نکات آموزشی

با آموزش شستشوی تشک به جنگ لکه‌ها بروید! 5 روش قطعی

شستشوی تشک

تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک یک نفره

9,050,000 تومان12,400,000 تومان
تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک یک نفره قیمت تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک یک نفره باکیفیت چقدر است؟ این تشک

تشک رویال مدل ماسا دو نفره

2,500,000 تومان2,900,000 تومان
تشک رویال مدل ماسا دو نفره چه خصوصیات ساختاری دارد؟ تشک رویال مدل ماسا دو نفره با توجه به ساختاری

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان

قیمت اصلی 6,125,000 تومان بود.قیمت فعلی 4,100,000 تومان است.
تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان بهترین تشک برای نوجوانان باید چه مشخصاتی داشته باشد؟ جنس تشک رویال

تشک رویال مدل لوتوس نوجوان

قیمت اصلی 6,625,000 تومان بود.قیمت فعلی 5,300,000 تومان است.
تشک رویال مدل لوتوس نوجوان به‌صرفه‌ترین قیمت تشک رویال مدل لوتوس نوجوان چقدر است؟ بدون شک خواب برای کودکان و

شماره تماس تولیدی تشک رویال

فهرست مطالب

شستشوی تشک

هریک از ما یک‌سوم از عمر خود را در تختخواب و در ارتباط مستقیم با تشک خواب سپری می‌کنیم؛ پس کاملاً روشن است که پاکیزگی و نظافت آن، تأثیر زیادی بر سلامت ما دارد. استفاده طولانی‌مدت از یک تشک حاوی میکروب و قارچ می‌تواند ما را به انواع بیماری‌های پوستی و تنفسی مبتلا کند؛ بنابراین یادگیری و آموزش شستشوی تشک تختخواب اهمیت زیادی دارد.

شستشوی تشک

آموزش شستشوی تشک

 تمیزکردن تشک دو بار در سال، چه در منزل و چه خشک‌شویی بسیار حائز اهمیت است و هر زمان که تشک کثیف شود باید این موضوع را جدی بگیرید و نسبت به شستشوی آن اقدام کنید. ما در این مقاله سعی داریم آموزش شستشوی تشک در منزل را با ساده‌ترین روش‌ها به شما ارائه دهیم؛ تا با خیال راحت به تمیزکردن تشک خواب خود بپردازید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ویدیو : شستشوی تشک 

پادکست : آموزش شستشوی تشک

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری


تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره


تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره


مقایسه

تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره

6,390,000 تومان9,680,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن نوجوان


تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن نوجوان


مقایسه

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن نوجوان

6,255,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره     لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان-بررسی+4سال ضمانت


تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان-بررسی+4سال ضمانت


مقایسه

تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان

2,050,000 تومان
تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان چگونه باید به اصل بودن جنس تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان پی ببریم؟ برای بهترین تشک نوجوان چقدر باید هزینه ‌کرد؟ اگر نوجوانان خواب مناسبی نداشته باشند، به ‌مرور زمان فرایند رشد آن‌ها با اختلالاتی مواجه می‌شود و قطعاً اثرات مخربی را در آینده‌شان به همراه خواهد داشت. معرفی تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان تشک کلاسیک جزو تشک‌های طبی فنری شرکت رویال بوده که باتوجه‌به قیمت مناسب طرف‌داران زیادی را به خود جلب کرده است. تعداد فنرهای این تشک ۱۹۸ عدد است. به علاوه این تشک طبی فنری نسبتاً


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره
مقایسه

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان

7,015,000 تومان
تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان چرا پزشکان عقیده دارند که جنس تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان برای افراد در این سن مناسب است؟ آیا تشک طبی ارتوپدیک از ستون فقرات نوجوان در خواب محافظت می‌کند؟ آشنایی با مشخصات این تشک، یک راه مطمئن برای خرید است. معرفی تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان جنس تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس از نوع تشک‌های طبی است و طوری طراحی شده که در خواب از کمر و گردن مراقبت و از فرورفتگی مهره‌های ستون فقرات در تشک که باعث درد در ناحیه کمر و پشت می‌شود جلوگیری می‌کنند.


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

 

اهمیت ضد عفونی کردن تشک و بالشت

تشک و بالشت نیز همانند هر چیز دیگری نیاز به شست وشو دارند؛ زیرا باعث می‌شود که گردوغبار و آلودگی، سلول‌های مرده بدن به تشک و یا بالشت منتقل میشوند. آموزش شستشوی تشک نکته مهمی است و باید به آن توجه کرد. همه افراد باید هر 3 ماه یک بار بالشت یا تشک خود را بشویند و بالشت را هر ۶ ماه یک بار در لباسشویی بیندازند.

