برندهای تشک

10 ویژگی پارچه تشک تخت خواب – بهترین پارچه های تشک

ویژگی پارچه بافتی

شماره تماس خرید تشک

ویژگی‌های پارچه تشک تخت خواب خوب چیست؟

با در نظر گرفتن ویژگی پارچه تشک هنگام خرید، امکان یک خواب آرام و راحت برای افراد به سادگی فراهم خواهد شد. بسیاری از افراد در ذهن خود، وسایل لازم برای یک خواب آرام را پتو، تخت و تشک تصور خواهند کرد. در حالی که پارچه مناسب برای تشک، از مهم‌ترین لوازم جهت یک خواب آسوده است.

افراد در زمان خرید پارچه، باید به مهم‌ترین ویژگی‌های آن مانند لطافت، نرم بودن و کیفیت توجه ویژه‌ای نشان دهند. طی این مقاله در رابطه با ویژگی پارچه تشک و قیمت پارچه تشک تخت خواب اطلاعاتی جمع‌آوری کرده‌ایم. ‌امیدواریم این مقاله در زمان خرید پارچه مناسب برای تشک، برای شما مفید و سود‌مند باشد.

ویژگی‌های پارچه تشک تخت خواب خوب چیست؟

ویژگی پارچه تشک

 

 

مزیت و کاربرد پارچه تشک تخت خواب

هنگام خرید تخت خواب و تشک یا به عبارتی سرویس خواب، فروشنده از تمام مواد موجود در آن‌ها سخن خواهد گفت. اما در این بین از ویژگی پارچه تشک تخت خواب، حرف به میان نخواهد آورد. این نکته مهم در زمان خرید تشک، هرگز نباید از ذهن‌ها فراموش شود؛ زیرا در صورت عدم کیفیت پارچه مناسب برای تشک، حدود ۹۵ درصد از کیفیت الیاف و جنس تشک زیر سؤال خواهد رفت.

با توجه به این مسئله، توجه به ویژگی پارچه تشک بسیار با اهمیت بوده و کاربرد پارچه تشک را، دو عامل می‌توان بیان کرد. این عوامل، عبارت هستند از:

مزیت و کاربرد پارچه تشک تخت خواب

ویژگی پارچه تشک

 

 

دوام و ماندگاری بالایی تشک

از مهم‌ترین ویژگی پارچه تشک، جلوگیری از ایجاد پارگی، لک و تعریق در کنار سایش آن خواهد بود. به عبارت دیگر پارچه روی تشک را، باید یک سپر دفاعی در برابر آلودگی‌ها دانست. در صورت استفاده از پارچه روی تشک‌های تخت خواب، بودن شک عمر تشک افزایش یافته و این ماندگاری بالا تشک را باید مدیون وجود و ویژگی پارچه تشک، محسوب کرد.

دوام و ماندگاری بالایی تشک

ویژگی پارچه تشک

 

 

راحتی بیشتر با وجود پارچه تشک

بین الیاف تشک و بدن افراد، پارچه قرار خواهد گرفت. در صورت عدم استفاده از پارچه روی تشک، افراد مستقیماً روی این محصول قرار خواهند گرفت. در نتیجه، خواب آن‌ها کامل و آرام نخواهد بود.

از مهم‌ترین ویژگی پارچه تشک، عدم انتقال گرما از الیاف میکروفایبر یا اسفنج تشک به بدن افراد استفاده‌کننده از این محصول کاربردی است. البته در صورت انتقال این گرما، بدون شک حساسیت‌های تنفسی را در فرد ایجاد خواهد شد.

