نکات آموزشی

محافظ ضد آب تشک-مزایا و معایب محافظ تشک- قیمت 1403 + عکس

سخن پایانی

تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره

2,600,000 تومان3,600,000 تومان
طراحی تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره چگونه است؟ تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره یکی

بالشت مموری فوم مدل رویال

هسته اصلی مموری فوم (اسفنج حافظه دار) مناسب برای دیسک گردن پارچه گربافت ضد حساسیت ابعاد استاندارد 50*70 1سال ضمانت

تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره

6,750,000 تومان9,900,000 تومان
تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره قیمت تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره به چه عواملی بستگی دارد؟

تشک رویال مدل ماسا نوجوان

قیمت اصلی 1,690,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,350,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

شماره تماس تولیدی تشک رویال

راهنمای خرید محافظ ضد آب تشک

خواب و استراحت، از جذاب‌ترین قسمت‌های زندگی بشر بوده و آن‌ها برای داشتن یک خواب با کیفیت، نیاز‌مند اتاق آرام همراه با سرویس خواب هستند. زیرا خواب و استراحت کافی، برای داشتن یک زندگی سالم یا طبیعی واجب است. امروزه همراه با لوازم موجود در سرویس خواب مانند پتو، بالش و روتختی، محافظ ضد آب تشک نیز وجود دارد.

البته افراد باید در زمان خرید تمام محصولات سرویس خواب به میزان قابل پرداخت و به ویژه به لیست قیمت محافظ تشک توجه کنند. طی این مقاله در رابطه با محافظ ضد آب تشک و بهترین مارک محافظ تشک ضد آب، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. ‌امیدواریم این مطالب هنگام انتخاب محافظ تشک دو نفره و ضد آب، مفید باشد.

راهنمای خرید محافظ ضد آب تشک

تفاوت محافظ، ملحفه و پد محافظ تشک

بسیاری در زمان خرید و انتخاب محافظ ضد آب تشک، آن را با ملحفه یا پد محافظ تشک یکی دانسته‌اند. در حالی که بین محافظ تشک یک نفره و ضد آب با ملحفه یا پد تشک‌های یک نفره، تفاوت‌های بسیاری است. بدون شک تعریف دقیق و درست از هر کدام از این محصولات، تفاوت‌ها آن‌ها را به راحتی بیان خواهد کرد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

محافظ ضد آب تشک

محافظ ضد آب تشک یا mattress protector، وظیفه حفاظت از تشک را بر عهده دارد. متریال اصلی محافظ تشک دو نفره و ضد آب یا مدل یک نفره آن گردباف، پلی استر، پنبه و ژاکارد است. افراد با توجه به متریال و قیمت کاور محافظ تشک، ایده‌آل‌ترین را انتخاب کرده و با آن تشک را، خواهند پوشاند تا از این محصول در برابر آب، رطوبت یا گردوغبار محافظت کنند.

محافظ ضد آب تشک

محافظ ضد آب تشک

ملحفه تشک

کاربرد ملحفه تشک نسبت به محافظ ضد آب تشک بسیار متفاوت است. متریال اصلی ملحفه، پارچه بوده و از آن به شکل دوخت ساده یا کش دار، به عنوان لایه رویی تشک استفاده خواهد شد. بسیاری از افراد هنگام خرید ملحفه، به مسئله هماهنگی در طرح یا رنگ آن با سرویس خواب توجه خواهند کرد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

پد تشک

پد تشک یا mattress pad، در اصل لایه‌ای از ابر، فوم و مموری فوم است. البته بر روی این لایه‌ها، روکشی از پارچه کشیده خواهد شد. در قسمت زیر آن، کشی وجود دارد که منجر به اتصال آن به تشک، خواهد شد. هدف اصلی فرد از اتصال آن به تشک، برطرف نمودن مشکلات تشک و محافظت از ستون فقرات است. اما گاهی از آن به عنوان محافظ ضد آب تشک نیز، بهره خواهند برد؛ زیرا دارای مزیت، ضد آب و رطوبت است.

