نکات آموزشی

3ویژگی تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا- قیمت تشک رویال1403

3ویژگی تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا- قیمت تشک رویال1402

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان

قیمت اصلی 6,125,000 تومان بود.قیمت فعلی 4,100,000 تومان است.
تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان بهترین تشک برای نوجوانان باید چه مشخصاتی داشته باشد؟ جنس تشک رویال

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک یک نفره

2,800,000 تومان3,750,000 تومان
تشک رویال مدل سوپر کلاسیک یک نفره آیا می‌دانستید که جنس تشک رویال مدل سوپر کلاسیک یک نفره طوری طراحی

تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره

5,750,000 تومان8,500,000 تومان
تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره چه ساختاری دارد؟ تشک مدل لوتوس برند رویال از تشک‌های طبی فنری باکیفیتی است

تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان

قیمت اصلی 3,315,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,650,000 تومان است.
تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان اگر قصد خرید تشکی مناسب افرادی با وزن متوسط را دارید، ما خرید تشک

تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا

تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا با تشک معمولی تفاوت‌هایی دارد. معمولاً کودکان با وزن بالا نمی‌توانند از هر تشکی استفاده کنند و والدین آن‌ها باید در این زمینه دقت لازم داشته باشند؛ زیرا ستون فقرات و اسکلت‌بندی کودک در اثر استفاده از تشک نامناسب تحت‌تأثیر قرار می‌گیرد.

در ادامه با بررسی تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا و همچنین بررسی تشک مخصوص کودکان چاق، تشک برای درمان کودکان سنگین وزن، انواع تشک مناسب کودکان سنگین وزن و راهنمای خرید تشک مناسب کودکان سنگین وزن با ما همراه باشید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ویژگی تشک کودکان سنگین وزن

کودکان سنگین وزن باید از تشک مخصوص استفاده کنند. تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا نشان دهنده بیماری یا موضوع خاص و نگران‌کننده‌ای نیست؛ بلکه تنها عدد وزن کودک دلبند شما این را می‌طلبد که از تشک مخصوص و مناسب وزن کودک خود استفاده کنید تا با مشکلات ستون فقرات یا درد استخوان و عضلات رو‌به‌رو نشوند.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

 ویژگی تشک کودکان سنگین وزن

در ادامه برخی از ویژگی‌های تشک مخصوص کودکان با وزن بالا را بررسی می‌کنیم.

شماره تماس تولیدی تشک رویال


تشک رویال مدل نیلوفر دو نفره
مقایسه

تشک رویال مدل نیلوفر دو نفره

3,350,000 تومان3,730,000 تومان
تشک رویال مدل نیلوفر دو نفره چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک مدل نیلوفر از انواع تشک‌های برند رویال است که از فنرهای متصل به هم ساخته می‌شود. این فنرها به هم گره خورده‌اند و با یک میله مرزی طراحی شده‌اند تا حالت تشک به خوبی حفظ شود. متصل بودن فنرها در ساختار این تشک باعث می‌شود تا وزن فرد به طور یکنواخت روی آن پخش شود. این ویژگی به این معنی است که حرکت در هر طرف تشک به طرف دیگر آن منتقل می‌شود. در طراحی تشک رویال مدل نیلوفر دو نفره از موکت ترموفلت به وزن 1150 گرم استفاده می‌کنند


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل آرامش دو نفره


تشک رویال مدل آرامش دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل آرامش دو نفره

2,905,000 تومان3,160,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک نفره چه کاربردهایی دارد؟ تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک نفره یکی از مدل‌های باکیفیت محصولات برند رویال است و در دسته تشک‌های فنری متصل قرار می‌گیرد. فنرهای به کار رفته در این تشک در سرتاسر اسکلت آن به هم متصل هستند. این ویژگی باعث می‌شود تا خوابیدن روی این تشک هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان لذت‌بخش باشد و احساس راحتی را برای همه افراد فراهم می‌کند. اندازه‌ای که برای تشک‌های یک نفره و دونفره تشک رویال مدل آرامش در نظر گرفته شده‌اند، متنوع و نیازهای افراد با


