بهترین تشک

ریباند تشک چیست؟ کاربرد ریباند تشک و 5 نکته که باید بدانید

ریباند تشک

شماره تماس خرید تشک

ریباند تشک چیست؟ کاربرد و هدف استفاده از آن چیست؟

ریباند تشک یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی‌های یک تشک عالی و مناسب است. ریباند را باید لایه اسفنجی با تراکم بسیار بالا دانست. البته این مواد اسفنجی در تشک، با استفاده از دستگاه پرس فشرده و متراکم خواهد شد. از مهم‌ترین خصوصیات این لایه متراکم عدم خرد شدگی، دوام و ماندگاری آن است.

شماره تماس خرید تشک

افراد در زمان خرید تشک، باید به وجود این ویژگی در محصول توجه بسیار کنند تا کالا خریداری شده آن‌ها، از کیفیت خوبی برخوردار باشد. طی این مقاله اطلاعاتی درباره ریباند تشک و دلایل استفاده‌های ریباند در تشک پرداخته شده است. در صورت علاقه‌مندی به چنین موضوعاتی، این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

ریباند تشک چیست؟ کاربرد و هدف استفاده از آن چیست؟

ریباند تشک

 

 

تعریف ریباند

برای درک بهتر از وجود ریباند در تشک، در ابتدا باید یک تعریف درست و واقعی از آن داشت تا بر طبق آن زمان خرید تشک، به این بخش توجه کرد. در تعریف ریباند تشک آمده است که اسفنجی که در طی یک فرایند کاملاً متفاوت، تولید شده و سپس در مراحل پرس کاری و پخت، ایجاد خواهد شد.

با توجه به سپری کردن این پروسه اسفنج ریباند، نسبت به اسفنج‌های کمتر از ۴۰ کیلو گرم متفاوت خواهد بود. از این اسفنج پرس کاری و پخت شده، در بخش‌های مختلفی استفاده خواهد شد. البته در مواردی که وزن عامل و سطح فشار، بر روی آن خیلی زیاد باشد.

شماره تماس خرید تشک

اسفنج به کار رفته در ریباند، باید امکان تحمل وزن بسیار را داشته باشد. همچنین دارای کشش سطح بالایی باشد تا امکان تحمل در برابر وزن و فشار‌های زیاد را از خود نشان دهد. در این صورت مطمئناً اسفنج ریباند تشک، آسیب نخواهد دید.

افرادی که تمایل به خرید از سایت تشک رویال دارند، بدون شک از خرید خود نهایت لذت را خواهند برد. آن‌ها با خرید تشک رویال از این سایت، امکان خرید تشک طبی، خرید تشک فنری و خرید تشک متصل را خواهند داشت. خرید اینترنتی آن‌ها، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

تعریف ریباند

ریباند تشک

 

 

مزایای استفاده‌های ریباند در تشک

صورت خرید تشک با وجود ریباند در آن، مطمئناً برای فرد استفاده‌کننده مزیت‌های بسیاری به ارمغان خواهد آورد. اصلی‌ترین مزیت‌های استفاده ریباند در تشک، عبارت هستند از:

عایق حرکت

یکی از مهم‌ترین مزیت وجود ریباند در تشک، عایق حرکتی است. این قابلیت در تشک‌های دو نفره، کاربرد بیشتری دارد؛ زیرا با وجود این لایه طبیعی ریباند در تشک دو نفره، تکان‌ها به آن منتقل نخواهد شد.

شماره تماس خرید تشک

راحتی

افرادی که از وزن پایینی، برخوردار هستند؛ تشک‌های ریباند دار را، یک محصول سفت توصیف خواهند کرد. اما این مسئله برای افرادی که وزن آن‌ها، سنگین است یا مشکلاتی جسمی مانند کمر درد دارند؛ بسیار مناسب خواهد بود.

زیرا در صورت استفاده از تشکی که از ویژگی ریباند، بهره‌مند است؛ ستون فقرات، ‌شانه‌ها و تمام اعضا بدن آن در بهترین شکل ممکن روی تخت قرار گرفته و از میزان درد موجود این قسمت‌های بدن، کاسته خواهد شد.

مزایای استفاده‌های ریباند در تشک

ریباند تشک

 

 

پشتیبانی بهتر

به طور معمول در ریباند تشک، از جنس فوم یا پی یو استفاده خواهد شد. در نهایت با وجود این ویژگی ریباند در تشک، از تمام اعضا بدن فرد استفاده‌کننده پشتیبانی بهتری نسبت به سایر تشک‌ها خواهد نمود. در صورت وجود این ویژگی مهم در تشک، بدون شک خواب راحت کمترین هدیه تشک به افراد خواهد بود؛ زیرا دقیقاً مانند یک لایه طبیعی عمل خواهد کرد.

بهترین تشک متصل، بهترین تشک پاکتی و بهترین تشک یک نفره سایت رویال خواب راحت و آرام را به خریداران هدیه خواهد داد.

