نکات آموزشی

تشک مناسب برای سالمندان – 8 ویژگی مهم که باید در نظر بگیرید!

تشک مناسب برای سالمندان

تشک رویال مدل مدیکال یک نفره

1,800,000 تومان3,000,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل آرامش دو نفره

3,150,000 تومان3,500,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک نفره چه کاربردهایی دارد؟ تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک

تشک رویال مدل ماسا نوجوان

قیمت اصلی 1,690,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,350,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل رز یک‌ نفره

2,300,000 تومان3,300,000 تومان
تشک رویال مدل رز یک‌ نفره و دو نفره چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک رویال مدل رز یک‌ نفره و دو

تشک مناسب برای سالمندان

آیا تا به امروز به دنبال خرید تشک مناسب برای سالمندان بوده‌اید؟ از مشخصات تشک مناسب برای سالمندان اطلاع کافی دارید؟ در زمان خرید این محصول باید به چه ویژگی‌هایی توجه کنید؟ این سؤالات بخشی از پرسش‌های است که هنگام خرید تشک برای افراد سالمند با آن مواجه می‌شوید.

طی این مقاله به جمع‌آوری مطالبی درباره تشک مناسب برای سالمندان پرداخته‌ایم. در صورت علاقه به کسب اطلاعات مفید درباره نحوه خرید تشک برای افراد پیر، تا انتها مطلب همراه ما باشید. ‌امیدواریم مطالب بیان شده در این مقاله، کمک بزرگی برای شما هنگام خرید تشک برای پدر یا مادر سالمندتان باشد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

نکات مهم راهنمای خرید تشک سالمندان

در فرایند خرید تشک مناسب برای سالمندان باید چند نکته مهم را در نظر گرفت تا این عزیزان خواب آرام و راحتی را در طول شب یا هنگام استراحت روزانه تجربه کنند. در حالت عادی افراد سالمند از درد در قسمت کمر و مفصل‌های خود رنج می‌برند.

بنابراین شما و دیگر افراد هنگام خرید تشک سالمندان، باید به دنبال محصولی باشید که علاوه بر کاهش فشار و درد در این نواحی، از ستون فقرات آن‌ها نیز حمایت‌های لازم را انجام دهد. فروشندگان در زمان انتخاب تشک برای افراد مسن به شما یک سری نکاتی را یاد‌آوری می‌کنند تا بر اساس آن‌ها تشک مناسب برای سالمندان را انتخاب کنید.

در ادامه به بیان توضیحاتی مختصر درباره برخی از مهم‌ترین فاکتور‌های اشاره شده در راهنمای خرید تشک مناسب برای افراد سالمند اشاره شده است.

نکات مهم راهنمای خرید تشک سالمندان

تشک مناسب برای سالمندان


تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره


تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره


مقایسه

تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره

2,610,000 تومان3,445,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره تشک مدیکال لایک از چه متریالی ساخته شده است؟ آشنایی با جنس تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره به شما کمک می‌کند که با اطلاعات کامل‌تری اقدام به خرید این محصول بکنید. انسان‌ها به طور معمول، بین 7 تا 9 ساعت را در خواب سپری می‌کنند و این یعنی یک‌سوم از طول عمر ما! پس غیرمنطقی نیست که بخواهید وقت و وسواس زیادی را برای تحقیق، انتخاب و خرید انواع تشک خوشخواب همچون مدیکال لایت به خرج بدهید. معرفی تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره تشک طبی مدیکال مناسب افراد وزن


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان


تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان


مقایسه

تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان

6,005,000 تومان
تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان چه عواملی باعث شده‌اند تا قیمت تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان نسبت به مدل‌های مشابه مناسب باشد؟ این تشک طبی فنری در میان افراد سنگین‌وزن محبوبیت زیادی دارد و به عنوان یکی از باکیفیت‌ترین تشک‌ها برای نوجوانانی که اضافه‌ وزن دارند، شناخته می‌شود. معرفی تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان این مدل تشک با داشتن پد به شما کمک می‌کند تا احساس راحتی بیشتری را در زمان خواب تجربه کنید. برای اینکه از کیفیت این محصول مطمئن باشید، تولیدکننده گارانتی 10 ساله را به آن اختصاص داده تا از متریال و کیفیت تولید


