برندهای تشک

معرفی انواع تشک خوشخواب – 10 مدل تشک خوشخواب

انواع نشک خوشخواب

شماره تماس خرید تشک

با انواع مدل‎های تشک خوشخواب و تشک خوشخواب طبی آشنا شوید

خوابیدن بهترین گزینه برای رفع خستگی روزانه شما است. بعد از یک روز طولانی کاری به تنها چیزی که نیاز دارید خواب است تا بتوانید انرژی ازدست‌رفته را برای روز بعدی ذخیره کنید. عاملی که مستقیماً بر این موضوع تأثیرگذار است، داشتن تشک استاندارد و مناسب است. داشتن خوابی آرام و باکیفیت از یک تشک مناسب و راحت نشئت می‌گیرد. انواع تشک خوشخواب به دلیل داشتن اصول استاندارد لازم و کافی که در طراحی آن رعایت شده است، یکی از بهترین گزینه‌هایی هستند که در هنگام خرید تشک می‌توان در نظر گرفت.

شماره تماس خرید تشک

انتخاب تشک استاندارد نه‌تنها تجربه خواب آسوده‌ای را برای شما رقم می‌زند؛ بلکه از آسیب‌های جسمانی مانند کمردرد که اکثر افراد امروزه از آن رنج می‌برند، جلوگیری خواهد کرد و درد شما را در هنگام خواب کاهش می‌دهد. ویژگی و مشخصات تشک خوشخواب باعث شده است که تمامی افراد باتوجه‌به شرایط جسمی و سلیقه‌ای که دارند، بتوانند بهترین تشک را برای خود انتخاب کنند.

اگر در صبح با خستگی، کمردرد و سایر دردهای استخوانی و عضلانی بیدار می‌شوید، نشانه آن است که تشک فعلی شما نیاز به تعویض دارد. برای انتخاب بهترین مدل تشک خوشخواب قبل از اقدام به خرید با درنظرگرفتن برخی عوامل می‌توانید تجربه یک خرید خوب و مقرون‌به‌صرفه‌ای را داشته باشید. ویژگی‌ها و انواع تشک‌های خوشخواب و به‌ویژه نوع تشک خوشخواب طبی در ادامه این مقاله بررسی شده است.

با انواع مدل‎های تشک خوشخواب و تشک خوشخواب طبی آشنا شوید

 

انواع تشک خوشخواب استاندارد چه ویژگی‌هایی دارند؟

معمولاً به هنگام انتخاب و خرید تشک به دلیل مواجه شدن با انواع و مدل‌های تشک خوشخواب مختلفی که در بازار وجود دارد، دچار سردرگمی می‌شوید که کدام نوع مناسب شما خواهد بود. این در حالی است که وجود انواع تشک خوشخواب بر اساس نیاز مشتری است. به این معنا که هر فردی باتوجه‌به انتظارات و خواسته‌هایی که از یک تشک خوب و مناسب بر اساس نیاز و شرایط خود دارد، یکی از این انواع تشک خوشخواب برای او مناسب خواهد بود.

شماره تماس خرید تشک

همان‌طور که می‌دانید برای خرید تشک باید حساسیت زیادی به خرج دهید؛ زیرا این وسیله به طور مستقیم بر روی سلامت جسمانی، ذهنی و روحی شما تأثیر می‌گذارد. مانند تهیه هر وسیله دیگر برای رفع نیازهای خود بهتر است قبل از انتخاب یکی از انواع تشک خوشخواب و خرید آن، با ویژگی‌ها و معیارهای استاندارد یک تشک خوب آشنا باشید. در این صورت می‌توانید بر اساس آن‌ها بهترین نوع تشکی که مناسب شما است را با اطمینان و راحتی انتخاب کنید.

در ادامه مشخصات تشک خوشخواب استاندارد و معیارهایی که در هنگام خرید باید به آن توجه شود، ذکر شده است. در انتخاب بین انواع تشک خوشخواب باید موارد زیر را در نظر بگیرد:

انواع تشک خوشخواب استاندارد چه ویژگی‌هایی دارند؟

 

  • تناسب با شکل بدن

شاید بتوان گفت مهم‌ترین معیار استاندارد بودن انواع تشک خوشخواب، تناسب با شکل بدن است. انسان به‌صورت میانگین 8 ساعت از شبانه‌روز را برای خواب شبانه بر روی این تشک‌ها می‌گذراند. بدین ترتیب در صورت غیراستاندارد بودن آن آسیب‌های جسمانی مانند مشکلات استخوانی و عضلانی به وجود می‌آید. هنگامی که فرد بر روی تشک دراز می‌کشد در صورتی می‌تواند ادعای راحت بودن داشته باشد که بدنش به همان شکل طبیعی که هست، قرار گیرد. به این معنا که تشک بتواند از انحنای بدن حمایت کند و گودی‌های آن را بدون تغییر حالت پشتیبانی کند.