چرا باید تشک رو بالشت را تمیز نگه داریم؟

توجه کنید در هنگام خواب سلول‌های بدن شروع به بازسازی می‌کنند و سلول های مرده روی بالشت و تشک انباشه می‌شوند. اکنون تصور کنید مکانی که ما یک سوم ازشب خود را در آن به سر میبریم الوده به چیزی است که نمی‌توانیم به راحتی با چشم ببینیم.

پس بهتر است آموزش شستشوی تشک را به درستی انجام دهید یا آن را به مکان‌های که شستشوی تشک انجام می‌دهند، ببرید تا آن را به خوبی تمیز و ضدعفونی کنند. قیمت شستشوی تشک تخت بسیار منصفانه است.

برای تمیز نگهداشتن تشک چه باید کرد؟

با کشیدن یک ملافه روی تشک می‌توانید به خوبی از آن در برابر آلودگی محافظت کنید. برای اینکه اطمینان بیشتری داشته باشید، بهتر است لایه اول روکش یک بار مصرف باشد و لایه دوم پارچه و لایه سوم را با ملافه‌های دورکش بپوشانید.

بهتر است هر دو هفته یک بار این روکش‌ها را با آموزش شستشوی تشک بشویید تا در برابر آلودگی‌ها در امان باشید. شستشوی تشک‌ خوشخواب با دستگاه می‌تواند گزینه مناسبی برای راحتی شما باشد.

نحوه شست‌وشوی تشک و بالش

برای تمیزکردن تشک حتما نیازی به مواد شیمیایی ندارید. شما می‌توانیدبه روش آموزش شستشوی تشک طبیعی لکه‌های بد بو و کثیفی‌های تشک را ازبین ببرید.شستشوی تشک خوشخواب در خانه با جاروبرقی، جوش شیرین، اسانس اسطوخودوس، کاسه و نمک انجام می‌شود.

آموزش شستشوی تشک باید به ترتیب انجام شود؛ اول ملافه را از تشک جدا کنید، سپس همه جای تشک را جاروبرقی بکشید و یک فنجان جوش شیرین را با روغن اسطوخودوس در کاسه مخلوط کنید. این مخلوط را در صافی بریزید و روی تشک بپاشید؛ زمان بدهید ۱ تا ۸ ساعت جوش شیرین روی تشک بماند؛ سپس جاروبرقی بکشید.

اگر تشک شما لکه سخت داشت، جوش شیرین و نمک و آب را خمیر کنید و به مدت ۳۰ دقیقه اجازه دهید روی تشک بماند و بعد با دسمال تمیز و نم دار آن را تمیز کنید. شما می‌توانید آموزش شستشوی تشک خوشخواب را برای یادگیری بیشتر مشاهده کنید.

به گمان بعضی از افراد زمانی که کودکشان شبانه بر روی تشک ادرار کرد، دیگر آن تشک قابل شستشوی نیست؛ با اینکه شستشوی ادرار از تشک خوشخواب بسیار ساده و راحت است. با یک فنجان پر اکسیدان هیدروژن ۳ درصد، 3 قاشق غذاخوری جوش شیرین و چند قطره مایع ظرفشویی را با هم مخلوط و به روی تشک اسپری کنید.

اگر لکه خون را روی تشک مشاهده کردید، یک بطری بیاورید و آن را از پراکسیدان ۳ درصد پر کنید .و روی تشک اسپری کنید تا زمانی که لکه پاک می‌شود، این کار را تکرار کنید.

آیا شستشوی تشک به آن آسیب می‌رساند؟

نکات کلیدی برای شستشوی تشک وجود دارند. شما باید اول راهنمای تشک را مطالعه کنید که آموزش شستشوی تشک در آن نوشته شده است. به این دلیل که نوع شستشوی تشک‌ها با هم فرق دارد.

اگر به دنبال نحوه شستن تشک طبی رویال هستید، می‌توانید روش شستشوی تشک خوشخواب با آب داغ را امتحان کنید؛ زیرا استفاده از آب داغ راحت‌ترین روش برای ازبین‌بردن باکتری‌های تشک است. در هنگام برداشتن ملافه از روی تشک، دروپنجره‌های اتاق را باز کنید تا هوای داخل اتاق عوض شود و هرگونه بوی بد از بین برود.

زمانی که ازجاروبرقی استفاده می‌کنید، از حرکات دایره‌ای روی کل آن استفاده کنید تا آلودگی و کثیفی به طور کامل پاک شده باشد. اگر تشک شما فقط بوی بد می‌دهد و هیچ لکه‌ای ندارد، می‌توانید تنها با استفاده از جوش شیرین از این بوی بد رهایی پیدا کنید.

