نکات آموزشی

محافظ ضد آب تشک-مزایا و معایب محافظ تشک- قیمت 1402 + عکس

سخن پایانی

شماره تماس خرید تشک

 

راهنمای خرید محافظ ضد آب تشک

خواب و استراحت، از جذاب‌ترین قسمت‌های زندگی بشر بوده و آن‌ها برای داشتن یک خواب با کیفیت، نیاز‌مند اتاق آرام همراه با سرویس خواب هستند. زیرا خواب و استراحت کافی، برای داشتن یک زندگی سالم یا طبیعی واجب است. امروزه همراه با لوازم موجود در سرویس خواب مانند پتو، بالش و روتختی، محافظ ضد آب تشک نیز وجود دارد.

البته افراد باید در زمان خرید تمام محصولات سرویس خواب به میزان قابل پرداخت و به ویژه به لیست قیمت محافظ تشک توجه کنند. طی این مقاله در رابطه با محافظ ضد آب تشک و بهترین مارک محافظ تشک ضد آب، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. ‌امیدواریم این مطالب هنگام انتخاب محافظ تشک دو نفره و ضد آب، مفید باشد.

راهنمای خرید محافظ ضد آب تشک

تفاوت محافظ، ملحفه و پد محافظ تشک

بسیاری در زمان خرید و انتخاب محافظ ضد آب تشک، آن را با ملحفه یا پد محافظ تشک یکی دانسته‌اند. در حالی که بین محافظ تشک یک نفره و ضد آب با ملحفه یا پد تشک‌های یک نفره، تفاوت‌های بسیاری است. بدون شک تعریف دقیق و درست از هر کدام از این محصولات، تفاوت‌ها آن‌ها را به راحتی بیان خواهد کرد.

شماره تماس خرید تشک

محافظ ضد آب تشک

محافظ ضد آب تشک یا mattress protector، وظیفه حفاظت از تشک را بر عهده دارد. متریال اصلی محافظ تشک دو نفره و ضد آب یا مدل یک نفره آن گردباف، پلی استر، پنبه و ژاکارد است. افراد با توجه به متریال و قیمت کاور محافظ تشک، ایده‌آل‌ترین را انتخاب کرده و با آن تشک را، خواهند پوشاند تا از این محصول در برابر آب، رطوبت یا گردوغبار محافظت کنند.

محافظ ضد آب تشک

محافظ ضد آب تشک

ملحفه تشک

سرویس ملحفه تشک، کاربرد بسیار متفاوتی نسبت به پد محافظ یا محافظ ضد آب تشک بر عهده دارد. متریال اصلی ملحفه، پارچه بوده و از آن به شکل دوخت ساده یا کش دار، به عنوان لایه رویی تشک استفاده خواهد شد. بسیاری از افراد هنگام خرید ملحفه، به مسئله هماهنگی در طرح یا رنگ آن با سرویس خواب توجه خواهند کرد.

شماره تماس خرید تشک

پد تشک

پد تشک یا mattress pad، در اصل لایه‌ای از ابر، فوم و مموری فوم است. البته بر روی این لایه‌ها، روکشی از پارچه کشیده خواهد شد. در قسمت زیر آن، کشی وجود دارد که منجر به اتصال آن به تشک، خواهد شد. هدف اصلی فرد از اتصال آن به تشک، برطرف نمودن مشکلات تشک و محافظت از ستون فقرات است. اما گاهی از آن به عنوان محافظ ضد آب تشک نیز، بهره خواهند برد؛ زیرا دارای مزیت، ضد آب و رطوبت است.

همچنین برای اینکه شخص، دچار آلرژی یا تشدید حساسیت‌های قبلی نشود؛ پارچه‌های از جنس کتان و پنبه، بهترین گزینه به عنوان ملحفه تشک و بالش هستند. البته در زمان خرید ملحفه باید به ماندگاری بالا پارچه و سایز مناسب با تشک و بالش، دقت بسیار کرد.

افراد در زمان خرید با توجه به تعریف محافظ ضد آب تشک، پد و ملحفه عمل کنند تا محصول انتخابی، بهترین کارایی را برای آن‌ها داشته باشد. زمانی که تشک، آرامش لازم را به افراد برای داشتن یک خواب راحت، ارائه نخواهد داد؛ بهترین راهکار، استفاده از پد محافظ است.

متریال به کار رفته در پد، گران‌تر از مواد استفاده شده در محافظ‌های ضد آب تشک است؛ بنابراین افراد در زمان انتخاب به قیمت پد و لیست قیمت محافظ تشک، توجه نشان دهند.

پد تشک

محافظ ضد آب تشک

انواع محافظ تشک

امروزه برند‌های تولید‌کننده محصولات خواب مانند تشک و محافظ‌های تشک، اقدام به طراحی و تولید انواع مختلف از این محصولات کاربردی خواهد کرد. محافظ‌های تشک ضد آب را به دو شکل، طراحی یا تولید خواهند کرد.

