راهنمای خرید

با آموزش شستشوی تشک به جنگ لکه‌ها بروید! 5 روش قطعی

شستشوی تشک

شماره تماس خرید تشک

شستشوی تشک

هریک از ما یک‌سوم از عمر خود را در تختخواب و در ارتباط مستقیم با تشک خواب سپری می‌کنیم؛ پس کاملاً روشن است که پاکیزگی و نظافت آن، تأثیر زیادی بر سلامت ما دارد. استفاده طولانی‌مدت از یک تشک حاوی میکروب و قارچ می‌تواند ما را به انواع بیماری‌های پوستی و تنفسی مبتلا کند؛ بنابراین یادگیری و آموزش شستشوی تشک تختخواب اهمیت زیادی دارد.

شستشوی تشک

آموزش شستشوی تشک

 تمیزکردن تشک دو بار در سال، چه در منزل و چه خشک‌شویی بسیار حائز اهمیت است و هر زمان که تشک کثیف شود باید این موضوع را جدی بگیرید و نسبت به شستشوی آن اقدام کنید. ما در این مقاله سعی داریم آموزش شستشوی تشک در منزل را با ساده‌ترین روش‌ها به شما ارائه دهیم؛ تا با خیال راحت به تمیزکردن تشک خواب خود بپردازید.

 

شماره تماس خرید تشک

 

 

ویدیو : شستشوی تشک 

 

 

پادکست : آموزش شستشوی تشک

 

 

آموزش شستشوی تشک با جوش‌شیرین

برای شستن تشک در خانه باید بدانید از چه روش‌ها و مواد و وسایلی استفاده کنید تا هم به تشک آسیبی نرسد و هم کاملاً تمیز شود. قبل از هر چیز، در هنگام خرید توجه داشته باشید که تشک قابل شستشو باشد. در این قسمت از آموزش شستشوی تشک شما را با ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های ممکن آشنا می‌کنیم.

شماره تماس خرید تشک

اولین گام در شستشوی تشک، جداکردن روکش یا کاور آن است. سپس روکش را داخل ماشین لباسشویی بیندازید و بالاترین دما و گزینه خشک‌کردن لباسشویی را انتخاب کنید. روکش تشک باید هر دوهفته یا نهایتاً هر ماه یک‌بار شسته شود؛ زیرا کاور تشک حاوی میکروب‌ها، باکتری‌ها و حشرات ریز زیادی است.

شستشوی تشک با جوش شیرین

آموزش شستشوی تشک با جوش شیرین

حال باید به سراغ خود تشک بروید. اولین گام در آموزش شستشوی تشک، جاروکردن آن به‌وسیله جاروبرقی است. با استفاده از جاروبرقی به تمام درز‌ها و گوشه‌های تخت نفوذ کنید و آن‌ها را کاملاً پاک‌سازی کنید؛ زیرا بیشتر کثیفی‌ها و گردوغبار تخت در این قسمت‌ها جمع می‌شود.

در مرحله بعدی تمیزکردن تشک می‌توانید از جوش شیرین که به‌عنوان پاک‌کنند‌ه‌ای قوی و غیرسمی شناخته شده است؛ استفاده کنید. جوش شیرین را روی تخت بپاشید و بعد از گذشت ۳۰ دقیقه با جاروبرقی آن را پاک کنید. سپس تشک را در هوای آزاد و در معرض نور خورشید قرار دهید تا رطوبت آن گرفته شود.

جهت خوشبو شدن تشک می‌توانید چند قطره مایع اسطوخودوس به جوش شیرین اضافه کنید. تمیزکردن تشک با جوش‌شیرین یکی از متداول‌ترین روش‌های تمیزکردن تشک به‌حساب می‌آید.

شماره تماس خرید تشک

گاهی در آموزش شستشوی تشک با لکه‌ها و کثیفی‌هایی روبه‌رو می‌شوید که با استفاده از روش‌های ساده قبلی، قابل پاک‌سازی نیستند و برای ازبین‌بردن آن‌ها نیاز به شستشوی تشک به‌صورت عمقی دارید؛ در این صورت شما برای گندزدایی و تمیزکردن تشک به این مواد و وسایل نیاز دارید:

 • اسفنج یا مسواک
 • مواد شوینده ضدعفونی‌کننده یا سرکه سفید و الکل
 • شوینده‌های آنزیمی‌
 • اسپری
 • آب داغ

برای پاک‌کردن لکه‌های تشک ابتدا آب داغ را روی تشک اسپری کنید. سپس مایع ضدعفونی‌کننده یا مواد مشابه آن را روی قسمت موردنظر بریزید و با اسفنج کاملاً شستشو دهید و در آخر بازهم از آب داغ استفاده کنید. روش آموزش شستشوی تشک با شوینده‌های آنزیمی لکه بر فرش مثل شویند‌ه‌های ضدعفونی‌کننده انجام می‌شود و باید لکه‌ها را به‌وسیله اسفنج و شوینده آنزیمی رقیق شده با آب پاک کنید و بعد با آب داغ شستشو دهیم.

