نکات آموزشی

تشک نرم یا تشک سفت؛ مقایسه نقاط ضعف و قوت 2 نوع مختلف

تشک

شماره تماس خرید تشک

 

همه افراد معیار نرمی یا سفت بودن تشک را در هنگام خرید در نظر می­گیرند. برخی ممکن است بدون اطلاع از این که کدام نوع باتوجه‌به شرایطی که دارند، برایشان مناسب­ تر است، اقدام به خرید کنند. پاسخ به این سؤال که تشک نرم یا تشک سفت مناسب است مستلزم مقداری اطلاعات و انجام بررسی‌ها و ارزیابی شرایط از سمت خریدار است.

تشک نرم یا تشک سفت

تشک نرم یا تشک سفت

در این مقاله به مقایسه تشک نرم یا تشک سفت و مزایا و معایبی که هر دو نوع دارند پرداخته شده است. در پایان نیز با جمع‌بندی که انجام می­شود، می­توانید راحت­تر تصمیم بگیرید که خرید تشک نرم برای شما مناسب است یا خرید تشک سفت.

 

شماره تماس خرید تشک

 

ویدیو : انتخاب تشک نرم یا تشک سفت

 

پادکست : تشک نرم یا تشک سفت ؟

 

اهمیت بررسی تشک نرم یا تشک سفت در خواب

یکی از عواملی که بر خواب تأثیر می­گذارد، همین تشک خوابی است که انتخاب می­کنید. امروزه با وجود انواع مختلف تشک­ها، مشتریان برای این که بهترین تصمیم‌گیری و انتخاب را داشته باشند، دچار سردرگمی می­شوند. انتخاب تشک مناسب بر کیفیت خواب، همچنین سلامت جسمانی و روحی انسان تأثیر می­گذارد. نرم یا سفت بودن تشک نیز جزء این مواردی است که دغدغه­ای را در میان انتخاب­ ها ایجاد کرده است.

بررسی تشک نرم با سفت

بررسی تشک نرم با سفت

مانند وسیله ه­ای دیگر که گزینه ­هایی برای انتخاب وجود دارند، نرم یا سفت بودن تشک هم از مواردی است که افراد باید باتوجه‌به شرایط از میان آن­ها تصمیم­گیری کنند.

ذهنیت‌های مختلف و به اشتباهی که هر فرد درباره این که تشک نرم یا تشک سفت مناسب است، دارد و در جامعه نیز القا می­کند؛ ممکن است باعث ایجاد مشکلات سلامتی شود.

به طور مثال، برخی معتقد هستند که ساختار تشک سفت برای افرادی که کمردرد دارند مناسب است. عکس این قضیه نیز برقرار است؛ یعنی افرادی که مشکلاتی در ستون فقرات خود دارند باید از تشک­های بسیار نرم استفاده کنند؛ زیرا اسفنج تشک نرم راحتی را در خواب ایجاد می‌کند. همان‌طور که بیان شد، مقایسه تشک نرم یا تشک سفت، باید باتوجه‌به شرایط فیزیکی خود فرد سنجیده شود و بر پایه پیشنهادهای افراد غیرمتخصص نباشد.

شماره تماس خرید تشک

انتخاب تشک نرم یا تشک سفت

انتخاب میزان نرمی یا سفتی تشک بر اساس سلیقه، زیاد معیار درستی برای تصمیم‌گیری نیست. همان‌طور که می­دانید، نوع تشک بر سلامتی جسمانی فرد مخصوصاً در ناحیه پشت و کمر تأثیر بسزایی دارد. میزان سفتی یا نرمی تشک باید به­گونه­ای باشد که ستون فقرات را با همان انحنای طبیعی که دارد حفظ نماید.

در غیر این صورت به بدن فشار وارد می‌شود و ممکن است باعث ایجاد درد در ناحیه کمر یا ستون مهره­ ها شود.

