نکات آموزشی

ریباند تشک چیست؟ کاربرد ریباند تشک و 5 نکته که باید بدانید

ریباند تشک

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان

قیمت اصلی 10,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 8,000,000 تومان است.
تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان چرا پزشکان عقیده دارند که جنس تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان برای

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس یک نفره

9,150,000 تومان12,000,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل لوتوس دو نفره

10,700,000 تومان11,500,000 تومان
تشک رویال مدل لوتوس دو نفره چه ساختاری دارد؟ تشک مدل لوتوس برند رویال از تشک‌های طبی فنری باکیفیتی است

تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان

قیمت اصلی 3,315,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,650,000 تومان است.
تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان اگر قصد خرید تشکی مناسب افرادی با وزن متوسط را دارید، ما خرید تشک

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ریباند تشک چیست؟ کاربرد و هدف استفاده از آن چیست؟

ریباند تشک یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی‌های یک تشک عالی و مناسب است. ریباند را باید لایه اسفنجی با تراکم بسیار بالا دانست. البته این مواد اسفنجی در تشک، با استفاده از دستگاه پرس فشرده و متراکم خواهد شد. از مهم‌ترین خصوصیات این لایه متراکم عدم خرد شدگی، دوام و ماندگاری آن است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

افراد در زمان خرید تشک، باید به وجود این ویژگی در محصول توجه بسیار کنند تا کالا خریداری شده آن‌ها، از کیفیت خوبی برخوردار باشد. طی این مقاله اطلاعاتی درباره ریباند تشک و دلایل استفاده‌های ریباند در تشک پرداخته شده است. در صورت علاقه‌مندی به چنین موضوعاتی، این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

ریباند تشک چیست؟ کاربرد و هدف استفاده از آن چیست؟

ریباند تشک

شماره تماس تولیدی تشک رویال


تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک یک نفره


تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک یک نفره


مقایسه

تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک یک نفره

8,140,000 تومان11,470,000 تومان
تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک یک نفره قیمت تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک یک نفره باکیفیت چقدر است؟ این تشک چه فوایدی برای بدن دارد؟ عوامل زیادی وجود دارند که باعث می‌شود تا خوابی آرام و راحت را تجربه کنیم. یکی از این راه‌های رسیدن به آرامش، استفاده از تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک است. معرفی تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک یک نفره تشک پرستیژ کلاسیک جزو تشک‌های خاص شرکت رویال است که طرفداران زیادی دارد و استفاده از مموری فوم در این تشک باتوجه‌به درخواست مشتری قابل‌اجرا است. علاوه بر آن، پارچه اصلی پرستیژ کلاسیک گردبافت 900 گرمی 4


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل رز یک‌ نفره


تشک رویال مدل رز یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال مدل رز یک‌ نفره

2,020,000 تومان2,960,000 تومان
تشک رویال مدل رز یک‌ نفره و دو نفره چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک رویال مدل رز یک‌ نفره و دو نفره یکی از ده‌ها مدل از تشک‌های رویال اصل است که مانند سایر مدل‌های تشک برند رویال، کارت گارانتی معتبر دارد. این تشک فنری متصل از تعداد زیادی فنرهای فولادی محکم ساخته شده و برای تولید آن از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا استفاده می‌شود. به همین دلیل کیفیت مطلوبی را نسبت به قیمت مناسبی که دارد، ارائه می‌دهد. در وسط تشک رویال مدل رز یک‌ نفره و دو نفره، یک کپسول برای ورود و خروج هوا به درون تشک تعبیه


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک‌ رویال مدل رز دو نفره
مقایسه

تشک‌ رویال مدل رز دو نفره

3,665,000 تومان4,045,000 تومان
تشک‌ رویال مدل رز دو نفره و یک نفره چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک‌ رویال مدل رز دو نفره و یک نفره یکی از ده‌ها مدل از تشک‌های رویال اصل است که مانند سایر مدل‌های تشک برند رویال، کارت گارانتی معتبر دارد. این تشک فنری متصل از تعداد زیادی فنرهای فولادی محکم ساخته شده و برای تولید آن از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا استفاده می‌شود. به همین دلیل کیفیت مطلوبی را نسبت به قیمت مناسبی که دارد، ارائه می‌دهد. در وسط تشک‌ رویال مدل رز دو نفره و یک نفره، یک کپسول برای ورود و خروج هوا به درون تشک تعبیه


