خواب

درمان عادت نادرست هنگام خواب با 11 راهکار ساده و مفید!

درمان عادت نادرست هنگام خواب

فهرست مطالب

عادت‌های نادرست هنگام خواب و راهکارهای درمان

چه فاکتورهایی برای درمان عادت نادرست هنگام خواب وجود دارد؟ دلایلی که نمی‌توانید بخوابید چیست؟ داشتن بی‌خوابی و عادت‌های خواب غلط می‌تواند تجربه‌ای اذیت‌کننده و دلهره‌آور برای شما باشد که دلیل آن هم مشکل به خواب‌رفتن یا در خواب درازمدت است.

اگر همه راه‌ها را امتحان کرده‌ و به هیچ نتیجه‌ای نرسیده‌اید، چه کاری باید انجام دهید؟ در ادامه این مقاله مسائل مربوط به درمان عادت نادرست هنگام خواب را بررسی می‌کنیم تا کمکی که برای خوابیدن نیاز دارید را برایتان ارائه دهیم.

راهکارهای درمان عادت نادرست هنگام خواب

برای برطرف‌کردن عادت های نادرست خواب و راهکارهای درمان آن باید به عملکرد روزانه و انجام اصول لازم برای بهبود کیفیت خواب در طول روز توجه ویژه‌ای کنید. یک خواب مناسب شبانه از فعالیت‌هایی که در طول روز انجام می‌دهید، حاصل می‌شود.

متأسفانه، در دنیای امروز به دلیل استفاده فراوان از ابزار دیجیتال، کاهش فعالیت‌های جسمانی و تغذیه ناسالم، اختلال‌های خواب به یکی از شایع‌ترین مشکلات جامعه بشری تبدیل شده که با رعایت نکات مهم در این مطلب می‌توانید به اصلی‌ترین دلیل بی خوابی و راه های درمان آن به‌خوبی پی ببرید.

شماره تماس تولیدی تشک

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن یک نفره

6,990,000 تومان9,435,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل نیلوفر دو نفره

3,350,000 تومان3,730,000 تومان
تشک رویال مدل نیلوفر دو نفره چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک مدل نیلوفر از انواع تشک‌های برند رویال است که از

تشک رویال مدل آسایش یک نفره

1,640,000 تومان2,175,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل مدیکال اولترا نوجوان

5,900,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال اولترا نوجوان آیا می‌دانید چه تشکی برای نوجوانان که در حال رشد هستند، مناسب است؟ قیمت

درمان عادت نادرست هنگام خواب با داشتن ساعت مشخص و منظم

یکی از مهم‌ترین اصول در درمان عادت نادرست هنگام خواب، خوابیدن و بیدارشدن در ساعت مشخصی است. ساعت خواب خود را باید به‌گونه‌ای تنظیم کنید که هر شب در یک ساعت معینی به‌خواب‌رفته و صبح در زمان مشخصی بیدار شوید.

استمرار در اجرای منظم‌کردن خواب منجر به تنظیم‌شدن ساعت بیولوژیک بدن می‌شود و زمانی که بتوانید بدن خود را به ساعت خواب و بیداری مشخصی عادت دهید، خوابیدن و بیدارشدن برایتان بسیار آسان می‌شود؛ پس برنامه زندگی خود را به شکلی تنظیم کنید که بتوانید ۷ الی ۸ ساعت کامل در شب را بخوابید.

درمان عادت نادرست هنگام خواب با داشتن ساعت مشخص و منظم

درمان عادت نادرست هنگام خواب

درمان عادت نادرست هنگام خواب با پرهیز از دوش‌گرفتن

از اصولی‌ترین عادت‌هایی که موجب اختلال خواب شما در طول شبانه‌روز می‌شود، دوش‌گرفتن قبل از خواب است. درست است که دوش آب سرد خستگی یک روز پرمشغله را از تن به درمی‌کند، اما زمانی این کار مؤثر است که حداقل 3 ساعت با تایم خوابیدنتان فاصله داشته باشد.

زمانی که دوش می‌گیرید بدن با ریلکس کردن عضلات، خون‌رسانی را به عروق و بافت‌ها بیشتر کرده و با ایجاد حس نشاط و سرزندگی شما را بی‌خواب می‌کند؛ پس برنامه دوش‌گرفتن خود در اوایل صبح پس از بیدارشدن قرار دهید که با ایجاد شادابی روزی پرانرژی را شروع کنید.

