بهترین تشک

انواع تشک طبی فنری – بررسی مزایا و معایب و لیست قیمت 1401

شماره تماس خرید تشک

تشک طبی فنری، گزینه‌ای مناسب برای تشک انتخابی بعدی شما

یک تشک خوب می‌تواند منشأ سلامتی جسمی و روانی برای هر فردی باشد. شاید تابه‌حال به این موضوع دقت نکرده باشید و یا نتوانسته‌اید ارتباطی که میان این عوامل وجود دارد را درک کنید. اما داشتن یک تشک مناسب مانند تشک طبی فنری می‌تواند تأثیرات به‌سزایی را در زندگی روزمره شما ایجاد کند. خواب یکی از ضروری‌ترین بخش زندگی شبانه‌روزی هر شخصی محسوب می‌شود. یکی از عواملی که منجر می‌شود تا شما یک خواب خوب را مخصوصاً در شب تجربه کنید، انتخاب تشکی است که از آن استفاده خواهید کرد.

به دلیل اهمیت زیاد این موضوع، همان‌طور که می‌دانید تنوع در تشک‌ها بسیار فراوان است. هرکدام از تشک‌های موجود باتوجه‌به مزایا و معایبی که دارند برای افرادی که در شرایط مختلف جسمی قرار دارند، متفاوت است. یکی از رایج‌ترین و می‌توان گفت پراستفاده‌ترین تشک‌هایی که امروزه مشتریان را به خود جذب کرده است، تشک طبی فنری است.

شماره تماس خرید تشک

ممکن است شما از قبل تشک طبی فنری را باتوجه‌به بررسی‌هایی که انجام داده‌اید، انتخاب کرده باشید. در غیر این صورت اگر به دنبال تهیه و خرید یک تشک مناسب برای خودتان هستید و در میان این تعداد از انواع تشک سردرگم هستید، تا انتها این مقاله با ما همراه باشید. در ادامه درباره مشخصات تشک‌های طبی فنری و مزایا و معایب تشک طبی فنری صحبت خواهیم کرد تا بتوانید با اطمینان درباره انتخاب و تهیه آن تصمیم‌گیری کنید.

تشک طبی فنری، گزینه‌ای مناسب برای تشک انتخابی بعدی شما

 

چرا باید برای انتخاب تشک حساسیت به خرج داد؟

قبل از پرداختن به هدف اصلی مقاله؛ یعنی معرفی تشک طبی فنری و ویژگی‌های آن، خالی‌ازلطف نیست که دلیل این حجم از اهمیت به نوع تشک را بیان کرد. همان‌طور که برای خود شما نیز اغلب اتفاق افتاده است، خستگی ساعات روز را تنها با خواب می‌توان جبران کرد. حال تصور کنید با داشتن تشک نامناسب این خستگی نه‌تنها از بین نمی‌رود؛ بلکه دوچندان خواهد شد. درنتیجه روز بعدی خود را با شرایط بسیار نامناسبی شروع خواهید کرد و این چرخه به همین منوال تکرار خواهد شد تا زمانی که جسم و روح شما آسیب می‌بیند.

شماره تماس خرید تشک

بر هیچ کسی پوشیده نیست که کیفیت خواب شبانه نقش بسیار پررنگی در سلامت جسمانی دارد. اگر کمی دقیق‌تر به مقوله خواب نگاه کرد، این کیفیت ملزومات مورداستفاده در خواب است که بر خواب تأثیر می‌گذارند. تشک از اصلی‌ترین مواردی است که تقریباً می‌توان گفت باید تمامی توجهات به آن معطوف شود؛ زیرا بدن انسان در راحت‌ترین حالت خود باید چندین ساعت بر روی آن قرار گیرد.

هنگام خواب بدن به طور ناخودآگاه دستخوش تغییرات موقعیتی مختلفی می‌شود. بدین ترتیب برای دستیابی به این مهم باید ساختار طبیعی انحنای بدن هر فردی اعم از انحنای ستون فقرات، گودی کمر، وضعیت مهره‌های گردن است، همان گونه که هست حفظ شود.

