سلامتی

5 تأثیر تشک در سلامتی که شما را شوکه خواهند کرد!

تأثیر تشک در سلامتی

تأثیر تشک در سلامتی

آیا تأثیر تشک در سلامتی را می‌دانید؟ امروزه با پیشرفت فناوری و تحقیقات علمی، تشک‌ها طوری طراحی شده‌اند که تأثیر قابل‌توجهی برای سلامتی بدن افراد دارند. این تشک‌ها با استفاده از مواد باکیفیت بالا و فناوری‌های نوین ساخته شده‌اند تا به‌صورت مناسب به دردها و نقاط فشاری بدن پاسخ دهند.

نتیجه تولید تشک‌های مدرن و طبی، بهبود خواب و تضمین سلامتی شما است. با ما در مقاله زیر همراه باشید تا تأثیر تشک در سلامتی بدن و زندگی را به شما معرفی کنیم.

تأثیر تشک در سلامتی

تأثیر تشک در سلامتی

مهم‌ترین تأثیرات تشک در سلامتی

تحقیقات انجام شده توسط پژوهشگران نشان می‌دهد که تشک طبی تأثیر بسزایی بر سلامتی افراد دارد. باتوجه‌به اینکه تقریباً یک‌سوم عمر هر فرد در خواب سپری می‌شود، اهمیت یک خواب آرام و راحت و تأثیر تشک در سلامتی بدن بسیار مهم است.

  شما می‌توانید با خرید و استفاده از یک تشک طبی باکیفیت خواب آرام و ایده‌آل را تجربه و سلامتی بدن خود را حفظ کنید. نقش تشک در سلامتی بدن افراد یکی از ویژگی‌های مهم است که این ویژگی‌های شامل موارد زیر هستند.

 

شماره تماس تولیدی تشک

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان

2,230,000 تومان
تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان ارتفاع استاندارد و جنس تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان باعث شده‌اند تا این

تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره

5,785,000 تومان6,050,000 تومان
ویژگی‌های ساختاری تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره درجه 1 در ساخت تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره و یک

تشک رویال مدل ماسا نوجوان

1,185,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل مدیکال اولترا دو نفره

6,555,000 تومان7,260,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال اولترا دو نفره آیا به دنبال تشکی دونفره با قیمت مناسب و در عین حال باکیفیت

تأثیر تشک در سلامتی حافظه

یکی از ویژگی‌های مهم تشک طبی در سلامتی افراد، بهبود عملکرد حافظه است. در طول خواب عمیق مغز انسان در حالتی بی‌تفاوت قرار می‌گیرد و هیچ فعالیتی انجام نمی‌دهد؛ بنابراین وقتی افراد با استفاده از یک تشک مناسب خواب راحت و آرامی را تجربه می‌کنند، می‌توانند بعد از بیدارشدن تأثیر قابل‌توجهی در عملکرد حافظه و ذهن خود را مشاهده کنند.

همچنین تشک مناسب با ایجاد یک خواب راحت و آرام به مغز انسان کمک می‌کند تا اطلاعات دریافتی را به‌خوبی ذخیره کند و به‌این‌ترتیب به‌راحتی می‌تواند اطلاعات را مرتب و به آنها نظم بدهد.

از این‌ رو تأثیر تشک در سلامتی بخصوص تشک طبی باکیفیت و استفاده از آن به ‌منظور تجربه یک خواب راحت برای بهبود عملکرد حافظه سلامت ذهن و دوری‌کردن از بیماری شایع آلزایمر بسیار حائز اهمیت است.

شماره تماس تولیدی تشک

 

تأثیر تشک در سلامتی پوست

استفاده از تشک طبی مناسب و اصولی می‌تواند بهبودی قابل‌توجهی در سلامت پوست به همراه داشته باشد. همان‌طور که بسیاری از افراد می‌دانند خواب ناامیدکننده و کابوس می‌تواند عوارض نامطلوبی را مانند چروک‌های پوست و تیرگی زیر چشم‌ها بر روی پوست ایجاد کند. بااین‌حال باید بدانید تأثیر تشک در سلامتی بدن نمی‌تواند به‌تنهایی تمامی مشکلات پوستی شما را حل کند.

