نکات آموزشی

4ویژگی تشک مناسب درد کمر– قیمت تشک طبی 1403+ خرید از تولیدی

تشک مناسب درد کمر

تشک‌ رویال مدل رز دو نفره

4,100,000 تومان4,600,000 تومان
تشک‌ رویال مدل رز دو نفره و یک نفره چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک‌ رویال مدل رز دو نفره و یک

تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک دو نفره

10,200,000 تومان11,300,000 تومان
تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک دو نفره جنس تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک دو نفره به گونه‌ای انتخاب

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن نوجوان

قیمت اصلی 8,625,000 تومان بود.قیمت فعلی 6,900,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره

5,750,000 تومان8,500,000 تومان
تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره چه ساختاری دارد؟ تشک مدل لوتوس برند رویال از تشک‌های طبی فنری باکیفیتی است

تشک مناسب درد کمر

انتخاب تشک مناسب درد کمر برای افرادی که به این بیماری گرفتار هستند، بسیار لازم است. مطمئناً آن‌ها با انتخاب درست خود علاوه بر محافظت ساختار‌های ستون فقرات، حس راحتی را به خود هدیه می‌دهند. همچنین زمان استفاده از این نوع تشک، درد‌های ناشی از کمردرد ترمیم می‌شوند.

البته انتخاب تشک نامناسب می‌تواند درد کمر را افزایش داده و در نتیجه آسایش را از بیمار بگیرد. طی این مقاله به بیان مطالبی درباره تشک مناسب درد کمر و انواع تشک مخصوص درد کمر پرداخته شده است. در صورت علاقه به کسب اطلاعات بیشتر درباره ویژگی‌های تشک مناسب کمردرد تا انتها همراه ما باشید.

تشک مناسب درد کمر

تشک مناسب درد کمر

تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره

2,600,000 تومان3,600,000 تومان
طراحی تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره چگونه است؟ تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره یکی

تشک رویال مدل پرستیژ یک نفره

7,350,000 تومان10,150,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل لوتوس دو نفره

10,700,000 تومان11,500,000 تومان
تشک رویال مدل لوتوس دو نفره چه ساختاری دارد؟ تشک مدل لوتوس برند رویال از تشک‌های طبی فنری باکیفیتی است

تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره

5,350,000 تومان6,050,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره آیا در مورد قیمت تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره اطلاعاتی دارید؟
 

 

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ضرورت خرید تشک مناسب درد کمر

انتخاب تشک مناسب برای افراد مبتلا به درد کمر بسیار حیاتی است. وظیفه اصلی یک تشک مناسب درد کمر حفاظت ستون فقرات بوده و یک تشک خوب دردهای مزمن دیسک کمر را کاهش می‌دهد.

اگر مشکل درد کمر دارید انتخاب یک تشک نامناسب می‌تواند فشار اضافی به ناحیه کمر و دیسک‌های فشرده وارد کند و عوارض بیشتری برای بیماری و درد کمر شما ایجاد کند. حتی اگر درد کمر هم ندارید استفاده از یک تشک نامناسب امکان دارد شما را به این عارضه دچار کند.

انتخاب یک تشک مناسب می‌تواند درد شما را موقع خواب کم کند و تجربه یک خواب شیرین بدون درد را به شما هدیه دهد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

مزایای تشک درد کمر

تشک مناسب برای کسانی که دارای درد کمر هستند، از سوی پزشکان توصیه شده است. البته آن‌ها برای این نوع از تشک مزیت‌های بی‌شماری را بیان کرده‌اند. از مهم‌ترین مزیت‌های تشک مناسب درد کمر، می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:

