نکات آموزشی

درمان عادت نادرست هنگام خواب با 11 راهکار ساده و مفید!

درمان عادت نادرست هنگام خواب

تشک رویال مدل رز نوجوان

قیمت اصلی 2,690,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,150,000 تومان است.
    خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک

تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره

2,600,000 تومان3,600,000 تومان
طراحی تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره چگونه است؟ تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره یکی

تشک رویال مدل آسایش دو نفره

3,300,000 تومان3,800,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان

قیمت اصلی 7,750,000 تومان بود.قیمت فعلی 6,200,000 تومان است.
تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان چه عواملی باعث شده‌اند تا قیمت تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان نسبت به

فهرست مطالب

عادت‌های نادرست هنگام خواب و راهکارهای درمان

چه فاکتورهایی برای درمان عادت نادرست هنگام خواب وجود دارد؟ دلایلی که نمی‌توانید بخوابید چیست؟ داشتن بی‌خوابی و عادت‌های خواب غلط می‌تواند تجربه‌ای اذیت‌کننده و دلهره‌آور برای شما باشد که دلیل آن هم مشکل به خواب‌رفتن یا در خواب درازمدت است.

اگر همه راه‌ها را امتحان کرده‌ و به هیچ نتیجه‌ای نرسیده‌اید، چه کاری باید انجام دهید؟ در ادامه این مقاله مسائل مربوط به درمان عادت نادرست هنگام خواب را بررسی می‌کنیم تا کمکی که برای خوابیدن نیاز دارید را برایتان ارائه دهیم.

راهکارهای درمان عادت نادرست هنگام خواب

برای برطرف‌کردن عادت های نادرست خواب و راهکارهای درمان آن باید به عملکرد روزانه و انجام اصول لازم برای بهبود کیفیت خواب در طول روز توجه ویژه‌ای کنید. یک خواب مناسب شبانه از فعالیت‌هایی که در طول روز انجام می‌دهید، حاصل می‌شود.

متأسفانه، در دنیای امروز به دلیل استفاده فراوان از ابزار دیجیتال، کاهش فعالیت‌های جسمانی و تغذیه ناسالم، اختلال‌های خواب به یکی از شایع‌ترین مشکلات جامعه بشری تبدیل شده که با رعایت نکات مهم در این مطلب می‌توانید به اصلی‌ترین دلیل بی خوابی و راه های درمان آن به‌خوبی پی ببرید.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

شماره تماس تولیدی تشک رویال


فروش!تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره


تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره

1,375,000 تومان1,870,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره برای چه کاربردهایی دارد؟ تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره و دو نفره یکی از مدل‌های باکیفیت محصولات برند رویال است و در دسته تشک‌های فنری متصل قرار می‌گیرد. فنرهای به کار رفته در این تشک در سرتاسر اسکلت آن به هم متصل هستند. این ویژگی باعث می‌شود تا خوابیدن روی این تشک هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان لذت‌بخش باشد و احساس راحتی را برای همه افراد فراهم می‌کند. اندازه‌ای که برای تشک‌های یک نفره و دونفره تشک رویال مدل آرامش در نظر گرفته شده‌اند، متنوع و نیازهای افراد با قد و


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره


تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره


مقایسه

تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره

6,390,000 تومان9,680,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل ماسا دو نفره


تشک رویال مدل ماسا دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل ماسا دو نفره

2,150,000 تومان2,470,000 تومان
تشک رویال مدل ماسا دو نفره چه خصوصیات ساختاری دارد؟ تشک رویال مدل ماسا دو نفره با توجه به ساختاری که دارد، در دسته تشک‌های فنری متصل قرار می‌گیرد. فنرهای به کار رفته در ساخت این تشک در سراسر آن به صورت یکپارچه به هم وصل هستند و قطری برابر با 2.2 میلی متر دارند. سیستم مارپیچ حلقوی این تشک به عنوان یک فنر بزرگ عمل می‌کند؛ بنابراین عملکرد هر یک از فنرهای آن روی فنرهای دیگر تأثیر می‌گذارد. رویال برای رفع این مشکل از موکت ترموفلت با وزن 1150 گرم استفاده می‌کند. این کار باعث می‌شود تا سطح فنرها


