نکات آموزشی

تشک نرم یا تشک سفت؛ مقایسه نقاط ضعف و قوت 2 نوع مختلف

تشک

تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک نوجوان

قیمت اصلی 10,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 8,000,000 تومان است.
تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک نوجوان آیا قصد خرید تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک نوجوان را دارید؟ تشک مناسب در

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره

5,050,000 تومان5,550,000 تومان
تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره قیمت تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره چقدر است؟ اگر به دنبال

تشک رویال مدل آرامش دو نفره

3,150,000 تومان3,500,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک نفره چه کاربردهایی دارد؟ تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک

تشک رویال مدل آسایش دو نفره

3,300,000 تومان3,800,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

شماره تماس تولیدی تشک رویال

همه افراد معیار نرمی یا سفت بودن تشک را در هنگام خرید در نظر می­گیرند. برخی ممکن است بدون اطلاع از این که کدام نوع باتوجه‌به شرایطی که دارند، برایشان مناسب­ تر است، اقدام به خرید کنند. پاسخ به این سؤال که تشک نرم یا تشک سفت مناسب است مستلزم مقداری اطلاعات و انجام بررسی‌ها و ارزیابی شرایط از سمت خریدار است.

تشک نرم یا تشک سفت

تشک نرم یا تشک سفت

در این مقاله به مقایسه تشک نرم یا تشک سفت و مزایا و معایبی که هر دو نوع دارند پرداخته شده است. در پایان نیز با جمع‌بندی که انجام می­شود، می­توانید راحت­تر تصمیم بگیرید که خرید تشک نرم برای شما مناسب است یا خرید تشک سفت.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ویدیو : انتخاب تشک نرم یا تشک سفت

پادکست : تشک نرم یا تشک سفت ؟

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری


تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره


تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره


مقایسه

تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره

6,390,000 تومان9,680,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره


تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره

12,015,000 تومان12,775,000 تومان
تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره چه موقع باید نسبت به خرید تشک اقدام کرد؟ آیا می‌دانید قیمت تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره چقدر است؟ بهترین تشک پددار لیدوما را از کجا باید خریداری کنیم؟ لازمه یک خواب راحت به همراه آرامش، برخورداری از سرویس مناسب است که در این میان تشک پددار لیدوما حرف اول را می‌زند. معرفی تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره تشک باکیفیت رویال پددار لیدوما  یک تشک طبی فنری که برای افراد سنگین‌وزن گزینه ایدئالی محسوب می‌شود. لایه‌های ریباند و اسفنج بخش‌های بالا و پایین، تشک را به‌خوبی پوشش می‌دهند. تعداد فنرهای


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره
مقایسه

تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره

5,785,000 تومان6,050,000 تومان
ویژگی‌های ساختاری تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره درجه 1 در ساخت تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره و یک نفره از فنر بونل متصل استفاده می‌شود. فنر بونل برای تولید انواع تشک‌های طبی و فنری کاربرد دارد و ساختار ساعت شنی آن از خصوصیات بارز این نوع فنر محسوب می‌شود. شبکه مخروطی حلزونی مانند این فنرهای بونل، راحتی فوق‌العاده‌ای را در هنگام خواب برای فرد فراهم می‌کند و آن را به یک تشک طبی با قیمت مناسب تبدیل کرده است. نوع فنرهای به کار رفته در این تشک، متصل است و در نگاه اول احتمال دارد که افراد را


