راهنمای خرید

راهنمای خرید تشک رویال و 10 نکته ای که هنگام خرید تشک رویال باید بدانید

شماره تماس خرید تشک

تجربه خرید یک تشک خوب با راهنمای خرید تشک رویال

اگر وقت آن رسیده است که تشک خود را تعویض کنید، باوجودآنکه امروزه انواع و مدل‌های متنوعی از تشک در بازار وجود دارند، ممکن است این فرایند شما را در حالت سردرگمی قرار دهد. خرید تشک نیز مانند تهیه بسیاری از کالاهای دیگر در زندگی باید موردتوجه قرار گیرد؛ زیرا شما ساعات قابل‌توجهی را در طول شبانه‌روز بر روی آن سپری می‌کنید. درنتیجه با استفاده از راهنمای خرید تشک رویال روند تصمیم‌گیری و انتخاب تشک برای شما بسیار ساده‌تر می‌شود.

تجربه خرید یک تشک خوب با راهنمای خرید تشک رویال

درصورتی‌که از تشک فعلی خود راضی نیستید و این تشک تبدیل به عاملی برای کمردرد و دردهای عضلانی و استخوانی شما شده است؛ نتیجه می‌شود باید در معیارهایی که برای خرید تشک خود از قبل داشتید، تجدیدنظر کنید. اکثر افراد تنها به میزان سفتی یا نرمی و قیمت تشک در هنگام خرید توجه می‌کنند. این در حالی است که عوامل بسیار دیگری در این موضوع دخیل هستند. داشتن یک تشک کاملاً مناسب برای سال‌های آینده در گرو توجه به آن عوامل است.

تجربه خرید یک تشک خوب با راهنمای خرید تشک رویال

اگر جزو افرادی هستید که با این معیارها و نحوه انتخاب و خرید تشک استاندارد آشنایی ندارید، راهنمای خرید تشک رویال تجربه فراموش‌نشدنی را از خرید تشک برای شما به وجود می‌آورد. پیشنهاد می‌شود تا انتهای این مقاله راهنمای خرید تشک رویال با ما همراه باشید.

تجربه خرید یک تشک خوب با راهنمای خرید تشک رویال

شماره تماس خرید تشک

ویدیو : راهنمای خرید تشک رویال

چرا خرید تشک مناسب اهمیت دارد؟

شاید هنوز برای برخی از افراد اهمیت داشتن یک تشک خوب و حساسیت‌هایی که برای انتخاب آن در هنگام خرید به خرج داده شود، ملموس نیست. به همین خاطر قبل از بیان موارد اساسی که در راهنمای خرید تشک رویال وجود دارد، ابتدا به اهمیت این موضوع پرداخته شده است تا ضرورت این مسئله برای همگان روشن شود.

شماره تماس خرید تشک

همان‌طور که می‌دانید بدن ساعات طولانی را هرروزه و در طول سال‌ها بر روی تشک در هنگام خواب می‌گذراند. خواب به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین راه برای تجدید انرژی ازدست‌رفته در طول روز محسوب می‌شود. درنتیجه عواملی که در ایجاد یک خواب باکیفیت و خوب مؤثر هستند را باید شناخت تا در صورت کم‌توجهی به هر یک از آن‌ها درصدد جبران و رفع آن بپردازید.

  چرا خرید تشک مناسب اهمیت دارد؟

برای نشان‌دادن اهمیت نوع تشک در خواب به این مسئله توجه کنید که شما بعد از یک روز کاری خسته‌کننده و سخت به منزل برمی‌گردید. احتمالاً اولین گزینه برای رفع خستگی‌تان خواب باشد. واضح است که انتظار دارید پس از بیدارشدن تمام خستگی جسمانی و همچنین ذهنی ناشی از روز با همان خواب رفع شده باشد. حال تصور کنید بیدار شوید و درد بیش‌تری در بدن خود حس کنید.

کلافه بودن و به دنبال آن تحمل درد جسمانی مانند درد کمر، ستون فقرات و گردن به وجود آمده باعث می‌شود خستگی شما دوبرابر شود. با طی شدن روزها و خواب بی‌کیفیت بر روی همان تشک این روند به همین منوال تکرار خواهد شد تا جایی که آسیب‌ها و مشکلات جدی‌تری برای شما رخ دهد.

  چرا خرید تشک مناسب اهمیت دارد؟

در آن صورت باید به پزشک مراجعه کنید. حتی در مواردی نیز ممکن است به دلیل شدت آسیب‌ها و مشکلات جسمانی، تبدیل به درد مزمنی شوند و تا آخر عمر از آن رنج ببرید. این اتفاق نه‌تنها سلامت جسمانی و روحی شما را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد؛ بلکه مستلزم پرداخت هزینه‌های زیادی برای بازیابی سلامتی خود خواهید بود.

