پشت استفاده کنید.

 نشانه‌های دیسک کمر مربوط به عصب S1

از نشانه‌های این بیماری می‌توان به درگیر شدن اندام‌های کف پا، ‌ باسن و قسمت خلفی ران، بی اختیار شدن در عملکرد جنسی، ‌ادرار و مدفوع، ‌ضعف داشتن در خم کردن زانو، کف پا، کف لگن و تاندون آشیل اشاره کرد. در صورت دچار شدن به این عارضه می‌توانید از ویژگی‌ تشک مناسب درد پشت استفاده و درد خود را کاهش دهید.

نشانه‌های دیسک کمر مربوط به اعصاب S2-S4

از علائم این بیماری می‌توان به درد داشتن در باسن یا ساکرال که در قسمت پشتی ساق پا یا پرینه منتشر می‌شوند و همچنین وجود بی حسی در کف لگن و داشتن رفلکس مقعدی اشاره کرد. اگر دچار این بیماری شدید، می‌توانید از تشک مناسب درد پشت برای استراحت و خواب استفاده کنید.

نشانه‌های دیسک کمر مربوط به اعصاب S2-S4

 

 

دیسک کمر خفیف

در عارضه دیسک کمر خفیف به این علت که ماده ژله‌ای مانند هنوز از حالت نرمال خارج نشده، کمر سالم است. این نوع دیسک کمر به علت ترک جزئی در قسمت بیرونی دیسک به وجود می‌آید. دردهای این بیماری از حالت خفیف شروع شده و کم‌کم به دردهای شدید تبدیل می‌شوند.

اگر به این بیماری مبتلا هستید، برای تشدید نشدن درد می‌توانید از بهترین مدل تشک برای درد پشت برای استراحت و درمان استفاده کنید.

نشانه‌های دیسک کمر خفیف

از نشانه‌های این بیماری می‌توان به درد در بخش انتهایی کمر به هنگام سرفه یا عطسه، احساس گزگز در ناحیه ران و پا، ‌ ضعف و بی‌حسی در پاها و کمر و همچنین شدت گرفتن درد به هنگام ایستادن و راه رفتن اشاره کرد. در صورت مواجه با این بیماری، توصیه می‌کنیم برای کاهش درد از تشک مناسب درد پشت استفاده کنید تا نتیجه مطلوبی دریافت کنید.

دیسک کمر شدید

این نوع عارضه معمولاً افراد بین ۲۰ تا ۵۰ سال را درگیر می‌کند و اغلب هیچ یک از آن‌ها سابقه‌ای در رویداد آسیب‌زا نداشته‌اند. این بیماری در بین زنان و مردان به نسبت مساوی شایع است. اگر به دیسک کمر شدید دچار شده‌اید، می‌توانید در کنار مصرف دارو از تشک‌ مناسب درد پشت، استفاده کنید؛ زیرا تأثیر بسزایی در درمان دیسک کمر دارد.

دیسک کمر شدید

 

 

علائم دیسک کمر شدید

در صورت آسیب دیدن یکی از مهره‌های دیسک، درد از ناحیه کمر شروع شده و به صورت یک خط راست تا پشت ران کشیده می‌شود. با مشاهده هریک از نشانه‌های زیر بهتر است از تشک مناسب درد پشت استفاده کرده و از تشدید شدن بیماری جلوگیری کنید.

از مهم‌ترین علائم دیسک کمر شدید می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • درد کمر با نشستن یا خم شدن به جلو حادتر می‌شود.
 • درد دیسک با حرکت و راه رفتن بدتر می‌شود.
 • این درد به پایین اندام تحتانی کشیده می‌شود.
 • درد دیسک کمر مداوم است و بیشتر از ۶ هفته طول می‌کشد.
 • با اختلالات در دیسک داخلی بدن‌ افراد دچار درد عمیق در ناحیه کمر می‌شوند که این درد با گذشت زمان افزایش پیدا می‌کند.
 • در صورت ابتلا به این بیماری می‌توانید با خرید تشک مخصوص درد پشت از پیشرفت این عارضه جلوگیری کنید.

