راهنمای خرید

خرید سرویس خواب عروس- بررسی 5 مدل + مشخصات + عکس +قیمت

شماره تماس خرید تشک

راهنمای خرید سرویس خواب عروس

انتخاب سرویس خواب عروس را باید یک بخش مهم از جهیزیه به شمار آورد. زیرا سرویس خواب جهیزیه عروس، باعث شیک به نظر رسیدن اتاق خواب خواهد شد. البته انتخاب طرح و رنگ مناسب در کنار چیدمان صحیح سرویس خواب، نقش بسیار زیادی در خاص یا زیبا شدن اتاق خواب دارد.

نوعروسان هنگام انتخاب و خرید ست سرویس خواب عروس باید بر طبق اصول اشاره شده در راهنمای آن توجه کنند. طی این مقاله به بیان اصول خرید سرویس خواب عروس و مطالب مرتبط با خواهیم پرداخت. ‌امیدواریم با مطالعه این مطلب و به‌کارگیری نکات اشاره شده، خرید آسان و راحتی داشته باشید.

راهنمای خرید سرویس خواب عروس

سرویس خواب عروس

شماره تماس خرید تشک

نکات مهم در انتخاب سرویس خواب عروس

امروزه با توجه به مدل‌ها و طرح‌های متنوع سرویس خواب برای عروس و داماد، انتخاب برای تازه عروس و داماد‌ها بسیار سخت و دشوار خواهد بود. البته کارشناسان و فروشندگان سرویس‌های خواب برای انتخاب ایده‌آل‌ترین سرویس خواب عروس، به آن‌ها نکاتی را ارائه خواهند داد.

بدون شک در صورت توجه به این نکات، انتخاب سرویس خواب عروس آن‌ها زیبا‌ترین در نوع خود خواهد بود. اما اصلی‌ترین موارد قابل توجه در خرید سرویس خواب شامل موارد زیر است.

شماره تماس خرید تشک

تختخواب جک دار

انتخاب تختخواب‌های جک دار به عنوان بخش مهمی از سرویس خواب، می‌تواند یک گزینه عالی برای استفاده عروس و داماد باشد. این مدل از تختخواب‌ها دارای یک فضا بسیار بزرگ در زیر خود هستند که این امکان را بر افراد خواهد داد تا به راحتی بخش بزرگی از وسایل را در زیر آن قرار دهند.

البته این مدل تختخواب‌ها، برای اتاق‌های با متراژ کم بسیار مناسب بوده و استفاده از آن نیز، به راحتی امکان‌پذیر خواهد بود. با وجود دکمه‌ای که در بخش پایینی تختخواب جک دار، قرار دارد؛ امکان باز شدن یک فضا بزرگ برای قرار دادن وسایل در اختیار نوعروسان قرار خواهد گرفت.

تختخواب جک دار

سرویس خواب عروس

انتخاب بر اساس علاقه

یکی از اصلی‌ترین نکات هنگام خرید ست سرویس خواب عروس، توجه به علاقه عروس و داماد است. این عزیزان در صورتی که هنگام انتخاب سرویس خواب بر طبق علاقه شخصی خود، پیش روند؛ مطمئناً از استراحت کردن و دیدن سرویس خواب لذت خواهند برد.

البته این نکته مهم را باید در نظر داشته باشند که چند سال از این سرویس خواب باید استفاده کنند؛ بنابراین در انتخاب طرح، رنگ و مدل نظر شخصی یا علاقه آن‌ها حائز اهمیت است.

شماره تماس خرید تشک

تناسب ابعاد تخت با مساحت اتاق

هنگام خرید سرویس خواب جهیزیه عروس، توجه به مساحت اتاق خواب از اهمیت بسیاری برخوردار است. زیرا در صورت انتخاب سرویس خواب با ابعاد بزرگ با وجود متراژ کم اتاق خواب، امکان استفاده از آن تقریباً غیر ممکن خواهد بود.

افراد با توجه به مساحت اتاق خواب از میان انواع سرویس خواب King Size یا Queen Size بهترین را انتخاب کنند.

