نکات آموزشی

خرید روبالشی با کیفیت – 5 مدل روبالشی در سایت تشک رویال

تشک رویال مدل مدیکال اولترا یک نفره

4,150,000 تومان5,850,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال اولترا یک نفره جنس تشک رویال مدل مدیکال اولترا یک نفره از چیست؟ قیمت آن چقدر

تشک رویال مدل آرامش نوجوان

قیمت اصلی 2,125,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,700,000 تومان است.
تشک رویال مدل آرامش نوجوان قیمت تشک رویال مدل آرامش نوجوان چقدر است؟ در هنگام خرید این تشک ممکن است

تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره

5,750,000 تومان8,500,000 تومان
تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره چه ساختاری دارد؟ تشک مدل لوتوس برند رویال از تشک‌های طبی فنری باکیفیتی است

تشک رویال مدل مدیکال دو نفره

3,350,000 تومان4,600,000 تومان
  خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک

شماره تماس تولیدی تشک رویال

راهنمای خرید روبالشی با کیفیت و مناسب

وجود یک روبالشی با کیفیت، افراد را از وجود آلودگی‌های که ممکن است بالش با آن مواجه شود؛ در ‌امان نگه خواهد داشت. بالش یکی از اساسی‌ترین ملزومات سرویس خواب بوده و مطمئناً خرید انواع روبالشی ساتن یا نخی، در تجربه خواب آرام کمک‌کننده است.

در صورت استفاده از انواع روبالشی با کیفیت و کشیدن آن روی این بخش مهم از سرویس خواب، تضمین‌کننده زیبایی و کیفیت الیاف بالش خواهد بود. طی این مقاله در رابطه با روبالشی با کیفیت و خرید ارزان روبالشی، اطلاعاتی جمع‌آوری کرده‌ایم. ‌امیدواریم این مطالب در زمان خرید روبالشی، برای شما مفید باشد.

راهنمای خرید روبالشی با کیفیت و مناسب

شماره تماس تولیدی تشک رویال


تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره
مقایسه

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان

7,015,000 تومان
تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان چرا پزشکان عقیده دارند که جنس تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان برای افراد در این سن مناسب است؟ آیا تشک طبی ارتوپدیک از ستون فقرات نوجوان در خواب محافظت می‌کند؟ آشنایی با مشخصات این تشک، یک راه مطمئن برای خرید است. معرفی تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان جنس تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس از نوع تشک‌های طبی است و طوری طراحی شده که در خواب از کمر و گردن مراقبت و از فرورفتگی مهره‌های ستون فقرات در تشک که باعث درد در ناحیه کمر و پشت می‌شود جلوگیری می‌کنند.


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل اسلیپ نوجوان


تشک رویال مدل اسلیپ نوجوان


مقایسه

تشک رویال مدل اسلیپ نوجوان

2,875,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره


تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره


مقایسه

تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره

2,610,000 تومان3,445,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره تشک مدیکال لایک از چه متریالی ساخته شده است؟ آشنایی با جنس تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره به شما کمک می‌کند که با اطلاعات کامل‌تری اقدام به خرید این محصول بکنید. انسان‌ها به طور معمول، بین 7 تا 9 ساعت را در خواب سپری می‌کنند و این یعنی یک‌سوم از طول عمر ما! پس غیرمنطقی نیست که بخواهید وقت و وسواس زیادی را برای تحقیق، انتخاب و خرید انواع تشک خوشخواب همچون مدیکال لایت به خرج بدهید. معرفی تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره تشک طبی مدیکال مناسب افراد وزن


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال مدل ماسا یک نفره

1,235,000 تومان1,580,000 تومان
تشک رویال مدل ماسا یک نفره چه خصوصیات ساختاری دارد؟ تشک مدل ماسا با توجه به ساختاری که دارد، در دسته تشک‌های فنری متصل قرار می‌گیرد. فنرهای به کار رفته در ساخت این تشک در سراسر آن به صورت یکپارچه به هم وصل هستند و قطری برابر با 2.2 میلی متر دارند. سیستم مارپیچ حلقوی این تشک به عنوان یک فنر بزرگ عمل می‌کند؛ بنابراین عملکرد هر یک از فنرهای آن روی فنرهای دیگر تأثیر می‌گذارد. رویال برای رفع این مشکل از موکت ترموفلت با وزن 1150 گرم استفاده می‌کند. این کار باعث می‌شود تا سطح فنرها به طور یکنواخت


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

روبالشی چیست؟

در راهنمای خرید روبالشی با کیفیت در رابطه با تعریف روبالشی، بیان شده است که کاوری از متریال پارچه که روی بالش کشیده خواهد شد را؛ روبالشی گویند. در صورت استفاده از روبالشی روی بالش، منجر به جلوگیری از ورود انواع آلودگی به داخل الیاف این کالای خواب خواهد شد.