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک دو نفره


تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک دو نفره

14,275,000 تومان16,285,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل آرامش نوجوان


تشک رویال مدل آرامش نوجوان


مقایسه

تشک رویال مدل آرامش نوجوان

1,515,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش نوجوان قیمت تشک رویال مدل آرامش نوجوان چقدر است؟ در هنگام خرید این تشک ممکن است با سؤالات زیادی مواجه شوید. مثلاً اینکه تشک مناسب کودک و نوجوان باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد یا بهترین تشک برای نوجوانان در سن بلوغ کدام است؟ معرفی تشک رویال مدل آرامش نوجوان تشک نوجوان مدل آرامش رویال، بدن نوجوانان را در هنگام خواب حمایت کرده و همچنین از ایجاد درد و خستگی جلوگیری زیادی می‌کند. برخی از ویژگی‌های دیگر تشک رویال نوجوان مدل آرامش عبارت‌اند از: تشکی بسیار نرم و راحت با انعطاف‌پذیری بالا ساخته شده از مواد اولیه


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک سفت باشد

اولین ویژگی تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا، سفتی تشک است. کودکانی که وزن بالا دارند بیشتر از سایر کودکان در تشک فرو می‌روند؛ زیرا سنگین هستند و هنگام خواب حدود 5 تا 6 سانتی‌متر در تشک فرو می‌روند.

از این جهت داشتن تشک نرم مناسب این کودکان نیست و می‌بایست از تشک‌های سفت که خاصیت ارتجاعی کمتری دارند استفاده کنند.

اگر سفتی تشک‌ها را بین عدد‌های 1 تا 10 درجه‌بندی کنیم؛ به نحوی که نرم‌ترین مدل تشک را 1 و سفت‌ترین مدل تشک را 10 در نظر داشته باشیم، در این صورت تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا باید درجه سفتی بین 6 تا 8 داشته باشد.

تشک ارتفاع داشته باشد

کودکان سنگین وزن فشار بیشتری را به تشک وارد می‌کنند. از این رو تشک منسجم و جمع‌تر می‌شود و ارتفاع تشک رفته رفته کاهش می‌یابد.

تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا، تشکی است که نسبت به تشک افراد عادی ارتفاع بیشتری داشته باشد تا با حمایت از بدن کودک هنگام خواب، آرامش را برای او به ارمغان بیاورد. تشک مناسب برای کودک با وزن بالا بهتر است حدود 28 تا 30 سانتی‌متر ارتفاع داشته باشد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تشک باعث جریان هوا شود

تشک مناسب کودکان سنگین وزن باید متشکل از موادی با خاصیت انتقال و جریان هوا را داشته باشد؛ زیرا هنگام خواب دمای بدن بالا می‌رود و این عامل در کودکان با وزن بالا به طور طبیعی بیشتر است. یعنی ممکن است کودکان با وزن بالا هنگام خواب، در اثر بالا رفتن دمای بدن دچار عرق کردن یا خیس شدن شوند.

اگر تشک جریان هوا را به خوبی انتقال دهد، این مشکل رخ نمی‌دهد. پس بهتر است تشک مناسب کودکان با وزن بالا خاصیت جریان هوا را داشته باشد.

بهترین مدل تشک کودکان سنگین وزن

در واقع بهترین مدل تشک برای هر کودک با تست کردن تشک توسط خود کودک مشخص می‌شود. با امتحان کودک و آگاهی از ویژگی‌های تشک یک انتخاب آگاهانه داشته باشید. در حال حاضر دو نمونه تشک با نام‌های تشک ایپک و تشک کوئین ایپکسی، تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا هستند.

بهترین مدل تشک کودکان سنگین وزن

محصولات تشک:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

تشک ایپک

این تشک، یک تشک طبی فنری است که به طور همه جانبه از بدن حمایت می‌کند و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کودان سنگین وزن است. این تشک دو رو بوده که یک سمت آن نرم و طرف دیگر تشک سفت است و طرف سفت تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا است.

تشک کوئین ایپکسی

این تشک نوعی تشک ارتوپدیک با سیستم فنربندی منفصل است. ارتفاع این تشک بالاست که همین ویژگی سبب سفت بودن تشک شده و آن را تبدیل به تشک مخصوص کودکان با وزن بالا کرده است.

