نکات آموزشی

5 نکته کلیدی در انتخاب بهترین مارک تشک های مواج

بهترین مارک تشک های مواج

بهترین مارک تشک های مواج

از کجا بهترین مارک تشک های مواج را پیدا کنم؟ آیا تشک‌های مواج برای زخم بستر مناسب هستند؟ اگر شما هم به دنبال خرید بهترین تشک مواج هستید و نمی‌دانید که آیا استفاده از این محصول می‌تواند برای شما مناسب باشد یا خیر، این مقاله برای شما بسیار مفید است.

با مطالعه این مقاله می‌توانید به خواب آرامی که همیشه در آرزویش هستید برسید، پس مطالعه این مطلب را از دست ندهید؛ چرا که قصد داریم مهم‌ترین نکات را در رابطه‌ با راهنمای جامع خرید بهترین تشک مواج را به شما ارائه دهیم.

شماره تماس تولیدی تشک

 

مناسب‌ترین و بهترین مارک تشک های مواج

تشک‌های مواج به‌صورت تخصصی برای افرادی که دچار عارضه زخم بستر هستند، ‌ تهیه و تولید می‌شوند. این محصول برای اشخاصی که مجبور هستند در طول روز به مدت طولانی دراز بکشند یا بنشیند می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌های پیشرو برای آن‌ها باشد.

جنس بهترین مارک تشک های مواج به‌صورت عمده از پی‌وی‌سی بوده تا کاربر بتواند به‌صورت هم‌زمان نرمی و سفتی تشک را حس کند. با خرید تشک مواج ضد زخم بستر فرولیک مدل سلولی متوجه می‌شوید که این محصول با برخورداری از حالات می‌توانند، برای افرادی که قادر به تحرک ساده نیستند، ‌ کمک شایانی باشد.

بهترین مارک تشک های مواج به علت دارا بودن طراحی منحصر به فرد توانایی این را دارند که علاوه بر ایجاد فرم صحیح بدن از به وجود آمدن زخم بستر، کاربر خودش را در امان نگه دارد؛ همچنین اگر در راه رفتن و حرکت کردن مشکل دارید با استفاده از این تشک قادر هستید که بدون درد و اذیت شدن در هنگام خواب غلت بخورید.

مناسب‌ترین و بهترین مارک تشک های مواج

بهترین مارک تشک های مواج

تشک رویال مدل اسلیپ نوجوان

2,875,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل رز یک‌ نفره

2,020,000 تومان2,960,000 تومان
تشک رویال مدل رز یک‌ نفره و دو نفره چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک رویال مدل رز یک‌ نفره و دو

تشک رویال مدل آسایش نوجوان

1,565,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان

6,005,000 تومان
تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان چه عواملی باعث شده‌اند تا قیمت تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان نسبت به

بهترین تشک‌های مواج برای زخم بستر

با استفاده از بهترین مارک تشک های مواج شما می‌توانید وزن شخص بیمار را در نقاط مختلف بدن پخش کرده و با بهره‌گیری از همین روش قادر هستید که از ثابت ماندن فشار در یک نقطه به‌خصوص از بدن جلوگیری کنید. در هنگام استفاده از تشک مواج این موضوع را به‌خاطر بسپارید که تشک را روی سطح بسیار سفت و نرم مورداستفاده قرار ندهید.

با استفاده از این محصول در سطح خیلی نرم منجر به ازبین‌رفتن کارایی تشک‌های مواج خواهید شد و در سطوح سفت باعث آسیب رسیدن جدی به بیمار می‌شوید.

بهترین تشک‌های مواج برای زخم بستر

بهترین مارک تشک های مواج

تشک مواج فرولیک مدل سلولی

تشک مواج ضد زخم بستر فرولیک مدل سلولی با استفاده از ۱۸ سلول طراحی و تولید شده که خروجی هوا در آن میان عدد ۶ تا ۷ لیتر در دقیقه است. وزن این محصول چیزی حدود ۶۵ کیلوگرم بوده که تحمل دارد تا ۱۶۰ کیلوگرم وزن را تحمل کند.

بهترین مارک تشک های مواج سلولی از پمپ‌های کم‌صدا و قوی برخوردار شده؛ همچنین اگر قصد خرید این محصول را دارید این را بدانید که جنس تشک‌های مواج از نایلون پی‌وی‌سی است. با خرید و استفاده از این محصول می‌توانید از به‌وجودآمدن زخم بستر جلوگیری کنید.