راحتی بیشتر با وجود پارچه تشک

ویژگی پارچه تشک

 

 

انواع پارچه تشک

بسیاری از افراد با توجه به ویژگی پارچه تشک در میان انواع مختلف پارچه و در نظر گرفتن معایب آن‌ها در کنار مزایا، دست به انتخاب خواهند زد. اما از اصلی‌ترین پارچه‌های مرسوم برای تشک‌ها، موارد زیر خواهند بود:

شماره تماس خرید تشک

ژاکارد

خانم‌های ایرانی از پارچه تشک ژاکارد، به دلیل تنوع زیاد و قیمت مناسب زیاد استفاده خواهند کرد. وجود الیاف پلی استر در ژاکارد، منجر به ایجاد گرما و تعرق بسیار خواهد شد. این نوع پارچه، مناسب تشک‌های طبی است.

ژاکارد

ویژگی پارچه تشک

 

 

ویسکوز

یکی از محبوب‌ترین پارچه برای تشک، ویسکوز بوده و قابلیت جذب بسیار بالایی دارد. مزیت و ویژگی پارچه تشک کشسانی فوق‌العاده و الیاف طبیعی است. قیمت پارچه تشک تخت خواب ویسکوز، گران بوده و همچنین به دلیل فشار، چروک خواهد شد. البته این نوع پارچه را به دلیل لطافت و نرمی بسیار، ابریشم صنعتی نام نهاده‌اند.

ویسکوز

ویژگی پارچه تشک

 

 

گردباف

پارچه‌های گردباف تشک تخت خواب، حاصل ترکیب الیاف طبیعی مانند پنبه با الیاف ضد حساسیت مصنوعی است. از مهم‌ترین ویژگی پارچه تشک، گردش جریان هوا و محکم بودن آن است. البته این نوع پارچه یک عیب بزرگ، دارد؛ در صورت شستشو، یکدستی و یکنواختی پارچه از بین خواهد رفت.

گردباف

ویژگی پارچه تشک

 

 

برزنتی

پارچه‌های برزنتی، برای خواب مناسب نیست. این نوع پارچه به دلیل مقاومت بسیار بالا و عدم نفوذ‌پذیری، برای تشک‌های بیمارستانی، ژیمناستیک و کشتی استفاده خواهد شد. تشک‌های مورد استفاده در ورزش ژیمناستیک یا بیمارستان‌ها، باید به طور مرتب و روزانه شسته شوند؛ به همین دلیل پارچه آن‌ها، باید از استحکام بسیار بالایی برخوردار باشد.

برزنتی

ویژگی پارچه تشک

 

 

نخی

تنوع در طرح و رنگ پارچه تشک نخی، باعث استقبال بی‌نظیر خانم‌ها از آن شده است. میزان نخ مورد استفاده در تاروپود این مدل پارچه، بسیار بوده و همچنین ارتباط بهتری با بدن انسان برقرار خواهد کرد. البته از پارچه‌های نخی، مناسب تشک‌های زمینی است.

شماره تماس خرید تشک

 

سوزنی

از ترکیب الیاف پلی استر و ضد حساسیت مصنوعی، پارچه سوزنی به وجود خواهد آمد. از ویژگی پارچه تشک سوزنی، قیمت گران آن است. البته به دلیل وجود الیاف پلی استر با درصد بیشتر نسبت به پارچه گردباف، میزان تعریق آن بیشتر خواهد بود.

سوزنی

ویژگی پارچه تشک

 

 

راه‌های آشنایی با جنس پارچه

بسیاری از خانم‌ها در زمان خرید پارچه تشک، از یک راه و روش متداول استفاده خواهند کرد؛ آن‌ها با لمس پارچه، اطلاعات بسیاری در رابطه با جنس پارچه و مشخصات آن به دست خواهند آورد. البته برای شناخت پارچه، روش‌های تخصصی و البته علمی نیز، وجود دارد.

از جمله روش‌های علمی جهت شناخت و ویژگی پارچه تشک تخت خواب ارزیابی الیاف به کار رفته در آن، درصد ترکیبات پارچه و همچنین تراکم بافت آن خواهد بود. البته در بیشتر پارچه‌های تشک از الیاف ویسکوز، فلامنت، کتان یا پنبه و پلی استر استفاده خواهد شد.