چرا باید برای انتخاب تشک حساسیت به خرج داد؟

موضوع بعدی ممکن است کمی دور از ذهن باشد اما تأثیر آن در همان سطح سلامت جسمانی ناشی از انتخاب تشک مناسب قرار دارد. تشک مناسب و درنتیجه خواب خوب روح را نیز تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. با داشتن یک خواب خوب تمام خستگی‌های جسمانی از بین می‌روند؛ درنتیجة سلامت جسم، روح و ذهن نیز در حالت مناسبی قرار می‌گیرد. به همین خاطر است که بیان می‌شود همه چیز از انتخاب و تهیه یک تشک مرغوب و مناسب شروع می‌شود.

برای بسیاری از افراد با وجود انواع زیادی از تشک‌های موجود در بازار در این حوزه، انتخاب مناسب‌ترین از میان آن‌ها طاقت‌فرسا است. بااین‌وجود هیچ‌گاه نباید اهمیت داشتن یک تشک مناسب را نادیده گرفت. نوعی از تشک‌های جدید و مدرنی که امروزه در بازار یافت می‌شود، تشک طبی فنری است. در ادامه با ویژگی‌های این تشک و علت آنکه چرا طرف‌داران خاص خود را دارد بیان می‌شود.

چرا باید برای انتخاب تشک حساسیت به خرج داد؟

 

 

ساختار تشک طبی فنری

همان گونه که بیان شد تنوع تشک‌ها بسیار است. یکی از قدیمی‌ترین و رایج‌ترین نوع تشکی که مورداستفاده قرار می‌گیرد، تشک فنری است. این نوع تشک‌ها در ساختار خود از فنرهایی که به شکل‌های مختلف قرار گرفته‌اند، تشکیل شده است. تشک فنری به دلیل ماهیت فنری و نرمی که ایجاد می‌کند، پس از مدتی استفاده برای بسیاری از افراد مشکلاتی را برای کمر و ستون فقرات به وجود می‌آورد. همچنین عمر این تشک‌ها کم است و در مدت‌زمان کمی از استفاده از آن حالت اولیه خود را از دست می‌دهد.

شماره تماس خرید تشک

در کنار این تشک‌‌ها نوع دیگری به نام تشک‌های طبی به بازار عرضه شد که بسیاری از افراد به‌اشتباه آن را تشک پزشکی می‌نامند. در ساختار تشک‌های طبی از فنر استفاده نمی‌شود، بنابراین نرم نیستند. مواد تشکیل‌دهنده در این نوع از تشک‌ها جنس سفتی دارند؛ به همین دلیل با قرارگیری بر روی آن بدن به داخل تشک فرو نمی‌رود.

ساختار تشک طبی فنری

بسیاری از افراد تشک‌های طبی را مناسب‌تر از تشک‌های فنری می‌دانند. این در حالی است که همچنان تشک‌های طبی انحنا طبیعی بدن را نمی‌توانند در شکل درست خود حفظ کنند. هرچند که میان این دو نوع تشک، در بازه زمانی که بسیار رایج بودند، افراد باتوجه‌به سلیقه شخصی خود و اینکه تشک سفت را ترجیح می‌دهند یا نرم و همچنین معیار قیمت، تشک را برای خود انتخاب و خریداری می‌کردند.

نتیجه این انتخاب کورکورانه و صرفاً بر اساس سلیقه، دردهای جسمانی در کمر، گردن و پشت را در پی داشته است. این در حالی است که در بسیاری از مواقع نیز برای جلوگیری از تداوم این مشکل، مجبور به پرداخت دومرتبه هزینه خرید تشک در فاصله زمانی کوتاهی، می‌شوند.

فناوری مدرن و جدیدی که صنعت تشک را تحت‌تأثیر قرار داده است، منجر به طراحی و ساخت تشک‌های مرسوم به تشک طبی فنری شده است. همان‌طور که از نام این نوع تشک دریافت می‌شود، طراحی آن به‌گونه‌ای انجام شده است که هر دو ویژگی و خاصیت دو تشک معرفی شده قبل را در خود داشته باشد.