شماره تماس تولیدی تشک

 

تشک مواج ایزی مدیک مدل Tks02

تشک مواج ضد زخم بستر ایزی مدیک مدل Tks02 برای کسانی مناسب است که دچار عارضه زخم بستر شده‌اند. با خرید بهترین مارک تشک های مواج ضد زخم بستر ایزی مدیک مدل Tks02 قادر هستید که هم‌زمان از آن‌ها در منزل و بیمارستان استفاده کنید.

خرید این تشک را بیشتر به کسانی پیشنهاد می‌دهیم که از بیماری زخم بستر رنج‌برده و درعین‌حال به مراقبت‌های ویژه نیاز اساسی دارند. خرید این محصول به افرادی که کم‌تحرک هستند کمک می‌کند که دچار زخم بستر نشوند.

جالب است بدانید که تشک‌های مواج قابلیت این را دارند که تا وزن ۱۳۵ کیلوگرم را تحمل کنند؛ همچنین در ساختار این کالاهای پر مصرف مواد ضد حساسیت تعبیه شده تا بتواند از بروز بیماری‌های پوستی جلوگیری کند. با استفاده از بهترین مارک تشک های مواج متوجه مصرف کم برق آن خواهید شد.

تشک‌های مواج زخم بستر مدل ایزی مدیک را می‌توانید به‌صورت دستی بشورید. اگر باردار هستید و دکتر برای شما استراحت مطلق تجویز کرده، برای جلوگیری از زخم بستر می‌توانید به خرید این محصولات اقدام کنید.

تشک مواج ایزی مدیک مدل Tks02

بهترین مارک تشک های مواج

تشک مواج زنیتمد مدل سلولی

یکی از بهترین مارک تشک های مواج مدل ضد زخم بستر زنتیمد سلولی است. این محصولات صادره از کشور سوئیس هستند. برای جلوگیری از زخم بستر و بهبود آن می‌توانید استفاده از این محصولات را در لیست کارهای خود قرار دهید.

در هنگام ساخت و تولید این مدل از تشک‌ها در آن‌ها یک عدد تشک باد شونده و یک عدد موتور کمپرس هوا تعبیه کرده‌اند که بیماران می‌توانند با استفاده از آن‌ها به نتیجه دلخواه خود برسند. یکی از مهم‌ترین کاربردهای استفاده از این تشک برای بیماران قابلیت سیار بودن آن است.

بهترین مارک تشک های مواج سلولی زنیتمد قادر هستند که وزن بیمار را در نقاط مختلف بدن پخش کرده و از ثابت ماندن تمام وزن فشار شخص در یک نقطه خاص از بدن جلوگیری کنند. در هنگام استفاده از این محصول باید دقت داشته باشید که آن را روی سطوح بسیار نرم و صفت قرار ندهید تا از آسیب رساندن به بیمار جلوگیری کنید.

یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌هایی که هر شخصی را برای خرید این محصول ترغیب می‌کند، ‌ دارابودن پمپ بسیار سبک با حداقل نویز بوده که این ویژگی برای هر بیمار یک پوئن مثبت به شمار می‌رود. جالب است بدانید که بهترین مارک تشک های مواج مدل زنیتمد قابلیت میزان تولید ۶ تا ۷ لیتر در دقیقه را دارند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های استفاده از این محصول می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • مناسب‌بودن برای عارضه زخم بستر
  • ساخته شده از متریال باکیفیت
  • پمپ باکیفیت بسیار بالا
  • ضد حساسیت و آلرژی
  • دارابودن از کلید تنظیم فشار هوا
  • طراحی ویژه برای برخورداری از صدای کم
  • مناسب برای افرادی که بیشتر از ۱۵ ساعت از شبانه‌روز را در خواب به سر می‌برند.

شماره تماس تولیدی تشک

تشک مواج وکتو مدل سلولی

یکی دیگر از بهترین مارک تشک های مواج مدل وکتو سلولی بوده که قادر است تا وزن ۱۳۵ کیلوگرم را به‌راحتی تحمل کند. میزان هوای که این محصول تولید می‌کند چیزی حدود ۶ تا ۵ لیتر در دقیقه است. جالب است بدانید که در صورت بروز پارگی یا خرابی در این محصول می‌توانید تیوپ‌های آن را به‌راحتی تعویض کنید.

از دیگر ویژگی‌های جذاب این محصولات قابلیت ارتجاعی بودن آن است که امکان تعویض قطعات را برای کاربران امکان‌پذیر می‌کند. طراحان این محصول برای آن یک‌لایه اضافه در نظر گرفته‌اند تا از ثابت‌بودن تشک جلوگیری کنند.