خرید تشک طبی، خرید تشک فنری، خرید تشک متصل و خرید تشک پاکتی در سایت تشک رویال به آسانی فراهم است. افراد با مراجعه با این سایت و انتخاب بهترین تشک بر اساس نیاز خود، مطمئناً خرید جذابی را تجربه خواهند کرد.

تناسب ابعاد تخت با مساحت اتاق

سرویس خواب عروس

کیفیت سرویس خواب جهیزیه عروس

عروس و داماد هنگام انتخاب سرویس خواب، به دارا بودن فاکتور کیفیت کالای خواب توجه بسیار کنند. انتخاب یک سرویس خواب بی‌کیفیت یا ارزان، مطمئناً بر سلامتی آن‌ها تأثیر منفی بر جای خواهد گذاشت. در صورت لزوم، از خرید دیگر لوازم خانه صرفه نظر کنند؛ اما به کیفیت و قیمت سرویس خواب جهیزیه عروس، توجه بسیار نشان دهند.

زیرا انتخاب یک سرویس خواب با کیفیت، سرمایه‌گذاری بلند مدت به شمار خواهد رفت. همچنین سلامتی جسم یا روح عروس و داماد را تضمین خواهد کرد.

شماره تماس خرید تشک

توجه به سبک دکور خانه

هنگام خرید  جدید‌ترین مدل‌های سرویس خواب عروس، به سبک فضای کل خانه توجه کنند. بدون شک ایجاد هارمونی کلی بین کل محیط خانه، باعث آرامش و افزایش این حس خواهد شد. نوعروسان در صورت استفاده از سبک کلاسیک در طراحی دکوراسیون خانه، سرویس خواب کلاسیک انتخاب کنند تا با آرامش بیشتری به خواب روند.

توجه به سبک دکور خانه

سرویس خواب عروس

تشک سرویس خواب عروس

کارشناسان در بین تمام لوازم سرویس خواب، تشک را مهم‌ترین بخش معرفی کرده‌اند؛ بنابراین در انتخاب آن باید، با دقت و ریزبینی بسیار عمل نمود تا باکیفیت‌ترین تشک را برای سرویس خواب خرید کنند. مطمئناً انتخاب تشک با کیفیت عالی، تضمین‌کننده سلامت جسم و روح عزیزان خواهد بود.

انتخاب تشک استاندارد و طبی، مطمئناً بهترین گزینه هنگام خرید سرویس خواب جهیزیه عروس خواهد بود. در صورتی که افراد دارای مشکلاتی مانند کمر درد یا معضلی در ستون فقرات هستند، حتماً از پزشک متخصص درخواست کنند تا مشاوره‌های لازم برای انتخاب تشک را به آن‌ها ارائه دهد.

شماره تماس خرید تشک

قیمت سرویس خواب عروس و داماد

قیمت سرویس خواب جهیزیه عروس و کیفیت سرویس خواب، کاملاً در ارتباط با یکدیگر هستند؛ بنابراین در صورتی که نوعروسان به دنبال خرید یک سرویس خواب با کیفیت هستند؛ برای خرید آن باید قیمت بیشتر بپردازند. هرگز کیفیت را فدای ارزانی قیمت سرویس خواب عروس و داماد نکنند.

استاندارد بودن تختخواب در سرویس خواب

شاید تشخیص استاندارد بودن تختخواب در نظر بسیاری از افراد، کار سختی باشد. برای تشخیص استاندارد بودن تختخواب، کافی است روی تختخواب بنشینند. در صورتی که پا‌ها در مماس با کف زمین قرار بگیرد، مطمئناً این تختخواب بهترین و البته استاندارد است.

اگر افراد هنگام انتخاب سرویس خواب عروس و به ویژه تختخواب، از این روش ساده استفاده کنند؛ بدون شک ارتفاع تخت استاندارد بوده و آن‌ها با آسودگی خیال، می‌توانند دست به انتخاب بزنند.

