نکات آموزشی

7 تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب- 4 رنگ آرامش بخش سرویس خواب

7 تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب- 4 رنگ آرامش بخش سرویس خواب

تشک رویال مدل نیلوفر دو نفره

3,800,000 تومان4,300,000 تومان
تشک رویال مدل نیلوفر دو نفره چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک مدل نیلوفر از انواع تشک‌های برند رویال است که از

تشک رویال مدل پرستیژ نوجوان

قیمت اصلی 8,375,000 تومان بود.قیمت فعلی 6,700,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان

قیمت اصلی 6,125,000 تومان بود.قیمت فعلی 4,100,000 تومان است.
تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان بهترین تشک برای نوجوانان باید چه مشخصاتی داشته باشد؟ جنس تشک رویال

خرید تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک نوجوان از تولیدی تشک رویال

قیمت اصلی 6,625,000 تومان بود.قیمت فعلی 5,300,000 تومان است.
تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک نوجوان آیا می‌دانید که جنس تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک نوجوان به قدری باکیفیت

تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب و بهبود آن

امروزه تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب امری آشکار است؛ زیرا بر اساس تحقیقاتی که تاکنون توسط روان‌شناسان صورت گرفته رنگ‌ها بر زندگی و روحیه انسان‌ها تأثیر می‌گذارند.

در ادامه با بررسی تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب و همچنین بررسی رابطه رنگ با خواب، رنگ مناسب برای اتاق خواب و اهمیت تشک بر کیفیت خواب با ما همراه باشیم.

تأثیر رنگ تشک بر کیفیت و بهبود خواب

تأثیر رنگ سرویس خواب بر کیفیت خواب

رنگ سرویس خواب بر میزان و کیفیت خواب تأثیر می‌گذارد و این موضوع امری ثابت شده است. تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب چنان است که تحقیقات نشان داده افرادی که سرویس خواب آن‌ها رنگ آبی است هر شب بیشترین خواب را دارند. در مقابل افراد با رنگ سرویس خواب بنفش کمترین میزان خواب در شبانه‌روز را دارند.

رنگ بنفش بسیار تحریک کننده است و قادر است میزان خواب را به کمتر از 6 ساعت در روز کاهش دهد. همچنین رنگ‌های قهوه‌ای و خاکستری به دلیل حس افسردگی و دلتنگی که در فرد ایجاد می‌کنند هرگز برای سرویس خواب توصیه نمی‌شوند.

بعد از انجام تحقیق تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب، بر روی افرادی که در هتل‌های زنجیره‌ای کشورهای مختلف بودند، این نتیجه به دست آمد که بهترین خواب شبانگاهی مختص افرادی است که سرویس خواب آن‌ها به رنگ‌های آبی یا سبز است.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

رابطه تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب یک رابطه مستقیم است. رنگ بنفش میزان خلاقیت را بسیار افزایش می‌دهد و با افزایش میزان خلاقیت، مغز را از آرامش و استراحت بازمی‌دارد. تحقیقات نشان داده است که خواب مفید برای افراد با سرویس خواب بنفش، به طور متوسط 5 ساعت و 56 دقیقه در طول روز است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال


تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال مدل ماسا یک نفره

1,235,000 تومان1,580,000 تومان
تشک رویال مدل ماسا یک نفره چه خصوصیات ساختاری دارد؟ تشک مدل ماسا با توجه به ساختاری که دارد، در دسته تشک‌های فنری متصل قرار می‌گیرد. فنرهای به کار رفته در ساخت این تشک در سراسر آن به صورت یکپارچه به هم وصل هستند و قطری برابر با 2.2 میلی متر دارند. سیستم مارپیچ حلقوی این تشک به عنوان یک فنر بزرگ عمل می‌کند؛ بنابراین عملکرد هر یک از فنرهای آن روی فنرهای دیگر تأثیر می‌گذارد. رویال برای رفع این مشکل از موکت ترموفلت با وزن 1150 گرم استفاده می‌کند. این کار باعث می‌شود تا سطح فنرها به طور یکنواخت


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

مقایسه

بالش چروک اسپریت

وزن 1.4kg الیاف میکرو ژله پارچه میکرو هتلی مغزی دوزی در رنگ های مختلف دارای زیپ مخفی