پشتیبانی بهتر

ریباند تشک

 

 

تراز کردن ستون فقرات

تشک‌های که از وجود ریباند بهره‌مند هستند، بهترین و عالی‌ترین گزینه برای افرادی محسوب خواهند شد که؛ سبک زندگی آن‌ها، از تحرک کم برخوردار است. البته افرادی که معمولاً نحوه خوابیدن آن‌ها، به پشت یا پهلو است؛ با وجود این تشک، خواب آرامی خواهند داشت. دلیل این خواب راحت، تراز شدن ستون فقرات بوده و بدون شک، از درد‌های در قسمت کمر نیز دور خواهند بود.

شماره تماس خرید تشک

ویژگی‌های ریباند

ریباند تشک، دارای خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فردی است. از اصلی‌ترین آن‌ها، شامل موارد زیر خواهند بود:

  • در تشک‌های ریباند دار، اسفنج‌های ۳۰ کیلویی در فاصله‌های ۳ سانتی روی آن قرار خواهند گرفت.
  • تشک‌های که از ریباند در آن استفاده شده است، به طور معمول از لایه‌های ۸۰ کیلویی ریباند بهره خواهند برد.
  • تشک ریباند از کپسول هوا، بهره‌مند بوده و این کپسول، باعث گردش جریان هوا در میان لایه‌های آن خواهد شد.
  • وجود لایه‌های ضد حساسیت در تشک‌های ریباند دار، این نوع محصول را مناسب افرادی خواهد کرد که مشکل حساسیت یا آلرژی دارند.
  • رویه نرم، با کیفیت و پارچه‌ای روی تشک‌های ریباند دار، از جنس پنبه خواهد بود.
  • ارتفاع ریباند در تشک، ۲۰ سانتی‌متر است. وجود این میزان ارتفاع ریباند در تشک، به دلیل غلبه به نیروی گرانشی زمین است.
ویژگی‌های ریباند

ریباند تشک

 

 

دلایل استفاده از تشک‌های ریباند دار

استفاده از تشک‌های که از خصوصیات ریباند بهره برده‌اند؛ توصیه پزشکان به همگان به‌ویژه سالمندان عزیز است. از مزیت‌های وجود ریباند در تشک، حفظ تمام قوس‌های بدن و بخشیدن فرم طبیعی به عضلات است. در نتیجه افرادی که دچار بیماری‌های کمر درد یا مفصلی هستند؛ ایده‌آل‌ترین گزینه در زمان خرید تشک، خواهد بود.

ریباند حتی در تشک‌های گران ‌قیمت نیز، به‌ کار رفته است؛ ولی در زمان خرید باید وجود آن در تشک توجه کرد. وجود فوم‌های خرد شده و چسب مخصوص در تشک‌های با وجود ریباند، منجر به آلودگی محیط‌ زیست خواهند شد؛ اما بااین‌وجود حتماً برند‌های تولید کننده از ریباند در تشک‌های فنری و طبی، استفاده خواهند کرد.

شماره تماس خرید تشک

زیرا وجود ریباند تشک، افراد را از بسیاری مشکلات مانند درد‌های جسمی در قسمت کمر و مفصل‌ها در امان نگه خواهد داشت. البته با وجود استفاده از این فرایند در تشک، محصول مورد نظر مستحکم‌تر بوده و همچنین  از قطر بیشتری برخوردار خواهد شد. وجود خاصیت ارتجاعی ریباند، بهترین گزینه برای هسته مرکز این محصول کاربردی خواهد بود.

با توجه به قیمت تشک مسافرتی و قیمت تشک دو نفره، خرید تشک برای افراد راحت بوده و البته آن‌ها، تشک را به مناسب‌ترین قیمت ممکن خواهند خرید.

دلایل استفاده از تشک‌های ریباند دار

ریباند تشک

 

 

ضخامت ریباند در انواع تشک‌ها

اگر ضخامت ریباند تشک، از ١٠ سانتی‌متر کمتر باشد؛ آن محصول را تشک فول طبی فنری نام خواهند نهاد. افرادی که وزن آن‌ها سنگین است، می‌توانند از این مدل تشک استفاده کنند. همچنین از نظر دارا بودن ویژگی‌های تشک‌های طبی در تشک‌های ریباند دار، تقریباً بیشتر خصوصیات آن را دارا هستند.

البته برند‌های تولید کننده تشک‌های ریباند دار، حتماً یک ضمانت‌ نامه با آن به خریدار ارائه خواهند داد تا خیال آن‌ها به لحاظ خدمات پس از فروش، راحت باشد. انواع ریباند تشک و خصوصیات مختلف هر یک منجر شده است که؛ کارشناسان با توجه به نوع محصول و کاربرد آن، از میان انواع ریباند تشک یکی را انتخاب کنند.

