بیماری

5 علت خستگی مداوم- راه حل : بهترین تشک طبی برای رفع خستگی

علت خستگی مداوم

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تاثیر تشک بر بی خوابی زنان بیشتر است یا مردان؟

تاثیر تشک بر بی خوابی در افراد توسط دانشمندان و محققان این حوزه تأیید شده است. بی‌خوابی وضعیتی است که برای بسیاری از افراد در سنین مختلف آشناست. برای اینکه فقط در 5 دقیقه خوابتان ببرد و خوابی سالم داشته باشید، چه کاری باید انجام دهید؟

دانشمندان به این نتیجه رسیده‌اند که یک تشک خوب به فرد کمک می‌کند تا از شر بی‌خوابی خلاص شود و کیفیت خواب افراد را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. به گفته محققان، یک تشک مناسب نه تنها می‌تواند فرد را از بی‌خوابی نجات دهد، بلکه از بروز درد در ستون فقرات و عضلات و همچنین از واکنش‌های آلرژیک نیز نجات می‌دهد.

در این مطلب به تاثیر تشک بر بی خوابی زنان و مردان می‌پردازیم؛ پس با ما همراه باشید.

تاثیر تشک بر بی خوابی زنان بیشتر است یا مردان؟

 تاثیر تشک بر بی خوابی

 

ردیف محصولات

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا دو نفره

7,260,000 تومان7,705,000 تومان
تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا دونفره  چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک رویال مدل فلورا از بهترین تشک‌های طبی فنری

تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره

4,620,000 تومان5,225,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره

3,025,000 تومان4,400,000 تومان
ویژگی‌های ساختاری تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره درجه 1 در ساخت تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره و دو

تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان

6,005,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

شماره تماس تولیدی تشک رویال

علت خستگی مداوم چیست و چگونه آن را درمان کرد؟

علت خستگی مداوم می‌تواند جسمی، ذهنی یا ترکیبی از هر دو باشد. خستگی یک احساس یا ضعف مداوم است که می‌تواند هرکسی را تحت‌تأثیر قرار دهد؛ بنابراین بیشتر ما احساس خستگی را تجربه کرده‌ایم.

خستگی یک علامت است نه یک بیماری که ممکن است در نتیجه عوامل مختلفی ایجاد شود؛ بنابراین در این مقاله به انواع و علت خستگی مداوم و گزینه‌های درمانی موجود می‌پردازیم. پس با ما همراه باشید.

علت خستگی مداوم چیست و چگونه آن را درمان کرد؟

علت خستگی مداوم

تعریف خستگی

هیچ تعریف استانداردی از خستگی وجود ندارد و اغلب خستگی با احساس خواب‌آلودگی اشتباه گرفته می‌شود؛ اما این‌طور نیست. به طور دقیق‌تر، خستگی به‌عنوان احساس کمبود انرژی و انگیزه تعریف می‌شود که می‌تواند جسمی، ذهنی یا هر دو باشد.

پس علت خستگی مداوم را می‌توان به ‌صورت فیزیکی، ذهنی یا ترکیبی از هر دو تجربه کرد. در هر صورت باید به دنبال راه‌حلی برای درمان باشید تا زندگی شما را مختل نکند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

انواع خستگی

خستگی به دو نوع اصلی فیزیکی و ذهنی تقسیم‌بندی می‌شود. در خستگی فیزیکی، فرد به علت خستگی مداوم بسیاری از کارهای عادی روزمره مانند بالارفتن از پله را به علت خستگی و کوفتگی بدن نتواند انجام دهد. در خستگی ذهنی، ممکن است تمرکز روی چیزها و متمرکز ماندن برای فرد دشوار شود.

افراد ممکن است در حین کار به علت خستگی مفرط احساس خواب‌آلودگی کنند یا در بیدارماندن مشکل داشته باشند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

علل خستگی

 طیف گسترده‌ای از دلایلی که می‌توانند باعث خستگی شوند عبارت‌اند از:

