نکات آموزشی

معرفی 4 مدل از تشک های مخصوص بارداری + قیمت

تشک های مخصوص بارداری

تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان

قیمت اصلی 3,315,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,650,000 تومان است.
تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان اگر قصد خرید تشکی مناسب افرادی با وزن متوسط را دارید، ما خرید تشک

تشک رویال مدل نیلوفر نوجوان

قیمت اصلی 2,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,000,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان

قیمت اصلی 7,750,000 تومان بود.قیمت فعلی 6,200,000 تومان است.
تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان چه عواملی باعث شده‌اند تا قیمت تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان نسبت به

تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره

4,600,000 تومان5,150,000 تومان
طراحی تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره چگونه است؟ تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره یکی

تشک های مخصوص بارداری

تشک های مخصوص بارداری نه ‌تنها برای خانم‌های باردار طراحی شده‌اند تا راحتی و آسایش را در طول ماه‌های بارداری تجربه کنند؛ بلکه به طور معجزه‌آسا حتی بر روی سلامتی جنین در حال ‌رشد در شکم مادر نیز تأثیر می‌گذارند.

با ما همراه باشید تا در مقاله زیر اطلاعات مفیدی را درمورد تشک بارداری و بالش بارداری در اختیارتان قرار دهیم.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

کاربرد تشک‌های طبی برای بانوان باردار

در دوره بارداری خواب راحت می‌تواند یک چالش بزرگ برای زنان باردار باشد. به همین دلیل استفاده از تجهیزات خواب مخصوص می‌تواند به حفظ کیفیت خواب آنها کمک کند. در این زمینه استفاده از تشک های مخصوص بارداری که محافظتی برای بدن زنان فراهم کنند و از آسیب به جنین در طول خواب جلوگیری کنند، بسیار حائز اهمیت است.

 خوابیدن بر روی شکم در این دوره می‌تواند برای سلامت مادر و جنین خطرناک باشد؛ بنابراین انتخاب تشک مناسب دوران بارداری بانوان می‌تواند به حل بسیاری از مشکلات خواب زنان باردار کمک کند. البته لازم به ذکر است گفته شود که قیمت تشک بارداری نسبت به بقیه کالاهای خواب بسیار مناسب‌تر است.

کاربرد تشک‌های طبی برای بانوان باردار

تشک های مخصوص بارداری


تشک رویال مدل پرستیژ نوجوان
مقایسه

تشک رویال مدل پرستیژ نوجوان

5,820,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان


تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان


مقایسه

تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان

2,310,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان اگر قصد خرید تشکی مناسب افرادی با وزن متوسط را دارید، ما خرید تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این تشک با خاصیت طبی بودن خود می‌تواند برای نوجوانانی که در سن رشد هستند، بسیار کاربردی باشد. معرفی تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان این نوع تشک جزو تشک‌های طبی بوده و برای استفاده افراد با وزن متوسط طراحی شده است. در ساخت تشک مدیکال لایت، فنر به کار نرفته و هسته اصلی تشک با فوم و بقیه قسمت‌ها با اسفنج ساخته شده‌اند؛ بنابراین نوع تشک سفت و طبی


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره

5,030,000 تومان7,620,000 تومان
تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره چه ساختاری دارد؟ تشک مدل لوتوس برند رویال از تشک‌های طبی فنری باکیفیتی است که فنرهای آن از نوع بونل طراحی شده‌اند. شکل کلی فنرها در این تشک به صورت ساعت شنی است و این مدل از فنرهای متصل ریز ساخته می‌شود. ریز بودن فنرهای استفاده شده در تشک سوپر طبی فنری رویال مدل لوتوس باعث می‌شود تا از حالت فنری تشک کاسته شود و سخت‌تر از تشک‌های فنری معمولی باشد. مفتول فولادی که جهت تقویت این تشک در نظر گرفته شده به صورت شکل است و به تعداد 10 عدد در نوع یک


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل نیلوفر یک‌ نفره


تشک رویال مدل نیلوفر یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال مدل نیلوفر یک‌ نفره

