نکات آموزشی

3ویژگی تشک مناسب کودکان کم خواب- قیمت تشک کودک رویال 1403

3ویژگی تشک مناسب کودکان کم خواب- قیمت تشک کودک رویال 1402

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان

قیمت اصلی 3,250,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,600,000 تومان است.
تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان ارتفاع استاندارد و جنس تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان باعث شده‌اند تا این

تشک رویال مدل مدیکال اولترا یک نفره

4,150,000 تومان5,850,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال اولترا یک نفره جنس تشک رویال مدل مدیکال اولترا یک نفره از چیست؟ قیمت آن چقدر

تشک رویال مدل ماسا نوجوان

قیمت اصلی 1,690,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,350,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل مدیکال اولترا نوجوان

قیمت اصلی 4,625,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,700,000 تومان است.
تشک رویال مدل مدیکال اولترا نوجوان آیا می‌دانید چه تشکی برای نوجوانان که در حال رشد هستند، مناسب است؟ قیمت

تشک مناسب برای کودکان با مشکلات خواب

اگر می‌خواهید فرزند شما خواب راحت‌تری داشته باشد، باید از یک تشک مناسب کودکان کم خواب استفاده کنید. کودکان برای تقویت رشد و یادگیری سریع خود به خواب باکیفیت نیاز دارند. ممکن است دلایل مختلفی برای این مشکل وجود داشته باشند که در این مقاله انواع دلایل را بررسی می‌کنیم.

شاید برایتان سؤال باشد که بهترین تشک مناسب کودکان کم خواب چه نوع تشکی است و چه ویژگی‌های برتری دارد؟ با ما در این مقاله همراه باشید تا شرایط خواب بهتر کودکان شما را مطمئن سازیم.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

انواع تشک مخصوص کودکان کم خواب

انواع تشک مخصوص کودکان کم خواب

دلایل مختلفی برای بی خوابی یا کم خوابی کودکان شما وجود دارند که یکی از مهم‌ترین این دلایل، اضطراب و شرایط پزشکی مانند: آلرژی، اگزما و… است. حتی می‌توانیم بگوییم به دلیل سندرم پای بی قرار یا آپنه انسدادی و سلامت روانی نامناسب نیز است.

تشک مناسب کودکان کم خواب باید متناسب با سن، وزن، قد و راحتی کودکان باشد. می‌توان گفت که تشکی که مطابق با این موارد گفته شده باشد می‌تواند بهترین تشک برای کودکان کم خواب به‌حساب بیاید.

انواع تشک مخصوص کودکان کم خواب عبارت‌اند از:

 • تشک فوم یا ابری
 • تشک طبی فنری
 • تشک مموری فوم

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

شماره تماس تولیدی تشک رویال


تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان


تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان


مقایسه

تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان

2,310,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان اگر قصد خرید تشکی مناسب افرادی با وزن متوسط را دارید، ما خرید تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این تشک با خاصیت طبی بودن خود می‌تواند برای نوجوانانی که در سن رشد هستند، بسیار کاربردی باشد. معرفی تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان این نوع تشک جزو تشک‌های طبی بوده و برای استفاده افراد با وزن متوسط طراحی شده است. در ساخت تشک مدیکال لایت، فنر به کار نرفته و هسته اصلی تشک با فوم و بقیه قسمت‌ها با اسفنج ساخته شده‌اند؛ بنابراین نوع تشک سفت و طبی


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره
مقایسه

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان

7,015,000 تومان
تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان چرا پزشکان عقیده دارند که جنس تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان برای افراد در این سن مناسب است؟ آیا تشک طبی ارتوپدیک از ستون فقرات نوجوان در خواب محافظت می‌کند؟ آشنایی با مشخصات این تشک، یک راه مطمئن برای خرید است. معرفی تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان جنس تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس از نوع تشک‌های طبی است و طوری طراحی شده که در خواب از کمر و گردن مراقبت و از فرورفتگی مهره‌های ستون فقرات در تشک که باعث درد در ناحیه کمر و پشت می‌شود جلوگیری می‌کنند.


