نکات آموزشی

12 عوارض زیاد خوابیدن {آلرژی، چاقی، سردرد، آلزایمر و افسردگی و..}

عوارض زیاد خوابیدن- 10 مورد از علائم بد خوابی

تشک رویال مدل مدیکال اولترا نوجوان

قیمت اصلی 4,625,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,700,000 تومان است.
تشک رویال مدل مدیکال اولترا نوجوان آیا می‌دانید چه تشکی برای نوجوانان که در حال رشد هستند، مناسب است؟ قیمت

تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره

4,600,000 تومان5,150,000 تومان
طراحی تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره چگونه است؟ تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره یکی

تشک رویال مدل ماسا یک نفره

1,500,000 تومان1,850,000 تومان
تشک رویال مدل ماسا یک نفره چه خصوصیات ساختاری دارد؟ تشک مدل ماسا با توجه به ساختاری که دارد، در

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک یک نفره

2,800,000 تومان3,750,000 تومان
تشک رویال مدل سوپر کلاسیک یک نفره آیا می‌دانستید که جنس تشک رویال مدل سوپر کلاسیک یک نفره طوری طراحی

ردیف محصولات


تشک رویال مدل مدیکال یک نفره
مقایسه

تشک رویال مدل مدیکال یک نفره

1,500,000 تومان2,540,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره


تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره

3,025,000 تومان4,400,000 تومان
ویژگی‌های ساختاری تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره درجه 1 در ساخت تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره و دو نفره از فنر بونل متصل استفاده می‌شود. فنر بونل برای تولید انواع تشک‌های طبی و فنری کاربرد دارد و ساختار ساعت شنی آن از خصوصیات بارز این نوع فنر محسوب می‌شود. شبکه مخروطی حلزونی مانند این فنرهای بونل، راحتی فوق‌العاده‌ای را در هنگام خواب برای فرد فراهم می‌کند و آن را به یک تشک طبی با قیمت مناسب تبدیل کرده است. نوع فنرهای به کار رفته در این تشک، متصل است و در نگاه اول احتمال دارد که افراد را


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل آسایش دو نفره


تشک رویال مدل آسایش دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل آسایش دو نفره

2,880,000 تومان3,285,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل لوتوس دو نفره


تشک رویال مدل لوتوس دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل لوتوس دو نفره

9,430,000 تومان10,065,000 تومان
تشک رویال مدل لوتوس دو نفره چه ساختاری دارد؟ تشک مدل لوتوس برند رویال از تشک‌های طبی فنری باکیفیتی است که فنرهای آن از نوع بونل طراحی شده‌اند. شکل کلی فنرها در این تشک به صورت ساعت شنی است و این مدل از فنرهای متصل ریز ساخته می‌شود. ریز بودن فنرهای استفاده شده در تشک سوپر طبی فنری رویال مدل لوتوس باعث می‌شود تا از حالت فنری تشک کاسته شود و سخت‌تر از تشک‌های فنری معمولی باشد. مفتول فولادی که جهت تقویت این تشک در نظر گرفته شده به صورت شکل است و به تعداد 10 عدد در نوع یک


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

عوارض زیاد خوابیدن چیست و چرا بعضی‌ها زیاد می‌خوابند؟

خوابیدن و استراحت کردن بسیاری از افراد محدود به شب نیست. آن‌ها بدون تردید در برخی از ساعات روز خواب بوده و در نتیجه باید عوارض زیاد خوابیدن مانند کمر درد را به جان بخرند. البته برخی از افراد به دلیل اینکه در طول هفته سخت مشغول فعالیت هستند، آخر هفته را به خوابیدن اختصاص می‌دهند.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

شماره تماس تولیدی تشک رویال

بدون شک این عزیزان با این برنامه خوابی که در پیش می‌گیرند، با مشکلات متعددی مواجه خواهند شد. البته بسیاری دیگر به دلایلی مانند بیماری قلبی یا مشکلات هورمونی، خواب زیادی دارند.

