راهنمای خرید

معرفی 3 مدل تشک مناسب رابطه جنسی – تشک رویال اصلی 2نفره

تشک مناسب رابطه جنسی

شماره تماس تولیدی تشک رویال

اهمیت داشتن تشک مناسب داشتن رابطه جنسی خوب چیست؟

انتخاب تشک مناسب رابطه جنسی به ویژه از سوی زوج‌های جوان نیاز‌مند توجه و دقت بسیار زیادی است؛ زیرا در صورت انتخاب اشتباه با توجه به ارتباط بین تشک خوب و رابطه جنسی، مطمئناً آن‌ها حس خوبی را با کالای خواب خود تجربه نخواهند کرد.

بنابراین زوج‌ها هنگام انتخاب تشک باید عوامل متنوعی مانند اندازه و استحکام لازم را در نظر بگیرند. طی این مقاله به بیان مطالبی در رابطه با تشک مناسب رابطه جنسی و مهم‌ترین عوامل قابل توجه در زمان خرید، خواهیم پرداخت. در صورت علاقه به چنین موضوع جذابی تا انتها همراه ما باشید.

اهمیت داشتن تشک مناسب داشتن رابطه جنسی خوب چیست؟

تشک مناسب رابطه جنسی

 

ردیف محصولات

تشک رویال مدل لوتوس دو نفره

9,430,000 تومان10,065,000 تومان
تشک رویال مدل لوتوس دو نفره چه ساختاری دارد؟ تشک مدل لوتوس برند رویال از تشک‌های طبی فنری باکیفیتی است

تشک رویال مدل ماسا دو نفره

2,150,000 تومان2,470,000 تومان
تشک رویال مدل ماسا دو نفره چه خصوصیات ساختاری دارد؟ تشک رویال مدل ماسا دو نفره با توجه به ساختاری

تشک رویال مدل مدیکال اولترا دو نفره

6,555,000 تومان7,260,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل آسایش دو نفره

2,880,000 تومان3,285,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

عوامل تأثیر‌گذار در انتخاب تشک مناسب رابطه جنسی

تقریباً یک سوم عمر از انسان‌ها، در خواب سپری خواهد شد؛ بنابراین هنگام خرید آن باید، نکاتی را مد نظر قرار دهند. اما با توجه به ارتباط بین تشک خوب و رابطه جنسی، اهمیت انتخاب کالای خواب با کیفیت بیشتر نمایان خواهد شد.

زوج‌ها جهت برقراری رابطه جنسی نیاز‌مند تختخواب، تشک و به عبارت کلی سرویس خواب فوق‌العاده‌ای هستند. زیرا با وجود سرویس خواب با کیفیت و اهمیت تشک برای داشتن رابطه جنسی، زوج‌های می‌توانند خواب آرامی در کنار فعالیت‌های عاشقانه را تجربه کنند.

اما در ادامه به بیان توضیحاتی در رابطه با مهم‌ترین عوامل تأثیر‌گذار، در زمان خرید تشک مناسب رابطه جنسی خوب پرداخته خواهد شد.

عوامل تأثیر‌گذار در انتخاب تشک مناسب رابطه جنسی

تشک مناسب رابطه جنسی

عمر و ماندگاری

یکی دیگر از نکات قابل توجه هنگام خرید تشک مناسب رابطه جنسی، عمر و ماندگاری آن کالای خواب است. زوج‌ها هنگام خرید تشک، باید اطلاعات لازم در رابطه با کالای خواب انتخابی کسب کنند. همچنین به وجود ضمانت نامه بیش از یک سال در تشک توجه کنند تا زوج‌ها در صورت نیاز، امکان تعویض آن را داشته باشند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تشک مناسب رابطه جنسی و فاکتور استحکام

فاکتور استحکام در زمان انتخاب تشک مناسب رابطه جنسی، به عوامل متعددی مانند وزن و فرم بدن در زمان خواب زوج‌ها بستگی دارد. به طور مثال در صورتی که یکی از زوجین، نسبت به لرزش تشک هنگام خواب حساس هستند؛ توجه به این فاکتور اهمیت پیدا خواهد کرد.

