نکات آموزشی

تشک مناسب فضای کوچک – 2نوع تشک مهمان تاشو و رول شونده

تشک مناسب فضای کوچک – 2نوع تشک مهمان تاشو و رول شونده

تشک رویال مدل ماسا نوجوان

قیمت اصلی 1,690,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,350,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره

3,050,000 تومان4,000,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره تشک مدیکال لایک از چه متریالی ساخته شده است؟ آشنایی با جنس تشک

تشک رویال مدل آسایش یک نفره

1,900,000 تومان2,450,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل آرامش دو نفره

3,150,000 تومان3,500,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک نفره چه کاربردهایی دارد؟ تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک

تشک مناسب فضای کوچک

خرید تشک مناسب فضای کوچک یا اسم شناخته‌شده‌تر آن تشک مهمان، زمانی به یک نیاز تبدیل شد که مردم به آپارتمان‌نشینی یا به زندگی در خانه‌های کوچک روی آوردند؛ زیرا همه مردم دسترسی به خانه‌های بزرگ را ندارند تا با خواست خود به چیدمان آن بپردازند.

دیزاین و انتخاب تشک مناسب فضای کوچک برای اتاق‌خواب‌های کوچک همیشه چالش‌برانگیز بوده و برای مهمان بسیار حائض اهمیت است. پس با ما همراه باشید تا انواع تشک مناسب فضای کوچک را معرفی کنیم.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

انواع تشک برای فضای کوچک

اتاق‌خواب‌های کوچک فضای زیادی را ندارند پس باید سبک تشکی را انتخاب کنید که اولاً جمع‌وجور باشد، ثانیاً در صورت عدم نیاز به آنها به‌راحتی جمع شوند؛ بنابراین بهترین گزینه استفاده از تشک مهمان است.

تشک مهمان جزو انواع تشک برای فضای کوچک محسوب می‌شود که روی زمین قرار می‌گیرد. تشک مناسب فضای کوچک یا تشک مهمان مزایای زیادی دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

بهترین تشک برای فضای کوچک استفاده از تشک مهمان است.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

تشک مهمان چیست؟

تشک‌های مهمان جایگزین‌های متحرک و کم‌هزینه برای تخت‌های سنتی هستند. تشک مهمان یا تشک مناسب فضای کوچک را می‌توان بدون قاب تخت یا فریمی استفاده کرد.

همچنین این تشک‌ها جمع می‌شوند و ضخامت آنها معمولاً ۳ تا ۶ اینچ است و جنسی از مموری فوم، پلی فوم و لایه فیبر دارند. برخی از تشک‌ها پایه‌های ضدلغزش برای به‌حداقل‌رساندن حرکات ناخواسته در خواب هستند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال


تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره


تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره


مقایسه

تشک رویال مدل پددار لیدوما یک نفره

6,390,000 تومان9,680,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره


تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره


مقایسه

تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره

2,610,000 تومان3,445,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره تشک مدیکال لایک از چه متریالی ساخته شده است؟ آشنایی با جنس تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره به شما کمک می‌کند که با اطلاعات کامل‌تری اقدام به خرید این محصول بکنید. انسان‌ها به طور معمول، بین 7 تا 9 ساعت را در خواب سپری می‌کنند و این یعنی یک‌سوم از طول عمر ما! پس غیرمنطقی نیست که بخواهید وقت و وسواس زیادی را برای تحقیق، انتخاب و خرید انواع تشک خوشخواب همچون مدیکال لایت به خرج بدهید. معرفی تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره تشک طبی مدیکال مناسب افراد وزن


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

فروش!تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره


تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره

1,375,000 تومان1,870,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره برای چه کاربردهایی دارد؟ تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره و دو نفره یکی از مدل‌های باکیفیت محصولات برند رویال است و در دسته تشک‌های فنری متصل قرار می‌گیرد. فنرهای به کار رفته در این تشک در سرتاسر اسکلت آن به هم متصل هستند. این ویژگی باعث می‌شود تا خوابیدن روی این تشک هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان لذت‌بخش باشد و احساس راحتی را برای همه افراد فراهم می‌کند. اندازه‌ای که برای تشک‌های یک نفره و دونفره تشک رویال مدل آرامش در نظر گرفته شده‌اند، متنوع و نیازهای افراد با قد و