شماره تماس خرید تشک

یک خواب خوب نتایج بسیاری را در زندگی انسان ایجاد می‌کند که داشتن تشک مناسب را می‌توان به‌عنوان یکی از دلایل مستقیم این امر دانست. با وجود یک تشک متناسب با شرایط خود، کیفیت خواب شما هم تضمین خواهد بود. میزان انرژی روز بعد، سلامت جسمانی، سلامت ذهنی و روحی، شادابی حالت چهره و پوست، تمرکز و انرژی کافی در کارهای روزمره و خلق‌وخوی باز، تمامی این موارد نتایج و اثراتی هستند که در گرو داشتن یک خواب خوب که آن هم به دلیل داشتن یک تشک مناسب و استاندارد ایجاد می‌شود، خواهد بود.

  چرا خرید تشک مناسب اهمیت دارد؟

با مطالبی که تاکنون گفته شد حتماً اهمیت و حساسیت خرید یک تشک مناسب را درک کرده‌اید. حال بهتر است حالت فعلی خود (جسمی و روحی) را باوجود تشکی که در حال حاضر از آن استفاده می‌کنید، بررسی کنید. در صورت مغایرت با مواردی که گفته شد بهتر است به فکر خرید یک تشک جدید باشید. در ادامة راهنمای خرید تشک رویال به موضوع اصلی یعنی معیارهایی که در هنگام تشک باید در نظر بگیرید، پرداخته شده است.

  چرا خرید تشک مناسب اهمیت دارد؟

برای خرید یک تشک مناسب باید به چه عواملی توجه کرد؟

تشک رویال بهترین و معتبرترین برند تولید و فروش تشک در ایران است. این شرکت با ارائه انواع مختلفی از تشک‌ها و به‌کارگیری فناوری‌های جدید و به‌روز دنیا در حوزه طراحی و تولید تشک، توانسته است مطابق با شرایط هر فرد و سلایقی که دارد، گزینه‌ای را در اختیار مشتری قرار دهد. بااین‌حال برای خرید تشک رویال بهتر است باتوجه‌به راهنمای خرید تشک رویال عمل کنید تا در انتها تشک مناسبی را داشته باشید.

برای خرید یک تشک مناسب باید به چه عواملی توجه کرد؟

از عمده‌ترین نوع تشک‌های تولیدی شرکت رویال، تشک‌های: فنری، بدون فنر و یا طبی و طبی فنری هستند. تمامی این تشک‌ها باتوجه‌به اصول ساختاری بدن طراحی شده‌اند. بااین‌وجود در هر یک از این انواع تشک‌ها مواردی رعایت شده که بر اساس نیاز بدن فرد باتوجه‌به شرایطی که دارد، است. موارد زیر از عواملی هستند که در هنگام خرید تشک رویال باید به آن توجه داشته باشید.

برای خرید یک تشک مناسب باید به چه عواملی توجه کرد؟

 • راحتی
 • اسفنج و فوم
 • جنس و نوع فنر
 • نوع پارچه
 • نحوه دوخت
 • ضمانت کالا
 • ارتفاع
 • دوام
 • نرمی و سفتی

در ادامه راهنمای خرید تشک رویال، تأثیرات هرکدام از آن‌ها و گونه‌ای که در تشک‌های رویال وجود دارد، بررسی می‌شود.

برای خرید یک تشک مناسب باید به چه عواملی توجه کرد؟

راحتی

یکی از مهم‌ترین عواملی که در راهنمای خرید تشک رویال باید به آن دقت کنید، راحتی تشکی است که انتخاب می‌کنید. راحت بودن یا نبودن آن را می‌توان به این‌گونه تشخیص داد که با درازکشیدن بر روی تشک، تشک باید از انحنای طبیعی بدن شما حمایت کند. به این معنا که تشک حالت طبیعی بدن شما را با تمام برآمدگی‌ها و فرورفتگی‌های موجود در آن، به خود بگیرد. در این صورت است که می‌توانید ادعا کنید که تشک مناسب شرایط بدنی شما است.