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان-بررسی+4سال ضمانت


تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان-بررسی+4سال ضمانت

تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان

2,050,000 تومان
تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان چگونه باید به اصل بودن جنس تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان پی ببریم؟ برای بهترین تشک نوجوان چقدر باید هزینه ‌کرد؟ اگر نوجوانان خواب مناسبی نداشته باشند، به ‌مرور زمان فرایند رشد آن‌ها با اختلالاتی مواجه می‌شود و قطعاً اثرات مخربی را در آینده‌شان به همراه خواهد داشت. معرفی تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان تشک کلاسیک جزو تشک‌های طبی فنری شرکت رویال بوده که باتوجه‌به قیمت مناسب طرف‌داران زیادی را به خود جلب کرده است. تعداد فنرهای این تشک ۱۹۸ عدد است. به علاوه این تشک طبی فنری نسبتاً

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

چه تشک‌هایی سفت هستند؟

در ساختار تشک از متریال گوناگونی استفاده می‌شود که فوم و فنر از مهم‌ترین ساختارهای تشک‌ها هستند. به طور کلی هرچه فنر در ساختار تشک بیشتر باشد، درجه نرمی تشک بیشتر است و هرچه قطر فوم بیشتر باشد، تشک سفت‌تر خواهد بود. تشک نرم یا تشک سفت با فنر و فوم، سفت و نرم می‌شوند.

در تولید تشک‌های تمام طبی فقط از فوم استفاده می‌شود.این نوع از تشک‌ها بسیار سفت و مناسب کسانی هستند که دکتر برای آن‌ها تشک سفت تجویز کرده است. پزشکان نوع مناسب تشک نرم یا تشک سفت برای دیسک کمر را تشخیص می‌دهند و نباید سرخود خرید کرد.

تشک‌های طبی معمولاً عمر کوتاهی دارند؛ اما برای جلوگیری از گود رفتن تشک هر ۶ ماه یک بار تشک را برعکس کنید. شما باید هر ۵ سال یک بار تشک نرم یا تشک سفت را تعویض کنید تا آسیبی به ستون قفرات شما وارد نشود.

تشک نرم یا تشک سفت مختلفی در بازار وجود دارند. از مهم‌ترین مزایای تشک سفت این است که تشک‌های سفت فشار کمی را به کمر وارد می‌کنند و باعث اکسیژن رسانی به تمام نقاط بدن می‌شوند. به خاطر انعطافی که این نوع تشک دارد، می‌تواند به خوبی به ستون فقرات شما کمک کند. تشک طبی سفت رویال نیز می‌تواند باعث بهبود کمر درد و گردن درد شود.

تشک‌های طبی به دلیل نداشتن فنر در نوع ساختارشان وزن کمی دارند و به راحتی جابه‌جا می‌شوند و همچنین این تشک‌ها هزینه کمتری دارند. تنها عیب این تشک‌ها طول عمر کم آن‌ها است.

چه تشک‌هایی نرم هستند؟

اینکه انتخاب شما تشک نرم یا تشک سفت است، به نظر دکتر و یا به سلیقه شما بستگی دارد. هر چه فنر به کار رفته در ساختار بیشتر باشد، تشک نرم‌تری خواهید داشت. ممکن است این سؤال پیش بیاید که برای کودکان و افراد با وزن کم از تشک نرم یا تشک سفت استفاده کرد؟ تشک نرم مناسب این افراد است.

تشک‌هایی که درساختارشان فوم نازک به کار رفته، جزو تشک‌های نرم به شمار می‌روند و نسبت به تشک‌های تمام فنری طول عمر بیشتری دارند و به خاطر لایه فومی که در آن‌ها وجود دارد، فشار کمتری به بدن و ستون فقرات وارد می‌شود.

تشک‌های نرم به دلیل انعطاف بالایی که دارند، به خوبی نمی‌توانند از ستون قفرات حمایت کنند و در صورت سنگین بودن وزن شما باعث کمردرد شود. تشک‌های تمام فنری نرم هزینه کمی دارند و بیشتر مناسب کودکان هستند. تنها عیب این تشک عمر کوتاه آن است.

