برندهای تشک

بررسی و خرید انواع تاب ریلکسی – 3 مدل تاب ریلکسی ارزان + عکس

انواع تاب ریلکسی

شماره تماس خرید تشک

مزایای استفاده از تاب ریلکسی و انواع آن

امروزه بسیاری از افراد جامعه برای به دست آوردن آرامش روح و روان خود، به استفاده از انواع تاب ریلکسی روی آورده‌اند. بدون شک در صورت استفاده از انواع صندلی آویزی یک نفره یا دو نفره، در بین این مشغله‌های کاری و البته فکری بسیار مناسب خواهد بود.

بسیاری از افراد خانه را به عنوان آرامش‌بخش‌ترین مکان در دنیا معرفی کرده و با آماده نمودن لوازم ایجاد آرامش مانند انواع صندلی ریلکسی، راه را برای کسب این حس آماده خواهند کرد. در این مقاله به بیان مزیت‌های استفاده از انواع تاب ریلکسی می‌پردازیم. ‌امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد.

مزایای استفاده از تاب ریلکسی و انواع آن

انواع تاب ریلکسی

 

 

کاربرد انواع تاب

علاقه به تاب خوردن محدود به رده سنی خاص نبوده و البته آن را باید یک تفریح سالم یا جذاب معرفی کرد. البته امروزه به دلیل عدم فضا کافی در بسیاری از آپارتمان‌ها، امکان ساخت یا نصب تاب وجود ندارد. به همین دلیل بسیاری از افراد، به سمت استفاده از انواع تاب یا انواع صندلی ریلکسی روی آورده‌اند.

این مدل تاب‌های ریلکسی و انواع آن به گونه‌ای طراحی و تولید شده‌اند که تا حد بسیار زیادی هیجان تاب خوردن را برای افراد فراهم کنند. البته به دلیل ساختار شکل‌گیری یا تولید انواع تاب ریلکسی و حرکات دایره‌ای در کنار آرام آن، افراد را از هر نوع استرسی در‌ امان نگه خواهد داشت.

افراد با خرید تشک رویال اصل از سایت تشک رویال در بین انواع تشک متصل، انواع تشک فنری و انواع تشک طبی بهترین گزینه را انتخاب کرده و تجربه جذابی از خرید را، برای خود به وجود خواهند آورد.

کاربرد انواع تاب

انواع تاب ریلکسی

 

 

افرادی که علاقه‌مند به استفاده از انواع تاب ریلکسی هستند، می‌تواند آن را خریداری نموده و سپس در بخشی از خانه یا حیاط که آرامش‌بخش‌تر است، قرار دهند. البته کارشناسان برای انواع مدل‌های تاب ریلکسی، کاربرد‌های بسیاری در نظر گرفته‌اند. اصلی‌ترین کاربرد تاب‌های ریلکسی، عبارت هستند از:

شماره تماس خرید تشک

 • برخی از افراد به دلایل مختلف مانند استرس، نمی‌توانند بعدازظهر‌ها یک خواب آرام و راحت را تجربه کنند. به این عزیزان استفاده انواع تاب توصیه شده و یکی از مهم‌ترین کاربرد تاب‌های ریلکسی، ننو است.
 • افرادی که به مطالعه در یک محیط آرام، علاقه‌مند هستند؛ می‌توانند با خرید یک مدل از انواع تاب ریلکسی و قرار دادن آن در یک محیط آرام، به مطالعه کتب مورد علاقه خود بپردازند.
 • بسیاری از افراد با خرید انواع صندلی آویزی دو نفره یا یک نفره، به دنبال لذت بردن از منظره باغ یا خانه خود هستند. مطمئناً با خرید انواع تاب، چشم‌انداز جذاب خانه یا باغ برای افراد جذاب‌تر به نظر خواهد رسید.
 • مدل‌های تاب ریلکسی شکل، باید به شکل عمودی مورد استفاده قرار بگیرند. این نوع از تاب‌های ریلکسی را نباید به عنوان تاب مورد استفاده قرار داد. افراد از این نوع از صندلی‌های ریلکسی برای دور شدن از استرس و دیدن چشم‌انداز پیش رو استفاده خواهند کرد.
کاربرد انواع تاب