بنابراین انتخاب کالای خواب لاتکس از سوی زوج‌های جوان، می‌تواند ‌ایده‌آل‌ترین تشک مناسب رابطه جنسی و خواب باشد. البته آن‌ها در زمان خرید تشک مناسب رابطه جنسی و خواب، باید به حمایت این بخش جدا نشدنی سرویس خواب از ستون فقرات یا کمر توجه کنند.

تشک مناسب رابطه جنسی و فاکتور استحکام

تشک مناسب رابطه جنسی

سایز و اندازه تشک

یکی از مهم‌ترین نکات قابل توجه هنگام خرید تشک مناسب رابطه جنسی خوب، توجه به سایز آن است. البته در زمان خرید تشک در کنار سایز، باید مسائلی مانند بودجه و متراژ اتاق خواب در کنار فرم خوابیدن زوج‌ها توجه کافی شود. زیرا در صورت انتخاب تشک کوچک، امکان برقراری رابطه جنسی برای زوج‌ها خیلی سخت خواهد بود.

بیشتر زوج‌های جوان، تشک‌های با سایز ۱۶۰*۲۰۰ را انتخاب خواهند کرد؛ زیرا این مدل از تشک‌ها، قابل استفاده در متراژ‌های کم بوده و همچنین قیمت آن نیز، بسیار مناسب است. اما بهترین تشک برای زوج‌ها، کالای خوابی با سایز ۱۸۰*۲۰۰ خواهد بود. در صورت استفاده افراد از تشک‌های کینگ یا بهترین تشک برای زوج‌ها، امکان برقراری رابطه جنسی بهتری برای آن‌ها فراهم خواهد بود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

انتخاب تشک بر اساس وزن

امروزه تولید‌کنندگان تشک، برای آن‌های محدودیت‌های وزن در نظر گرفته‌اند. به طور مثال تشک‌های کینگ، می‌توانند تا ۱۵۰ کیلو گرم وزن را پوشش دهند؛ بنابراین در صورتی که وزن زوج‌ها، بیش از این مقدار باشد؛ مطمئناً تشک دچار آسیب شده و زوج‌ها در زمان برقراری رابطه جنسی، با مشکل مواجه خواهند شد.

البته محدوده وزن تشک‌ها را با توجه به اندازه و مدل تشک متفاوت خواهد بود؛ بنابراین زوج‌های جوان هنگام انتخاب تشک مناسب رابطه جنسی، به دنبال کالای خواب خاصی باشند تا تشک پشتیبانی لازم از آن‌ها در زمان خواب، انجام دهد.

انتخاب تشک بر اساس وزن

تشک مناسب رابطه جنسی

کیفیت تشک

یکی از مباحثی که نشان از خراب بودن تشک است، وجود سروصدا در آن خواهد بود. به همین دلیل زوج‌ها در زمان خرید باید به سراغ محصولات با کیفیت بروند که به دلیل وجود مواد اولیه عالی، دچار سروصدا نشوند؛ زیرا وجود سروصدا در کنار مختل کردن خواب زوج‌ها، امکان برقراری رابطه جنسی را با مشکل مواجه خواهد کرد.

البته زوج‌های جوان در کنار توجه به کیفیت مواد اولیه موجود در تشک مناسب رابطه جنسی و خواب، باید نظرات خریداران دیگر را جویا شوند تا با ارزیابی این نظرات، امکان انتخاب بهتری داشته باشند. زیرا در روز اول این محصولات، سروصدا در آن‌ها نیست. همچنین هنگام تست کردن در فروشگاه نیز، نمی‌توان متوجه این مشکل شد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تأثیر تشک مناسب بر رابطه جنسی

زوج‌های جوان با ورود به دوره متأهلی، متوجه خواهند شد که باید همه چیز را با همسر خود شریک شوند. البته آن‌ها در این نوع از زندگی، با چالش‌های جذابی مانند انتخاب سرویس خواب و تشک مواجه خواهند شد؛ بنابراین در زمان خرید تشک مناسب رابطه جنسی، باید نظر همسر خود را جویا شوند.

سپس با مشورت با همسر، بهترین تشک برای زوج‌ها را انتخاب کنند. البته آن‌ها هنگام انتخاب این بخش جدا نشدنی سرویس خواب، باید فاکتور‌های متعددی مانند متراژ اتاق خواب و بودجه خود را در نظر بگیرند. مطمئناً تشک‌های با کیفیت، قیمت بیشتری نسبت به دیگر محصولات دارند.