 مراقبت روزانه از پوست و رعایت عوامل دیگر مانند مصرف آب کافی، تغذیه مناسب، خواب و استراحت کافی، استفاده از محصولات مراقبت از پوست مناسب و استفاده از ضدآفتاب می‌تواند روش‌هایی دیگر برای حفظ سلامت و جوانی پوست باشد.

بنابراین توصیه می‌شود که در کنار اهمیت تأثیر تشک در سلامتی پوست به مراقبت‌های کاملی برای حفظ سلامت پوست نیز بپردازید.

تأثیر تشک در سلامتی مفاصل

 تأثیر تشک طبی بر سلامتی اعضای بدن مانند ستون فقرات، کمر و حمایت‌کننده کمر بسیار مهم است که به شما امکان جلوگیری از دردهای مرتبط مانند آرتروز را می‌دهد. تأثیر تشک در سلامتی مفاصل شامل موارد زیر می‌شوند.

تأثیر تشک در سلامتی مفاصل

تأثیر تشک در سلامتی

کاهش فشار

مهم‌ترین تأثیر تشک در سلامتی مفاصل، کاهش فشار است. با قراردادن تشک باکیفیت بالا زیر مفاصل فشاری که به بدن وارد می‌شود، کاهش پیدا می‌کند. این کاهش فشار می‌تواند برای مفاصلی مانند زانو، مچ، شانه و دست که تحت‌فشار و استرس زیادی قرار دارند، بسیار مفید باشد.

کاهش التهاب               

تشک‌های جذب‌کننده و ضد آلرژی می‌توانند کمک کنند تا کاهش التهاب در مفاصل رخ دهد. این تشک‌ها معمولاً مجهز به ویژگی‌هایی مانند جذب رطوبت و تنفس پوست هستند و می‌توانند برای بدن و مفاصل بسیار مفید باشند.

توجه داشته باشید که تأثیر تشک در سلامتی بسیار مهم است؛ اما برای سلامت و حفاظت از مفاصل بدن این ویژگی کافی نیست و شما باید در کنار عواملی مانند ورزش منظم، تغذیه مناسب، حفظ وزن خود و مراقبت‌های کامل، باعث ایجاد تندرستی و سلامت مفصل‌های خود شوید.

تأثیر تشک در سلامتی بدن و کاهش افسردگی

یکی از تأثیرات مهم تشک طبی بر سلامت بدن، کاهش استرس و اضطراب است. بهتر است بدانید که تأثیر تشک در سلامتی بدن و کاهش افسردگی ممکن است برای هر فرد متفاوت باشد؛ بنابراین بهتر است باتوجه‌به وضعیت و نیازهای خود انتخاب مناسبی برای خرید تشک انجام دهید.

به طور خلاصه می‌توان گفت که تأثیر تشک در سلامتی و کاهش افسردگی شامل موارد زیر می‌شود که لازم است تا هر کسی این موارد را بداند.

بهبود خواب

یک خواب کافی و باکیفیت بالا برای سلامت جسمی و روحی بدن مهم است. همان‌طور که می‌دانید خواب نامناسب و کم‌خوابی می‌تواند به علائم افسردگی منجر شود؛ بنابراین استفاده از تشکی که به خواب عمیق کمک کند، می‌تواند باعث کاهش افسردگی و سلامت ذهن و افکار شما نیز شود.

بهبود خواب

تأثیر تشک در سلامتی

راحتی و آرامش

 تشک‌های نرم و راحت می‌توانند به ایجاد حس آرامش و رضایت در بدن کمک کنند. هنگام نشستن و استراحت در تشکی که راحتی بدن و احساس آسایش را ایجاد می‌کند، می‌تواند موجب کاهش تنش و افسردگی افراد نیز شود.