تشک مواج وکتو مدل سلولی

بهترین مارک تشک های مواج

تشک مواج ضد زخم بستر امسیگ

یکی از بهترین مارک تشک های مواج می‌تواند مدل امسیگ باشد. این مدل از تشک‌ها ضد حساسیت هستند که با توزیع‌کردن فشار بدن می‌توانند از بروز زخم بستر جلوگیری کنند. بیمار می‌تواند با استفاده این تشک به‌راحتی و بدون فشار به بدن خود را در خواب جابه‌جا کرده و همچنین و وزن بدن را در سطح گسترده‌تری توزیع کند.

تشک مواج ضد زخم بستر کیودیسی

این مدل از تشک‌ها باهدف جلوگیری از بروز زخم بستر طراحی و تولید شده است. جنس بهترین مارک تشک های مواج کیو دیسی ضد حساسیت بوده که می‌تواند با پخش‌کردن وزن بدن از زخم بستر جلوگیری کند. ساختار این محصول به شخص بیمار کمک می‌کند که قادر باشد در هنگام استراحت بدون کمترین فشار خودش را جابه‌جا کند.

ویژگی‌های بهترین مارک تشک های مواج

تولیدکنندگان و شرکت‌های زیادی در سطح کشور وجود دارند که اقدام به تولید بهترین مارک تشک های مواج کرده‌اند. به دلیل این که خود این محصولات از شناخت کافی برخوردار نشده‌اند؛ پس در نتیجه تولیدکنندگان آن‌ها نیز ممکن است شناخته شده نباشند.

از مهم‌ترین موضوعاتی که در قیمت تشک مواج کره‌‌ای و قیمت تشک زخم بستر تأثیر مستقیم می‌گذارد، ‌کیفیت آن‌ها است؛ به همین دلیل شناخت ویژگی‌های یک تشک استاندارد می‌تواند به کاربر کمک شایانی بکند. از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصولات می‌توان موارد زیر را شرح داد.

ویژگی‌های بهترین مارک تشک های مواج

بهترین مارک تشک های مواج

انعطاف تشک مواج

به‌طورقطع یکی از مهم‌ترین مواردی که باعث می‌شود، ‌ این محصولات مورد قبول واقع شوند، ‌درجه انعطاف آن‌ها است. منعطف بودن بهترین مارک تشک های مواج به این معنا است که تشک بتواند روی هر تختی به‌راحتی جای بگیرد. برای افراد بیمار شکل قرارگیری در خواب بسیار مهم است.

رطوبت‌پذیری تشک مواج

از دیگر مواردی که باعث می‌شود این محصولات در دسته‌بندی بهترین مارک تشک های مواج قرار بگیرند، ‌ میزان رطوبت‌پذیری محصول منتخب است. برخی از بیماران ممکن است که به هر دلیلی کنترلی روی ادرار خود نداشته باشند.

برخی از افراد هم هستند که تمام وعده‌های غذایی خودشان را روی تخت مصرف می‌کنند. یک محصول ایده‌آل و باکیفیت باید قادر باشد که کمتر خیس شود و به‌خوبی رطوبت را به خودش جذب کند.

ایجاد حرارت و گرما تشک مواج

به‌طورقطع گرما می‌تواند منجر به آرام‌شدن درد عضلات باشد. استفاده از بهترین مارک تشک های مواج برای افرادی که به‌تازگی عمل کرده‌اند یک تصمیم بسیار واجب است. این افراد در هنگام استراحت باید گرما کافی را به سطوح مختلف بدنشان برسانند. اگر تشک از این ویژگی برخوردار نشده؛ پس نمی‌تواند کارایی لازم را ارائه دهد.

ایجاد حرارت و گرما تشک مواج

بهترین مارک تشک های مواج

قابلیت تغییر اندازه تشک مواج

همه انسان‌ها از لحاظ قدی با یکدیگر تفاوت دارند؛ پس تشکی استاندارد است که بتواند در هر لحاظ اندازه خودش را با کاربرش مطابقت دهد.

وزن متعادل تشک مواج

در مورد وزن بهترین مارک تشک های مواج نیز باید به‌خوبی تعادل حفظ شود. این محصولات نباید از وزن بالا یا کمی برخوردار باشند؛ زیرا کسانی که به شخص بیمار کمک می‌کنند؛ باید بتوانند به‌راحتی این محصولات را جابه‌جا کنند.