انواع تاب ریلکسی

 

 

مزیت‌های انواع تاب ریلکسی

مطمئناً یکی از مهم‌ترین دغدغه در زمان خرید این محصول و با توجه به قیمت انواع تاب ریلکسی، در ذهن‌ها به وجود خواهد آمد؛ مزیت استفاده از این نوع محصولات است. امروزه بسیاری از افراد به کمک دارو، وسیله، کلاس‌های مختلف و آموزش‌های بیان شده در آن‌ها به دنبال آرامش هستند.

بدون تردید انتخاب انواع تاب، مزیت‌های بسیاری با خود به همراه خواهد داشت. اصلی‌ترین این مزایا شامل لیست زیر هستند:

 • مناسب بودن قیمت تاب ریلکسی
 • عدم نیاز به برق
 • عدم نیاز به فضا بسیار جهت قرار‌گیری
 • مقاوم بودن در برابر آسیب‌ها
 • عدم نیاز به وسیله برای نصب

البته انتخاب تاب ریلکسی به عنوان بخشی از طراحی دکوراسیون محیط، در ایجاد یک فضا شیک بسیار کمک‌کننده خواهد بود. حس آرامش ایجاد شده با انواع تاب، بدون تردید ارزش پرداخت قیمت آن را خواهد داشت.

مزیت‌های انواع تاب ریلکسی

انواع تاب ریلکسی

 

 

انواع تاب ریلکسی

شاید این سؤال در ذهن بسیاری از افراد جامعه شکل بگیرد که آیا انواع تاب ریلکسی را باید در باغ فقط مورد استفاده قرار داد؟ در پاسخ به این پرسش باید بیان داشت که استفاده از مدل‌های تاب ریلکسی، در هر بخشی از خانه یا باغ که دارای فضایی آرام بخش است، وجود دارد.

بسیاری از افراد تاب‌های ریلکسی و انواع آن را در اتاق خواب کودک، مستر خواب، باغ، پاگرد، رستوران، آتلیه و محیط‌های زیادی بهره خواهند برد. استفاده از انواع تاب در محیط، کاملاً به سلیقه و نیاز شخص بستگی دارد. البته بیشتر تاب‌های ریلکسی تولید شده، مناسب فضا‌های داخلی هستند.

در صورت استفاده از انواع تاب ریلکسی در محیط‌های باز، زود خراب خواهند شد. زیرا نوع بافت به کار رفته در زمان تولید آن، مناسب فضا‌های داخلی است. البته برند‌های تولید‌کننده برای رفاه حال خریداران، تاب‌های ریلکسی مناسب محیط باز را نیز تولید کرده‌اند.

انواع تاب ریلکسی

انواع تاب ریلکسی

 

 

طرح و رنگ تاب ریلکسی

تولید‌کنندگان تاب ریلکسی هنگام طراحی و تولید آن، بیش از هر چیزی به نیاز و سلیقه مخاطبان خود توجه خواهند کرد. امروزه این نوع صندلی‌های آویزی در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع تولید شده و خریداران بر اساس نیاز، سلیقه و هماهنگی با دیگر وسایل خانه یا باغ دست به انتخاب خواهند زد.

وجود طرح‌های تاب ریلکسی به سبک مدرن، ساده یا کلاسیک، باعث خواهند شد که خریداران این نوع از محصولات را، به راحتی با سبک کلی فضا خانه خود ست کنند. بیشتر تولید‌کنندگان انواع تاب ریلکسی خود را در مدل‌های مانند گرد، اشکی یا عنکبوتی تولید و به بازار عرضه کرده‌اند.