1,865,000 تومان2,530,000 تومان
تشک رویال مدل نیلوفر یک‌ نفره چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک مدل نیلوفر از انواع تشک‌های برند رویال است که از فنرهای متصل به هم ساخته می‌شود. این فنرها به هم گره خورده‌اند و با یک میله مرزی طراحی شده‌اند تا حالت تشک به خوبی حفظ شود. متصل بودن فنرها در ساختار این تشک باعث می‌شود تا وزن فرد به طور یکنواخت روی آن پخش شود. این ویژگی به این معنی است که حرکت در هر طرف تشک به طرف دیگر آن منتقل می‌شود. در طراحی تشک رویال مدل نیلوفر یک‌ نفره از موکت ترموفلت به وزن 1150 گرم استفاده می‌کنند


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

مزایای استفاده از تشک های مخصوص بارداری

تشک های مخصوص بارداری با استفاده از تکنولوژی‌های های پیشرفته و کیفیت بادوامی که دارند بهترین انتخاب برای مادران باردار هستند. راهنمایی خرید تشک بارداری و مزایای آن شامل موارد زیر می‌شوند.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

کنترل فشار وارد شده بر جنین

استفاده از تشک‌های بارداری به زنان کمک می‌کنند تا جنین در بهترین حالت درون بدن مادرها قرار بگیرد. شما با رعایت فرم صحیح بدن در طول دوره بارداری می‌توانید از وقوع آسیب‌های جدی به جنین جلوگیری کنید و به‌طورکلی باعث سلامت و آرامش جنین خود شوید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

کمک به خواب بیشتر مادران با استفاده از تشک های مخصوص بارداری

استفاده از تشک های مخصوص بارداری مناسب می‌توانند به طرز قابل‌توجهی بر کیفیت خواب مادر باردار تأثیر بگذارند. با انتخاب یک کالای خواب مناسب می‌توانید به‌درستی نیاز خواب روزانه خود را برطرف کنید.

 استراحت کافی مادر باردار به حفظ سلامتی و کاهش تنش‌ها و ناراحتی‌ها در بدن او کمک می‌کند و استفاده از تشک‌های طبی بارداری می‌توانند در این زمینه به‌شدت سودمند باشند.

پیشگیری از کمردرد بانوان باردار

به‌منظور کاهش کمردرد در زنان باردار تشک‌های طبی بسیاری طراحی شده‌اند که قسمت‌های برجسته آن بین پاها و زانوی مادران قرار می‌گیرند. این طراحی باعث می‌شود تا فشار از بخش کمر مادر کاسته شده و به او در جلوگیری از کمردرد کمک کند. علاوه بر این تشک های مخصوص بارداری در کاهش دردهای زانو نیز مؤثر هستند.

پیشگیری از کمردرد بانوان باردار

تشک های مخصوص بارداری

ویژگی تشک های مخصوص بارداری

تشک های مخصوص بارداری با ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای که دارند خود را از سایر کالا خواب‌ها متمایز می‌کنند که برخی از این ویژگی‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • تشک‌های بارداری به‌راحتی در ماشین لباسشویی قابل شستشو هستند؛ بنابراین استفاده از آنها بسیار ساده است و همچنین بعضی از این مدل تشک‌ها همراه با کاور و رویه جداگانه عرضه می‌شوند که فرایند شستشوی آنها را آسان‌تر می‌کند.
 • تشک مناسب بارداری برای کمردرد و دردهای شکمی بسیار مؤثر هستند و این دردها را کاهش می‌دهند.
 • بعد از دوره بارداری، تشک‌ها ویژگی‌های مناسبی برای شیردهی به نوزاد دارند. آنها مکان مناسبی برای شیردهی را ایجاد می‌کنند و همچنین پوشش عالی‌ای برای ناحیه پشت بدن فراهم می‌کنند به همین دلیل پس از دوران بارداری نیز کاربرد بسیاری خواهند داشت.

نکات مهم در خرید تشک های مخصوص بارداری

انواع تشک های مخصوص بارداری بر اساس نکات و اصول خاصی خریداری می‌شوند که این نکات مهم شامل موارد زیر هستند:

 • هنگام خرید تشک توصیه می‌شود که به دنبال بهترین تشک برای خانم‌های باردار باشید. این محصولات به ستون مهره‌ها و پرکردن گودی کمر توجه بسیاری دارند.
 • رویه تشک باید سفت و محکم باشد تا در هنگام استفاده از آن گودی نسازد و شیبی ایجاد نکند.
 • جنس پارچه رویه تشک‌ها نیز بسیار مهم هستند؛ بنابراین بهتر است پارچه‌ها از الیاف ضد حساسیت و ترموباند ساخته شده باشند تا زمانی که فرد روی آن دراز می‌کشند باعث تعریق نشوند.
 • تنظیم دمای بدن مادر باردار نیز در این مورد اهمیت دارد. حتماً تشکی را انتخاب کنید که در فصول تابستان و زمستان دمای بدن مادر را متعادل نگه دارد.
 • همچنین ارتفاع تشک های مخصوص بارداری باید استاندارد باشند تا ورود و خروج از رختخواب را برای مادران آسان‌تر کنند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