شماره تماس خرید تشک

محافظ تشک پنج وجهی

محافظ‌های پنج وجهی، مانند یک ملحفه بخش بزرگی از تشک همراه با گوشه‌های آن را کاور خواهد کرد. در این نوع از محافظ‌ها به واسطه کش، کاملاً بخش رویه و گوشه‌های تشک را پوشانده و از سطح تشک در برابر رطوبت یا گردو غبار، محافظت خواهد کرد.

افرادی که اهل خرید اینترنتی هستند، به آن پیشنهاد خواهیم کرد که؛ به سایت تشک رویال برای خرید انواع تشک رویال مانند بهترین تشک مسافرتی، بهترین تشک دو نفره و بهترین تشک یک نفره سری بزنند. بدون شک علاوه بر خرید تشک طبی یا خرید تشک فنری، امکان انتخاب محافظ تشک را نیز خواهند داشت.

البته محافظ تشک پنج وجهی را، باید بهترین محافظ در برابر پارگی یا سایش در گذر زمان دانست. کارایی این مدل از محافظ در برابر ساس یا دیگر حشرات موذی، زیاد نیست؛ زیرا بخش زیرین تشک به واسطه محافظ‌های پنج وجهی پوشانده نخواهد شد.

محافظ تشک پنج وجهی

محافظ ضد آب تشک

محافظ تشک شش وجهی

محافظ تشک شش وجهی، در واقع یک محافظ تشک ضد آب زیپ دار بوده و این نوع از محصولات خواب، به طور کامل تشک را کاور خواهند کرد. البته این نوع از محافظ تشک ضد آب زیپ دار، بهترین گزینه برای حفاظت از تشک در برابر شوره، ساس، مواد آلرژی‌زا و گردوخاک هستند.

البته افراد بهتر است در زمان خرید این مدل از محافظ‌ها، از زیپ‌های با دانه‌های ریز انتخاب کنند تا یک مانع مناسبی برابر حضور ساس، در داخل تشک شود.

شماره تماس خرید تشک

پارچه‌های محافظ‌های تشک

پارچه‌های متنوع استفاده شده در محافظ‌های تشک، هر یک دارای مزایا و معایبی هستند. اصلی‌ترین پارچه‌های استفاده شده در این نوع از محصولات خواب، عبارت هستند از:

کتان

پارچه‌های کتان، به شکل طبیعی ضد حساسیت بوده و در صورت استفاده از آن در محافظ‌های تشک، مناسب افراد با پوست حساس خواهد بود؛ زیرا در این مدل پارچه، از مواد شیمیایی استفاده نشده است. از دیگر ویژگی‌های پارچه کتان، امکان گردش هوا به واسطه منافذ آن است.

شماره تماس خرید تشک

تنسل لیوسل

افرادی که دارای پوست حساسی هستند، حتماً محافظ ضد آب تشک با پارچه تنسل لیوسل را انتخاب کنند. در این پارچه از الیاف گیاهی، استفاده شده و همچنین، بسیار نرم است. پارچه تنسل لیوسل، مانع از رشد انواع باکتری‌های بد بو شده و همچنین دارای منافذ بسیار برای گردش یا انتقال هوا، است.

تنسل لیوسل

محافظ ضد آب تشک

پلی استر

محافظ‌های تشک تولید شده از پارچه پلی استر، بسیار مقاوم بوده و به راحتی شسته خواهند شد. البته در مقابل پارچه‌های کتان به لحاظ قیمت، ارزان‌تر است؛ ولی از مزیت ضد حساسیت، برخوردار نیست. پارچه‌های پلی استر، ضد آب نیستند؛ اما در صورت مرطوب یا خیس شدن، زود خشک خواهند شد.

برای انجام یک خرید اینترنتی تشک، به سایت رویال مراجعه کنید. در این سایت با توجه به قیمت تشک متصل و قیمت تشک پاکتی، بدون شک بهترین انتخاب را انجام خواهید داد. با وجود این انتخاب‌های عالی خود، خواب خوش را برای خود مهیا خواهید نمود.

شماره تماس خرید تشک

کاربرد محافظ ضد آب تشک

در حالت کلی تشک‌ها، دارای یک لایه پارچه به عنوان محافظ تشک ضد آب ضخیم هستند. برند‌های تولیدی این لایه پارچه ضخیم و محافظ ضد آب تشک را، با هدف محافظت از این محصول در برابر ساییدگی و پاره شدن بر اثر خوابیدن استفاده خواهند کرد.

با گذشت زمان و استفاده از آن، کم‌کم این لایه پارچه به عنوان محافظ تشک ضد آب ضخیم انواع آلودگی‌ها را به خود جذب کرده و در نتیجه کثیف خواهد شد. یا به دلیل خوابیدن بر روی تشک یا نشست و برخاست‌های بسیار، این لایه ضخیم پارچه ساییده شده و در نتیجه، پاره خواهد شد.

بنابراین برای جلوگیری از ایجاد چنین مشکلاتی و حفظ سلامتی یا بهداشت فرد استفاده‌کننده، حتماً از محافظ تشک ضد آب رویال یا محافظ ضد آب تشک رویا استفاده کنند. افراد می‌توانند این نوع از خرید‌های مرتبط با سرویس خواب را، به شکل مجازی یا حضوری انجام دهند.