افزودن به علاقه مندی ها

اطلاعات بیشتر
مشاهده سریع

تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک نوجوان


تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک نوجوان


مقایسه

تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک نوجوان

7,135,000 تومان
تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک نوجوان آیا قصد خرید تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک نوجوان را دارید؟ تشک مناسب در سلامتی ستون فقرات بدن و خواب راحت نقش مهمی دارد و بیشتر از یک‌سوم عمر فرد در خواب سپری می‌شود؛ پس بهتر است قبل از انتخاب این تشک با مشخصات آن آشنایی داشته باشید. معرفی تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک نوجوان راحتی بسیار این محصول، آن را به تشکی پرطرفدار تبدیل کرده و طبی بودن این تشک برای پیشگیری از مشکلات اسکلتی و عضلانی مناسب است؛ بنابراین خرید این تشک بهترین گزینه برای افرادی است که می‌خواهند خواب راحتی را


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل آسایش نوجوان


تشک رویال مدل آسایش نوجوان


مقایسه

تشک رویال مدل آسایش نوجوان

1,565,000 تومان
امتیاز 4.00 از 5
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

بهترین رنگ سرویس خواب

بهترین رنگ سرویس خواب چه رنگی است؟ این سؤال ممکن است برای کلیه افرادی که قصد خرید سرویس خواب دارند پیش آید. در ادامه برای پاسخ به این سؤال و همچنین بررسی تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب، رنگ‌ها و ویژگی هریک را تحلیل می‌کنیم.

بهترین رنگ سرویس خواب

رنگ آبی

با تحقیق بر تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب این نتیجه به دست آمد که رنگ آبی بهترین رنگ برای سرویس خواب است. این رنگ با تأثیر آرامش‌بخشی که بر سلول‌های مغز می‌گذارد تأثیر بسزایی در بالا رفتن کیفیت خواب دارد.

روان‌شناسان کودک نیز این رنگ را مناسب اتاق خواب دانسته و توصیه می‌کنند. رنگ آبی علاوه بر تداعی یک فضای آرام، باعث افزایش میزان خواب در شبانگاه می‌شود.

رنگ سبز

در نتیجه بررسی تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب، روان‌شناسان رنگ سبز را تداعی کننده طبیعت، طراوت و تازگی دانستند. این رنگ در کنار آرامش و خلاقیت بسیار زیادی که در فرد ایجاد می‌کند، باعث خواب عمیق و باکیفیت نیز می‌شود. رنگ سبز باعث کاهش افسردگی شده و خواب راحت را به ارمغان می‌آورد.

رنگ زرد

بعد از بررسی تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب، برای رنگ زرد این نتیجه حاصل شد که این رنگ سبب افزایش هیجان در فرد می‌شود؛ لذا استفاده از آن به صورت تک‌رنگ در سرویس خواب آرامش را کاهش داده و همچنین با اثر زنده‌ای که بر روی مغز دارد، باعث کاهش میزان خواب می‌شود.

در صورت علاقه به رنگ زرد بهتر است آن را با دیگر رنگ‌ها مثلاً سفید ترکیب کرد؛ زیرا تأثیر رنگ سرویس خواب بر کیفیت خواب امری مهم و اجتناب ناپذیر است.

در کنار رنگ آبی و سبز که تأثیر فوق‌العاده‌ای بر میزان کیفیت خواب دارند، رنگ‌های دیگری می‌توانند این تأثیر را داشته باشند. امروزه و در دنیای مدرن برخی رنگ‌ها جایگزین رنگ‌های اصلی شده‌اند و طرفداران بیشتری دارند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

با توجه به مهم بودن تأثیر رنگ روتختی بر خواب و همچنین بررسی تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب طبق رنگ‌های پرطرفدار و امروزی، رنگ بژ از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

این رنگ حس ظرافت، گرمی و اعتماد را در محیط افزایش داده و به شدت بر کیفیت خواب اثر مثبت دارد. برای زیبایی بیشتر می‌توان رنگ بژ را با رنگ‌های دیگر مانند زرشکی، طوسی یا سفید ترکیب کرد.

نکات مهم هنگام انتخاب رنگ سرویس خواب

هنگام انتخاب سرویس خواب باید مواردی را رعایت و مدنظر داشته باشید که با رعایت این نکات انتخاب دقیق و صحیح را خواهید داشت. در ادامه جهت بررسی برخی از این نکات با ما همراه باشید.

نکات مهم هنگام انتخاب رنگ سرویس خواب

رنگ‌های سرد و روشن

بعد از بررسی تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب، این نتیجه حاصل شد که رنگ‌های سرد و روشن باعث ایجاد حس آرامش در اتاق خواب می‌شوند. همچنین رنگ‌های سرد و روشن مانند: آبی آسمانی و صورتی روشن با کاهش حواس پرتی و افزایش تمرکز باعث بالا بردن کیفیت خواب و کاهش فکر و خیال قبل از خواب می‌شوند.