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا یک نفره


تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا یک نفره


مقایسه

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا یک نفره

3,855,000 تومان5,565,000 تومان
برند: رویال
نوع : طبی – فنری
اندازه: یک نفره
ابعاد: 90 در 200 سانتی متر
ابعاد: 120در 200 سانتی متر


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

بهترین تشک مهمان کدام است؟

تشک مناسب فضای کوچک یا تشک مهمان به علت فضای کمی که اشغال می‌کند راحتی زیادی را می‌بخشد علاوه بر این بهترین تشک برای فضای کوچک بر حسب اشکال، سفتی، ابعاد، ضخامت و بودجه تعیین می‌شود؛ بنابراین، اجازه دهید دو نوع از شناخته‌شده‌ترین تشک مهمان یا تشک مناسب فضای کوچک موجود در بازار را معرفی کنیم تا شما نیز بهترین مدل تشک برای فضای کوچک را خریداری کنید.

بهترین تشک مهمان کدام است؟

تشک‌های تاشو

همه تشک‌های تاشو دارای چین‌هایی هستند که به این تشک‌ها اجازه می‌دهند روی‌هم چیده شوند و سپس کنار گذاشته شوند. شما می‌توانید خرید تشک مخصوص فضای کوچک را در دو نوع دو تاشو و سه تاشو خریداری کنید.

تشک‌های دو تا شو یک چین دارند و به دونیمه تا می‌شوند درحالی‌که تشک‌های سه تاشو دو چین‌دارند و به سه نیمه تا می‌شوند. این نوع تشک مناسب فضای کوچک ضخامت بیشتری دارد و به‌راحتی می‌توان آنها را به‌جای روتختی و موارد دیگر استفاده کنید.

ویژگی‌های تشک تاشو

تشک تاشو تمام ویژگی‌ تشک برای فضای کوچک را داراست و همین یک عامل سبب می‌شود که این تشک‌ها منحصربه‌فرد باشند؛ بنابراین، اجازه دهید برخی از ویژگی‌های تشک مناسب فضای کوچک را بررسی کنیم.

این نوع تشک مناسب فضای کوچک باید استحکام داشته باشد؛ زیرا هیچ قاب یا ساختاری از آنها پشتیبانی نمی‌کند تا آنها را در کنار هم نگه دارد؛ بنابراین چندین لایه فوم یا لاتکس باعث می‌شود که پایداری و استحکام بیشتری برای آنها فراهم شود.

همچنین باعث ماندگاری طولانی آنها نیز می‌شود. اما از طرفی این ویژگی‌ها باعث می‌شود که این تشک‌ها نسبت به تشک‌های سنتی سفت‌تر باشند.

روکش تشک‌های تاشو باید از موادی ساخته شده باشد تا به‌راحتی قابل شستشو و خشک‌شدن باشد. علاوه بر این، باید از موادی ساخته شود که در برابر خاک و گردوغبار مقاوم باشد. روکش این تشک‌ها بسیار نرم هستند و چون زیپ‌دار هستند به‌راحتی از تشک جدا می‌شوند و شستشو داده می‌شوند. جنس روکش این تشک‌ها پنبه، پارچه مصنوعی، پلی‌استر، پارچه‌های طبیعی و… است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تمامی تشک‌های سنتی دارای ضخامت‌های متفاوتی هستند که برای رفع نیاز سایر مشتریان ساخته می‌شوند. بااین‌حال اغلب تشک‌های مهمان یا تشک مناسب فضای کوچک، ضخامت بین ۳ اینچ تا ۶ اینچ را دارند.

محصولات تشک:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

بنابراین این ویژگی بسیار مهم باعث شده است تا این تشک‌ها فوق‌العاده سبک و قابل‌حمل باشند. ضخامت تشک‌ها امکان استفاده از آنها را در هر نوع کفی ای فراهم می‌کند.

این تشک‌ها قابل‌حمل هستند و به‌راحتی در خانه، سفر و هر جای دیگر حمل می‌شوند. یکی از دلایل سبک نگه‌داشتن این تشک‌ها این است تا همه بتوانند به‌راحتی آنها را حمل کنند.

وزن این تشک‌ها بین ۵ تا ۸ کیلوگرم است؛ بنابراین می‌توان عنوان کرد که تشک مناسب فضای کوچک نوع تاشو کاملاً قابل‌حمل و راحت است.