همچنین با پوشاندن بالش به واسطه روبالشی، متریال زیر بالش همیشه سالم مانده و دچار کثیفی نخواهد شد. امروزه برند‌های تولید‌کننده سرویس خواب به ویژه روبالشی باکیفیت، از متریال‌های مختلفی مانند ساتن یا نخ بهره خواهند برد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

اکنون افراد با توجه به سلیقه، نیاز و مطابق با اصول بیان شده در راهنمای خرید روبالشی با کیفیت برای انتخاب آن اقدام خواهند کرد. البته یکی از مسائل قابل توجه در رابطه با خرید روبالشی، قیمت آن است. بدون تردید قیمت پارچه مخمل روبالشی گران‌تر از قیمت روبالشی نخی است.

برای خرید ملزومات سرویس خواب مانند تشک به سایت تشک رویال، مراجعه کرده و در بین انواع تشک رویال بهترین تشک طبی، بهترین تشک فنری و بهترین تشک متصل را انتخاب کنند.

روبالشی چیست؟

انواع روبالشی تختخواب

امروزه تولید‌کنندگان سرویس خواب، روبالشی با کیفیت را در جنس‌های مختلفی تولید خواهند کرد تا افراد مطابق با سلیقه و نیاز خود، انتخاب کنند. اصلی انواع جنس روبالشی در سرویس‌های خواب، شامل لیست زیر خواهد بود:

شماره تماس تولیدی تشک رویال

روبالشی نخی

یکی از انواع روبالشی تختخواب و با کیفیت، روبالشی با کیفیت نخی است. البته این نوع از رو بالشی‌ها بیشتر، مناسب فصل تابستان است. زیرا هنگام خواب، فرد حس راحتی با آن تجربه خواهد کرد. همچنین شخص استفاده‌کننده از بالش با روکشی از روبالشی نخی، عرق نخواهد کرد.

از مهم‌ترین ویژگی این مدل روبالشی، شستشو آسان و قیمت آن است. قیمت روبالشی با کیفیت نخی در مقایسه با سایر روبالشی‌ها، ارزان‌تر است.

روبالشی نخی

روبالشی مخملی

یکی از بهترین گزینه جهت خرید روبالشی جدید عروس، انتخاب مدل مخمل آن است. از مشخصات اصلی روبالشی مخمل دوام، نرمی و لطافت بوده و همچنین شستشو آن، بسیار راحت خواهد بود.

روبالشی پنبه‌ای

روبالشی پنبه‌ای، منجر به گردش آزاد هوا در این محصول خواب شده و همچنین سبب جلوگیری از عدم حساسیت‌های پوستی خواهد شد. البته به دلیل استفاده از پنبه در زمان تولید این نوع از انواع روبالشی با کیفیت، پس از انجام مراحل شستشو چروک نخواهد شد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

روبالشی ابریشم

بدون تردید فرد استفاده‌کننده با استفاده از روبالشی از جنس ابریشم، با دردسر‌های مواجه خواهد کرد. یکی از دردسر‌ها، شستشو آن است؛ در صورت لک شدن این جنس از روبالشی‌ها، تمییز کردن آن بسیار سخت و دشوار خواهد بود.

روبالشی از جنس ابریشم بسیار نرم و لطیف است. قیمت روبالشی با کیفیت از جنس ابریشم نسبت به سایر روبالشی‌های با کیفیت مانند نخی، بسیار گران‌تر خواهد بود. زیرا ماده اولیه تولید این مدل روبالشی، به سختی به دست خواهد آمد.

روبالشی تنسل

ماده اولیه به کار رفته در تولید روبالشی تنسل، گیاه بوده و در نهایت پارچه تولید شده از این گیاه ضد آلرژی و کاملاً مناسب با محیط زیست خواهد بود. از مهم‌ترین ویژگی‌های روبالشی باکیفیت تنسل عدم ایجاد بوی بد، جلوگیری از وجود انواع میکروب و همچنین خارش پوستی، است.

روبالشی تنسل

روبالشی پلی استر

روبالشی‌های پلی استر هنگام خواب، سبب عرق کردن شخص شده و همین مسئله منجر به تجربه یک خواب ناخوشایند برای فرد خواهد شد؛ بنابراین در صورتی که افراد علاقه‌مند به استفاده از روبالشی پلی استر هستند، حتماً مدل ترکیب نخ و پلی استر را انتخاب کنند.