استاندارد بودن تختخواب در سرویس خواب

ملزومات سرویس خواب

برند‌های تولید‌کننده سرویس خواب، برای ایجاد و حفظ آرمش خریداران لوازم مختلفی تولید خواهند کرد. البته نوعروسان هنگام خرید سرویس خواب جهیزیه عروس، می‌توانند از خرید برخی از این لوازم صرفه نظر کنند. اما اصلی‌ترین لوازم موجود در انواع سرویس خواب عروس، شامل موارد زیر خواهند بود:

  • تختخواب به عنوان اصلی‌ترین بخش سرویس خواب، شناخته خواهد شد.
  • پاف که در پایین تختخواب قرار خواهد گرفت. البته برخی از برند‌ها، پاف را برای سرویس‌های خواب خود تولید نخواهند کرد.
  • دو عدد پاتختی جهت قرار گرفتن وسایل کوچک، در دو طرف تختخواب قرار خواهد گرفت.
  • کنسول، آینه و صندلی که در مقابل آن قرار دهند. این بخش از سرویس خواب برای عروس و داماد، بخش مورد علاقه خانم‌ها است. زیرا از این بخش برای آرایش خود بهره خواهند برد.
  • وجود کمد لباس و دراور برای قرار دادن لباس‌ها، ضروری است.

نوعروسان در زمان خرید در صورت عدم تناسب بین مساحت اتاق یا قیمت زیاد کل سرویس خواب، می‌توانند بخشی از این لوازم را حذف کنند.

افرادی که قصد خرید اینترنتی تشک رویال را دارند، حتماً به سایت خرید تشک رویال اصل مراجعه کنند تا بتوانند از بین انواع تشک یک نفره، انواع تشک مسافرتی و انواع تشک دو نفره بهترین را انتخاب کنند. بدون تردید انتخاب تشک از این سایت معتبر، برای افراد بسیار لذت بخش خواهد بود.

ملزومات سرویس خواب

سرویس خواب عروس

پرطرف‌دارترین رنگ‌های سرویس خواب عروس

خرید جهیزیه و به ویژه سرویس خواب برای نوعروسان، بسیار هیجان‌انگیز و جذاب خواهد بود. البته با وجود طرح، رنگ و مدل‌های متنوع سرویس خواب، انتخاب با سختی نیز همراه است. نوعروسان هنگام انتخاب، در ابتدا به طرح و رنگ پارچه تختخواب توجه کنند.

به عبارتی دیگر این عزیزان، ابتدا اولویت خود را در مورد رنگ و طرح مشخص کنند. همچنین رنگ محیط اتاق خواب نیز، حائز اهمیت است. در صورت وجود رنگ تیره در فضا کل اتاق خواب، رنگ‌های روشن و سرد را برای روبالشی و تختخواب انتخاب کنند تا رنگ تیره اتاق را، خنثی کنند.

در صورت روشن بودن فضا اتاق خواب، انتخاب سرویس خواب عروس کرم یا سفید بهترین گزینه خواهد بود. پرطرف‌دارترین رنگ‌های سرویس خواب، عبارت هستند از:

رنگ طوسی

در سال‌های اخیر استفاده از رنگ طوسی در سرویس خواب، با استقبال بسیاری مواجه شده است. از جمله دلایل استقبال این رنگ در سرویس خواب شامل عدم مشخص شدن کثیفی‌ها و همچنین آرام بخش بودن این رنگ خواهد بود.

رنگ طوسی

سرویس خواب عروس

ترکیب رنگ چوب و سفید

ترکیب رنگ چوب و سفید را، باید یکی از پرطرف‌دارترین رنگ‌های ترکیبی سرویس خواب عروس معرفی کرد. در این ترکیب رنگ‌های جذاب، می‌توانند سرویس خوابی را انتخاب کنند که در قسمت تاج رنگ چوب و در بخش پایینی تختخواب، سفید باشد.

رنگ قهوه‌ای یا چوب

انتخاب رنگ چوب یا قهوه‌ای در سرویس خواب، از گذشته پر طرف‌دار بوده و همچنان توانسته است در بین بسیاری از افراد جامعه، طرف‌داران خود را به راحتی پیدا کند. نوعروسان با انتخاب سرویس خوابی به رنگ چوب و ایجاد هماهنگی با رنگ دیوار کرم یا استخوانی، هارمونی جذابی ایجاد خواهند کرد.