همچنین برای اینکه شخص، دچار آلرژی یا تشدید حساسیت‌های قبلی نشود؛ پارچه‌های از جنس کتان و پنبه، بهترین گزینه به عنوان ملحفه تشک و بالش هستند. البته در زمان خرید ملحفه باید به ماندگاری بالا پارچه و سایز مناسب با تشک و بالش، دقت بسیار کرد.

در زمان خرید به ویژگی‌ها و تفاوت‌های پد، محافظ ضد آب تشک و ملحفه توجه نمایید تا محصولی که انتخاب می‌کنید بیشترین کارایی را برای شما داشته باشد. زمانی که تشک، آرامش لازم را به افراد برای داشتن یک خواب راحت، ارائه نخواهد داد؛ بهترین راهکار، استفاده از پد محافظ است.

متریال به کار رفته در پد، گران‌تر از مواد استفاده شده در محافظ‌های ضد آب تشک است؛ بنابراین افراد در زمان انتخاب به قیمت پد و لیست قیمت محافظ تشک، توجه نشان دهند.

پد تشک

محافظ ضد آب تشک

انواع محافظ تشک

امروزه برند‌های تولید‌کننده محصولات خواب مانند تشک و محافظ‌های تشک، اقدام به طراحی و تولید انواع مختلف از این محصولات کاربردی خواهد کرد. محافظ‌های تشک ضد آب را به دو شکل، طراحی یا تولید خواهند کرد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

محافظ تشک پنج وجهی

محافظ‌های پنج وجهی، مانند یک ملحفه بخش بزرگی از تشک همراه با گوشه‌های آن را کاور خواهد کرد. در این نوع از محافظ‌ها به واسطه کش، کاملاً بخش رویه و گوشه‌های تشک را پوشانده و از سطح تشک در برابر رطوبت یا گردو غبار، محافظت خواهد کرد.

افرادی که اهل خرید اینترنتی هستند، به آن پیشنهاد خواهیم کرد که؛ به سایت تشک رویال برای خرید انواع تشک رویال مانند بهترین تشک مسافرتی، بهترین تشک دو نفره و بهترین تشک یک نفره سری بزنند. بدون شک علاوه بر خرید تشک طبی یا خرید تشک فنری، امکان انتخاب محافظ تشک را نیز خواهند داشت.

البته محافظ تشک پنج وجهی را، باید بهترین محافظ در برابر پارگی یا سایش در گذر زمان دانست. کارایی این مدل از محافظ در برابر ساس یا دیگر حشرات موذی، زیاد نیست؛ زیرا بخش زیرین تشک به واسطه محافظ‌های پنج وجهی پوشانده نخواهد شد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

محافظ تشک شش وجهی

محافظ تشک شش وجهی، در واقع یک محافظ تشک ضد آب زیپ دار بوده و این نوع از محصولات خواب، به طور کامل تشک را کاور خواهند کرد. البته این نوع از محافظ تشک ضد آب زیپ دار، بهترین گزینه برای حفاظت از تشک در برابر شوره، ساس، مواد آلرژی‌زا و گردوخاک هستند.

البته اگر هدف شما از خرید محافظ تشک جلوگیری از ورود ساس است، پس حتماً توجه داشته باشید که از زیپ با دانه‌های ریز استفاده نمایید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

پارچه‌های محافظ‌های تشک

پارچه‌های متنوع استفاده شده در محافظ‌های تشک، هر یک دارای مزایا و معایبی هستند. اصلی‌ترین پارچه‌های استفاده شده در این نوع از محصولات خواب، عبارت هستند از:

کتان

پارچه‌های کتان، به شکل طبیعی ضد حساسیت بوده و در صورت استفاده از آن در محافظ‌های تشک، مناسب افراد با پوست حساس خواهد بود؛ زیرا در این مدل پارچه، از مواد شیمیایی استفاده نشده است. از دیگر ویژگی‌های پارچه کتان، امکان گردش هوا به واسطه منافذ آن است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تنسل لیوسل

افرادی که دارای پوست حساسی هستند، حتماً محافظ ضد آب تشک با پارچه تنسل لیوسل را انتخاب کنند. در این پارچه از الیاف گیاهی، استفاده شده و همچنین، بسیار نرم است. پارچه تنسل لیوسل، مانع از رشد انواع باکتری‌های بد بو شده و همچنین دارای منافذ بسیار برای گردش یا انتقال هوا، است.

