بهترین تشک

محافظ ضد آب تشک-مزایا و معایب محافظ تشک- قیمت 1401 + عکس

سخن پایانی

شماره تماس خرید تشک

راهنمای خرید محافظ ضد آب تشک

خواب و استراحت، از جذاب‌ترین قسمت‌های زندگی بشر بوده و آن‌ها برای داشتن یک خواب با کیفیت، نیاز‌مند اتاق آرام همراه با سرویس خواب هستند. زیرا خواب و استراحت کافی، برای داشتن یک زندگی سالم یا طبیعی واجب است. امروزه همراه با لوازم موجود در سرویس خواب مانند پتو، بالش و روتختی، محافظ ضد آب تشک نیز وجود دارد.

البته افراد باید در زمان خرید تمام محصولات سرویس خواب به میزان قابل پرداخت و به ویژه به لیست قیمت محافظ تشک توجه کنند. طی این مقاله در رابطه با محافظ ضد آب تشک و بهترین مارک محافظ تشک ضد آب، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. ‌امیدواریم این مطالب هنگام انتخاب محافظ تشک دو نفره و ضد آب، مفید باشد.

راهنمای خرید محافظ ضد آب تشک

 

 

تفاوت محافظ، ملحفه و پد محافظ تشک

بسیاری در زمان خرید و انتخاب محافظ ضد آب تشک، آن را با ملحفه یا پد محافظ تشک یکی دانسته‌اند. در حالی که بین محافظ تشک یک نفره و ضد آب با ملحفه یا پد تشک‌های یک نفره، تفاوت‌های بسیاری است. بدون شک تعریف دقیق و درست از هر کدام از این محصولات، تفاوت‌ها آن‌ها را به راحتی بیان خواهد کرد.

شماره تماس خرید تشک

 

محافظ ضد آب تشک

محافظ ضد آب تشک یا mattress protector، وظیفه حفاظت از تشک را بر عهده دارد. متریال اصلی محافظ تشک دو نفره و ضد آب یا مدل یک نفره آن گردباف، پلی استر، پنبه و ژاکارد است. افراد با توجه به متریال و قیمت کاور محافظ تشک، ایده‌آل‌ترین را انتخاب کرده و با آن تشک را، خواهند پوشاند تا از این محصول در برابر آب، رطوبت یا گردوغبار محافظت کنند.

محافظ ضد آب تشک

محافظ ضد آب تشک

 

 

ملحفه تشک

سرویس ملحفه تشک، کاربرد بسیار متفاوتی نسبت به پد محافظ یا محافظ ضد آب تشک بر عهده دارد. متریال اصلی ملحفه، پارچه بوده و از آن به شکل دوخت ساده یا کش دار، به عنوان لایه رویی تشک استفاده خواهد شد. بسیاری از افراد هنگام خرید ملحفه، به مسئله هماهنگی در طرح یا رنگ آن با سرویس خواب توجه خواهند کرد.

شماره تماس خرید تشک

 

پد تشک

پد تشک یا mattress pad، در اصل لایه‌ای از ابر، فوم و مموری فوم است. البته بر روی این لایه‌ها، روکشی از پارچه کشیده خواهد شد. در قسمت زیر آن، کشی وجود دارد که منجر به اتصال آن به تشک، خواهد شد. هدف اصلی فرد از اتصال آن به تشک، برطرف نمودن مشکلات تشک و محافظت از ستون فقرات است. اما گاهی از آن به عنوان محافظ ضد آب تشک نیز، بهره خواهند برد؛ زیرا دارای مزیت، ضد آب و رطوبت است.

همچنین برای اینکه شخص، دچار آلرژی یا تشدید حساسیت‌های قبلی نشود؛ پارچه‌های از جنس کتان و پنبه، بهترین گزینه به عنوان ملحفه تشک و بالش هستند. البته در زمان خرید ملحفه باید به ماندگاری بالا پارچه و سایز مناسب با تشک و بالش، دقت بسیار کرد.

افراد در زمان خرید با توجه به تعریف محافظ ضد آب تشک، پد و ملحفه عمل کنند تا محصول انتخابی، بهترین کارایی را برای آن‌ها داشته باشد. زمانی که تشک، آرامش لازم را به افراد برای داشتن یک خواب راحت، ارائه نخواهد داد؛ بهترین راهکار، استفاده از پد محافظ است.

متریال به کار رفته در پد، گران‌تر از مواد استفاده شده در محافظ‌های ضد آب تشک است؛ بنابراین افراد در زمان انتخاب به قیمت پد و لیست قیمت محافظ تشک، توجه نشان دهند.

پد تشک

محافظ ضد آب تشک

 

 

انواع محافظ تشک

امروزه برند‌های تولید‌کننده محصولات خواب مانند تشک و محافظ‌های تشک، اقدام به طراحی و تولید انواع مختلف از این محصولات کاربردی خواهد کرد. محافظ‌های تشک ضد آب را به دو شکل، طراحی یا تولید خواهند کرد.