شماره تماس تولیدی تشک

درمان عادت ناصحیح خواب با داشتن روتین آرام‌بخش

معمولاً انجام‌دادن روتین در مدت‌زمان ۲ ساعت مانده به خواب نقش مهمی در درمان عادت نادرست هنگام خواب دارد؛ بنابراین داشتن یک روتین منظم برای خواب می‌تواند باعث آرامش و ریلکس شدن ذهن و بدن شود.

به‌علاوه، برای درمان عادت نادرست هنگام خواب باید در طولانی‌مدت برنامه روتین به بدن شما می‌آموزد که با شروع این فعالیت‌ها زمان خوابتان فرارسیده است. مهم‌ترین مواردی که برای آرامش قبل از خواب کمک بسیار ضروری هستند عبارت‌اند از:

  • انجام حرکات کششی سبک که موجب رهاشدن عضلات و کاسته‌شدن تنش در بدن می‌شود.
  • مدیتیشن انجام دهید، می‌توانید برای این کار درحالی‌که به یک موسیقی آرام گوش می‌دهید، روی تنفس خود تمرکز کنید.
  • کتاب بخوانید و از انجام گفت‌وگوهایی که باعث ایجاد استرس و تنش در ذهن و جسمتان می‌شود، خودداری کنید.

درمان عادت نادرست هنگام خواب با محدودکردن ابزار دیجیتال

یکی از مواردی که موجب عادت مخرب خواب می‌شود، استفاده از تجهیزات الکترونیکی است. ملاتونین ماده‌ای شیمیایی بوده که باعث تنظیم چرخه خواب و بیداری در بدن می‌شود؛ بنابراین کمبود آن باعث اختلال در خواب می‌شود و درمان عادت نادرست هنگام خواب را با مشکل روبرو می‌کند.

دستگاه‌های دیجیتال به دلیل ایجاد نور آبی موجب کاهش سطح ملاتونین در بدن و در نتیجه افت کیفیت خواب می‌شوند. نور آبیِ این دستگاه‌ها موجب هوشیاری مغز شده و زمان خواب را به تأخیر می‌اندازد. سعی کنید برای بهبود بهداشت خواب، تلفن همراه خود را در مکانی دورتر از تختخواب خود قرار دهید.

درمان عادت نادرست هنگام خواب با محدودکردن ابزار دیجیتال

درمان عادت نادرست هنگام خواب

درمان عادت نادرست هنگام خواب با جلوگیری از دیر بیدارشدن اوایل صبح

صبح با طلوع خورشید بهترین زمان برای شروع فعالیت‌های روزانه است؛ زیرا بدن در بهترین حالت ممکن خود به لحاظ انرژی و نشاط قرار می‌گیرد، چنانچه در اول صبح یک صبحانه مفید نیز میل کنید روزی شاداب‌تر خواهید داشت.

اگر ساعت بیدار شدنتان به ظهر کشیده شود، شروع متابولیسم بدنتان نیز به‌تعویق‌افتاده و کار تنظیم هورمون‌های خواب دیر وارد چرخه فعالیت می‌شوند. همین امر موجب می‌شود در ساعات پایان روز ساعت خوابتان نیز به نیمه‌های شب تغییر کند؛ پس هر چه صبح‌ها زود بیدار شوید، شب‌ها زودتر به خواب می‌روید.

درمان عادت نادرست خواب با داشتن برنامه ورزشی منظم

انجام ۳۰ دقیقه تمرین ورزشی روزانه به‌ویژه تمرینات ایروبیک و هوازی تأثیرات فراوانی در درمان عادت نادرست هنگام خواب دارد. علاوه بر این بودن در معرض نور طبیعی در روز هم اثرات مثبتی بر بهبود خواب مناسبی دارد. درصورتی‌که امکان ورزش در فضای باز را دارید، حتماً از آن غافل نشوید.

پیشنهاد می‌شود از انجام تمرینات ورزشی ۱ الی ۲ ساعت پیش از خواب پرهیز کنید؛ چراکه افزایش ضربان قلب و بالارفتن دمای بدن باعث به تأخیرانداختن زمان خواب می‌شود و به درمان عادت نادرست هنگام خواب کمک می‌کند.

درمان عادت غلط خواب با محدودکردن کافئین روزانه

کافئین به‌عنوان عاملی محرک موجب احساس بیداری در خواب شما می‌شود. اگرچه اثرگذاری این ماده در بدن افراد متفاوت است؛ اما به دلیل ماندگاری اثرات کافئین به مدت ۳ الی ۷ ساعت پس از مصرف در بدن، استفاده از آن در ساعات بعدازظهر و نزدیک به ساعت خواب توصیه نمی‌شود.