اهمیت بررسی تشک نرم یا تشک سفت در خواب

یکی از عواملی که بر خواب تأثیر می­گذارد، همین تشک خوابی است که انتخاب می­کنید. امروزه با وجود انواع مختلف تشک­ها، مشتریان برای این که بهترین تصمیم‌گیری و انتخاب را داشته باشند، دچار سردرگمی می­شوند. انتخاب تشک مناسب بر کیفیت خواب، همچنین سلامت جسمانی و روحی انسان تأثیر می­گذارد. نرم یا سفت بودن تشک نیز جزء این مواردی است که دغدغه­ای را در میان انتخاب­ ها ایجاد کرده است.

بررسی تشک نرم با سفت

بررسی تشک نرم با سفت

مانند هر وسیله دیگری نرم یا سفت ‌بودن تشک نیز از جمله مواردی است که افراد باید باتوجه‌به شرایط موجود از میان آن‌ها انتخاب کنند.ذهنیت‌های مختلف و اشتباهی که در جامعه درباره این پرسش که تشک نرم یا تشک سفت مناسب است، وجود دارد؛ ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در سلامت افراد شوند.

به طور مثال، برخی معتقد هستند که ساختار تشک سفت برای افرادی که کمردرد دارند مناسب است. عکس این قضیه نیز برقرار است؛ یعنی افرادی که مشکلاتی در ستون فقرات خود دارند باید از تشک­های بسیار نرم استفاده کنند؛ زیرا اسفنج تشک نرم راحتی را در خواب ایجاد می‌کند. همان‌طور که بیان شد، مقایسه تشک نرم یا تشک سفت، باید باتوجه‌به شرایط فیزیکی خود فرد سنجیده شود و بر پایه پیشنهادهای افراد غیرمتخصص نباشد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

انتخاب تشک نرم یا تشک سفت

انتخاب میزان نرمی یا سفتی تشک بر اساس سلیقه، زیاد معیار درستی برای تصمیم‌گیری نیست. همان‌طور که می­دانید، نوع تشک بر سلامتی جسمانی فرد مخصوصاً در ناحیه پشت و کمر تأثیر بسزایی دارد. میزان سفتی یا نرمی تشک باید به­گونه­ای باشد که ستون فقرات را با همان انحنای طبیعی که دارد حفظ نماید.

در غیر این صورت به بدن فشار وارد می‌شود و ممکن است باعث ایجاد درد در ناحیه کمر یا ستون مهره­ ها شود.

انتخاب تشک نرم یا سفت

انتخاب تشک نرم یا سفت

به‌علاوه اگر تشکی که انتخاب شده است از نظر درجه نرمی و سفتی مناسب فرد نباشد، با ناراحتی که در طول شب برای وی ایجاد می­شود، می­تواند بر روان نیز تأثیرگذار باشد و باعث ایجاد خستگی در طول روز شود. همچنین با نداشتن استراحت و خواب خوب، فرد در تمام طول روز بی انرژی و حساس­تر خواهد شد.

در صورت داشتن بیماری­های مزمن جسمانی؛ مانند: انواع کمردرد و مشکلاتی در ستون فقرات، برای جلوگیری از حادتر شدن وضعیت با نادیده‌گرفتن نظر شخصی، باید تشک هایی همچون: تشک­های طبی و ارتوپدی که میزان نرمی و سفتی به خصوصی که باتوجه‌به مشکل ساختاری بدن طراحی شده اند، استفاده شود. در نتیجه می­توان به تأثیر این معیار قبل از ایجاد هرگونه مشکل و یا در صورت بروز مشکلات جسمانی پی برد.

در ادامه تشک­ های نرم و تشک ­های سفت به طور مجزا بررسی شده ­اند. سپس نتیجه مقایسه تشک نرم یا تشک سفت بر اساس این توضیحات مشخص شده است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ساختار تشک نرم

تشک ­های نرم از آن دسته تشک­ های خوابی هستند که اکثر افراد تصور می­کنند برای خوابی راحت بهترین گزینه خواهند بود. واقعیت این است که با قرارگرفتن بدن فرد روی تشک ­های بسیار نرم، به دلیل ساختار تشک نرم، تشک به داخل فرومی‌رود. درنتیجه فرد برای ثابت نگه­داشتن ساختار بدنی که دارد باید بسیار تلاش کند.