آموزش شستشوی تشک با جوش‌شیرین

برای شستن تشک در خانه باید بدانید از چه روش‌ها و مواد و وسایلی استفاده کنید تا هم به تشک آسیبی نرسد و هم کاملاً تمیز شود. قبل از هر چیز، در هنگام خرید توجه داشته باشید که تشک قابل شستشو باشد. در این قسمت از آموزش شستشوی تشک شما را با ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های ممکن آشنا می‌کنیم.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

اولین گام در شستشوی تشک، جداکردن روکش یا کاور آن است. سپس روکش را داخل ماشین لباسشویی بیندازید و بالاترین دما و گزینه خشک‌کردن لباسشویی را انتخاب کنید. روکش تشک باید هر دوهفته یا نهایتاً هر ماه یک‌بار شسته شود؛ زیرا کاور تشک حاوی میکروب‌ها، باکتری‌ها و حشرات ریز زیادی است.

شستشوی تشک با جوش شیرین

آموزش شستشوی تشک با جوش شیرین

حال باید به سراغ خود تشک بروید. اولین گام در آموزش شستشوی تشک، جاروکردن آن به‌وسیله جاروبرقی است. با استفاده از جاروبرقی به تمام درز‌ها و گوشه‌های تخت نفوذ کنید و آن‌ها را کاملاً پاک‌سازی کنید؛ زیرا بیشتر کثیفی‌ها و گردوغبار تخت در این قسمت‌ها جمع می‌شود.

در مرحله بعدی تمیزکردن تشک می‌توانید از جوش شیرین که به‌عنوان پاک‌کنند‌ه‌ای قوی و غیرسمی شناخته شده است؛ استفاده کنید. جوش شیرین را روی تخت بپاشید و بعد از گذشت ۳۰ دقیقه با جاروبرقی آن را پاک کنید. سپس تشک را در هوای آزاد و در معرض نور خورشید قرار دهید تا رطوبت آن گرفته شود.

جهت خوشبو شدن تشک می‌توانید چند قطره مایع اسطوخودوس به جوش شیرین اضافه کنید. تمیزکردن تشک با جوش‌شیرین یکی از متداول‌ترین روش‌های تمیزکردن تشک به‌حساب می‌آید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

گاهی در آموزش شستشوی تشک با لکه‌ها و کثیفی‌هایی روبه‌رو می‌شوید که با استفاده از روش‌های ساده قبلی، قابل پاک‌سازی نیستند و برای ازبین‌بردن آن‌ها نیاز به شستشوی تشک به‌صورت عمقی دارید؛ در این صورت شما برای گندزدایی و تمیزکردن تشک به این مواد و وسایل نیاز دارید:

 • اسفنج یا مسواک
 • مواد شوینده ضدعفونی‌کننده یا سرکه سفید و الکل
 • شوینده‌های آنزیمی‌
 • اسپری
 • آب داغ

برای پاک‌کردن لکه‌های تشک ابتدا آب داغ را روی تشک اسپری کنید. سپس مایع ضدعفونی‌کننده یا مواد مشابه آن را روی قسمت موردنظر بریزید و با اسفنج کاملاً شستشو دهید و در آخر بازهم از آب داغ استفاده کنید. روش آموزش شستشوی تشک با شوینده‌های آنزیمی لکه بر فرش مثل شویند‌ه‌های ضدعفونی‌کننده انجام می‌شود و باید لکه‌ها را به‌وسیله اسفنج و شوینده آنزیمی رقیق شده با آب پاک کنید و بعد با آب داغ شستشو دهیم.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

آموزش شستشوی تشک فنردار

آموزش شستشوی تشک درمورد تشک فنردار دارای تفاوت‌هایی خاص و مهم است که حتماً باید رعایت شوند. تشک‌های فنردار به‌هیچ‌وجه نباید در معرض آب داغ قرار بگیرند؛ زیرا این کار باعث آسیب‌دیدگی و زنگ‌زدگی قسمت‌های فلزی آن می‌شود. قبل از شستشو توجه کنید که تشک قابل شستشو باشد.

شستشوی تشک فنردار

آموزش شستشوی تشک فنردار

بهترین روش برای آموزش شستشوی تشک فنردار، سپردن آن به مراکز خشک‌شویی است؛ زیرا این کار را در کم‌ترین زمان ممکن و با کم‌ترین آسیب به تشک انجام می‌دهند. درصورتی‌که بازهم قصد شستشوی تشک فنردار خود را در منزل دارید، می‌توانید از همان روش‌های ذکرشده در ابتدای مقاله استفاده کنید و منع استفاده از آب داغ را هم در نظر داشته باشید.