شماره تماس خرید تشک

بنابراین با درازکشیدن بر روی تشک خوشخواب تمام اعضای بدن شما در وضعیت راحتی قرار می‌گیرند. این خود کیفیت خواب شما را تضمین می‌کند. در طراحی تمام انواع تشک خوشخواب این موضوع رعایت شده است. این بدان معنا است که مدل‌های تشک خوشخواب که هرکدام از مواد و طراحی خاصی پیروی می‌کنند، انحنای طبیعی بدن هر فردی را به همان شکل حفظ می‌نمایند. درنتیجه تناسب تشک با بدن یکی از مواردی است که نگرانی بابت آن با انتخاب انواع تشک خوشخواب وجود نخواهد داشت؛ تنها باید توجه خود را به انتخاب نوع متناسب با بدن خود معطوف کنید.

تناسب با شکل بدن

 

  • امکان جریان هوا

یکی از ویژگی‌هایی که در هنگام خرید تشک به آن کم‌توجهی می‌شود، قابلیت جریان هوا است. تقریباً امکان عبور جریان هوا بین بدن و تشک در ساعاتی که بر روی آن قرار می‌گیرد وجود ندارد و یا بسیار کم خواهد بود. در این صورت امکان تعرق بسیار رایج است.

این موضوع نه‌تنها در هنگام خواب برای شما آزاردهنده خواهد بود؛ بلکه به‌مرورزمان با هر بار تعرق تشک، تشک بوی بدی به خود می‌گیرد. انواع تشک خوشخواب با دارابودن کپسول‌ها و یا دریچه هوا قابلیت جریان یافتن هوا را ممکن می‌سازند. بدین ترتیب هوا به‌صورت مداوم در این میان عبور می‌کند و تعرق و بوی بد ناشی از تعریق نیز از بین خواهد رفت.

امکان جریان هوا

 

  • مقاومت و ماندگاری بالا

مقاومت و ماندگاری زیاد از خصوصیات انواع تشک خوشخواب به‌ویژه تشک خوشخواب طبی است. مقاومت و ماندگاری علاوه بر آنکه به نحوه استفاده و نگهداری فرد از تشک بستگی خواهد داشت؛ بلکه به خود تشک، یعنی جنس مواد به‌کاررفته در آن بستگی دارد.

این در حالی است که میزان نرمی و سفتی یک تشک در ماندگاری تشک هم تأثیر می‌گذارد. انواع تشک خوشخواب باتوجه‌به میزان سلیقه هر فردی درجه نرمی و سفتی دارد. به‌عنوان یک نکته باید بیان کرد که تشک‌های بسیار نرم به دلیل آنکه در مدت‌زمان کوتاهی حالت اولیه خود را از دست می‌دهند، از حالت استاندارد بودن خود با وجود نرمی مورد انتظار فرد، خارج می‌شود و دچار دیسک کمر و مشکلات ستون فقرات خواهد شد. یکی از مشخصات تشک خوشخواب استاندارد این است که فارغ از نوع تشک که میزان نرمی و سفتی متفاوتی دارند، مؤلفه نرم بودن آن به‌گونه‌ای نیست که خیلی نرم باشد. درنتیجه طول عمر بالایی خواهند داشت.

شماره تماس خرید تشک

افزون بر آن تشک‌های خوشخواب استاندارد به‌صورت روکش‌دار هستند. این ویژگی باعث شده است که در برابر آب و فرسوده شدن مقاوم باشند. جنس رویه این تشک‌ها را الیاف طبیعی تشکیل داده است تا حساسیت پوستی برای فرد ایجاد نشود؛ بنابراین تشکی که ویژگی‌هایی که در بالا گفته شد را داشته باشند به‌عنوان تشک استاندارد محسوب می‌شود. با بررسی این خصوصیات متوجه می‌شوید که همه این ویژگی‌ها در مشخصات تشک خوشخواب وجود دارند.