شماره تماس خرید تشک

 

آموزش شستشوی تشک فنردار

آموزش شستشوی تشک درمورد تشک فنردار دارای تفاوت‌هایی خاص و مهم است که حتماً باید رعایت شوند. تشک‌های فنردار به‌هیچ‌وجه نباید در معرض آب داغ قرار بگیرند؛ زیرا این کار باعث آسیب‌دیدگی و زنگ‌زدگی قسمت‌های فلزی آن می‌شود. قبل از شستشو توجه کنید که تشک قابل شستشو باشد.

شستشوی تشک فنردار

آموزش شستشوی تشک فنردار

بهترین روش برای آموزش شستشوی تشک فنردار، سپردن آن به مراکز خشک‌شویی است؛ زیرا این کار را در کم‌ترین زمان ممکن و با کم‌ترین آسیب به تشک انجام می‌دهند. درصورتی‌که بازهم قصد شستشوی تشک فنردار خود را در منزل دارید، می‌توانید از همان روش‌های ذکرشده در ابتدای مقاله استفاده کنید و منع استفاده از آب داغ را هم در نظر داشته باشید.

آموزش شستشوی تشک با دستگاه

شاید برخی از شما پس از خواندن آموزش شستشوی تشک تمایلی نداشته باشید که خودتان این کار را انجام دهید و ترجیح می‌دهید که از دیگران کمک بگیرید. ممکن است شستشوی تشک توسط دیگران با سرعت و دقت بیشتری انجام شود؛ در این صورت می‌توانید از خدمات خشک‌شویی تشک استفاده کنید.

شستشوی تشک

آموزش شستشوی تشک با دستگاه

این مراکز با استفاده از دستگاه‌های خشک‌شویی، شستشوی تشک را انجام می‌دهند و مواد شوینده و لکه بری که استفاده می‌کنند با هم تفاوت دارد. برای این کار از دستگاه کوچکی شبیه جاروبرقی با مکش بالا استفاده می‌کنند که آب و شوینده توسط سری دستگاه پخش می‌شود و متصدی با نازل مخصوص تمام بخش‌های تشک را از این طریق تمیز می‌کند.

در نهایت آب و آلودگی به دستگاه مکش وارد شده و به چاه فاضلاب تخلیه می‌شود. در این روند خشک‌کردن تشک مانند مبلمان توسط مکنده‌های صنعتی در عرض ۲ یا ۳ ساعت صورت می‌گیرد و شما می‌توانید تشک تمیز خود را در کم‌ترین زمان، دوباره مورداستفاده قرار دهید.

شماره تماس خرید تشک

 

آموزش شستشوی تشک با انواع لک

انواع مختلفی از لکه‌ها ممکن است روی تشک به وجود بیایند که پاک‌کردن برخی از آن‌ها به‌سختی قابل انجام است. در این بخش آموزش شستشوی تشک برای ازبین‌بردن لکه‌هایی از قبیل عرق و خون و ادرار و غیره برای شما در نظر گرفته شده است تا بدون نگرانی، اقدام به پاک‌کردن این لکه‌ها از تشک خواب خود کنید.

 • نحوه پاک‌کردن لکه عرق روی تشک

پاک کردن لکه عرق روی تشک

پاک کردن لکه عرق روی تشک

بسیاری از افراد در هنگام خواب دچار تعریق زیادی می‌شوند و به‌مرورزمان، لکه‌های زردرنگ متعددی روی تشک خود مشاهده می‌کنند. به‌منظور پاک‌کردن لکه‌های حاصل از عرق می‌توانید یک یا دو قطره شوینده آنزیمی مانند مایع ظرف‌شویی به همراه آب در یک اسپری ریخته و روی لکه بپاشید. پس از گذشت چند دقیقه با دستمال قسمت موردنظر را پاک کنید و رطوبت تشک را خشک نمایید.

