بیماری

خرید تشک مناسب افراد سنگین وزن – بررسی 10 مزایا و معایب آن

بافت تشک

تشک مناسب افراد سنگین وزن

خواب کافی برای داشتن یک زندگی باکیفیت، نیازی ضروری است. یکی از عواملی که در کیفیت خواب افراد تأثیر می‌گذارد، نوع تشکی است که استفاده می‌کنند. تشک‌ها باتوجه به نیاز بازار در انواع مختلفی تولید می‌شوند. انتخاب و خرید تشک مناسب افراد سنگین وزن برای همه افراد یکسان نیست؛ ویژگی‌های فردی و میزان استفاده از تشک، در خرید آن بسیار تأثیرگذار هستند. برای مثال، تشک مناسب افراد سنگین وزن باید از تشک با تحمل وزن بالا استفاده کنند و بدانند که چه نوع تشکی برای افراد سنگین مناسب است.

خرید تشک

خرید تشک مناسب افراد سنگین وزن

 

تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره

4,620,000 تومان5,225,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان

3,630,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره

2,165,000 تومان3,070,000 تومان
طراحی تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره چگونه است؟ تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره یکی

تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان

2,050,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

شماره تماس خرید تشک

 

اگر وزن شما بیشتر از حد معمول است، باید از تشک مخصوص سنگین‌وزن استفاده کنید؛ زیرا وزن زیاد، فشار بیشتری به تشک وارد می‌کند و اگر از تشک استانداردی استفاده نکنید، ممکن است دچار اختلال در خواب شوید یا تشک بعد از مدتی صاف شود و

 به سراغتان بیایند. برای اینکه در خرید تشک دچار مشکل نشوید، باید نکات زیادی را در نظر بگیرید و انواع تشک‌های موجود در بازار و کاربرد هرکدام را بشناسید.

شماره تماس خرید تشک

ویدیو : مقاله تشک مناسب افراد سنگین وزن / افراد چاق

پادکست : تشک مناسب افراد سنگین وزن

شماره تماس خرید تشک

تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک دو نفره

9,155,000 تومان10,210,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل مدیکال یک نفره

1,500,000 تومان2,540,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره

4,620,000 تومان5,225,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

ویژگی های تشک مناسب افراد سنگین وزن

به طور کلی، تشک‌های معمولی برای استفاده افراد با وزن معمولی طراحی شده‌اند و تحمل وزن‌های بالا را ندارند.افراد سنگین‌وزن باید از نوع بخصوصی از تشک‌ها استفاده کنند. اکنون این پرسش مطرح می‌شود که تشک مناسب افراد سنگین وزن چه نوعی تشکی است؟ پاسخ این سؤال با شناخت ویژگی‌های هر تشک؛ مانند: بافت، جنس، اندازه، قابلیت کنترل دما و نوع تشک میسر می‌شود. به این ترتیب می‌توان تشک مناسب افراد سنگین وزن را انتخاب و خریداری کرد.

تشک برای افراد سنگین وزن

تشک مناسب افراد سنگین وزن

بهترین بافت تشک برای افراد با وزن بالا وخصوصیات آن

مهم‌ترین پاسخ به این سؤال که تشک مناسب افراد سنگین وزن چه ویژگی هایی دارد ؟ مربوط به بافت تشک است. افراد سنگین‌وزن باید از تشک‌هایی با بافت مناسب و بادوام استفاده کنند. دوام تشک‌هایی که ضخیم هستند و در ساخت آن‌ها از چند لایه­ محکم استفاده شده، بیشتر است. تشک‌های نازک برای این افراد توصیه نمی‌شوند؛ زیرا پس از مدت کوتاهی، تشک صاف می‌شود و فرد احساس راحتی نمی‌کند.

بافت تشک

بافت تشک

نکته دیگری که در بافت تشک افراد چاق اهمیت دارد، میزان سفتی آن است. هرچه وزن افراد بیشتر باشد، باید از تشک سفت‌تری استفاده کنند؛ دلیل آن واضح است. افرادی که سنگین‌تر هستند، تراکم بدن آن‌ها بیشتر است و در تشک بیشتر فرو می‌روند؛ بنابراین تشک باید خیلی سفت باشد و استفاده از تشک‌های مقاوم برای این افراد ضروری است.