انتخاب تشک نرم یا سفت

انتخاب تشک نرم یا سفت

به‌علاوه اگر تشکی که انتخاب شده است از نظر درجه نرمی و سفتی مناسب فرد نباشد، با ناراحتی که در طول شب برای وی ایجاد می­شود، می­تواند بر روان نیز تأثیرگذار باشد و باعث ایجاد خستگی در طول روز شود. همچنین با نداشتن استراحت و خواب خوب، فرد در تمام طول روز بی انرژی و حساس­تر خواهد شد.

در صورت داشتن بیماری­های مزمن جسمانی؛ مانند: انواع کمردرد و مشکلاتی در ستون فقرات، برای جلوگیری از حادتر شدن وضعیت با نادیده‌گرفتن نظر شخصی، باید تشک هایی همچون: تشک­های طبی و ارتوپدی که میزان نرمی و سفتی به خصوصی که باتوجه‌به مشکل ساختاری بدن طراحی شده اند، استفاده شود. در نتیجه می­توان به تأثیر این معیار قبل از ایجاد هرگونه مشکل و یا در صورت بروز مشکلات جسمانی پی برد.

در ادامه تشک­ های نرم و تشک ­های سفت به طور مجزا بررسی شده ­اند. سپس نتیجه مقایسه تشک نرم یا تشک سفت بر اساس این توضیحات مشخص شده است.

شماره تماس خرید تشک

ساختار تشک نرم

تشک ­های نرم از آن دسته تشک­ های خوابی هستند که اکثر افراد تصور می­کنند برای خوابی راحت بهترین گزینه خواهند بود. واقعیت این است که با قرارگرفتن بدن فرد روی تشک ­های بسیار نرم، به دلیل ساختار تشک نرم، تشک به داخل فرومی‌رود. درنتیجه فرد برای ثابت نگه­داشتن ساختار بدنی که دارد باید بسیار تلاش کند.

بنابراین به‌نوعی با صرف انرژی زیادی در طول ساعات شب، خستگی مضاعفی را در صبح تجربه خواهد کرد. همچنین اگر فرد از قبل دچار مشکلات جسمانی که ذکر شده است باشد؛ این دردها بعد از بیدارشدن بر روی تخت­‌های بسیار نرم دوبرابر خواهند شد. این تلاش­ها درنتیجة قرار نگرفتن انحناهای بدن مانند کمر و زانو در حالت طبیعی خود بر روی تشک، به دلیل ساختار تشک نرم است.

ساختار تشک نرم

ساختار تشک نرم در toshakrooyal.ir

درجه نرمی تشک نرم باید به­گونه­ای باشد که ستون فقرات فرد با درازکشیدن بر روی آن با سر او در یک راستا قرار گیرند. حال فردی را تصور کنید که وزن بالایی داشته باشد؛ اگر تشک بسیار نرم باشد، قسمت انتهایی بدن فرد به طور کامل داخل تشک فرومی‌رود و بالانس قرارگیری بدن باتوجه‌به نکته­‌هایی که گفته شد، رعایت نخواهد شد.

همین موضوع می‌تواند از معایب تشک نرم در راستای انتخاب نادرست برای افراد محسوب شود. همچنین باعث ایجاد انواع درد در مفاصل و استخوان‌ها و موجب آزرده‌خاطر شدن فرد در هنگام خواب می‌شود.

نباید تصور داشت که تشک­های نرم به­‌کلی نامناسب هستند. برای افرادی با شرایط خاص و یا آن­هایی که مشکلی ندارند و باتوجه‌به راحتی که در قبل نیز تجربه کرده­ اند، می­تواند انتخاب مناسبی باشد. در ادامه برخی از مزایای نرم بودن تشکی که برای خواب انتخاب می­شود، آورده شده است.

خرید تشک

تشک نرم یا تشک سفت

تشک­های نرم برای چه افرادی مناسب است؟

بنا بر دلایلی که در قبل گفته شد، افراد با وزن کم بهتر است تشک­های نرم را انتخاب کنند؛ زیرا بدنه تشک سفت نمی­تواند شکل ساختار فیزیکی بدن افراد را به دلیل سبک‌وزن بودن به خود بگیرد. به همین علت برای افرادی که وزن سنگینی ندارند و تا حدودی لاغر محسوب می­شوند، با درنظرگرفتن میزان نرمی تشک نرم، انتخاب مناسبی خواهد بود.