تأثیر تشک در سلامتی و داشتن خواب راحت

تصور کنید که شب‌ها در یک تشک راحت و آسوده به خواب می‌روید و صبح روز بعد باانرژی بیدار می‌شوید. این به معنای داشتن یک خواب کافی و در امان بودن سلامت جسم و روح شما است. تأثیر تشک مناسب بر روی خواب هر فرد باعث می‌شود که شما از بیماری‌های قلبی، سردرد، درد بدن، دردهای گوارشی و سایر عوارض غیرمطلوب مربوط در امان باشید.

 همچنین خواب عمیق و به‌موقع به بدن اجازه می‌دهد که بهتر عمل کند و از سلامت فیزیکی و عقلی برخوردار شود. نکته مهم این است که در طول خواب، جریان خون در بدن بهینه عمل می‌کند و این امر می‌تواند در عملکرد بدن تأثیر بسزایی بزارد؛ بنابراین تأثیر تشک در سلامتی بسیار مهم است.

شماره تماس تولیدی تشک

 

نکات کلیدی در انتخاب یک تشک مناسب

 بهتر است بدانید که استفاده از یک تشک مناسب تأثیرات خود را بر سلامت پوست، مفاصل، حافظه و… نشان خواهد داد؛ بنابراین اگر خانم‌ها و آقایان به دنبال تأثیر تشک در سلامتی برای بدن خود هستند، باید به اصولی که در راهنمای خرید تشک‌ها ذکر شده است، توجه کنند. این نکات مهم در خرید تشک‌های طبی شامل موارد زیر می‌شوند.

اسفنج

یکی از موارد مهم در فرایند خرید تشک، توجه به نوع اسفنج و تراکم آن است. با اطمینان می‌توان گفت که انتخاب تشکی با تراکم بالا باتوجه‌به اسفنج مناسب بهبود سلامت روح و جسم افراد را تضمین می‌کند. همچنین حضور اسفنجی با تراکم مطلوب و بالا تحمل درست فشار و وزن بدن را فراهم می‌کند و باعث سلامت کامل اعضای بدن می‌شود.

فاکتور راحتی

یکی از عوامل مهم در زمان خرید و توجه به تأثیر تشک در سلامتی، حس راحتی است. این فاکتور بسیار مهم است و در انتخاب تشک باید به آن توجه کرد. با انتخاب درست شما می‌توانید از مشکلاتی مانند درد کمردرد گردن، دردهای مفاصل و… جلوگیری کنید.

اگر تشکی که روی آن دراز کشیدید و حس راحتی از آن به دست آوردید قطعاً برای خرید مناسب است؛ اما اگر تشکی که انتخاب کردید و در هنگام نشستن یا خوابیدن بر روی آن احساس ناخوشایندی داشتید، بدون شک باید از خرید خود منصرف شوید و به تأثیر تشک در سلامتی جسم، افکار، آسایش و راحتی خود توجه کنید.

توجه به فنر تشک

 بهتر است که بدانید بیشتر برندهای بزرگ تولیدکننده تشک، تمرکز خود را بر رضایت مشتریان می‌گذارند که یکی از بهترین گزینه‌های تولید تشک طبی، تشک پاکتی با فنر است. تشک پاکتی با فنر با استفاده از فنرهای جداگانه ساخته می‌شود که هر فنر به‌صورت مستقل عمل کرده و به بدن فشار عادلانه‌ای را اعمال می‌کند.

این فنرها به طور مستقل انعطاف‌پذیرند و پشتیبانی لازم را برای بدن فراهم می‌کنند؛ بنابراین شما می‌توانید با خرید تشک پاکتی با فنر و استراحت بر روی آن تأثیر تشک در سلامتی بدن خود را تجربه کنید.

توجه به فنر تشک

تأثیر تشک در سلامتی

قیمت تشک

برای بهره‌برداری از تأثیر تشک طبی بر سلامتی  بدن افراد باید به کیفیت تشک توجه کنند انتخاب تشکی باکیفیت و قیمت مناسب به آنها کمک می‌کند تا در کنار تجربه خواب راحت از استرس‌های روزانه خود دوری کنند.

البته لازم به ذکر است گفته شود که قیمت تشک‌ها معمولاً به عواملی مانند جنس و کیفیت، اندازه و ضخامت، فنرها و سیستم پشتیبانی، برند و شرکت سازنده و… بستگی دارند.