 • در صورتی که قصد خرید تشک برای درمان درد کمر دارید، عجله کنید. زیرا یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این محصول تسکین درد‌های کمر، گردن و همچنین مفاصل است.
 • اگر همسر یا پارتنر شما در کنارتان روی بهترین مدل تشک مناسب درد کمر بخوابد؛ حرکت او باعث بی‌خواب شدن شما نمی‌شود. در نتیجه استرس حاصل از تکان خوردن تختخواب و تشک، منجر به ایجاد درد بیشتر در کمر شما نمی‌شود.
 • اصلی‌ترین مزیت تشک ارزان برای بیماران دارای درد کمر، بهبود گردش خون است که این مزیت، فرایند ترمیم نقاط آسیب دیده کمر را افزایش می‌دهد.
 • تشک مناسب کمر درد کاملاً مطابق با بدن فرد بیمار شکل می‌گیرد تا حمایت لازم از ستون فقرات انجام دهد. این حمایت فشار را روی همه بدن پخش کرده و در نتیجه نیاز به حرکت فرد بیمار مانند شما را کمتر می‌کند.
 • بدون شک انتخاب تشک مناسب درد کمر استاندارد به دلیل بهره‌مندی از سیستم گردش هوا بهینه، از تعریق جلوگیری کرده و در نتیجه مراحل بهبود کمر را میسر می‌کند.
 • یکی از مهم‌ترین مزیت تشک مناسب کمردرد، خاصیت ضد حساسیتی است. در نتیجه خوابیدن و استراحت کردن روی این تشک، شما را از درد‌های پوستی مانند خارش دور می‌کند.
مزایای تشک درد کمر

تشک مناسب درد کمر

راهنمای خرید تشک مخصوص درد کمر

در راهنمای خرید تشک مناسب درد کمر، مسائل مختلفی بیان شده است که اصلی‌ترین آن توجه به فرم یا مدل خوابیدن است. مطمئناً شما با توجه کردن به این نکته مهم، می‌توانید تشک مناسبی برای خود انتخاب کنید تا از شر درد‌های کمر، در‌ امان باشید. در ادامه توضیحاتی مختصر درباره این نکات، پرداخته شده است.

راهنمای خرید تشک مخصوص درد کمر

راهنمای خرید تشک مخصوص درد کمر

خوابیدن به پشت

در صورتی که فرم خوابیدن شما به پشت است، هنگام انتخاب تشک مناسب درد کمر به سراغ محصولات طبی سفت‌تر بروید. البته در کنار انتخاب این مدل تشک، حتماً از بالش‌های استاندارد استفاده کنید تا از میزان فشار وارد شده بر پشت و کمر به کمترین میزان برسد.

در صورت انتخاب تشکی با نرمی بیش از حد استاندارد و فرورفتگی بسیار، حمایت لازم از ستون فقرات انجام نمی‌شود. در چنین شرایطی نه تنها از میزان درد کم نمی‌شود، بلکه باعث افزایش درد نیز می‌شوند.

 

خوابیدن به پهلو

اگر به فرم خوابیدن روی پهلو چپ یا راست توجه کنید، بدن بیشتر در تشک فرو می‌رود تا این گونه بدن در حالت تراز قرار بگیرد؛ بنابراین هنگام انتخاب تشک مناسب درد‌های مزمن کمر، به سراغ محصولات نرم‌تر بروید. مطمئناً انتخاب تشک‌های مموری فوم که دارای تراکم کمتر است، مناسب‌ترین و بهترین گزینه است.

از دیگر نکاتی که هنگام انتخاب تشک مناسب درد کمر باید به آن توجه کنید، عبارت هستند:

 • تست یا امتحان کردن تشک
 • توجه به قیمت تشک درد کمر و بودجه خود جهت خرید
 • خرید از نمایندگی و فروشگاه‌های معتبر
 • توجه به وزن فرد بیمار

انواع تشک مناسب درد کمر

امروزه برند‌های مختلفی در عرصه تولید محصولات خواب به ویژه تشک مناسب درد  مزمن کمر، فعالیت دارند. احتمالاً وجود این میزان تنوع و سردرگمی شما هنگام خرید، تبدیل به یکی از مهم‌ترین معایب تشک درد کمر می‌شود. در ادامه به معرفی برخی از پرفروش‌ترین تشک مناسب درد کمر اشاره شده است.