البته وجود رنگ‌های مانند سفید، قهوه‌ای و سیاه در تاب ریلکسی دست خریداران را در ایجاد هارمونی یا هماهنگی با دیگر لوازم خانه باز گذاشته است. افراد با مراجعه به سایت تشک رویال، امکان خرید انواع تشک رویال مانند بهترین تشک یک نفره، بهترین تشک دو نفره، بهترین تشک مسافرتی و بهترین تشک پاکتی را خواهند داشت.

طرح و رنگ تاب ریلکسی

انواع تاب ریلکسی

 

 

ساختار تاب‌های ریلکسی

تحمل وزن و اندازه تاب ریلکسی، بر حسب ساختار تولید متفاوت هستند. تاب‌های ریلکسی دو نفره، قابلیت تحمل وزن تا ۲۵۰ کیلوگرم را دارند. اما تاب‌های ریلکسی یک نفره تا وزن ۱۳۵ کیلو گرم را، می‌توانند تحمل کنند.

انواع صندلی آویزی یک نفره یا دو نفره، دارای یک پایه گرد هستند که تاب روی آن قرار گرفته است. قطره پایه گرد تاب یک نفره، ۱۱۰ سانتی‌متر و ارتفاع آن نیز، ۱۹۰ سانتی‌متر است. اما قطر پایه تاب دو نفره ۱۴۰ سانت و از ارتفاع ۱۹۰ سانتی بهره‌مند است.

شماره تماس خرید تشک

عملکرد تاب ریلکسی به شکل، ‌ایستا بوده و برای ایجاد یا حفظ تعادل، حتماً دارای یک پایه در کنار میله‌ای است. جنس پایه و میله تاب ریلکسی، آهن بوده و تولید‌کنندگان برای پوشش دهی آن، از رنگ استفاده خواهند کرد. بدون تردید در صورت استفاده از رنگ با کیفیت و پوشش دهی عالی آهن با رنگ، انواع تاب ریلکسی دوام بسیار خواهد داشت.

جنس بدنه تاب، پلی اتیلن است. البته دلیل استفاده از این متریال در بدنه تاب، تحمل وزن شخص یا اشخاص استفاده کنده از آن خواهد بود. از دیگر مزیت‌های جنس پلی‌اتیلن بدنه تاب دوام و سبکی آن را می‌توان نام برد. معمولاً در زمان خرید این تاب‌ها، چند کوسن نیز به خریدار ارائه خواهد شد.

ساختار تاب‌های ریلکسی

انواع تاب ریلکسی

 

 

انواع تاب ریلکسی و دکوراسیون داخلی

همه افراد جامعه در زمان طراحی داخلی محیطی مانند خانه، به دنبال یک سری عناصر خاص و منحصر به فرد خواهند رفت. البته بین کاری که یک طراح در چنین موقعیتی انجام خواهد داد تا عمل یک فرد، ایجاد هارمونی بین عناصر و به‌کارگیری سبک خاصی از دکوراسیون داخلی از جانب دیزاینر خواهد بود.

طراحان حرفه عرصه دکوراسیون داخلی به کمک المان‌های مختلف، سبک خاصی را در هنگام دکور کردن محیط بهره خواهند برد. البته آن‌ها با به‌کارگیری درست از المان‌ها، افراد را تحت تأثیر قرار خواهند داد. اما اشخاص عادی، المان‌ها را به شکل معمولی کنار هم قرار خواهند داد.

انواع تاب ریلکسی و دکوراسیون داخلی

انواع تاب ریلکسی

 

 

مثلاً اشخاص عادی اتاق پذیرایی را با فرش و مبلمان پر خواهند کرد. اما دیزاینر با قرار دادن یک تاب ریلکسی در گوشه از خانه در کنار مبلمان و فرش‌ها، فضای جذابی شکل داده و بسیاری از نگاه‌ها را به سمت خود جذب خواهد کرد. البته دیزاینر در این زمان، هارمونی بین وسایل موجود در آن محیط رعایت خواهد کرد.