در ادامه انواع تشک خوشخواب معرفی و ویژگی هرکدام بررسی شده است.

مقاومت و ماندگاری بالا

 

انتخاب بهترین مدل تشک خوشخواب و معرفی انواع آن‌ها

گستره تنوع مدل‌های تشک خوشخواب بسیار وسیع است. در میان این مدل‌ها به‌راحتی می‌توانید تشک مناسب خود را باتوجه‌به ترجیحات و عادات خواب خود انتخاب و خریداری کنید. در ادامه برخی از رایج‌ترین و پرطرف‌دارترین انواع تشک خوشخواب معرفی شده است.

انتخاب بهترین مدل تشک خوشخواب و معرفی انواع آن‌ها

 

تشک خوشخواب فنری – قدیمی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین تشک خوشخواب

تشک‌های فنری همان‌طور که از نام آن‌ها پیداست در داخل ساختار آن‌ها از فنر استفاده شده است. حالت قرارگیری فنرها منجر به ایجاد دو نوع تشک فنری متصل و تشک منفصل می‌شود. به دلیل آنکه این نوع تشک خوشخواب قیمت پایینی دارد، مشتریان بیش‌تری نیز دارند. همچنین بسیاری از افراد گمان می‌کنند که نرم بودن تشک به منزله راحتی بیش‌تر است. این در حالی است که تشک‌های فنری که بسیار نرم هستند مشکلات زیادی را می‌توانند ایجاد کنند.

قدیمی‌ترین مدل را می‌توان تشک فنری متصل دانست. به دلیل آنکه فنرهای موجود در ساختار این تشک به یکدیگر متصل هستند، انعطاف بسیار زیادی دارند و به‌اصطلاح نرم‌تر هستند. این در حالی است که این تشک معایب بسیاری دارد. انحراف فنرها، ازدست‌دادن حالت ارتجاعی، گود شدن ناحیه داخلی تشک و ازدست‌دادن حالت اولیه تشک از مشکلاتی هستند که باعث بروز آسیب‌های جسمانی زیادی می‌شود. با انتخاب تشک فنری فرد باید طی مدت‌زمان اندکی تشک خود را دوباره عوض کند.

شماره تماس خرید تشک

نوع دیگر تشک‌های خوشخواب فنری، نوع فنر منفصل است. هرکدام از فنرهای موجود در تشک درون پاکتی قرار می‌گیرند که به‌صورت مستقل از بدن حمایت می‌کنند. مزیتی که به نسبت مدل قبلی دارد این است که در تشک‌های دونفره فنر منفصل، لرزش به پایین‌ترین میزان خود می‌رسد؛ بنابراین با جابه‌جایی نفر مقابل هیچ ارتعاشی احساس نمی‌شود.

تشک‌های فنری منفصل به دلیل آنکه معایب تشک فنری متصل را پوشش می‌دهند در میان مدل‌های تشک خوشخواب بسیار موردتوجه واقع شده‌اند. بااین‌وجود درصورتی‌که جنس فنرهای منفصل کیفیت بالایی نداشته باشند، می‌تواند در دسته تشک‌های نامرغوب و غیراستاندارد واقع شود.

تشک خوشخواب فنری - قدیمی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین تشک خوشخواب

 

تشک خوشخواب طبی – یکی از بهترین مدل تشک خوشخواب

به‌عنوان یکی از بهترین مدل‌های تشک خوشخواب که طرف‌داران زیادی دارد، تشک خوشخواب طبی را می‌توان نام برد. این تشک به دلیل ماهیت طبی که دارد، میزان سفتی و نرمی متعادلی دارد. به صورتی که برای اکثر افرادی که مشکلات جسمانی دارند و یا می‌خواهند تشک مناسبی داشته باشند که در آینده به مشکلات جسمی دچار نشوند، یکی از بهترین انواع تشک خوشخواب محسوب می‌شود.

