بیماری

12 عوارض زیاد خوابیدن {آلرژی، چاقی، سردرد، آلزایمر و افسردگی و..}

عوارض زیاد خوابیدن- 10 مورد از علائم بد خوابی

تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره

4,620,000 تومان5,225,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل لوتوس نوجوان

4,715,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان

6,005,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل نیلوفر یک‌ نفره

1,865,000 تومان2,530,000 تومان
تشک رویال مدل نیلوفر یک‌ نفره چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک مدل نیلوفر از انواع تشک‌های برند رویال است که از

عوارض زیاد خوابیدن چیست و چرا بعضی‌ها زیاد می‌خوابند؟

خوابیدن و استراحت کردن بسیاری از افراد محدود به شب نیست. آن‌ها بدون تردید در برخی از ساعات روز خواب بوده و در نتیجه باید عوارض زیاد خوابیدن مانند کمر درد را به جان بخرند. البته برخی از افراد به دلیل اینکه در طول هفته سخت مشغول فعالیت هستند، آخر هفته را به خوابیدن اختصاص می‌دهند.

شماره تماس خرید تشک طبی- خرید تشک رویال- مشاوره رایگان جهت خرید تشک

عوارض زیاد خوابیدن

بدون شک این عزیزان با این برنامه خوابی که در پیش می‌گیرند، با مشکلات متعددی مواجه خواهند شد. البته بسیاری دیگر به دلایلی مانند بیماری قلبی یا مشکلات هورمونی، خواب زیادی دارند.

طی این مقاله به بیان اطلاعاتی درباره عوارض زیاد خوابیدن و دلیل این امر پرداخته شده است. در صورت علاقه به این موضوع تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

2عوارض زیاد خوابیدن چیست و چرا بعضی‌ها زیاد می‌خوابند؟

عوارض زیاد خوابیدن

عوارض زیاد خوابیدن

محققان بسیاری در رابطه با نیاز انسان به خواب، تحقیقات متعددی انجام داده‌اند؛ اما هنوز به دلیل قاطعی در مورد نیاز انسان به خواب، پیدا نکرده‌اند. در تمام تحقیقات این افراد اشاره شده که انسان به خواب مانند غذا، نیاز‌مند بوده و برای داشتن زندگی با کیفیت، باید از خواب کافی بهره‌مند شود.

البته خوابیدن بسیار، عوارض وحشتناکی با خود به همراه دارد که در ادامه به این عوارض زیاد خوابیدن اشاره شده است.

افسردگی

یکی از مهم‌ترین عوارض زیاد خوابیدن، افسردگی است. البته بین افسردگی و خوابیدن بسیار، رابطه مستقیم بوده و البته متخصصان علت وجود چنین رابطه را وجود کورتیزول در بدن، معرفی کرده‌اند. ماده سروتونین باعث ایجاد حس خوب در مغز شده و در اثر افزایش کورتیزول، سروتونین بدن کم می‌شود.

بنابراین در صورت آشفتگی سروتونین در بدن، شخص علاقه‌مند به خوابیدن بسیار بوده و نهایتاً دچار بیماری افسردگی می‌شود.

یکی از مهم‌ترین عوارض زیاد خوابیدن، افسردگی است.

افسردگی یکی از عوارض زیاد خوابیدن

سردرد

برخی از افراد به ویژه در آخر هفته‌ها که مدت زمان بسیاری را به خواب اختصاص داده‌اند، دچار سردرد‌های وحشتناک می‌شوند. محققان به دنبال دریافت پاسخی مناسبی به این پرسش خود هستند که آیا بین این دو، رابطه‌ای است یا اینکه سردرد و خواب زیاد نشانه چیست؟

شماره تماس خرید تشک طبی- خرید تشک رویال- مشاوره رایگان جهت خرید تشک

محققان در طی پژوهش‌های خود، به این نتیجه رسیده‌اند که سردرد از عوارض زیاد خوابیدن بوده و دلیل آن ترشح سروتونین در مغز است؛ بنابراین با ترشح بسیار سروتونین به دلیل خواب زیاد و اختلال خواب شبانه، مطمئناً دچار سردر‌های آزار دهنده مواجه می‌شوند.