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل نیلوفر نوجوان


تشک رویال مدل نیلوفر نوجوان


مقایسه

تشک رویال مدل نیلوفر نوجوان

1,770,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل پرستیژ نوجوان
مقایسه

تشک رویال مدل پرستیژ نوجوان

5,820,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک فوم یا ابری

تشک‌های فوم یا ابری یک نوع تشک ابری نوعی تشک مخملی است که تمایل بیشتری به ایجاد بالشتک دارد و هنگام خواب بدن شما را در آغوش می‌گیرد. افرادی که وزن بدن کمتری دارند یا طرفداران سطح خواب نرم‌تری هستند، ممکن است از تشک ابری لذت ببرند.

تشک‌های ابری در لیست ما ترکیبی از تشک‌های فوم (فوم معمولی، فوم حافظه و فوم لاتکس) و تشک‌های هیبریدی هستند. این تشک برای کودکان کم خواب بین سن‌های 3 تا 6 سال بسیار مناسب است.

از مزایای تشک مناسب کودکان کم خواب ابری یا فومی می‌توان به نرم و قابلیت انعطاف بودن، ضد آلرژی بودن اشاره کرد. از معایب تشک مناسب آلرژی کودکان کم خواب می‌توان به گرمای زیاد، سنگین و دارای وزن زیاد، ضد آب نبودن اشاره کرد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

محصولات تشک:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

تشک طبی فنری

تشک طبی فنری نوع دیگری از تشک مناسب کودکان کم خواب است که ساخته شده با فنرها یا سیم‌پیچ‌های فلزی که پشتیبانی زیرین و همچنین لایه‌های نازکی از فوم را فراهم می‌کند. می‌توان گفت این نوع تشک فنری در میان تشک‌های دیگر محبوبیت بیشتری دارد.

این تشک انتخابی خوب از سنین پایین تا بزرگسالی است و می‌تواند تشک مناسب کودکان کم خواب شما را نیز فراهم کند تا خواب آسوده و راحت‌تری را تجربه کنند.

از مزایا و معایب تشک مناسب کودکان می‌توان به محافظت از ستون فقرات و بهبود کیفیت خواب، جذب گرما و حفظ ساختار بدن اشاره کرد.

تشک طبی فنری مناسب کودکان کم خواب

تشک مموری فوم

تشک مموری فوم نیز از نوع دیگر تشک مناسب کودکان کم خواب است که دارای طراحی نوآورانه، با تراکم بالا، ساختار دوطرفه محکم و بادوام، دارای یک‌لایه راحت فوم حافظه مسی در هر طرف است. این لایه‌ها برای کاهش فشار به بدن شما مطابقت دارند.

این به ویژه در مورد قسمت نرم‌تر که دارای لایه مموری فوم ضخیم‌تری نسبت به سمت سفت‌تر است صادق است. سطح نرم‌تر همچنین دارای یک لایه فوم اضافی است که متوجه شدیم بالشتک را افزایش می‌دهد. هر دو طرف دارای یک هسته پشتیبانی از پلی فوم با چگالی بالا هستند.

روکش از یک‌پارچه پلی‌استر، ریون، ویسکوز قابل‌تنفس تشکیل شده است و فوم به کار برده شده برای حفاظت جلوگیری از حفظ حرارت بیش از حد طراحی شده است.

تشک مموری فوم توجه داشته باشید که برای نوزادان مناسب نیست و در صورت استفاده سندرم ناگهانی مرگ را برای کودک شما فراهم می‌کند. بهتر است از 10 سالگی به بالا مورداستفاده قرار گیرد.

از مزایای و معایب این تشک نیز می‌توان به حمایت‌کننده قوی از مفصل و عضلات بدن، عمر درازمدت باشد. معایب نیز احتمال بوی بدی که دارد، ارتفاع بلند آن و گرم‌شدن هنگام خوابیدن اشاره کرد.