شماره تماس خرید تشک

در ساختار تشک خوشخواب طبی از اسفنج‌هایی سفت با فنرهایی که حالت فشرده‌ای دارند، استفاده شده است. فرد با هر وزن و عادات خوابی که دارد، مخصوصاً آن‌هایی که مشکلات جسمانی دارند، با درازکشیدن بر روی تشک خوشخواب طبی، ناهمواری‌های بدن وی حفظ خواهد شد. همچنین هیچ فشار مضاعفی به اعضای بدن او وارد نمی‌شود. تشک خوشخواب طبی با رعایت استانداردهایی برای افراد آسیب‌دیده و جلوگیری از مشکلات جدید تحت عنوان تشک پزشکی نامیده می‌شود که در میان انواع تشک خوشخواب از محبوبیت زیادی برخوردار است.

تشک خوشخواب طبی - یکی از بهترین مدل تشک خوشخواب

 

تشک لاتکس

یکی دیگر از انواع تشک خوشخوابی که در بازار عرضه شده است، تشک لاتکس است. به دلیل ذات فنری مانند لاتکس درصورتی‌که در تشک استفاده شود، در برخورد اولیه با این نوع تشک احساس نرمی خوشایندی ایجاد می‌شود که با فشار هرچه بیش‌تر به تشک، حالت سفتی احساس می‌شود. از عمده‌ترین مزیت این تشک، تعادل منحصربه‌فرد آن در راحتی و نرمی تشک، درعین‌حال پشتیبانی کامل از ستون فقرات است.

برخی از افراد تشک لاتکس را یکی از انواع تشک خوشخواب طبی می‌دانند. آن نیز به این دلیل است که تشک فشار وارد شده را به طرز شگفت‌آوری بر روی تمام نقاط بدن پخش و منتقل می‌کند. به همین دلیل با قرارگیری بدن بر روی آن، فرم و شکل بدن را به‌صورت طبیعی به خود می‌گیرد. این ویژگی منجر به پشتیبانی کامل از بدن می‌شود. افرادی که دارای ناراحتی‌های عضلانی هستند بر روی این تشک‌ها بدون هیچ‌گونه دردی یک خواب باکیفیت و با آرامشی را تجربه خواهند کرد.

تشک لاتکس

 

تشک طبی فنری – نسل جدید تشک‌های خوشخواب

همان گونه که از نام آن پیداست، با ترکیب ویژگی‌های تشک فنری و تشک خوشخواب طبی این تشک طراحی شده است. این فناوری مانند تشک‌های دیگر قدمت زیادی ندارد. بااین‌وجود توانسته است مشتریان خاص خود را در بازار پیدا کند. وجود لایه‌های فشرده اسفنج و فنرهای منفصل در آن باعث شده است که فرد با درازکشیدن بر روی آن احساس راحتی کند. این مدل تشک خوشخواب با ایجاد تعادل در سفتی و نرمی یک تشک باعث شده است که برای تمامی سنین مناسب باشد.

تشک طبی فنری - نسل جدید تشک‌های خوشخواب

 

تشک مموری فوم – فناوری جدید در تشک‌های خوشخواب

یکی از جدیدترین فناوری که در طراحی تسک‌ها استفاده شده است، به‌کاربردن مموری فوم در ساختار تشک‌های خوشخواب است. حساسیت دمایی که مموری فوم دارد باعث ایجاد خاصیت حالت‌پذیری در این نوع تشک‌ها شده است. به این صورت که با قرارگیری وزن بدن و دمایی که ایجاد می‌شود، تشک شکل خود را تغییر می‌دهد. همچنین با برداشتن این وزن، تشک دوباره به حالت اولیه خود بازمی‌گردد.

هرچند که وجود این ویژگی در این مدل از تشک‌های خوشخواب باعث بالارفتن قیمت آن‌ها شده است؛ اما به دلیل عمر طولانی که دارد و قابلیت شکل‌پذیری آن با هر وزنی، هزینه‌ای که باید برای آن صرف شود، ارزش آن را خواهد داشت.

شماره تماس خرید تشک

اکنون که با انواع رایج تشک‌های خوشخواب آشنا شدید، ممکن است به دنبال یافتن بهترین مدل تشک خوشخواب باشید. باید گفت که انتخاب بهترین تشک خوشخواب بسته به نظر مشتریان دارد. به همین دلیل نمی‌توان یکی از این انواع را به‌عنوان بهترین به شما معرفی کرد. عوامل بسیاری در روند انتخاب بهترین تشک خوشخواب تأثیرگذار خواهند بود؛ ازجمله: عادات خواب فرد، تمایلات و ترجیحات شخصی، وجود مشکلات جسمانی و نظر پزشک، وزن بدن و … . همان‌طور که ذکر شد از دیدگاه هر فردی هرکدام از آن‌ها مزایا و معایبی دارند که ممکن است از نظر شخص دیگری این مزایا و معایب یکسان نباشد.