شماره تماس خرید تشک

یکی از بیش‌ترین دغدغه‌هایی که افراد در هنگام خرید تشک با آن مواجه هستند آن است که تشک نرم مناسب‌تر است یا تشک سفت. در کنار ترجیحات شخصی هر فردی برای این میزان، باید باتوجه‌به شرایط بدنی خود تصمیم به خرید تشک نرم و یا سفت کنند. به این معنا که برخی از افرادی که دچار بیماری جسمانی هستند و یا عادات خواب به‌خصوصی دارند باید باتوجه‌به نظر پزشک و حالتی که راحت هستند میزان نرمی و سفتی تشک خود را انتخاب کنند.

راحتی

اسفنج و فوم به‌کار رفته

عمده ساختار یک تشک را لایه‌های اسفنج و انواع فوم به‌کاررفته در آن، تشکیل می‌دهند. در هر یک از انواع تشک‌های ذکر شده، جنس و نوع اسفنج و فوم استفاده شده تفاوت دارد. به‌عنوان‌مثال در سفت‌ترین مدل تشک رویال از اسفنجی با تراکم و چگالی خیلی بالایی استفاده شده است. این در حالی است که در تشک‌های نرم تراکم لایه‌های اسفنج به نسبت کم‌تر است.

جدیدترین نوع فومی که در ساختار تشک‌ها استفاده می‌شود، مموری فوم است. این جنس باتوجه‌به دما و وزن بدن شکل می‌گیرد و با کاهش فشار بر روی آن به حالت اولیه خود برمی‌گردد. بهترین مدل‌های تشک رویال را می‌توان تشک‌هایی با این نوع لایه درونی دانست.

اسفنج و فوم به‌کار رفته

جنس و نوع فنر

جنس و نوع فنرها در تشک‌های فنری و طبی فنری بسیار اهمیت دارد. زیرا پس از مدتی استفاده از تشک این فنرها حالت ارتجاعی که در ابتدا داشتند را از دست می‌دهند و سپس با گود شدن ناحیه داخلی تشک باعث کمردرد شدیدی در فرد می‌شود. به همین دلیل جنس فنرها باید از آهن یا آلومینیوم مرغوب و محکمی باشد تا طول عمر بیش‌تری داشته باشند.

شماره تماس خرید تشک

حالت قرارگیری فنرها در تشک‌های فنری به دو حالت تشک فنری متصل و تشک فنری منفصل قرار می‌گیرد. هرکدام از این دو نوع خصوصیات و معایب خاص خود را دارد. بااین‌وجود تشک‌های فنری با فنر منفصل نسبت به فنرهای پیوسته مزایای قابل‌توجهی دارد. به‌عنوان‌مثال هرکدام از فنرهای منفصل به طور مستقل از بدن حمایت می‌کنند. همچنین لرزش و تکان بر روی تخت در هنگام خواب بر روی تشک با این نوع فنرها ملموس نیست. درنتیجه نهایت آرامش را برای فرد در هنگام خواب فراهم می‌کند.

جنس و نوع فنر

پارچه تشک

نوع پارچه رویی تشک بسیار مهم است؛ زیرا بدن تماس مستقیمی با آن دارد. همچنین در طول ساعات شب به دلیل آنکه بدن روی آن به طور مداوم قرار دارد، هوا جریان نمی‌یابد و امکان عرق کردن وجود دارد. درنتیجه حساسیت‌های پوستی و تنفسی برای فرد ایجاد می‌شود. باتوجه‌به راهنمای خرید تشک رویال استفاده از پارچه‌هایی از جنس الیاف طبیعی امکان عبور جریان هوا را ایجاد می‌کند.

پارچه تشک

دوخت

نحوه دوخت شاید زیاد در ردیف عوامل مهم قرار نگیرد. اما دوخت نه‌تنها کیفیت کار را تضمین می‌کند؛ بلکه در دوام و ماندگاری تشک نیز تأثیرگذار خواهد بود. درصورتی‌که پارچه تشک دوخت محکمی نداشته باشد، در اثر جابه‌جایی‌های زیاد امکان دارد پاره شود. به همین دلیل تمیزی و استحکام دوخت عامل بسیار مهمی در زیبایی و کیفیت در راهنمای خرید تشک رویال یک است.

دوخت

ارتفاع

حالت استانداردی که برای یک تختخواب با تشک آن در نظر گرفته شده است آن است که با نشستن بر روی آن زانو در حالت 90 درجه قرار گیرد. بدین منظور تشکی باید انتخاب شود که آن ارتفاع مناسب را با قرارگیری روی تخت ایجاد کند.

ارتفاع

دوام و قیمت

طول عمر یک تشک اهمیت زیادی در خرید یک تشک دارد؛ زیرا درهرصورت هزینه قابل‌توجهی برای آن پرداخته می‌شود. کیفیت معیارهایی که تاکنون در راهنمای خرید تشک رویال گفته شده است، در قیمت و دوام تشک تأثیرگذار خواهد بود. درنتیجه با صرف هزینه‌ای بیش‌تر، از این بابت باید مطمئن بشوید که طول عمر و ماندگاری تشکی که انتخاب می‌کنید، طولانی باشد.