شماره تماس خرید تشک

یکی دیگر از مزیت­‌های استفاده این نوع تشک­ها برای افراد سبک‌وزن این است که معمولاً بدنه تشک نرم دارای فنر است. درصورتی‌که افراد سنگین‌وزن روی آن­ها قرار گیرند، در طول زمان تشک کارکرد بهینه خود را از دست می­دهد و شکل استاندارد اولیه آن از بین خواهد رفت.

انواع تشک نرم

انواع تشک نرم برای افراد مختلف

افزون بر این عامل، به‌طورکلی اسفنج تشک نرم در طول زمان استفاده نرم­تر می­شود و مشکلات سلامتی را درپی خواهد داشت. همچنین به‌مرورزمان و استفاده از آن حالت اولیه خود را از دست می­دهد و با قرارگیری بر روی تخت دیگر شکل مطلوبی نخواهد داشت.

جالب است بدانید مدل خوابیدن افراد هم بر پاسخ سؤال تشک نرم یا تشک سفت مناسب است، تأثیر دارد. افرادی که شکل خوابیدن به­‌خصوصی دارند، باید در فرایند تصمیم­‌گیری و انتخاب، نوع تشک (منظور درجه سفتی تشک سفت و درجه نرمی تشک نرم است) را در نظر بگیرند. افرادی که به‌صورت جنینی می­خوابند یا عادت دارند که به پهلوهای خود بخوابند، خرید تشک نرم را به آنان پیشنهاد می‌دهند. به این دلیل که نحوه قرارگیری و فضای قرارگرفتن شانه و پهلو به علت بدنه تشک نرم، آزادتر خواهد بود.

شماره تماس خرید تشک

انواع تشک نرم

تشک­‌هایی که در ساختار خود از انواع مختلفی از فنر استفاده می­کنند، عمدتاً جزئی از انواع تشک نرم محسوب می­شوند. مواد تشکیل‌دهنده داخل تشک نرم اسفنج­‌هایی با جنس نرم هستند. از انواع تشک­هایی که در دسته تشک­های نرم قرار می­گیرند، می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

تشک­هایی با فنر متصل‌به‌هم
تشک فنر متصل
تشک­هایی با فنرهای جدا از هم

تشک فنر منفصل

 
تشک­های فنری

تشک فنری

تشک­های طبی‌ - فنری

تشک طبی فنری

هرکدام از آن­ها ساختار متفاوتی را از انواع تشک نرم ارائه می‌دهند. درجه نرمی و کیفیت متفاوت در هر یک و البته نظر منحصربه‌فرد هر شخص، انتخاب یکی از این تشک‌ها را به‌عنوان بهترین تشک نرم متفاوت ساخته است.

انواع تشک نرم

انواع تشک نرم

ساختار تشک سفت

همانند تشک­های بسیار نرم، در تشک­هایی که بسیار سفت هستند، آن حالت طبیعی که باید در راستای بدن حفظ شود وجود نخواهد داشت. بدن با قرارگیری بر روی بدنه تشک سفت باید به حالتی مستقیم و بدون هیچ تغییری در طول شب قرار گیرد؛ به این معنی که گودی­های بدن نمی‌تواند توسط تشک پر شود. واضح است این حالت دردهای بسیار اذیت‌کننده­ای را در فرد به وجود خواهد آورد و همچنین باعث سلب آرامش در هنگام خواب خواهد شد.

بدنه تشک سفت انعطاف‌پذیری کم­تری نسبت به تشک نرم دارد. انواع تشک سفت به دلیل ماهیتی که دارند در مقابل فشارهای ناشی که از سمت فرد به آن وارد می­شود، مقاوم­تر هستند.