شماره تماس خرید تشک

جنس تشک برای افراد چاق

جنس الیاف تشک بر دوام و کیفیت آن تأثیر می‌گذارد. کسانی که سنگین‌­وزن هستند باید تشکی را انتخاب کنند که جنس لایه‌های آن محکم باشند تا پس از مدتی سفتی تشک از بین نرود. تشک‌های طبی با الیاف سخت، مناسب‌ترین جنس تشک برای افراد با وزن بالا هستند؛ پس اگر می‌خواهید بدانید که چه نوع تشکی برای افراد سنگین مناسب است، باید ابتدا جنس آن را بررسی کنید.

جنس تشک

جنس تشک مناسب افراد سنگین وزن

اندازه های تشک مخصوص افراد سنگین‌وزن

تشک‌ها در اندازه‌های گوناگونی ساخته می‌شوند. تشک‌های تک‌نفره و دو‌نفره در اندازه‌های کوچک، متوسط و بزرگ طراحی می‌شوند و ابعاد مشخصی دارند. افراد، قد و وزن متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند و این امر باید در ساخت انواع تشک‌ها در نظر گرفته شود. بهترین تشک مخصوص سنگین‌وزن باید اندازه‌ای نسبتاً بزرگ‌تر داشته باشد تا بتوانند به راحتی جابجا شوند و از تخت خود بیرون بیایند.

تشک مخصوص افراد سنگین

تشک مناسب افراد سنگین وزن

ویژگی کنترل دمای تخت برای تشک افراد سنگین‌وزن

دمای بدن افرادی که وزن بالایی دارند، بیشتر از افراد با وزن معمولی است و این قضیه در هنگام خواب اهمیت زیادی دارد. حال این سؤال مطرح می‌شود که چه نوع تشکی برای افراد سنگین مناسب است و می‌تواند دمای تخت و درنتیجه بدن آن‌ها را تنظیم کند؟ تشک‌های مموری‌فوم و ژله‌ای از انواع تشک‌هایی هستند که قابلیت تنظیم دمای تخت را دارند و به این افراد کمک می‌کنند تا احساس خنکی و راحتی بیشتری را هنگام خواب تجربه کنند.

کنترل دمای تشک

کنترل دما در تشک مناسب افراد سنگین وزن

انواع تشک با تحمل وزن بالا

تنوع تشک‌ها زیاد است و انواع مختلفی از آن‌ها در بازار موجود می‌باشند. اگر ویژگی‌های هر یک را بدانید، می‌توانید بفهمید که تشک مناسب افراد سنگین وزن کدام است و بادقت بیشتری خرید کنید. انواع تشک‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

تشک با تحمل وزن بالا

تشک افراد چاق

تشک‌های فنری:

قدیمی‌ترین نوع تشک‌ها هستند که از چند لایه سیم‌پیچ ساخته شده‌اند و بین این لایه‌ها موادی مانند لاتکس، الیاف طبیعی یا فوم قرار گرفته است. تشک‌های فنری در طیف وسیعی از قیمت‌ها و میزان راحت‌بودن، ساخت می‌شوند.

تشک فنری

تشک فنری

تشک‌های فنری، تشک مناسب افراد سنگین وزن نیستند زیرا پس از مدتی استفاده، به دلیل تحمل وزن زیاد، کیفیت خود را از دست می‌دهند؛ همچنین فنرهایی که در این نوع تشک‌ها به کار می‌روند، زود از کار می‌افتند و باعث سر و صدای زیاد می‌شوند، بنابراین جزو تشک‌های مقاوم نیستند.

شماره تماس خرید تشک

تشک‌های مموری‌فوم:

این نوع تشک‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در هنگام اعمال فشار یا حرارت، نرم می‌شوند و با شکل بدن مطابقت پیدا می‌کنند؛ به دلیل انعطافی که دارند، بسیار محبوب هستند.تشک‌های مموری‌فوم یکی از انواع تشک با تحمل وزن بالاست. ‌یکی دیگر از دلایل محبوبیت تشک‌های مموری‌فوم، کاهش درد عضلات است و برای کسانی که از دردهای عضلانی رنج می‌برند، بسیار کاربردی هستند.

