نکات آموزشی

10 ویژگی پارچه تشک تخت خواب – بهترین پارچه های تشک

ویژگی پارچه بافتی

تشک رویال مدل مدیکال اولترا نوجوان

قیمت اصلی 4,625,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,700,000 تومان است.
تشک رویال مدل مدیکال اولترا نوجوان آیا می‌دانید چه تشکی برای نوجوانان که در حال رشد هستند، مناسب است؟ قیمت

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن نوجوان

قیمت اصلی 8,625,000 تومان بود.قیمت فعلی 6,900,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره

6,750,000 تومان9,900,000 تومان
تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره قیمت تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره به چه عواملی بستگی دارد؟

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک یک نفره

2,800,000 تومان3,750,000 تومان
تشک رویال مدل سوپر کلاسیک یک نفره آیا می‌دانستید که جنس تشک رویال مدل سوپر کلاسیک یک نفره طوری طراحی

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ویژگی‌های پارچه تشک تخت خواب خوب چیست؟

با در نظر گرفتن ویژگی پارچه تشک هنگام خرید، امکان یک خواب آرام و راحت برای افراد به سادگی فراهم خواهد شد. بسیاری از افراد در ذهن خود، وسایل لازم برای یک خواب آرام را پتو، تخت و تشک تصور خواهند کرد. در حالی که پارچه مناسب برای تشک، از مهم‌ترین لوازم جهت یک خواب آسوده است.

افراد در زمان خرید پارچه، باید به مهم‌ترین ویژگی‌های آن مانند لطافت، نرم بودن و کیفیت توجه ویژه‌ای نشان دهند. طی این مقاله در رابطه با ویژگی پارچه تشک و قیمت پارچه تشک تخت خواب اطلاعاتی جمع‌آوری کرده‌ایم. ‌امیدواریم این مقاله در زمان خرید پارچه مناسب برای تشک، برای شما مفید و سود‌مند باشد.

ویژگی‌های پارچه تشک تخت خواب خوب چیست؟

ویژگی پارچه تشک

شماره تماس تولیدی تشک رویال


تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره


تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره

12,015,000 تومان12,775,000 تومان
تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره چه موقع باید نسبت به خرید تشک اقدام کرد؟ آیا می‌دانید قیمت تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره چقدر است؟ بهترین تشک پددار لیدوما را از کجا باید خریداری کنیم؟ لازمه یک خواب راحت به همراه آرامش، برخورداری از سرویس مناسب است که در این میان تشک پددار لیدوما حرف اول را می‌زند. معرفی تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره تشک باکیفیت رویال پددار لیدوما  یک تشک طبی فنری که برای افراد سنگین‌وزن گزینه ایدئالی محسوب می‌شود. لایه‌های ریباند و اسفنج بخش‌های بالا و پایین، تشک را به‌خوبی پوشش می‌دهند. تعداد فنرهای


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن نوجوان


تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن نوجوان


مقایسه

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن نوجوان

6,255,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره     لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

فروش!تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره


تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره

1,375,000 تومان1,870,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره برای چه کاربردهایی دارد؟ تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره و دو نفره یکی از مدل‌های باکیفیت محصولات برند رویال است و در دسته تشک‌های فنری متصل قرار می‌گیرد. فنرهای به کار رفته در این تشک در سرتاسر اسکلت آن به هم متصل هستند. این ویژگی باعث می‌شود تا خوابیدن روی این تشک هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان لذت‌بخش باشد و احساس راحتی را برای همه افراد فراهم می‌کند. اندازه‌ای که برای تشک‌های یک نفره و دونفره تشک رویال مدل آرامش در نظر گرفته شده‌اند، متنوع و نیازهای افراد با قد و


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل آسایش دو نفره


تشک رویال مدل آسایش دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل آسایش دو نفره

2,880,000 تومان3,285,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

مزیت و کاربرد پارچه تشک تخت خواب

هنگام خرید تخت خواب و تشک یا به عبارتی سرویس خواب، فروشنده از تمام مواد موجود در آن‌ها سخن خواهد گفت. اما در این بین از ویژگی پارچه تشک تخت خواب، حرف به میان نخواهد آورد. این نکته مهم در زمان خرید تشک، هرگز نباید از ذهن‌ها فراموش شود؛ زیرا در صورت عدم کیفیت پارچه مناسب برای تشک، حدود ۹۵ درصد از کیفیت الیاف و جنس تشک زیر سؤال خواهد رفت.