ساختارتشک سفت

ساختار تشک سفت

یکی از دلایلی که افراد تشک سفت را انتخاب می­کنند این است که وزن بدن روی تشک سفت تقسیم می­شود و به‌نوعی وزن بدن در حالت تعادل قرار می­گیرد. این خود عمده‌ترین مزایای تشک سفت محسوب می‌شود. هرچند کم نیستند افرادی که بدون آگاهی کافی معتقدند هر نوع تشک سفتی، مناسب و بر روی دردهای کمر نیز تأثیر دارد. این در حالی است که انتخاب بهترین تشک سفت بستگی به درجه سفتی تشک سفت خواهد داشت.

مطالب مرتبط : تشک مناسب افراد سنگین وزن

شماره تماس خرید تشک

تشک‌های سفت را چه کسانی باید استفاده کنند؟

افرادی که وزن بالایی دارند با استفاده از تشک­هایی که به نسبت متناسبی سفت هستند، خواب آرامی را تجربه خواهند کرد. با قرارگرفتن فرد بر روی این نوع از تشک­ها، به دلیل مقاومتی که دارند، آزادی فضا و حرکت بیش­تری در طول خواب ایجاد خواهد شد. خرید تشک سفت برای افرادی که عادت دارند معمولاً بر روی پشت یا کمر بخوابند، در اولویت قرار می‌گیرد.

تشک­های طبی از انواع تشک­های سفت هستند که در اکثر مواقع برای افرادی که دیسک کمر، گردن درد و درد مفاصل دارند، توصیه می­شود. در ساختار داخلی این نوع تشک­ها از اسفنج­‌های متراکم و فوم استفاده می­کنند که تا حدی سفتی مناسبی را ایجاد می­کنند.

تشک سفت برای افراد مختلف

تشک سفت برای چه کسانی مناسب است؟

یکی از انواع تشک سفت، تشک مموری فوم است. این تشک به دلیل ساختاری که دارد بهترین نوع تشک سفت محسوب می‌شود؛ زیرا در ساختار تشک سفت از نوع مموری فوم، از موادی استفاده می‌شود که حالت بدن را در شرایط طبیعی که دارد حفظ کند.

بدین ترتیب تا حد زیادی ناراحتی برای قرارگیری اعضای بدن بر روی این تشک وجود نخواهد داشت. هرچند به دلیل تکنولوژی جدیدی که در بدنه تشک سفت مموری فوم استفاده شده است، قیمت آن نسبت به سایر تشک‌های دیگر بالا است.

موضوعی که درباره استفاده از تشک­های سفت قابل‌ذکر است این است که حتی درصورتی‌که تشک سفت برای فرد مناسب نباشد، پس از مدتی بدن به آن عادت می­کند. برای همین نیز اگر فرد متوجه نامناسب بودن تشک نشود، در ابتدا هیچ ناراحتی جسمانی در وی ایجاد نخواهد شد؛ اما باگذشت زمان دردهای استخوانی گریبان­گیر او می­شوند.

شماره تماس خرید تشک

خرید انواع تشک نرم یا تشک سفت در رویال اصل

شرکت تشک رویال باسابقه درخشان با تیم متخصص خود در ارائه مشاوره و خرید انواع تشک نرم یا تشک سفت به‌صورت آنلاین و حضوری مشغول به فعالیت است. تشک رویال به دلیل محصولات و خدمات منحصربه‌فرد و تنوع در زمینه انواع تشک‌ها توانسته است در بازار این صنعت جایگاه بسیار برجسته‌ای را از آن خود کند و در میان رقبای خود به نامی آشنا تبدیل شود.

خرید تشک سفت در شرکت رویال

خرید تشک نرم یا تشک سفت در شرکت رویال

با مراجعه به وب‌سایت تشک رویال می‌توانید به‌راحتی اطلاعاتی درباره انواع تشک نرم یا تشک سفت، مقایسه قیمت‌ها و همچنین محصولات دیگری که در وب‌سایت آن وجود دارد، کسب کنید.

