بیماری

5 مدل تشک مناسب از بین بردن خروپف- بالش و تشک مناسب

تشک مناسب از بین بردن خروپف

شماره تماس تولیدی تشک رویال

خر و پف و راه‌های از بین بردن آن

انتخاب تشک مناسب از بین بردن خر و پف یکی از موضوعات مهمی است که برای داشتن خوابی راحت اهمیت دارد. خروپف یکی از ناخوشایندترین صداهایی است که می‌تواند هر کسی را تحت تأثیر قرار دهد. به گفته کارشناسان، خروپف نه تنها آزاردهنده است، بلکه 75 درصد از افرادی که خروپف می‌کنند، دچار آپنه انسدادی خواب هستند.

این اختلال برای مدت کوتاهی با تنفس در خواب تداخل دارد و خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی را افزایش می‌دهد؛ اما تشک مناسب از بین بردن خروپف وجود دارد که در ادامه این مطلب به بررسی آن می­پردازیم.

خروپف و راه‌های از بین بردن آن

چطور خروپف را درمان کنیم؟

خوشبختانه راه حل برای درمان خروپف وجود دارد، بنابراین لازم نیست خودتان را نگران این عارضه کنید. بررسی علت خروپف در خواب و استفاده از تشک مناسب از بین بردن خروپف، این مشکل را برطرف می‌کند. ما در اینجا چندین راه درمان خروپف را مورد بحث قرار می‌دهیم و آن‌ها را با هم بررسی می‌کنیم.

چطور خروپف را درمان کنیم؟

ردیف محصولات

تغییر وضعیت خواب

خوابیدن به پشت احتمال خروپف را افزایش می‌دهد. هرچه راه هوایی بازتر باشد، هوای آزاد بیشتری می‌تواند جریان داشته باشد و تلاطم کمتری ایجاد می‌کند که باعث ایجاد صدای گوش خراشی به نام خروپف می‌شود. همچنین با استفاده از تشک مناسب از بین بردن خروپف می‌توانید خوابی راحت‌تر از قبل داشته باشید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

بالش هوشمند برای درمان خروپف

استفاده از بالش هوشمند مانند تشک مناسب از بین بردن خروپف برای درمان خروپف در خانه مؤثر است. بالشی به نام بالش هوشمند خواب شما را کنترل می‌کند و زمانی که خروپف را تشخیص می‌دهد به آرامی باد می‌کند. زمانی که خروپف متوقف شد، باد آن هم خالی می‌شود.

به این ترتیب بالا بردن سر ماهیچه‌های گلو را تحریک می‌کند و اجازه می‌دهد تا تنفس طبیعی از سر گرفته شود. این روش مانند روش تشک مناسب از بین بردن خروپف، برای خواب‌های پشت و پهلو مناسب است و با بالش‌های فومی قدیمی کاملاً سازگار است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

استفاده از تشک مناسب از بین بردن خروپف

یکی از بهترین راه‌ها برای بهبود خواب استفاده از تشک مناسب از بین بردن خروپف است. در این حالت خواب ناگهانی به سراغ شما می‌آید. درواقع با استفاده از تشک مناسب از بین بردن خروپف و تنظیم مناسب سر و تنفس راحت‌تر می‌توانید به از بین بردن خروپف خود کمک کنید.

یکی از راه‌های شگفت انگیز برای جلوگیری از خروپف در شب این است که سر خود را روی بالش جابه‌جا کنید. خوابیدن به پهلو احتمال خروپف شبانه را کاهش می‌دهد. در این صورت استفاده از یک تشک مناسب از بین بردن خروپف بسیار راحت است.

کالاهای خواب استاندارد مانند تشک مناسب از بین بردن خروپف را می‌توانید از فروشگاه‌های معتبر خریداری نمایید.

استفاده از تشک مناسب از بین بردن خروپف

چگونگی درمان خروپف

راه درمان خرناس یا خروپف می‌تواند سخت و پیچیده باشد (انجام جراحی) و ممکن است با تغییر سبک زندگی برطرف شود. ورزش‌های خانگی مانند قورت دادن آب دهان و ورزش‌هایی که به باز شدن مجاری تنفسی در گلو کمک می‌کنند، روش‌های غیر جراحی هستند که حتی می‌توانند خروپف شبانه را از بین ببرند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

درمان خروپف با جراحی

بسته به اینکه در کدام قسمت انسداد راه هوایی رخ داده است، جراحی و درمان خروپف به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. مثلاً اگر بینی مشکلی نداشته باشد هوا به راحتی در آن عبور می‌کند و صدایی تولید نمی‌شود. حساسیت بیش از حد، تورم یا مشکل لوزه‌ها، کج شدن تیغه بینی به دلیل ضربه، افزایش وزن و تورم پوشش داخلی حفره بینی نیز می‌تواند با تنگ کردن مجاری تنفسی باعث خروپف شود.