بنابراین به‌نوعی با صرف انرژی زیادی در طول ساعات شب، خستگی مضاعفی را در صبح تجربه خواهد کرد. همچنین اگر فرد از قبل دچار مشکلات جسمانی که ذکر شده است باشد؛ این دردها بعد از بیدارشدن بر روی تخت­‌های بسیار نرم دوبرابر خواهند شد. این تلاش­ها درنتیجة قرار نگرفتن انحناهای بدن مانند کمر و زانو در حالت طبیعی خود بر روی تشک، به دلیل ساختار تشک نرم است.

ساختار تشک نرم

ساختار تشک نرم در toshakrooyal.ir

درجه نرمی تشک نرم باید به­گونه­ای باشد که ستون فقرات فرد با درازکشیدن بر روی آن با سر او در یک راستا قرار گیرند. حال فردی را تصور کنید که وزن بالایی داشته باشد؛ اگر تشک بسیار نرم باشد، قسمت انتهایی بدن فرد به طور کامل داخل تشک فرومی‌رود و بالانس قرارگیری بدن باتوجه‌به نکته­‌هایی که گفته شد، رعایت نخواهد شد.

همین موضوع می‌تواند از معایب تشک نرم در راستای انتخاب نادرست برای افراد محسوب شود. همچنین باعث ایجاد انواع درد در مفاصل و استخوان‌ها و موجب آزرده‌خاطر شدن فرد در هنگام خواب می‌شود.

نباید تصور داشت که تشک­های نرم به­‌کلی نامناسب هستند. برای افرادی با شرایط خاص و یا آن­هایی که مشکلی ندارند و باتوجه‌به راحتی که در قبل نیز تجربه کرده­ اند، می­تواند انتخاب مناسبی باشد. در ادامه برخی از مزایای نرم بودن تشکی که برای خواب انتخاب می­شود، آورده شده است.

خرید تشک

تشک نرم یا تشک سفت

تشک­های نرم برای چه افرادی مناسب است؟

بنا بر دلایلی که در قبل گفته شد، افراد با وزن کم بهتر است تشک­های نرم را انتخاب کنند؛ زیرا بدنه تشک سفت نمی­تواند شکل ساختار فیزیکی بدن افراد را به دلیل سبک‌وزن بودن به خود بگیرد. به همین علت برای افرادی که وزن سنگینی ندارند و تا حدودی لاغر محسوب می­شوند، با درنظرگرفتن میزان نرمی تشک نرم، انتخاب مناسبی خواهد بود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

یکی دیگر از مزیت­‌های استفاده این نوع تشک­ها برای افراد سبک‌وزن این است که معمولاً بدنه تشک نرم دارای فنر است. درصورتی‌که افراد سنگین‌وزن روی آن­ها قرار گیرند، در طول زمان تشک کارکرد بهینه خود را از دست می­دهد و شکل استاندارد اولیه آن از بین خواهد رفت.

انواع تشک نرم

انواع تشک نرم برای افراد مختلف

افزون بر این عامل، به‌طورکلی اسفنج تشک نرم در طول زمان استفاده نرم­تر می­شود و مشکلات سلامتی را درپی خواهد داشت. همچنین به‌مرورزمان و استفاده از آن حالت اولیه خود را از دست می­دهد و با قرارگیری بر روی تخت دیگر شکل مطلوبی نخواهد داشت.