آموزش شستشوی تشک با دستگاه

شاید برخی از شما علاقه‌ای به دردسر شست‌وشوی تشک در خانه نداشته باشید، در این شرایط می‌توانید از خدمات شستشوی تشک در خشک‌شویی استفاده نموده و این کار را به آن‌ها بسپارید.

شستشوی تشک

آموزش شستشوی تشک با دستگاه

این مراکز با استفاده از دستگاه‌های خشک‌شویی، شستشوی تشک را انجام می‌دهند و مواد شوینده و لکه بری که استفاده می‌کنند با هم تفاوت دارد. برای این کار از دستگاه کوچکی شبیه جاروبرقی با مکش بالا استفاده می‌کنند که آب و شوینده توسط سری دستگاه پخش می‌شود و متصدی با نازل مخصوص تمام بخش‌های تشک را از این طریق تمیز می‌کند.

در نهایت آب و آلودگی به دستگاه مکش وارد شده و به چاه فاضلاب تخلیه می‌شود. در این روند خشک‌کردن تشک مانند مبلمان توسط مکنده‌های صنعتی در عرض ۲ یا ۳ ساعت صورت می‌گیرد و شما می‌توانید تشک تمیز خود را در کم‌ترین زمان، دوباره مورداستفاده قرار دهید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

آموزش شستشوی تشک با انواع لک

انواع مختلفی از لکه‌ها ممکن است روی تشک به وجود بیایند که پاک‌کردن برخی از آن‌ها به‌سختی قابل انجام است. در این بخش آموزش شستشوی تشک برای ازبین‌بردن لکه‌هایی از قبیل عرق و خون و ادرار و غیره برای شما در نظر گرفته شده است تا بدون نگرانی، اقدام به پاک‌کردن این لکه‌ها از تشک خواب خود کنید.

 • نحوه پاک‌کردن لکه عرق روی تشک

پاک کردن لکه عرق روی تشک

پاک کردن لکه عرق روی تشک

بسیاری از افراد در هنگام خواب دچار تعریق زیادی می‌شوند و به‌مرورزمان، لکه‌های زردرنگ متعددی روی تشک خود مشاهده می‌کنند. به‌منظور پاک‌کردن لکه‌های حاصل از عرق می‌توانید یک یا دو قطره شوینده آنزیمی مانند مایع ظرف‌شویی به همراه آب در یک اسپری ریخته و روی لکه بپاشید. پس از گذشت چند دقیقه با دستمال قسمت موردنظر را پاک کنید و رطوبت تشک را خشک نمایید.

 • نحوه پاک‌کردن لکه خون‌ روی تشک

پاک کردن لکه خون روی تشک

پاک کردن لکه خون روی تشک

اولین نکته‌ای که باید در مورد نحوه پاک کردن لکه خون روی تشک بدانید این است که برای پاک کردن آن باید به سرعت عمل کنید؛ زیرا خون بعد از خشک شدن به سختی پاک ‌می‌شود. برای پاک کردن خون روی تشک، ترکیب آب و سرکه سفید را روی لکه موردنظر بریزید و بعد از سپری شدن ۵ تا ۱۰ دقیقه نسبت به ‌تمیز کردن آن اقدام کنید.

برای تمیزکردن لکه خون ‌روی تشک می‌توانید از ترکیب آب‌اکسیژنه، نشاسته ذرت و نمک نیز استفاده کنید. در این روش نصف فنجان نشاسته ذرت، یک‌چهارم فنجان آب‌اکسیژنه و یک قاشق غذاخوری نمک را با هم ترکیب کنید تا حالت خمیری پیدا کند و بعد خمیر به‌دست‌آمده را روی لکه قرار دهید و پاک کنید.

 • نحوه تمیزکردن لکه ادرار روی تشک

پاک کردن لکه ادرار روی تشک

پاک کردن لکه ادرار روی تشک

اولین گام در پاک‌کردن ادرار روی تشک، خودداری از مرطوب کردن بیش از حد تشک با استفاده از آب است. در ادامه، راهنمای لکه ادرار روی تشک را با روش‌های مختلف به شما ارائه می‌کنیم.

روش اول: استفاده از سرکه سیب به همراه آب

روش دوم: استفاده از ترکیب آبلیمو و آب‌اکسیژنه

روش سوم: استفاده از ضدعفونی‌کننده‌های موجود در داروخانه

روش چهارم: استفاده از ۳ قاشق غذاخوری جوش شیرین، آب‌اکسیژنه و مایع ظرف‌شویی

روش پنجم: استفاده از مخلوط ۳ قاشق غذاخوری پودر ماشین لباسشویی، یک قاشق آب به همراه آب‌اکسیژنه

ابتدا این مواد را با هم ترکیب کنید تا حالت فوم به دست بیاید و بعد به مدت ۳۰ دقیقه روی لکه قرار دهید. در آخر آب‌اکسیژنه اضافه کنید و بعد جارو بکشید.