برای دریافت خدمات مشاوره‌ای نیز تنها کافی است از روش‌های مختلف موجود در سایت با تیم مجرب آن تماس بگیرید تا بهترین انتخاب را برای خرید تشک داشته باشید.  همچنین می‌توانید با مراجعه به درگاه اینترنتی رویال اصل از سایر محصولات این تیم اعم از انواع تشک فنری، انواع تشک مهمان و مسافرتی و ... دیدن فرمایید.

شماره تماس خرید تشک

جمع ­بندی

پس از خواندن توضیحاتی که به طور مجزا درباره تشک نرم یا تشک سفت بیان شد، اکنون زمان رسیدن به پاسخ این سؤال است که تشک نرم یا تشک سفت ؟ کدام یک را باید انتخاب کرد؟

به‌طورقطع نمی‌توان برتری را به یکی از این دو نوع نسبت داد. معیارهای متعددی در انتخاب هرکدام از آن­ها دخیل هستند؛ ازجمله: راحتی، سلیقه، قیمت، ساختار جسمانی بدن، بیماری­های مزمن مفصلی و ... . در صورت وجود عارضه‌ای مانند دیسک کمر یا انواع دیگر بیماری­‌های مربوط به استخوان، با نظر متخصص می­توان انتخاب کرد که تشک نرم یا تشک سفت مناسب است. هرچند در بیش­تر مواقع برای این‌چنین افراد، نظر بر داشتن تشک­هایی با درجه متعادلی از سفتی هستند.

تشک­ های نرم به دلیل راحتی که در خواب ایجاد می­کنند، خواهان بیش­تری در میان مشتریان دارند. این در حالی است که میزان نرمی تشک هم باید متناسب و متعادل باشد؛ زیرا تشک ­های بسیار نرم به نوبه خود باعث ایجاد مشکلات جسمانی در فرد خواهند شد.

از انواع تشک­هایی که در اکثر موارد برای هر نوع سلیقه و شرایطی پیشنهاد

تشک رویال نرم یا سفت

تشک نرم یا تشک سفت ؟

می­شود، تشک­ های طبی - فنری هستند. این نوع از تشک­ها با حالتی نرم که به‌خاطر وجود فنرهایی در درون ساختار تشک است، انحنای بدن را حفظ می­کنند. درعین‌حال با میزان درجه سفتی که دارند، از ایجاد درد و مشکلات جسمانی نیز جلوگیری می­کنند.

تصمیم گیری

به طور خلاصه می­توان گفت، تشکی از نظر درجه نرمی یا سفتی مناسب است که بتواند حالت بدن را به‌درستی حفظ نماید. این در حالی است که وجود انواع برندهای تشک نرم و برندهای تشک سفت در بازار باعث شده است که حتی با آگاهی از موارد گفته شده در هنگام خرید تشک، خریدار با انبوهی از انتخاب‌ها مواجه شود.

خرید تشک نرم

خرید تشک نرم یا تشک سفت

 با راهنمایی­های مشاوران و کارشناسان فروش و از همه مهم­تر امتحان کردن تشک انتخاب شده، می­توان تشکی را با میزان متناسبی از نرمی و سفتی خریداری کرد. تشک نرم یا تشک سفت ؟ این در حالی است که برخی افراد به دلایلی مانند نبود فروشگاه مناسب و یا با مقایسه قیمت‌ها تمایل دارند که از فروشگاه‌هایی که به‌صورت آنلاین محصولات تشک خود را ارائه می‌کنند، سفارش تشک نرم یا تشک سفت را انجام دهند.

هرچند پیشنهاد می‌شود برای خرید تشک نرم به‌صورت حضوری اقدام کنید تا بتوانید بهترین تشک نرم را باتوجه‌به راحتی خود انتخاب کنید. همین موضوع برای خرید تشک سفت نیز صادق است. درنتیجه شما با سفارش تشک نرم یا تشک سفت می‌توانید تجربه‌ای راحت از خرید را داشته باشید.