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

مقایسه

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان

2,230,000 تومان
تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان ارتفاع استاندارد و جنس تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان باعث شده‌اند تا این تشک در میان مدل‌های مختلف برند رویال بدرخشد. جالب است بدانید که این تشک طبی فنری در دسته تشک‌های نسبتاً سفت قرار می‌گیرد و انتخاب مناسبی برای سلایق مختلف به شمار می‌آید. معرفی تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان تشک سوپر کلاسیک رویال را می‌توان به دلیل کیفیت بالای متریال استفاده شده در ساخت آن و ارائه گارانتی معتبر 4 ساله به عنوان یکی از بهترین‌ها برای نوجوانان به حساب آورد. این تشک فنری متصل از نوع درشت بافت است


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

مقایسه

بالش چروک اسپریت

وزن 1.4kg الیاف میکرو ژله پارچه میکرو هتلی مغزی دوزی در رنگ های مختلف دارای زیپ مخفی


افزودن به علاقه مندی ها

اطلاعات بیشتر
مشاهده سریع

قیمت تشک

بدون تردید از اصلی‌ترین فاکتور‌های که هنگام خرید تشک مناسب برای سالمندان ذهن شما یا دیگر خریداران را به خود مشغول می‌کند، مسئله قیمت است؛ بنابراین قبل از حضور در بازار یا سایت‌های معتبر خرید تشک، بودجه مورد نظر خود برای انتخاب مشخص کنید.

محصولات تشک:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

سپس با توجه به میزان بودجه مشخص شده از بین بهترین تشک‌های موجود، ‌ایده‌آل‌ترین را برای راحتی بیشتر سالمندان انتخاب کنید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

پشتیبانی عالی در لبه‌ها

از مهم‌ترین ویژگی‌های در راهنمای خرید تشک مناسب برای سالمندان، این است که محصول انتخابی دارای قابلیت پشتیبانی در لبه‌ها باشد. در صورت وجود این ویژگی در کالای انتخابی می‌توانید‌ امیدوار باشید که تشک امکان تحمل وزن شخص سالمند را دارد.

همچنین این مسئله در ایجاد گودی در لبه‌های تشک جلوگیری کرده و فرایند نشست و برخاست از تشک را برای پدر یا مادر سالمند شما آسان می‌کند. در بسیاری از موارد این ویژگی از نگاه‌های خریداری مانند شما دور می‌ماند؛ بنابراین در صورتی که سلامتی و آسایش سالمند برای شما دارای اهمیت است، حتماً به آن توجه کنید.

توجه به متریال تشک

در صورتی که محصول انتخابی شما به عنوان بهترین گزینه موجود تشک مناسب برای سالمندان دارای متریال باکیفیت باشد، مطمئناً راحتی را با خود به شما هدیه می‌دهد. همچنین انتخاب تشک تولید شده از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد، یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است؛ زیرا کالای انتخاب شده دارای عمر بالایی است.

راحتی در حرکت

افراد مسن در تشک‌های نیمه سفت و متوسط، خیلی راحت می‌توانند حرکت کنند. اکنون برای اینکه متوجه وجود این ویژگی در تشک مناسب خواب سالمندان شوید، از پدر یا مادر خود بخواهید که روی تشک دراز بکشد. در صورتی که روی تشک راحت می‌تواند حرکت کند، حتماً آن محصول را خریداری کند.

در بین انواع تشک‌های موجود در بازار، تشک فنری متصل خواب راحت را به سالمندان هدیه نمی‌دهند؛ زیرا این تشک‌ها دارای خاصیت ارتجاعی بوده و در نتیجه حرکت در تمام بخش‌های آن منتقل می‌شود. پس تشک مناسب برای سالمندان باید از نظر راحتی ایده‌آل باشد.