تنسل لیوسل

محافظ ضد آب تشک

پلی استر

محافظ‌های تشک تولید شده از پارچه پلی استر، بسیار مقاوم بوده و به راحتی شسته خواهند شد. البته در مقابل پارچه‌های کتان به لحاظ قیمت، ارزان‌تر است؛ ولی از مزیت ضد حساسیت، برخوردار نیست. پارچه‌های پلی استر، ضد آب نیستند؛ اما در صورت مرطوب یا خیس شدن، زود خشک خواهند شد.

برای انجام یک خرید اینترنتی تشک، به سایت رویال مراجعه کنید. در این سایت با توجه به قیمت تشک متصل و قیمت تشک پاکتی، بدون شک بهترین انتخاب را انجام خواهید داد. با وجود این انتخاب‌های عالی خود، خواب خوش را برای خود مهیا خواهید نمود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

کاربرد محافظ ضد آب تشک

در حالت کلی تشک‌ها، دارای یک لایه پارچه به عنوان محافظ تشک ضد آب ضخیم هستند. برند‌های تولیدی این لایه پارچه ضخیم و محافظ ضد آب تشک را، با هدف محافظت از این محصول در برابر ساییدگی و پاره شدن بر اثر خوابیدن استفاده خواهند کرد.

با گذشت زمان و استفاده از آن، کم‌کم این لایه پارچه به عنوان محافظ تشک ضد آب ضخیم انواع آلودگی‌ها را به خود جذب کرده و در نتیجه کثیف خواهد شد. یا به دلیل خوابیدن بر روی تشک یا نشست و برخاست‌های بسیار، این لایه ضخیم پارچه ساییده شده و در نتیجه، پاره خواهد شد.

بنابراین برای جلوگیری از ایجاد چنین مشکلاتی و حفظ سلامتی یا بهداشت فرد استفاده‌کننده، حتماً از محافظ تشک ضد آب رویال یا محافظ ضد آب تشک رویا استفاده کنند. افراد می‌توانند این نوع از خرید‌های مرتبط با سرویس خواب را، به شکل مجازی یا حضوری انجام دهند.

کاربرد محافظ ضد آب تشک

محافظ ضد آب تشک

مزایای استفاده از محافظ‌های ضد آب تشک

افراد برای خرید محافظ ضد آب تشک برای تشک‌های یک یا دو نفره خود، از میان برند‌های تولید‌کننده این نوع محصولات خواب بهترین را انتخاب کنند. امروزه در بازار بهترین مارک محافظ تشک ضد آب، موجود بوده و برای جستجو جهت خرید، دچار سختی نخواهند شد.

اما محافظ‌های تشک، دارای مزیت‌های بسیاری هستند؛ از مهم‌تر ین آن‌ها، شامل موارد زیر خواهند شد:

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ضد آب بودن

از مهم‌ترین مزیت استفاده از محافظ‌های تشک، ضد آب و رطوبت است. در صورت استفاده از محافظ ضد آب تشک با کیفیت، از نفوذ مایعات به لایه‌های درونی آن جلوگیری خواهد کرد.این محصول برای کسانی که به خوردن و خوابیدن در تخت علاقه داشته یا فرزند آن‌ها دارای مشکل شب‌ادراری  است، بسیار مناسب است.

مقاومت در برابر حشرات

یکی از موذی‌ترین حشرات موجود در تشک، ساس بوده و آن‌ها به طور معمول، در تشک یا بالش زندگی خواهند کرد تا به منبع تغذیه یعنی خون انسان‌ها، نزدیک باشند. از جمله راهکار‌های مقابله با آن‌ها، استفاده از محافظ تشک ضد ساس است.