ویژگی تشک مناسب کودکان کم خواب

انتخاب تشک مناسب کودکان کم خواب به‌مراتب از انتخاب تشک برای بزرگسالان سخت‌تر است. بدن انعطاف‌پذیر و نرم کودکان با بزرگسالان بسیار تفاوت دارد و حتی خواب نیز برای کودکان بیشتر اهمیت دارد. گفته شده که خواب کم یا بی‌کیفیت می‌تواند اثرات زیادی بر روی ذهن بچه‌ها بگذارد.

نداشتن تمرکز در مدرسه می‌تواند یکی از علل بزرگ نبود خواب کافی در شبانه‌روز باشد. پس فراموش نکنید خواب فرزند شما بسیار تأثیرگذار است.

در هنگام خرید تشک مناسب کودکان باید به نکات زیر توجه کرد:

 • سایز تشک
 • ارتفاع مناسب تشک
 • استحکام و ضد آب بودن تشک
 • جنس تشک
 • قابلیت شست‌وشو تشک

سایز تشک از موارد بسیار مهمی است که هنگام خرید باید به آن توجه کنید. تشک مناسب کودکان کم خواب  در سنین مختلف باید دارای سایز مناسبی باشد. تشک مورداستفاده برای کودکان به دلیل جثه ریز کودکان نباید خیلی بزرگ باشد.

تشک مناسب نوزادان باید 70 در 170 باشد، میزان فشردگی آن نیز نرم و سفت نباشد. تشک مناسب کودکان باید 80 در 180 باشد که در هنگام بازی‌کردن فرزندان عزیزتان به مشکل برنخورید و آنها بتوانند به‌راحتی به بازی خود ادامه دهند.

ارتفاع مناسب و استحکام تشک نیز از موارد دیگر است که باید دارای ارتفاع مناسبی باشد. ارتفاع تشک مناسب کودکان کم خواب نباید خیلی بزرگ یا کوچک باشد باید درست به‌اندازه باشد. استحکام و بادوام بودن تشک مناسب کودکان کم خواب را نیز باید در نظر گرفت که باید دارای عمر و دوام مناسبی باشد.

جنس تشک مناسب کودکان کم خواب باید از ضد حساسیت باشد تا کودک شما اذیت نشود. همان‌طور که می‌دانید پوست کودکان بسیار حساس است و تشک ضد حساسیت از مواد طبیعی و ارگانیک ساخته شده که باید به آن دقت بفرمایید.

در آخر نیز تشک مورداستفاده کودکان باید قابلیت شست‌وشو و ضد آب بودن داشته باشد تا هنگام نشستن گردوغبار و موارد دیگر آن را زود شست‌وشو و عوض کنید. برای نوزادان نیز خاصیت ضد آب بودن تشک می‌تواند اثر مطلوبی برای خودتان نیز داشته باشد.

ویژگی تشک مناسب کودکان کم خواب

راهنمای خرید تشک مخصوص کودکان کم خواب

هنگام خرید تشک مناسب کودکان کم خواب بهتر است به نکاتی توجه کنید. یکی از آن ابعاد تشک است که باید متناسب با وزن و سن شما باشد. ارتفاع تشک مناسب کودکان باید دارای ارتفاع کمتری باشد. جنس مواد و الیاف به کار برده در تشک نیز مهم است.

تهیه تشک مناسب کودکان کم خواب را باید از جایی معتبر که برند و تولیدکننده شناخته شده داشته باشد. همچنین به این نکته نیز توجه کنید که تمامی استانداردهای تشک مناسب کودکان را رعایت کرده باشد تا کودکان دلبند شما خواب راحت و آسوده‌ای داشته باشند.