شماره تماس خرید تشک

ضخامت ریباند در تشک‌های طبی، فول التراپریک یا به عبارتی تشک‌های آنتی اسپرینگ و مدیکال بالای ١٠ سانتی‌متر خواهد بود. افرادی که از مشکلاتی در ناحیه کمر و به‌ویژه ستون فقرات، رنج خواهند برد؛ بهترین گزینه برای آن چنین تشک‌های است.

تشک‌های با ضخامت ریباند بیشتر از ١٠ سانتی‌متری، بسیار مقاوم بوده و از سطح نرم کمتری از سایر تشک‌ها برخوردار هستند. وجود تشک در کیفیت خواب افراد، تأثیر بسیار زیادی دارد؛ بنابراین بر طبق راهنمای خرید تشک، کیفیت در جنس، متریال به‌کاررفته در آن و رویه بسیار مهم است.

هر اندازه تشک انتخابی از کیفیت بالایی برخوردار باشد، بدون شک خواب با‌ کیفیتی به افراد هدیه خواهد داد. البته وجود ریباند تشک نیز، در کیفیت خواب و البته تشک بسیار مؤثر است.

ضخامت ریباند در انواع تشک‌ها

ریباند تشک

 

 

معایب وجود ریباند تشک

ریباند تشک با وجود تمام مزایا، از عیب‌های نیز برخوردار است. اما مهم‌ترین عیب‌های تشک‌های با چنین خصوصیاتی، شامل موارد زیر هستند :

گرما

ریباند تشک کاملاً به شرایط آب‌و‌هوایی و البته نوع بدن، بستگی دارد. به طور مثال، اگر شخص از گرما بیزار است؛ ریباند گرما را در خود حفظ کرده و سپس آن را با سرعت اندک، پخش خواهد کرد. البته در تشک‌های که ریباند، به ‌عنوان هسته در آن قرار گرفته است؛ خیلی زیاد مشکل ساز نیست.

زیرا این میزان از لایه ریباند، تقریباً ٣٠ درصد کل لایه تشک را در بر خواهد گرفت؛ بنابراین در چنین موقعیتی، حتماً از پارچه‌های مناسب برای رویه انتخاب شود تا افراد خواب راحتی، داشته باشند.

معایب وجود ریباند تشک

 

 

تراکم ریباند و فرم آن

طول عمر ریباند تشک، کاملاً به فرم و تراکم آن بستگی دارد. در صورت استفاده ریباند با‌کیفیت در تشک، بدون شک محصول نیز از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود. البته تراکم ریباند‌های تشک، به تعداد قطعات به هم چسبیده فوم نیز بستگی دارد.

تشک‌های که در آن از ریباند استفاده شده است، در بهترین حالت ٨ تا ١٠ سال قابل استفاده خواهند بود. پس از این مدت، حتماً تغییر شکل داده و تشک دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

تراکم ریباند و فرم آن

 

 

سخن پایانی

افرادی که دارای درد‌های مفصلی و کمر درد، هستند؛ حتماً از تشک‌های ریباند دار استفاده کنند. ریباند تشک از میزان درد‌های این عزیزان، کم کرده و تشک‌های با دارا بودن از چنین ویژگی در خود، مستحکم و سفت است.تشک‌های ریباند دار، دارای معایب و مزایایی هستند.

از‌جمله مهم‌ترین مزیت استفاده از چنین تشک‌های، پشتیبانی بهتر از جسم و بدن آن‌ها است. یکی از مهم‌ترین ویژگی ریباند، ضد حساسیت و آلرژی بودن آن است؛ بنابراین افرادی که دارای این مشکل هستند؛ حتماً از میان انواع تشک‌های ریباند دار، یکی را انتخاب کنند.

سخن پایانی

 

 

شماره تماس خرید تشک

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 977,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,250,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,700,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,954,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 940,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,250,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,700,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,300,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,500,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,200,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,720,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,280,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,600,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,240,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,475,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,000,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,650,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,950,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,400,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,340,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,900,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,200,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,480,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,790,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,540,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,300,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,580,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,700,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,952,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,725,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,625,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,900,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,845,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,640,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,784,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,000,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,380,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,187,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 6,370,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,000,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,160,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 6,300,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 8,320,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,900,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 5,284,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 8,000,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 9,930,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 10,560,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,965,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,180,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,500,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,620,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,360,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,810,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,730,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,130,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,800,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 13,460,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,900,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 1,240,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,680,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,370,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,480,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,190,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,100,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,160,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,820,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,320,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,910,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 4,878,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,570,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,440,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,775,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,780,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,170,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,700,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,600,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,800,000
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

 

سایر مقالات:

ابعاد غیر استاندارد تشک ؟ سایز استاندارد تشک چقدر است – 5 سایز تشک
ویژگی های تشک طبی -10 مزایا، معایب و مشخصات تشک طبی خوب
ریباند تشک چیست؟ کاربرد ریباند تشک و 5 نکته که باید بدانید

 

شماره تماس خرید تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.