زیرا این مدل از روبالشی پلی استر دارای قیمت مناسب و دوام بیشتری است. همچنین نسبت به روبالشی تمام پلی استر نیز، کمتر باعث عرق کردن به ویژه در فصل تابستان خواهد شد.

روکش ساتن

روبالش‌های ساتن نسبت به سایر روبالشی‌های، میزان کمتری آلودگی را به خود جذب خواهند کرد. لطافت و مناسب بودن روبالش با کیفیت ساتن با پوست صورت در کنار مو سر را، باید مهم‌ترین ویژگی آن معرفی کرد.

روبالشی بامبو

ماده اصلی تولید روبالشی با کیفیت بامبو نیز مانند روبالشی تنسل، طبیعی بوده و این نوع از روبالشی‌های بسیار نرم هستند.

روبالشی بامبو

روبالشی با کیفیت

روبالشی تترون

اصلی‌ترین ماده مورد استفاده در زمان تولید روبالشی تترون، ویسکوز پلی استر است. البته برند‌های تولید کنند هنگام تولید روبالشی‌های تترون، درصد ترکیب مواد ویسکوز پلی استر و تترون را تغییر خواهند داد. مهم‌ترین ویژگی‌های روبالشی تترون خنک بودن، نرمی، قیمت مناسب، سبکی، ضد آلرژیک و دوام بسیار بالا است.

انتخاب بهترین تشک یک نفره، بهترین تشک مسافرتی و بهترین تشک دو نفره در سایت خرید تشک رویال اصل به راحتی امکان‌پذیر است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ویژگی انواع روبالشی

هر یک از جنس‌های به کار رفته در تولید روبالشی، دارای ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی هستند. اما در صورت خرید روبالشی که دارای بیشتر ویژگی‌های این محصول باشد؛ بدون تردید ایده‌آل‌ترین انتخاب صورت گرفته است. اما مهم‌ترین ویژگی‌های یک روبالشی، عبارت است از:

 • سریع چروک نشدن
 • لطافت و نرمی
 • خرید از فروشگاه‌های معتبر
 • تطابق بین جنس زیر و رو روبالشی
 • امکان شستشو راحت
 • عدم رنگ پس دادن پس از شستشو
 • توجه به فاکتور ضد حساسیت بودن به ویژه هنگام انتخاب روبالشی برای کودک
 • مقاومت و دوام بسیار پارچه روبالشی
 • وجود لبه در کنار‌های روبالشی
 • باز و بسته شدن روبالشی با زیپ
 • طرح و رنگ جذاب

ویژگی انواع روبالشی

روبالشی با کیفیت

روش‌های مختلف دوخت روبالشی

مدل‌های متنوعی جهت دوخت انواع روبالشی وجود دارد. افراد کاملاً با توجه به سلیقه و نیاز خود، می‌توانند هنگام خرید روبالشی با کیفیت یا دوخت آن بهترین مدل دوخت را انتخاب کنند. روش‌های متنوع دوخت روبالشی با کیفیت، شامل موارد زیر است:

مدل روبالشی دور دوزی

در روش دوخت دور دوز روبالشی، خیاط حدود ۳ سانتی‌متر از پارچه را دور دوزی خواهد کرد. همین فرایند ساده، باعث شیک شدن روبالشی شده و بیشتر خانم‌ها این روش دوخت روبالشی را برای بالش‌های مهمان خود به خیاط‌ها، سفارش خواهند داد.

افراد جهت خرید اینترنتی تشک به ویژه انواع تشک پاکتی به سایت تشک رویال مراجعه کنند تا یک انتخاب عالی داشته باشند.

مدل روبالشی سردوزی

این مدل روبالشی تقریباً در تمام خانه‌ها، موجود است. خیاط‌ها در این روش، یک سمت روبالشی را به داخل کار تا خواهند زد. همچنین می‌توانند از روش سردوز کردن، استفاده کنند.

مدل روبالشی سردوزی

روبالشی با کیفیت

مدل روبالشی چسب دار

در روبالشی چسبی، جهت مهار کردن لبه روبالشی چسب جایگزین زیپ خواهد شد. البته انتخاب چسب استفاده شده در روبالشی با کیفیت چسبی، نیاز‌مند دقت بسیار است. زیرا در صورت استفاده از چسب بی‌کیفیت، روبالشی کارایی لازم را نخواهد داشت.

