نکات آموزشی

6 مدل از بهترین سایبان های برقی فروشگاهی ضد فرسودگی+قیمت1402

6 مدل از بهترین سایبان های برقی فروشگاهی ضد فرسودگی+قیمت1402

سایبان های برقی جدید فروشگاهی ضد فرسودگی

آیا قصد خرید سایبان های برقی را دارید؟ به نظر شما خرید این محصول چه مزیت‌های را به دنبال دارد؟ تابه‌حال به این موضوع فکر کرده‌اید که اولین سایبان‌ها در کجا و توسط چه کسانی اختراع شده است؟ جالب است بدانید که این کالاهای پرکاربرد برای نخستین‌بار در تمدن مصر باستان و سوریه به اختراع رسید.

در آن زمان سایبان‌ها را با نام حصیرهای بافته تهیه و به مصرف می‌رسانند. این کالا یکی از مهم‌ترین محصولات در آن عصر به شمار می‌رفته که از اهمیت بالایی برخوردار شده بود؛ همچنین قابلیت جمع‌شدن نیز داشت و مکانی را برای نشستن روی آن تعبیه کرده‌ بودند.

در زمان‌های خیلی قدیم سایبان‌ها را به‌وسیله پارچه‌های نیمه شفاف همانند گاز طراحی و تولید می‌کنند که برای حافظت از پرده‌های گران‌قیمت مورداستفاده قرار می‌گرفتند. اگر شما هم قصد خرید سایبان های برقی را دارید؛ ولی نمی‌دانید که کدامین یک از آن‌ها به درد شما می‌خورد؛ پس به صفحه خوبی مراجعه کرده‌اید؛ چرا که در ادامه انواع سایبان برقی را به شما معرفی خواهیم کرد.

انواع سایبان های برقی

یکی از پرکاربردترین محصولات الکترونیکی، همین سایبان های برقی هستند که می‌توانند هم زمان راحتی و آسایش را برای کاربران خودشان به وجود بیاورند؛ اما در کل تمامی وسایل الکترونیکی به‌منظور رفاه بیشتر مردم اختراع و روانه بازار شدند که سایبان‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

سایبان برقی دوطرفه

یکی از باکیفیت‌ترین محصولات برقی، همین سایبان‌ مغازه از نوع برقی هستند که در میان همنوعان خودشان از زیبایی و جذابیت منحصربه‌فردی برخوردار شده‌اند. یک مورد از دلایل محبوبیت این کالای دوست‌داشتنی امکان باز و بسته کردن به‌صورت قرینه است.

آیا می‌دانستید که برای تولید این محصول از آلومینیوم استفاده کرده‌اند؟ پس به این منوال ماندگاری بالای این کالا به دلیل وجود همین فلز است. از دیگر فواید استفاده از این کالا می‌توان به دوام بالا در برابر شرایط هوایی نامساعد، شرایط تنظیم این محصول باتوجه‌به نور خورشید و قیمت مناسب باتوجه‌به ارائه کیفیت بالای آن است.

انواع سایبان های برقی

انواع سایبان های برقی

 

سایبان برقی چتری

کسانی که این مدل از سایبان‌ها را نصب می‌کنند در ابتدای کار آن را روی یک ستون بسیار بزرگ قرار می‌دهند و سپس با استفاده از تسمه‌های فلزی و نوار محصول را به حرکت در می‌آورند. آیا می‌دانستید که عملکرد این محصول درست همانند یک چتر است و هیچ فرقی در میان این دو کالا از لحاظ حرکتی ندارد!

اگر قصد خرید سایبان برقی چتری را دارید بدانید که این کالاها فقط می‌توانند سطح محدودی را پوشش بدهند و برای پوشش بیشتر باید کالاهای بیشتری را تهیه کنید. با نصب چندین مدل از این کالا می‌توانید در کافی‌شاپ یا رستوران خودتان یک فضای منحصربه‌فرد ایجاد کنید.