شماره تماس خرید تشک

موارد زیر اجزایی هستند که این تشک را تشکیل می‌دهند:

 • فنرهای ضخیم موجود در لایه‌های تشک
 • لایه‌هایی از اسفنج حالت پذیرنده
 • جنس پارچه روی تشک‌های طبی فنری بسیار مرغوب و باکیفیت است.

همان‌طور که می‌بینید ساختار هر دو تشک فنری و طبی در این نوع از تشک‌ها گردآوری شده است؛ اما با کیفیت بهتر.

 این نوع تشک‌ها مدت نسبت به سایر دیگر انواع تشک‌ها مدت‌زمان زیادی نیست که در بازار ارائه شده است. بااین‌وجود مشخصات تشک‌های طبی فنری باعث شده است که در همین مدت کوتاه در میان خریداران جایگاه ویژه‌ای را داشته باشد.

ساختار تشک طبی فنری

 

 

ویژگی‌های تشک طبی فنری چه مزایایی را به همراه دارد؟

همان‌طور که ذکر شد فنر، اسفنج و پارچه رویی تشک از اجزایی هستند که در تشک‌ها تفاوت را ایجاد می‌کنند. در ادامه، در کنار ویژگی‌های یک تشک فنری، مزایایی که هرکدام از آن‌ها ایجاد می‌کنند نیز بیان شده است.

ویژگی‌های تشک طبی فنری چه مزایایی را به همراه دارد؟

 

 

اسفنج و فوم

باتوجه‌به مطالبی که در قبل به آن اشاره شد، مهم‌ترین ویژگی که یک تشک باید داشته باشد آن است که هنگامی که فرد بر روی آن دراز می‌کشد، حالت بدن همراه با پستی‌وبلندی و همان انحنای طبیعی حفظ شود. بدن افراد نیز باتوجه‌به یکسری شرایط رشد و ژنتیکی با یکدیگر تفاوت دارد. به این معنا که انحنای بدن شما و نحوه قرارگیری ستون فقرات شما ممکن است با شخص دیگری یکسان نباشد.

شماره تماس خرید تشک

دانش امروزی با درنظرگرفتن این شرایط، فناوری جدیدی را در تشک طبی فنری گنجانده است. آن هم استفاده از اسفنج‌ها و فوم‌هایی است که بتواند حالت طبیعی بدن هر فردی را به خود بگیرد. در این صورت با قرارگرفتن بر روی آن و شکل‌گیری حالت بدن، در تمام طول شب بدن در راحت‌ترین حالت خود قرار می‌گیرد. درنتیجه بدن مجبور نمی‌شود برای یافتن بهترین حالت قرارگرفتن بر روی تشک، تمام ساعات شب را در نزاع باشد.

اسفنج و فوم

به همین خاطر اسفنج و فوم استفاده شده در این تشک‌ها نه‌تنها حالت پذیرنده هستند؛ بلکه جنس آن‌ها نیز باید از مرغوب‌ترین نوع باشد. همچنین فوم‌های این تشک‌ها نسبتاً سفت هستند. به همین دلیل است که بدن در آن‌ها فرو نمی‌رود. بااین‌وجود آن‌قدر نیز سفت نیست که هیچ‌گونه انعطاف‌پذیری و نرمی در آن وجود نداشته باشد و بدن مجبور به قرارگیری به‌صورت صاف و مستقیم شود.

از مزایای که فناوری جدید در این اسفنج‌ها رعایت کرده است آن است که گرفتگی عضلانی، دردهای جسمانی و به‌مرورزمان انحراف در ستون فقرات در اعضایی از بدن که با تشک درگیر است، رخ نمی‌دهد. درنتیجه با خوابیدن بر روی آن‌ها نیز خستگی ذهنی و به دنبال آن روحی از بین می‌رود.