تشک مموری فوم

تشک مموری فوم

این نوع تشک‌ها برای کسانی که وزن بالایی دارند هم تا حدودی مناسب هستند زیرا میزان سفت‌بودن آن‌ها خوب است و با انعطاف بالایی که دارند، فشار وزن را کم‌تر می‌کنند. البته در هنگام خرید تشک‌های مموری‌فوم باید به میزان سفت‌بودن آن‌ها توجه کنید زیرا محدوده تراکم این تشک‌ها از نرم تا بسیار سفت است.

تشک مموری فوم

تشک مموری فوم - تشک مناسب افراد سنگین وزن

 

پیشنهاد ویژه : خرید تشک فنری متصل برای افراد وزن بالا

شماره تماس خرید تشک

تشک‌های هیبریدی:

یکی از انواع جدید تشک‌ها، نوع هیبریدی آن‌ها هستند که مزایای تشک‌های فنری و مموری‌فوم را با هم دارند. این تشک‌ها، محکم و گران‌قیمت هستند و برای کسانی که می‌خواهند تشکی مابین تشک‌های فنری و مموری‌فوم داشته باشند، مناسب هستند. شاید تشک‌های هیبریدی، یکی از گزینه‌های موجود برای پاسخ به سؤال  تتشک مناسب افراد سنگین وزن کدام است، باشد.

این تشک‌ها برای کسانی که وزن بالایی دارند، کاربرد زیادی دارند؛ زیرا فشار وزن را در سطح تشک پخش می‌کنند و باعث می‌شوند که بدن به میزان استانداردی در تشک فرو برود؛ همچنین درجه حرارت تخت در این نوع تشک‌ها، بهتر تنظیم می‌شود. نکته آخر اینکه تشک‌های هیبریدی به اندازه تشک‌های فنری سر و صدا ایجاد نمی‌کنند و به دلیل استفاده از فناوری مموری‌فوم دوام بالاتری دارند.

شماره تماس خرید تشک

تشک‌های جعبه‌ای:

بافت تشک‌های جعبه‌ای معمولاً تمام فوم است. تفاوت آن‌ها با تشک‌های فوم سنتی در این است که فشرده هستند و به راحتی در یک جعبه حمل می‌شوند. این تشک‌ها را بعد از اینکه از جعبه خارج کردید، بچرخانید تا به شکل کامل و راحت خود برسند. تشک‌های جعبه‌ای برای استفاده در فضاهای تنگ مناسب هستند و قیمت مناسبی هم دارند.

تشک جعبه ای

تشک جعبه ای - تشک مناسب افراد سنگین وزن

اگر به دنبال این هستید که چه نوع تشکی برای افراد سنگین مناسب است، از تشک‌های جعبه‌ای صرف‌نظر کنید؛ این تشک‌ها استحکام لازم را برای تحمل وزن افراد سنگین ندارند؛ زیرا در ساخت آن‌ها از مواد اولیه سبک استفاده می‌شود؛ بنابراین نمی‌توانند گزینه مناسبی برای این افراد باشند. تشک‌های جعبه‌ای به دلیل سبک‌­بودن، این امکان را به شما می‌دهند تا در سفر از تشک خود استفاده کنید.

تشک جعبه ای

تشک جعبه ای-تشک مناسب افراد سنگین وزن

تشک‌های لاتکس:

لاتکس یک ماده لاستیکی است که خاصیت کشسانی دارد و این خاصیت باعث می‌شود تا زودتر از تشک‌های مموری‌فوم به حالت اولیه بازگرداند. این تشک‌ها با بدن سازگار هستند و دردهای عضلانی بخصوص ناحیه ستون فقرات و شانه‌ها را کاهش می‌دهند. حرکت روی این تشک‌ها آسان است و سر و صدایی ندارند.