با توجه به این مسئله، توجه به ویژگی پارچه تشک بسیار با اهمیت بوده و کاربرد پارچه تشک را، دو عامل می‌توان بیان کرد. این عوامل، عبارت هستند از:

مزیت و کاربرد پارچه تشک تخت خواب

ویژگی پارچه تشک

دوام و ماندگاری بالایی تشک

از مهم‌ترین ویژگی پارچه تشک، جلوگیری از ایجاد پارگی، لک و تعریق در کنار سایش آن خواهد بود. به عبارت دیگر پارچه روی تشک را، باید یک سپر دفاعی در برابر آلودگی‌ها دانست. در صورت استفاده از پارچه روی تشک‌های تخت خواب، بودن شک عمر تشک افزایش یافته و این ماندگاری بالا تشک را باید مدیون وجود و ویژگی پارچه تشک، محسوب کرد.

دوام و ماندگاری بالایی تشک

ویژگی پارچه تشک

راحتی بیشتر با وجود پارچه تشک

بین الیاف تشک و بدن افراد، پارچه قرار خواهد گرفت. در صورت عدم استفاده از پارچه روی تشک، افراد مستقیماً روی این محصول قرار خواهند گرفت. در نتیجه، خواب آن‌ها کامل و آرام نخواهد بود.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

از مهم‌ترین ویژگی پارچه تشک، عدم انتقال گرما از الیاف میکروفایبر یا اسفنج تشک به بدن افراد استفاده‌کننده از این محصول کاربردی است. البته در صورت انتقال این گرما، بدون شک حساسیت‌های تنفسی را در فرد ایجاد خواهد شد.

راحتی بیشتر با وجود پارچه تشک

ویژگی پارچه تشک

انواع پارچه تشک

بسیاری از افراد با توجه به ویژگی پارچه تشک در میان انواع مختلف پارچه و در نظر گرفتن معایب آن‌ها در کنار مزایا، دست به انتخاب خواهند زد. اما از اصلی‌ترین پارچه‌های مرسوم برای تشک‌ها، موارد زیر خواهند بود:

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ژاکارد

خانم‌های ایرانی از پارچه تشک ژاکارد، به دلیل تنوع زیاد و قیمت مناسب زیاد استفاده خواهند کرد. وجود الیاف پلی استر در ژاکارد، منجر به ایجاد گرما و تعرق بسیار خواهد شد. این نوع پارچه، مناسب تشک‌های طبی است.

ژاکارد

ویژگی پارچه تشک

ویسکوز

یکی از محبوب‌ترین پارچه برای تشک، ویسکوز بوده و قابلیت جذب بسیار بالایی دارد. مزیت و ویژگی پارچه تشک کشسانی فوق‌العاده و الیاف طبیعی است. قیمت پارچه تشک تخت خواب ویسکوز، گران بوده و همچنین به دلیل فشار، چروک خواهد شد. البته این نوع پارچه را به دلیل لطافت و نرمی بسیار، ابریشم صنعتی نام نهاده‌اند.

ویسکوز

ویژگی پارچه تشک

گردباف

پارچه‌های گردباف تشک تخت خواب، حاصل ترکیب الیاف طبیعی مانند پنبه با الیاف ضد حساسیت مصنوعی است. از مهم‌ترین ویژگی پارچه تشک، گردش جریان هوا و محکم بودن آن است. البته این نوع پارچه یک عیب بزرگ، دارد؛ در صورت شستشو، یکدستی و یکنواختی پارچه از بین خواهد رفت.

گردباف

ویژگی پارچه تشک

برزنتی

پارچه‌های برزنتی، برای خواب مناسب نیست. این نوع پارچه به دلیل مقاومت بسیار بالا و عدم نفوذ‌پذیری، برای تشک‌های بیمارستانی، ژیمناستیک و کشتی استفاده خواهد شد. تشک‌های مورد استفاده در ورزش ژیمناستیک یا بیمارستان‌ها، باید به طور مرتب و روزانه شسته شوند؛ به همین دلیل پارچه آن‌ها، باید از استحکام بسیار بالایی برخوردار باشد.