روش ششم: استفاده از جوش شیرین، محلول آب و صابون و حوله کاغذی

در اولین گام، با یک حوله کاغذی رطوبت تشک را کاهش دهید و بعد سایر مواد را باهم ترکیب کنید و روی محل لکه قرار دهید. چند بار این کار را تکرار کنید. بعد از هر بار استفاده از مخلوط روی لکه، با حوله کاغذی آن قسمت را خشک کنید.

پاک کردن لکه ادرار روی تشک

شستشوی لکه ادرار روی تشک

به‌منظور پاک‌کردن ادرار روی تشک برای افراد بزرگسال، به مواد شیمیایی قوی‌تری نیاز دارید. از این ترکیبات قوی و مؤثر در این زمینه می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • ترکیب آبلیمو و سرکه
 • ترکیب جوش شیرین، آب‌اکسیژنه و مایع ظرف‌شویی
 • ترکیب یک قسمت آمونیاک، یک قسمت آب‌اکسیژنه و ۴ قسمت آب

پس از تما‌می مراحل گفته شده بهتر است تشک را با شامپو فرش نیز بشویید تا بوی نامطبوع به طور کامل از بین برود. در نهایت تشک را در معرض نور خورشید قرار دهید تا بوی بد و میکروب‌های باقی‌مانده از بین برود.

پاک ‌کردن لکه استفراغ از روی تشک

تمیزکردن تشک حاوی لکه استفراغ برای برخی انسان‌ها شاید سخت‌ترین کار دنیا باشد و برای همین حتی دیگر رغبتی به استفاده از تشک نداشته باشند؛ اما برخلاف تصورتان اگر دراسرع‌وقت به تمیزکردن لکه استفراغ اقدام کنید، لک و بوی نامطبوع فوراً از بین می‌روند.

برای پاک‌کردن لکه استفراغ از روی تشک باید مقدار مساوی آب و سرکه سفید را با هم ترکیب کرده و در اسپری بریزید، سپس آن را روی سطح تشک اسپری نموده و در آخر با دستمال پاک کنید. برای ازبین‌رفتن بوی آن هم باید مقداری جوش‌شیرین را روی تشک ریخته و پس از چند ساعت جاروبرقی کنید.

پاک‌ کردن لکه زرد از روی تشک

باید بدانید که لکه‌های مرطوب ایجاد شده روی تشک شما ‌به‌زودی تبدیل به لکه‌های زرد می‌شوند، پس بهتر است که فوراً اقدام به تمیزکردن تشک خود کنید. برای این منظور یک پارچه را با آب سرد مرطوب کرده و لکه را با آن پاک کنید.

توجه داشته باشید که استفاده از دستمال باعث پخش‌شدن بیشتر لکه روی تشک می‌شود، پس فقط با ضربات متوالی پارچه مرطوب لکه را پاک کنید.

 • نحوه پاک‌کردن لکه چربی روی تشک

پاک کردن لکه چربی روی تشک

شستشوی لکه چربی روی تشک

نکته قابل‌توجه در  آموزش شستشوی تشک حاوی لکه چربی این است که برای پاک‌سازی آن باید به‌سرعت اقدام کنید؛ زیرا مانند لکه خون باگذشت زمان، سخت‌تر پاک می‌شود. تمیزکردن تشک با جوش‌شیرین بهترین روش برای ازبین‌بردن لکه‌های چربی است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

برای پاک‌کردن لکه‌های چربی به یک عدد مسواک، جوش شیرین و مایع ظرف‌شویی احتیاج دارید. اگر لکه تازه است مقداری جوش شیرین روی آن بریزید و اگر لکه قدیمی است از مایع ظرف‌شویی استفاده کنید و بعد از آن با استفاده از مسواک، مواد را به‌صورت یک‌دست پخش کرده و این کار را چند بار تکرار کنید و در آخر آبکشی نمایید. پس از پایان کار حتماً تشک را در معرض آفتاب قرار دهید.

 • نحوه پاک‌کردن لکه مواد آرایشی روی تشک

پاک کردن لکه مواد آرایشی روی تشک

پاک کردن لکه مواد آرایشی روی تشک

برای پاک‌کردن اثر لوازم آرایشی مانند ریمل و رژلب و غیره ازروی تشک، نباید بگذارید لکه‌ها قدیمی شوند. برای ازبین‌بردن آن‌ها می‌توانید از موادی مانند ترکیب آب و صابون، مسواک، خمیردندان و در صورت وجود لکه‌های لاک ناخن از استون استفاده کنید.

تمیزکردن تشک تخت از ساس و حشرات

یکی از اتفاقات ناخوشایندی که ممکن است برای برخی افراد پیش آید، مواجهه با ساس یا حشرات مزاحم در تختخواب است. برای پاک‌کردن تشک و تختخواب از این حشرات، ابتدا نیاز است منبع آن‌ها را پیدا کرده و مشکل را از اصل حل کنید.