کارایی این مدل محافظ‌ها، به گونه‌ای است که دور تا دور تشک را کاور کرده و به طور کامل، تشک با محافظ پوشانده خواهد شد. به دلیل ضخامت بسیار این مدل از محافظ‌ها، ساس‌ها امکان ورود یا خروج از تشک را ندارند.

مقاومت در برابر حشرات

محافظ ضد آب تشک

ضد آلرژی

وجود کنه‌ در لایه‌های درونی تشک مهم‌ترین دلیل ایجاد حساسیت در افراد است که البته این کنه‌ها به واسطه سلول‌های مرده روی سطح تشک، به حیات خود ادامه خواهند داد. علاوه بر کنه مسائلی مانند میکروب یا قارچ‌ها نیز، باعث ایجاد حساسیت خواهند شد.

بنابراین، به افراد توصیه شده است که؛ جهت جلوگیری از ایجاد حساسیت یا تشدید آلرژی، از محافظ ضد آب تشک استفاده کنند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

نکات کلیدی در انتخاب محافظ ضد آب تشک

انتخاب تشک و محافظ آن بسیار مهم است؛ زیرا نمی‌توانیم بدون تشک زندگی کنیم. این موضوع به این دلیل است که تشک به سادگی سطحی را فراهم می‌کند که هیچ چیز دیگری نمی‌تواند ارائه دهد و مهم‌ترین مزیت آن، آرامش و راحتی است که برای خواب راحت فراهم می‌کند.

استفاده از تشک مناسب تأثیر به سزایی در سلامتی انسان دارد و امروزه با پیشرفت این صنعت سایز‌های مختلف تشک‌ها همراه با محافظ تشک ضد آب دو نفره یا تک نفره برای راحتی و آسایش بیشتر ما تولید شده‌اند. ویژگی‌های مهم و نکات کلیدی که در خرید محافظ تشک ضد آب باید رعایت کنید، شامل موارد زیر می‌شوند.

حفاظت مناسب از تشک

با یک محافظ ضد آب تشک، شما اساساً محافظ اضافی برای تشک خود خریداری می‌کنید. هنگام انتخاب محافظ تشک خود به توضیحات سازنده توجه کنید،زیرا شما باتوجه‌به توضیحات تولیدکننده می‌توانید از محافظ تشک خود بهتر و مؤثرتر استفاده نمایید. از مزایای محافظ تشک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضد آب بودن
  • مقاومت در برابر گردوغبار
  • محافظت در برابر ساس

متریال تشک

استفاده از متریال مناسب یکی دیگر از موارد کلیدی در انتخاب بهترین مارک محافظ ضد آب تشک است. زیرا این موضوع، ظاهر محافظ تشک شما و عملکرد و راحتی آن را تعیین می‌کند. برخی از متریال نسبت به سایر مواد تنفس بیشتری دارند و به دلیل توانایی آنها در گردش هوا در تشک، راحتی بیشتری را در شب ارائه می‌دهند.

پارچه‌های پایدار مانند پنبه ارگانیک و بامبو قابلیت تنفس عالی دارند؛ در حالی که پلی استر تنفس کمتر و سازگار با محیط زیست است؛ اما گزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه‌تر است.

لایه ضد آب بسیاری از محافظ‌های تشک از وینیل یا پلی‌اورتان تولید می‌شود. ازاین‌رو جهت پیشگیری از مشکلات احتمالی مواد سمی بهتر است که به دنبال خرید جنس مرغوب و بدون وینیل باشید.

اندازه محافظ و تناسب با تشک

تناسب محافظ تشک ضد آب رویال با تشک نیز بسیار مهم است؛ بخصوص زمانی که در مورد ضد آب بودن آن صحبت می‌کنیم. قبل از خرید، برای اندازه‌گیری اندازه تشک خود وقت بگذارید تا مطمئن شوید که تشک مناسبی را می‌خرید و تمام تشک شما را می‌پوشاند.