جالب است بدانید مدل خوابیدن افراد هم بر پاسخ سؤال تشک نرم یا تشک سفت مناسب است، تأثیر دارد. افرادی که شکل خوابیدن به­‌خصوصی دارند، باید در فرایند تصمیم­‌گیری و انتخاب، نوع تشک (منظور درجه سفتی تشک سفت و درجه نرمی تشک نرم است) را در نظر بگیرند. افرادی که به‌صورت جنینی می­خوابند یا عادت دارند که به پهلوهای خود بخوابند، خرید تشک نرم را به آنان پیشنهاد می‌دهند. به این دلیل که نحوه قرارگیری و فضای قرارگرفتن شانه و پهلو به علت بدنه تشک نرم، آزادتر خواهد بود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

انواع تشک نرم

تشک­‌هایی که در ساختار خود از انواع مختلفی از فنر استفاده می­کنند، عمدتاً جزئی از انواع تشک نرم محسوب می­شوند. مواد تشکیل‌دهنده داخل تشک نرم اسفنج­‌هایی با جنس نرم هستند. از انواع تشک­هایی که در دسته تشک­های نرم قرار می­گیرند، می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

تشک­هایی با فنر متصل‌به‌هم
تشک فنر متصل
تشک­هایی با فنرهای جدا از هم

تشک فنر منفصل

تشک­های فنری

تشک فنری

تشک­های طبی‌ – فنری

تشک طبی فنری

هرکدام از آن­ها ساختار متفاوتی را از انواع تشک نرم ارائه می‌دهند. درجه نرمی و کیفیت متفاوت در هر یک و البته نظر منحصربه‌فرد هر شخص، انتخاب یکی از این تشک‌ها را به‌عنوان بهترین تشک نرم متفاوت ساخته است.

انواع تشک نرم

انواع تشک نرم

ساختار تشک سفت

همانند تشک­های بسیار نرم، در تشک­هایی که بسیار سفت هستند، آن حالت طبیعی که باید در راستای بدن حفظ شود وجود نخواهد داشت. بدن با قرارگیری بر روی بدنه تشک سفت باید به حالتی مستقیم و بدون هیچ تغییری در طول شب قرار گیرد؛ به این معنی که گودی­های بدن نمی‌تواند توسط تشک پر شود. واضح است این حالت دردهای بسیار اذیت‌کننده­ای را در فرد به وجود خواهد آورد و همچنین باعث سلب آرامش در هنگام خواب خواهد شد.

بدنه تشک سفت انعطاف‌پذیری کم­تری نسبت به تشک نرم دارد. انواع تشک سفت به دلیل ماهیتی که دارند در مقابل فشارهای ناشی که از سمت فرد به آن وارد می­شود، مقاوم­تر هستند.

ساختارتشک سفت

ساختار تشک سفت

یکی از دلایلی که افراد تشک سفت را انتخاب می­کنند این است که وزن بدن روی تشک سفت تقسیم می­شود و به‌نوعی وزن بدن در حالت تعادل قرار می­گیرد. این خود عمده‌ترین مزایای تشک سفت محسوب می‌شود. هرچند کم نیستند افرادی که بدون آگاهی کافی معتقدند هر نوع تشک سفتی، مناسب و بر روی دردهای کمر نیز تأثیر دارد. این در حالی است که انتخاب بهترین تشک سفت بستگی به درجه سفتی تشک سفت خواهد داشت.

مطالب مرتبط : تشک مناسب افراد سنگین وزن

شماره تماس تولیدی تشک رویال

برای نوزاد تشک نرم بخریم یا سفت؟

شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که برای نوزاد تشک نرم یا تشک سفت مناسب است؟ هنگام خرید سیسمونی نوزاد شاید فکر کنید که هرچه تشک او نرم‌تر باشد، احساس راحتی بیشتری می‌کند. درنتیجه خواب باکیفیت‌تری را تجربه می‌کند.