 نظافت و تمیزکاری تشک تاشو

این تشک‌ها را می‌توان به‌راحتی تمیز کرد؛ زیرا دارای روکش‌هایی هستند که به‌راحتی جدا می‌شوند. علاوه بر این، لایه‌های فوم را می‌توان نقطه‌ای تمیز کرد؛ بنابراین تمیز نگه‌داشتن این تشک‌ها کار آسانی است؛ اما باید به این نکته توجه کنید که نباید فوم یا لاتکس داخل این تشک‌ها خیس شود؛ زیرا خیس شدن آنها باعث خراب‌شدن یا بد بو شدن آنها می‌شود.

تشک‌های مهمان رول شونده

تشک‌های رول شونده نازک‌تر از تشک‌های سنتی و تاشو هستند. این تشک‌ها به‌راحتی به شکل استوانه درمی‌آیند همچنین همه این تشک‌ها دارای یک‌بند هستند تا پس از رول شدن، بتوان آن‌ها را دسته‌بندی کرد.

این تشک مناسب فضای کوچک به‌راحتی جمع می‌شود؛ بنابراین حمل آنها راحت و انبارکردنشان بدون مشکل خواهد بود. تشک‌های رول شونده دارای ویژگی‌های متعددی هستند که استفاده از آنها را آسان می‌کند.

تشک‌های مهمان رول شونده

ویژگی‌های تشک رول شونده

تشک‌های رول شونده دارای ویژگی‌های متعددی هستند که آنها را منحصربه‌فرد می‌کند؛ بنابراین، اجازه دهید که برخی از ویژگی‌های تشک‌های رول شونده را با هم مرور کنیم.

این تشک‌ها عموماً تنها با یک‌لایه فوم ساخته شده از الیاف مصنوعی یا هر پنبه دیگری پر می‌شوند که این عامل خود باعث سبکی تشک می‌شود. بالشتک ساخته شده از این مواد باعث راحتی بیشتر آنها می‌شود؛ بنابراین به‌راحتی می‌توان آنها را در کیف‌های جمع‌وجور از مکانی به مکان دیگر حمل کرد

روکش این تشک‌ها ثابت است و قابل‌جداشدن نیست و این یک نقطه‌ضعف بزرگ برای این تشک‌ها محسوب می‌شود. فوم و پارچه روی‌هم دوخته می‌شوند؛ بنابراین نمی‌توان آنها را جدا کرد پس تشک باید همراه با روکش شسته شود. این تشک مناسب فضای کوچک اگر کثیف شود نظافت آن به‌سختی صورت خواهد گرفت.

این تشک مناسب فضای کوچک دارای پایه ضدلغزش نیست، زیرا تا کردن آنها به‌صورت رولی را دشوار می‌کند. بااین‌حال ممکن است برخی از این تشک‌ها دارای پایه‌های ضدلغزش باشند که این عامل سبب افزایش حجم آنها هنگام جمع‌کردن و ذخیره‌سازی آنها می‌شود.

همه تشک‌های رول شونده نازک‌تر از تختخواب‌های سنتی و تاشو هستند و ضخامت آنها به طور متوسط ۲ تا ۴ اینچ است همچنین وزن تشک‌های رول شونده بسیار سبک است که این عامل سبب می‌شود که به‌راحتی بتوانید آنها را رول و حمل کنید. وزن متوسط این تشک‌ها بین ۱ تا ۳ کیلوگرم است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

“در مورد فر اخوان بیشتر بخوانید”

نظافت و نگهداری از تشک‌های رول شونده

تعداد بسیار کمی از تشک‌های رول شونده دارای روکش‌های قابل شستشو هستند؛ بنابراین، این نوع تشک مناسب فضای کوچک را فقط می‌توان نقطه‌ای تمیز کرد که این عامل سبب می‌شود که تمیزکاری آنها به‌سختی صورت گیرد. شما می‌توانید برای دیرتر کثیف‌شدن روکش این تشک‌ها از یک روکش دیگر برای پوشاندن روکش اصلی کمک بگیرید.

این تشک‌ها را می‌توان به‌راحتی به شکل استوانه‌ای درآورد و با کمک تسمه‌هایی که به آن‌ها متصل است، آنها را دسته‌بندی و محکم کرد همچنین به دلیل طراحی سبک می‌توان آن را به‌راحتی در هر مکانی حمل کرد نگهداری کرد.

برخی از تشک‌های غلتشی دارای کیف مسافرتی هستند تا به‌راحتی جابه‌جا شوند پس می‌توان آنها را همراه خود به کمپینگ یا پیاده‌روی نیز ببرید.