برخی از زوج‌ها به دلیل قیمت بسیار زیاد، از خرید تشک صرفه نظر کرده و البته به سراغ محصولات ارزان‌قیمت‌تر خواهند رفت. بدون تردید استفاده از محصولات ارزان و بی‌کیفیت، باعث ایجاد درد‌های در کمر یا ستون فقرات این زوج‌ها خواهد شد.

همچنین با وجود این نوع از محصولات بی‌کیفیت، خواب راحت و روابط جنسی عاشقانه را تجربه نخواهند کرد. البته در صورتی که زوج‌های جوان، محصولات با کیفیت را انتخاب کنند؛ بدون شک آن‌ها با این انتخاب خود، سرمایه‌گذاری درستی انجام خواهند داد.

زوج‌های جوان با توجه به تأثیر تشک مناسب روی رابطه جنسی، بهتر است که تشک‌های لاتکس را انتخاب کنند. زیرا در زمان استفاده از این نوع از تشک‌ها، خواب و رابطه زناشویی لذت بخشی خواهند داشت.

تأثیر تشک مناسب بر رابطه جنسی

تشک مناسب رابطه جنسی

فاکتور‌های رابطه زناشویی عالی

بدون تردید از مهم‌ترین پایه‌های زندگی سالم زوج‌های جوان، برقراری رابطه جنسی خوب است. البته زوج‌های جوان جهت داشتن چنین رابطه‌ای، باید فاکتور‌های را مد نظر داشته باشند که در ادامه به بررسی این عوامل، پرداخته خواهد شد.

وجود رابطه صمیمانه بین زوج‌ها

در صورتی که بین زوج‌ها، رابطه صمیمانه و البته سالمی وجود داشته باشد؛ مطمئناً تأثیر مثبتی بر رابطه جنسی آن‌ها خواهد گذاشت. البته برخی از افراد برای برقراری رابطه سالم و صمیمانه، نیاز‌مند مراجعه به روان‌شناس هستند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

زمان ‌بندی درست

شاید در نظر برخی از افراد انجام زمان‌بندی جهت برقراری رابطه جنسی، عاشقانه و جذاب نباشد. در پاسخ به این افراد باید عنوان کرد که انسان‌ها برای انجام کار‌های مهم خود، برنامه‌ریزی خواهند کرد. بدون شک با انجام برنامه‌ریزی، از میزان استرس زوج‌ها کاسته شده و همچنین آن‌ها خود را به لحاظ ذهنی، آماده خواهند کرد.

سلامت جسم

از مهم‌ترین فاکتور‌های برقراری رابطه جنسی به ویژه در زوج‌های جوان، سلامتی جسم است. آن‌ها برای بهره‌مندی از این فاکتور باید ورزش کنند. همچنین با تغذیه سالم و رعایت بهداشت، در رسیدن به این عامل مهم استفاده کنند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

منظور از تشک ایکس (لیبراتور) وگال چیست؟

تولید‌کنندگان تشک لیبراتور وگال را به گونه‌ای طراحی کرده‌اند که افراد در زمان انجام رابطه زناشویی، با درد یا مشکلی مواجه نشوند. همچنین آن‌ها با انتخاب این مدل از تشک، می‌توانند حالت‌های مختلف رابطه جنسی را تجربه کنند.

زوج‌های جوان در صورت خرید تشک ایکس (لیبراتور) وگال، می‌توانند آن را با خود به مسافرت ببرند یا اینکه در اتاق خواب‌های با متراژ کم، قرار دهند. وجود مزیت‌های تشک لیبراتور وگال، باعث شده است که افراد به استفاده از آن ترغیب شوند.

اما اصلی‌ترین و مهم‌ترین مزیت‌های تشک لیبراتور وگال، شامل لیست زیر خواهد بود:

 • داشتن خواب راحت و آرام با استفاده از آن
 • جلوگیری از ایجاد درد پس از رابطه جنسی
 • تماشا کردن تلویزیون دقیقاً مانند سبک قدیم روی زمین
 • تجربه ارگاسم یا رضایت جنسی در هر پوزیشنی
 • امکان مطالعه کتاب در زمان خواب
 • کم شدن نا رضایتی‌های جنسی در صورت استفاده از آن

البته این نوع از کالای خواب را تشک بارداری نیز، نام نهاده‌اند. خانم‌های باردار در صورت استفاده از آن می‌توانند، خواب راحتی را تجربه کنند. همچنین امکان نشستن و بلند شدن از آن برای این خانم‌ها، بسیار آسان است.

