نکات آموزشی

3ویژگی تشک مناسب درد مفاصل– قیمت تشک طبی 1403+خرید از تولیدی

تشک رویال مدل رز یک‌ نفره

2,300,000 تومان3,300,000 تومان
تشک رویال مدل رز یک‌ نفره و دو نفره چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک رویال مدل رز یک‌ نفره و دو

تشک رویال مدل پرستیژ دو نفره

13,100,000 تومان14,050,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره

15,650,000 تومان18,100,000 تومان
تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره نکات مهم در انتخاب جنس تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا یک نفره

4,450,000 تومان6,300,000 تومان
برند: رویال نوع : طبی - فنری اندازه: یک نفره ابعاد: 90 در 200 سانتی متر ابعاد: 120در 200 سانتی متر  

تشک مناسب درد مفاصل

استفاده از تشک مناسب درد مفاصل نوعی درمان برای افراد مبتلا به این بیماری حساب می‌آید. اگر از درد مفاصل و نقاطی مانند کمر و گردن رنج می‌برید، تهیه کردن یک تشک مناسب با شرایطتان ضروری است؛ زیرا خوابیدن در صورت استفاده از تشک مخصوص درد مفاصل، مشکل شما حادتر نمی‌شود.

گاهی با انتخاب و استفاده از تشک‌های نامناسب، بدن هنگام خواب در حالتی قرار می‌گیرد که درد تشدید شود و خستگی عضلات و افزایش درد را در پی خواهد داشت.

در مقابل استفاده از تشک استاندارد و تشک مناسب درد مفاصل، با گذشت مدت کوتاه علائم بهبود و ترمیم را در فرد آشکار می‌کند و بدن این فرصت را دارد که در طول شب علاوه بر استراحت مسیری از درمان را طی کند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

در ادامه با بررسی بیشتر تشک مناسب درد مفاصل و همچنین بررسی بهترین مدل تشک برای درد مفاصل، مزایای تشک درد مفاصل، معایب تشک درد مفاصل و تشک برای درمان درد مفاصل با ما همراه باشید.

تشک مناسب درد مفاصل

ویژگی تشک مخصوص افرادی که درد مفاصل دارند

از آنجایی که تشک مناسب درد مفاصل نوعی درمان نیز به حساب می‌آید، باید در انتخاب آن نهایت دقت و حساسیت اعمال شود. در ادامه به بررسی ویژگی تشک درد مفاصل و انواع تشک درد مفاصل می‌پردازیم.

راهنمای خرید تشک برای درد مفاصل و برخی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که هنگام خرید تشک درد مفاصل باید به آن‌ها دقت کرد در ادامه بررسی شده‌اند.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری


تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان


تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان


مقایسه

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان

3,630,000 تومان
تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان بهترین تشک برای نوجوانان باید چه مشخصاتی داشته باشد؟ جنس تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان بهترین است و شما با خرید این مدل تشک باکیفیت می‌توانید خواب مناسبی را برای فرزندان خود فراهم کرده و زمینه رشد فکری و جسمی آن‌ها را تأمین کنید. معرفی تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان فلورا از آن دسته تشک‌هایی است که مناسب افراد وزن متوسط به بالا است و قسمت‌های بالا به‌واسطه اسفنج و قسمت پایین به‌وسیله فوم پوشش می‌یابد. تعداد فنر یک‌نفره و نوجوان تشک فلورا ۲۹۸ بوده و


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره

5,030,000 تومان7,620,000 تومان
تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره چه ساختاری دارد؟ تشک مدل لوتوس برند رویال از تشک‌های طبی فنری باکیفیتی است که فنرهای آن از نوع بونل طراحی شده‌اند. شکل کلی فنرها در این تشک به صورت ساعت شنی است و این مدل از فنرهای متصل ریز ساخته می‌شود. ریز بودن فنرهای استفاده شده در تشک سوپر طبی فنری رویال مدل لوتوس باعث می‌شود تا از حالت فنری تشک کاسته شود و سخت‌تر از تشک‌های فنری معمولی باشد. مفتول فولادی که جهت تقویت این تشک در نظر گرفته شده به صورت شکل است و به تعداد 10 عدد در نوع یک