انواع تشک مناسب درد کمر

تشک مناسب درد کمر

تشک اسفنجی

مهم‌ترین مزیت این مدل تشک مناسب درد کمر، بهره‌مندی از خاصیت ارتجاعی است. میزان سفتی این نوع از تشک به اندازه‌ای است که باعث خشک شدن بدن شود. همچنین به اندازه نرم نیست که باعث ایجاد انحنا بیش از اندازه ستون فقرات می‌شود.

تشک مموری فوم حافظه‌دار

در صورت انتخاب این مدل تشک، وزن بدن شما به شکل کامل روی تشک پخش می‌شود. البته هنگام خرید این مدل تشک مناسب درد آزار‌دهنده کمر، به فوم آن توجه کنید تا فوم آن دارای ویژگی‌های مانند چگالی بالا و همچنین متصل باشد.

تشک فنری متصل پاکتی

فنر‌های تشک متصل پاکتی مناسب کمردرد، قابلیت جدا‌سازی دارد. البته این انتخاب این مدل تشک، به این نکته توجه کنید که میزان فنر‌ها زیاد باشد. در صورت انتخاب تشک فنری متصل پاکتی، حس راحتی بیشتری احساس می‌کنید.

تشک لاتکس

در نظر بسیاری از فروشندگان و همچنین پزشکان بهترین مدل تشک مناسب در کمر، مدل لاتکس است. البته در زمان خرید این مدل تشک، به میزان بودجه در نظر گرفته خود توجه کنید؛ زیرا قیمت تشک‌های لاتکس، بسیار زیاد است.

آیا استفاده از تشک خوشخواب برای بهبود درد کمر مناسب است؟

استفاده از تشک‌های خوشخواب یک گزینه ایده آل و مؤثر برای درمان کمردرد است. تشک‌های خوشخواب

به دلیل سطح متوسط سفتی، بسیار مناسب برای افراد دارای عارضه‌های درد کمر هستند. همچنین
الیاف طبیعی استفاده شده در این نوع تشک‌ها می‌توانند برای افراد دارای حساسیت
پوستی و آلرژی مناسب باشد.

 

بنابراین، اگر شما
هم مشکل دیسک کمر دارید و دنبال یک تشک مناسب درد کمر هستید، تشک
خوشخواب رویال
یک گزینه بسیار مناسب برای شما است؛ اما حتماً توجه داشته باشید
که آن را از نمایندگی‌های رسمی و معتبر تشک رویال تهیه کنید.

تأثیر کیفیت خواب بر اعصاب و ستون فقرات

خواب آرام و کیفیت خوب آن بر اعصاب و ستون فقرات بسیار تأثیرگذار است و توجه به این موضوع از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. خواب آرام و کافی می‌تواند به عضلات اجازه دهد که استراحت کافی داشته باشند و به مرور بازسازی شوند.

همچنین خواب توأم با آرامش می‌تواند به بهبود گردش خون در سراسر بدن کمک کند و این موضوع می‌تواند منجر به تأمین تغذیه و اکسیژن لازم برای سلامت عصب‌ها و بافت‌های ستون فقرات شود.

بنابراین زمانی که بافت‌ها و عصب‌ها از تغذیه و اکسیژن کافی برخوردار باشند، احتمال التهاب و آسیب کمر و ستون فقرات کاهش می‌یابد و عملکرد بهتری خواهند داشت.

ازاین‌رو زمانی که عضلات فرصت برای استراحت و بازسازی داشته باشند احتمال ایجاد مشکلات مربوط به فشار و تنش در آنها کاهش می‌یابد. احتمالاً با بیان این موضوع به اهمیت بسیار، استفاده از تشک مناسب کمر درد پی برده باشید و آن را هم به اطرافیان خود پیشنهاد دهید.