شماره تماس خرید تشک

 

محافظ تشک پنج وجهی

محافظ‌های پنج وجهی، مانند یک ملحفه بخش بزرگی از تشک همراه با گوشه‌های آن را کاور خواهد کرد. در این نوع از محافظ‌ها به واسطه کش، کاملاً بخش رویه و گوشه‌های تشک را پوشانده و از سطح تشک در برابر رطوبت یا گردو غبار، محافظت خواهد کرد.

افرادی که اهل خرید اینترنتی هستند، به آن پیشنهاد خواهیم کرد که؛ به سایت تشک رویال برای خرید انواع تشک رویال مانند بهترین تشک مسافرتی، بهترین تشک دو نفره و بهترین تشک یک نفره سری بزنند. بدون شک علاوه بر خرید تشک طبی یا خرید تشک فنری، امکان انتخاب محافظ تشک را نیز خواهند داشت.

البته محافظ تشک پنج وجهی را، باید بهترین محافظ در برابر پارگی یا سایش در گذر زمان دانست. کارایی این مدل از محافظ در برابر ساس یا دیگر حشرات موذی، زیاد نیست؛ زیرا بخش زیرین تشک به واسطه محافظ‌های پنج وجهی پوشانده نخواهد شد.

محافظ تشک پنج وجهی

محافظ ضد آب تشک

 

 

محافظ تشک شش وجهی

محافظ تشک شش وجهی، در واقع یک محافظ تشک ضد آب زیپ دار بوده و این نوع از محصولات خواب، به طور کامل تشک را کاور خواهند کرد. البته این نوع از محافظ تشک ضد آب زیپ دار، بهترین گزینه برای حفاظت از تشک در برابر شوره، ساس، مواد آلرژی‌زا و گردوخاک هستند.

البته افراد بهتر است در زمان خرید این مدل از محافظ‌ها، از زیپ‌های با دانه‌های ریز انتخاب کنند تا یک مانع مناسبی برابر حضور ساس، در داخل تشک شود.

شماره تماس خرید تشک

 

پارچه‌های محافظ‌های تشک

پارچه‌های متنوع استفاده شده در محافظ‌های تشک، هر یک دارای مزایا و معایبی هستند. اصلی‌ترین پارچه‌های استفاده شده در این نوع از محصولات خواب، عبارت هستند از:

کتان

پارچه‌های کتان، به شکل طبیعی ضد حساسیت بوده و در صورت استفاده از آن در محافظ‌های تشک، مناسب افراد با پوست حساس خواهد بود؛ زیرا در این مدل پارچه، از مواد شیمیایی استفاده نشده است. از دیگر ویژگی‌های پارچه کتان، امکان گردش هوا به واسطه منافذ آن است.

شماره تماس خرید تشک

 

تنسل لیوسل

افرادی که دارای پوست حساسی هستند، حتماً محافظ ضد آب تشک با پارچه تنسل لیوسل را انتخاب کنند. در این پارچه از الیاف گیاهی، استفاده شده و همچنین، بسیار نرم است. پارچه تنسل لیوسل، مانع از رشد انواع باکتری‌های بد بو شده و همچنین دارای منافذ بسیار برای گردش یا انتقال هوا، است.

تنسل لیوسل

محافظ ضد آب تشک

 

 

پلی استر

محافظ‌های تشک تولید شده از پارچه پلی استر، بسیار مقاوم بوده و به راحتی شسته خواهند شد. البته در مقابل پارچه‌های کتان به لحاظ قیمت، ارزان‌تر است؛ ولی از مزیت ضد حساسیت، برخوردار نیست. پارچه‌های پلی استر، ضد آب نیستند؛ اما در صورت مرطوب یا خیس شدن، زود خشک خواهند شد.

برای انجام یک خرید اینترنتی تشک، به سایت رویال مراجعه کنید. در این سایت با توجه به قیمت تشک متصل و قیمت تشک پاکتی، بدون شک بهترین انتخاب را انجام خواهید داد. با وجود این انتخاب‌های عالی خود، خواب خوش را برای خود مهیا خواهید نمود.

شماره تماس خرید تشک

 

کاربرد محافظ ضد آب تشک

در حالت کلی تشک‌ها، دارای یک لایه پارچه به عنوان محافظ تشک ضد آب ضخیم هستند. برند‌های تولیدی این لایه پارچه ضخیم و محافظ ضد آب تشک را، با هدف محافظت از این محصول در برابر ساییدگی و پاره شدن بر اثر خوابیدن استفاده خواهند کرد.

با گذشت زمان و استفاده از آن، کم‌کم این لایه پارچه به عنوان محافظ تشک ضد آب ضخیم انواع آلودگی‌ها را به خود جذب کرده و در نتیجه کثیف خواهد شد. یا به دلیل خوابیدن بر روی تشک یا نشست و برخاست‌های بسیار، این لایه ضخیم پارچه ساییده شده و در نتیجه، پاره خواهد شد.

بنابراین برای جلوگیری از ایجاد چنین مشکلاتی و حفظ سلامتی یا بهداشت فرد استفاده‌کننده، حتماً از محافظ تشک ضد آب رویال یا محافظ ضد آب تشک رویا استفاده کنند. افراد می‌توانند این نوع از خرید‌های مرتبط با سرویس خواب را، به شکل مجازی یا حضوری انجام دهند.