راحتی در حرکت

تشک مناسب برای سالمندان

میزان سفتی

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌ها در راهنمای خرید تشک برای سالمندان و همچنین دیگر رده‌های سنی، توجه به میزان سفتی تشک است. به طور معمول میزان سفتی تشک‌ها در سطوح تا دسته‌بندی شده‌اند که از نظر بسیاری انتخاب تشکی با سطح متوسط یا نیمه سفت، بهترین گزینه برای سالمندان خواهد بود.

البته در انتخاب سطح یا میزان سفتی تشک، باید به فاکتورهایی مانند وزن و نحوه خوابیدن شخص سالمند توجه کرد.

تنظیم دما

امروزه تولید‌کنندگان از متریال‌های مختلف برای تولید و طراحی تشک استفاده می‌کنند که هر کدام از مواد، میزان گرما و جذب رطوبت متفاوتی دارند. در صورتی که تشک انتخابی شما فرایند تنظیم دما را به درستی انجام ندهد، شخص سالمند در طول استراحت با گرم شدن بسیار و عدم آرامش مواجه می‌شود.

بنابراین هنگام انتخاب تشک مناسب برای سالمندان به مسائلی مانند ضخامت، متریال محصول و عملیات جریان هوا توجه کنید تا این‌گونه تنظیم دما بدن در تشک صورت گرفته و در نتیجه خواب خوشی را برای پدر یا مادر سالمند خود به ارمغان بیاورید.

عدم سروصدا

هنگام خواب و تغییر فرم خواب، تشک مناسب برای سالمندان نباید باعث ایجاد سروصدا شود. انتخاب تشک‌های مموری فوم و لاتکس برای سالمندان بهترین گزینه خواهد بود، زیرا این تشک‌ها هنگام خواب سر و صدا کمی از خود ایجاد می‌کنند.

توجه به دستور پزشک

هنگام خرید تشک مناسب برای سالمندان به دلیل بیماری خاصی که دارند، باید به دستور پزشک معالج توجه ویژه نشان داد. به طور مثال در صورتی که فرد سالمند خانواده شما دچار مشکل اختلالات اسکلتی عضلانی است، پزشک دستور به خرید یک تشک طبی خاص یا سفت می‌دهد.

البته میزان سفت بوده سطح تشک مناسب برای سالمندان در چنین موقعیتی، کاملاً بر اساس نظر پزشک تعیین می‌شود تا تشک این‌گونه از میزان درد شخص سالمند شما کم کند.

بهترین تشک مناسب برای سالمندان

تولیدکنندگان تشک این محصول را طی طول سال‌ها اخیر، در انواع مختلفی تولید کرده‌اند. در نتیجه هر کدام از تشک‌ها با توجه به ویژگی خاص خود، مناسب برای گروهی از افراد جامعه هستند.

اگر به دنبال انتخاب یک تشک مناسب برای پدر یا مادر سالمند خود هستید می‌توانید از بین گزینه‌های موجود در بازار، بهترین را انتخاب کنید. در ادامه به معرفی بهترین و ‌ایده‌آل‌ترین تشک مناسب برای سالمندان پرداخته شده است.

بهترین تشک مناسب برای سالمندان

تشک مناسب برای سالمندان

تشک تمام فوم

وجود لایه فوقانی مموری فوم نیمه سفت یا متوسط در این مدل از محصولان، راحتی را برای سالمند به همراه دارد. همچنین به دلیل نبود فنر، این تشک‌ها خاصیت ارتجاعی کمی داشته و در نتیجه حرکت کردن روی محصول، باعث نابودی آرامش شخص دیگر نمی‌شود.

در صورتی که تشک‌های تمام فوم را مناسب برای پدر یا مادر سالمند خود دانستید، حتماً به مسائلی دیگر مانند جذب و انتقال گرما و رطوبت نیز در زمان خرید تشک مناسب برای سالمندان توجه نشان دهید.

تشک هیبریدی

این نوع از محصولات دارای هسته فنری است که شامل سیستم فنر پاکتی منفصل و همچنین یک لایه بالایی از متریال لاتکس یا مموری فوم است. مهم‌ترین ویژگی این تشک مناسب برای سالمندان، ایزوله کردن حرکت بوده و همچنین دارای پشتیبانی از لبه‌ها است.