طی این مقاله به بیان اطلاعاتی درباره عوارض زیاد خوابیدن و دلیل این امر پرداخته شده است. در صورت علاقه به این موضوع تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

2عوارض زیاد خوابیدن چیست و چرا بعضی‌ها زیاد می‌خوابند؟

عوارض زیاد خوابیدن

عوارض زیاد خوابیدن

محققان بسیاری در رابطه با نیاز انسان به خواب، تحقیقات متعددی انجام داده‌اند؛ اما هنوز به دلیل قاطعی در مورد نیاز انسان به خواب، پیدا نکرده‌اند. در تمام تحقیقات این افراد اشاره شده که انسان به خواب مانند غذا، نیاز‌مند بوده و برای داشتن زندگی با کیفیت، باید از خواب کافی بهره‌مند شود.

البته خوابیدن بسیار، عوارض وحشتناکی با خود به همراه دارد که در ادامه به این عوارض زیاد خوابیدن اشاره شده است.

افسردگی

یکی از مهم‌ترین عوارض زیاد خوابیدن، افسردگی است. البته بین افسردگی و خوابیدن بسیار، رابطه مستقیم بوده و البته متخصصان علت وجود چنین رابطه را وجود کورتیزول در بدن، معرفی کرده‌اند. ماده سروتونین باعث ایجاد حس خوب در مغز شده و در اثر افزایش کورتیزول، سروتونین بدن کم می‌شود.

بنابراین در صورت آشفتگی سروتونین در بدن، شخص علاقه‌مند به خوابیدن بسیار بوده و نهایتاً دچار بیماری افسردگی می‌شود.

یکی از مهم‌ترین عوارض زیاد خوابیدن، افسردگی است.

افسردگی یکی از عوارض زیاد خوابیدن

سردرد

برخی از افراد به ویژه در آخر هفته‌ها که مدت زمان بسیاری را به خواب اختصاص داده‌اند، دچار سردرد‌های وحشتناک می‌شوند. محققان به دنبال دریافت پاسخی مناسبی به این پرسش خود هستند که آیا بین این دو، رابطه‌ای است یا اینکه سردرد و خواب زیاد نشانه چیست؟

شماره تماس تولیدی تشک رویال

محققان در طی پژوهش‌های خود، به این نتیجه رسیده‌اند که سردرد از عوارض زیاد خوابیدن بوده و دلیل آن ترشح سروتونین در مغز است؛ بنابراین با ترشح بسیار سروتونین به دلیل خواب زیاد و اختلال خواب شبانه، مطمئناً دچار سردر‌های آزار دهنده مواجه می‌شوند.

آلزایمر

امروزه محققان دریافته‌اند که آلزایمر از اصلی‌ترین عوارض زیاد خوابیدن است؛ بنابراین افرادی که در طول شبانه روز زیاد می‌خوابند، بدون تردید نسبت به دیگران، بیشتر در معرض بیماری آلزایمر یا بیماری فاسد‌کننده مغز قرار دارند.

آلزایمر از اصلی‌ترین عوارض زیاد خوابیدن

بیماری دیابت

امروزه پژوهشگران متوجه شده‌اند که بین خواب بسیار و بیماری دیابت، یک رابطه مستقیم وجود دارد. همچنین آن‌ها در تحقیقات خود اشاره کرده‌اند که از اصلی‌ترین عوارض زیاد خوابیدن و البته خوابیدن کم، ایجاد بیماری دیابت است.

به عبارتی دیگر علت خواب زیاد در افراد دیابتی، مشکل در فرایند تولید قند و هضم آن است و باید هر چه سریع‌تر نسبت به درمان آن اقدام کرد.

افزایش وزن یا چاقی

در صورتی که افراد بیش از ۹ ساعت در شبانه روز بخوابند، حتماً در معرض یکی از اصلی‌ترین عوارض زیاد خوابیدن یعنی چاقی قرار می‌گیرند. البته خواب زیاد در کنار به هم ریختن برنامه خواب شبانه، شخص را وارد به خوردن غذا‌های ناسالم کرده و در نهایت او، دچار اضافه وزن یا چاقی می‌شود.

بیش از ۹ ساعت در شبانه روز خوابیدن، از اصلی‌ترین عوارض زیاد خوابیدن

ناباروری

از جمله مضرات تا ظهر خوابیدن یا عوارض زیاد خوابیدن، ناباروری در خانم‌ها است. خانم‌ها در طول یک شبانه روز، باید بین ۷ تا ۸ ساعت بخوابند؛ خواب بیشتر از این میزان، بدون شک آن‌ها را با خطر ناباروری مواجه می‌شود.

البته از عوارض زیاد خوابیدن، به هم خوردن برنامه پریودی بوده و در نتیجه فرایند تخمک‌گذاری، به مشکل برمی‌خورد.