برزنتی

ویژگی پارچه تشک

نخی

تنوع در طرح و رنگ پارچه تشک نخی، باعث استقبال بی‌نظیر خانم‌ها از آن شده است. میزان نخ مورد استفاده در تاروپود این مدل پارچه، بسیار بوده و همچنین ارتباط بهتری با بدن انسان برقرار خواهد کرد. البته از پارچه‌های نخی، مناسب تشک‌های زمینی است.

محصولات تشک رویال:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سوزنی

از ترکیب الیاف پلی استر و ضد حساسیت مصنوعی، پارچه سوزنی به وجود خواهد آمد. از ویژگی پارچه تشک سوزنی، قیمت گران آن است. البته به دلیل وجود الیاف پلی استر با درصد بیشتر نسبت به پارچه گردباف، میزان تعریق آن بیشتر خواهد بود.

سوزنی

ویژگی پارچه تشک

راه‌های آشنایی با جنس پارچه

بسیاری از خانم‌ها در زمان خرید پارچه تشک، از یک راه و روش متداول استفاده خواهند کرد؛ آن‌ها با لمس پارچه، اطلاعات بسیاری در رابطه با جنس پارچه و مشخصات آن به دست خواهند آورد. البته برای شناخت پارچه، روش‌های تخصصی و البته علمی نیز، وجود دارد.

از جمله روش‌های علمی جهت شناخت و ویژگی پارچه تشک تخت خواب ارزیابی الیاف به کار رفته در آن، درصد ترکیبات پارچه و همچنین تراکم بافت آن خواهد بود. البته در بیشتر پارچه‌های تشک از الیاف ویسکوز، فلامنت، کتان یا پنبه و پلی استر استفاده خواهد شد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

برند‌های تولید‌کننده پارچه با تغییر درصد میزان هر یک از این ترکیبات، محصول جدید تولید خواهند کرد. شرکت‌ها با ترکیب‌های متفاوت در تاروپود و همچنین ایجاد تنوع در رنگ پارچه تشک، محصولات زیبایی تولید و به بازار جهت عرضه ارائه خواهند کرد.

افرادی که به دنبال خرید تشک‌های با کیفیت هستند، حتماً به سایت تشک رویال سری بزنند تا با خرید از برند تشک رویال، خواب راحتی را تجربه کنند. در این سایت امکان خرید تشک طبی، خرید تشک مسافرتی، خرید تشک یک نفره و خرید تشک فنری به راحتی امکان‌پذیر است.

راه‌های آشنایی با جنس پارچه

ویژگی پارچه تشک

سایز پارچه تشک

پارچه ملحفه‌ای که برای یک تشک به کار خواهد رفت، از نظر ظاهری به دو بخش کاور و روکش تقسیم خواهد شد. در تعریف روکش تشک آمده است که پارچه‌ای که فقط رو تشک را خواهد پوشاند. اما در رابطه با کاور، با بیان داشت که؛ پوشاندن تمام قسمت‌های تشک را، اصطلاحاً کاور کردن گویند.

اکنون که افراد با توجه به ویژگی‌های پارچه تشک و جنس آن، یک پارچه با کیفیت انتخاب کرده‌اند؛ باید از میزان پارچه مورد نظر نیز اطلاع داشته باشند. زیرا در صورت کم بودن پارچه، مطمئناً تشک به طور کامل پوشش داده نخواهد شد. البته در صورت بزرگ بودن، کاور یا روکش روی تشک شل و زشت دیده خواهد شد.

البته میزان پارچه بستگی به انتخاب روکش یا کاور کردن آن، دارد. همچنین نوع تشک بدون دیواره یا با دیواره تا ارتفاع ۲۰ سانتی‌متری نیز، در هنگام خرید میزان پارچه تأثیر دارد. در حالت کلی، برای تشک‌های یک نفره ۳ متر و برای تشک‌های دو نفره ۴ متر، پارچه نیاز است.

سایز پارچه تشک

ویژگی پارچه تشک

انتخاب بهترین گزینه از میان انواع پارچه تشک

در بسیاری از موارد هنگام خرید تشک، افراد با محصولات مواجه خواهند شد که؛ از لطافت و نرمی در کنار زیبایی بهره‌مند هستند. جنس و متریال به کار رفته در این مدل تشک‌ها، بدون شک بسیار با کیفیت و استاندارد است. پارچه تشک در کنار لطافت، نرمی، انعطاف‌پذیری باید از دوخت و طرح جذاب بهره‌مند باشد.