بااین‌وجود برخی از فروشگاه‌ها با پشتیبانی و مشاوران برتری که دارند، به‌صورت آنلاین نیز مانند حضور فیزیکی به شما برای داشتن بهترین تشک نرم یا تشک سفت مناسب خودتان، کمک خواهند کرد.

خرید تشک

خرید تشک نرم یا تشک سفت

برای خرید انواع تشک میتوانید روی مدل ها کلیک کنید : تشک های فنری متصل - تشک های فنری منفصل(پاکتی) - تشک های یک نفره - تشک های دو نفره

سؤالات متداول

 • بهترین تشک کدام نوع از تشک است؟

باتوجه‌به جمع‌بندی که بر اساس نظرات مردم به‌دست‌آمده است تشک طبی - تشک فنری و مموری فوم برای اکثر افراد مناسب عمل کرده است. هرچند هر شخصی باید باتوجه‌به شرایط جسمانی خود نوع تشک خود را انتخاب کند.

 • آیا هر تشک طبی برای افرادی که مشکلات جسمانی دارند مناسب است؟

این دسته از افراد برای جلوگیری از تشدید مشکلات بهتر است با متخصص خود مشورت و سپس با راهنمایی‌های فروشندگان، تشک مناسب خود را انتخاب کنند.

 • برای سفارش تشک نرم یا تشک سفت به‌صورت آنلاین باید چگونه اقدام کرد؟

هرچند خرید به‌صورت حضوری بسیار مناسب‌تر است؛ اما در شرایطی با انتخاب بهترین شرکت ارائه‌دهنده انواع تشک نرم یا تشک سفت می‌توان بهترین خرید آنلاین را داشته باشید.

شماره تماس خرید تشک

 

لیست قیمت:

    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,235,905
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,581,250
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,150,500
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,471,810
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,189,100
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,581,250
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,150,500
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,909,500
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,162,500
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,518,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,644,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm2,175,800
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,884,200
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm3,289,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,568,600
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,865,875
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm3,352,250
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,731,750
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,771,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm2,024,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,960,100
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,668,500
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm4,048,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,872,200
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm2,165,900
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm3,073,400
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,993,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm4,331,800
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm2,057,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,361,920
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm3,297,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm4,386,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,719,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,232,450
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,025,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,404,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,788,640
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm6,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm2,879,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,856,270
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,566,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm7,260,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,707,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,630,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm5,033,600
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm7,623,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm9,438,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm10,067,200
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,719,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm6,393,640
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm9,680,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm12,015,300
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm12,777,600
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm6,007,650
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm7,367,800
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm9,075,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,640,200
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm12,535,600
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,820,100
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm8,143,300
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm11,473,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,278,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,286,600
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm7,139,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,500,400
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,032,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,867,700
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,000,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,439,900
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,936,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,541,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,872,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,815,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,613,600
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,448,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,622,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm5,227,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,311,100
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm6,558,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm7,260,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,902,380
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,826,820
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm9,159,700
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm10,212,400
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,567,750
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,993,800
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm9,438,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm12,463,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm13,794,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,255,700
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm8,107,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm10,890,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm14,036,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm16,214,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm7,018,000

 

سایر مقالات:

نکات مهم برای سالم ماندن تشک – 5 روش نگهداری از تشک
نکات مهم خرید تشک دونفره – 10 نکته که باید قبل از خرید بدانید
راهنمای خرید انواع تشک زمینی طبی – قیمت 1401 + بهترین تشک های زمینی طبی

شماره تماس خرید تشک

دیدگاهی در مورد “تشک نرم یا تشک سفت؛ مقایسه نقاط ضعف و قوت 2 نوع مختلف

 1. شریفه محمودی گفت:

  به نظرم تشک زیاد نرم هم زیاد راحت نیست نه زیاد سفت باشه نه نرم

 2. فاطمه گفت:

  با سلام. از کجا میتونم مشاوره در خصوص خرید تشک نرم رو داشته باشم؟

 3. لیلا گفت:

  چه تشکی مناسب کمر درد هستش؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.