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره


تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره

2,165,000 تومان3,070,000 تومان
طراحی تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره چگونه است؟ تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره یکی از انواع تشک‌های فنر بونل متصل است که با توجه به طراحی ویژه‌ای که دارد، کاملاً طبی است. ساختار فنرهای به کار رفته در تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک از نوع ساعت شنی و حلزون مانند است؛ به این صورت که تراکم فنرها در اطراف تشک بیشتر است. این طراحی به دلیل ارائه پشتیبانی مناسب از ستون فقرات استفاده می‌شود. در ساخت این تشک از مفتول تقویتی به شکل M استفاده می‌شود. این طراحی به انتشار مناسب فنرها در


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

درمان عادت نادرست هنگام خواب با داشتن ساعت مشخص و منظم

یکی از مهم‌ترین اصول در درمان عادت نادرست هنگام خواب، خوابیدن و بیدارشدن در ساعت مشخصی است. ساعت خواب خود را باید به‌گونه‌ای تنظیم کنید که هر شب در یک ساعت معینی به‌خواب‌رفته و صبح در زمان مشخصی بیدار شوید.

استمرار در اجرای منظم‌کردن خواب منجر به تنظیم‌شدن ساعت بیولوژیک بدن می‌شود و زمانی که بتوانید بدن خود را به ساعت خواب و بیداری مشخصی عادت دهید، خوابیدن و بیدارشدن برایتان بسیار آسان می‌شود؛ پس برنامه زندگی خود را به شکلی تنظیم کنید که بتوانید ۷ الی ۸ ساعت کامل در شب را بخوابید.

درمان عادت نادرست هنگام خواب با داشتن ساعت مشخص و منظم

درمان عادت نادرست هنگام خواب

درمان عادت نادرست هنگام خواب با پرهیز از دوش‌گرفتن

از اصولی‌ترین عادت‌هایی که موجب اختلال خواب شما در طول شبانه‌روز می‌شود، دوش‌گرفتن قبل از خواب است. درست است که دوش آب سرد خستگی یک روز پرمشغله را از تن به درمی‌کند، اما زمانی این کار مؤثر است که حداقل 3 ساعت با تایم خوابیدنتان فاصله داشته باشد.

زمانی که دوش می‌گیرید بدن با ریلکس کردن عضلات، خون‌رسانی را به عروق و بافت‌ها بیشتر کرده و با ایجاد حس نشاط و سرزندگی شما را بی‌خواب می‌کند؛ پس برنامه دوش‌گرفتن خود در اوایل صبح پس از بیدارشدن قرار دهید که با ایجاد شادابی روزی پرانرژی را شروع کنید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

درمان عادت ناصحیح خواب با داشتن روتین آرام‌بخش

معمولاً انجام‌دادن روتین در مدت‌زمان ۲ ساعت مانده به خواب نقش مهمی در درمان عادت نادرست هنگام خواب دارد؛ بنابراین داشتن یک روتین منظم برای خواب می‌تواند باعث آرامش و ریلکس شدن ذهن و بدن شود.

به‌علاوه، برای درمان عادت نادرست هنگام خواب باید در طولانی‌مدت برنامه روتین به بدن شما می‌آموزد که با شروع این فعالیت‌ها زمان خوابتان فرارسیده است. مهم‌ترین مواردی که برای آرامش قبل از خواب کمک بسیار ضروری هستند عبارت‌اند از:

  • انجام حرکات کششی سبک که موجب رهاشدن عضلات و کاسته‌شدن تنش در بدن می‌شود.
  • مدیتیشن انجام دهید، می‌توانید برای این کار درحالی‌که به یک موسیقی آرام گوش می‌دهید، روی تنفس خود تمرکز کنید.
  • کتاب بخوانید و از انجام گفت‌وگوهایی که باعث ایجاد استرس و تنش در ذهن و جسمتان می‌شود، خودداری کنید.

درمان عادت نادرست هنگام خواب با محدودکردن ابزار دیجیتال

یکی از مواردی که موجب عادت مخرب خواب می‌شود، استفاده از تجهیزات الکترونیکی است. ملاتونین ماده‌ای شیمیایی بوده که باعث تنظیم چرخه خواب و بیداری در بدن می‌شود؛ بنابراین کمبود آن باعث اختلال در خواب می‌شود و درمان عادت نادرست هنگام خواب را با مشکل روبرو می‌کند.

دستگاه‌های دیجیتال به دلیل ایجاد نور آبی موجب کاهش سطح ملاتونین در بدن و در نتیجه افت کیفیت خواب می‌شوند. نور آبیِ این دستگاه‌ها موجب هوشیاری مغز شده و زمان خواب را به تأخیر می‌اندازد. سعی کنید برای بهبود بهداشت خواب، تلفن همراه خود را در مکانی دورتر از تختخواب خود قرار دهید.