شماره تماس خرید تشک

برند‌های تولید‌کننده پارچه با تغییر درصد میزان هر یک از این ترکیبات، محصول جدید تولید خواهند کرد. شرکت‌ها با ترکیب‌های متفاوت در تاروپود و همچنین ایجاد تنوع در رنگ پارچه تشک، محصولات زیبایی تولید و به بازار جهت عرضه ارائه خواهند کرد.

افرادی که به دنبال خرید تشک‌های با کیفیت هستند، حتماً به سایت تشک رویال سری بزنند تا با خرید از برند تشک رویال، خواب راحتی را تجربه کنند. در این سایت امکان خرید تشک طبی، خرید تشک مسافرتی، خرید تشک یک نفره و خرید تشک فنری به راحتی امکان‌پذیر است.

راه‌های آشنایی با جنس پارچه

ویژگی پارچه تشک

 

 

سایز پارچه تشک

پارچه ملحفه‌ای که برای یک تشک به کار خواهد رفت، از نظر ظاهری به دو بخش کاور و روکش تقسیم خواهد شد. در تعریف روکش تشک آمده است که پارچه‌ای که فقط رو تشک را خواهد پوشاند. اما در رابطه با کاور، با بیان داشت که؛ پوشاندن تمام قسمت‌های تشک را، اصطلاحاً کاور کردن گویند.

اکنون که افراد با توجه به ویژگی‌های پارچه تشک و جنس آن، یک پارچه با کیفیت انتخاب کرده‌اند؛ باید از میزان پارچه مورد نظر نیز اطلاع داشته باشند. زیرا در صورت کم بودن پارچه، مطمئناً تشک به طور کامل پوشش داده نخواهد شد. البته در صورت بزرگ بودن، کاور یا روکش روی تشک شل و زشت دیده خواهد شد.

البته میزان پارچه بستگی به انتخاب روکش یا کاور کردن آن، دارد. همچنین نوع تشک بدون دیواره یا با دیواره تا ارتفاع ۲۰ سانتی‌متری نیز، در هنگام خرید میزان پارچه تأثیر دارد. در حالت کلی، برای تشک‌های یک نفره ۳ متر و برای تشک‌های دو نفره ۴ متر، پارچه نیاز است.

سایز پارچه تشک

ویژگی پارچه تشک

 

 

انتخاب بهترین گزینه از میان انواع پارچه تشک

در بسیاری از موارد هنگام خرید تشک، افراد با محصولات مواجه خواهند شد که؛ از لطافت و نرمی در کنار زیبایی بهره‌مند هستند. جنس و متریال به کار رفته در این مدل تشک‌ها، بدون شک بسیار با کیفیت و استاندارد است. پارچه تشک در کنار لطافت، نرمی، انعطاف‌پذیری باید از دوخت و طرح جذاب بهره‌مند باشد.

در صورت خرید و انتخاب تشک‌های با دوخت و طرح‌های بسیار جذاب و البته با کیفیت، مطمئناً آسیبی به افراد زمان خواب وارد نخواهند کرد. پارچه استفاده شده در تشک‌ها، باید از میزان درصد استاندارد الیاف مصنوعی بهره‌مند باشد تا منجر به بروز آلرژی و انواع بیماری‌های پوستی نشود.

از دیگر ویژگی‌های مهم یک پارچه مناسب برای تشک ضد حریق، ضد نفوذ حشرات و ضد آب است. البته مقاومت و مستحکم بودن پارچه تشک نیز، بسیار با اهمیت است. اشخاص بدون شک در صورت انتخاب پارچه تشکی با این ویژگی‌ها، یک خواب راحت را به خود یا اطرافیان هدیه خواهند داد.

انتخاب بهترین گزینه از میان انواع پارچه تشک

ویژگی پارچه تشک

 

 

انواع بافت تشک

بسیاری از افراد زمان خرید طرح و رنگ پارچه تشک، سردرگم شده و در این بین فروشندگان با سخنان خود، بر میزان این سردرگمی خواهند افزود. برخی از این فروشندگان ادعا دارند که از مهم‌ترین ویژگی پارچه تشک مورد نظر، خاصیت ضد حساسیت دارد.