البته باید بدانید که جراحی پس از شکست دارو درمانی انجام می‌شود، اما اگر خروپف مربوط به بینی باشد، مداخله جراحی انجام می‌شود. این روش‌ها شامل موارد زیر است:

  • جراحی زبان کوچک (فارینگوپلاستی)
  • سپتوپلاستی یا جراحی تیغه بینی
  • جراحی برای درمان پولیپ

شماره تماس تولیدی تشک رویال

درمان خروپف با داروهای گیاهی

درمان‌های زیادی برای خروپف وجود دارد که برخی از آن‌ها مانند جراحی و تشک مناسب از بین بردن خروپف گران هستند. درمان جدیدی برای خروپف ساخته شده است که ساده، ارزان و ایمن است. داروهای گیاهی برای خروپف عبارت‌اند از:

عرق نعناع: قبل از خواب یک یا دو قطره از عرق نعناع را در یک لیوان آب قرقره کرده و هر شب این کار را تکرار نمایید.

روغن زیتون: برای درمان خروپف، 2 یا 3 قطره روغن زیتون را هر شب قبل از خواب میل کنید. اگر طعم آن را دوست ندارید، می‌توانید مقداری عسل اضافه کنید و قبل از خواب بنوشید.

کره: مقدار کمی کره تصفیه شده را در مایکروویو گرم کنید، سپس با استفاده از قطره چشم دو یا سه قطره از این کره ولرم را در هر سوراخ بینی بچکانید. این کار را هر روز قبل از خواب و بعد از بیدار شدن تکرار کنید.

درمان خروپف با داروهای گیاهی

دلایل خروپف در زنان

عوامل زیادی نیز وجود دارد که باعث خروپف در زنان می‌شود. دانستن این عوامل می‌تواند به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید که آیا خروپف شما نیاز به توجه فوری دارد یا خیر و در این صورت، چه کاری می‌توانید در مورد آن انجام دهید.

یائسگی: یائسگی می‌تواند باعث ضعیف شدن ماهیچه‌های گلو و ایجاد خروپف در زنان شود. اگر خروپف با وقفه در تنفس همراه باشد، ممکن است نشانه آپنه انسدادی خواب باشد.

بارداری: خروپف در دوران بارداری علاوه بر افزایش وزن، به دلیل تغییر سطح هورمون‌ها به دلیل افزایش حجم خون در بدن و در نتیجه گشاد شدن رگ‌های خونی بسیار شایع است و می‌تواند منجر به تنفس دهانی و خروپف شود.

خستگی: زمانی که خانم‌ها خسته هستند، بافت ماهیچه‌ای داخل و اطراف گلو آن‌ها شل می‌شود و باعث می‌شود آن‌ها بلندتر از حد معمول خروپف کنند. گزارش شده است که زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی‌کیستیک (PCOS) به دلیل افزایش هورمون‌های مردانه بیشتر در معرض خطر آپنه خواب و خروپف هستند.

درواقع تشک مناسب از بین بردن خروپف راه حل مناسبی برای رفع خستگی است و شما می‌توانید تشک مناسب از بین بردن خروپف را از فروشگاه‌های معتبر اینترنتی تهیه نمایید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

علل خروپف در مردان چیست؟

تقریباً همه مردان، تا به حال دچار خروپف شده‌اند. در اینجا برخی از عواملی که باعث خروپف در مردان می‌شود آورده شده است:

سن: خروپف در مردان می‌تواند با افزایش سن ایجاد شود. با افزایش سن، ماهیچه‌ها شل شده و راه‌های هوایی منقبض می‌شوند.

سابقه خانوادگی: در خانواده‌ها این اتفاق می‌افتد. اگر والدینی دارید که خروپف می‌کنند، شما هم از این روش پیروی خواهید کرد.