شاید برای شما عجیب باشد؛ اما موضوع کاملاً عکس است. نوزاد برخلاف یک شخص بزرگسال به یک تشک سفت‌تر برای خواب نیاز دارد. در زیر به دلایل بررسی این موضوع می‌پردازیم:

  • بدن نوزاد دائماً درحال‌رشد است و او بیشترین ساعات عمر خود را در خواب سپری می‌کند؛ پس باید بدن نوزاد روی سطح نسبتاً سفتی قرار بگیرد تا حالت بدن او به‌خوبی حفظ شود و در شرایط مناسب و استانداردی قرار گیرد.
  • هنگام انتخاب تشک نرم یا تشک سفت برای نوزاد، باید بدانید که تشک‌های نرم موجب فرورفتن بدن نوزاد در تشک شده و همین عامل می‌تواند خطر سندروم مرگ ناگهانی در خواب به دلیل خفگی نوزادان را افزایش دهد. علاوه بر این امکان دارد تنفس نوزاد با مشکل مواجه شده و باعث ایجاد بیماری آسم در سنین بالاتر شود.

تشک‌های زیادی در بازار برای نوزادان و کودکان وجود دارند که تردید شما برای انتخاب تشک نرم یا تشک سفت را از بین می‌برند. تشک‌های پیشنهادی تولیدکنندگان برای نوزاد و کودک شامل تشک‌های ابری یا فومی، تشک‌های طبی، تشک‌های فنری، تشک‌های طبی فنری و ارگانیک هستند.

شما می‌توانید در چند ماه اول برای نوزاد خود یک تشک سفت و کوچک خریداری کنید که هزینه زیادی نیز برایتان ندارد. تشک‌های مناسب برای نوزادان و کودکان شما شامل موارد زیر هستند:

  • تشک‌های فومی که از ابر یا اسفنج ساخته شده‌اند. یک تشک فومی خوب، تشکی است که هنگامی که آن را فشار می‌دهید، سریع به‌جای خودش برمی‌گردد.
  • تشک‌های فنری که در ساختار داخلی آن‌ها از فنربندی استفاده شده و معمولاً طبی هستند. فنر موجود در این نوع تشک‌ها به دو مدل فنر منفصل و فنر متصل تقسیم می‌شوند.
  • یکی دیگر از موارد انتخاب تشک بین تشک نرم یا تشک سفت برای کودک یا نوزاد شما، تشک‌های ارگانیک است که از تشک‌های پشمی ساخته شده که ساختاری فنری و لاتکس دارد و شبیه به تشک‌های فومی است.
  • تشک‌های پوشیده با وینیل لایه‌دار که مقاومت و استحکام آن‌ها در برابر خیس شدن و رطوبت زیاد است. اگر تشکی که شما می‌خرید دارای این ویژگی نیست، بهتر است یک پد ضدآب را جهت محافظت از تشک خود بخرید.

تشک‌های سفت را چه کسانی باید استفاده کنند؟

افرادی که وزن بالایی دارند با استفاده از تشک­هایی که به نسبت متناسبی سفت هستند، خواب آرامی را تجربه خواهند کرد. با قرارگرفتن فرد بر روی این نوع از تشک­ها، به دلیل مقاومتی که دارند، آزادی فضا و حرکت بیش­تری در طول خواب ایجاد خواهد شد. خرید تشک سفت برای افرادی که عادت دارند معمولاً بر روی پشت یا کمر بخوابند، در اولویت قرار می‌گیرد.

تشک­های طبی از انواع تشک­های سفت هستند که در اکثر مواقع برای افرادی که دیسک کمر، گردن درد و درد مفاصل دارند، توصیه می­شود. در ساختار داخلی این نوع تشک­ها از اسفنج­‌های متراکم و فوم استفاده می­کنند که تا حدی سفتی مناسبی را ایجاد می­کنند.

تشک سفت برای افراد مختلف

تشک سفت برای چه کسانی مناسب است؟

یکی از انواع تشک سفت، تشک مموری فوم است. این تشک به دلیل ساختاری که دارد بهترین نوع تشک سفت محسوب می‌شود؛ زیرا در ساختار تشک سفت از نوع مموری فوم، از موادی استفاده می‌شود که حالت بدن را در شرایط طبیعی که دارد حفظ کند.