پیری زودرس

یکی از اصلی‌ترین عوارض زیاد خوابیدن به صورت طولانی مدت، باعث پیر شدن سلول‌های مغز می‌شود. البته هنوز محققان در رابطه با اینکه «علت زیاد خوابیدن در نوجوانان چیست» به نتایج خیلی کاملی دست پیدا نکرده‌اند. اما آن‌ها معتقد هستند که خواب زیاد در رده سنی نوجوانی، شخص را ۲ سال پیرتر می‌کند.

نتیجه پیر شدن سلول‌های مغز به دلیل خواب زیاد شامل تمرکز نداشتن، کاهش عملکرد حافظه و ناتوانی در انجام کار‌های روزانه است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

مشکلات قلبی

در زمان خواب، ضربان قلب کاهش یافته و همچنین عضلات نیز استراحت می‌کنند؛ بنابراین در صورتی که افراد مدت زمان زیادی بخوابند، دچار یکی از مهم‌ترین عوارض زیاد خوابیدن یعنی مشکلات قلبی خواهند شد. زیرا قلب پس از‌ مدت زمان مشخصی نیاز‌مند به پمپاژ کردن خون است.

بنابراین در زمان زیاد خوابیدن، این عمل قلب دچار اختلال شده و در نتیجه افراد با درد در ناحیه سینه، کاهش جریان خون یا گرفتگی عروق مواجه می‌شوند. البته با توجه به دیگر عوارض زیاد خوابیدن یعنی چاقی، این بیماری‌های قلبی شدت پیدا می‌کند.

6مشکل قلبی ناشی از زیاد خوابیدن

مرگ زودرس

یکی از مهم‌ترین مضرات تا ظهر خوابیدن، مرگ زودرس است. البته پژوهشگران در این رابطه، تحقیقات بسیاری انجام داده‌اند، اما هنوز به یک نتیجه قطعی نرسیده‌اند؛ بنابراین با وجود چاقی، افسردگی و بیماری قلبی که اصلی‌ترین عوارض خوابیدن بسیار هستند. مطمئناً فرد با میزان خواب بسیار در معرض مرگ زودرس قرار می‌گیرند.

علت زیاد خوابیدن

علت خواب زیاد در مردان با زنان متفاوت بوده و شاید ریشه این پر خوابی، به دوران کودکی شخص بر گردد. البته در صورتی که شخص به تازگی، با این مشکل مواجه شده است؛ حتماً علت آن را جویا شده و سپس برای حل آن معضل، تمام تلاش خود را به کار ببرد.

زیرا خواب بسیار زیاد، می‌تواند منجر به مرگ زودرس شود؛ بنابراین جویا شدن علت خواب زیاد در زنان یا مردان، بسیار مهم است که در ادامه به برخی از این دلایل می‌پردازیم.

آلرژی و حساسیت

ماده هیستامین و دیگر مواد شیمیایی که برای مقابله انواع آلرژی‌ها در بدن ترشح می‌شوند، یک دلیل مهم برای خواب زیاد هستند. البته به دلیل بوییدن یک گل و ایجاد التهاب تنفسی پس از وارد شدن هاگ گل به درون بینی، بی‌خوابی ایجاد می‌شود.

آلرژی و حساسیت

کم خونی

از اصلی‌ترین دلایل ایجاد علت خواب زیاد در زنان، مشکل کم خونی است. افرادی که با اختلال در عملکرد گلبول‌های قرمز یا کمبود این گلبول‌ها، دچار هستند؛ حتماً همیشه حس خستگی کرده و در نتیجه نمی‌توانند کار‌های روزانه خود را انجام دهند.

تغییرات هومورنی

یکی از مهم‌ترین دلایل خواب زیاد در خانم‌ها، کاهش هورمون استروژن است. در نتیجه کاهش این هورمون، فرد همواره احساس خستگی کرده و با خوابیدن، به دنبال رفع خستگی خود است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

رفتار‌های غیر طبیعی در خواب

در صورتی که افراد در زمان خواب، تجربه رفتار‌های غیر طبیعی مانند حرف زدن یا راه رفتن دارند؛ بدون تردید با مشکل خوابیدن بسیار مواجه هستند؛ بنابراین این افراد باید به روانشناسان مراجعه کنند تا با رفع علت این رفتار‌های غیر طبیعی، خواب آن‌ها به حالت عادی برسد.