تشک مموری فوم - فناوری جدید در تشک‌های خوشخواب

 

طول عمر تشک خوشخواب را چگونه می‌توان بالا برد؟

باتوجه‌به صرف هزینه به نسبت بالا برای خرید یک تشک، بسیاری از افراد می‌خواهند کارهایی را در جهت افزایش طول عمر تشک و ماندگاری آن انجام دهند. در این صورت مستلزم پرداخت هزینه دوباره برای تهیه تشک نخواهند بود. مراقبت‌های شخصی مانند: شستشوی به‌موقع پارچه تشک، نوع ماده شوینده، جلوگیری از تکان زیاد بر روی تشک مانند بالا و پایین پریدن بر روی آن و چرخاندن تخت در بازه زمانی‌های ۶ ماهه به‌منظور ایجاد فشار یکنواخت بر نواحی تشک می‌توانند در این ماندگاری تأثیر داشته باشند.

همچنین با استفاده از ملحفه‌هایی که دارای الیاف طبیعی هستند و یا ضدآب هستند، از آلودگی و نفوذ مایعات به درون تشک جلوگیری خواهد شد. بدین ترتیب تشک دچار پوسیدگی زودهنگام نخواهد شد و ماندگاری آن افزایش می‌یابد.

طول عمر تشک خوشخواب را چگونه می‌توان بالا برد؟

 

 

پیشنهاد : خرید تشک های یک نفره

پیشنهاد : خرید تشک های دو نفره

 

شماره تماس خرید تشک

 

قیمت انواع تشک خوشخواب

در هنگام خرید تشک خوشخواب افزون بر معیارهایی که برای سنجش استاندارد بودن آن باید در نظر گرفت، نمی‌توان از قیمت چشم‌پوشی کرد. همان‌طور که می‌دانید بسیاری از افراد در کنار آنکه به دنبال تشک مناسب و خوب می‌گردند، قیمت آن‌ها را نیز در نظر می‌گیرند. ازآنجایی‌که مدل‌های تشک خوشخواب متنوع هستند، قیمت آن‌ها بر اساس کیفیت موادی که در طراحی آنان به‌کاررفته متغیر خواهد بود.

اگر با دیدگاهی متفاوت به این قضیه نگاه کنید، درک خواهید کرد که با خرید تشکی مناسب و استاندارد و همچنین مراقبت درست از آن‌ها، هزینه‌ای که برای خرید تشک باید پرداخت کنید برای یک‌عمر کارکرد آن است. به‌عنوان‌مثال قیمت تشک خوشخواب طبی که طرف‌دار زیادی در بازار در میان انواع تشک‌های خوشخواب دیگر دارد، با تغییر جنس مواد آن ازجمله: جنس فنرها، اسفنج و یا پارچه رویی آن متغیر خواهد بود.

بااین‌وجود قیمت تشک خوشخواب طبی ممکن است برای برخی از افراد زیاد باشد. این در حالی است که طول عمر مفید یک تشک خوشخواب طبی استاندارد باتوجه‌به میزان سفتی و مرغوبیت آن، بین 10 تا 15 سال است. درنتیجه با مقایسه هزینه‌ها و حسابگری مختصری می‌توانید ارزشمندی صرف این هزینة به نسبت بالا را درک کنید.

قیمت انواع تشک خوشخواب

 

خرید تشک خوشخواب اصل

تشک رویال با ارائه تمام انواع تشک خوشخواب و درنظرگرفتن استانداردهای لازم در طراحی آن‌ها، بهترین مارک تشک خوشخواب در بازار ایران است. این مجموعه با درنظرگرفتن نیاز افراد جامعه باهدف ایجاد رضایت و حفظ مشتریان خود از آخرین فناوری‌های روز دنیا در طراحی تشک‌های خوشخواب مانند: تشک فنری، طبی، لاتکس، طبی فنری، ارتوپدیک و … استفاده می‌کند.