سپس تمام وسایلی را که ممکن است در آن جا خوش کرده باشند، پرده‌ها، ملحفه‌ها، تشک و پتو را جدا کرده و در ماشین لباسشویی با بالاترین درجه آب داغ بشویید. برای اطمینان از نابودی آن‌ها می‌توانید از داروهای مقابله با ساس نیز استفاده نمایید.

تمام ‌دور و اطراف تخت را با جاروبرقی تمیز کرده و سپس کیسه آن را خالی و بشویید. دقت کنید از سر برس جاروبرقی نباید استفاده کرد.

روش‌های نگهداری صحیح از تشک

با رعایت چند مورد مهم و راحت می‌توانید از کثیف‌شدن و لک‌شدن مداوم تشک تخت خود جلوگیری کنید، برخی از این موارد عبارت هستند از:

 • استفاده از روکش تشک
 • بازکردن پنجره‌ها در روز موجب بهبود گردش هوا و مانع از ایجاد بوی نامطبوع در تشک می‌شود.
 • در هنگام جابه‌جایی تشک را صاف و به پهلو حمل کنید.
 • حتماً از یک ‌لایه مانند کارتون بزرگ در بین تشک و استند زیر آن استفاده کنید.
 • رویه تشک را با محلول‌های تمیزکننده و آب خیس نکنید؛ چون ممکن است باعث ایجاد لک روی تشک شوند.

زمان مناسب تعویض تشک

علایمی مانند صدای جیرجیر و افتادگی، خراب‌شدن فنر و ایجاد ناهمواری در تشک نشان‌‌دهنده فرسودگی تشک و رسیدن زمان تعویض آن است. استفاده از تشکی که دچار این خرابی‌ها شده به ستون فقرات شما آسیب جدی وارد می‌کند؛ ازاین‌رو حتماً در اسراع وقت اقدام به تعویض آن نمایید.

پیشگیری از خرابی با محافظ تشک

یکی از اقدامات پیشگیرانه در خرابی تشک تخت استفاده از محافظ تشک مناسب است. این محافظ از پارگی و کثیفی تخت جلوگیری کرده و شما مجبور نیستید که دائماً مشغول تمیزکردن تشک باشید. در نظر داشته باشید که اگر حیوان خانگی دارید، حتماً از محافظ تشک ضد حساسیت استفاده نمایید.

همچنین از مزایای دیگر استفاده از محافظ تشک ضد آب بودن آن است. ازاین‌رو این محافظ مانع از نفوذ آب، ادرار یا عرق افراد به داخل تشک می‌شود، در این صورت دیگر نگران شب‌ادراری فرزندان خود نیستید و این مشکل با شست‌وشوی محافظ تشک به‌سادگی حل خواهد شد.

آموزش خشک‌کردن بعد از شستشوی تشک در خانه

بعد از آشنایی با نحوه آموزش شستشوی تشک تختخواب با روش‌های درست، نوبت به خشک‌کردن آن می‌رسد؛ زیرا تشک مرطوب بهترین مکان برای رشد باکتری و قارچ است پس بعد از شستشوی تشک سریعاً باید نسبت به خشک‌کردن تشک خود اقدام کنید.

خشک کردن تشک

خشک کردن تشک بعد از شستشو

بهترین و مؤثرترین راه برای خشک‌کردن تشک، قراردادن آن در معرض نور آفتاب است اگر تشک را در محیط خانه خشک می‌کنید حتماً گردش هوای مناسبی در آن مکان ایجاد کنید. برای این کار تشک را سرپا کرده و به دیوار تکیه دهید به‌گونه‌ای که در صورت خیس بودن هر دو طرف تشک، هر دو سمت در معرض جریان هوا قرار بگیرند.

در مرحله بعدی، استفاده از یک پنکه یا رطوبت‌گیر به گردش هوای بهتر کمک می‌کند. برای خشک‌کردن کامل تشک لازم است ۲۴ ساعت صبر کنید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تأثیر مثبت شستشوی تشک بر طول عمر آن

ازآنجاکه تا این جای مطلب با انواع روش‌های مختلف برای شستشوی تشک آشنا شدید، شاید از خود بپرسید شستن به‌موقع آن چه مزایایی به همراه دارد. جالب است بدانید با شستشوی هر ۶ ماه یک‌بار تشک خواب خودبین ۸ تا ۱۰ سال به عمر آن می‌افزایید.