کمبود ویتامین  B

در صورت کمبود ویتامین گروه B در بدن شخص، او حتماً احساس بی‌حالی و ضعف خواهد کرد؛ بنابراین فرد برای اینکه این علت خواب زیاد را رفع کند، ابتدا باید برنامه یا رژیم غذایی مناسب و سالم را انتخاب کنند.

مطمئناً با استفاده از رژیم غذایی سالم و مناسب، حتماً کمبود این ویتامین در بدن او جبران شده و در نتیجه شخص، میزان ساعت مناسب با سن خود را تجربه خواهد کرد.

آپنه خواب

هنگام رخ دادن آپنه خواب در شخص، او دچار وقفه در تنفس خواهد شد. بدون شک این مشکل در فرایند خواب او، تأثیر منفی گذاشته و شخص را ساعت‌ها  با حس خستگی درگیر خواهد کرد؛ بنابراین برای رفع این خستگی، خواب بسیار را تجربه خواهد کرد.

هنگام رخ دادن آپنه خواب در شخص، او دچار وقفه در تنفس خواهد شد.

تیروئید و کم کاری آن

غده تیروئید در بدن، وظیفه مهم سرعت فرایند تبدیل سوخت به انرژی را بر عهده دارند؛ بنابراین در صورت اختلال در کار این غده، شخص احساس خستگی کرده و برای رفع حس خستگی خود، به خواب پناه خواهد برد. این عزیزان با مراجعه به پزشک متخصص و رفع کم کاری تیروئید خود، می‌توانند مشکل زیاد خوابیدن خود را بر طرف کنند.

میزان ساعات خواب در روز مطابق با سن

اینکه هر شخص به چه میزان ساعت خواب شبانه روزی نیاز‌مند است، کاملاً بستگی به سن فرد دارد. البته در صورت شرایطی مانند بارداری در خانم‌ها یا افزایش سن، میزان ساعت خواب تغییر شبانه روز تغییر خواهد کرد؛ بنابراین در صورت خوابیدن زیاد، می‌توانند به پزشک مراجعه کنند تا آن‌ها به توجه به دلیل افزایش ساعت خواب، راهکار مناسب ارائه دهند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

البته متخصصان ساعت مناسب خواب، برای هر رده سنی را در لیستی مشخص کرده‌اند که عبارت‌اند از:

  • نوزادی که تازه متولد شده: ۱۴ الی ۱۷ ساعت
  • کودکان نوپا: ۱۱ الی ۱۴ ساعت
  • کودکان پیش دبستانی: ۱۰ الی ۱۳ ساعت
  • افراد نوجوان ۸ الی ۱۰ ساعت
  • بزرگسالان ۷ تا ۹ ساعت
  • سالمندان ۷ الی ۸ ساعت

میزان ساعات خواب در روز مطابق با سن- نوزادی که تازه متولد شده: ۱۴ الی ۱۷ ساعت

چگونه کم‌تر بخوابیم؟

خواب خوب و به‌اندازه از اهمیت بالایی برخوردار است. کمبود خواب باعث عصبانیت و زودرنجی در فرد می‌شود و همچنین باعث می‌شود که فرد دچار اختلال در حافظه شود و به‌یادآوردن اطلاعات را در فرد کاهش دهد. عوارض زیاد خوابیدن را هم نمی‌توان نادیده گرفت.

کسانی که زیاد می‌خوابند همیشه به دنبال جواب سؤالات خود هستند. سؤالاتی مانند: چگونه کم‌تر بخوابیم؟ چه بیماری‌هایی باعث خواب زیاد می‌شود؟ خواب زیاد باعث مرگ می‌شود؟ زیاد خوابیدن نشانه چیست؟ و… به چند روش گفته شده در مورد خواب کمتر توجه فرمایید.

تنظیم مدت زمان خواب

سعی کنید خواب خود را تنظیم کنید؛ زیرا باعث می‌شود که بهتر بخوابید؛ مثلاً هر شب در یک ساعت مشخص بخوابید و در یک ساعت مشخص  در اوایل صبح نیز سعی کنید که بیدار شوید؛ چراکه این کار باعث می‌شود بدن هرروزه به‌صورت خودکار چه زمانی به خواب فرورود یا چه زمانی از خواب بیدار شود. با تنظیم‌کردن خواب خود از مضرات زیاد خوابیدن نیز در امان هستید.