کاربرد محافظ ضد آب تشک

محافظ ضد آب تشک

 

 

مزایای استفاده از محافظ‌های ضد آب تشک

افراد برای خرید محافظ ضد آب تشک برای تشک‌های یک یا دو نفره خود، از میان برند‌های تولید‌کننده این نوع محصولات خواب بهترین را انتخاب کنند. امروزه در بازار بهترین مارک محافظ تشک ضد آب، موجود بوده و برای جستجو جهت خرید، دچار سختی نخواهند شد.

اما محافظ‌های تشک، دارای مزیت‌های بسیاری هستند؛ از مهم‌تر ین آن‌ها، شامل موارد زیر خواهند شد:

شماره تماس خرید تشک

 

ضد آب بودن

از مهم‌ترین مزیت استفاده از محافظ‌های تشک، ضد آب و رطوبت است. در صورت استفاده از محافظ ضد آب تشک با کیفیت، از نفوذ مایعات به لایه‌های درونی آن جلوگیری خواهد کرد. این محصول خواب، مناسب افرادی است که؛ علاقه به خوردن یا نوشیدن در تخت دارند یا دارای بچه کوچک که مشکل شب اداری دارد.

مقاومت در برابر حشرات

یکی از موذی‌ترین حشرات موجود در تشک، ساس بوده و آن‌ها به طور معمول، در تشک یا بالش زندگی خواهند کرد تا به منبع تغذیه یعنی خون انسان‌ها، نزدیک باشند. از جمله راهکار‌های مقابله با آن‌ها، استفاده از محافظ تشک ضد ساس است.

کارایی این مدل محافظ‌ها، به گونه‌ای است که دور تا دور تشک را کاور کرده و به طور کامل، تشک با محافظ پوشانده خواهد شد. به دلیل ضخامت بسیار این مدل از محافظ‌ها، ساس‌ها امکان ورود یا خروج از تشک را ندارند.

مقاومت در برابر حشرات

محافظ ضد آب تشک

 

 

ضد آلرژی

یکی از مهم‌ترین عوامل جهت ایجاد حساسیت در افراد، به دلیل وجود کنه‌های است که؛ در داخل لایه‌های درونی تشک شکل خواهند گرفت. البته این کنه‌ها به واسطه سلول‌های مرده روی سطح تشک، به حیات خود ادامه خواهند داد. علاوه بر کنه مسائلی مانند میکروب یا قارچ‌ها نیز، باعث ایجاد حساسیت خواهند شد.

بنابراین، به افراد توصیه شده است که؛ جهت جلوگیری از ایجاد حساسیت یا تشدید آلرژی، از محافظ ضد آب تشک استفاده کنند.

شماره تماس خرید تشک

 

سخن پایانی

بسیاری از افراد در زمان خرید سرویس خواب، یک عدد محافظ ضد آب تشک نیز انتخاب خواهند کرد. بدون تردید این افراد با انتخاب خود، به دنبال حفاظت از تشک‌های خود در برابر نفوذ آب، سایش یا پارگی و همچنین ورود حشرات موذی مانند ساس هستند.

مطمئناً افراد با خرید یک محافظ مناسب با سایز تشک، از یک خواب با کیفیت برخوردار خواهند شد. البته هنگام خرید بین انواع محافظ‌های پنج وجهی یا شش وجهی، بهترین انتخاب را با توجه به نیاز خود انجام دهند. زیرا به طور مثال محافظ‌های پنج وجهی، ولی در برابر نفوذ حشرات کارایی لازم را ندارند.

سخن پایانی

 

سایر مقالات:

ویژگی های تشک مهمان- 10 مدل تشک مهمان + عکس و قیمت
نحوه چیدمان اتاق خواب – بهترین چیدمان اتاق خواب + 10 نمونه عکس
ریباند تشک چیست؟ کاربرد ریباند تشک و 5 نکته که باید بدانید

 

شماره تماس خرید تشک

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 900,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,190,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,610,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,840,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 870,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,170,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,610,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,130,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,340,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,130,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,296,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,667,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,162,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,668,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,184,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,400,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 1,955,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,760,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 2,460,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,250,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,060,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,415,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,725,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,415,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,185,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,395,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,633,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,863,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,587,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,450,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,680,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,759,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,200,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,220,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,250,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,104,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,820,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,111,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 5,390,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,635,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,622,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,680,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,950,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,360,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,674,750
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 7,084,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 8,786,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 9,349,500
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,416,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,081,250
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,162,500
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,625,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,468,750
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 8,777,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,375,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 12,937,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,687,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 12,812,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,462,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,762,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,231,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,668,750
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,175,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,037,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,687,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,600,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,162,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,860,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,826,250
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,325,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,056,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 2,875,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,710,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,412,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,280,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,125,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,650,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,787,500
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,818,750
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,340,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,575,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,175,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,655,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,075,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,625,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,822,500
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

شماره تماس خرید تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.