نکات آموزشی

شستن محافظ تشک – 3 روش آسان – خرید بهترین مخافظ های تشک رویال

شستن محافظ تشک

تشک رویال مدل نیلوفر نوجوان

قیمت اصلی 2,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,000,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک دو نفره

16,000,000 تومان18,050,000 تومان
تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک دو نفره برای خرید تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک دو نفره باید به چه استانداردهایی

تشک رویال مدل مدیکال اولترا یک نفره

4,150,000 تومان5,850,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال اولترا یک نفره جنس تشک رویال مدل مدیکال اولترا یک نفره از چیست؟ قیمت آن چقدر

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن نوجوان

قیمت اصلی 8,625,000 تومان بود.قیمت فعلی 6,900,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

چند وقت یک بار محافظ تشک را بشوریم؟

برند‌های تولید‌کننده و فروشندگان به خریدارن پیشنهاد می‌کنند که هر 2 ماه یک بار، برای شستن محافظ تشک خود اقدام کنید. البته در صورتی که در خانه، از حیوانات خانگی مانند سگ نگهداری می‌کنید یا اینکه دارای مشکلات آلرژیک هستید، حتماً مدت زمان شستشو کاور تشک را به هر هفته کاهش دهید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 

پس از چند بار آزمون و خطا، نحوه شستن محافظ تشک را به خوبی خواهید آموخت. طی این مقاله به جمع‌آوری مطالبی در رابطه با شستن محافظ تشک به ویژه پد ضد آب تشک رویا، پرداخته شده است. اگر می‌خواهید نحوه تمیز کردن کاور تشک را بدانید، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

چند وقت یک بار محافظ تشک را بشوریم؟

شستن محافظ تشک

 

ردیف محصولات

تشک رویال مدل نیلوفر نوجوان

قیمت اصلی 2,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,000,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل آرامش دو نفره

3,150,000 تومان3,500,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک نفره چه کاربردهایی دارد؟ تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک

تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره

6,550,000 تومان7,100,000 تومان
ویژگی‌های ساختاری تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره درجه 1 در ساخت تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره و یک

تشک رویال مدل اسلیپ نوجوان

قیمت اصلی 4,060,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,250,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

نحوه شستن محافظ تشک

محافظ تشک پس از چند روز استفاده روی کالای خواب، تبدیل به مکانی برای جمع شدن آلودگی‌های و باکتری می‌شود. چاره از بین بردن این آلودگی‌ها، شستن محافظ تشک است که باید به طور منظم و دقیق، انجام شود. زیرا شما با شستشو کاور تشک خود، عمر آن را افزایش می‌دهید.

در راهنمای شستن محافظ تشک، به چند مرحله اشاره می‌شود که در ادامه این بخش به بیان فرایند شستشوئی محافظ تشک بیشتر پرداخته شده است.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 

ارزیابی درز‌های محافظ

قبل از اینکه فرایند شستن محافظ تشک را آغاز کنید، تمام درز‌های آن را با دقت بررسی کنید. در صورت باز بودن یا پاره بودن درز‌ها، ابتدا آن‌ها را دوخته و بعد فرایند شستشو را ادامه دهید.

در صورتی که درز‌های کاور در زمان شستشو باز باشند، مواد داخل آن وارد ماشین لباسشویی می‌شود. نتیجه این مسئله، خراب شدن یا گیر کردن ماشین لباسشویی شما خواهد بود.