شماره تماس خرید تشک

درنتیجه توصیه می‌شود برای خرید تشک با قیمتی مناسب از نمایندگی‌های تشک رویال و یا از طریق سایت رویال اقدام کنید. شما با مراجعه به این سایت علاوه بر انواع تشک خوشخواب محصولاتی دیگر نظیر تشک‌های طبی، تشک فنری متصل، تشک فنری منفصل و انواع تشک مسافرتی را نیز مشاهده خواهید کرد.

خرید تشک خوشخواب اصل

 

جمع‌بندی

هنگام خرید تشک، با گزینه‌های زیادی در انواع و مدل‌های مختلفی مواجه می‌شوید که هرکدام از یک برند هستند. برای انتخاب یک تشک مناسب در میان انواع تشک خوشخواب باید به مواردی که در خلال مقاله به‌عنوان معیارهای استاندارد یک تشک بیان شد، توجه داشته باشید. در این صورت است که خوابی باکیفیت برای شما تضمین خواهد شد.

حساسیت‌ها هنگام خرید تشک به این دلیل است که درصورتی‌که تشک استانداردهای لازم را نداشته باشد، سلامتی فرد اولین موردی است که به خطر می‌افتد و وی را درگیر مشکلات جسمانی و به طبع روحی نیز می‌کند. از انواع تشک خوشخواب هر شخصی باتوجه‌به شرایط و راحتی خود می‌تواند یکی را انتخاب کند.

شماره تماس خرید تشک

به‌عنوان‌مثال بیش‌تر افراد به دلیل دردهای کمر، ستون فقرات و گردن، تشک خوشخواب طبی را باتوجه‌به مزایا و ساختاری که برای این دسته از افراد ایجاد کرده است، انتخاب می‌کنند که در نظر آن‌ها این بهترین تشک خوشخواب خواهد بود.

جمع‌بندی 

 

سؤالات متداول

  • بهترین مدل تشک خوشخواب کدام است؟

بهترین نوع تشک برای هر فردی باتوجه‌به شرایط و سلیقه‌ای که دارد، متفاوت است. درنتیجه نمی‌توان یکی از انواع آن را به‌عنوان مرجع تمام تشک‌ها معرفی کرد.

  • کدام یک از انواع تشک خوشخواب را باید خریداری کرد؟

تشک مناسب باتوجه‌به برخی از معیارها برای هر شخصی متفاوت است. درصورتی‌که مشکل جسمانی دارید و پزشک توصیه کند، تشک خوشخواب طبی و یا طبی فنری انتخاب مناسبی خواهد بود. به‌طورکلی برای آن که بدانید کدام مورد را خریداری کنید باید اولویت‌های خود را با ویژگی‌های هرکدام مقایسه کنید و در پایان راحت‌ترین و مطابق‌ترین نوع تشک را انتخاب کنید.

  • طول عمر متوسط یک تشک چقدر است؟

تشک‌ها باتوجه‌به نحوه نگهداری توسط فرد و جنس موادی که در تولید آن به‌کاررفته است، ماندگاری متفاوتی دارند. درنتیجه نمی‌توان طول عمر مشخصی را برای آن بیان کرد اما درصورتی‌که جنس تشک مرغوب، سفت و باکیفیت باشد حداقل تا 10 سال طول عمر مفیدی خواهد داشت.

 

شماره تماس خرید تشک

 

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 977,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,250,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,700,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,954,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 940,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,250,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,700,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,300,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,500,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,200,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,720,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,280,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,600,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,240,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,475,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,000,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,650,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,950,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,400,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,340,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,900,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,200,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,480,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,790,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,540,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,300,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,580,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,700,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,952,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,725,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,625,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,900,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,845,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,640,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,784,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,000,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,380,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,187,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 6,370,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,000,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,160,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 6,300,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 8,320,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,900,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 5,284,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 8,000,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 9,930,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 10,560,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,965,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,180,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,500,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,620,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,360,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,810,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,730,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,130,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,800,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 13,460,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,900,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 1,240,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,680,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,370,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,480,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,190,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,100,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,160,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,820,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,320,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,910,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 4,878,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,570,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,440,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,775,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,780,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,170,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,700,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,600,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,800,000
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

 

سایر مقالات:

انواع تشک طبی فنری – بررسی مزایا و معایب و لیست قیمت 1401
تشک مناسب برای سیاتیک – بررسی مزایا و معایب + قیمت 1401
تشک مناسب برای گودی کمر و کمر درد – 5 مدل تشک طبی

 

شماره تماس خرید تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.