راهنمای خرید

نکات خرید تشک و 10 نکته که باید بدانید- بهترین تشک های طبی و..

نکاتی برای خرید تشک که باید توجه کنیم!!!

در صورت توجه به نکات خرید تشک، مطمئناً فرایند انتخاب برای اشخاص بسیار هیجان‌انگیز و لذت بخش خواهد بود. با توجه به وجود برند‌های مختلف ایرانی و خارجی تشک در بازار، بدون شک باید بر اساس راهنمای خرید تشک استاندارد عمل کرد تا کالای خواب انتخابی، بهترین گزینه موجود در بازار باشد.

البته توجه به راهنمای خرید تشک طبی، منجر به انتخاب بهترین تشک طبی خواهد شد. بدون تردید با انتخاب بهترین تشک تخت خواب، خواب آرام را برای افراد استفاده‌کننده با خود به همراه خواهد آورد.

در این مقاله به بیان مطالبی در رابطه با نکات خرید تشک پرداخته و امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شوند.

نکاتی برای خرید تشک که باید توجه کنیم!!!

نکات خرید تشک

 

 

 

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

تشک رویال مدل پرستیژ یک نفره

7,365,000 تومان9,075,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل ماسا یک نفره

1,235,000 تومان1,580,000 تومان
تشک رویال مدل ماسا یک نفره چه خصوصیات ساختاری دارد؟ تشک مدل ماسا با توجه به ساختاری که دارد، در

تشک رویال مدل ماسا دو نفره

2,150,000 تومان2,470,000 تومان
تشک رویال مدل ماسا دو نفره چه خصوصیات ساختاری دارد؟ تشک رویال مدل ماسا دو نفره با توجه به ساختاری

مهم‌ترین نکات خرید تشک

بدون تردید افراد در زمان انتخاب بهترین تشک، باید بر اساس راهنمای خرید تشک عمل کنند تا محصول انتخابی آن‌ها، کارایی عالی از خود نشان دهد. با توجه به راهنمای خرید تشک استاندارد یا نکات خرید تشک مناسب، مطمئناً کمترین هدیه به شخص تجربه خواب آرام و خوش خواهد بود.

مهم‌ترین موارد قابل توجه در نکات انتخاب تشک، شامل موارد توضیح داده شده در زیر خواهند بود.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

سایز تشک

یکی از مهم‌ترین و اولین نکات خرید تشک، توجه به سایز یا اندازه آن در کنار ابعاد اتاق خواب خواهد بود. بر اساس آنچه که در راهنمای خرید تشک رویا آمده است، انتخاب تشک با ابعاد بزرگ اصلاً مناسب اتاق‌های کوچک نیست. همچنین در راهنمای خرید تشک رویا، به قد شخص استفاده‌کننده از تشک نیز پر اهمیت شمرده شده است.

سایز تشک

نکات خرید تشک

سفت یا نرم بودن

اندازه و میزان نرم یا سفت بودن تشک، یک مسئله کاملاً سلیقه‌ای خواهد بود؛ بنابراین فرد استفاده‌کننده با توجه به یکی از مهم‌ترین نکات انتخاب تشک یعنی نرمی یا سفتی این کالای خواب، دست به انتخاب بزند. مطمئناً در این زمان قیمت تشک مناسب برای آن شخص، نباید دارای اهمیت باشد.

زیرا انتخاب تشکی که نرم یا سفتی آن مطابق نظر شخص استفاده‌کننده نباشد، حتی اگر بسیار گران قیمت هم باشد؛ خواب راحتی را با خود برای او به ارمغان نخواهد آورد.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

توجه به معایب تشک فعلی

بدون شک افراد به دلایل مختلف، به دنبال خرید تشک جدید هستند. آن‌ها در تشک‌های قبلی خود، با مسائل یا مواردی برخورد داشته‌اند که آسایش خواب آن‌ها را، مختل کرده است؛ بنابراین این موارد را در کاغذی یادداشت کنند، سپس در زمان خرید با توجه به نکات خرید تشک و این موارد، محصول جدید را انتخاب کنند.

توجه به معایب تشک فعلی

نکات خرید تشک

حس راحتی

یکی از مهم‌ترین فاکتور‌های ارائه شده در راهنمای خرید تشک طبی، حس راحتی شخص استفاده کننده با آن است. در زمان خرید تشک فرد روی آن دراز بکشد، سپس در صورت احساس راحتی با آن برای خرید اقدام کنند. مطمئناً در صورت توجه به این نکته از نکات مهم در خرید تشک طبی، موفق خواهد بود.

توجه به نظر پارتنر

در زمان خرید تشک دو نفره، توجه به نظر پارتنر یا همسر بسیار با اهمیت خواهد بود. البته در راهنمای و نکته خرید تشک دو نفره، انتخاب تشک‌های قابل تنظیم یا دوبل می‌توانند بهترین و ‌ایده‌آل‌ترین انتخاب باشد. البته در این زمان توجه به ابعاد اتاق، سایز تختخواب و همچنین قد همسر نیز مهم خواهد بود.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

قیمت تشک

یکی از مهم‌ترین نکات خرید تشک، توجه به بودجه در نظر گرفته شده است. در زمان خرید تشک افراد بهتر است که قبل از رفتن به بازار و خرید تشک، ابتدا بودجه خود را مشخص کنند. سپس با توجه به بودجه خود، به دنبال قیمت تشک مناسب باشند.