شماره تماس خرید تشک

 بااین‌وجود تشک نیز مانند هر وسیله‌ای دیگر حتی اگر بهترین کیفیت را نیز داشته باشد، با استفاده و نگهداری نادرست می‌تواند زودتر خراب شود. درنتیجه در کنار کیفیت محصولی که خریداری می‌کنید باید از آن به‌درستی مراقبت کنید. این در حالی است که حتی ارزان‌ترین مدل تشک رویال، کیفیت مناسبی دارد و دوام آن نیز باتوجه‌به هزینه‌ای که برای آن صرف می‌شود، ارزش خواهد داشت.

دوام و قیمت

ضمانت

آخرین موردی که بسیار در راهنمای خرید تشک رویال اهمیت دارد آن است که تشک از فروشگاه‌های معتبر باید تهیه شود. فروشگاه‌های معتبر رویال با ارائه ضمانت و گارانتی این اطمینان را به مشتری می‌دهد که در صورت وجود هرگونه مشکل در تشک خریداری شده در مدت‌زمان اعتبار گارانتی، امکان تعویض و یا تعمیر بدون هزینه برای آن‌ها فراهم است.

به‌عنوان یک نکته در راهنمای خرید تشک رویال در نظر داشته باشید تمامی این موارد در بهترین حالت خود برای شرایط شما در تشک‌های رویال رعایت شده‌اند. درنتیجه با انتخاب محصولات رویال نه‌تنها کیفیت تشک برای چندین سال تضمین می‌شود؛ بلکه با خرید ارزان تشک رویال بهترین تجربه خرید تشک را برای خود به ارمغان می‌آورید.

ضمانت

پیشنهاد : خرید تشک های یک نفره طبی

پیشنهاد : خرید تشک های دو نفره طبی

برای خرید تشک رویال چگونه باید اقدام کرد؟

باتوجه‌به عواملی که در راهنمای خرید تشک رویال بیان شد، برای خرید تشک از این شرکت می‌توانید به نمایندگی‌هایی معتبر که در اکثر شهرهای کشور دایر است مراجعه کنید. همچنین با امکان سفارش و خرید آنلاین از طریق سایت اصلی تشک رویال نیز می‌توان ضمن مشاهده انواع مدل‌های تشک موجود، قیمت آن‌ها را نیز مقایسه کنید تا مناسب‌ترین خرید را با بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید، داشته باشید.

شماره تماس خرید تشک

به یاد داشته باشید برخی از سودجویان با ارائه تشک‌هایی بی‌کیفیت به‌عنوان تشک‌های رویال ممکن است قصد فروش محصولات خود را با قیمت‌هایی بالاتر داشته باشند. درنتیجه در هنگام خرید به معتبر بودن و اصل بودن فروشگاه و محصولات عرضه شده نهایت دقت را داشته باشید.

شما با مراجعه به درگاه اینترنتی انواع تشک رویال اصل می‌توانید تمامی محصولات این برند را با قیمتی معقول خریداری و در مدت زمانی کم تحویل بگیرید.

برای خرید تشک رویال چگونه باید اقدام کرد؟

سخن پایانی

در هنگام خرید تشک که یکی از اصلی‌ترین وسیله‌هایی است که در کیفیت خواب و درنتیجه سلامتی جسمانی و ذهنی تأثیر دارد، باید به عواملی توجه داشته باشید. در راهنمای خرید تشک رویال تمامی این موارد با شرایطی که باید داشته باشند، بیان شد. به همین دلیل برای خرید تشک جدید خود سعی کنید با مقایسه این موارد با گزینه‌هایی که در بازار وجود دارد، بهترین خرید تشک رویال را باتوجه‌به شرایط خود داشته باشید.

شماره تماس خرید تشک

تشک رویال با چندین سال سابقه درخشان در حوزه تولید و فروش تشک استاندارد در ایران به مشتریان محصولات و خدمات منحصربه‌فردی را ارائه می‌کند. این شرکت با به‌کارگیری دانش روز دنیا در مواد و ساختار انواع تشک‌های خود در جهت افزایش رضایت مشتری در حال تلاش است تا کیفیت خواب شما را به بیش‌ترین میزان ممکن برساند. همچنین با ارائه انواع تشک‌های طبی، طبی فنری، تشک فنری، لاتکس، مموری فوم، ارتوپدیک و … انتخاب تشک را برای هر فردی با هر شرایطی ممکن ساخته است.