چک‌نکردن موبایل خود در زمان خواب

برای اینکه عوارض زیاد خوابیدن را کم کنیم و خوابی راحت و به‌اندازه داشته باشیم بهتر است هنگام خواب‌گوشی خود را چک نکنیم؛ زیرا این کار باعث می‌شود دیرتر بخوابیم و دیر نیز از خواب بیدار شویم؛ به این دلیل از تمامی کارهای روزمره خود جا خواهیم ماند و دچار افسردگی و خواب زیاد خواهیم شد.

چه چیزی بخوریم تا کم‌تر بخوابیم؟

آیا می‌دانستید هرچه قند خون شما کم باشد خواب بهتری خواهید داشت؟ برای اینکه عوارض زیاد خوابیدن را کم کنید، بهتر است که در هنگام خواب از غذاهایی که کربوهیدرات ساده دارند. مانند: برنج سفید، نان سفید، شیرینی، سیب‌زمینی را تاحدامکان کم کنید.

اگر سؤال برایتان پیش‌آمده که خواب زیاد نشانه کمبود کدام ویتامین است؟ جواب سؤال شما کمبود ویتامین D خواهد بود.

خودداری از مصرف نوشیدنی الکل دار قبل از خواب

برای اینکه عوارض زیاد خوابیدن را کاهش دهیم، نخوردن نوشیدنی الکل دار است؛ چراکه باعث می‌شود؛ فرد دچار خواب طولانی‌مدت شود همان‌طور که می‌دانید الکل اعتیادآور است و زمانی که فرد کاملاً به نوشیدنی الکل دار اعتیاد پیدا کرد کلی از ساعات ارزشمند خود را در خواب سپری می‌کند.

خودداری از خوردن شام سنگین

بدن انسان برای هضم کردن غذای پخته شده حدود دو برابر غذای نپخته به زمان نیاز دارد. پس در شب از انواع سالادها به همراه نان سبوس‌دار و سبزیجات میل نماید.

آیا تابه‌حال به این موضوع فکر کرده‌اید که علت خواب زیاد در زنان چیست؟ علت خواب زیادی زنان می‌تواند به دلیل؛ اختلال‌های خلقی، افسردگی، نارسایی آهن، و استفاده از داروهای خاص بارداری و همچنین خواب‌آلودگی فصلی است.

سایت تشک رویال؛ فروشگاه اینترنتی معتبر

اگر علاقه‌مند به خرید اینترنتی تشک رویال هستید، حتماً به فروشگاه اینترنتی و سایت این مجموعه سری بزنید. شما در این مرکز اینترنتی می‌توانید از بین انواع تشک دو نفره، انواع تشک یک نفره و انواع تشک مسافرتی بهترین گزینه را انتخاب کنید.

همچنین در صورت علاقه به خرید تشک طبی، خرید تشک فنری، خرید تشک پاکتی و خرید تشک متصل هستید، در سایت تشک رویال امکان انتخاب بهترین گزینه را خواهید داشت. وجود کیفیت مناسب محصولات ارائه شده در این مرکز در کنار قیمت مناسب، مطمئناً باعث خواهد شد که شما خرید لذت بخشی را تجربه کنید.

10سایت-تشک-رویال؛-فروشگاه-اینترنتی-معتبر

سخن پایانی

افراد با داشتن خواب با کیفیت و به اندازه، مطمئناً از سلامتی جسم در کنار روح بهره‌مند خواهند شد. بدون شک داشتن خواب زیاد، مضراتی را برای آن‌ها در بر دارد. از اصلی‌ترین عوارض زیاد خوابیدن مشکلات قلبی، پیری زودرس و همچنین مرگ زودرس است.

محصولات تشک رویال:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

بنابراین افرادی که با چنین مشکلی در خواب خود مواجه هستند، ابتدا باید علت این خواب زیاد را پیدا کرده و سپس با توجه به علت، مشکل را برطرف کنند. البته از مهم‌ترین دلایل خواب زیاد، می‌توان به کم خونی یا کم کاری تیروئید اشاره کرد.

سایر مقالات:

5 تفاوت تشک منفصل و متصل – ویژگی ها و مشخصات هر مدل
آیا تشک طبی فنر دارد؟ 5 نکته جالب برای خرید تشک طبی و فنری
معرفی انواع تشک خواب رویال اصلی – 20 مدل تشک + مشخصات

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من