تشک لاتکس

تشک لاتکس - تشک مناسب افراد سنگین وزن

با وجود محکم‌بودن این تشک‌ها، گزینه مناسبی برای افراد سنگین نیستند زیرا فشار وزن به طور یکنواخت پخش نمی‌شود. بنابراین پس از مدتی استفاده از این تشک‌ها، کارایی و استحکام خود را از دست می‌دهند و احساس راحتی را برای این افراد فراهم می‌کنند. اگر به این فکر می‌کنید که چه نوع تشکی برای افراد سنگین مناسب است، بهتر است گزینه‌های دیگری را بررسی کنید.

شماره تماس خرید تشک

 

تشک‌های ژله‌ای:

تشک‌های ژله‌ای طبی هستند و در ساخت آن‌ها فناوری فنر به حداقل رسیده است. این تشک‌ها دمای تخت را با قابلیت بیشتری نسبت به تشک‌های مموری‌فوم تنظیم می‌کنند و برای کسانی که به دلیل وزن بالا دمای بدنشان زیاد است، عالی هستند. فشار وزن بر روی این تشک‌ها به طور یکنواخت است و دردهای عضلانی را به حداقل می‌رسانند. تشک‌های ژله‌ای جزو گران‌ترین تشک‌های موجود در بازار و بهترین گزینه برای خرید تشک افراد چاق هستند.

تشک ژله ایی

تشک ژله ای

 

پیشنهاد ویژه : خرید تشک طبی برای افراد سنگین وزن

 

چند توصیه به افراد سنگین‌وزن برای خرید تشک‌های مقاوم

 • اگر جزو افراد سنگین‌وزنی هستید که از دردهای عضلانی در نواحی شانه، ستون فقرات و... رنج می‌برند، در هنگام خرید تشک علاوه بر نکات فوق، به طبی‌بودن آن نیز توجه کنید.
 • از برندهای معتبر تشک که ضمانت‌نامه دارند، خرید کنید.
 • قبل از خرید تشک، یک بار آن را امتحان کنید تا از میزان سفتی و فرورفتن آن مطمئن شوید.
 • انواع تشک‌ها و مزایا و معایب هر یک را بررسی کنید، سپس با توجه به نیاز و بودجه‌ای که در اختیار دارید، تصمیم بگیرید.
 • انتخاب تشک برای افراد چاق

  تشک مناسب افراد سنگین وزن

خرید تشک

خرید تشک برای مناسب افراد سنگین وزن

جمع ­بندی

تشک‌ها از عوامل مهمِ داشتن یک خواب راحت هستند و باید بر اساس نیاز و ویژگی‌های فردی انتخاب شوند. در هنگام خرید باید به بافت، اندازه، نوع و جنس تشک و همچنین قابلیت تنظیم دمای تخت توجه کنید تا دچار دردهای عضلانی نشوید و خواب راحتی داشته باشید.

انواع تشک

تشک مناسب افراد سنگین وزن

خرید تشک مناسب افراد سنگین وزن ، محدودیت‌هایی را برای آن‌ها ایجاد می‌کند. این افراد باید بادقت و حساسیت بیشتری خرید کنند و بدانند که چه نوع تشکی برای افراد سنگین مناسب است. تشک‌هایی با ضخامت و سفتی بالا، اندازه بزرگ، جنس محکم و قابلیت تنظیم دمای تخت مناسب‌ترین انتخاب برای این افراد هستند. از میان انواع تشک‌های مختلف، تشک‌های ژله‌ای این ویژگی‌ها را دارند. البته تشک‌های مموری‌فومی که ساختار محکمی دارند هم برای این افراد مناسب هستند. بنابراین قبل از خرید این نوع تشک‌ها باید به مواد اولیه به کار برده شده در آن‌ها توجه کنید.

شماره تماس خرید تشک

خرید انواع تشک برای افراد با وزن بالا

تنوع و کیفیت تشک‌های رویال بسیار بالا است؛ این تشک‌ها در جنس، نوع و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. تشک رویال تاکنون توانسته است که رضایت افراد با سلایق و نیازهای متفاوت را کسب کند و به محبوب‌ترین برند تشک تبدیل شود. ناگفته نماند که تنوع محصولات رویال به قدری است که هر کسی با هر بودجه‌ای می‌تواند یک تشک باکیفیت مناسب را خریداری کند.