درمان عادت نادرست هنگام خواب با محدودکردن ابزار دیجیتال

درمان عادت نادرست هنگام خواب

درمان عادت نادرست هنگام خواب با جلوگیری از دیر بیدارشدن اوایل صبح

صبح با طلوع خورشید بهترین زمان برای شروع فعالیت‌های روزانه است؛ زیرا بدن در بهترین حالت ممکن خود به لحاظ انرژی و نشاط قرار می‌گیرد، چنانچه در اول صبح یک صبحانه مفید نیز میل کنید روزی شاداب‌تر خواهید داشت.

اگر ساعت بیدار شدنتان به ظهر کشیده شود، شروع متابولیسم بدنتان نیز به‌تعویق‌افتاده و کار تنظیم هورمون‌های خواب دیر وارد چرخه فعالیت می‌شوند. همین امر موجب می‌شود در ساعات پایان روز ساعت خوابتان نیز به نیمه‌های شب تغییر کند؛ پس هر چه صبح‌ها زود بیدار شوید، شب‌ها زودتر به خواب می‌روید.

درمان عادت نادرست خواب با داشتن برنامه ورزشی منظم

انجام ۳۰ دقیقه تمرین ورزشی روزانه به‌ویژه تمرینات ایروبیک و هوازی تأثیرات فراوانی در درمان عادت نادرست هنگام خواب دارد. علاوه بر این بودن در معرض نور طبیعی در روز هم اثرات مثبتی بر بهبود خواب مناسبی دارد. درصورتی‌که امکان ورزش در فضای باز را دارید، حتماً از آن غافل نشوید.

پیشنهاد می‌شود از انجام تمرینات ورزشی ۱ الی ۲ ساعت پیش از خواب پرهیز کنید؛ چراکه افزایش ضربان قلب و بالارفتن دمای بدن باعث به تأخیرانداختن زمان خواب می‌شود و به درمان عادت نادرست هنگام خواب کمک می‌کند.

درمان عادت غلط خواب با محدودکردن کافئین روزانه

کافئین به‌عنوان عاملی محرک موجب احساس بیداری در خواب شما می‌شود. اگرچه اثرگذاری این ماده در بدن افراد متفاوت است؛ اما به دلیل ماندگاری اثرات کافئین به مدت ۳ الی ۷ ساعت پس از مصرف در بدن، استفاده از آن در ساعات بعدازظهر و نزدیک به ساعت خواب توصیه نمی‌شود.

در برخی منابع گفته شده که مصرف قهوه بعد از ساعت ۴ بعدازظهر باعث اختلال در خواب شبانه می‌شود. موارد مهمی هستند که با رعایت‌کردن آن‌ها می‌توانید به درمان عادت نادرست هنگام خواب خود خاتمه دهید. برخی از این موارد عبارت‌اند از:

  • فضای خواب مناسبی برای خودتان آماده کنید.
  • کاهش نور اتاق‌خواب و خاموش‌کردن دستگاه‌های صوتی و تصویری در زمان خواب به‌منظور کاهش صدای محیط باعث بهبود کیفیت خوابمی‌شود.
  • کیفیت تشک و بالش خود را در اولویت خوابتان قرار دهید.
درمان عادت غلط خواب با محدودکردن کافئین روزانه

درمان عادت نادرست هنگام خواب

درمان عادت نادرست هنگام خواب با نخوردن وعده‌های غذایی سنگین

مصرف غذاهای پرچرب با حجم زیاد در ساعت‌های پایانی شب موجب اختلال و ایجاد عادت های غلط خوابیدن در خواب شبانه می‌شود. در عوض مصرف غذاهای کم‌چرب و به مقدار مناسب، مصرف مواد غذایی مانند بادام درختی، کیوی، ماهی چرب، گردو، سبزی‌ها و لبنیات می‌تواند باعث بهبود کیفیت خوابتان شود.

همچنین نوشیدنی‌هایی مانند چای بابونه، گل‌گاوزبان و چای گل ساعتی با اثرات آرام‌بخشی که دارند برای درمان عادت‌های ناصحیح هنگام خواب در طب سنتی بسیار توصیه شده‌اند.

درمان عادت نادرست هنگام خواب با سریع رفتن به رختخواب

تا زمانی که به طور کامل احساس خواب‌آلودگی و خستگی نکرده‌اید، به رختخواب نروید؛ زیرا باعث به‌هم‌ریختن تمرکز و هجوم افکاری مختلف که منجر به ایجاد عادت های نادرست هنگام خوابیدن می‌شود.