البته به دلیل جریان هوا بهتر و راحت به دلیل وجود هسته فنری، فرد سالمند می‌تواند خواب آرامی را روی آن تجربه کند.

تشک لاتکس

تشک‌های لاتکس کاملاً شبیه به تشک‌های تمام فوم هستند. تنها تفاوت میان این دو نوع بخش جدا نشدنی کالای خواب، وجود لاتکس در لایه بالایی به جای فوم است. این نوع تشک یکی از گزینه‌های ایده‌آل برای خرید تشک مناسب برای سالمندان است.

در صورتی که شخص سالمند خانه شما دارای یک آسیب دیگی در ناحیه کمر یا ستون فقرات است، تشک‌های لاتکس برای ایجاد خواب آرام پیشنهاد می‌شود.

تشک بادی

انتخاب تشک‌های بادی برای سالمندانی که همیشه بستری هستند، بهترین و ‌ایده‌آل‌ترین انتخاب خواهد بود. دلیل توصیه به خرید این مدل تشک برای سالمندان با چنین ویژگی، قابلیت مواج دار بودن این نوع از محصولات است.

این ویژگی تشک‌های بادی به عنوان تشک مناسب برای سالمندان باعث کاهش ایجاد زخم بستر در پدر یا مادر سالمند شما می‌شود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

انتخاب تشک سالمند از برند رویال

در صورتی که به دنبال یک خرید تشک مناسب برای سالمندان هستید، حتماً به تولیدی تشک رویال سری بزنید. مدیران و طراحان رویال با استفاده از بهترین مواد، تشک‌های مناسب برای سالمندان را تولید کرده‌اند.

شما با انتخاب تشک هیبریدی یا بادی، شخص سالمند را از درد‌های کمر یا گردن و همچنین زخم بستر در ‌امان نگه می‌دارید. در جدول زیر قیمت برخی از مدل‌های تشک مناسب سالمندان اشاره شده است. این قیمت‌ها حدودی بوده و در زمان خرید، از فروشگاه اینترنتی رویال استعلام قیمت‌های جدید تشک‌ها را بگیرید.

انتخاب تشک سالمند از برند رویال

تشک مناسب برای سالمندان

سخن پایانی

بیشتر افراد در دوره میان‌سالی و سالمند با درد‌های عضلانی و همچنین کم خوابی مواجه می‌شوند. انتخاب تشک مناسب برای سالمندان تا حد بسیار زیادی، این درد‌های عضلانی و کم خوابی را از بین می‌برد. البته در زمان خرید این تشک‌ها، باید به وجود ویژگی‌های مانند ضخامت، پشتیبانی لبه و میزان سفتی توجه کرد.

بدون تردید با انتخاب یک تشک مناسب، شخص سالمند خواب آرامی را تجربه می‌کند. همین مسئله به ظاهر ساده، باعث افزایش سطح انرژی و شادابی شخص در طول روز می‌شود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سؤالات متداول

  1. بهترین تشک‌های مناسب برای سالمندان چه نوع محصولاتی هستند؟

تشک هیبریدی، تشک بادی، تشک تمام فوم، تشک لاتکس

  1. مهم‌ترین دلیل عدم انتخاب تشک‌های فنری برای سالمندان چیست؟

خاصیت ارتجاعی تشک‌های فنری، نقش مهمی در عدم انتخاب برای سالمندان دارد.

  1. اصلی‌ترین نکات در راهنمای خرید تشک برای سالمندان شامل چه مواردی می‌شود؟

توجه به پشتیبانی لبه‌ها، متریال باکیفیت، میزان سفتی و تنظیم دما

سایر مقالات:

5 تأثیر تشک در سلامتی که شما را شوکه خواهند کرد!
بازیافت تشک – 9 راهکار برای استفاده مجدد از تشک‌های کهنه!
4ویژگی تشک مناسب مشکلات پوستی- قیمت تشک طبی از تولیدی 1403

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من