برندهای تشک برای افراد چاق

برندهای مختلف تشک خواب برای افراد چاق

شما هم‌اکنون می‌توانید انواع تتشک مناسب افراد سنگین وزن را از رویال خریداری نمایید. همچنین می‌توانید با مراجعه به سایت تشک رویال اصل از دیگر محصولات آن نظیر تشک‌های طبی، تشک فنری، تشک مسافرتی و ... بهره مند شوید.

انتخاب تشک رویال

تشک مناسب افراد سنگین وزن

شماره تماس خرید تشک

سؤالات متداول

قیمت تشک مناسب افراد سنگین وزن چقدر است؟

تشک‌هایی که برای سنگین‌وزن‌ها تولید می‌شوند، از نوع و جنس خاصی هستند؛ بنابراین قیمت بالاتری نسبت به تشک‌های معمولی دارند.

آیا تشک مناسب افراد سنگین وزن نیاز به تعویض دارند؟

تشک‌هایی که برای این افراد طراحی می‌شوند، از مقاومت بالایی برخوردار هستند؛ اما به هر حال بعد از مدتی استفاده نیاز به تعویض دارند. تشک‌های مقاوم می‌توانند برای مدتی طولانی استفاده شوند، ولی باز هم میزان مراقبت شما از تشک حرف اول را می‌زند.

چگونه می‌توان تشک با تحمل وزن بالا تهیه کرد؟

شما در هر کجای ایران که باشید، می‌توانید هر نوع تشکی را از نمایندگی‌های تشک رویال خربداری کنید.

شماره تماس خرید تشک

 

لیست قیمت:

    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,235,905
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,581,250
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,150,500
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,471,810
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,189,100
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,581,250
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,150,500
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,909,500
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,162,500
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,518,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,644,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm2,175,800
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,884,200
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm3,289,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,568,600
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,865,875
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm3,352,250
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,731,750
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,771,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm2,024,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,960,100
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,668,500
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm4,048,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,872,200
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm2,165,900
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm3,073,400
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,993,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm4,331,800
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm2,057,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,361,920
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm3,297,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm4,386,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,719,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,232,450
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,025,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,404,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,788,640
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm6,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm2,879,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,856,270
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,566,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm7,260,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,707,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,630,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm5,033,600
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm7,623,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm9,438,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm10,067,200
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,719,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm6,393,640
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm9,680,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm12,015,300
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm12,777,600
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm6,007,650
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm7,367,800
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm9,075,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,640,200
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm12,535,600
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,820,100
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm8,143,300
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm11,473,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,278,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,286,600
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm7,139,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,500,400
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,032,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,867,700
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,000,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,439,900
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,936,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,541,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,872,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,815,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,613,600
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,448,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,622,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm5,227,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,311,100
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm6,558,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm7,260,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,902,380
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,826,820
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm9,159,700
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm10,212,400
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,567,750
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,993,800
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm9,438,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm12,463,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm13,794,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,255,700
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm8,107,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm10,890,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm14,036,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm16,214,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm7,018,000

 

شماره تماس خرید تشک

سایر مقالات:

نحوه چیدمان اتاق خواب - بهترین چیدمان اتاق خواب + 10 نمونه عکس
خرید روبالشی با کیفیت - 5 مدل روبالشی در سایت تشک رویال
خرید سرویس خواب عروس- بررسی 5 مدل + مشخصات + عکس +قیمت
بهترین زمان تعویض تشک خواب و 5 مزایای آن
با آموزش شستشوی تشک به جنگ لکه‌ها بروید! 5 روش قطعی
نکات مهم خرید تشک دونفره – 10 نکته که باید قبل از خرید بدانید

 

دیدگاهی در مورد “خرید تشک مناسب افراد سنگین وزن – بررسی 10 مزایا و معایب آن

 1. آقایی گفت:

  سلام ارسال به سنندج هم دارین؟

 2. بهزادفر گفت:

  سلام این تشک‌ها برای بچه‌های سنگین وزن هم مناسبه؟

 3. فاطمه گفت:

  مطالب خیلی خوبی بود، ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.