انتخابی مناسب با تولیدی رویال

مشتریانی که از برند رویال خریداری کرده‌اند می‌دانند که تولیدی تشک رویال تمامی نیازهای کاربران را در نظر گرفته و محصولاتی با سلیقه‌های متنوع و گوناگون را به بازار عرضه می‌کند. تولیدی ما با درنظرگرفتن وزن کاربران، بهداشت بستر و تهویه، جنس رویه و ویژگی‌های خاص برای رفع نیازهای هر شخص تشک‌های مخصوصی را طراحی می‌کند.

ما باتوجه‌به نیازهای هر فرد محصولاتی مانند تشک‌های طبی فنری، فنری متصل، فنری منفصل یا پاکتی، تمام طبی یا بدون فنر و ترکیبی از فنر و اسفنج را تولید می‌کنیم که باتوجه‌به کیفیت بالای از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند.

سخن پایانی

تأثیر تشک در سلامتی امری بسیار مهم است که شما می‌توانید با گرفتن تصمیمی هوشمندانه و انتخاب یک تشک مناسب  باعث بهبودی بزرگی در سلامتی خود شوید. یک تشک مناسب نه‌تنها به شما خوابی بهتر و راحت‌تر می‌بخشد بلکه می‌تواند در کاهش دردها و مشکلات عضلات و استخوان‌ها نیز مؤثر باشد؛ بنابراین به بدن خود یک تشک طبی مناسب را هدیه دهید.

 

شماره تماس تولیدی تشک

 

لیست قیمت:

   
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,235,905
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,581,250
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,150,500
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,471,810
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,189,100
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,581,250
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,150,500
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,909,500
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,162,500
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,518,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,644,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm2,175,800
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,884,200
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm3,289,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,568,600
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,865,875
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm3,352,250
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,731,750
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,771,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm2,024,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,960,100
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,668,500
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm4,048,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,872,200
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm2,165,900
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm3,073,400
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,993,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm4,331,800
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm2,057,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,361,920
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm3,297,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm4,386,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,719,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,232,450
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,025,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,404,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,788,640
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm6,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm2,879,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,856,270
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,566,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm7,260,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,707,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,630,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm5,033,600
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm7,623,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm9,438,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm10,067,200
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,719,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm6,393,640
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm9,680,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm12,015,300
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm12,777,600
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm6,007,650
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm7,367,800
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm9,075,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,640,200
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm12,535,600
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,820,100
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm8,143,300
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm11,473,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,278,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,286,600
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm7,139,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,500,400
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,032,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,867,700
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,000,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,439,900
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,936,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,541,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,872,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,815,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,613,600
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,448,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,622,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm5,227,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,311,100
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm6,558,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm7,260,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,902,380
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,826,820
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm9,159,700
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm10,212,400
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,567,750
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,993,800
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm9,438,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm12,463,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm13,794,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,255,700
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm8,107,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm10,890,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm14,036,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm16,214,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm7,018,000

سؤالات متداول

۱ . تشک چه تأثیری بر سلامتی دارد؟

انتخاب تشک مناسب باعث سلامتی اعضای بدن مانند حافظه، پوست، مفاصل و… می‌شود.

۲ . برای انتخاب یک تشک مناسب باید به چه عواملی توجه کنیم؟

کیفیت اسفنج‌ها، فنر تشک و…

۳ . آیا خرید تشک مناسب تأثیری بر جلوگیری از بیماری‌ها دارد؟

 بله باعث می‌شود که شما از بیماری‌های قلبی، سردرد، درد بدن، دردهای گوارشی و…در امان باشید.

سایر مقالات:

بازیافت تشک – 9 راهکار برای استفاده مجدد از تشک‌های کهنه!
4ویژگی تشک مناسب مشکلات پوستی- قیمت تشک طبی از تولیدی 1402
7ویژگی تشک مناسب مشکلات تنفسی- قیمت تشک طبی از تولیدی 1402

شماره تماس تولیدی تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.