آلزایمر

امروزه محققان دریافته‌اند که آلزایمر از اصلی‌ترین عوارض زیاد خوابیدن است؛ بنابراین افرادی که در طول شبانه روز زیاد می‌خوابند، بدون تردید نسبت به دیگران، بیشتر در معرض بیماری آلزایمر یا بیماری فاسد‌کننده مغز قرار دارند.

آلزایمر از اصلی‌ترین عوارض زیاد خوابیدن

بیماری دیابت

امروزه پژوهشگران متوجه شده‌اند که بین خواب بسیار و بیماری دیابت، یک رابطه مستقیم وجود دارد. همچنین آن‌ها در تحقیقات خود اشاره کرده‌اند که از اصلی‌ترین عوارض زیاد خوابیدن و البته خوابیدن کم، ایجاد بیماری دیابت است.

به عبارتی دیگر علت خواب زیاد در افراد دیابتی، مشکل در فرایند تولید قند و هضم آن است و باید هر چه سریع‌تر نسبت به درمان آن اقدام کرد.

افزایش وزن یا چاقی

در صورتی که افراد بیش از ۹ ساعت در شبانه روز بخوابند، حتماً در معرض یکی از اصلی‌ترین عوارض زیاد خوابیدن یعنی چاقی قرار می‌گیرند. البته خواب زیاد در کنار به هم ریختن برنامه خواب شبانه، شخص را وارد به خوردن غذا‌های ناسالم کرده و در نهایت او، دچار اضافه وزن یا چاقی می‌شود.

بیش از ۹ ساعت در شبانه روز خوابیدن، از اصلی‌ترین عوارض زیاد خوابیدن

ناباروری

از جمله مضرات تا ظهر خوابیدن یا عوارض زیاد خوابیدن، ناباروری در خانم‌ها است. خانم‌ها در طول یک شبانه روز، باید بین ۷ تا ۸ ساعت بخوابند؛ خواب بیشتر از این میزان، بدون شک آن‌ها را با خطر ناباروری مواجه می‌شود.

البته از عوارض زیاد خوابیدن، به هم خوردن برنامه پریودی بوده و در نتیجه فرایند تخمک‌گذاری، به مشکل برمی‌خورد.

پیری زودرس

یکی از اصلی‌ترین عوارض زیاد خوابیدن به صورت طولانی مدت، باعث پیر شدن سلول‌های مغز می‌شود. البته هنوز محققان در رابطه با اینکه «علت زیاد خوابیدن در نوجوانان چیست» به نتایج خیلی کاملی دست پیدا نکرده‌اند. اما آن‌ها معتقد هستند که خواب زیاد در رده سنی نوجوانی، شخص را ۲ سال پیرتر می‌کند.

نتیجه پیر شدن سلول‌های مغز به دلیل خواب زیاد شامل تمرکز نداشتن، کاهش عملکرد حافظه و ناتوانی در انجام کار‌های روزانه است.

شماره تماس خرید تشک طبی- خرید تشک رویال- مشاوره رایگان جهت خرید تشک

مشکلات قلبی

در زمان خواب، ضربان قلب کاهش یافته و همچنین عضلات نیز استراحت می‌کنند؛ بنابراین در صورتی که افراد مدت زمان زیادی بخوابند، دچار یکی از مهم‌ترین عوارض زیاد خوابیدن یعنی مشکلات قلبی خواهند شد. زیرا قلب پس از‌ مدت زمان مشخصی نیاز‌مند به پمپاژ کردن خون است.

بنابراین در زمان زیاد خوابیدن، این عمل قلب دچار اختلال شده و در نتیجه افراد با درد در ناحیه سینه، کاهش جریان خون یا گرفتگی عروق مواجه می‌شوند. البته با توجه به دیگر عوارض زیاد خوابیدن یعنی چاقی، این بیماری‌های قلبی شدت پیدا می‌کند.

6مشکل قلبی ناشی از زیاد خوابیدن

مرگ زودرس

یکی از مهم‌ترین مضرات تا ظهر خوابیدن، مرگ زودرس است. البته پژوهشگران در این رابطه، تحقیقات بسیاری انجام داده‌اند، اما هنوز به یک نتیجه قطعی نرسیده‌اند؛ بنابراین با وجود چاقی، افسردگی و بیماری قلبی که اصلی‌ترین عوارض خوابیدن بسیار هستند. مطمئناً فرد با میزان خواب بسیار در معرض مرگ زودرس قرار می‌گیرند.