انواع تشک های مخصوص بارداری

 همان‌طور که می‌دانید بی‌شک آرامش و راحتی زنان باردار در طول دوره بارداری از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما در این میان انتخاب یک تشک مناسب نیز برای آنان نیز بسیار حیاتی است. انواع تشک های مخصوص بارداری شامل موارد زیر می‌شوند.

محصولات تشک:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

تشک ارتوپدیک

یکی از ویژگی‌های حیاتی تشک های مخصوص بارداری این است که توانایی پشتیبانی کامل بدن فرد را داشته باشند. تشک‌های ارتوپدیک این نیاز بدن بخصوص برای بانوان باردار را برآورده کرده‌اند و وقتی خانم‌هایی که باردار هستند روی آنها دراز می‌کشند، همه بدنشان توسط این نوع تشک حمایت می‌شود.

برخی از انواع تشک‌های ارتوپدیک به ‌عنوان فول ارتوپدیک شناخته می‌شوند و ویژگی‌های منحصربه‌فردی را به زنان باردار ارائه می‌دهند.

تشک ارتوپدیک

تشک های مخصوص بارداری

تشک فنر پاکتی

 در این تشک مجموعه‌ای از فنرها به‌صورت جدا از یکدیگر در پاکت‌ها قرار گرفته‌اند و در نتیجه قادر خواهند بود بدن شما را به طور کامل پشتیبانی کنند. به‌این‌ترتیب مفاصل، ستون فقرات کمر و ناحیه گردن در این تشک‌ها به طور مؤثری قرار می‌گیرند و که باعث کاهش دردهای کمر و بدن می‌شوند.

تشک طبی لاتکس

ماده اولیه این تشک طبی، لاتکس طبیعی  با رویه پنبه‌ای است که با پشتیبانی عالی از کمر و گردن خواص ارتوپدی و ارگونومی استاندارد بدن را در هنگام خواب پوشش می‌دهد. تشک طبی لاتکس برای افراد بارداری که دچار دیسک کمر، آرتروز گردن، زخم بستر و یا درد مفاصل هستند، مناسب است.

مشخصات این تشک مخصوص بارداری شامل موارد زیر است:

 • برند: دانلوپیلو آلمان
 • ابعاد ۱۰۰٫۲۰۰ سانتیمتر
 • ارتفاع ۲۰ سانتیمتر
 • ظرفیت تا ۹۰ کیلوگرم
 • بدون فنر و تاپر
 • دارای ۵ سال گارانتی تعویض
 • دارای ضمانت اصالت و سلامت کالا

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تشک طبی مموری فوم لاتکس

این تشک از تشک های مخصوص بارداری است که از فناوری دولایه فوم مدرن لاتکس و مموری فوم استفاده می‌کنند. راحتی تشک به دلیل وجود یک‌لایه ۴ سانتی‌متری مموری فوم است.

 علاوه بر این حضور لایه لاتکس طبیعی نیز در تشک به پشتیبانی از ستون فقرات و کاهش فشار در ۷ ناحیه اصلی بدن که شامل سر، گردن، شانه، کتف، لگن، باسن و ساق پا هستند، کمک می‌کند به همین دلیل این تشک قابلیت ارائه حمایت و آسایش برای بدن خانم‌های باردار را در هنگام خواب دارد.

مشخصات تکمیلی تشک طبی مموری فوم شامل موارد زیر است:

 • جنس لاتکس 100% طبیعی با روکش پنبه‌ای و ۴ سانتی‌متر مموری فوم
 • برند دانلوپیلو آلمان
 • ابعاد ۱۰۰٫۲۰۰ سانتی‌متر
 • ارتفاع ۲۲ سانتی‌متر
 • ظرفیت تا ۹۰ کیلوگرم
 • بدون فنر و محافظ تشک
 • دارای ۵ سال گارانتی تعویض
 • دارای ضمانت اصالت و سلامت کالا
تشک طبی مموری فوم لاتکس

تشک های مخصوص بارداری

مواد به‌ کار رفته در تشک های مخصوص بارداری

هنگام خرید تشک های مخصوص بارداری باید به رعایت الیاف استفاده شده در آن توجه کنید. امروزه مشتریان بسیاری به محصولاتی که از مواد سازگار با محیط‌زیست تولید شده‌اند توجه ویژه‌ای می‌کنند. بااین‌حال هنوز برخی از تشک‌ها با استفاده از مواد مصنوعی نامطلوب، چسب‌های مضر و حتی سموم تولید می‌شوند.