افزایش پیش از حد وزن: افراد دارای اضافه وزن و چاقی بیشتر از خروپف و اختلالات تنفسی مرتبط با خواب رنج می‌برند.

علل خروپف در مردان چیست؟

قرص درمان خروپف

در سال 2018، محققان بیمارستان بریگهام و زنان در بوستون، ایالات متحده، مطالعه‌ای را روی 20 مورد انجام دادند. آن‌ها دو دارو به بیماران دادند که بهبود زیادی را در بیمارانشان نشان داد. یکی از این دو دارو اتوموکستین بود. این دارو که به مدت 20 سال استفاده شده است، معمولاً برای کودکان مبتلا به اختلال کم توجهی و بیش فعالی (ADHD) تجویز می‌شود.

داروی دیگر اکسی‌بوتینین بود. این دارو در افراد مبتلا به بی‌اختیاری ادرار استفاده می‌شود. درواقع به کاهش اسپاسم عضلانی کنترل مثانه کمک می‌کند. هر دوی این داروها برای کنترل ماهیچه‌ها شناخته شده‌اند، به همین دلیل است که این ترکیب به کسانی که در این مطالعه شرکت می‌کنند، ارائه شده است.

به همین دلیل است که داروی جدیدی که اکنون با نام رمز AD109 شناخته می‌شود، ترکیبی از این دو دارو است. یک شرکت آمریکایی در حال تولید این دارو است و در مرحله آزمایشات بالینی به سر می‌برد. با این حال، هر دو این داروها عوارض جانبی متفاوتی دارند، به همین دلیل تحقیقات بیشتری در مورد این داروها مورد نیاز است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

خرید تشک مناسب از بین بردن خروپف

در زیر چند فاکتور مهم را که باید در هنگام خرید تشک مناسب از بین بردن خروپف در نظر بگیرید را ارائه می‌کنیم.

خرید تشک مناسب از بین بردن خروپف

وضعیت خوابیدن

موقعیت خواب شما اولین چیزی است که هنگام خرید تشک مناسب از بین بردن خروپف باید به آن توجه نمایید. افرادی که به پشت یا شکم می‌خوابند به کمک بیشتری برای حمایت از ستون فقرات خود نیاز دارند، بنابراین این افراد ممکن است تشک سفت‌تری را ترجیح دهند. با این حال، افرادی که به پهلو می‌خوابند ممکن است سطوح نرمی را که نقاط فشار را تسکین می‌دهند، ترجیح دهند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

نوع تشک

درواقع هر کدام از مدل‌های تشک مناسب از بین بردن خروپف بسته به نیاز، ترجیحات، نوع بدن و وضعیت خواب ممکن است برای یک فرد مناسب باشد. تعادل مناسب بین تطابق و حمایت معمولاً مهم‌تر از نوع تشک مناسب از بین بردن خروپف است.

نوع تشک

کیفیت مواد

درواقع مواد با کیفیت بالاتر برای تشک مناسب از بین بردن خروپف اغلب قیمت بالاتری دارند، اما ارزش سرمایه گذاری را هم دارند. مواد آلی بادوام هستند و با از بین بردن مواد شیمیایی مضر خواب سالم‌تری ایجاد می‌کنند. افرادی که به دلیل آلرژی خروپف می‌کنند باید از مواد غیر آلرژی زا استفاده کنند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سخن پایانی

در نهایت این را بدانید که با کاهش وزن یا ترک سیگار می‌توانید زندگی بهتری داشته باشید و بهتر بخوابید. همچنین استفاده از دستگاه بخور در اتاق خواب به خواب بهتر و تنفس آزادتر کمک می‌کند. اما برخی از شرایط ذکر شده باید تحت نظر پزشک متخصص درمان شوند.

با این حال، در این مقاله نکاتی را در مورد انتخاب تشک مناسب برای از بین بردن خروپف، به شما عزیزان ارائه کردیم. همواره به یاد داشته باشید که تشک مناسب از بین بردن خروپف و بالش هوشمند و به طور کلی محیط خواب خود را تمیز نگه دارید تا از آلرژی و آسم جلوگیری کنید. بسیاری از موارد گزارش شده از خروپف را می‌توان با تغییر سبک زندگی و عادات خواب برطرف نمود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

بهترین تشک‌ها را از کجا بخریم؟

یک تشک استاندارد باید علاوه بر کیفیت مناسبی که دارد، با قیمتی قابل‌قبول عرضه شود. تشک رویال، محصولات خود را از مواد اولیه باکیفیت می‌سازد؛ بنابراین نیازی نیست تا در زمان خرید تشک طبی، خرید تشک فنری و انواع تشک مسافرتی نگران باشید.