علت زیاد خوابیدن

علت خواب زیاد در مردان با زنان متفاوت بوده و شاید ریشه این پر خوابی، به دوران کودکی شخص بر گردد. البته در صورتی که شخص به تازگی، با این مشکل مواجه شده است؛ حتماً علت آن را جویا شده و سپس برای حل آن معضل، تمام تلاش خود را به کار ببرد.

زیرا خواب بسیار زیاد، می‌تواند منجر به مرگ زودرس شود؛ بنابراین جویا شدن علت خواب زیاد در زنان یا مردان، بسیار مهم است که در ادامه به برخی از این دلایل می‌پردازیم.

آلرژی و حساسیت

ماده هیستامین و دیگر مواد شیمیایی که برای مقابله انواع آلرژی‌ها در بدن ترشح می‌شوند، یک دلیل مهم برای خواب زیاد هستند. البته به دلیل بوییدن یک گل و ایجاد التهاب تنفسی پس از وارد شدن هاگ گل به درون بینی، بی‌خوابی ایجاد می‌شود.

آلرژی و حساسیت

کم خونی

از اصلی‌ترین دلایل ایجاد علت خواب زیاد در زنان، مشکل کم خونی است. افرادی که با اختلال در عملکرد گلبول‌های قرمز یا کمبود این گلبول‌ها، دچار هستند؛ حتماً همیشه حس خستگی کرده و در نتیجه نمی‌توانند کار‌های روزانه خود را انجام دهند.

تغییرات هومورنی

یکی از مهم‌ترین دلایل خواب زیاد در خانم‌ها، کاهش هورمون استروژن است. در نتیجه کاهش این هورمون، فرد همواره احساس خستگی کرده و با خوابیدن، به دنبال رفع خستگی خود است.

شماره تماس خرید تشک طبی- خرید تشک رویال- مشاوره رایگان جهت خرید تشک

رفتار‌های غیر طبیعی در خواب

در صورتی که افراد در زمان خواب، تجربه رفتار‌های غیر طبیعی مانند حرف زدن یا راه رفتن دارند؛ بدون تردید با مشکل خوابیدن بسیار مواجه هستند؛ بنابراین این افراد باید به روانشناسان مراجعه کنند تا با رفع علت این رفتار‌های غیر طبیعی، خواب آن‌ها به حالت عادی برسد.

کمبود ویتامین  B

در صورت کمبود ویتامین گروه B در بدن شخص، او حتماً احساس بی‌حالی و ضعف خواهد کرد؛ بنابراین فرد برای اینکه این علت خواب زیاد را رفع کند، ابتدا باید برنامه یا رژیم غذایی مناسب و سالم را انتخاب کنند.

مطمئناً با استفاده از رژیم غذایی سالم و مناسب، حتماً کمبود این ویتامین در بدن او جبران شده و در نتیجه شخص، میزان ساعت مناسب با سن خود را تجربه خواهد کرد.

آپنه خواب

هنگام رخ دادن آپنه خواب در شخص، او دچار وقفه در تنفس خواهد شد. بدون شک این مشکل در فرایند خواب او، تأثیر منفی گذاشته و شخص را ساعت‌ها  با حس خستگی درگیر خواهد کرد؛ بنابراین برای رفع این خستگی، خواب بسیار را تجربه خواهد کرد.

هنگام رخ دادن آپنه خواب در شخص، او دچار وقفه در تنفس خواهد شد.

تیروئید و کم کاری آن

غده تیروئید در بدن، وظیفه مهم سرعت فرایند تبدیل سوخت به انرژی را بر عهده دارند؛ بنابراین در صورت اختلال در کار این غده، شخص احساس خستگی کرده و برای رفع حس خستگی خود، به خواب پناه خواهد برد. این عزیزان با مراجعه به پزشک متخصص و رفع کم کاری تیروئید خود، می‌توانند مشکل زیاد خوابیدن خود را بر طرف کنند.

میزان ساعات خواب در روز مطابق با سن

اینکه هر شخص به چه میزان ساعت خواب شبانه روزی نیاز‌مند است، کاملاً بستگی به سن فرد دارد. البته در صورت شرایطی مانند بارداری در خانم‌ها یا افزایش سن، میزان ساعت خواب تغییر شبانه روز تغییر خواهد کرد؛ بنابراین در صورت خوابیدن زیاد، می‌توانند به پزشک مراجعه کنند تا آن‌ها به توجه به دلیل افزایش ساعت خواب، راهکار مناسب ارائه دهند.