بدون تردید افراد در این زمان و توجه به بودجه خود، می‌توانند بهترین تشک تخت خواب را انتخاب کنند. همچنین در صورتی که قیمت تشک انتخابی ایده‌آل، کمی بیشتر از سقف بودجه تعیین شده شخص است؛ حتماً برای خرید آن اقدام کنند. زیرا خرید این مدل تشک، در طولانی مدت سودآور خواهد است.

داشتن گارانتی (ضمانت نامه)

یکی از مهم‌ترین موارد قابل توجه در نکات خرید تشک، ارائه ضمانت نامه یا گارانتی است. بدون شک در صورت وجود گارانتی و عدم رضایت، امکان بازگشت آن به فروشگاه امکان‌پذیر خواهد بود. همچنین در صورت وجود مشکلی در تشک مانند شکستگی در فنر‌ها، امکان مرجوع کردن آن به فروشگاه وجود دارد.

به طور معمول تشک‌های تولید شده ایرانی یا خارجی، ۷ سال ضمانت نامه دارند؛ بنابراین وجود گارانتی یا ضمانت نامه را باید یکی از مهم‌ترین نکات خرید تشک، معرفی کرد.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

دلیل محبوبیت برند معروف تشک زست چیست؟

برند زست یکی از مهم‌ترین برند‌های تولید‌کننده کشور آلمان بوده و البته این شرکت از سال ۱۳۹۴، در ایران مجوز‌های لازم برای فعالیت را دریافت کرده است. تشک‌های برند زست از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که در صورت خرید آن، فرد خواب آرامی را تجربه خواهد کرد.

شرکت زست آلمانی هنگام تولید تشک‌های خود، از بهترین متریال موجود در سراسر دنیا و همچنین با طراحی‌های کاملاً مطابق با پژوهش‌های علمی استفاده کرده است؛ بنابراین محصولات این برند، استاندارد‌های لازم را دارا خواهد بود.

همچنین در زمان طراحی و تولید تشک‌های زست، شرکت از پیشرفته‌ترین تجهیزات و تکنولوژی‌ها بهره خواهد برد. بدون شک وجود همه این مسائل کنار هم، منجر به تولید بهترین تشک با مزیت‌های بسیار خواهد شد. همچنین دلیل استقبال ایرانی‌ها از این تشک، وجود ویژگی بسیار عالی در آن خواهد بود.

در صورتی که افراد به دنبال خرید تشک برند زست آلمانی هستند، باید مطابق با نکات خرید تشک اشاره شده در استاندارد‌های راهنمای آن توجه کنند. مطمئناً در صورت توجه به این نکات خرید تشک، کالای انتخاب آن بهترین و‌ ایده‌آل‌ترین گزینه به شمار خواهد رفت.

از جمله نکات خرید تشک زست هنگام انتخاب محصولات متنوع آن، شامل موارد زیر هستند.

دلیل محبوبیت برند معروف تشک زست چیست؟

نکات خرید تشک

تشک ارتوپدیک زست

یکی از بهترین تشک‌های طبی حال حاضر در بازار‌های جهانی و ایران، تشک ارتوپدیک برند زست است. در این تشک یک لایه از مموری فوم هوشمند وجود دارد که حمایت‌های لازم را از گردن، کمر و ستون فقرات را بر عهده دارد.

بنابراین افرادی که از مشکلاتی مانند کمر درد رنج خواهند برد، حتماً به وجود این لایه از مموری فوم هوشمند در تشک‌های ارتوپدیک زست توجه کنند. البته این نوع از تشک‌ها، می‌تواند گزینه مناسبی برای تختخواب‌های دو نفره باشد؛ زیرا در صورت تکان خوردن شخصی، دیگری متوجه این امر نخواهد شد.

تشک اسلیپ زست

مطمئناً انتخاب تشک اسلیپ برند زست، می‌تواند بهترین گزینه برای دوستداران طبیعت و محیط زیست باشد. در صورت استفاده از این مدل تشک، هوا به راحتی در لایه‌های آن جریان پیدا کرده و در نتیجه شخص در طول مدت زمان خواب، احساس گرما نخواهد کرد.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

عواقب عدم توجه به نکات خرید تشک

بدون شک افراد در صورت توجه نکردن به نکات خرید تشک در هنگام انتخاب این کالای خواب مهم، باید منتظر عواقب جبران‌ناپذیر باشند. البته توجه به نکات خرید تشک منحصراً در ارتباط با برند‌های ایرانی نبوده و در زمان انتخاب تشک‌های خارجی نیز، باید مورد توجه قرار بگیرد.

