نکات آموزشی

10 ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر – تشک مخصوص دیسک کمر

تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک دو نفره

10,200,000 تومان11,300,000 تومان
تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک دو نفره جنس تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک دو نفره به گونه‌ای انتخاب

تشک رویال مدل نیلوفر نوجوان

قیمت اصلی 2,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,000,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل نیلوفر یک‌ نفره

2,150,000 تومان2,850,000 تومان
تشک رویال مدل نیلوفر یک‌ نفره چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک مدل نیلوفر از انواع تشک‌های برند رویال است که از

تشک رویال مدل پرستیژ یک نفره

7,350,000 تومان10,150,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ده ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر

دیسک کمر از دردهای مفصلی رایج در بین مردم به شمار می‌رود؛ بنابراین خرید تشک طبی برای دیسک کمر از حساسیت زیادی برخوردار است. در هنگام انتخاب و خرید باید ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر کاملاً مطابق با استانداردها باشد.

اگر نوع تشک با نیازهای شما مطابقت نداشته باشد، نمی‌توانید خواب راحتی را تجربه کنید. پشتیبانی از ستون فقرات، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های تشک طبی برای درمان دیسک کمر است. به این دلیل که به ستون فقرات اجازه می‌دهد تا در طول شب استراحت کند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

باتوجه‌به تنوع تشک‌های طبی موجود در بازار، انتخاب بهترین تشک مخصوص دیسک کمر می‌تواند بسیار چالش‌برانگیز باشد. در ادامه می‌خواهیم ده ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر را به شما معرفی کنیم. پس راهنمای خرید تشک طبی ما را از دست ندهید.

ده ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ویدیو : ویژگی تشک طبی برای دیسک کمرمقایسه

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان

2,230,000 تومان
تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان ارتفاع استاندارد و جنس تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان باعث شده‌اند تا این تشک در میان مدل‌های مختلف برند رویال بدرخشد. جالب است بدانید که این تشک طبی فنری در دسته تشک‌های نسبتاً سفت قرار می‌گیرد و انتخاب مناسبی برای سلایق مختلف به شمار می‌آید. معرفی تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان تشک سوپر کلاسیک رویال را می‌توان به دلیل کیفیت بالای متریال استفاده شده در ساخت آن و ارائه گارانتی معتبر 4 ساله به عنوان یکی از بهترین‌ها برای نوجوانان به حساب آورد. این تشک فنری متصل از نوع درشت بافت است


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن دو نفره


تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن دو نفره


مقایسه

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن دو نفره

12,460,000 تومان13,790,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره


تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره

4,385,000 تومان4,715,000 تومان
تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره قیمت تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره چقدر است؟ اگر به دنبال تشکی باکیفیت می‌گردید که در کنار کیفیت بالای متریال، قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای هم داشته باشد، خرید تشک سوپر کلاسیک رویال را به شما پیشنهاد می‌دهیم. با این تشک می‌توانید خوابی راحت را برای خود و همسرتان به ارمغان آورید. معرفی تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره تشک سوپر کلاسیک برند رویال یکی از بهترین مدل‌های تشک فنری متصل است که با خاصیت طبی بودن تولید می‌شود و کاربرد زیادی برای زوج‌هایی دارد که به این ویژگی اهمیت می‌دهند.


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره


تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره

4,620,000 تومان5,225,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره آیا در مورد قیمت تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره اطلاعاتی دارید؟ ما انسان‌ها بدون آنکه متوجه باشیم، یک ‌سوم از عمر خود را در خواب سپری می‌کنیم و داشتن تشک راحت می‌تواند مهم‌ترین عامل در تجربه خوابی راحت باشد. تشک رویال مدل مدیکال لایت بهترین گزینه برای تجربه خوابی توأم با آرامش است. معرفی تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره تشک مدیکال لایت یک تشک طبی است که مطابق تکنولوژی‌های روز طراحی می‌شود. این تشک مناسب افراد با وزن متوسط است که هسته اصلی تشک فوق به ‌وسیله فوم و


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک طبی چیست؟

تشک‌های طبی که به آن سطوح درمانی نیز می‌گویند، در حال حاضر یکی از پرکاربردترین انواع مدل تشک موجود در بازار هستند. تشک‌های طبی به دلیل اینکه از مفاصل و اندام‌های حرکتی بدن پشتیبانی می‌کنند، به تشک ارتوپدی مشهور هستند و این موضوع، مهم‌ترین ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر نیز محسوب می‌شود.