طول عمر تشک

طول عمر تشک

وجود گردوغبار، میکروب و حشرات ریز نظیر ساس به‌مرورزمان، علاوه بر ایجاد و تشدید بیماری‌های پوستی و تنفسی، باعث ایجاد بوی بد (بوی نم) و درنتیجه فرسودگی تشک می‌شوند. اما با شستشوی به‌موقع و مناسب تشک و استفاده از کاور‌های ضدآب، تا حد زیادی می‌توان به طول عمر تشک اضافه کرد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

نکات لازم برای شستشوی تشک در خانه

درست است که نحوه شستشوی تشک تختخواب در خانه کمی متفاوت است؛ اما نمی‌توان از موارد ایمنی که باید در حین انجام کار به آن‌ها توجه نمود، چشم‌پوشی کرد. با ما همراه باشید تا نکات مهمی که هنگام پاک‌سازی تشک بر سلامت شما تأثیر دارد را معرفی کنیم تا با کم‌ترین آسیب و در ایمن‌ترین حالت به انجام این کار بپردازید.

شستن تشک در خانه

آموزش شستشوی تشک در خانه

 • خودداری از به‌کاربردن این مواد شیمیایی در فضا‌های بسته و بدون تهویه مناسب
 • استفاده از دستکش و ماسک چندلایه جهت پیشگیری از بیماری‌های پوستی و تنفسی
 • قراردادن مواد شوینده پس از استفاده در محلی دور از دسترس کودکان
 • در هنگام کار با آب‌اکسیژنه به علت واکنش‌پذیری بالا، بهتر است سرخود را روی ظرف محتوی آن قرار ندهید.
 • برای پاک‌کردن تشک افراد بیمار تاحدامکان از مواد شیمیایی و سفیدکننده‌ها استفاده نکنید.
 • استفاده از تشک قابل شستشو را فراموش نکنید.

آموزش شستشوی تشک

آموزش شستشوی تشک در خانه

آموزش شستشوی تشک طبی در خانه

تمیزکردن تشک طبی در خانه راحت‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. در ادامه به بررسی مراحل تمیزکردن و آموزش شستشوی تشک طبی می‌پردازیم تا به شما در تمیز نگه‌داشتن آن کمک کرده و بتوانید آن را برای سال‌ها استفاده کنید:

 • فراهم‌کردن لوازم تمیزکردن تشک: وسایل لازم مثل جاروبرقی، یک مایع ظرفشویی یا پاک‌کننده آنزیم‌دار برای پاک‌کردن لکه، مایع لباسشویی، جوش‌شیرین، پارچه نظافت و آب سرد را تهیه کنید.
 • جداکردن تشک از تخت و شستن ملحفه‌ها: در مرحله بعد جهت شستن تشک طبی در خانه باید تمام روبالشی‌ها، روتختی‌ها و ملحفه‌ها را در ماشین لباسشویی بشویید. شستن ملحفه‌ها در آب داغ به پاک‌کردن ذرات گردوغبار و آلودگی‌ها کمک می‌کند.
 • جاروبرقی کشیدن تشک: به کمک روکش جاروبرقی مبل، تمام سطوح تشک از چهار طرف را جارو بکشید. مراقب باشید که تمام اتصالات و درزها را از هرگونه گردوغبار یا زباله تمیز کنید.
 • تمیزکردن لکه‌های روی تشک با لکه بر: پاک‌کننده آنزیم دار یا لکه بر را روی یک دستمال تمیز اسپری کرده و محل لکه را با دستمال تمیز کنید؛ سپس آب سرد را روی دستمال دیگری اسپری کرده و تا زمان پاک‌شدن لکه تمیزکردن محل لکه را ادامه دهید.
 • پاشیدن جوش ‌شیرین روی همه قسمت‌های تشک: در مرحله بعد، برای شستن تشک طبی در خانه باید یک لایه جوش ‌شیرین را روی تمام سطوح بالایی تشک پاشیده و اجازه دهید چند ساعت روی آن بماند؛ سپس آن را در فضای باز قرار داده تا نور خوشید به آن بتابد. این نور باعث می‌شود که باکتری‌ها و کپک‌های روی تشک از بین روند.
 • دوباره جاروبرقی کشیدن تشک: بعد از مرحله پاشیدن جوش‌ شیرین به کمک جاروبرقی روی آن را به‌صورت کامل جارو بکشید و پاک کنید. این مرحله از آموزش شستشوی تشک را جدی بگیرید.
 • برگرداندن تشک: تشک را به آرامی برگردانید و تمام این مراحل را دوباره انجام دهید. حالا هر دو طرف تشک کاملاً تمیز شده‌ است.
 • محافظت از تشک: بعد از خشک‌شدن کامل تشک، روی تشک یک محافظ بکشید. این کار باعث محافظت از تشک در مقابل ذرات زباله و حشرات رختخواب می‌شود.
 • استفاده از ملحفه روتشکی کش‌دار: در مرحله آخر شستن تشک طبی در خانه بهتر است که از ملحفه روتشکی کش‌دار استفاده کنید؛ زیرا این روتشکی به‌صورت مرتب شسته می‌شود و باعث می‌شود تشک از هر گونه آلودگی و گردوخاک دور بماند. این کار برای افرادی که از آلرژی و حساسیت رنج می‌برند، بسیار مفید است.