اصلی‌ترین مضراتی که عدم توجه به نکات خرید تشک، با خود به ارمغان خواهد آورد؛ شامل لیست زیر هستند:

  • کاهش سیستم دفاعی بدن
  • احتمال ابتلا به افسردگی و انواع تنش‌های روحی
  • اضافه وزن
  • ارائه عملکرد نا مناسب در محل کار
  • بی خوابی و امکان ایجاد تصادف در زمان رانندگی
  • عملکرد ضعیف حافظه
  • کمر درد
  • احتمال ابتلا به آلزایمر
عواقب عدم توجه به نکات خرید تشک

نکات خرید تشک

تشک‌های خاص برای افراد خاص

بسیاری از پژوهشگران، سال‌های متمادی در رابطه اینکه آیا برای گروه‌های خاص باید از تشک‌های خاص استفاده کرد؟ به تحقیق و پژوهش پرداخته‌اند. این عزیزان در پایان تحقیقات خود بیان کرده‌اند که نیازی به انتخاب یک تشک خاص برای افراد خاص وجود ندارد.

آن‌ها در تحقیقات خود به این نکته اشاره کرده‌اند که خانم‌های باردار یا سالمندان، با توجه به سلیقه و نیاز خود به خرید تشک خواهند پرداخت. انتخاب میزان نرمی و سفتی یا احساس راحتی با تشک، یک امر کاملاً سلیقه‌ای است.

بنابراین در صورتی که افراد با فروشندگانی مواجه شدند که برای فروش محصول خود، آن را مختص به گروه خاص از جامعه معرفی کرد؛ از انتخاب در آن فروشگاه باید پرهیز کنند. زیرا فروشنده قصد گول زدن خریدار را دارد.

البته هنگام انتخاب تشک از سوی آن دسته از افرادی که بیماری‌های خاص دارند، باید با توجه به نظر پزشک و نوع بیماری دست به خرید کالای خواب بزنند.

تشک‌های خاص برای افراد خاص

نکات خرید تشک

خرید تشک رویال

در صورتی که به دنبال خرید بهترین مدل تشک رویال هستید، می‌توانید از سایت تشک رویال این کار را انجام دهید. البته امکان خرید حضوری بهترین مدل تشک رویال در نمایندگی‌های مجاز این برند نیز، برای رعایت حال خریداران وجود دارد.

شما هنگام خرید انواع تشک رویال می‌توانید از بین بهترین تشک پاکتی، بهترین تشک متصل، بهترین تشک طبی و بهترین تشک فنریایده‌آل‌ترین را با توجه به سلیقه و نیاز خود انتخاب کنید. همچنین در صورت علاقه از بین انواع تشک دو نفره، انواع تشک یک نفره و انواع تشک مسافرتی نیز، امکان انتخاب را دارید.

بدون تردید در صورت خرید تشک از این مجموعه خوشنام و معتبر، خواب آرام را تجربه خواهید کرد.

خرید تشک رویال

نکات خرید تشک

سخن پایانی

در صورت توجه به نکات خرید تشک، بهترین انتخاب کالای خواب صورت خواهد گرفت. مطمئناً در صورت عدم توجه به این نکات، ضرر‌های جبران ناپذیری مانند کمر درد یا اضافه وزن را با خود به همراه دارد. یکی از مهم‌ترین نکات در زمان انتخاب تشک، توجه به قیمت آن خواهد بود.

از دیگر نکاتی که در زمان خرید تشک باید به آن توجه نشان داد، میزان یا اندازه سفتی و نرمی آن است. البته توجه به این نکته، کاملاً بر طبق سلیقه شخص بوده و نمی‌توان یک معیار مشخص برای آن، تعیین کرد.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

لیست قیمت:

مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,074,700
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,375,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm1,870,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,149,400
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,034,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,375,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm1,870,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,530,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm2,750,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,320,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,430,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm1,892,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,508,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm2,860,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,364,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,622,500
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,200,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm2,915,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,245,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,540,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm1,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,574,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,190,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm3,520,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,628,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm1,969,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm2,794,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,630,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm3,938,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm1,870,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,147,200
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm2,997,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm3,987,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,290,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,029,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm2,750,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,004,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,262,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm5,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,718,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,505,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,060,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm6,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,007,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm4,576,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm6,930,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm8,580,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm9,152,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,290,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm5,812,400
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm8,800,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm10,923,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm11,616,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm5,461,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm5,698,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm8,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm10,582,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,396,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,291,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm7,403,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm10,043,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,980,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,806,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm6,490,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,364,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm1,848,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,607,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm2,728,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,309,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,760,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,310,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,520,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,376,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,135,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,202,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm4,752,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,101,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm5,962,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm6,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,365,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,206,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm8,327,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm9,284,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,152,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,358,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm8,580,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm11,330,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm12,540,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm5,687,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm7,370,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm9,900,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm12,760,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm14,740,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm6,380,000

 

سایر مقالات:

کاربرد‌ های محافظ تشک {0تا100 ویژگی ها، مدل ها و جنس های محافظ تشک}
سفت کردن تشک نرم- 3 روش تعمیر و اصلاح تشک نرم به تشک سفت
5 دلیل تعویض تشک - روش مناسب تعویض تشک های خواب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.