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل اسلیپ نوجوان


تشک رویال مدل اسلیپ نوجوان


مقایسه

تشک رویال مدل اسلیپ نوجوان

2,875,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دونفره


تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دونفره


مقایسه

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره

14,035,000 تومان16,210,000 تومان
تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره نکات مهم در انتخاب جنس تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره به دلیل اهمیتی که در کیفیت خواب و سلامتی جسمی دارند، یکی از موضوعات مهمی هستند که شما باید با دیدی آگاهانه آن‌ها را رعایت کنید. چراکه شما قرار است تشک را با یک نفر دیگر شریک شوید؛ در نتیجه بسیار مهم است که با خرید تشک ارتوپدیک ریباند دونفره استاندارد، هر دوی شما احساس راحتی کنید. معرفی تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره این تشک برای افرادی که وزن بالا (۱۲۰ کیلو به بالا) و همچنین


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

ویژگی تشک مخصوص افرادی که درد مفاصل دارند

اجزای تشکیل دهنده تشک باید بررسی شوند

اجزای تشکیل دهنده تشک در واقع معرفی کننده تشک محسوب می‌شود. اگر بدانید تشک از چه اجزایی تشکیل شده پس به راحتی متوجه خواهید شد که به درد مشکل شما می‌خورد یا خیر. به طور مثال اگر شما به تشک نرم احتیاج دارید پس باید یکی از اجزای تشکیل دهنده تشک فنر باشد؛ زیرا فنر موجب می‌شود تشک نرم و منعطف باشد.

برای کسانی که از درد مفاصل رنج می‌برند، استفاده از تشک‌های پر فنر و نرم توصیه نمی‌شود؛ چرا که عضلات در هنگام خواب در تشک فرو رفته و موجب تشدید درد می‌شود.

تشک باید از کمر محافظت کند

تشک مناسب درد مفاصل باید به گونه‌ای باشد که از کمر محافظت کند. بدن هر فرد دارای قوس‌های طبیعی است که مختص بدن اوست، تشک مناسب با بدن هر فرد از این قوس‌ها و در نهایت از ستون فقرات حمایت و محافظت می‌کند.

لازم به ذکر است که طبق تحقیقات و مطالعات بالینی مشخص شده است که تشک‌های با سفتی متوسط نسبت با تشک‌های با سفتی بالا، برای درد مفاصل مناسب‌ترند.

سفتی و نرمی تشک متعادل باشد

حد واسط بودن سفتی و نرمی تشک امر بسیار ضروری و مهمی است. تشک مناسب درد مفاصل نباید خیلی نرم و خیلی سفت باشد؛ زیرا تشک سفت موجب ایجاد درد در نقاط فشار شده و باعث وخیم‌تر شدن حال بیمار می‌شود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

در مقابل تشک نرم موجب می‌شود تعادل بین بدن و ستون فقرات برهم خورده و عضلات در تشک فرو رود و درد دو چندان شود. در نتیجه تشک مناسب درد مفاصل بهتر است تشکی باشد که از لحاظ سفتی یا نرمی حد واسط باشد.

در صورتی که بیمار احساس کند که در برخی موارد نیاز به یک پشتی سفت دارد، بهتر است به جای انتخاب یک تشک سفت، بالشتک تهیه کرده و در مواقع نیاز از آن استفاده کند.

مزایای تشک مناسب درد مفاصل

تشک‌های طبی مزایای بسیار زیادی دارند. یکی از مزایای تشک طبی مناسب بودن آن‌ها برای درد مفاصل و حتی تا حدودی بهبود این دردهاست. خواب باکیفیت با تشک مناسب درد مفاصل تا حدود زیادی دردها را تسکین می‌بخشد. برخی از مزایای تشک مخصوص درد مفاصل شامل موارد زیر می‌شوند.

مزایای تشک مناسب درد مفاصل

بدن را در وضعیت مطلوب قرار می‌دهد

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از تشک مناسب درد مفاصل این است که مناسب با بدن و عادات فرد انتخاب و خریداری می‌شود. به همین دلیل بدن را در وضعیت مطلوبی قرار داده و از دردها کاسته می‌شود. در صورت تداوم از تشک ویژه درد مفاصل رفته‌رفته آثار بیماری کاهش و ناپدید می‌شود.

محصولات تشک:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

موجب کاهش درد‌های بدن می‌شود

تشک مناسب درد مفاصل نسبت به تشک معمولی فشار کمتری به بدن وارد می‌کند. در صورتی که 8 ساعت از تشک معمولی استفاده کنید، متوجه ایجاد فشار در برخی نقاط بدن و پیدایش درد در جای‌جای بدن می‌شوید. یکی از مزایای مهم استفاده از تشک درد مفاصل، کاهش فشار و حتی تسکین درد است.

کیفیت خواب را بالا می‌برد

کسانی که با درد مفاصل دست و پنجه نرم می‌کنند همواره به دنبال یک خواب راحت می‌گردند. تشک مناسب درد مفاصل به دلیل ساختاری که دارد تا حدودی درد را کاهش داده و کیفیت خواب را بالا می‌برد. به همین دلیل توصیه می‌شود که بیماران حتماً از تشک مخصوص استفاده کنند.