در سایت تشک رویال می‌توانید انواع تشک‌های استاندارد را مطابق با نیاز و سلیقه خود پیدا کنید. برای مثال، در صورت علاقه به انواع تشک متصل و انواع تشک پاکتی، می‌توانید قیمت تشک یک نفره و قیمت تشک دو نفره را در سایت مشاهده کنید.

بهترین تشک‌ها را از کجا بخریم؟

سخن پایانی

در نهایت این را بدانید که با کاهش وزن یا ترک سیگار می‌توانید زندگی بهتری داشته باشید و بهتر بخوابید. همچنین استفاده از دستگاه بخور در اتاق خواب به خواب بهتر و تنفس آزادتر کمک می‌کند. اما برخی از شرایط ذکر شده باید تحت نظر پزشک متخصص درمان شوند.

با این حال، در این مقاله نکاتی را در مورد انتخاب تشک مناسب برای از بین بردن خر و پف، به شما عزیزان ارائه کردیم. همواره به یاد داشته باشید که تشک مناسب از بین بردن خر و پف و بالش هوشمند و به طور کلی محیط خواب خود را تمیز نگه دارید تا از آلرژی و آسم جلوگیری کنید. بسیاری از موارد گزارش شده از خر و پف را می‌توان با تغییر سبک زندگی و عادات خواب برطرف نمود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21 cm 2,150,500
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 21 cm 2,909,500
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 21 cm 3,162,500
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,518,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری 23 cm 1,644,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 23 cm 2,175,800
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 23 cm 2,884,200
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 23 cm 3,289,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 23 cm 1,568,600
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,865,875
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 3,352,250
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 3,731,750
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,771,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری 27 cm 2,024,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 27 cm 2,960,100
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 27 cm 3,668,500
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 27 cm 4,048,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 27 cm 1,872,200
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,165,900
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,073,400
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,993,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,331,800
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,057,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 2,361,920
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 3,297,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 4,386,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 4,719,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 2,232,450
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 27 cm 3,025,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 27 cm 4,404,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 27 cm 5,788,640
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 27 cm 6,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 27 cm 2,879,800
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,856,270
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,566,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,260,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,707,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,630,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 30 cm 5,033,600
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 30 cm 7,623,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 30 cm 9,438,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 30 cm 10,067,200
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 30 cm 4,719,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 34 cm 6,393,640
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 34 cm 9,680,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 34 cm 12,015,300
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 34 cm 12,777,600
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 34 cm 6,007,650
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 7,367,800
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 9,075,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 11,640,200
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 12,535,600
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 5,820,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 8,143,300
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 11,473,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 14,278,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 16,286,600
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 7,139,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 16 cm 1,500,400
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 16 cm 2,032,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 16 cm 2,867,700
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 16 cm 3,000,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 16 cm 1,439,900
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 18 cm 1,936,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 18 cm 2,541,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 18 cm 3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 18 cm 3,872,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 18 cm 1,815,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 20 cm 2,613,600
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 20 cm 3,448,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 20 cm 4,622,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 20 cm 5,227,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 20 cm 2,311,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 21 cm 3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 21 cm 5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 21 cm 6,558,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 21 cm 7,260,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 21 cm 5,902,380
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 30 cm 5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 30 cm 6,826,820
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 30 cm 9,159,700
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 30 cm 10,212,400
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 30 cm 4,567,750
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 6,993,800
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 9,438,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 12,463,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 13,794,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 22 cm 6,255,700
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 8,107,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 10,890,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 14,036,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 16,214,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 26 cm 7,018,000

سایر مقالات:

معرفی 5 مدل تشک برای اتاق خواب رمانتیک – خریدتشک رویال اصلی
تاثیر تشک بر بی خوابی در زنان ومردان- 3 نکته جالب| تشک رویال
هورمون تنظیم کننده خواب و 5 روش تنظیم این هورمون خواب

شماره تماس تولیدی تشک رویال

1 نظر در “5 مدل تشک مناسب از بین بردن خروپف- بالش و تشک مناسب

  1. دنیا گفت:

    نوع تشک در خروپف تاثیر گذاره؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.