 الیاف 100%  لاتکس یکی از بهترین مواد برای ساخت تشک های مخصوص بارداری است که از شیره‌های ارگانیک درخت تولید می‌شوند. همچنین وجود لایه‌های بدون درز در ساختار تشک‌ها نیز اهمیت بسیاری دارند. این لایه‌ها می‌توانند در کاهش نفوذ گردوغبار و سایر عوامل ناخواسته داخل تشک کمک کنند.

بالش‌های مناسب برای خانم‌های باردار

بالش بارداری یکی از محصولات بسیار مناسب برای این دوران حاملگی است. این بالش‌ها می‌توانند در جلوگیری از بیداری‌های شبانه و غلت‌خوردن مادر و حتی خفگی جنین جلوگیری کنند. همچنین به دلیل ساختار مناسب می‌تواند در کاهش درد کمر نیز تأثیرگذار هستند.

اگر شما هم با سؤال کدام مدل بالش بارداری بهتره، روبه‌رو هستید باید به شما بگویم که در حال حاضر بالش‌های بارداری در دو شکل یو و سی تولید می‌شوند؛ اما مشتریان بیشتر محبوب مدل یو هستند و آن را انتخاب می‌کنند.

شکل بالش مدل یو این‌گونه است که هر دو طرف بدن مادر را به‌وسیله خودپوشش می‌دهد. این نوع بالش برای مادرانی که با کمردرد شدید مواجه هستند، بیشتر توصیه می‌شود و قیمت بالش بارداری و شیردهی نوزاد به شکل یو بسیار مناسب‌تر است.

 شکل بالش مدل سی این‌گونه است که حجم و اندازه کمتری نسبت به مدل یو دارد؛ بنابراین برای تخت‌های کوچک بسیار مناسب است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

  آسایش و راحتی با تشک‌های رویال

تولیدی تشک رویال یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تشک های مخصوص بارداری، انواع کالاهای خواب، بالش‌های بارداری و… است که توانسته است با داشتن بهترین کیفیت مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گیرد.

 اگر ذهن شما هم با سؤال تشک و بالش بارداری از کجا بخرم درگیر شده است، بهتر است به شما بگوییم که با خرید از تولیدی ما می‌توانید آسایش و راحتی را هم به خانم باردارتان و هم برای جنینتان فراهم کنید؛ بنابراین با خرید از ما بهترین لحظات را تجربه کنید.

  آسایش و راحتی با تشک‌های رویال

تشک های مخصوص بارداری

 سخن پایانی

تشک های مخصوص بارداری با استفاده از فناوری‌های خنک‌کننده و داشتن استحکام بالا به‌منظور ارائه راحتی و پشتیبانی خانم‌های باردار در بازار مصرفی قرار می‌گیرند. همچنین تشک‌های طبی برای زنان باردار نه‌تنها در دوران بارداری بلکه پس از بارداری نیز کارایی بسیاری دارند؛ بنابراین می‌توانید با تشک‌های طبی مخصوص بارداری بهترین لحظات را تجربه کنید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سؤالات متداول

۱ . مزایای استفاده از تشک‌های طبی بارداری چیست؟

کنترل فشار وارد شده به جنین، کمک به خواب بیشتر مادران، پیشگیری از کمردرد بانوان و…

۲ . تشک های مخصوص بارداری چند نوع هستند؟

تشک ارتوپدیک، تشک فنری پاکتی، تشک طبی مموری فوم لاتکس و…

۳ . بهترین مواد برای ساخت تشک های مخصوص بارداری چیست؟

 الیاف 100%  لاتکس یکی از بهترین مواد برای ساخت تشک‌های بارداری است که از شیره‌های ارگانیک درخت‌ها تولید می‌شوند.

سایر مقالات:

تشک مناسب برای سالمندان – 8 ویژگی مهم که باید در نظر بگیرید!
5 تأثیر تشک در سلامتی که شما را شوکه خواهند کرد!
بازیافت تشک – 9 راهکار برای استفاده مجدد از تشک‌های کهنه!

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من