در برخی منابع گفته شده که مصرف قهوه بعد از ساعت ۴ بعدازظهر باعث اختلال در خواب شبانه می‌شود. موارد مهمی هستند که با رعایت‌کردن آن‌ها می‌توانید به درمان عادت نادرست هنگام خواب خود خاتمه دهید. برخی از این موارد عبارت‌اند از:

  • فضای خواب مناسبی برای خودتان آماده کنید.
  • کاهش نور اتاق‌خواب و خاموش‌کردن دستگاه‌های صوتی و تصویری در زمان خواب به‌منظور کاهش صدای محیط باعث بهبود کیفیت خوابمی‌شود.
  • کیفیت تشک و بالش خود را در اولویت خوابتان قرار دهید.
درمان عادت غلط خواب با محدودکردن کافئین روزانه

درمان عادت نادرست هنگام خواب

درمان عادت نادرست هنگام خواب با نخوردن وعده‌های غذایی سنگین

مصرف غذاهای پرچرب با حجم زیاد در ساعت‌های پایانی شب موجب اختلال و ایجاد عادت های غلط خوابیدن در خواب شبانه می‌شود. در عوض مصرف غذاهای کم‌چرب و به مقدار مناسب، مصرف مواد غذایی مانند بادام درختی، کیوی، ماهی چرب، گردو، سبزی‌ها و لبنیات می‌تواند باعث بهبود کیفیت خوابتان شود.

همچنین نوشیدنی‌هایی مانند چای بابونه، گل‌گاوزبان و چای گل ساعتی با اثرات آرام‌بخشی که دارند برای درمان عادت‌های ناصحیح هنگام خواب در طب سنتی بسیار توصیه شده‌اند.

درمان عادت نادرست هنگام خواب با سریع رفتن به رختخواب

تا زمانی که به طور کامل احساس خواب‌آلودگی و خستگی نکرده‌اید، به رختخواب نروید؛ زیرا باعث به‌هم‌ریختن تمرکز و هجوم افکاری مختلف که منجر به ایجاد عادت های نادرست هنگام خوابیدن می‌شود.

همچنین درصورتی‌که به مدت ۲۰ دقیقه بعد از رفتن رختخواب نتوانستید بخوابید، بلند شوید و فعالیت‌های آرامش‌بخشی مانند حرکات کششی یا مطالعه را انجام دهید. با انجام‌دادن این فعالیت‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن به خواب خواهید رفت.

شماره تماس تولیدی تشک

درمان عادت نادرست هنگام خواب با محدودکردن خواب‌های روزانه

اگر چرت‌زدن در طول روز به‌ویژه به‌صورت پی‌درپی و در تعداد دفعات زیادی انجام شود، نقش مؤثری در افت کیفیت خواب و به تأخیرافتادن ساعت خوابیدن شما در شب دارد.

بااین‌حال به افرادی که عادت به خوابیدن در طول روز دارند به‌ویژه سالمندان، توصیه می‌شود مدت‌زمان خوابیدن را به ۳۰ دقیقه کاهش داده و از خوابیدن در غروب و ساعت‌های پایانی روز اکیداً خودداری کنند.

کنترل‌کردن استرس قبل از خواب

یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای درمان عادت نادرست هنگام خواب کنترل‌کردن استرس و تنش‌ها در زندگی است که درصد بی‌شماری از افراد با این مشکل دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

برای جلوگیری از هجوم افکار استرس‌زا قبل از خواب چنانچه کارهای زیادی برای انجام‌دادن در روز بعد دارید، چند ساعت قبل از خواب برنامه‌های کاری خود را بنویسید و به ترتیب اهمیت اولویت‌بندی کنید یا اینکه مدیتیشن کار کنید.

کنترل‌کردن استرس قبل از خواب

درمان عادت نادرست هنگام خواب

درمان عادت نادرست هنگام خواب با بهترین تشک رویال

خواب مناسب با خرید تشکی استاندارد کامل می‌شود. خرید تشک خوب نقش به سزایی در سلامت بدن و کیفیت خواب شما دارد. برای خرید تشک موردنظر خود می‌توانید به مراکز مطمئن تولیدی تشک رویال مراجعه کنید. این کار در کنار درمان عادت نادرست هنگام خواب بسیار مفید است.