اسفنج و فوم

 

 

فنر

نوع و جنس فنرهایی که در تشک‌های طبی فنری وجود دارد به دلیل ماهیتی که برای تشک ایجاد می‌کند بسیار اهمیت دارد. فنرها به دو صورت درون تشک‌ها قرار می‌گیرند، متصل و منفصل ( تشک فنری متصل و تشک فنری منفصل ). به گفته کارشناسان در تشک طبی فنری که از فنرهای جدا از هم استفاده شده باشد، بهترین عملکرد را خواهد داشت.

فنرهایی که در این تشک‌ها استفاده می‌شود باید از جنس آهن یا آلومینیوم باشند تا امکان پشتیبانی از تمام وزن‌هایی که بر روی آن قرار می‌گیرد را داشته باشد. اگر جنس فنرها بی‌کیفت باشند، در صورت جابه‌جایی زیاد و قرارگیری وزن زیاد بر روی تشک، شکل اولیه خود و خاصیت فنر مانند خود را به‌مرورزمان از دست می‌دهند.

شماره تماس خرید تشک

همچنین یکی از مزایای تشک طبی فنری آن است که وجود فنر در آن به دلیل جلوگیری از فرورفتگی در تشک به‌صورت ملموسی حس نشود. در صورت استفاده از فنرهایی که به‌صورت متصل قرار گرفته‌اند، در هنگام تکان خوردن بر روی تشک این لرزش احساس می‌شود. این موضوع برای افرادی که وزن بالایی دارند یا در طول خواب زیاد تکان می‌خورند می‌تواند تا حدودی اما نه به میزان تشک‌های فنری، آزاردهنده باشد.

استفاده از فنرهای منفصل این امکان را فراهم می‌کند که با قرارگیری بدن در یک ناحیه، فنر همان ناحیه از بدن پشتیبانی می‌کند. به این معنا که تمام سطح تشک فرو نمی‌رود و فقط همان قسمتی که روی آن دراز می‌کشید شکل بدن را به خود می‌گیرد و از ستون فقرات محافظت می‌کند. فنرهایی که به‌صورت جداگانه محصور شده‌اند، سطح راحتی را افزایش می‌دهند.

فنر

 

 

جنس پارچه

پارچه‌ای که برای رویه تشک مورداستفاده قرار می‌گیرد می‌توان به‌عنوان نوعی از مزایایی که یک تشک برای بدن فرد ایجاد می‌کند محسوب شود. در اکثر تشک‌های طبی فنری برای اینکه حساسیتی برای پوست و تنفس ایجاد نشود، از پارچه‌هایی با الیاف مرغوب و ضد حساسیت‌زا استفاده می‌کنند.

شماره تماس خرید تشک

دیگر مزایای تشک طبی فنری عبارت‌اند از:

 • ایجاد تعادلی استاندارد میان نرم بودن و سفت بودن تشک
 • منجر به پخش فشار به تمام نقاط بدن به یک میزان می‌شود؛ بنابراین نقاط حساس بدن مانند کمر و ستون فقرات، فشار زیادی را متحمل نمی‌شوند.
 • این تشک‌ها طول عمر مفیدتر و طولانی‌تری نسبت به دیگر انواع تشک‌ها دارند.

جنس پارچه

 

 

معایب تشک طبی فنری شامل حال چه کسانی می‌شود؟

ویژگی‌های زیادی که این نوع تشک دارد باعث شده است که یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب تشک باشد. بااین‌حال نباید از معایب تشک طبی فنری غافل شد.

یکی از معیارهایی که در تهیه یک تشک اهمیت قابل‌توجهی دارد، قیمت است. قیمت تشک طبی فنری به نسبت کیفیت و موادی که در طراحی و تهیه آن استفاده شده است، متفاوت است. این ویژگی را باتوجه‌به نوع دیدگاه و شرایط مالی خود می‌توانید در گروه مزایا و یا معایب تشک طبی فنری قرار دهید. هرچند در مقایسه با سایر انواع تشک‌ها به دلیل ویژگی‌هایی که دارد ممکن است کمی بالاتر باشد.