 • نحوه پاک‌کردن لکه خون‌ روی تشک

پاک کردن لکه خون روی تشک

پاک کردن لکه خون روی تشک

اولین نکته‌ای که باید در مورد نحوه پاک کردن لکه خون روی تشک بدانید این است که برای پاک کردن آن باید به سرعت عمل کنید؛ زیرا خون بعد از خشک شدن به سختی پاک ‌می‌شود. برای پاک کردن خون روی تشک، ترکیب آب و سرکه سفید را روی لکه موردنظر بریزید و بعد از سپری شدن ۵ تا ۱۰ دقیقه نسبت به ‌تمیز کردن آن اقدام کنید.

برای تمیزکردن لکه خون ‌روی تشک می‌توانید از ترکیب آب‌اکسیژنه، نشاسته ذرت و نمک نیز استفاده کنید. در این روش نصف فنجان نشاسته ذرت، یک‌چهارم فنجان آب‌اکسیژنه و یک قاشق غذاخوری نمک را با هم ترکیب کنید تا حالت خمیری پیدا کند و بعد خمیر به‌دست‌آمده را روی لکه قرار دهید و پاک کنید.

 • نحوه تمیزکردن لکه ادرار روی تشک

پاک کردن لکه ادرار روی تشک

پاک کردن لکه ادرار روی تشک

اولین گام در پاک‌کردن ادرار روی تشک، خودداری از مرطوب کردن بیش از حد تشک با استفاده از آب است. در ادامه، راهنمای لکه ادرار روی تشک را با روش‌های مختلف به شما ارائه می‌کنیم.

روش اول: استفاده از سرکه سیب به همراه آب

روش دوم: استفاده از ترکیب آبلیمو و آب‌اکسیژنه

روش سوم: استفاده از ضدعفونی‌کننده‌های موجود در داروخانه

روش چهارم: استفاده از ۳ قاشق غذاخوری جوش شیرین، آب‌اکسیژنه و مایع ظرف‌شویی

روش پنجم: استفاده از مخلوط ۳ قاشق غذاخوری پودر ماشین لباسشویی، یک قاشق آب به همراه آب‌اکسیژنه

ابتدا این مواد را با هم ترکیب کنید تا حالت فوم به دست بیاید و بعد به مدت ۳۰ دقیقه روی لکه قرار دهید. در آخر آب‌اکسیژنه اضافه کنید و بعد جارو بکشید.

روش ششم: استفاده از جوش شیرین، محلول آب و صابون و حوله کاغذی

در اولین گام، با یک حوله کاغذی رطوبت تشک را کاهش دهید و بعد سایر مواد را باهم ترکیب کنید و روی محل لکه قرار دهید. چند بار این کار را تکرار کنید. بعد از هر بار استفاده از مخلوط روی لکه، با حوله کاغذی آن قسمت را خشک کنید.

پاک کردن لکه ادرار روی تشک

شستشوی لکه ادرار روی تشک

به‌منظور پاک‌کردن ادرار روی تشک برای افراد بزرگسال، به مواد شیمیایی قوی‌تری نیاز دارید. از این ترکیبات قوی و مؤثر در این زمینه می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • ترکیب آبلیمو و سرکه
 • ترکیب جوش شیرین، آب‌اکسیژنه و مایع ظرف‌شویی
 • ترکیب یک قسمت آمونیاک، یک قسمت آب‌اکسیژنه و ۴ قسمت آب

پس از تما‌می مراحل گفته شده بهتر است تشک را با شامپو فرش نیز بشویید تا بوی نامطبوع به طور کامل از بین برود. در نهایت تشک را در معرض نور خورشید قرار دهید تا بوی بد و میکروب‌های باقی‌مانده از بین برود.

 • نحوه پاک‌کردن لکه چربی روی تشک

پاک کردن لکه چربی روی تشک

شستشوی لکه چربی روی تشک

نکته قابل‌توجه در  آموزش شستشوی تشک حاوی لکه چربی این است که برای پاک‌سازی آن باید به‌سرعت اقدام کنید؛ زیرا مانند لکه خون باگذشت زمان، سخت‌تر پاک می‌شود. تمیزکردن تشک با جوش‌شیرین بهترین روش برای ازبین‌بردن لکه‌های چربی است.

شماره تماس خرید تشک

برای پاک‌کردن لکه‌های چربی به یک عدد مسواک، جوش شیرین و مایع ظرف‌شویی احتیاج دارید. اگر لکه تازه است مقداری جوش شیرین روی آن بریزید و اگر لکه قدیمی است از مایع ظرف‌شویی استفاده کنید و بعد از آن با استفاده از مسواک، مواد را به‌صورت یک‌دست پخش کرده و این کار را چند بار تکرار کنید و در آخر آبکشی نمایید. پس از پایان کار حتماً تشک را در معرض آفتاب قرار دهید.