در ساختار تشک‌های طبی چندلایه اسفنج وجود دارد که این ساختار برای کسانی که از بیماری‌های عضلانی و اسکلتی رنج می‌برند و همچنین برای افراد سالمند مناسب است. در این تشک‌ها فوم، فنر و پارچه‌هایی که برای روکش تشک‌های طبی در نظر گرفته شده دارای استانداردهایی هستند که علاوه بر مراقبت از کمر و سایر مفاصل، ضد میکروب و ضدتعریق هستند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر، پشتیبانی از ستون فقرات است. تشک طبی باید وزن بدن را به طور مساوی توزیع کند و از فشار بیش از حد به کمر جلوگیری کند که این کار باعث کاهش فشار روی دیسک‌ها و کاهش درد کمر می‌شود.

 بنابراین اگر شما هم از بیماری‌هایی مانند دیسک کمر رنج می‌برید، راه‌حل آن این است که بهترین مارک تشک طبی برای دیسک کمر را تهیه کنید و از این تشک طبی برای کمردرد خود استفاده کنید. تشک سوپر طبی ارتوپدیک صادراتی، تشک لایکو ارتوپدیک، تشک سوپر طبی لایکو مدیکال نمونه‌هایی از بهترین تشک طبی برای دیسک کمر هستند.

 یکی از ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر، دیسک گردن و افرادی که از درد آرتروز رنج می‌برند این است که ستون فقرات را در یک راستا نگه می‌دارد و باعث کاهش درد در ناحیه گردن و کمر می‌شود.

آیا شما قصد خرید تشک طبی برای دیسک کمر خود دارید؟ پس بهتر است درباره انواع تشک طبی تحقیق کنید تا انتخاب درستی داشته باشید. قیمت تشک طبی برای دیسک کمر به عوامل مختلفی مانند برند تشک، سایز، مواد اولیه استفاده شده و خدمات و ضمانت پس از فروش بستگی دارد.

تشک طبی دارای دو نوع تشک طبی سفت و نرم است که میزان سفت‌بودن تشک به دلیل وجود سیم‌پیچ‌های داخل فوم یا اسفنج است؛ بنابراین موادی که در تهیه این نوع تشک استفاده می‌شود، یکی از عواملی است که بر روی قیمت تشک طبی سفت تأثیرگذار خواهد بود.

اما تشک طبی نرم همان ساختار تشک طبی را دارد؛ ولی درجه سفتی آن کم است. ارتفاع مناسب تشک، میزان سفتی متعادل، مواد باکیفیت تشک، نمونه‌هایی از ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر هستند.

تشک طبی برای چه کسانی کاربرد دارد؟

مهم‌ترین ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر، این است که برای همه افراد در هر سنی از نوجوان گرفته تا بزرگسال و با هر وزنی که داشته باشند مناسب است. امروزه همه افراد از تشک‌های طبی برای داشتن خوابی راحت استفاده می‌کنند.

زیرا سلامت ستون فقرات امری ضروری است و با توجه به اینکه ما ساعات زیادی را بر روی تشک و در خواب می‌گذرانیم؛ استاندارد بودن تشک بسیار مهم است. تشک‌های طبی برای افرادی که کمر درد، پشت درد، پا درد، و همچنین افرادی که به تازگی جراحی کرده‌اند و سالمندان کاربرد دارند.