بدین ترتیب تا حد زیادی ناراحتی برای قرارگیری اعضای بدن بر روی این تشک وجود نخواهد داشت. هرچند به دلیل تکنولوژی جدیدی که در بدنه تشک سفت مموری فوم استفاده شده است، قیمت آن نسبت به سایر تشک‌های دیگر بالا است.

موضوعی که درباره استفاده از تشک­های سفت قابل‌ذکر است این است که حتی درصورتی‌که تشک سفت برای فرد مناسب نباشد، پس از مدتی بدن به آن عادت می­کند. برای همین نیز اگر فرد متوجه نامناسب بودن تشک نشود، در ابتدا هیچ ناراحتی جسمانی در وی ایجاد نخواهد شد؛ اما باگذشت زمان دردهای استخوانی گریبان­گیر او می­شوند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

خرید انواع تشک نرم یا تشک سفت در رویال اصل

شرکت تشک رویال باسابقه درخشان با تیم متخصص خود در ارائه مشاوره و خرید انواع تشک نرم یا تشک سفت به‌صورت آنلاین و حضوری مشغول به فعالیت است. تشک رویال به دلیل محصولات و خدمات منحصربه‌فرد و تنوع در زمینه انواع تشک‌ها توانسته است در بازار این صنعت جایگاه بسیار برجسته‌ای را از آن خود کند و در میان رقبای خود به نامی آشنا تبدیل شود.

خرید تشک سفت در شرکت رویال

خرید تشک نرم یا تشک سفت در شرکت رویال

با مراجعه به وب‌سایت تشک رویال می‌توانید به‌راحتی اطلاعاتی درباره انواع تشک نرم یا تشک سفت، مقایسه قیمت‌ها و همچنین محصولات دیگری که در وب‌سایت آن وجود دارد، کسب کنید.

برای دریافت خدمات مشاوره‌ای نیز تنها کافی است از روش‌های مختلف موجود در سایت با تیم مجرب آن تماس بگیرید تا بهترین انتخاب را برای خرید تشک داشته باشید.  همچنین می‌توانید با مراجعه به درگاه اینترنتی رویال اصل از سایر محصولات این تیم اعم از انواع تشک فنری، انواع تشک مهمان و مسافرتی و … دیدن فرمایید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

جمع ­بندی

پس از خواندن توضیحاتی که به طور مجزا درباره تشک نرم یا تشک سفت بیان شد، اکنون زمان رسیدن به پاسخ این سؤال است که تشک نرم یا تشک سفت ؟ کدام یک را باید انتخاب کرد؟

به‌طورقطع نمی‌توان برتری را به یکی از این دو نوع نسبت داد. معیارهای متعددی در انتخاب هرکدام از آن­ها دخیل هستند؛ ازجمله: راحتی، سلیقه، قیمت، ساختار جسمانی بدن، بیماری­های مزمن مفصلی و … . در صورت وجود عارضه‌ای مانند دیسک کمر یا انواع دیگر بیماری­‌های مربوط به استخوان، با نظر متخصص می­توان انتخاب کرد که تشک نرم یا تشک سفت مناسب است. هرچند در بیش­تر مواقع برای این‌چنین افراد، نظر بر داشتن تشک­هایی با درجه متعادلی از سفتی هستند.

تشک­ های نرم به دلیل راحتی که در خواب ایجاد می­کنند، خواهان بیش­تری در میان مشتریان دارند. این در حالی است که میزان نرمی تشک هم باید متناسب و متعادل باشد؛ زیرا تشک ­های بسیار نرم به نوبه خود باعث ایجاد مشکلات جسمانی در فرد خواهند شد.