سایبان برقی فول باکس

اگر قصد اضافه‌کردن به میزان جذابیت محل کار خود را دارید، پیشنهاد می‌دهیم سایبان های برقی فول باکس را تهیه و خریداری کنید. دلیل عمر زیاد این محصول وجود آلومینیوم سبک در بدنه آن‌ها است. یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های استفاده از این کالا ایمینی بالایی است که به کاربر خودش اهدا می‌کند.

آیا می‌دانستید که کاور این محصول تمام اجزای آن را پوشش می‌دهد و بعد از جمع‌شدن سایبان را درون یک اسکلت ویژه نگهداری می‌کند؟ همچنین شما این امکان را دارید که با استفاده از ریموت‌کنترل این محصول آن را بازو بسته کنید؛ به همین دلیل محصول فول باکس از محبوبیت بالایی برخوردار شده است.

سایبان کلاسیک برقی

مدل کلاسیک یکی از قدیمی‌ترین نوع سایبان بوده که از نظر جنس شباهت بسیار زیادی با سایبان‌های باکس دارند؛ البته باید این موضوع را نیز قید کرد که بارزترین تفاوت این محصول در شکل و ظاهر آن‌ها است. این مدل از سایبان‌ها فاقد کاور هستند و به همین دلیل از قیمت بسیار مناسبی برخوردار شده‌اند.

اگر قصد این مدل از سایبان‌ها را دارید بدانید که در دو نوع بکسلی و زنجیری طراحی و روانه بازار شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را در مکان‌های نظیر کافی‌شاپ و رستوران نصب کنید.

سایبان کرکره‌ای برقی

نمونه‌ای دیگر از سایبان های برقی نوع کرکره‌ای آن است که شباهت بسیار زیادی با درهای کرکره‌ای دارد و به همین دلیل نام او را کرکره‌ای برقی گذاشته‌اند. طراحان این محصول در هنگام تولید آن از پوشش‌ها خاصی استفاده کرده‌اند و از مهم‌ترین ویژگی‌های آن می‌توان به دوام بالای این محصول در برابر شرایط محیطی اشاره کرد.

سایبان باکسی برقی

این مدل از سایبان‌ها برقی دارای یک باکس هستند که بعد از باز و بسته‌شدن، سایبان در درون آن قرار می‌گیرد. اگر می‌خواهید محصولی را خریداری کنید که از فضای کمی برخوردار شود؛ متخصصان و طراحان این مجموعه نوع باکسی برقی را به شما پیشنهاد خواهند داد.

این کالا را می‌توان در فضاهایی نظیر باغ و حیاط نصب کرد؛ همچنین کسانی از مکانی به نام پارکینگ بهره‌مند نشده‌اند، ‌ می‌توانند با نصب‌کردن این کالا از تمامی وسایل خودشان نظیر ماشین محافظت کنند.

کاربرد سایبان های برقی

این مدل از سایبان‌ها از ویژگی‌های زیادی برخوردار شده‌اند و به دلیل منحصربه‌فرد بودن یک جایگزین عالی برای سایبان‌های مکانیکی به شمار می‌روند. در گذشته‌های دور این مدل از وسیله‌ها را فقط در رستوران‌ها و مغازه‌ها می‌توانستیم ببینیم.

اما باگذشت زمان و آشناشدن انسان‌ها با ویژگی‌های بسیار زیاد این محصول از آن در فضاهای بسیار متفاوتی استفاده می‌کنند. در ادامه برخی از کاربردهای این محصولات را به شما ارائه می‌دهیم. اگر زمانی قصد تعمیر سایبان را داشتید حتما به نمایندگی آن مراجعه کنید.

انواع سایبان های برقی- سایبان تراس برقی

انواع سایبان های برقی- سایبان تراس برقی

 

سایبان برقی پارکینگ

اگر قصد دارید که از ماشین خودتان در برابر سرما و گرما، باران و باد فصل‌های سال مختلف مراقبت کنید، ‌ تهیه و نصب سایبان به شما پیشنهاد می‌شود. به‌طورقطع قرارگیری هر خودرویی در چنین شرایطی علاوه بر اینکه از تبخیرشدن بنزین جلوگیری می‌کند، ‌ باعث خنک ماندن فضای داخلی ماشین نیز خواهد شد.