نکته قابل توجه در آموزش شستشوی تشک طبی این است که جنس این محصول بر نحوه تمیز کردن آن بسیار تأثیر می‌گذارد. در نتیجه در زمان خرید از فروشنده بخواهید که نحوه صحیح و اصولی شستشوی این نوع تشک را برای شما توضیح بدهد.

خرید تشک رویال اصل

تشک‌های رویال با ارائه بهترین تشک قابل شستشو، امکان تمیزکردن آن را برای شما فراهم می‌کنند. شرکت رویال، محصولات متنوع و باکیفیتی را تولید می‌کند که انواع روش‌های پاک‌سازی مانند تمیزکردن تشک با جوش‌شیرین را می‌توان برای آن‌ها به کاربرد. با استفاده از این تشک‌ها دیگر دغدغه شستشو و نگه‌داری تشک را نخواهید داشت.

خرید تشک اصل رویال

خرید تشک رویال اصل

شما می‌توانید هم اکنون با مراجعه به سایت تشک، از انواع محصولات آن‌ها نظیر انواع تشک طبی، انواع تشک فنری، انواع تشک مناسب برای افراد سنگین وزن، انواع تشک مسافرتی و زمینی را با مناسب‌ترین قیمت و کیفیت خریداری نمایید.

محصولات تشک رویال:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سخن آخر

کیفیت و پاکیزگی تشک برای حفظ سلامت ما انسان‌ها بسیار مهم است و بی‌توجهی به این موضوع، ‌می‌تواند آسیب‌های زیادی به سلامت جسم و خواب ما وارد کند. آموزش شستشوی تشک و اجزای آن با استفاده از روش‌های ساد‌ه‌ای که عنوان شد؛ ‌می‌تواند به افزایش عمر تشک خواب شما و کاهش هزینه‌ها منجر شود. ا‌میدواریم پس از مطالعه این مقاله پیش از پیش نسبت به این موضوع مهم توجه و حساسیت نشان دهید.

شستشوی تشک

نکات زیادی دررابطه‌با نحوه تمیزکردن تشک وجود دارد که توجه به آن‌ها خالی‌ازلطف نیست. اولین مورد این است که حتماً تشک قابل شستشو را خریداری کنید. تمیزکردن لکه خون ‌روی تشک بسیار حساس است و باید بلافاصله پاک‌سازی شود.

پاک‌کردن ادرار روی تشک هم باید با حساسیت زیادی انجام شود؛ برای تمیزکردن لکه ادرار ازروی تشک، سن افراد هم تأثیر زیادی دارد. یکی از روش‌های متداول برای انواع لک، تمیزکردن تشک با جوش‌شیرین است.

از توجه شما سپاسگزاریم.

روش های شستشوی تشک

روش های شستشوی تشک

برای خرید انواع تشک یک نفره، تشک دو نفره، تشک فنر متصل، تشک فنر منفصل در سایت تشک رویال اقدام کنید

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سؤالات متداول

 1. برای جلوگیری از ایجاد لک باید از چه نوع تشکی استفاده کنیم؟

کیفیت و جنس تشک‌ها بر ایجاد لک روی آن‌ها تأثیر می‌گذارند؛ بنابراین در هنگام خرید باید به این نکته توجه و از یک برند معتبر خرید کنید. تشک رویال یکی از بهترین برندها در این زمینه است و تشک‌های باکیفیتی تولید می‌کند.

 1. پاک‌سازی تشک تختخواب باید چند وقت یک‌بار انجام شود؟

بسته به میزان استفاده از تشک، تعداد دفعات شستشوی آن متفاوت است؛ اما در حالت عادی دو بار در سال لازم است که تشک خود را بشویید.

 1. چرا باید تمیزکردن تشک را به مراکز مربوطه بسپاریم؟

زیرا این مراکز، تجهیزات و امکانات مدرنی دارند و تمیزکردن تشک را به‌صورت تخصصی انجام می‌دهند. با سپردن تشک خود به این مراکز، آسیبی به آن وارد نمی‌شود.

سایر مقالات:

بررسی 10 ویژگی تشک نوجوان و تشک نوزاد- بهترین تشک های نوجوان + جدول سایز
10 تفاوت تشک طبی با تشک طبی فنری – نکات جالب که باید بدانید
5 تفاوت تشک رویال با تشک رویا و مقایسه آن‌ها+ تصاویر

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من