انواع تشک برای درد مفاصل

برای رهایی از شر درد مفاصل تشک‌های مختلفی طراحی و روانه بازار شده است. کافی است بیمار با توجه به مشکلی که دارد ویژگی‌های تشک را بررسی کرده و آن را خریداری کند. بعد از مدت کوتاهی استفاده از تشک طبی علائم بیماری کاهش پیدا می‌کند. برخی از تشک‌های مخصوص درد مفاصل در ادامه معرفی شده‌اند.

انواع تشک برای درد مفاصل

تشک طبی هیبریدی

تشک هیبریدی برای درد مفاصل گزینه بسیار مطلوبی است. این تشک از فنرهای منفصل تشکیل شده و با لایه‌ای از لاتکس کاور شده است. تشک هیبریدی درجه سفتی 7 تا 9 دارد. این عدد حد واسط است و برای کسانی که درد مفاصل دارند و عمل جراحی دیسک کمر داشته‌اند، توصیه می‌شود.

تشک طبی لاتکس

تشک طبی لاتکس از لایه‌ای از فوم سرد تشکیل شده است که چگالی بالا دارد و سپس با لایه‌ای از لاتکس پوشیده شده است. این تشک پشتیبانی از کمر را بسیار عالی انجام می‌دهد و باعث کاهش درد و ترمیم سریع آن می‌شود. تشک طبی لاتکس، تشک مناسب درد مفاصل محسوب می‌شود.

تشک طبی پریمیوم

تشک طبی پریمیوم مخصوص افراد با وزن بالا است. این تشک برای افراد سنگین وزنی که عمل جراحی دیسک کمر انجام داده‌اند و درد مفاصل دارند، پیشنهاد می‌شود. سفتی این تشک بین 6 تا 10 بوده و ضخامت کمی دارد.

به همین دلیل بهتر است روی تخت‌های بلند استفاده شود. تشک طبی پریمیوم به دلیل پشتیبانی و توزیع وزن بدن در جهات مختلف و ایجاد تعادل بین ستون فقرات، نوعی تشک مناسب درد مفاصل محسوب می‌شود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تشک مخصوص درد مفاصل مدل رویال

تشک رویال یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان تشک طبی در ایران است. این شرکت کلیه محصولات خود را با مرغوب‌ترین متریال وارد بازار کرده است. در صورت استفاده از تشک مناسب درد مفاصل رویال، خواب باکیفیت را تجربه خواهید کرد.

برای خرید تشک مخصوص درد مفاصل به سایت تشک رویال مراجعه و بعد از بررسی ویژگی‌ها و همچنین قیمت تشک مخصوص درد مفاصل، تشک مدنظر را انتخاب و خریداری کنید.

تشک مخصوص درد مفاصل مدل رویال

سؤالات متداول

  1. تشک مناسب درد مفاصل چه تشکی است؟

این تشک باید سفتی متعادل داشته باشد و از کمر پشتیبانی کند.

  1. مزایای تشک درد مفاصل چیست؟

درد را کاهش و ترمیم می‌کند، خواب راحت را به ارمغان می‌آورد.

  1. آیا تشک مخصوص درد مفاصل وجود دارد؟

بله شرکت رویال، این نوع تشک را تولید و روانه بازار می‌کند. برای مشاهده این تشک به بخش فروشگاه سایت رویال مراجعه کنید.

سخن پایانی

در صورت ابتلا به بیماری‌هایی مانند دیسک کمر، مشکلات ستون فقرات و درد مفصل، حتماً باید این بیماری‌ها را جدی گرفته و در صدد درمان باشید. اولین قدم جهت بهبود این بیماری استفاده از تشک طبی مخصوص است.

شرکت رویال یکی از قدیمی‌ترین تولید‌کنندگان تشک طبی در ایران است که انواع تشک طبی را تولید و روانه بازار ساخته است. جهت اطلاع از محصولات به فروشگاه آنلاین تشک رویال مراجعه کنید.

در این مقاله سعی بر آن بود که تشک مناسب درد مفاصل و مزایا و معایب آن را بررسی و ارائه کنیم تا در صورت نیاز از آن بهره بگیرید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سایر مقالات:

6ویژگی تشک مناسب درد گردن– قیمت تشک طبی 1402+ خرید از تولیدی
4ویژگی تشک مناسب درد کمر– قیمت تشک طبی 1402+ خرید از تولیدی
زمان مناسب خواب برای 9 گروه سنی_ میزان خواب کافی برای افراد

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من