دیزاینر برای خرید یک نوع از انواع تاب ریلکسی، ابتدا دیگر لوازم موجود در آن محیط و سبک به کار گرفته شده را مورد توجه قرار خواهد داد. سپس با ایجاد هارمونی در رنگ، جنس و طرح تاب ریلکسی با پرده، فرش و مبلمان موجود در اتاق پذیرایی محیط تحسین برانگیزی را ایجاد خواهد کرد.

در صورت استفاده از تاب ریلکسی در اتاق خواب، باید به فاکتور هارمونی در طرح، رنگ و مدل تاب با پرده، سرویس خواب و فرش توجه کرد. البته در هر دو محیط اتاق پذیرایی یا اتاق خواب، انواع تاب ریلکسی را در کنج و در مقابل چشم‌انداز زیبایی قرار خواهند داد.

از دیگر نکاتی که دیزاینر‌ها هنگام دکور کردن محیط پذیرایی خانه و قرار دادن تاب ریلکسی، با آن توجه خواهند کرد؛ عدم قرار دادن آن در بین مبلمان خواهد بود.

انواع تاب ریلکسی و دکوراسیون داخلی

انواع تاب ریلکسی

 

 

مهم‌ترین ویژگی‌های تاب ریلکسی

بدون شک در صورت آشنایی با ویژگی‌های انواع تاب ریلکسی، خرید را برای شخص خریدار آسان‌تر خواهد کرد. مهم‌ترین ویژگی یک تاب ریلکسی با کیفیت، شامل موارد زیر خواهد بود:

 • وجود بافت محکم و با کیفیت سبد تاب
 • بدنه فلزی قدرتمند
 • وجود کوسن‌های جذاب
 • پوشش رنگ جذاب و با کیفیت بدنه
 • مقاومت در برابر آسیب

مهم‌ترین ویژگی‌های تاب ریلکسی

 

 

سخن پایانی

حس آرامش در بسیاری از افراد جامعه گم شده است؛ بنابراین آن‌ها با رفتن به کلاس‌های مختلف یا خوردن انواع دارو‌ها، به دنبال این حس هستند. بسیاری از کارشناسان با توجه مناسب بودن قیمت تاب ریلکسی، خرید آن را برای کسب آرامش پیشنهاد خواهند داد.

بدون شک با خرید مدلی از انواع تاب ریلکسی و قرار دادن آن در یک محیط دنج، افراد استفاده‌کننده آرامش از دست رفته خود را پیدا خواهند کرد. برای این محصول کاربرد‌های دیگری مانند مطالعه کردن نیز، برشمرده‌اند.

سخن پایانی

 

شماره تماس خرید تشک

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 780,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,035,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,400,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,600,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 755,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,015,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,400,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 1,850,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,030,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 980,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,080,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 1,880,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,320,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,030,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,220,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 1,700,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,200,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,400,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 2,140,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,330,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 1,950,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,400,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 2,660,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,230,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,500,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,100,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 2,770,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 2,950,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,420,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,620,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,250,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,000,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,200,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,530,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,922,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,800,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,680,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,844,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,830,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,452,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,575,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,687,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,280,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,200,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,928,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,050,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 6,400,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,025,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,065,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 6,160,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,640,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 8,130,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,840,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,065,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,800,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,400,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 8,130,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 3,700,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,175,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,022,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,100,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,350,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,550,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 10,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 1,970,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,210,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 985,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,335,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 1,740,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 2,430,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 2,950,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,280,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 1,730,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,288,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,061,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 3,460,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,645,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 3,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 4,336,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,168,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 3,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 4,330,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 5,824,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 6,500,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,920,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 4,630,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,255,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 8,272,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,260,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 4,140,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,324,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,260,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,560,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 4,658,000

سایر مقالات:

انواع تشک دو فصل – بررسی 5 مدل تشک دو فصل درجه 1 – مشخصات + قیمت
خرید سرویس خواب عروس- بررسی 5 مدل + مشخصات + عکس +قیمت
خرید روبالشی با کیفیت – 5 مدل روبالشی در سایت تشک رویال

 

شماره تماس خرید تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.