این در حالی است که اکثر افراد با اطلاع از ارزشی که تشک‎‌های طبی فنری ایجاد می‌کنند، ترجیح می‌دهند با پرداخت هزینه‌ای بالاتر، از سلامت جسمانی خود و به طبع آسودگی ذهنی و روحی خود محافظت کنند. البته که اگر طول عمر و ماندگاری این نوع تشک‌ها را در نظر بگیرید نیز می‌توان به‌عنوان یکی از مزایای تشک طبی فنری آن را درنظرگرفتن. بااین‌وجود شرایط برای همه افراد یکسان نیست و قیمت به نسبت بالای آن می‌تواند معایب تشک طبی فنری محسوب شود.

شماره تماس خرید تشک

از دیگر معایب آن برای آن دسته از افرادی است که سبک‌وزن هستند. این تشک برای افرادی که علاوه بر آنکه وزن کمی دارند؛ دردهای استخوانی یا عضلانی نیز دارد اصلاً پیشنهاد نمی‌شود.

اگر از زاویه‌ای دیگر به معایب تشک طبی فنری نگاه شود، این تشک‌ها باتوجه‌به این‌که فرم بدن را به خود می‌گیرند، به‌مرورزمان به همان شکل به‌نوعی عادت دارند. حتی اگر از آن باگذشت زمان، به‌درستی مراقبت نشود، شکل بدن بر روی تشک تثبیت خواهد شد.

حال تصور کنید که تیپ بدنی تغییر کند؛ واضح است که انحنای ستون فقرات، میزان فرورفتگی و شکل‌گیری بدن بر روی تشک نیز می‌تواند تحت‌تأثیر قرار گیرد. درنتیجه تشک دیگر راحتی قبلی را در هنگام خواب برای شما به ارمغان نمی‌آورد؛ بنابراین مجبور به تعویض آن و پرداخت هزینه خواهید شد.

معایب تشک طبی فنری شامل حال چه کسانی می‌شود؟

 

 

بهترین تشک طبی فنری در میان انواع آن کدام است؟

علاوه بر آنکه تشک‌ها خود به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند؛ تشک‌های طبی فنری نیز انواع گوناگونی دارد. مشخصات تشک طبی فنری مانند: نوع و جنس فنر، کیفیت و میزان تراکم اسفنج یا نوع فوم استفاده شده، جنس پارچه، قیمت تشک طبی فنری از خصوصیاتی است که در انتخاب بهترین تشک طبی فنری تأثیرگذار است.

شماره تماس خرید تشک

باتوجه‌به خصوصیاتی که در قسمت قبل درباره این نوع از تشک‌ها بیان شد، این‌گونه برمی‌آید که بهترین تشک طبی فنری باید خصوصیات زیر را داشته باشد:

 • دارای فنرهای منفصل باشد.
 • جنس فنرهای آن از آهن مرغوب باشد.
 • از پلی‌استر فشرده برای پارچه آن استفاده شده باشد.

پیشنهاد : خرید تشک یک نفره

پیشنهاد  : خرید تشک دو نفره

 

بهترین تشک طبی فنری در میان انواع آن کدام است؟

 

تشک طبی فنری مناسب چه افرادی است؟

 یکی از معیارهایی که می‌تواند در تعیین مناسب‌ترین تشک برای فرد دخیل باشد، عادات خواب فرد است. هر فردی در طول ساعات خواب خود به مدل و شیوه‌ای منحصربه‌فردی می‌خوابد. مدلی که فرد عادت دارد به آن صورت می‌خوابد، بهترین وضعیت قرارگیری بدن او خواهد بود.

اگر تخت دو نفره‌ای دارد، تشک طبی فنری می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. همان گونه که در قبل نیز بیان شد، این تشک میزان لرزش‌های وارده را کاهش می‌دهد. درنتیجه هر دو فرد با عادات خواب منحصربه‌فرد خود ازجمله تکان خوردن، باعث اذیت برای فرد مقابل نمی‌شود.