رویال؛ بهترین مارک تشک‌های باکیفیت

باتوجه‌به افزایش روزافزون فضای مجازی و وب تولیدی تشک رویال سعی کرده است که تمامی محصولات خودش را بدون واسطه در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. تشک رویال با سابقه طولانی مدت در زمینه تولید و فروش کالای خواب توانسته از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شود.

هدف این مجموعه جلب رضایت مشتری و تولید بهترین مارک تشک های مواج است تا بتواند در هر شرایطی در کنار مردم عزیز قرار بگیرد.

رویال؛ بهترین مارک تشک‌های باکیفیت

بهترین مارک تشک های مواج

سخن پایانی

خیلی از افراد در هنگام خرید بهترین مارک تشک های مواج به این سؤال می‌رسند که فایده انتخاب این محصول در چه نکاتی است. در پاسخ به این سؤال باید گفت افرادی که دچار عارضه زخم بستر هستند یا باید به مدت طولانی استراحت کنند، خرید این محصول برای آن‌ها بهترین گزینه است.

بهترین مارک تشک های مواج جهت درمان زخم بستر یا جلوگیری از زخم بستر بهترین عملکرد را به‌ کاربر خودش اعطا می‌کند. در متریال ساخت این محصول از بهترین مواد استفاده می‌کنند تا بیمار بتواند در مواقع مریضی در بهترین شرایط استراحت کند.

سؤالات متداول

  1. جنس بهترین مارک تشک های مواج از نوع موادی است؟

پی‌وی‌سی

  1. آیا اندازه تشک‌های مواج قابل‌تغییر است؟

بله شما می‌توانید باتوجه‌به قد خودتان اندازه این محصولات را تغییر دهید.

  1. آیا تشک‌های مواج برای کسانی که تازه عمل کرده‌اند مناسب هستند؟

بله استفاده از بهترین مارک تشک های مواج برای افرادی که به‌تازگی عمل کرده‌اند یک عمل بسیار واجب است.

سایر مقالات:

8 مورد از عوامل مؤثر بر خواب کافی که احتمالاً نمی‌دانید!
درمان عادت نادرست هنگام خواب با 11 راهکار ساده و مفید!
معرفی 6 برند که گران قیمت ترین تشک ها را تولید می‌کنند!
 

شماره تماس تولیدی تشک

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21 cm 2,150,500
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 21 cm 2,909,500
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 21 cm 3,162,500
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,518,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری 23 cm 1,644,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 23 cm 2,175,800
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 23 cm 2,884,200
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 23 cm 3,289,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 23 cm 1,568,600
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,865,875
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 3,352,250
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 3,731,750
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,771,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری 27 cm 2,024,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 27 cm 2,960,100
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 27 cm 3,668,500
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 27 cm 4,048,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 27 cm 1,872,200
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,165,900
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,073,400
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,993,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,331,800
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,057,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 2,361,920
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 3,297,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 4,386,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 4,719,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 2,232,450
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 27 cm 3,025,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 27 cm 4,404,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 27 cm 5,788,640
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 27 cm 6,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 27 cm 2,879,800
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,856,270
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,566,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,260,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,707,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,630,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 30 cm 5,033,600
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 30 cm 7,623,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 30 cm 9,438,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 30 cm 10,067,200
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 30 cm 4,719,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 34 cm 6,393,640
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 34 cm 9,680,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 34 cm 12,015,300
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 34 cm 12,777,600
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 34 cm 6,007,650
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 7,367,800
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 9,075,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 11,640,200
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 12,535,600
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 5,820,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 8,143,300
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 11,473,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 14,278,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 16,286,600
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 7,139,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 16 cm 1,500,400
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 16 cm 2,032,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 16 cm 2,867,700
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 16 cm 3,000,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 16 cm 1,439,900
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 18 cm 1,936,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 18 cm 2,541,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 18 cm 3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 18 cm 3,872,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 18 cm 1,815,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 20 cm 2,613,600
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 20 cm 3,448,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 20 cm 4,622,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 20 cm 5,227,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 20 cm 2,311,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 21 cm 3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 21 cm 5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 21 cm 6,558,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 21 cm 7,260,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 21 cm 5,902,380
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 30 cm 5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 30 cm 6,826,820
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 30 cm 9,159,700
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 30 cm 10,212,400
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 30 cm 4,567,750
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 6,993,800
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 9,438,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 12,463,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 13,794,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 22 cm 6,255,700
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 8,107,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 10,890,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 14,036,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 16,214,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 26 cm 7,018,000
 

شماره تماس تولیدی تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.