  • علل پزشکی: علت زود خسته شدن ممکن است نشانه یک بیماری زمینه‌ای مانند اختلال تیروئید، بیماری قلبی یا دیابت باشد.
  • علل مرتبط با سبک زندگی: الکل یا مواد مخدر یا ورزش نکردن به طور منظم می‌تواند منجر به احساس خستگی شود.
  • علل مرتبط با محل کار: استرس محل کار می‌تواند منجر به احساس خستگی در فرد شود.
  • نگرانی‌های عاطفی و استرس: خستگی یکی از علائم رایج مشکلات سلامت روان مانند افسردگی است.
  • خواب بد و ناکافی: مناسب نبودن جای خواب و خواب ناکافی ممکن است منجر به خستگی شود.
علل خستگی

علت خستگی مداوم

علت‌های پزشکی خستگی

علت خستگی مداوم می‌تواند به علت تعدادی از بیماری‌ها و اختلالات مانند: فشار، اختلالات اشتها، اضطراب، بی‌حوصلگی یا مصرف بعضی داروها مانند: داروهای ضدافسردگی، داروهای اضطراب، داروهای ضد فشارخون، استاتین‌ها، استروئیدها، آنتی‌هیستامین‌ها و آرام‌بخش‌ها باشد.

به همین دلیل اگر به طور مداوم دچار خستگی می‌شوید و می‌خواهید علت خستگی مداوم خود را بدانید، با پزشک خود مشورت کنید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

علل خستگی مرتبط با سبک زندگی

عوامل رایج سبک زندگی که می‌توانند باعث و علت خستگی مداوم باشند عبارت‌اند از:

  • کمبود خواب: معمولاً بزرگسالان و افراد بالغ در طول شبانه روز به حدود هشت ساعت خواب نیاز دارند.
  • خواب زیاد: همان‌طور که خواب برای رفع خستگی مهم است، به همان اندازه خوابیدن زیاد باعث خستگی می‌شود. افرادی که در شبانه روز بیش از ۱۱ ساعت می‌خوابند، معمولاً احساس خواب‌آلودگی و خستگی بیش از حد را دارند.
  • الکل و مواد مخدر: مشروبات الکلی باعث کند شدن سیستم عصبی و اختلال خواب طبیعی می‌شوند. سایر داروها مانند سیگار و کافئین سیستم عصبی را تحریک می‌کنند و می‌توانند باعث بی‌خوابی و شوند؛ بنابراین علت خستگی مداوم می‌تواند این عوامل باشد.
  • اختلالات خواب: خواب آشفته و در نتیجه علت خستگی مداوم ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد، به‌عنوان‌مثال، همسایه‌های پرسروصدا، کودکان خردسال که در شب از خواب بیدار می‌شوند، شریک زندگی که خر و پف می‌کند.

علت بی‌حالی و خستگی‌های زیاد می‌تواند در نتیجه کمبود فعالیت‌های بدنی باشد. ورزش برای بهبود تناسب‌اندام، سلامت و تندرستی، کاهش استرس و افزایش سطح انرژی شود همچنین علت خستگی مداوم می‌تواند در نتیجه رژیم غذایی نامناسب مانند مصرف کربوهیدرات‌ها، مواد کافئین‌دار  و  نوشیدنی‌های گازدار باشد که فقط انرژی موقتی را افزایش می‌دهند و خستگی را بدتر می‌کنند.

علل خستگی مرتبط با سبک زندگی

علت خستگی مداوم

علل خستگی مرتبط با محل کار

علت خستگی مداوم می‌تواند در نتیجه بیداری در ساعات استراحت بدن باشد. بدن انسان برای خوابیدن در طول شب طراحی شده است و این الگو توسط بخش کوچکی از مغز به نام ساعت شبانه‌روزی تنظیم می‌شود.

 فرد با کارکردن در زمانی که بدنش برای خوابیدن برنامه‌ریزی‌شده است، ساعت شبانه‌روزی خود را اشتباه می‌گیرد؛ در نتیجه علت خستگی بدن می‌تواند این مسئله باشد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 علل روانی خستگی

مطالعات نشان می‌دهد که علت خستگی مداوم تا ۵۰ درصد می‌تواند به دلیل عوامل روانی و عاطفی باشد. به‌عنوان نمونه، افرادی که افسرده هستند، معمولاً خستگی مزمن را تجربه می‌کنند یا فردی که تحت استرس یا اضطراب است، به دلیل ترشح آدرنالین بالا زود خسته می‌شود.

همچنین علت خستگی مداوم می‌تواند به علت حالت روانی غم و اندوه، شوک، احساس گناه، افسردگی، ناامیدی و تنهایی باشد.