سخن پایانی

پیشنهاد : خرید تشک مسافرتی

سؤالات متداول

 • آیا ارزان‌ترین مدل تشک رویال نیز مانند دیگر تشک‌های این شرکت باکیفیت است؟

شرکت رویال با به‌کارگیری فناوری‌های جدید در همه محصولات خود سعی دارد که نه‌تنها کیفیت تمام تشک‌های خود را در یک سطح بالایی قرار دهد؛ بلکه امکان خرید برای همه افراد با هر بودجه‌ای را نیز فراهم کند. بدین منظور ارزان بودن تشک به معنای بی‌کیفیت بودن آن نیست.

 • از چه طریقی می‌توان متوجه شد که تشک نیاز به تعویض دارد؟

باتوجه‌به عوامل و دلایل اهمیت داشتن تشک مناسبی که در راهنمای خرید تشک رویال بیان شد، درصورتی‌که تشک حالت اولیه خود را از دست دهد و دیگر نتواند از انحنای طبیعی بدن فرد حمایت کند، برای جلوگیری از آسیب‌های جسمانی باید به فکر خرید تشک جدید بود.

بر روی هر محصول رویال آرم و عکس این برند حک شده است. افزون بر آن محصولات رویال دارای یک شناسه هستند که با استعلام آن‌ها در سایت می‌توان از اصلی بودن محصولات رویال مطمئن شوید.

شماره تماس خرید تشک

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21 cm 2,150,500
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 21 cm 2,909,500
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 21 cm 3,162,500
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,518,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری 23 cm 1,644,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 23 cm 2,175,800
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 23 cm 2,884,200
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 23 cm 3,289,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 23 cm 1,568,600
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,865,875
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 3,352,250
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 3,731,750
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,771,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری 27 cm 2,024,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 27 cm 2,960,100
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 27 cm 3,668,500
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 27 cm 4,048,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 27 cm 1,872,200
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,165,900
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,073,400
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,993,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,331,800
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,057,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 2,361,920
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 3,297,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 4,386,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 4,719,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 2,232,450
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 27 cm 3,025,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 27 cm 4,404,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 27 cm 5,788,640
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 27 cm 6,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 27 cm 2,879,800
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,856,270
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,566,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,260,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,707,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,630,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 30 cm 5,033,600
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 30 cm 7,623,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 30 cm 9,438,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 30 cm 10,067,200
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 30 cm 4,719,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 34 cm 6,393,640
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 34 cm 9,680,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 34 cm 12,015,300
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 34 cm 12,777,600
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 34 cm 6,007,650
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 7,367,800
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 9,075,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 11,640,200
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 12,535,600
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 5,820,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 8,143,300
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 11,473,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 14,278,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 16,286,600
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 7,139,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 16 cm 1,500,400
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 16 cm 2,032,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 16 cm 2,867,700
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 16 cm 3,000,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 16 cm 1,439,900
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 18 cm 1,936,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 18 cm 2,541,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 18 cm 3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 18 cm 3,872,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 18 cm 1,815,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 20 cm 2,613,600
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 20 cm 3,448,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 20 cm 4,622,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 20 cm 5,227,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 20 cm 2,311,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 21 cm 3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 21 cm 5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 21 cm 6,558,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 21 cm 7,260,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 21 cm 5,902,380
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 30 cm 5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 30 cm 6,826,820
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 30 cm 9,159,700
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 30 cm 10,212,400
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 30 cm 4,567,750
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 6,993,800
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 9,438,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 12,463,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 13,794,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 22 cm 6,255,700
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 8,107,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 10,890,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 14,036,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 16,214,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 26 cm 7,018,000

 

مقالات پیشنهادی:

بهترین برندهای تشک طبی ایرانی – خرید بهترین تشک طبی در سایت تشک رویال در سال 1401
بهترین زمان تعویض تشک خواب و 5 مزایای آن
با آموزش شستشوی تشک به جنگ لکه‌ها بروید! 5 روش قطعی

دیدگاهی در مورد “راهنمای خرید تشک رویال و 10 نکته ای که هنگام خرید تشک رویال باید بدانید

 1. پریا گفت:

  مدل های ارزان یا تخفیف خورده رو توصیه می کنید بخریم؟

 2. سرور گفت:

  اگه در حین حمل و نقل برای تشک مشکلی پیش بیاد شامل گارانتی می شه؟

 3. آوا گفت:

  سلام گارانتی تشک‌های رویال چند ماه هستش؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.