لازم به ذکر است در صورت ابتلا به عارضه درد کمر خفیف، لایه بیرونی دیسک دچار ترک جزئی می‌شود. علائم دیسک کمر جزئی ممکن است موقتی باشند که با عدم فشار بیش از حد به مهره‌ها و همچنین با استفاده از تشک مناسب درد پشت می‌توانید این بیماری را کنترل کنید.

در عارضه دیسک کمر شدید، ماده ژله‌ای موجود در مرکز دیسک به بیرون نشت پیدا کرده و فشار زیادی را به و روی اعصاب نخاعی وارد می‌کند. با توجه به میزان درد، نشانه‌ها با یکدیگر فرق دارند و علائمی همچون گزگز شدن و بی حسی شدید را تجربه خواهید کرد.

در صورت ابتلا به دیسک کمر حاد، می‌توانید برای جلوگیری از پیشرفت، بیماری تشک مخصوص افرادی که درد پشت دارند را خریداری و استفاده کنید.

در بیشتر موارد علائم دیسک کمر خطرناک نیست و با رعایت کردن و استفاده از تشک مناسب درد پشت و مصرف دارو درمان می‌شود؛ اما ممکن است گاهی دیسک کمر علائمی را ایجاد کند که نیاز به درمان فوری داشته باشند.

در صورت فتق دیسک کپسول آسیب دیده و باعث فشرده شدن هسته به بیرون می‌شود. این اتفاق منجر به  تحریک اعصاب مجاور و نخاع شده که در نهایت باعث فلج شدن می‌شود.

گاهی اوقات بیماری دژنراتیو دیسک می‌تواند باعث سوزن‌سوزن شدن و ضعیف شدن عضلات پا شود؛ به همین دلیل دیسک‌های آسیب دیده ممکن است روی اعصاب نزدیک ستون فقرات شما تأثیر مستقیم بگذارند. در صورت ابتلا به این عارضه، استفاده از تشک مناسب درد پشت را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در نتیجه اگر دیدید که عضلات پای شما کوچک و در حال تحلیل رفتن است یا اگر کنترل روده یا مثانه خود را از دست داده‌اید، این موارد از نشانه‌های خطرناک فتق دیسک محسوب می‌شوند که احتیاج به جراحی و درمان فوری دارند.

شما می‌توانید بعد از جراحی و درمان برای جلوگیری رخداد دوباره این بیماری از تشک مناسب درد پشت استفاده کنید.

علائم دیسک کمر شدید

 

 

ویژگی‌های تشک مناسب درد پشت

استراحت کردن و خوابیدن مداوم روی تشک نامناسب می‌تواند درد پشت را حادتر کند. تشک‌های غیر استاندارد توانایی محافظت کردن از بدن شما را ندارد که این موضوع منجر به هم راستا نبودن و خستگی عضلات بدن می‌شود.

تشکی که وظیفه حفاظت و راحتی بدن را بر عهده دارد، به ساختارهای ستون فقرات این اجازه را می‌دهد که در طول شب استراحت کرده و درد کمر را کاهش دهند. شما می‌توانید در این زمینه روی تشک مناسب درد پشت مدل رویال حساب کنید. برای انتخاب تشک مناسب ویژگی‌های زیر را در نظر بگیرید:

 • سلیقه شخصی را جزو آخرین اولویت قرار دهید.
 • اجزای فیزیکی تشک را شناخته و بسیار دقیق درمورد آن‌ها تحقیق کنید.
 • تشکی را انتخاب کنید که توانایی محافظت از کمر شمارا داشته باشد.
 • زمان مناسب برای تهیه تشک مناسب درد پشت را بشناسید.
 • راحتی تشک را بررسی کنید.
 • انتخاب بهترین برند برای خرید تشک مناسب درد پشت

ویژگی‌های تشک مناسب درد پشت

 

 

بهترین تشک مخصوص پشت درد

اگر به دنبال بهترین تشک برای رفع دردهای خود از جمله درد پشت هستید، می‌توانید با اعتماد به برند رویال، گامی مؤثر در این زمینه بردارید. تشک رویال با تولید تشک‌های تخصصی برای رفع دردهای شما می‌تواند کمک شایانی در کاهش دردهای شما داشته باشد.