میزان سفتی تشک را در نظر بگیرید

اگر از کمردرد رنج می‌برید باید یک تشک مناسب انتخاب کنید. بسیاری از مردم بر این باورند که تشک سفت بهترین گزینه برای کمردرد است؛ اما این باور نمی‌تواند درست باشد. اگر میزان سفتی تشک مناسب باشد از بروز دردهای بیشتر جلوگیری می‌کند. پس در زمان خرید تشک طبی برای دیسک کمر به این ویژگی توجه کنید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

استاندارد بودن سفتی تشک، یک ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر است. در واقع تشک سفت انحنای طبیعی ستون فقرات را حفظ نمی‌کند و می‌تواند مشکلات بیشتری را برای شما ایجاد کند. تعدادی از مشکلات استفاده از تشک خیلی سفت عبارت‌اند از:

 • افزایش فشار روی شانه‌ها و لگن
 • خارج کردن ستون فقرات از انحنای طبیعی آن
 • عدم مطابقت کامل با بدن

توجه کنید که در انتخاب میزان سفتی تشک موردنظرتان، کسانی که وزن بالای 90 کیلوگرم دارند و وضعیت خوابیدن آن‌ها به پشت است، باید از انواع تشک‌های سفت‌تر استفاده کنند و افرادی که بیشتر به بغل می‌خوابند و وزن کمی دارند، تشک‌های نرم‌تر را انتخاب کنند.

میزان سفتی تشک را در نظر بگیرید

به ارتفاع تشک طبی خود توجه کنید

هنگام خرید تشک طبی برای دیسک کمر به ارتفاع آن توجه کنید. هرچه ارتفاع تشک مخصوص دیسک کمر بیشتر باشد، میزان سفتی آن کمتر است. پس یک تشک استاندارد نباید ارتفاع کمی داشته باشد؛ زیرا تشک‌های با ارتفاع کم، بسیار فشرده و سفت هستند.

ارتفاع تشک بر میزان انعطاف‌پذیری آن نیز تأثیر زیادی دارد. کسانی که کمردرد دارند باید بتوانند روی تشک خود به‌راحتی جابه‌جا شوند. اما اگر از یک تشک سفت استفاده کنند، در هنگام جابه‌جایی و بلند شدن ازروی تخت دچار مشکل می‌شوند.

در این حالت، شما بیشتر احساس درد می‌کنید؛ بنابراین در زمان که خرید تشک، ارتفاع آن را به‌عنوان یک ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که حل مشکل دیسک کمر با تشک باکیفیت اهمیت زیادی دارد.

ارتفاع تشک‌های باکیفیت بین 20 تا 30 سانتی‌متر است که از نظر ضخامت به آن‌ها تشک‌های متوسط گفته می‌شود. در تکنولوژی‌های جدید لاتکس و مموری فوم که محبوبیت زیادی هم در ساخت تشک‌های طبی دارند، ارتفاع 20 تا 25 سانتی‌متر بسیار مناسب است. همچنین می‌توانید از لایه‌های محافظ برای افزایش ارتفاع بیشتر و مراقبت از تشک استفاده نمایید.

به ارتفاع تشک طبی خود توجه کنید

میزان پشتیبانی تشک شما باید استاندارد باشد

این نکته برای حل مشکل دیسک کمر با تشک باکیفیت از اهمیت زیادی برخوردار است. تشک طبی مخصوص دیسک کمر باید ستون فقرات شما را به طور کامل پوشش بدهد. اگر ستون فقراتتان در یک راستا نباشد، کمر شما باید فشار بیشتری را تحمل کند.

همچنین باعث می‌شود تا درد بیشتری را در نواحی کمر، لگن و گردن خود احساس کنید. اما زمانی که از یک تشک طبی استاندارد استفاده می‌کنید، وضعیت کمر شما را در حالت طبیعی نگه می‌دارد. این ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر را در هنگام انتخاب حتماً در نظر بگیرید.

پشتیبانی و قابلیت ارتجاع تشک دو ویژگی‌ تشک طبی برای دیسک کمر هستند که راحتی زیادی را برای شما فراهم می‌کنند. برای تشخیص میزان پشتیبانی یک تشک باید به نوع و تعداد لایه‌های پشتیبانی آن دقت کنید.