تأثیر خواب در خستگی

علت خستگی مداوم می‌تواند اختلال در خواب باشد؛ بنابراین خواب باکیفیت خوب بخش مهمی از مدیریت و رفع خستگی است. خواب یکی از عوامل مهمی است که کیفیت آن تأثیر مستقیم و بالایی در احساس خستگی دارد؛ اما صرفاً خواب به‌تنهایی تأثیرگذار نیست.

بنابراین بررسی تأثیر خواب باید به‌تفصیل باشد که در زیر به بررسی آن خواهیم پرداخت و کامل آن را بررسی می‌کنیم.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 رعایت بهداشت خواب خوب

علت خستگی و خواب‌آلودگی در صبح می‌تواند به علت خواب ناکافی و نامنظم باشد؛ بنابراین سعی کنید هر شب سر ساعت مشخصی بخوابید و از خواب بیدار شوید. دمای اتاق‌خواب بین ۶۰ تا ۶۷ درجه فارنهایت توصیه می‌شود؛ اما مهم‌ترین مسئله یک جای مناسب برای خواب است.

یک اتاق تاریک و ساکت همراه با یک تخت و تشک نرم و راحت می‌تواند به خواب شما کمک کند.

 رعایت بهداشت خواب خوب

علت خستگی مداوم

خستگی و اختلالات خواب

یک مطالعه تحقیقاتی کلیدی در سال ۲۰۱۰ نشان داد که خواب نامناسب علت خستگی مداوم معرفی شده است. مطالعات نشان داده که افراد مبتلا به سندرم پاهای بی‌قرار (RLS) ، نارکولپسی و بی‌خوابی ،خستگی را به‌عنوان یکی از علائم اولیه خود گزارش می‌دهند.

راه اصلی مبارزه با خستگی ناشی از اختلال خواب، داشتن خواب کافی و ترمیمی است. منطقی است که افرادی که مشکل خواب دارند، خستگی را تجربه کنند؛ زیرا خواب آنها بسیار کمتر از حد مطلوب است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

آیا کم‌خوابی ریشه خستگی است؟

 دانشمندان برای فهمیدن علت خستگی مداوم، آزمایشات  FSS   پلی‌سومنوگرافی  PSG را انجام دادند که امواج مغزی افراد را در طول خواب بررسی می‌کند. PSG دقیقاً میزان خوابیدن افراد را اندازه‌گیری می‌کند و مشخص می‌کند که فرد چقدر خوب می‌خوابد.

نتیجه این آزمایش این بود که احساس خستگی لزوماً با میزان بدخوابی شما مطابقت ندارد؛ اما می‌تواند یکی از مهم‌ترین دلایل خستگی باشد.

درمان خستگی

 خستگی یک علامت است؛ به این معنی که شما می‌توانید آن را احساس و توصیف کنید، پس بیماری محسوب نمی‌شود. برای کاهش خستگی ابتدا باید بدانید که دلایل اصلی خستگی شما چیست. اگر خستگی بر کیفیت زندگی شما تأثیر منفی می‌گذارد یا باعث ناراحتی شما می‌شود، با یک متخصص صحبت کنید.

چراکه این خستگی می‌تواند به علت هر یک از عوامل بالا باشد و علاج هر یک از آن‌ها، راه‌حل‌های مختلفی دارد.

درمان خستگی

علت خستگی مداوم

چه چیزی خستگی نیست؟

 اگر احساس خستگی یا خواب‌آلودگی می‌کنید؛ اما بعد از یک خواب خوب احساس بهتری دارید، پس شما دچار کمبود خواب هستید. اگر علائم شما اغلب می‌آیند و از بین می‌روند به‌احتمال زیاد دلیل خستگی شما خواب نیست.

تفاوت خواب‌آلودگی با خستگی این است که احساس خواب‌آلودگی معمولاً در طول روز ایجاد می‌شود و با خواب تسکین می‌یابد؛ اما خستگی با خواب برطرف نمی‌شود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

آیا می‌توانیم خستگی را اندازه‌گیری کنیم؟

 همان‌طور که تعریف خستگی دشوار است، در مورد چگونگی اندازه‌گیری آن نیز اتفاق‌نظر وجود ندارد. رایج‌ترین مورداستفاده، مقیاس شدت خستگی (FSS)  است که با استفاده از یک پرسش‌نامه کوتاه ۹ سؤالی محاسبه می‌شود و در آن پاسخ‌ها به‌صورت عددی نمره‌گذاری می‌شوند.