همچنین درصورتی‌که به مدت ۲۰ دقیقه بعد از رفتن رختخواب نتوانستید بخوابید، بلند شوید و فعالیت‌های آرامش‌بخشی مانند حرکات کششی یا مطالعه را انجام دهید. با انجام‌دادن این فعالیت‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن به خواب خواهید رفت.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

درمان عادت نادرست هنگام خواب با محدودکردن خواب‌های روزانه

اگر چرت‌زدن در طول روز به‌ویژه به‌صورت پی‌درپی و در تعداد دفعات زیادی انجام شود، نقش مؤثری در افت کیفیت خواب و به تأخیرافتادن ساعت خوابیدن شما در شب دارد.

بااین‌حال به افرادی که عادت به خوابیدن در طول روز دارند به‌ویژه سالمندان، توصیه می‌شود مدت‌زمان خوابیدن را به ۳۰ دقیقه کاهش داده و از خوابیدن در غروب و ساعت‌های پایانی روز اکیداً خودداری کنند.

کنترل‌کردن استرس قبل از خواب

یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای درمان عادت نادرست هنگام خواب کنترل‌کردن استرس و تنش‌ها در زندگی است که درصد بی‌شماری از افراد با این مشکل دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

برای جلوگیری از هجوم افکار استرس‌زا قبل از خواب چنانچه کارهای زیادی برای انجام‌دادن در روز بعد دارید، چند ساعت قبل از خواب برنامه‌های کاری خود را بنویسید و به ترتیب اهمیت اولویت‌بندی کنید یا اینکه مدیتیشن کار کنید.

کنترل‌کردن استرس قبل از خواب

درمان عادت نادرست هنگام خواب

درمان عادت نادرست هنگام خواب با بهترین تشک رویال

خواب مناسب با خرید تشکی استاندارد کامل می‌شود. خرید تشک خوب نقش به سزایی در سلامت بدن و کیفیت خواب شما دارد. برای خرید تشک موردنظر خود می‌توانید به مراکز مطمئن تولیدی تشک رویال مراجعه کنید. این کار در کنار درمان عادت نادرست هنگام خواب بسیار مفید است.

محصولات تشک:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

برند رویال محصول باکیفیت و متریال عالی، تجربه و فعالیت‌هایی در زمینه تولید انواع تشک‌های استاندارد گامی مهم در صنعت محصولات خواب برداشته است. شما می‌توانید با خیالی آسوده به خرید خود ادامه دهید؛ چون ما به شما محصولی مناسب با ضمانتی معتبر پیشنهاد می‌کنیم.

کلام آخر

خواب خوب و به‌دوراز هیچ‌گونه عادات ناصحیح مرهمی است که بعد از یک روز طولانی فرد را آرام و انرژی ازدست‌رفته را به او بازمی‌گرداند. بی‌خوابی یک مسئله بسیار مهم و جدی است، زیرا عواقب کم‌خوابی می‌تواند سلامتی را به خطر بیندازد و حتی ممکن است منجر به مرگ شود.

درمان عادت نادرست هنگام خواب به معنای داشتن عادت‌ها و رفتارهای سالم برای بهبود کیفیت خواب شبانه است که باید بیش از هر مسئله دیگری به آن اهمیت فراوانی داشت.

سؤالات متداول

  1. چرا نباید قبل از خواب شبانه حمام کرد؟

زیرا بدن با ریلکس کردن عضلات، خون‌رسانی را به عروق و بافت‌ها بیشتر کرده و با ایجاد حس نشاط شما را بی‌خواب می‌کند.

  1. مصرف کافئین چه تأثیری در خواب دارد؟

کافئین به‌عنوان عاملی محرک موجب احساس هوشیاری در خواب می‌شود.

  1. چه کار کنیم که در خواب کابوس نبینیم؟

 چند ساعت پیش از خواب برنامه‌های کاری خود را بنویسید و به ترتیب اهمیت اولویت‌بندی کنید یا اینکه مدیتیشن کار کنید.

سایر مقالات:

معرفی 6 برند که گران قیمت ترین تشک ها را تولید می‌کنند!
5 ویژگی تشک ورزشکارها و تاثیر آن بر سلامتی جسمانی
تشک مناسب فضای کوچک – 2نوع تشک مهمان تاشو و رول شونده

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من