ارتجاعی بودن یک تشک نشان‌دهنده قابلیت بازگشت به شکل اولیه آن پس از استفاده است. ازاین‌رو تشک‌های طبی با ارتجاع مناسب پس از استفاده بدون تغییر در شکل و ساختار تشک به‌راحتی به حالت اولیه خود بازمی‌گردند.

میزان پشتیبانی تشک شما باید استاندارد باشد

تأثیر انواع تشک‌ها بر کمردرد را بشناسید

در انتخاب و خرید تشک طبی برای دیسک کمر، توجه به نوع و ساختار آن ضروری است. تشک‌های طبی در انواع مختلفی تولید می‌شوند و مدل‌های گوناگونی دارند. استفاده از تشک طبی برای درمان دیسک کمر می‌تواند در کاهش دردهای شما بسیار مؤثر باشد.

سؤالات متعددی درباره نوع مناسب تشک طبی مخصوص دیسک کمر مطرح می‌شوند. نمی‌توان به‌طورقطع گفت که کدام‌یک از انواع تشک‌ها، ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر را دارند؛ زیرا برای خرید تشک طبی برای دیسک کمر باید ویژگی‌های فردی را هم در نظر گرفت.

بااین‌حال، متخصصان ارتوپد معمولاً سه نوع تشک را برای درمان دیسک کمر با تشک طبی توصیه می‌کنند. در خرید تشک طبی برای دیسک کمر باید خصوصیات هریک از این تشک‌ها را بشناسید. در ادامه می‌توانید با ویژگی‌های این نوع تشک‌ها به‌عنوان تشک طبی مخصوص دیسک کمر بیشتر آشنا شوید.

تأثیر انواع تشک‌ها بر کمردرد را بشناسید

 • تشک مموری فوم

تشک‌های مموری فوم از جدیدترین تشک‌های موجود در بازار هستند که برای حل مشکل دیسک کمر با تشک باکیفیت مورداستفاده قرار می‌گیرند. همان‌طور که اشاره شد، یک ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر این است که پشتیبانی مناسبی را برای ستون فقرات شما فراهم کند.

تشک مموری فوم این ویژگی را تا حد زیادی دارد. استفاده از این تشک به‌عنوان تشک طبی برای درمان دیسک کمر می‌تواند بسیار مؤثر باشد؛ زیرا وقتی روی آن دراز می‌کشید، فرم بدن شما را به خود می‌گیرد.

نکته‌ای که باید در هنگام خرید تشک طبی برای دیسک کمر در نظر بگیرید، برند تشک مموری فوم است. سعی کنید از بهترین برند تشک طبی برای دیسک کمر خرید کنید؛ زیرا کیفیت تمامی برندها مشابه نیست.

تشک مموری فوم

 • تشک پنبه‌ای

تشک‌های پنبه‌ای از قدیم به‌عنوان تشک طبی برای کمردرد استفاده می‌شدند. می‌توان گفت که این تشک‌ها، ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر را دارند؛ زیرا سفتی آن‌ها در حد متوسط است و هیچ‌گونه فشاری به ستون فقرات شما وارد نمی‌کنند.

اگر به قیمت تشک طبی برای دیسک کمر اهمیت می‌دهید، می‌توانید از تشک پنبه‌ای استفاده کنید؛ زیرا قیمت آن نسبت به سایر تشک‌های طبی کمتر است. پس یکی از گزینه‌های ارزان تشک طبی برای کمردرد به‌حساب می‌آید.

تشک پنبه‌ای

 • تشک هیبریدی

این تشک‌ها جزو مدرن‌ترین تشک‌ها هستند. تشک‌های هیبریدی از فنر و چندلایه ساخته می‌شوند و می‌توانند پشتیبان مناسبی برای ستون فقرات شما باشند. انعطاف‌پذیری تشک هیبریدی استاندارد است؛ بنابراین برای درمان دیسک کمر با تشک طبی گزینه مناسبی است.