در چنین مواقعی در صورت آشنایی با بافت پارچه‌های تشک، بدون شک از سردرگمی در‌امان خواهند بود. اما از مهم‌ترین ویژگی پارچه تشک در بافت، در زمره لیست زیر است.

شماره تماس خرید تشک

استیک بوند

بافت استیک بوند را، باید ارزان‌ترین پارچه برای روی تشک دانست. بافت این پارچه، قابلیت تنفس‌پذیری مناسبی نداشته و همچنین با وجود آن، امکان خواب راحت برای افراد وجود ندارد. زیرا استیک بوند، بسیار سفت اما محکم است.

با خرید از تشک رویال اصل بهترین تشک متصل، بهترین تشک پاکتی و بهترین تشک دو نفره برای همگان فراهم بوده و بدون شک از خرید خود نهایت لذت را خواهند برد.

استیک بوند

ویژگی پارچه تشک

 

 

دمشقی

از این مدل بافت، در بسیاری از تشک‌ها استفاده شده است. لطافت، نرمی و تنفس‌پذیری مناسب از مهم‌ترین مزیت استفاده از پارچه‌ای با بافت دمشقی خواهد بود. در صورت استفاده از این مدل پارچه در تشک، خواب بسیار راحت و آرامی را با خود به ارمغان خواهد آورد.

شماره تماس خرید تشک

کشبافت

در این نوع از محصولات پارچه، کشبافت جایگزین بافت شده و پارچه‌های تولید شده با این شکل، از کاربرد بسیار بالایی در ایجاد تشک‌های مرغوب دارند. مهم‌ترین ویژگی این نوع از پارچه‌ها، لطافت و برخورداری از سطوح صاف است.

کشبافت

ویژگی پارچه تشک

 

 

سخن پایانی

یکی از مهم‌ترین ویژگی پارچه تشک تخت خواب، ضخامت و مقاومت بسیار بالا آن است. زیرا این مدل پارچه نسبت به ملحفه یا روتختی، بیشتر مورد استفاده قرار خواهند گرفت؛ بنابراین در صورت عدم مقاومت لازم، خیلی زود خراب شده و در نتیجه، نیاز‌مند تعویض خواهند شد.

هنگام انتخاب پارچه مناسب برای تشک، باید ویژگی‌های مهم را به خوبی در نظر گرفت تا خرید این محصول، به درستی صورت بگیرد. البته برای شناخت بهترین پارچه در میان انواع پارچه‌های موجود در بازار برای تشک، راه‌های بسیاری است که متداول‌ترین یا مرسوم‌ترین روش آن، لمس پارچه است.

سخن پایانی

 

 

شماره تماس خرید تشک

 

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 977,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,250,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,700,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,954,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 940,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,250,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,700,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,300,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,500,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,200,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,720,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,280,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,600,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,240,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,475,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,000,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,650,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,950,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,400,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,340,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,900,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,200,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,480,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,790,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,540,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,300,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,580,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,700,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,952,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,725,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,625,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,900,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,845,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,640,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,784,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,000,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,380,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,187,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 6,370,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,000,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,160,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 6,300,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 8,320,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,900,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 5,284,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 8,000,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 9,930,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 10,560,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,965,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,180,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,500,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,620,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,360,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,810,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,730,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,130,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,800,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 13,460,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,900,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 1,240,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,680,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,370,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,480,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,190,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,100,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,160,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,820,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,320,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,910,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 4,878,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,570,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,440,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,775,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,780,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,170,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,700,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,600,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,800,000
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

 

سایر مقالات:

راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل – 10 نکته طلایی
راهنمای خرید تشک رویا- 10 نکته طلایی + بررسی انواع تشک رویا
10 روش تمیز کردن تشک که باید بدانید + عکس و راه تمیز نگه داشتن

 

شماره تماس خرید تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.