در صورت خرید و انتخاب تشک‌های با دوخت و طرح‌های بسیار جذاب و البته با کیفیت، مطمئناً آسیبی به افراد زمان خواب وارد نخواهند کرد. پارچه استفاده شده در تشک‌ها، باید از میزان درصد استاندارد الیاف مصنوعی بهره‌مند باشد تا منجر به بروز آلرژی و انواع بیماری‌های پوستی نشود.

از دیگر ویژگی‌های مهم یک پارچه مناسب برای تشک ضد حریق، ضد نفوذ حشرات و ضد آب است. البته مقاومت و مستحکم بودن پارچه تشک نیز، بسیار با اهمیت است. اشخاص بدون شک در صورت انتخاب پارچه تشکی با این ویژگی‌ها، یک خواب راحت را به خود یا اطرافیان هدیه خواهند داد.

انتخاب بهترین گزینه از میان انواع پارچه تشک

ویژگی پارچه تشک

انواع بافت تشک

بسیاری از افراد زمان خرید طرح و رنگ پارچه تشک، سردرگم شده و در این بین فروشندگان با سخنان خود، بر میزان این سردرگمی خواهند افزود. برخی از این فروشندگان ادعا دارند که از مهم‌ترین ویژگی پارچه تشک مورد نظر، خاصیت ضد حساسیت دارد.

در چنین مواقعی در صورت آشنایی با بافت پارچه‌های تشک، بدون شک از سردرگمی در‌امان خواهند بود. اما از مهم‌ترین ویژگی پارچه تشک در بافت، در زمره لیست زیر است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

استیک بوند

بافت استیک بوند را، باید ارزان‌ترین پارچه برای روی تشک دانست. بافت این پارچه، قابلیت تنفس‌پذیری مناسبی نداشته و همچنین با وجود آن، امکان خواب راحت برای افراد وجود ندارد. زیرا استیک بوند، بسیار سفت اما محکم است.

با خرید از تشک رویال اصل بهترین تشک متصل، بهترین تشک پاکتی و بهترین تشک دو نفره برای همگان فراهم بوده و بدون شک از خرید خود نهایت لذت را خواهند برد.

استیک بوند

ویژگی پارچه تشک

دمشقی

از این مدل بافت، در بسیاری از تشک‌ها استفاده شده است. لطافت، نرمی و تنفس‌پذیری مناسب از مهم‌ترین مزیت استفاده از پارچه‌ای با بافت دمشقی خواهد بود. در صورت استفاده از این مدل پارچه در تشک، خواب بسیار راحت و آرامی را با خود به ارمغان خواهد آورد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

کشبافت

در این نوع از محصولات پارچه، کشبافت جایگزین بافت شده و پارچه‌های تولید شده با این شکل، از کاربرد بسیار بالایی در ایجاد تشک‌های مرغوب دارند. مهم‌ترین ویژگی این نوع از پارچه‌ها، لطافت و برخورداری از سطوح صاف است.

کشبافت

ویژگی پارچه تشک

سخن پایانی

یکی از مهم‌ترین ویژگی پارچه تشک تخت خواب، ضخامت و مقاومت بسیار بالا آن است. زیرا این مدل پارچه نسبت به ملحفه یا روتختی، بیشتر مورد استفاده قرار خواهند گرفت؛ بنابراین در صورت عدم مقاومت لازم، خیلی زود خراب شده و در نتیجه، نیاز‌مند تعویض خواهند شد.

هنگام انتخاب پارچه مناسب برای تشک، باید ویژگی‌های مهم را به خوبی در نظر گرفت تا خرید این محصول، به درستی صورت بگیرد. البته برای شناخت بهترین پارچه در میان انواع پارچه‌های موجود در بازار برای تشک، راه‌های بسیاری است که متداول‌ترین یا مرسوم‌ترین روش آن، لمس پارچه است.

سخن پایانی

خرید انواع تشک از تولیدی تشک رویال
تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری
تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

سایر مقالات:

راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل – 10 نکته طلایی
راهنمای خرید تشک رویا- 10 نکته طلایی + بررسی انواع تشک رویا
10 روش تمیز کردن تشک که باید بدانید + عکس و راه تمیز نگه داشتن

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من