شماره تماس خرید تشک

باتوجه‌به آنکه این تشک طبی فشار را به‌صورت یکنواخت در سراسر وزن بدن پخش می‌کند، این تشک برای افرادی که وزن نسبتاً بالایی دارند و از کمردرد رنج می‌برند، بهترین انتخاب است. بدین ترتیب با درازکشیدن بر روی آن، به دلیل آنکه کل فشار وارده بر همه نقاط بدن وارد می‌شود، دیگر فشار بر کمر خود را احساس نمی‌کنند.

پیشنهاد : خرید تشک مسافرتی

 

تشک طبی فنری مناسب چه افرادی است؟

 

سخن پایانی

تشک طبی فنری در ردیف بهترین و جدیدترین انواع تشک‌ها در میان خریداران قرار گرفته است. هرچند برای انتخاب تشک طبی فنری استاندارد شرایط خود ازجمله، وضعیت جسمانی و هزینه‌ای که می‌خواهید در این زمینه بپردازید را با مزایا و معایب تشک طبی فنری که در این مقاله بیان شد بررسی کنید. در صورت سازگاری آن با وضعیت خود، قیمت تشک طبی فنری را باتوجه‌به انواع آن مقایسه و سپس بهترین را انتخاب کنید.

تشک رویال اصل با ارائه جدیدترین و به‌روزترین فناوری‌ها در عرصه تولید تشک در بازار، فرصت خوبی را برای مشتریان فراهم آورده است تا بتوانند تشک استاندارد و مناسب خود را به‌راحتی انتخاب و خریداری کنند. تشک رویال طیف وسیعی از انواع تشک‌ها ازجمله: تشک فنری، تشک مموری فوم، تشک طبی، ارتوپدیک، سوپر فنری و … را در بازار برای خریداران باتوجه‌به هر شرایطی که دارند، عرضه کرده است.

سخن پایانی

 

 

خرید تشک از سایت رویال

 

سؤالات متداول

 • بهترین نوع تشک طبی فنری را از کجا تشخیص دهیم؟

تشک‌های طبی فنری باتوجه‌به کیفیت و مرغوبیت موادی که در آن به‌کاررفته است، متنوع هستند. فنر منفصل، آهنی، اسفنج متراکم و پارچه ضد حساسیت را می‌توان به‌عنوان خصوصیات این دسته از تشک‌های فنری در نظر گرفت.

 • تشک طبی فنری برای چه کسانی مناسب است؟

برای افرادی که وزن بالایی دارند و از مشکلات عضلانی و دردهای جسمانی رنج می‌برند، بهترین گزینه برای خرید است.

 • آیا خرید تشک طبی فنری به‌صرفه است؟

باتوجه‌به انواع و کیفیت مختلف تشک‌های طبی فنری، دست مشتری برای خرید با هر میزان سرمایه‌ای که دارد، باز است. بااین‌حال ممکن است برای داشتن یک تشک طبی فنری مناسب مجبور به پرداخت هزینه بالاتر نسبت به سایر دیگر انواع تشک‌ها شوید.

 

شماره تماس خرید تشک

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 977,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,250,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,700,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,954,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 940,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,250,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,700,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,300,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,500,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,200,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,720,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,280,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,600,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,240,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,475,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,000,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,650,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,950,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,400,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,340,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,900,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,200,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,480,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,790,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,540,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,300,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,580,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,700,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,952,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,725,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,625,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,900,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,845,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,640,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,784,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,000,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,380,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,187,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 6,370,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,000,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,160,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 6,300,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 8,320,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,900,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 5,284,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 8,000,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 9,930,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 10,560,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,965,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,180,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,500,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,620,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,360,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,810,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,730,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,130,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,800,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 13,460,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,900,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 1,240,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,680,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,370,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,480,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,190,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,100,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,160,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,820,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,320,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,910,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 4,878,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,570,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,440,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,775,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,780,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,170,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,700,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,600,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,800,000
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

 

سایر مقالات:

معرفی تشک رویال اصل – بررسی 10 ویژگی اختصاصی تشک رویال اصل
قیمت تشک طبی سفت – بررسی و مقایسه 10 مدل تشک سفت
تشک مناسب برای سیاتیک – بررسی مزایا و معایب + قیمت 1401

 

شماره تماس خرید تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.