از انواع تشک­هایی که در اکثر موارد برای هر نوع سلیقه و شرایطی پیشنهاد

تشک رویال نرم یا سفت

تشک نرم یا تشک سفت ؟

می­شود، تشک­ های طبی – فنری هستند. این نوع از تشک­ها با حالتی نرم که به‌خاطر وجود فنرهایی در درون ساختار تشک است، انحنای بدن را حفظ می­کنند. درعین‌حال با میزان درجه سفتی که دارند، از ایجاد درد و مشکلات جسمانی نیز جلوگیری می­کنند.

تصمیم گیری

به طور خلاصه می­توان گفت، تشکی از نظر درجه نرمی یا سفتی مناسب است که بتواند حالت بدن را به‌درستی حفظ نماید. این در حالی است که وجود انواع برندهای تشک نرم و برندهای تشک سفت در بازار باعث شده است که حتی با آگاهی از موارد گفته شده در هنگام خرید تشک، خریدار با انبوهی از انتخاب‌ها مواجه شود.

خرید تشک نرم

خرید تشک نرم یا تشک سفت

 با راهنمایی­های مشاوران و کارشناسان فروش و از همه مهم­تر امتحان کردن تشک انتخاب شده، می­توان تشکی را با میزان متناسبی از نرمی و سفتی خریداری کرد. تشک نرم یا تشک سفت ؟ این در حالی است که برخی افراد به دلایلی مانند نبود فروشگاه مناسب و یا با مقایسه قیمت‌ها تمایل دارند که از فروشگاه‌هایی که به‌صورت آنلاین محصولات تشک خود را ارائه می‌کنند، سفارش تشک نرم یا تشک سفت را انجام دهند.

هرچند پیشنهاد می‌شود برای خرید تشک نرم به‌صورت حضوری اقدام کنید تا بتوانید بهترین تشک نرم را باتوجه‌به راحتی خود انتخاب کنید. همین موضوع برای خرید تشک سفت نیز صادق است. درنتیجه شما با سفارش تشک نرم یا تشک سفت می‌توانید تجربه‌ای راحت از خرید را داشته باشید.

بااین‌وجود برخی از فروشگاه‌ها با پشتیبانی و مشاوران برتری که دارند، به‌صورت آنلاین نیز مانند حضور فیزیکی به شما برای داشتن بهترین تشک نرم یا تشک سفت مناسب خودتان، کمک خواهند کرد.

محصولات تشک رویال:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

خرید تشک

خرید تشک نرم یا تشک سفت

برای خرید انواع تشک میتوانید روی مدل ها کلیک کنید : تشک های فنری متصل – تشک های فنری منفصل(پاکتی) – تشک های یک نفره – تشک های دو نفره

سؤالات متداول

  • بهترین تشک کدام نوع از تشک است؟

باتوجه‌به جمع‌بندی که بر اساس نظرات مردم به‌دست‌آمده است تشک طبی – تشک فنری و مموری فوم برای اکثر افراد مناسب عمل کرده است. هرچند هر شخصی باید باتوجه‌به شرایط جسمانی خود نوع تشک خود را انتخاب کند.

  • آیا هر تشک طبی برای افرادی که مشکلات جسمانی دارند مناسب است؟

این دسته از افراد برای جلوگیری از تشدید مشکلات بهتر است با متخصص خود مشورت و سپس با راهنمایی‌های فروشندگان، تشک مناسب خود را انتخاب کنند.

  • برای سفارش تشک نرم یا تشک سفت به‌صورت آنلاین باید چگونه اقدام کرد؟

هرچند خرید به‌صورت حضوری بسیار مناسب‌تر است؛ اما در شرایطی با انتخاب بهترین شرکت ارائه‌دهنده انواع تشک نرم یا تشک سفت می‌توان بهترین خرید آنلاین را داشته باشید.

سایر مقالات:

نکات مهم برای سالم ماندن تشک – 5 روش نگهداری از تشک
نکات مهم خرید تشک دونفره – 10 نکته که باید قبل از خرید بدانید
راهنمای خرید انواع تشک زمینی طبی – قیمت 1401 + بهترین تشک های زمینی طبی

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من