سبز درباری

در صورت بزرگ بودن مساحت اتاق خواب و انتخاب مدل‌های کلاسیک سرویس‌های خواب عروس، انتخاب رنگ سبز درباری بهترین گزینه خواهد بود. البته در کنار جذابیت این رنگ، مطمئناً ترکیب آن با رنگ‌های کرم، سفید و طلایی جلوه خاصی به اتاق خواب خواهد بخشید.

سبز درباری

سرویس خواب عروس

سخن پایانی

انتخاب سرویس خواب عروس را، باید جذاب‌ترین و هیجان‌انگیزترین بخش خرید جهیزیه نوعروسان معرفی کرد. البته به دلیل وجود مدل‌های متنوع در طرح و رنگ، انتخاب با دشواری همراه است. در چنین موقعیت‌های فروشندگان و کارشناسان، با ارائه نکاتی به این عزیزان کمک خواهند کرد تا راحت‌تر خرید خود را، انجام دهند.

یکی از مهم‌ترین نکات قابل توجه برای خرید سرویس خواب از سوی نوعروسان، توجه به متراژ اتاق خواب است. در صورت ایجاد تناسب بین ابعاد تختخواب و کل سرویس خواب با اتاق، خرید بخش‌های مختلف کالای خواب به راحتی امکان‌پذیر خواهد.

سخن پایانی

سرویس خواب عروس

شماره تماس خرید تشک

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21 cm 2,150,500
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 21 cm 2,909,500
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 21 cm 3,162,500
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,518,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری 23 cm 1,644,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 23 cm 2,175,800
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 23 cm 2,884,200
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 23 cm 3,289,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 23 cm 1,568,600
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,865,875
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 3,352,250
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 3,731,750
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,771,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری 27 cm 2,024,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 27 cm 2,960,100
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 27 cm 3,668,500
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 27 cm 4,048,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 27 cm 1,872,200
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,165,900
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,073,400
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,993,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,331,800
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,057,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 2,361,920
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 3,297,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 4,386,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 4,719,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 2,232,450
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 27 cm 3,025,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 27 cm 4,404,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 27 cm 5,788,640
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 27 cm 6,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 27 cm 2,879,800
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,856,270
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,566,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,260,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,707,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,630,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 30 cm 5,033,600
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 30 cm 7,623,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 30 cm 9,438,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 30 cm 10,067,200
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 30 cm 4,719,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 34 cm 6,393,640
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 34 cm 9,680,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 34 cm 12,015,300
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 34 cm 12,777,600
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 34 cm 6,007,650
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 7,367,800
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 9,075,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 11,640,200
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 12,535,600
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 5,820,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 8,143,300
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 11,473,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 14,278,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 16,286,600
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 7,139,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 16 cm 1,500,400
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 16 cm 2,032,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 16 cm 2,867,700
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 16 cm 3,000,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 16 cm 1,439,900
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 18 cm 1,936,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 18 cm 2,541,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 18 cm 3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 18 cm 3,872,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 18 cm 1,815,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 20 cm 2,613,600
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 20 cm 3,448,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 20 cm 4,622,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 20 cm 5,227,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 20 cm 2,311,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 21 cm 3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 21 cm 5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 21 cm 6,558,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 21 cm 7,260,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 21 cm 5,902,380
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 30 cm 5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 30 cm 6,826,820
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 30 cm 9,159,700
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 30 cm 10,212,400
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 30 cm 4,567,750
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 6,993,800
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 9,438,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 12,463,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 13,794,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 22 cm 6,255,700
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 8,107,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 10,890,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 14,036,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 16,214,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 26 cm 7,018,000

 

سایر مقالات:

خرید روبالشی با کیفیت – 5 مدل روبالشی در سایت تشک رویال
معرفی انواع الیاف بالش – 5 مدل الیاف درجه 1 بالش – مشخصات + قیمت
محافظ ضد آب تشک-مزایا و معایب محافظ تشک- قیمت 1401 + عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.