مزایای تشک کودکان سنگین وزن

یکی از مسائل مهم در هنگام خواب و استراحت داشتن حس آرامش و راحتی هنگام خواب است. با تشک طبی که مطابق عادات خواب فرد باشد این احساس قطعاً رخ می‌دهد. تشک متناسب برای کودکان با وزن بالا مزایای بسیاری دارد که در ادامه به بررسی چند مورد از آن می‌پردازیم.

مزایای تشک کودکان سنگین وزن

کاهش درد عضلات و حفظ سلامت ستون فقرات

در صورت استفاده از تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا درد عضلات کاهش یافته و سلامت ستون فقرات نیز حفظ خواهد شد. این تشک‌ سفت بوده و کاملاً از بدن حمایت می‌کند.

همچنین هنگام خواب عضلات در تشک فرو نمی‌رود و خواب راحت به ارمغان می‌آورد. این تشک‌ در واقع نوعی تشک برای درمان کودکان سنگین وزن نیز محسوب می‌شود.

استفاده از مواد طبیعی

مهم‌ترین عاملی که در برقراری تعادل ستون فقرات نقش دارد سفتی تشک است. این سفتی فقط در صورت استفاده از مواد طبیعی و مرغوب حاصل می‌شود. استفاده از تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا به دلیل  ساخته شدن تشک از مواد طبیعی، باعث حفظ سلامت بدن و جلوگیری از درد عضلات می‌شود.

کاهش فشار

زمانی که کودک بر روی تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا استراحت می‌کند، فشار وارد شده روی تشک پخش شده و بدن در تشک فرو نمی‌رود. اگر فشار وارده زیاد باشد باعث ایجاد دردهای مفصلی می‌شود. با استفاده از تشک مخصوص کودکانی که وزن بالا دارند و حذف فشار، این مشکل رخ نمی‌دهد.

استفاده از تشک مخصوص کودکانی که وزن بالا دارند و حذف فشار

تشک کودکان سنگین وزن مدل رویال

تشک رویال یکی از بهترین تولید کنندگان تشک طبی در ایران است. این شرکت کلیه محصولات خود را با  متریال مرغوب وارد بازار کرده است. جهت خرید می‌توانید به راهنمای خرید تشک مناسب کودکان سنگین وزن مراجعه کرده و بعد از بررسی ویژگی‌های آن، تشک مدنظر را خریداری کنید.

در صورت استفاده از تشک  مناسب برای کودکان با وزن بالا مدل رویال، خواب باکیفیت را تجربه خواهید کرد. برای خرید تشک مخصوص کودکان سنگین وزن به سایت تشک رویال مراجعه و بعد از بررسی قیمت تشک مخصوص کودکان سنگین وزن، تشک مدنظر را انتخاب و خریداری کنید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سؤالات متداول

  1. تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

این تشک باید سفت باشد تا عضلات در آن فرو نرود و از بدن پشتیبانی کند.

  1. مزایای تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا چیست؟

از ستون فقرات حمایت می‌کند و خواب راحت را به ارمغان می‌آورد.

  1. آیا تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا وجود دارد؟

بله شرکت رویال تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا را تولید و در ساخت آن‌ها از مواد مرغوبی استفاده کرده است.

تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا

سخن پایانی

در صورت اینکه کودک شما وزن بالایی دارد، حتماً از تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا برای خواب کودک استفاده کنید. در این مقاله سعی بر آن بود کلیه مزایا و معایب تشک کودکان سنگین وزن را بررسی کرده و ارائه کنیم.

شرکت رویال یکی از قدیمی‌ترین تولید‌کنندگان تشک طبی در ایران است که انواع تشک طبی از جمله: تشک مناسب برای کودکان با وزن بالا را تولید و روانه بازار ساخته است. جهت اطلاع از محصولات به سایت تشک رویال مراجعه کنید.

سایر مقالات:

3 نکته طلایی برای خرید تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان
3ویژگی تشک مناسب کودکان کم خواب- قیمت تشک کودک رویال 1402
5 نکته کلیدی در انتخاب بهترین مارک تشک های مواج

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من