ارزیابی درز‌های محافظ

شستن محافظ تشک

توجه به لک‌های روی محافظ

پس از بررسی تمام بخش‌های کاور تشک، روی قسمت‌های که لک وجود دارد؛ مایع شوینده بریزید. سپس ۱۰ تا ۱۵ دقیقه، به این مایع اجازه دهید تا در دورن پارچه نفوذ کند. اکنون برای ادامه فرایند شستن کاور‌های تشک، آن را در دورن ماشین لباسشویی قرار دهید تا لک‌ها از بین بروند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

دور ملایم ماشین لباسشویی

هنگام خرید کاور تشک، مطمئناً یک دفترچه راهنما به شما ارائه می‌شود. اطلاعات اشاره شده در این دفترچه راهنما، هنگام شستن کاور‌های تشک می‌تواند کمک‌کننده باشد. به طور مثال، در آن به نوع مواد شوینده یا دور ماشین لباسشویی جهت شستن محافظ تشک اشاره شده است.

اما اگر به هر دلیلی، این دفترچه در اختیار شما نبود، حتماً دور ماشین لباسشویی را ملایم انتخاب کنید. همچنین دمای آب را روی خنک، تنظیم کرده و میزان مواد شوینده ملایم را نیز کم بریزید.

دور ملایم ماشین لباسشویی

شستن محافظ تشک

دو بار آب کشیدن محافظ

پس از اتمام فرایند شستن محافظ تشک، حتماً آن را دو بار آب بکشید تا تمام مواد شوینده از داخل کاور، خارج شود. البته برای اینکه فرایند آب کشی، درست صورت بگیرد؛ پس از شستن و آب کشیدن، محافظ را در دورن ماشین لباسشویی ر‌ها کنید.

پس از 1 یا 2 ساعت، مجدداً ماشین لباسشویی را روشن کنید تا محافظ تشک بدون مواد شوینده، آب کشی شود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

خشک کردن محافظ تشک

برای خشک کردن محافظ تشک، دو راه در پیش روی شما است. در روش اول، شما محافظ تشک را درون ماشین خشک قرار می‌دهید. هر ۲۰ دقیقه یک بار، فرایند خشک کردن را متوقف کرده و سپس محافظ تشک را خوب، مچاله کنید.

این کار تا زمان خشک شدن محافظ، باید انجام دهید. در صورت انجام ندادن این کار، نرمی کاور شما از بین می‌رود.

روش دوم خشک کردن محافظ تشک، اینگونه است که شما، کاور را روی بند رخت قرار می‌دهید تا در هوای آزاد، آرام خشک شود. در صورت استفاده از این روش، احتمالاً رنگ کاور شما زرد می‌شود؛ اما از عمر آن کم نخواهد شد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

بهترین زمان جهت شستن محافظ تشک

پس از آن که تشک یک یا دو نفره را با بهترین کیفیت خریداری کردید، حتماً یک پد ضد آب محافظ تشک رویا نیز برای آن انتخاب کنید. مطمئناً در صورت استفاده از محافظ تشک رویا یک نفره یا دو نفره، کالای خواب شما از ماندگاری بالایی بهره‌مند می‌شود.

البته این نکته را به یاد داشته باشید که بهترین مارک محافظ تشک ضد آب را انتخاب کنید. پس از تمام شدن مراحل خرید، قبل از استفاده و پوشاندن تشک با آن حتماً این محافظ تشک خود را بشوئید. همچنین با شستن کاور تشک خود پس از دو ماه استفاده، می‌توانید فرایند محافظت از کالای خواب را به بالا‌ترین سطح برسانید.

در راهنمای خرید محافظ تشک، بیان شده است که گاهی اوقات شستن پد تشک، باید زود‌تر از 2 ماه یک بار صورت بگیرد. در ادامه به بیان برخی از مسائل که باعث جلو انداختن شستن محافظ تشک می‌شود، اشاره خواهد شد.

بهترین زمان جهت شستن محافظ تشک

شستن محافظ تشک

استفاده محافظ روی تشک‌های مهمان

در صورتی که از محافظ تشک برای تختخواب مهمان استفاده می‌کنید، شستن آن در فاصله زمانی دو ماه مناسب است. البته این دو ماه یک بار شستن پد تشک، جهت پاک کردن گرد و غبار روی آن خواهد بود؛ زیرا معمولاً تختخواب مهمان، خیلی کم استفاده شده و در نتیجه، کثیف نمی‌شود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

کثیف شدن محافظ

اگر پد کالای خواب شما به واسطه آب کثیف شد، می‌توانید مراحل شستن محافظ تشک را روی همان تاریخ همیشگی انجام دهید. اما در صورت ریختن مواد مرطوبی مانند ادرار یا آب میوه، حتماً فرایند شستشوئی محافظ تشک را سریعاً انجام دهید.