همچنین باید این مورد را نیز قید کرد که با استفاده از این محصول می‌توانید از ماشین خود در برابر برف محافظت کنید. تعیین ابعاد این سایبان باتوجه‌به خودرو شما انجام خواهد شد؛ پس در این باره نگرانی نداشته باشید.

سایبان تراس برقی

یک مورد از کاراهای که می‌توانید از طریق آن فضای بالکن خودتان را بسیار دلنشین و زیبا کنید و قادر باشید در آن مکان خاطره‌های نابی را ثبت کنید، ‌ فرایند نصب سایبان‌ها برقی روی تراس است. به طور معمول شما می‌توانید این کالا را بین ۳ الی ۶ متر نصب کنید.

سایبان برقی پنجره

اگر قصد دارید که نورگیر پنجره‌های خودتان را کم کنید، پیشنهاد می‌دهیم که از سایبان های برقی پنجره استفاده کنید. با نصب این مدل از کالاها علاوه بر کاهش نور خورشید قادر هستید که از کثیف‌شدن شیشه‌ها توسط برف‌وباران جلوگیری کنید.

از مهم‌ترین کاربردهای سایبان های برقی پنجره می‌توان به محصولات زیر اشاره کرد:

 • تالارهای پذیرایی
 • کارخانه‌ها
 • کافی‌شاپ و رستوران
 • حیاط
 • روف‌گاردن
 • استخر

مزایای نصب سایبان های برقی

سایبان های برقی در این روزها از طرف‌داران بسیار زیادی برخوردار شده است؛ البته که دلیل این محبوبیت مزیت‌های بسیار زیاد این کالا است. در ادامه متن توضیحات کلیدی درباره این کالا با شما در میان خواهیم گذاشت.

تبلیغات

خیلی از شرکت‌ها و برندها سایبان‌‌های از نوع برقی را برای تبلیغات بسیار مناسب می‌دانند؛ زیرا قادر هستید که با خرید این محصول هم زمان نام شرکت و لوگوی خودتان را روی آن حک کنید.

تنظیم و ایجاد شرایط مطلوب

بدون تردید یکی از دلایل محبوبیت این کالا روی درب هر مغازه‌ای امکان تنظیم آن باتوجه‌به نیاز کاربر خودشان است. موتور و ریموت‌کنترل در این محصولات فرایند بازو بسته‌شدن و تغییر اندازه را از راه دور برای هر شخصی امکان‌پذیر کرده‌اند.

تنوع طرح و رنگ

در هنگام انتخاب سایبان های برقی به عوامل مختلفی نظیر طرح سنگ ساختمان، رنگ ساختمان و… دقت کنید تا هماهنگی را در میان کالا و ساختمان به وجود بیاورید. البته با توجه‌ به تولید این محصولات در طرح‌های مختلفی دست هر خریداری در هنگام انتخاب باز خواهد بود؛ به همین دلیل قادر هستند که باتوجه‌به سلیقه خودتان خرید کنید.

مزایای نصب سایبان های برقی- سایبان کرکره‌ای برقی

سایبان های برقی- سایبان کرکره‌ای برقی

 

مقاومت بسیار بالا

سایبان های برقی به دلیل نحوه ساختی که دارند در برابر شرایطی نظیر باران و باد و برف از مقاومت بسیار بالایی برخوردار شده‌اند. دلیل این مقاومت استفاده بهترین متریال‌های موجود در بازار برای بدنه کالا است؛ به همین علت باتوجه‌به ضدتعریق، ضدزنگ زدگی و کیفیت بالا این محصولات می‌توانید به‌راحتی و با اطمینان بالا آن‌ را خریداری و سال‌های طولانی از این محصول استفاده کنید.

از دیگر مزیت‌های نصب سایبان های برقی می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • ایجاد محیطی زیبا و دلنشین در تراس یا روف‌گاردن
 • محافظت از وسایل نقلیه در برابر آفتاب و باران
 • نصب آسان
 • امکان جابه‌جای راحت
 • انجام فرایند نورپردازی با استفاده از سیستم‌های نورپردازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.