سؤالات متداول

۱. تشک مناسب درد پشت باید چه ویژگی‌های داشته باشد؟

راحت بوده و توانایی حفاظت از کمر شما را داشته باشد و از بهترین برندهای تشک باشد.

۲.  مهم‌ترین علائم درد پشت شدید چیست؟

درد کمر شدید که بیشتر از ۶ هفته طول بکشد و با حرکت و راه رفتن حادتر ‌شود.

۳. چه عواملی باعث پارگی دیسک کمر می‌شوند؟

سیگار کشیدن، رانندگی مکرر و نشستن طولانی مدت

بهترین تشک مخصوص پشت درد

 

 

 

سخن پایانی

درد پشت یک بیماری بسیار شایع است که به علت دلایل مختلفی مانند شغل، سن و قرار گرفتن طولانی مدت وضعیت نامناسب بدن ایجاد می‌شود. برای درمان این بیماری نیاز به صبر و حوصله است و با عجله کردن نتیجه‌ای دریافت نمی‌کنید.

سعی ما در این مقاله ارائه اطلاعات کلیدی و کاربردی درباره تشک مناسب درد پشت بود. امیدواریم برای شما مفید بوده باشد.

 

سایت تشک رویال

انواع تشک رویال، انواع تشک طبی، انواع تشک متصل، انواع تشک پاکتی، انواع تشک یک نفره، انواع تشک دونفره و انواع تشک فنری

لیست قیمت تشک رویال

لیست

قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,074,700
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,375,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,870,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,149,400
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,034,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,375,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21 cm 1,870,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 21 cm 2,530,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 21 cm 2,750,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,320,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری 23 cm 1,430,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 23 cm 1,892,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 23 cm 2,508,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 23 cm 2,860,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 23 cm 1,364,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,622,500
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,200,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,915,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 3,245,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,540,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری 27 cm 1,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 27 cm 2,574,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 27 cm 3,190,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 27 cm 3,520,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 27 cm 1,628,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,969,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,794,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,630,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,938,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,870,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 2,147,200
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,997,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,987,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 4,290,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 2,029,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 27 cm 2,750,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 27 cm 4,004,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 27 cm 5,262,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 27 cm 5,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 27 cm 3,718,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,505,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,060,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,007,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,300,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 30 cm 4,576,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 30 cm 6,930,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 30 cm 8,580,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 30 cm 9,152,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 30 cm 4,290,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 34 cm 5,812,400
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 34 cm 8,800,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 34 cm 10,923,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 34 cm 11,616,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 34 cm 5,461,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 5,698,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 8,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 10,582,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 11,396,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 5,291,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 7,403,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 10,043,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 12,980,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 14,806,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 6,490,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 16 cm 1,364,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 16 cm 1,848,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 16 cm 2,607,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 16 cm 2,728,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 16 cm 1,309,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 18 cm 1,760,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 18 cm 2,310,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 18 cm 3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 18 cm 3,520,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 18 cm 1,650,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 20 cm 2,376,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 20 cm 3,135,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 20 cm 4,202,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 20 cm 4,752,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 20 cm 2,101,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 21 cm 3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 21 cm 4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 21 cm 5,962,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 21 cm 6,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 21 cm 5,365,800
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 30 cm 4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 30 cm 6,206,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 30 cm 8,327,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 30 cm 9,284,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 30 cm 4,152,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 6,358,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 8,580,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 11,330,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 12,540,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 22 cm 5,687,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 7,370,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 9,900,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 12,760,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 14,740,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 26 cm 6,380,000

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.