تشک هیبریدی

ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر

محدوده قیمت تشک را تعیین کنید

قیمت تشک طبی برای دیسک کمر یکی از عواملی است که بر خرید شما تأثیر می‌گذارد. معمولاً قیمت تشک‌های طبی نسبت به تشک‌های معمولی بیشتر است. شاید تصور کنید که اگر بخواهید از بهترین برند تشک طبی برای دیسک کمر خرید کنید، باید هزینه‌های گزافی را پرداخت کنید. اما همیشه هم این‌طور نیست.

قبل از خرید، قیمت تشک طبی برای دیسک کمر را بررسی کنید. برای این کار می‌توانید انواع تشک طبی برای کمردرد را شناسایی و قیمت آن‌ها را با هم مقایسه کنید. توجه به این نکته در حل مشکل دیسک کمر با تشک باکیفیت اهمیت زیادی دارد. همچنین به‌عنوان یک ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر به شمار می‌رود.

محدوده قیمت تشک را تعیین کنید

ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر

از بهترین برندها خرید کنید

برند تشک مخصوص دیسک کمر یکی از عوامل مؤثر در انتخاب تشک است. وقتی از بهترین برند تشک طبی برای دیسک کمر خرید می‌کنید، مطمئن هستید که کیفیت تشک به‌مرورزمان کم نمی‌شود. توجه به این نکته در درمان دیسک کمر با تشک طبی ضروری است.

از بهترین برندها خرید کنید

ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر

شماره تماس تولیدی تشک رویال

اندازه تشک را از قبل مشخص کنید

کسانی که دیسک کمر دارند معمولاً با دردهای شدید و مشکل محدودیت حرکت مواجه می‌شوند؛ بنابراین اندازه تشک آن‌ها باید کمی بزرگ‌تر از حالت عادی باشد. این موضوع در انتخاب تشک طبی برای درمان دیسک کمر باید در نظر گرفته شود.

برای انتخاب اندازه یک تشک استاندارد باید از قبل اطلاعاتی درباره اندازه‌های مناسب در ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر داشته باشید.

تشک‌های استاندارد در طول‌های 200 و 180 سانتی‌متر و عرض‌های 80، 90، 100، 120، 140، 160، 180 و 200 سانتی‌متر تولید می‌شوند. پس بهتر است قبل از خرید ابعاد تختخواب خود را اندازه‌گیری کرده و بر اساس آن تشک مناسبی تهیه کنید.

اندازه تشک را از قبل مشخص کنید

به خاصیت ضد حساسیت تشک توجه کنید

به خاصیت ضد حساسیت تشک باید به‌عنوان یک ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر نگاه کرد. بسیاری از افرادی که کمردرد دارند، به خاصیت ضد حساسیت تشک طبی مخصوص دیسک کمر اهمیت زیادی می‌دهند.

تشک مخصوص دیسک کمر باید ضد حساسیت باشد تا منجر به بروز حساسیت‌های مختلف نشود. پس زمانی که برای خرید تشک طبی برای دیسک کمر به یک فروشگاه مراجعه می‌کنید، از فروشنده درباره این ویژگی سؤال کنید.

به خاصیت ضد حساسیت تشک توجه کنید

ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر

دوام تشک را بسنجید

یک ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر، میزان مقاومت آن است. تشک طبی نباید بعد از مدتی سفتی و انعطاف‌پذیری خود را از دست بدهد. برای درمان دیسک کمر با تشک طبی حتماً از یک فروشگاه معتبر خرید کنید تا از دوام آن مطمئن باشید.

برای تشخیص میزان دوام تشک طبی برای کمردرد، از کسانی که قبلاً از آن استفاده کرده‌اند، سؤال کنید. این کار باعث می‌شود تا با اطمینان بیشتری خرید تشک طبی برای دیسک کمر را انجام دهید. در راهنمای خرید تشک طبی برای دیسک کمر با این ویژگی آشنا می‌شوید.

دوام تشک را بسنجید

ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر

تنظیم دمای تشک را در نظر بگیرید

قابلیت تنظیم دما، یک ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر است. زیرا افراد مبتلا به دیسک کمر معمولاً زمان زیادی را در تختخواب خود سپری می‌کنند؛ بنابراین دمای تشک طبی مخصوص دیسک کمر باید متعادل باشد.