سپس نمره نهایی برای سنجش میزان خستگی فرد مورداستفاده قرار می‌گیرد. کمترین نمره ممکن 7 و بالاترین آن ۶۳ است. نمرات بالاتر نشان‌دهنده سطوح بالاتر خستگی است. افراد مبتلا به خستگی معمولاً بیش از ۳۶ امتیاز می‌گیرند.

آیا می‌توانیم خستگی را اندازه‌گیری کنیم؟

علت خستگی مداوم

چگونه می‌توان با خستگی مبارزه کرد؟

 همان‌طور که اشاره شد، علت خستگی مداوم می‌تواند متعدد باشد. مهم است که شرایط سلامتی خود را از لحاظ پزشکی بررسی کنید. لزوماً خستگی را نمی‌توان با دارو درمان کرد؛ بنابراین رژیم غذای مناسب، ترک مواد مخدر، مصرف‌نکردن مواد مضر مانند کربوهیدرات‌ها و مواد کافئین‌دار، ورزش، خواب مناسب، حفظ وزن سالم و مراقبت از سلامت ذهنی شما می‌تواند منجر به کاهش سطح احساس خستگی شود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

بهترین تشک برای رفع خستگی شما!

یکی از بهترین روش‌هایی که به شما در رفع خستگی کمک می‌کند، انتخاب یک تشک استاندارد و راحت برای خواب است. تشک رویال از بهترین برندهای موجود در بازار است که انواع تشک یک نفره و انواع تشک دو نفره را با بالاترین کیفیت تولید می‌کند.

به همین دلیل شما می‌توانید از میان انواع تشک فنری، گزینه مورد نظر خود را مطابق با سلیقه و نیاز خود انتخاب کنید. از میان این تشک‌ها می‌توان به بهترین تشک پاکتی و بهترین تشک متصل اشاره کرد.

البته سایت تشک رویال، تشک‌های متنوعی را جهت خرید به شما ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید انواع دیگری از تشک‌ها را امتحان کنید، ما خرید تشک طبی و انواع تشک مسافرتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بهترین تشک برای رفع خستگی شما!

نتیجه گیری

 طیف وسیعی از شرایط سلامتی و سبک زندگی مانند بیماری‌ها، افسردگی، خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها، شرایط روحی و روانی می‌توانند علت خستگی مداوم باشند.

در مقاله بالا به‌تفصیل در مورد خستگی و عوامل مرتبط با آن صحبت کردیم؛ بنابراین اگر هیچ یک از نکات بالا به شما کمکی نکرد، حتماً به پزشک مراجعه کنید که علت خستگی مداوم شما را تشخیص دهد و راه‌حل مناسبی برای آن ارائه دهد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:

مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,074,700
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,375,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm1,870,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,149,400
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,034,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,375,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm1,870,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,530,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm2,750,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,320,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,430,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm1,892,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,508,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm2,860,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,364,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,622,500
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,200,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm2,915,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,245,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,540,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm1,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,574,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,190,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm3,520,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,628,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm1,969,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm2,794,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,630,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm3,938,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm1,870,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,147,200
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm2,997,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm3,987,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,290,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,029,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm2,750,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,004,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,262,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm5,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,718,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,505,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,060,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm6,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,007,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm4,576,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm6,930,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm8,580,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm9,152,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,290,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm5,812,400
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm8,800,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm10,923,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm11,616,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm5,461,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm5,698,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm8,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm10,582,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,396,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,291,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm7,403,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm10,043,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,980,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,806,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm6,490,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,364,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm1,848,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,607,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm2,728,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,309,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,760,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,310,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,520,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,376,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,135,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,202,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm4,752,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,101,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm5,962,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm6,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,365,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,206,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm8,327,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm9,284,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,152,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,358,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm8,580,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm11,330,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm12,540,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm5,687,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm7,370,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm9,900,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm12,760,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm14,740,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm6,380,000

 

سایر مقالات:

تأثیر بالش بر خواب- معرفی 3 مدل بالش مخصوص تشک خواب رویال
روش های نظامی خوابیدن – تکنیک خوابیدن در 10 ثانیه
تاثیر خواب بر سیستم ایمنی بدن – 3 مدل تشک برای خواب راحت

شماره تماس تولیدی تشک رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.