منظور از تشک ایکس (لیبراتور) وگال چیست؟

تشک مناسب رابطه جنسی

برای خرید تشک مناسب رابطه جنسی به کجا مراجعه کنیم؟

در صورتی که رابطه جنسی خوب با شریک زندگی، برای شما با اهمیت است؛ حتماً به سراغ محصولات با کیفیت کالای خواب بروید. بدون شک سایت تشک رویال برای خرید انواع تشک رویال و روتختی یا بالش، بهترین فروشگاه اینترنتی خواهد بود.

شما با مراجعه به این فروشگاه معتبر می‌توانید انواع تشک پاکتی، انواع تشک متصل، انواع تشک فنری و انواع تشک طبی بهترین را با توجه به سلیقه و بودجه خود انتخاب کنید. البته خرید تشک دو نفره در کنار انتخاب بهترین تشک یک نفره و انواع تشک مسافرتی نیز، برای شما امکان‌پذیر خواهد بود.

شما با انتخاب محصولات سرویس خواب از سایت تشک رویال، خرید لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

برای خرید تشک مناسب رابطه جنسی به کجا مراجعه کنیم؟

تشک مناسب رابطه جنسی

سخن پایانی

مطمئناً داشتن رابطه جنسی عالی و لذت بخش، در ایجاد روحیه شاد زوج‌های جوان مؤثر خواهد بود. آن‌ها برای تجربه رابطه عاشقانه جنسی، نیاز‌مند سرویس خواب به ویژه تشک با کیفیت هستند. البته زوج‌های جوان هنگام انتخاب تشک مناسب رابطه جنسی در کنار دیگر محصولات کالای خواب، باید نظر همسر خود را جویا شوند.

همچنین هنگام خرید این محصولات باید نکاتی مانند استحکام، دوام و سایز تشک را در نظر بگیرند. به طور مثال در زمان انتخاب تشک با توجه به فاکتور سایز، حتماً به متراژ اتاق خواب توجه کنند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:

مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,074,700
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,375,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm1,870,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,149,400
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,034,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,375,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm1,870,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,530,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm2,750,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,320,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,430,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm1,892,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,508,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm2,860,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,364,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,622,500
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,200,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm2,915,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,245,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,540,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm1,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,574,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,190,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm3,520,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,628,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm1,969,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm2,794,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,630,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm3,938,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm1,870,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,147,200
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm2,997,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm3,987,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,290,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,029,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm2,750,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,004,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,262,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm5,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,718,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,505,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,060,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm6,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,007,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm4,576,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm6,930,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm8,580,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm9,152,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,290,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm5,812,400
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm8,800,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm10,923,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm11,616,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm5,461,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm5,698,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm8,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm10,582,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,396,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,291,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm7,403,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm10,043,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,980,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,806,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm6,490,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,364,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm1,848,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,607,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm2,728,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,309,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,760,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,310,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,520,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,376,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,135,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,202,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm4,752,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,101,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm5,962,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm6,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,365,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,206,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm8,327,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm9,284,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,152,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,358,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm8,580,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm11,330,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm12,540,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm5,687,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm7,370,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm9,900,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm12,760,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm14,740,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm6,380,000

 

 

تشک مناسب رابطه جنسی

سایر مقالات:

تأثیر بالش بر خواب- معرفی 3 مدل بالش مخصوص تشک خواب رویال
روش های نظامی خوابیدن - تکنیک خوابیدن در 10 ثانیه
تاثیر خواب بر سیستم ایمنی بدن - 3 مدل تشک برای خواب راحت

شماره تماس تولیدی تشک رویال

دیدگاهی در مورد “معرفی 3 مدل تشک مناسب رابطه جنسی – تشک رویال اصلی 2نفره

 1. اسماعیل نژاد گفت:

  مطالب جالبی بود👌👌🙏

 2. نگار گفت:

  فروش اقساطی چطور؟ به این صورت کار میکنید؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.