 

 

 

 

 

 

 

خرید تشک مناسب درد کمر مدل رویال

در صورت خرید تشک مناسب درد کمر از تولیدی تشک رویال، می‌توانید خواب آرامی را تجربه کنید. محصولات تولید شده در این مجموعه خوشنام، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. البته شما هنگام مراجعه به سایت یا فروشگاه‌های این برند، امکان خرید تشک رویال بر اساس بودجه و سلیقه خود را دارید.

هنگام خرید تشک رویال اصل حتماً به سراغ بهترین تشک طبی، بهترین تشک متصل، بهترین تشک فنری، بهترین تشک پاکتی، بهترین تشک مسافرتی، بهترین تشک دو نفره و بهترین تشک یک نفره بروید.

قیمت تشک‌های تولید شده برند رویال نسبت به کیفیتی که به مصرف‌کنندگان ارائه می‌دهند، بسیار مناسب بوده و شما می‌توانید متناسب با میزان بودجه خود، مدل مناسبی را انتخاب و خریداری کنید.

خرید تشک مناسب درد کمر مدل رویال

سؤالات متداول

 1. بهترین مدل تشک مناسب برای کمردرد کدام است؟

تشک لاتکس جدید‌ترین و بهترین گزینه جهت ترمیم درد کمر است.

 1. انواع تشک‌های کمردرد کدام‌اند؟

تشک لاتکس، مموری حافظه‌دار، اسفنجی

 1. هنگام خرید تشک مخصوص کمردرد به چه نکاتی باید توجه کرد؟

وزن شخص، بودجه خود و قیمت تشک، فرم خوابیدن

سخن پایانی

مطمئناً با استفاده از تشک مناسب درد کمر، بخش بزرکی از درد شما کم می‌شود. البته هنگام خرید تشک، حتماً بالش‌های استاندارد نیز انتخاب کنید تا با استفاده از این دو محصول، خواب آرام و بدون دردی را تجربه کنید. البته هنگام خرید تشک مناسب درد‌های کمر خود، نکاتی مانند فرم بدن خود را مد نظر قرار دهید.

تشک‌های مناسب کمردرد با خود مزیت‌های بسیاری را همراه دارند. بدون تردید القا حس راحتی و همچنین تجربه خواب آرام، اصلی‌ترین مزیت تشک‌های مناسب درد کمر است.

لیست قیمت تشک رویال

سایر مقالات:

زمان مناسب خواب برای 9 گروه سنی_ میزان خواب کافی برای افراد
ویژگی های تشک کودک، تشک نوزاد و تشک نوجوان+ قیمت در سال 1402
نمایندگی فروش تشک رویال+ 3 نوع از محبوب ترین تشک‌های رویال

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 

میزان سفتی و نرمی تشک

از دیگر مواردی که
باید هنگام خرید تشک مناسب درد کمر به آن توجه کرد. میزان سفتی و نرمی تشک
است. میزان سفتی تشک برای افرادی که مشکل دیسک کمر دارند بسیار مهم است. تشک‌های
بسیار سفت می‌توانند فشار اضافی به ناحیه کمر و دیسک‌های فشرده و آسیب‌دیده وارد
کنند و عوارض بیشتری ایجاد کنند.

بهتر است تشکی با میزان
سفتی مناسب انتخاب کنید که به کمر شما انعطاف‌پذیری کافی را دهد و فشارهای کمتری
به ناحیه‌های آسیب دیده وارد کنند.

همچنین خرید تشک
بسیار نرم هم عوارض خاص خود را دارد. توازن بین نرمی و سفتی تشک برای افراد با
مشکل دیسک کمر بسیار مهم است. تشک‌های خیلی نرم ممکن است عضلات را در خود فرو
ببرند و باعث خمیدگی کمر شوند.

با در نظر گرفتن این
موضوعات می‌توانید در خرید تشک برای دیسک کمر بهترین گزینه را انتخاب کنید و از
خواب بهتر و راحت‌تری برخوردار شوید.

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من