مطمئناً با شستن کاور تشک، از رشد میکروب یا باکتری‌ها روی کالا خواب خود جلوگیری می‌کنید. همچنین امکان تجربه خواب راحت‌تر و با کیفیت‌تری روی تشک خواهید داشت.

کثیف شدن محافظ

شستن محافظ تشک

واکنش آلرژیک

در صورتی که شما یا پارتنر‌تان نسبت به گرد و غبار یا آلودگی حیوانات خانگی مانند مو حساسیت دارید، حتماً هر هفته برای شستن محافظ تشک خود اقدام کنید. زیرا با این کار خود، عوامل ایجاد کننده واکنش‌های آلرژیک را از روی تشک نابود می‌کنید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

نکات کلیدی هنگام شستشوی محافظ تشک

بدون تردید شما با خرید بهترین مارک محافظ تشک ضد آب، به دنبال افزایش طول عمر کالای خواب خود هستید. مطمئناً در زمان خرید و پرداخت قیمت محافظ تشک، فروشنده نکاتی را برای شستشو بهتر به شما بیان می‌کند.

مهم‌ترین نکات جهت شستن کاور تشک، شامل موارد زیر می‌شود:

 • در زمان شستن محافظ تشک، دور ماشین لباسشویی را پایین قرار دهید تا عملکرد این بخش از سرویس خواب شما ضعیف نشود.
 • استفاده از مواد شوینده ملایم هنگام شستن پد تشک توصیه شده است؛ زیرا در صورت استفاده از مواد پر قدرت، منجر به نابودی پد کالای خواب شما می‌شود.
 • ماشین‌های لباسشویی با درب جلو، بهترین وسیله برای شستن محافظ تشک است؛ زیرا این نوع از ماشین‌های لباسشویی، باعث پاره شدن یا ایجاد خراش کاور تشک نمی‌شوند.
 • در زمان شستن کاور تشک، از آب ولرم یا سرد استفاده کنید؛ زیرا آب گرم، باعث نابودی کم شدن کارایی محافظ تشک می‌شود.
 • پس از اتمام فرایند شستشو محافظ تشک، آن را با دمای پایین خشک کنید. همچنین امکان خشک کردن روی بند رخت نیز می‌تواند گزینه مناسبی باشد.
 • محافظ تشک را تحت هیچ شرایطی اتو نکنید. در صورت انجام دادن این کار، منجر به نابودی کاور خود می‌شوید.

محصولات تشک رویال:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

عمر مفید محافظ تشک با کیفیت و استاندارد، بین 1 تا 2 سال بیان شده است. در صورت مشاهده علائم آسیب روی محافظ تشک مانند سایش یا پارگی، باید آن را تعویض کنید. زیرا در صورت استفاده از کاوری با این شرایط، مطمئناً عمر تشک شما کاهش پیدا می‌کند.

نکات کلیدی هنگام شستشوی محافظ تشک

شستن محافظ تشک

شایع‌ترین کثیفی‌های محافظ تشک

در صورتی که عمر کالای خواب برای شما حائز اهمیت است، حتماً یک کاور تشک برای آن تهیه کنید. کثیف شدن تشک، سلامت جسم و روح شما را به خطر می‌اندازد؛ بنابراین با استفاده از یک کاور و همچنین شستن محافظ تشک به صورت مرتب، سلامتی خود یا اعضاء خانواده را تضمین کنید.