شماره تماس خرید تشک طبی- خرید تشک رویال- مشاوره رایگان جهت خرید تشک

البته متخصصان ساعت مناسب خواب، برای هر رده سنی را در لیستی مشخص کرده‌اند که عبارت‌اند از:

  • نوزادی که تازه متولد شده: ۱۴ الی ۱۷ ساعت
  • کودکان نوپا: ۱۱ الی ۱۴ ساعت
  • کودکان پیش دبستانی: ۱۰ الی ۱۳ ساعت
  • افراد نوجوان ۸ الی ۱۰ ساعت
  • بزرگسالان ۷ تا ۹ ساعت
  • سالمندان ۷ الی ۸ ساعت

میزان ساعات خواب در روز مطابق با سن- نوزادی که تازه متولد شده: ۱۴ الی ۱۷ ساعت

 

سایت تشک رویال؛ فروشگاه اینترنتی معتبر

اگر علاقه‌مند به خرید اینترنتی تشک رویال هستید، حتماً به فروشگاه اینترنتی و سایت این مجموعه سری بزنید. شما در این مرکز اینترنتی می‌توانید از بین انواع تشک دو نفره، انواع تشک یک نفره و انواع تشک مسافرتی بهترین گزینه را انتخاب کنید.

همچنین در صورت علاقه به خرید تشک طبی، خرید تشک فنری، خرید تشک پاکتی و خرید تشک متصل هستید، در سایت تشک رویال امکان انتخاب بهترین گزینه را خواهید داشت. وجود کیفیت مناسب محصولات ارائه شده در این مرکز در کنار قیمت مناسب، مطمئناً باعث خواهد شد که شما خرید لذت بخشی را تجربه کنید.

10سایت-تشک-رویال؛-فروشگاه-اینترنتی-معتبر

سخن پایانی

افراد با داشتن خواب با کیفیت و به اندازه، مطمئناً از سلامتی جسم در کنار روح بهره‌مند خواهند شد. بدون شک داشتن خواب زیاد، مضراتی را برای آن‌ها در بر دارد. از اصلی‌ترین عوارض زیاد خوابیدن مشکلات قلبی، پیری زودرس و همچنین مرگ زودرس است.

بنابراین افرادی که با چنین مشکلی در خواب خود مواجه هستند، ابتدا باید علت این خواب زیاد را پیدا کرده و سپس با توجه به علت، مشکل را برطرف کنند. البته از مهم‌ترین دلایل خواب زیاد، می‌توان به کم خونی یا کم کاری تیروئید اشاره کرد.

لیست قیمت:

مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,074,700
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,375,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm1,870,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,149,400
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,034,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,375,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm1,870,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,530,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm2,750,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,320,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,430,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm1,892,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,508,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm2,860,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,364,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,622,500
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,200,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm2,915,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,245,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,540,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm1,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,574,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,190,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm3,520,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,628,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm1,969,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm2,794,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,630,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm3,938,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm1,870,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,147,200
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm2,997,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm3,987,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,290,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,029,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm2,750,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,004,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,262,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm5,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,718,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,505,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,060,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm6,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,007,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm4,576,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm6,930,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm8,580,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm9,152,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,290,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm5,812,400
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm8,800,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm10,923,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm11,616,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm5,461,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm5,698,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm8,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm10,582,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,396,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,291,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm7,403,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm10,043,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,980,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,806,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm6,490,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,364,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm1,848,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,607,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm2,728,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,309,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,760,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,310,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,520,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,376,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,135,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,202,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm4,752,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,101,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm5,962,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm6,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,365,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,206,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm8,327,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm9,284,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,152,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,358,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm8,580,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm11,330,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm12,540,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm5,687,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm7,370,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm9,900,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm12,760,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm14,740,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm6,380,000

 

سایر مقالات:

5 تفاوت تشک منفصل و متصل – ویژگی ها و مشخصات هر مدل
آیا تشک طبی فنر دارد؟ 5 نکته جالب برای خرید تشک طبی و فنری
معرفی انواع تشک خواب رویال اصلی – 20 مدل تشک + مشخصات

شماره تماس خرید تشک طبی- خرید تشک رویال- مشاوره رایگان جهت خرید تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.