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل مدیکال یک نفره
مقایسه

تشک رویال مدل مدیکال یک نفره

1,500,000 تومان2,540,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تعریف ریباند

برای درک بهتر از وجود ریباند در تشک، در ابتدا باید یک تعریف درست و واقعی از آن داشت تا بر طبق آن زمان خرید تشک، به این بخش توجه کرد. در تعریف ریباند تشک آمده است که اسفنجی که در طی یک فرایند کاملاً متفاوت، تولید شده و سپس در مراحل پرس کاری و پخت، ایجاد خواهد شد.

با توجه به سپری کردن این پروسه اسفنج ریباند، نسبت به اسفنج‌های کمتر از ۴۰ کیلو گرم متفاوت خواهد بود. از این اسفنج پرس کاری و پخت شده، در بخش‌های مختلفی استفاده خواهد شد. البته در مواردی که وزن عامل و سطح فشار، بر روی آن خیلی زیاد باشد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

اسفنج به کار رفته در ریباند، باید امکان تحمل وزن بسیار را داشته باشد. همچنین دارای کشش سطح بالایی باشد تا امکان تحمل در برابر وزن و فشار‌های زیاد را از خود نشان دهد. در این صورت مطمئناً اسفنج ریباند تشک، آسیب نخواهد دید.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

افرادی که تمایل به خرید از سایت تشک رویال دارند، بدون شک از خرید خود نهایت لذت را خواهند برد. آن‌ها با خرید تشک رویال از این سایت، امکان خرید تشک طبی، خرید تشک فنری و خرید تشک متصل را خواهند داشت. خرید اینترنتی آن‌ها، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

تعریف ریباند

ریباند تشک

مزایای استفاده‌های ریباند در تشک

صورت خرید تشک با وجود ریباند در آن، مطمئناً برای فرد استفاده‌کننده مزیت‌های بسیاری به ارمغان خواهد آورد. اصلی‌ترین مزیت‌های استفاده ریباند در تشک، عبارت هستند از:

عایق حرکت

یکی از مهم‌ترین مزیت وجود ریباند در تشک، عایق حرکتی است. این قابلیت در تشک‌های دو نفره، کاربرد بیشتری دارد؛ زیرا با وجود این لایه طبیعی ریباند در تشک دو نفره، تکان‌ها به آن منتقل نخواهد شد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

راحتی

افرادی که از وزن پایینی، برخوردار هستند؛ تشک‌های ریباند دار را، یک محصول سفت توصیف خواهند کرد. اما این مسئله برای افرادی که وزن آن‌ها، سنگین است یا مشکلاتی جسمی مانند کمر درد دارند؛ بسیار مناسب خواهد بود.

زیرا در صورت استفاده از تشکی که از ویژگی ریباند، بهره‌مند است؛ ستون فقرات، ‌شانه‌ها و تمام اعضا بدن آن در بهترین شکل ممکن روی تخت قرار گرفته و از میزان درد موجود این قسمت‌های بدن، کاسته خواهد شد.

مزایای استفاده‌های ریباند در تشک

ریباند تشک

پشتیبانی بهتر

به طور معمول در ریباند تشک، از جنس فوم یا پی یو استفاده خواهد شد. در نهایت با وجود این ویژگی ریباند در تشک، از تمام اعضا بدن فرد استفاده‌کننده پشتیبانی بهتری نسبت به سایر تشک‌ها خواهد نمود. در صورت وجود این ویژگی مهم در تشک، بدون شک خواب راحت کمترین هدیه تشک به افراد خواهد بود؛ زیرا دقیقاً مانند یک لایه طبیعی عمل خواهد کرد.

بهترین تشک متصل، بهترین تشک پاکتی و بهترین تشک یک نفره سایت رویال خواب راحت و آرام را به خریداران هدیه خواهد داد.