مدل روبالشی پاکتی

در این روش دوخت روبالشی، یک قسمت از آن دوخته شده و قسمت دیگر فرم پاکت دارد. افراد بالش را در درون آن قرار داده و سپس بخش پاکت روبالشی را روی بالش بگذارند. در صورت استفاده از این مدل روبالشی با کیفیت، از ورود هر نوع آلودگی به داخل بالش جلوگیری خواهد شد. همچنین درآوردن بالش یا پوشاندن آن، بسیار آسان است.

مدل روبالشی زیپ دار

امروزه استفاده از روبالشی‌های دوخته شده با زیپ، بسیار رواج پیدا کرده است. زیرا پوشاندن و در آوردن آن از بالش، بسیار راحت است. این نوع روبالشی‌های معمولاً به دو روش ساده یا دور دوز، دوخته خواهند شد. البته نوع دور دوز آن، زیبایی بیشتر به سرویس خواب هدیه خواهد داد.

مدل روبالشی زیپ دار

روبالشی با کیفیت

مدل روبالشی استوانه‌ای

در بیشتر خانه به ویژه خانه‌های قدیمی، این مدل روبالشی قابل مشاهده است. البته از بالش‌های که روبالشی آن‌ها استوانه‌ای، دراز و گرد بود؛ بیشتر به عنوان پشتی کاربرد داشت. مدل دوخت روبالشی استوانه‌ای، از قدمت بسیاری بهره‌مند است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

نکات قابل توجه در راهنمای خرید روبالشی با کیفیت

افراد در زمان خرید روبالشی باید به نکات اشاره شده در راهنمای آن، توجه بسیار نشان دهند تا کالای انتخابی آن‌ها دارای کیفیت و زیبایی باشد. اصلی‌ترین نکات مورد توجه در زمان خرید روبالشی با کیفیت، شامل موارد زیر خواهد بود:

 • یکی از مهم‌ترین نکات قابل توجه در زمان خرید روبالشی، فاکتور زیبایی است. افراد جهت زیبا‌تر و خاص‌تر نشان دادن سرویس خواب خود، حتماً طرح‌های زیبایی روبالشی را انتخاب کنند.
 • طرح و رنگ روبالشی مورد استفاده در سرویس خواب، باید رنگ و طرح سایر وسایل سرویس خواب مانند تشک و پتو هماهنگ باشد.
 • انتخاب جنس روبالشی، یک امر کاملاً سلیقه‌ای است.
 • انتخاب مدل دوخت روبالشی کاملاً به سلیقه و راحتی فرد استفاده‌کننده بستگی دارد. برخی از افراد با مدل دوخت استوانه‌ای و برخی دیگر با مدل دوخت زیپ دار روبالشی، راحت هستند.
 • از دیگر نکات مهم در خرید روبالشی، توجه به قیمت آن است. افراد قبل از خرید روبالشی، بودجه برای انتخاب آن را مشخص کرده و سپس با توجه به میزان مبلغ خود، برای خرید روبالشی با کیفیت اقدام کنند.
 • هنگام انتخاب روبالشی برای کودکان، حتماً سلیقه و نظر آن‌ها مورد توجه قرار گیرد. در صورت توجه به نظر آن‌ها، حس اعتماد به نفس کودکان افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین آن‌ها با بالش خود، حس راحتی بیشتر خواهند کرد.
 • وجود لبه در کنار‌های روبالشی، باعث زیبا‌تر به نظر رسیدن آن خواهد شد.

نکات قابل توجه در راهنمای خرید روبالشی با کیفیت

روبالشی با کیفیت

سخن پایانی

وجود بالش جهت داشتن خواب آرام و خوش، لازم است. البته در صورت استفاده از روبالشی با کیفیت در بالش، این خواب آرام از کیفیت بیشتری بهره‌مند خواهد بود. زیرا از یک طرف از ورود هر نوع میکروبی به الیاف داخل بالش جلوگیری خواهد کرد. از سوی دیگر در تمیز نگه داشتن رویه بالش نیز، کمک بسیاری خواهد کرد.

البته افراد در انتخاب روبالشی باید به نکاتی مانند زیبایی طرح، جنس با کیفیت پارچه و مدل دوخت آن توجه ویژه نشان دهند تا بهترین کالای موجود در بازار را برای تجربه یک خواب راحت، خرید کنند.

سخن پایانی

روبالشی با کیفیت

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سایر مقالات:

معرفی انواع الیاف بالش – 5 مدل الیاف درجه 1 بالش – مشخصات + قیمت
محافظ ضد آب تشک-مزایا و معایب محافظ تشک- قیمت 1401 + عکس
ویژگی های تشک مهمان- 10 مدل تشک مهمان + عکس و قیمت
لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من