 • نحوه پاک‌کردن لکه مواد آرایشی روی تشک

پاک کردن لکه مواد آرایشی روی تشک

پاک کردن لکه مواد آرایشی روی تشک

برای پاک‌کردن اثر لوازم آرایشی مانند ریمل و رژلب و غیره ازروی تشک، نباید بگذارید لکه‌ها قدیمی شوند. برای ازبین‌بردن آن‌ها می‌توانید از موادی مانند ترکیب آب و صابون، مسواک، خمیردندان و در صورت وجود لکه‌های لاک ناخن از استون استفاده کنید.

 

آموزش خشک‌کردن بعد از شستشوی تشک در خانه

بعد از آشنایی با نحوه آموزش شستشوی تشک تختخواب با روش‌های درست، نوبت به خشک‌کردن آن می‌رسد؛ زیرا تشک مرطوب بهترین مکان برای رشد باکتری و قارچ است پس بعد از شستشوی تشک سریعاً باید نسبت به خشک‌کردن تشک خود اقدام کنید.

خشک کردن تشک

خشک کردن تشک بعد از شستشو

بهترین و مؤثرترین راه برای خشک‌کردن تشک، قراردادن آن در معرض نور آفتاب است اگر تشک را در محیط خانه خشک می‌کنید حتماً گردش هوای مناسبی در آن مکان ایجاد کنید. برای این کار تشک را سرپا کرده و به دیوار تکیه دهید به‌گونه‌ای که در صورت خیس بودن هر دو طرف تشک، هر دو سمت در معرض جریان هوا قرار بگیرند.

در مرحله بعدی، استفاده از یک پنکه یا رطوبت‌گیر به گردش هوای بهتر کمک می‌کند. برای خشک‌کردن کامل تشک لازم است ۲۴ ساعت صبر کنید.

شماره تماس خرید تشک

 

تأثیر مثبت شستشوی تشک بر طول عمر آن

ازآنجاکه تا این جای مطلب با انواع روش‌های مختلف برای شستشوی تشک آشنا شدید، شاید از خود بپرسید شستن به‌موقع آن چه مزایایی به همراه دارد. جالب است بدانید با شستشوی هر ۶ ماه یک‌بار تشک خواب خودبین ۸ تا ۱۰ سال به عمر آن می‌افزایید.

طول عمر تشک

طول عمر تشک

وجود گردوغبار، میکروب و حشرات ریز نظیر ساس به‌مرورزمان، علاوه بر ایجاد و تشدید بیماری‌های پوستی و تنفسی، باعث ایجاد بوی بد (بوی نم) و درنتیجه فرسودگی تشک می‌شوند. اما با شستشوی به‌موقع و مناسب تشک و استفاده از کاور‌های ضدآب، تا حد زیادی می‌توان به طول عمر تشک اضافه کرد.

شماره تماس خرید تشک

 

نکات لازم برای شستشوی تشک در خانه

درست است که نحوه شستشوی تشک تختخواب در خانه کمی متفاوت است؛ اما نمی‌توان از موارد ایمنی که باید در حین انجام کار به آن‌ها توجه نمود، چشم‌پوشی کرد. با ما همراه باشید تا نکات مهمی که هنگام پاک‌سازی تشک بر سلامت شما تأثیر دارد را معرفی کنیم تا با کم‌ترین آسیب و در ایمن‌ترین حالت به انجام این کار بپردازید.

شستن تشک در خانه

آموزش شستشوی تشک در خانه

 • خودداری از به‌کاربردن این مواد شیمیایی در فضا‌های بسته و بدون تهویه مناسب
 • استفاده از دستکش و ماسک چندلایه جهت پیشگیری از بیماری‌های پوستی و تنفسی
 • قراردادن مواد شوینده پس از استفاده در محلی دور از دسترس کودکان
 • در هنگام کار با آب‌اکسیژنه به علت واکنش‌پذیری بالا، بهتر است سرخود را روی ظرف محتوی آن قرار ندهید.
 • برای پاک‌کردن تشک افراد بیمار تاحدامکان از مواد شیمیایی و سفیدکننده‌ها استفاده نکنید.
 • استفاده از تشک قابل شستشو را فراموش نکنید.
آموزش شستشوی تشک

آموزش شستشوی تشک در خانه

خرید تشک رویال اصل

تشک‌های رویال با ارائه بهترین تشک قابل شستشو، امکان تمیزکردن آن را برای شما فراهم می‌کنند. شرکت رویال، محصولات متنوع و باکیفیتی را تولید می‌کند که انواع روش‌های پاک‌سازی مانند تمیزکردن تشک با جوش‌شیرین را می‌توان برای آن‌ها به کاربرد. با استفاده از این تشک‌ها دیگر دغدغه شستشو و نگه‌داری تشک را نخواهید داشت.