در واقع تشک‌هایی که خاصیت تنظیم دما دارند، راحتی و گرمای مناسبی را برای شما فراهم می‌کنند. پس بهتر است از بهترین برند تشک طبی برای دیسک کمر استفاده کنید و در هنگام خرید آن این خصوصیت را در نظر بگیرید؛ زیرا این ویژگی در حل مشکل دیسک کمر اهمیت زیادی دارد.

در نهایت یک تشک طبی مناسب باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • دارای ضخامت استاندارد 22 تا 28 سانتی‌متر باشد.
 • چگالی لایه راحتی آن از لایه حمایتی یا داخل آن جدا باشد.
 • از ستون فقرات شما حمایت کند.
 • لایه بالایی آن از جنس مموری فوم یا لاتکس باشد.
 • فشار بر روی نقاط حساس را در پوزیشن‌های مختلف خواب کم کند.
 • دارای قابلیت گردش هوا و تنفس باشد.
 • از متریال ضدباکتری و ضد حساسیت ساخته شده باشد.
 • میزان سفتی آن با وزن شما متناسب باشد.
 • از یک برند معتبر باشد.
 • اندازه متناسبی داشته باشد.

قابلیت تنظیم دما یک ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر است انواع تشک‌های طبی که از جنس فوم پلی‌اورتان تولید می‌شوند، خاصیت الاستیسیته بالایی دارند و با تغییر دمای محیط خاصیت الاستیک و نرمی آن‌ها از بین نمی‌رود.

تنظیم دمای تشک را در نظر بگیرید

ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر

راهنمای خرید تشک طبی برای دیسک کمر

وقتی صحبت از تشک طبی برای درمان دیسک کمر می‌شود، گزینه‌های متعددی پیش روی شما قرار دارند. اما قطعاً همه آن‌ها ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر را ندارند. تشک مخصوص دیسک کمر باید مطابق استانداردهای پزشکی تولید شود.

نگران نباشید تشخیص بهترین تشک طبی مخصوص دیسک کمر زیاد سخت نیست. شما می‌توانید خصوصیات تشک را بررسی کنید تا از کیفیت آن مطمئن شوید. در این قسمت با راهنمای خرید تشک طبی برای دیسک کمر می‌توانید راحت‌تر تصمیم بگیرید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تشخیص درجه سفتی تشک مخصوص دیسک کمر

چگونه بدانیم سفتی تشک طبی مخصوص دیسک کمر باید چقدر باشد؟ در هنگام خرید تشک طبی برای دیسک کمر باید دست خود را درون تشک فشار دهید؛ اگر دستتان کاملاً در تشک فرورفت، تشک نرم و اگر به مقدار بسیار کمی شکل تشک تغییر کرد، خیلی سفت است.

میزان سفتی تشک طبی برای کمردرد باید متوسط باشد تا بتواند از انحراف ستون فقرات جلوگیری کند. به‌این‌ترتیب درمان دیسک کمر با تشک طبی میسر می‌شود. این نکته شاید مهم‌ترین بخش راهنمای خرید تشک طبی برای دیسک کمر باشد.

تشخیص درجه سفتی تشک مخصوص دیسک کمر

ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر

روش تشخیص تشک مخصوص دیسک کمر بادوام

تشک طبی برای درمان دیسک کمر را تنها از برندها و فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید. این کار سبب می‌شود تا از کیفیت و دوام تشک طبی مخصوص دیسک کمر خود مطمئن باشید. قبل از خرید باید بهترین برند تشک طبی برای دیسک کمر را بشناسید و آن را از نمایندگی‌های معتبر همان برند بخرید.

روش تشخیص تشک مخصوص دیسک کمر بادوام

ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر

تشک‌های بسیار ارزان را فراموش کنید

قیمت تشک طبی برای دیسک کمر معمولاً از تشک‌های دیگر بیشتر است؛ زیرا در ساخت تشک مخصوص دیسک کمر از مواد بسیار باکیفیتی استفاده می‌شود. پس برای حل مشکل دیسک کمر با تشک باکیفیت، نگران قیمت آن نباشید. این یک موضوع چالش‌برانگیز در راهنمای خرید تشک طبی برای دیسک کمر به شمار می‌رود. قبل از خرید به ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر توجه نمایید.