محصولات تشک:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

سایه‌های گرم و خنثی

تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب بسیار زیاد است. اگر طرفدار رنگ‌های گرم هستید بهتر است از ترکیب کردن این رنگ‌ها با رنگ‌های خنثی استفاده کنید تا باعث ایجاد آرامش و فضایی دلپذیر شود. رنگ‌های گرم مانند: بژ، سفید خامه‌ای و خاکستری روشن یک زمینه عالی برای هماهنگی با رنگ‌های روشن فراهم می‌آورد.

ترکیب رنگ‌های پرانرژی

افرادی که دوست دارند از رنگ‌های جسورانه مانند خاکستری و طیف‌های مختلفش استفاده کنند در این گروه یعنی طرفداران رنگ‌های پرانرژی قرار دارند. این رنگ‌ها نیز باعث ایجاد حس تازگی و طراوت شده و آرامش را در محیط برقرار می‌سازند. بهتر است برای داشتن یک خواب باکیفیت و با آرامش از این رنگ‌ها نیز غافل نشوید.

از چه رنگ‌هایی برای سرویس خواب و تشک باید اجتناب کرد؟

امروزه تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب بر هیچ کس پوشیده نیست. در کنار پیشنهاد دادن بعضی رنگ‌ها جهت استفاده در اتاق خواب، اجتناب از برخی رنگ‌های دیگر نیز توصیه می‌شود.

به طور کلی این رنگ‌ها ممکن است بیش از حد پرانرژی باشند یا انسان را هوشیارتر کند. در نتیجه استفاده از این رنگ‌ها کیفیت خواب را کاهش می‌دهد.

این رنگ‌ها شامل: قرمز پررنگ و نارنجی است که بسیار نشاط آور و پرانرژی هستند. همچنین رنگ‌های بنفش و صورتی نیز تحریک کننده بوده و با افزایش ترشحات مغزی باعث کاسته شدن میزان آرامش در فرد می‌شود.

از چه رنگ‌هایی برای سرویس خواب و تشک باید اجتناب کرد؟

خرید اینترنتی تشک رویال

تشک رویال بهترین و قدیمی‌ترین تولید کننده تشک طبی در ایران بوده که در این زمینه بسیار پرتوان عمل کرده است. با توجه به تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب و اهمیت این موضوع، بهتر است نهایت دقت را در این انتخاب به خرج داد.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت تشک رویال از کلیه محصولات متنوع آن دیدن کرده و بعد از بررسی آن‌ها خرید خود را ثبت کنید.

سؤالات متداول

  1. تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب چگونه است؟

رنگ وسایل خواب بر کیفیت خواب تأثیرات منفی و مثبتی را بر جای می‌گذارد و رعایت و توجه به این نکته ضروری است.

2.چه رنگی برای اتاق خواب و وسایل آن مناسب‌تر است؟

رنگ بنفش از بقیه رنگ‌ها آرامش‌بخش‌تر است.

3.آیا تأثیر رنگ تشک بر کیفیت و بهبود خواب اثبات شده است؟

بله روان‌شناسان به این نتیجه رسیده‌اند که رنگ‌ها بر زندگی و کیفیت خواب ما نقش بسزایی دارند.

تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب

سخن پایانی

امروزه نقش رنگ‌ها در زندگی ما بسیار برجسته شده است و افراد برای کلیه کارهای روزمره توجه خاصی به رنگ‌ها دارند. آگاهی و توجه به این امر با توجه به تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب، بسیار تحسین برانگیز است و بهتر است برای بالا بردن کیفیت خواب حتماً از روان‌شناسی رنگ‌ها جهت افزایش آرامش اتاق خوابتان کمک بگیرید.

در این مقاله سعی بر آن بود که نقش و تأثیر رنگ تشک بر کیفیت خواب و مزایای آن را بررسی و ارائه کنیم تا در صورت نیاز از آن بهره بگیرید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سایر مقالات:

7 تأثیر پارچه تشک بر سلامتی- بهترین نوع پارچه تشک+قیمت 1402
7ویژگی تشک مناسب مشکلات عصبی- قیمت تشک طبی از تولیدی 1402
4ویژگی تشک مناسب مشکلات قلبی–قیمت تشک طبی1402+خرید از تولیدی

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من