کاربرد محافظ ضد آب تشک

محافظ ضد آب تشک

مزایای استفاده از محافظ‌های ضد آب تشک

افراد برای خرید محافظ ضد آب تشک برای تشک‌های یک یا دو نفره خود، از میان برند‌های تولید‌کننده این نوع محصولات خواب بهترین را انتخاب کنند. امروزه در بازار بهترین مارک محافظ تشک ضد آب، موجود بوده و برای جستجو جهت خرید، دچار سختی نخواهند شد.

اما محافظ‌های تشک، دارای مزیت‌های بسیاری هستند؛ از مهم‌تر ین آن‌ها، شامل موارد زیر خواهند شد:

شماره تماس خرید تشک

ضد آب بودن

از مهم‌ترین مزیت استفاده از محافظ‌های تشک، ضد آب و رطوبت است. در صورت استفاده از محافظ ضد آب تشک با کیفیت، از نفوذ مایعات به لایه‌های درونی آن جلوگیری خواهد کرد. این محصول خواب، مناسب افرادی است که؛ علاقه به خوردن یا نوشیدن در تخت دارند یا دارای بچه کوچک که مشکل شب اداری دارد.

مقاومت در برابر حشرات

یکی از موذی‌ترین حشرات موجود در تشک، ساس بوده و آن‌ها به طور معمول، در تشک یا بالش زندگی خواهند کرد تا به منبع تغذیه یعنی خون انسان‌ها، نزدیک باشند. از جمله راهکار‌های مقابله با آن‌ها، استفاده از محافظ تشک ضد ساس است.

کارایی این مدل محافظ‌ها، به گونه‌ای است که دور تا دور تشک را کاور کرده و به طور کامل، تشک با محافظ پوشانده خواهد شد. به دلیل ضخامت بسیار این مدل از محافظ‌ها، ساس‌ها امکان ورود یا خروج از تشک را ندارند.

مقاومت در برابر حشرات

محافظ ضد آب تشک

ضد آلرژی

یکی از مهم‌ترین عوامل جهت ایجاد حساسیت در افراد، به دلیل وجود کنه‌های است که؛ در داخل لایه‌های درونی تشک شکل خواهند گرفت. البته این کنه‌ها به واسطه سلول‌های مرده روی سطح تشک، به حیات خود ادامه خواهند داد. علاوه بر کنه مسائلی مانند میکروب یا قارچ‌ها نیز، باعث ایجاد حساسیت خواهند شد.

بنابراین، به افراد توصیه شده است که؛ جهت جلوگیری از ایجاد حساسیت یا تشدید آلرژی، از محافظ ضد آب تشک استفاده کنند.

شماره تماس خرید تشک

سخن پایانی

بسیاری از افراد در زمان خرید سرویس خواب، یک عدد محافظ ضد آب تشک نیز انتخاب خواهند کرد. بدون تردید این افراد با انتخاب خود، به دنبال حفاظت از تشک‌های خود در برابر نفوذ آب، سایش یا پارگی و همچنین ورود حشرات موذی مانند ساس هستند.

مطمئناً افراد با خرید یک محافظ مناسب با سایز تشک، از یک خواب با کیفیت برخوردار خواهند شد. البته هنگام خرید بین انواع محافظ‌های پنج وجهی یا شش وجهی، بهترین انتخاب را با توجه به نیاز خود انجام دهند. زیرا به طور مثال محافظ‌های پنج وجهی، ولی در برابر نفوذ حشرات کارایی لازم را ندارند.

سخن پایانی

قیمت ممصولات:

مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,074,700
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,375,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm1,870,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,149,400
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,034,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,375,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm1,870,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,530,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm2,750,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,320,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,430,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm1,892,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,508,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm2,860,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,364,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,622,500
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,200,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm2,915,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,245,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,540,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm1,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,574,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,190,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm3,520,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,628,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm1,969,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm2,794,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,630,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm3,938,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm1,870,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,147,200
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm2,997,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm3,987,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,290,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,029,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm2,750,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,004,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,262,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm5,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,718,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,505,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,060,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm6,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,007,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm4,576,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm6,930,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm8,580,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm9,152,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,290,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm5,812,400
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm8,800,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm10,923,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm11,616,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm5,461,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm5,698,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm8,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm10,582,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,396,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,291,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm7,403,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm10,043,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,980,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,806,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm6,490,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,364,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm1,848,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,607,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm2,728,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,309,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,760,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,310,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,520,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,376,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,135,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,202,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm4,752,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,101,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm5,962,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm6,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,365,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,206,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm8,327,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm9,284,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,152,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,358,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm8,580,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm11,330,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm12,540,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm5,687,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm7,370,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm9,900,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm12,760,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm14,740,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm6,380,000

سایر مقالات:

ویژگی های تشک مهمان- 10 مدل تشک مهمان + عکس و قیمت
نحوه چیدمان اتاق خواب – بهترین چیدمان اتاق خواب + 10 نمونه عکس
ریباند تشک چیست؟ کاربرد ریباند تشک و 5 نکته که باید بدانید

شماره تماس خرید تشک

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.