تشک‌های بسیار ارزان را فراموش کنید

ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر

حتماً تشک را قبل از خرید امتحان کنید

در زمان خرید تشک طبی برای دیسک کمر می‌توانید از فروشنده بخواهید تا اجازه بدهد روی آن دراز بکشید. این کار باعث می‌شود تا بتوانید میزان راحتی تشک طبی مخصوص دیسک کمر را بهتر تشخیص بدهید؛ زیرا حل مشکل دیسک کمر با تشک باکیفیت امکان‌پذیر است. همچنین می‌توانید میزان پشتیبانی تشک مخصوص دیسک کمر از ستون فقرات را بررسی کنید.

حتماً تشک را قبل از خرید امتحان کنید

ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر

با رویال دیگر نگران کمردرد خود نباشید!

اگر به دنبال درمان دیسک کمر با تشک طبی هستید، تشک‌های رویال اصل را بخرید. تخصص شرکت رویال، تولید انواع تشک‌های معمولی، طبی، مسافرتی، هوشمند و … است. این شرکت برای تولید تشک طبی برای کمردرد از باکیفیت‌ترین مواد و جدیدترین تکنولوژی‌ها استفاده می‌کند.

به همین دلیل کیفیت محصولات آن در ایران حرف اول را می‌زند. برای تهیه تشک‌های رویال اصل به وب‌سایت رویال آن مراجعه کنید. در صورت تمایل می‌توانید این تشک‌ها را به‌صورت اینترنتی خریداری کنید.

با رویال دیگر نگران کمردرد خود نباشید!

ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر

جمع‌بندی

خرید تشک طبی برای دیسک کمر یکی از خریدهایی است که به‌دقت زیادی نیاز دارد؛ زیرا حل مشکل دیسک کمر با تشک باکیفیت امکان‌پذیر می‌شود. انتخاب درست تشک به شما کمک می‌کند تا خواب راحتی را تجربه کنید و دردهای شما را تا حد زیادی تسکین می‌دهد. اما قبل از هر چیز باید ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر را بشناسید.

مطالعه راهنمای خرید تشک طبی برای دیسک کمر در این زمینه بسیار مؤثر است. یکی از عوامل مهم در انتخاب شما، قیمت تشک طبی برای دیسک کمر است. قیمت تشک باید متناسب باکیفیت آن باشد. وقتی از بهترین برند تشک برای دیسک کمر خرید می‌کنید دیگر نباید نگران کیفیت آن باشید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سؤالات متداول

 1. چرا قیمت تشک طبی برای دیسک کمر بالا است؟

چون در تولید تشک طبی برای درمان دیسک کمر از مرغوب‌ترین مواد استفاده می‌شود؛ بنابراین طبیعی است که قیمت تشک طبی برای دیسک کمر بیشتر از تشک‌های دیگر باشد.

 1. آیا استفاده از تشک طبی برای درمان دیسک کمر مؤثر است؟

بله؛ زیرا درمان دیسک کمر با تشک طبی در کنار درمان اصلی می‌تواند در کاهش دردها بسیار مؤثر باشد.

 1. چرا رویال، بهترین برند تشک طبی برای دیسک کمر است؟

به این دلیل که رویال برای ساخت تشک طبی برای کمردرد از جدیدترین تکنولوژی‌ها و بهترین مواد استفاده می‌کند؛ بنابراین کیفیت بالای محصولات آن برای درمان دیسک کمر با تشک طبی بالا است.

محصولات تشک رویال:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سایر مقالات:

بررسی 10 ویژگی تشک نوجوان و تشک نوزاد- بهترین تشک های نوجوان + جدول سایز
10 تفاوت تشک طبی با تشک طبی فنری – نکات جالب که باید بدانید
5 تفاوت تشک رویال با تشک رویا و مقایسه آن‌ها+ تصاویر
لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من