دوام محافظ تشک

اطمینان حاصل کنید که محافظ ضد آب تشک شما نرم و در عین حال به اندازه کافی محکم است که بتواند با ماشین لباسشویی معمولی نیز تمیز شود. این موضوع برای انواع ضد آب اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

ضمانتنامه محافظ تشک

اطمینان حاصل کنید که گزینه‌ای که برای محافظ ضد آب تشک انتخاب می‌کنید، حداقل چند سال ضمانت معتبر ارائه می‌دهد. این مزیت به شما اطمینان می‌دهد که بدانید هر گونه نقص یا مشکل در صورت بروز باید توسط سازنده پوشش داده شود.

امکان تعویض کالای خریداری‌شده

امکان تعویض کالای خریداری شده در برخی از تولیدی‌ها و در شرایط خاصی وجود دارد. شما می‌توانید در هنگام خرید باتوجه‌به استانداردهای لازم محصول موردنیاز خود را تهیه کرده و شرایط تولیدی را برای تعویض آن جویا شوید

هزینه محافظ تشک

یکی از معیارهای مهم در زمان خرید محافظ ضد آب تشک توجه به قیمت آن است. قیمت محافظ‌های تشک بر اساس برند و نوع آن‌ها تعیین می‌شود.

آیا ارزان‌ترین محصول واقعاً بهترین گزینه است؟اگر محافظ حاوی مواد شیمیایی سمی باشد یا جنس نامرغوبی داشته باشد، در مدت زمانی کمی غیرقابل‌استفاده خواهد شد.

خرید محصولات باکیفیت اغلب گران‌تر است. با این حال، آنها معمولاً بسیار بیشتر دوام می‌آورند .

کارایی همه محافظ‌های تشک مانند هم نیست. توصیه ما این است که بودجه خود را تا جایی که ممکن است افزایش دهید تا محافظ ضد آب تشک با بهترین کیفیت را که می‌توانید، تهیه کنید.

محافظ تشک ضد آب رویال

تشک رویال برترین تولید کننده انواع تشک در سایزهای مختلف و دیگر محصولات مربوط به تشک است که بهترین متریال و بالاترین کیفیت را با مناسب‌ترین قیمت تولید و در بازار عرضه می‌کند.

سؤالات متداول

  1. قیمت محافظ تشک ضد آب چقدر است؟

بستگی به جنس، کیفیت، سایز و برند آن دارد.

  1. آیا خرید محافظ تشک به صورت عمده امکان پذیر است؟

بله خرید به‌صورت تکی و عمده امکان‌پذیر است.

  1. محافظ تشک برای چه کسانی بیشترین کاربرد را دارد؟

برای سالمندان و کسانی که کودک دارند یا از حیوان خانگی نگه داری می‌کنند.

سخن پایانی

بسیاری از افراد در زمان خرید سرویس خواب، یک عدد محافظ ضد آب تشک نیز انتخاب خواهند کرد. بدون تردید این افراد با انتخاب خود، به دنبال حفاظت از تشک‌های خود در برابر نفوذ آب، سایش یا پارگی و همچنین ورود حشرات موذی مانند ساس هستند.

مطمئناً افراد با خرید یک محافظ مناسب با سایز تشک، از یک خواب با کیفیت برخوردار خواهند شد. البته هنگام خرید بین انواع محافظ‌های پنج وجهی یا شش وجهی، بهترین انتخاب را با توجه به نیاز خود انجام دهند.برای مثال محافظ تشک پنج‌وجهی کارایی لازم جهت پیشگیری از نفوذ حشرات را ندارد، ازاین‌رو برای کسانی که هدف آن‌ها از خرید رهایی از حشرات موزی است، مناسب نیست.

سخن پایانی

سایر مقالات:

ویژگی های تشک مهمان- 10 مدل تشک مهمان + عکس و قیمت
نحوه چیدمان اتاق خواب – بهترین چیدمان اتاق خواب + 10 نمونه عکس
ریباند تشک چیست؟ کاربرد ریباند تشک و 5 نکته که باید بدانید

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من