برخی از شایع‌ترین و رایج‌ترین کثیفی‌های روی محافظ تشک، شامل لیست زیر می‌شود:

 • لک ناشی از ادرار
 • لکه‌های عرق
 • ذرات غذا
 • لک ناشی از ریختن آب میوه یا چای
 • مو حیوانات خانگی
 • سلول‌های مرده و پوست بدن
 • لک ناشی از رطوبت
شایع‌ترین کثیفی‌های محافظ تشک

شستن محافظ تشک

برای خرید تشک و محافظ با کیفیت به کجا مراجعه کنیم؟

بدون تردید سایت تشک رویال، بهترین و معتبر‌ترین فروشگاه اینترنتی برای خرید انواع تشک رویال است. شما می‌توانید برای خرید تشک‌های مورد نظر خود مانند: بهترین تشک فنری و بهترین تشک متصل به این سایت مراجعه کنید.

همچنین امکان خرید تشک دو نفره، بهترین تشک مسافرتی و بهترین تشک پاکتی در این فروشگاه را دارید. مطمئناً کیفیت و قیمت مناسب این محصولات، شما را ترغیب به خرید تشک یک نفره نیز می‌کند. پس از خرید اینترنتی تشک در سایت رویال، می‌توانید روتختی یا محافظ تشک مناسب با سلیقه خود انتخاب کنید.

در صورتی که دچار مشکلی مانند کمر درد هستید، با خرید بهترین تشک طبی از فروشگاه رویال خواب آرام و بدون دردی را تجربه کنید.

برای خرید تشک و محافظ با کیفیت به کجا مراجعه کنیم؟

شستن محافظ تشک

سخن پایانی

در راهنمای خرید تشک بیان شده که حتماً پس از انتخاب تشک مناسب، یک محافظ را نیز خریداری کنید. با خرید محافظ تشک، ماندگاری کالای خواب شما افزایش پیدا می‌کند. در صورت کثیف شدن کاور تشک مانند لک ناشی از ریختن آب میوه، حتماً فرایند شستن محافظ تشک را به درستی انجام دهید.

بدون شک با انجام درست فرایند شستشو، کاور شما تمیز شده و در نتیجه امکان رشد باکتری روی محافظ، غیر ممکن خواهد بود. یکی از مهم‌ترین نکات جهت انجام فرایند شستشو کاور، استفاده از آب سرد یا ولرم است. زیرا در صورت استفاده از آب گرم، کاور شما خراب می‌شود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:

مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,074,700
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,375,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm1,870,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,149,400
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,034,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,375,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm1,870,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,530,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm2,750,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,320,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,430,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm1,892,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,508,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm2,860,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,364,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,622,500
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,200,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm2,915,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,245,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,540,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm1,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,574,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,190,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm3,520,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,628,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm1,969,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm2,794,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,630,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm3,938,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm1,870,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,147,200
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm2,997,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm3,987,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,290,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,029,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm2,750,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,004,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,262,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm5,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,718,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,505,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,060,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm6,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,007,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm4,576,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm6,930,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm8,580,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm9,152,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,290,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm5,812,400
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm8,800,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm10,923,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm11,616,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm5,461,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm5,698,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm8,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm10,582,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,396,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,291,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm7,403,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm10,043,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,980,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,806,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm6,490,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,364,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm1,848,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,607,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm2,728,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,309,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,760,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,310,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,520,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,376,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,135,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,202,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm4,752,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,101,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm5,962,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm6,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,365,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,206,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm8,327,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm9,284,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,152,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,358,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm8,580,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm11,330,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm12,540,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm5,687,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm7,370,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm9,900,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm12,760,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm14,740,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm6,380,000

سایر مقالات:

5 نکته برای زمان خرید تشک جدید – سفتی/نرمی – فرورفتگی یا …؟
5 مدل تشک مناسب از بین بردن خروپف- بالش و تشک مناسب
معرفی 5 مدل تشک برای اتاق خواب رمانتیک – خریدتشک رویال اصلی

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من