پشتیبانی بهتر

ریباند تشک

تراز کردن ستون فقرات

تشک‌های که از وجود ریباند بهره‌مند هستند، بهترین و عالی‌ترین گزینه برای افرادی محسوب خواهند شد که؛ سبک زندگی آن‌ها، از تحرک کم برخوردار است. البته افرادی که معمولاً نحوه خوابیدن آن‌ها، به پشت یا پهلو است؛ با وجود این تشک، خواب آرامی خواهند داشت. دلیل این خواب راحت، تراز شدن ستون فقرات بوده و بدون شک، از درد‌های در قسمت کمر نیز دور خواهند بود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ویژگی‌های ریباند

ریباند تشک، دارای خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فردی است. از اصلی‌ترین آن‌ها، شامل موارد زیر خواهند بود:

 • در تشک‌های ریباند دار، اسفنج‌های ۳۰ کیلویی در فاصله‌های ۳ سانتی روی آن قرار خواهند گرفت.
 • تشک‌های که از ریباند در آن استفاده شده است، به طور معمول از لایه‌های ۸۰ کیلویی ریباند بهره خواهند برد.
 • تشک ریباند از کپسول هوا، بهره‌مند بوده و این کپسول، باعث گردش جریان هوا در میان لایه‌های آن خواهد شد.
 • وجود لایه‌های ضد حساسیت در تشک‌های ریباند دار، این نوع محصول را مناسب افرادی خواهد کرد که مشکل حساسیت یا آلرژی دارند.
 • رویه نرم، با کیفیت و پارچه‌ای روی تشک‌های ریباند دار، از جنس پنبه خواهد بود.
 • ارتفاع ریباند در تشک، ۲۰ سانتی‌متر است. وجود این میزان ارتفاع ریباند در تشک، به دلیل غلبه به نیروی گرانشی زمین است.
 • محصولات تشک رویال:

  تشک منفصل( پاکتی)
  تشک متصل
  تشک یک نفره
  تشک دو نفره

ویژگی‌های ریباند

ریباند تشک

دلایل استفاده از تشک‌های ریباند دار

استفاده از تشک‌های که از خصوصیات ریباند بهره برده‌اند؛ توصیه پزشکان به همگان به‌ویژه سالمندان عزیز است. از مزیت‌های وجود ریباند در تشک، حفظ تمام قوس‌های بدن و بخشیدن فرم طبیعی به عضلات است. در نتیجه افرادی که دچار بیماری‌های کمر درد یا مفصلی هستند؛ ایده‌آل‌ترین گزینه در زمان خرید تشک، خواهد بود.

ریباند حتی در تشک‌های گران ‌قیمت نیز، به‌ کار رفته است؛ ولی در زمان خرید باید وجود آن در تشک توجه کرد. وجود فوم‌های خرد شده و چسب مخصوص در تشک‌های با وجود ریباند، منجر به آلودگی محیط‌ زیست خواهند شد؛ اما بااین‌وجود حتماً برند‌های تولید کننده از ریباند در تشک‌های فنری و طبی، استفاده خواهند کرد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

زیرا وجود ریباند تشک، افراد را از بسیاری مشکلات مانند درد‌های جسمی در قسمت کمر و مفصل‌ها در امان نگه خواهد داشت. البته با وجود استفاده از این فرایند در تشک، محصول مورد نظر مستحکم‌تر بوده و همچنین  از قطر بیشتری برخوردار خواهد شد. وجود خاصیت ارتجاعی ریباند، بهترین گزینه برای هسته مرکز این محصول کاربردی خواهد بود.

با توجه به قیمت تشک مسافرتی و قیمت تشک دو نفره، خرید تشک برای افراد راحت بوده و البته آن‌ها، تشک را به مناسب‌ترین قیمت ممکن خواهند خرید.

دلایل استفاده از تشک‌های ریباند دار

ریباند تشک

ضخامت ریباند در انواع تشک‌ها

اگر ضخامت ریباند تشک، از ١٠ سانتی‌متر کمتر باشد؛ آن محصول را تشک فول طبی فنری نام خواهند نهاد. افرادی که وزن آن‌ها سنگین است، می‌توانند از این مدل تشک استفاده کنند. همچنین از نظر دارا بودن ویژگی‌های تشک‌های طبی در تشک‌های ریباند دار، تقریباً بیشتر خصوصیات آن را دارا هستند.