برند رویال محصول باکیفیت و متریال عالی، تجربه و فعالیت‌هایی در زمینه تولید انواع تشک‌های استاندارد گامی مهم در صنعت محصولات خواب برداشته است. شما می‌توانید با خیالی آسوده به خرید خود ادامه دهید؛ چون ما به شما محصولی مناسب با ضمانتی معتبر پیشنهاد می‌کنیم.

کلام آخر

خواب خوب و به‌دوراز هیچ‌گونه عادات ناصحیح مرهمی است که بعد از یک روز طولانی فرد را آرام و انرژی ازدست‌رفته را به او بازمی‌گرداند. بی‌خوابی یک مسئله بسیار مهم و جدی است، زیرا عواقب کم‌خوابی می‌تواند سلامتی را به خطر بیندازد و حتی ممکن است منجر به مرگ شود.

درمان عادت نادرست هنگام خواب به معنای داشتن عادت‌ها و رفتارهای سالم برای بهبود کیفیت خواب شبانه است که باید بیش از هر مسئله دیگری به آن اهمیت فراوانی داشت.

سؤالات متداول

  1. چرا نباید قبل از خواب شبانه حمام کرد؟

زیرا بدن با ریلکس کردن عضلات، خون‌رسانی را به عروق و بافت‌ها بیشتر کرده و با ایجاد حس نشاط شما را بی‌خواب می‌کند.

  1. مصرف کافئین چه تأثیری در خواب دارد؟

کافئین به‌عنوان عاملی محرک موجب احساس هوشیاری در خواب می‌شود.

  1. چه کار کنیم که در خواب کابوس نبینیم؟

 چند ساعت پیش از خواب برنامه‌های کاری خود را بنویسید و به ترتیب اهمیت اولویت‌بندی کنید یا اینکه مدیتیشن کار کنید.

سایر مقالات:

معرفی 6 برند که گران قیمت ترین تشک ها را تولید می‌کنند!
5 ویژگی تشک ورزشکارها و تاثیر آن بر سلامتی جسمانی
تشک مناسب فضای کوچک – 2نوع تشک مهمان تاشو و رول شونده
 

شماره تماس تولیدی تشک

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21 cm 2,150,500
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 21 cm 2,909,500
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 21 cm 3,162,500
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,518,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری 23 cm 1,644,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 23 cm 2,175,800
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 23 cm 2,884,200
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 23 cm 3,289,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 23 cm 1,568,600
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,865,875
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 3,352,250
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 3,731,750
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,771,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری 27 cm 2,024,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 27 cm 2,960,100
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 27 cm 3,668,500
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 27 cm 4,048,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 27 cm 1,872,200
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,165,900
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,073,400
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,993,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,331,800
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,057,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 2,361,920
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 3,297,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 4,386,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 4,719,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 2,232,450
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 27 cm 3,025,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 27 cm 4,404,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 27 cm 5,788,640
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 27 cm 6,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 27 cm 2,879,800
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,856,270
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,566,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,260,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,707,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,630,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 30 cm 5,033,600
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 30 cm 7,623,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 30 cm 9,438,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 30 cm 10,067,200
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 30 cm 4,719,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 34 cm 6,393,640
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 34 cm 9,680,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 34 cm 12,015,300
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 34 cm 12,777,600
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 34 cm 6,007,650
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 7,367,800
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 9,075,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 11,640,200
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 12,535,600
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 5,820,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 8,143,300
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 11,473,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 14,278,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 16,286,600
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 7,139,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 16 cm 1,500,400
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 16 cm 2,032,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 16 cm 2,867,700
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 16 cm 3,000,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 16 cm 1,439,900
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 18 cm 1,936,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 18 cm 2,541,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 18 cm 3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 18 cm 3,872,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 18 cm 1,815,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 20 cm 2,613,600
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 20 cm 3,448,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 20 cm 4,622,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 20 cm 5,227,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 20 cm 2,311,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 21 cm 3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 21 cm 5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 21 cm 6,558,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 21 cm 7,260,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 21 cm 5,902,380
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 30 cm 5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 30 cm 6,826,820
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 30 cm 9,159,700
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 30 cm 10,212,400
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 30 cm 4,567,750
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 6,993,800
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 9,438,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 12,463,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 13,794,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 22 cm 6,255,700
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 8,107,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 10,890,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 14,036,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 16,214,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 26 cm 7,018,000
 

شماره تماس تولیدی تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.