تشک‌های استاندارد تخت نوزاد برای نوزادان تا سه سالگی معمولاً 52 اینچ طول و 28 اینچ عرض دارند و در انواع تخت‌ها مناسب هستند. برای اطمینان از اینکه تشک کودک شما خیلی سفت نیست، تشکی بخرید که ضخیم‌تر از دو انگشت شما باشد که به صورت افقی چرخانده شده‌اند.

معمولاً اندازه مناسبی برای کودکان نوپا و خردسالان است و 75 اینچ طول و 38 اینچ عرض دارد. بعلاوه، کودکان خردسال از حدود سه تا هشت سال هنوز هم احتمالاً از تشک سفت‌تری برای حمایت از بدن در حال رشد خود بهره‌مند می‌شوند.

به شما پیشنهاد می‌کنم هرگز به‌ظاهر و زیبایی تشک توجه نکنید؛ زیرا ممکن است به طور کاملاً تصادفی استانداردهای لازم یک تشک مناسب کودکان کم خواب را از یاد ببرید. هنگام خرید نیز یادتان باشد حتماً کارت ضمانت فروش به همراه داشته باشد.

راهنمای خرید تشک مخصوص کودکان کم خواب

خریدی راحت و مطمئن از تشک رویال

در این عصر پر از تنوع و گوناگونی محصولات مخصوصاً در زمینه تشک می‌توانیم بگوییم تشک مناسب کودکان کم خواب مدل رویال می‌تواند بهترین گزینه باشد. برای خرید می‌توانید از سایت ما دیدن بفرمایید و تشک ارزان مناسب کودکان کم خواب متناسب با نیاز خود را پیدا کنید.

شاید برایتان سؤال پیش بیاید که چگونه تشک مناسب برای فرزندم انتخاب کنم می‌توانید از بخش مشاوران تشک رویال تماس بگیرید تا کارشناسان ما، شما را در این مورد راهنمایی کنند. تشک رویال سابقه طولانی و درخشانی در زمینه راحتی خواب و بی‌خوابی شما دارد.

حتی می‌توانید لیستی از انواع تشک‌ها با قیمت‌ها و مشخصات لازم برای تشک خود را در سایت تهیه کرده و از آن به‌خوبی دیدن کنید و در آخر نیز اقدام به خریداری نمایید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سؤالات متداول

 1. بهترین تشک ارزان برای کودکان کم خواب کدام تشک است؟

تشک رویال

 1. کودک یک‌ساله می‌تواند روی تشک مموری فوم بخوابد؟

خیر تشک موردنظر آنها باید به‌اندازه کافی سفت باشد تا احتمال خفگی در خواب برای آنها پیش نیاید.

 1. از کجا می‌توانم تشک باکیفیت خوب و قیمت مقرون‌به‌صرفه تهیه کنم؟

از فروشگاه آنلاین تشک رویال و یا جایی معتبر می‌توانید اقدام به خرید کنید.

تشک مناسب کودکان کم خواب مدل رویال

کلام آخر

اگر قصد تشک مناسب کودکان کم خواب را دارید حتماً به نکاتی از نظیر ابعاد تشک، جنس، استحکام تشک دقت بفرمایید. امروزه انواعی از تشک‌ها را می‌توانیم در بازار مشاهده کنیم؛ اما تشکی که بتواند استانداردهای یک تشک را همراه خود داشته باشد مقداری سخت شده است.

خواب و سلامتی شما مخصوصاً برای کودکان عزیزتان بسیار مهم و حیاتی است پس سعی کنید از یک فروشگاه آنلاین معتبر و یا در صورت خرید حضوری آن را در جایی معتبر همراه با کارت ضمانت حتماً خریداری کنید و حتماً قبل از پرداخت کامل از تشک خود دیدن بفرمایید.

سایر مقالات:

5 نکته کلیدی در انتخاب بهترین مارک تشک های مواج
8 مورد از عوامل مؤثر بر خواب کافی که احتمالاً نمی‌دانید!
درمان عادت نادرست هنگام خواب با 11 راهکار ساده و مفید!

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من