البته برند‌های تولید کننده تشک‌های ریباند دار، حتماً یک ضمانت‌ نامه با آن به خریدار ارائه خواهند داد تا خیال آن‌ها به لحاظ خدمات پس از فروش، راحت باشد. انواع ریباند تشک و خصوصیات مختلف هر یک منجر شده است که؛ کارشناسان با توجه به نوع محصول و کاربرد آن، از میان انواع ریباند تشک یکی را انتخاب کنند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ضخامت ریباند در تشک‌های طبی، فول التراپریک یا به عبارتی تشک‌های آنتی اسپرینگ و مدیکال بالای ١٠ سانتی‌متر خواهد بود. افرادی که از مشکلاتی در ناحیه کمر و به‌ویژه ستون فقرات، رنج خواهند برد؛ بهترین گزینه برای آن چنین تشک‌های است.

تشک‌های با ضخامت ریباند بیشتر از ١٠ سانتی‌متری، بسیار مقاوم بوده و از سطح نرم کمتری از سایر تشک‌ها برخوردار هستند. وجود تشک در کیفیت خواب افراد، تأثیر بسیار زیادی دارد؛ بنابراین بر طبق راهنمای خرید تشک، کیفیت در جنس، متریال به‌کاررفته در آن و رویه بسیار مهم است.

هر اندازه تشک انتخابی از کیفیت بالایی برخوردار باشد، بدون شک خواب با‌ کیفیتی به افراد هدیه خواهد داد. البته وجود ریباند تشک نیز، در کیفیت خواب و البته تشک بسیار مؤثر است.

ضخامت ریباند در انواع تشک‌ها

ریباند تشک

معایب وجود ریباند تشک

ریباند تشک با وجود تمام مزایا، از عیب‌های نیز برخوردار است. اما مهم‌ترین عیب‌های تشک‌های با چنین خصوصیاتی، شامل موارد زیر هستند :

گرما

ریباند تشک کاملاً به شرایط آب‌و‌هوایی و البته نوع بدن، بستگی دارد. به طور مثال، اگر شخص از گرما بیزار است؛ ریباند گرما را در خود حفظ کرده و سپس آن را با سرعت اندک، پخش خواهد کرد. البته در تشک‌های که ریباند، به ‌عنوان هسته در آن قرار گرفته است؛ خیلی زیاد مشکل ساز نیست.

زیرا این میزان از لایه ریباند، تقریباً ٣٠ درصد کل لایه تشک را در بر خواهد گرفت؛ بنابراین در چنین موقعیتی، حتماً از پارچه‌های مناسب برای رویه انتخاب شود تا افراد خواب راحتی، داشته باشند.

معایب وجود ریباند تشک

تراکم ریباند و فرم آن

طول عمر ریباند تشک، کاملاً به فرم و تراکم آن بستگی دارد. در صورت استفاده ریباند با‌کیفیت در تشک، بدون شک محصول نیز از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود. البته تراکم ریباند‌های تشک، به تعداد قطعات به هم چسبیده فوم نیز بستگی دارد.

تشک‌های که در آن از ریباند استفاده شده است، در بهترین حالت ٨ تا ١٠ سال قابل استفاده خواهند بود. پس از این مدت، حتماً تغییر شکل داده و تشک دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

تراکم ریباند و فرم آن

سخن پایانی

افرادی که دارای درد‌های مفصلی و کمر درد، هستند؛ حتماً از تشک‌های ریباند دار استفاده کنند. ریباند تشک از میزان درد‌های این عزیزان، کم کرده و تشک‌های با دارا بودن از چنین ویژگی در خود، مستحکم و سفت است.تشک‌های ریباند دار، دارای معایب و مزایایی هستند.

از‌جمله مهم‌ترین مزیت استفاده از چنین تشک‌های، پشتیبانی بهتر از جسم و بدن آن‌ها است. یکی از مهم‌ترین ویژگی ریباند، ضد حساسیت و آلرژی بودن آن است؛ بنابراین افرادی که دارای این مشکل هستند؛ حتماً از میان انواع تشک‌های ریباند دار، یکی را انتخاب کنند.

سخن پایانی

خرید انواع تشک از تولیدی تشک رویال
تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری
تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سایر مقالات:

ابعاد غیر استاندارد تشک ؟ سایز استاندارد تشک چقدر است – 5 سایز تشک
ویژگی های تشک طبی -10 مزایا، معایب و مشخصات تشک طبی خوب
ریباند تشک چیست؟ کاربرد ریباند تشک و 5 نکته که باید بدانید
لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من