خرید تشک اصل رویال

خرید تشک رویال اصل

شما می‌توانید هم اکنون با مراجعه به سایت تشک، از انواع محصولات آن‌ها نظیر انواع تشک طبی، انواع تشک فنری، انواع تشک مناسب برای افراد سنگین وزن، انواع تشک مسافرتی و زمینی را با مناسب‌ترین قیمت و کیفیت خریداری نمایید.

شماره تماس خرید تشک

 

سخن آخر

کیفیت و پاکیزگی تشک برای حفظ سلامت ما انسان‌ها بسیار مهم است و بی‌توجهی به این موضوع، ‌می‌تواند آسیب‌های زیادی به سلامت جسم و خواب ما وارد کند. آموزش شستشوی تشک و اجزای آن با استفاده از روش‌های ساد‌ه‌ای که عنوان شد؛ ‌می‌تواند به افزایش عمر تشک خواب شما و کاهش هزینه‌ها منجر شود. ا‌میدواریم پس از مطالعه این مقاله پیش از پیش نسبت به این موضوع مهم توجه و حساسیت نشان دهید.

شستشوی تشک

نکات زیادی دررابطه‌با نحوه تمیزکردن تشک وجود دارد که توجه به آن‌ها خالی‌ازلطف نیست. اولین مورد این است که حتماً تشک قابل شستشو را خریداری کنید. تمیزکردن لکه خون ‌روی تشک بسیار حساس است و باید بلافاصله پاک‌سازی شود.

پاک‌کردن ادرار روی تشک هم باید با حساسیت زیادی انجام شود؛ برای تمیزکردن لکه ادرار ازروی تشک، سن افراد هم تأثیر زیادی دارد. یکی از روش‌های متداول برای انواع لک، تمیزکردن تشک با جوش‌شیرین است.

از توجه شما سپاسگزاریم.

روش های شستشوی تشک

روش های شستشوی تشک

برای خرید انواع تشک یک نفره، تشک دو نفره، تشک فنر متصل، تشک فنر منفصل در سایت تشک رویال اقدام کنید

شماره تماس خرید تشک

 

سؤالات متداول

 1. برای جلوگیری از ایجاد لک باید از چه نوع تشکی استفاده کنیم؟

کیفیت و جنس تشک‌ها بر ایجاد لک روی آن‌ها تأثیر می‌گذارند؛ بنابراین در هنگام خرید باید به این نکته توجه و از یک برند معتبر خرید کنید. تشک رویال یکی از بهترین برندها در این زمینه است و تشک‌های باکیفیتی تولید می‌کند.

 1. پاک‌سازی تشک تختخواب باید چند وقت یک‌بار انجام شود؟

بسته به میزان استفاده از تشک، تعداد دفعات شستشوی آن متفاوت است؛ اما در حالت عادی دو بار در سال لازم است که تشک خود را بشویید.

 1. چرا باید تمیزکردن تشک را به مراکز مربوطه بسپاریم؟

زیرا این مراکز، تجهیزات و امکانات مدرنی دارند و تمیزکردن تشک را به‌صورت تخصصی انجام می‌دهند. با سپردن تشک خود به این مراکز، آسیبی به آن وارد نمی‌شود.

 

شماره تماس خرید تشک

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 977,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,250,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,700,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,954,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 940,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,250,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,700,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,300,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,500,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,200,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,720,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,280,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,600,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,240,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,475,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,000,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,650,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,950,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,400,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,340,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,900,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,200,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,480,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,790,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,540,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,300,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,580,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,700,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,952,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,725,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,625,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,900,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,845,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,640,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,784,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,000,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,380,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,187,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 6,370,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,000,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,160,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 6,300,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 8,320,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,900,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 5,284,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 8,000,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 9,930,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 10,560,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,965,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,180,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,500,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,620,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,360,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,810,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,730,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,130,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,800,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 13,460,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,900,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 1,240,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,680,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,370,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,480,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,190,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,100,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,160,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,820,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,320,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,910,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 4,878,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,570,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,440,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,775,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,780,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,170,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,700,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,600,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,800,000
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

 

سایر مقالات:

بررسی 10 ویژگی تشک نوجوان و تشک نوزاد- بهترین تشک های نوجوان + جدول سایز
10 تفاوت تشک طبی با تشک طبی فنری – نکات جالب که باید بدانید
5 تفاوت تشک رویال با تشک رویا و مقایسه آن‌ها+ تصاویر

 

شماره تماس خرید تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.