مزایای تشک مناسب فضای کوچک

تشک‌های مهمان یا تشک مناسب فضای کوچک به‌ مانند سایر تشک‌های دیگر دارای مزایایی هستند که در زیر به بررسی چندی از مزایای تشک برای فضای کوچک  می‌پردازیم.

مزایای تشک مناسب فضای کوچک

صرفه‌جویی در فضا

بر کسی پوشیده نیست که بسیاری از افراد در اتاق‌ها یا آپارتمان‌های کوچکی زندگی می‌کنند که همین عامل سبب می‌شود که قراردادن تخت و تشک استاندارد سخت باشد.

یکی از مزیت‌های تشک مهمان این است که افراد می‌توانند تشک‌های خود را جمع کرده یا بغلتانند تا هیچ فضایی را اشغال نکنند در نتیجه برای فعالیت‌های روزمره فضای زیادتری در دسترس قرار گیرد.

مقرون‌به‌صرفه بودن

یک قاب تخت و تشک سنتی ساده‌روی هم می‌تواند تا میلیون‌ها تومان قیمت داشته باشد پس بسیاری از مردم نمی‌توانند این تشک‌ها را بخرند. اینجاست که تشک‌های مهمان یا تشک مناسب فضای کوچک به کار می‌آید. این تشک‌ها مقرون‌به‌صرفه هستند و به‌راحتی بدون اینکه هزینه زیادی را برای شما داشته باشد می‌توانید آنها را بخرید.

قابل‌حمل بودن

یکی از بهترین مزایای استفاده از تشک مناسب فضای کوچک این است که به‌راحتی می‌توان آن را تا هر مکانی حمل کرد همچنین استفاده از این تشک‌ها برای مهمان یا اعضای خانه بسیار آسان است. از این تشک‌ها می‌توانید به‌عنوان یک همراه ایدئال برای پیک‌نیک یا هنگام سفر به مکان‌های کمپینگ استفاده کنید.

یکی از بهترین مزایای استفاده از تشک مناسب فضای کوچک، قابل‌حمل بودن است

‌راحتی در پذیرایی از مهمانان

فرض کنید که شما پذیرای مهمانان بسیاری هستید که شب در خانه شما می‌مانند؛ بنابراین این تشک‌ها به‌راحتی به کمک شما خواهند آمد. چون‌که این تشک‌ها به‌راحتی قابل‌جابه‌جایی هستند پس شما می‌توانید در هر جایی از خانه از آنها استفاده کنید.

به علاوه این تشک‌ها بعد از استفاده به‌راحتی جمع می‌شوند و سختی زیادی را روی دوش شما برای مرتب‌کردن آنها نمی‌گزارد.

تنظیم بهتر دما

نزدیک‌تر به زمین خوابیدن باعث می‌شود که محیط خواب خنک‌تری داشته باشید؛ بنابراین، میزان و کیفیت مموری فوم موجود در تشک تعیین‌کننده نرمی، تنظیم دما و راحتی شما است. این تشک‌ها به شما در راحت خوابیدن کمک می‌کند؛ زیرا دما یکی از فاکتورهایی است که در کیفیت خواب تأثیرگذار است.

معایب تشک مناسب فضای کوچک

تشک‌های مهمان یا تشک مناسب فضای کوچک به‌مانند سایر تشک‌های دیگر ممکن است دارای معایب و نواقصی باشد که در زیر به معایب تشک برای فضای کوچک اشاره می‌کنیم.

معایب تشک مناسب فضای کوچک

تجمع باکتری‌ها و میکروب‌ها

میکروارگانیسم‌هایی که روی زمین جمع می‌شوند، می‌توانند برای شما مضر باشند. پس توصیه می‌شود که برای جلوگیری از انتشار میکروب‌ها و بیماری‌ها به بدن شما، کف زمین به طور مرتب تمیز شود. تشک‌ها می‌توانند محل رشد میکروب‌ها نیز باشند و آنها را به بدن شما منتقل کند؛ بنابراین باید نسبت به نظافت و تمیزی تشک‌ها و کفی که تشک را روی آن می‌اندازید حساس باشید.

بروز کمردرد

تخت‌های سفت‌تر معمولاً برای کاهش درد کمر مناسب هستند، اگرچه تشک مناسب فضای کوچک از هر نوعی که باشد گزینه مناسبی برای کاهش درد نیست برعکس درازکشیدن روی این تشک‌ها ممکن است مشکلات کمر و سایر بیماری‌های روماتیسمی را تشدید کند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

جذب گردوغبار، کنه‌ها و ایجاد آلرژی

برخی از تشک‌ها از مواد ضد حساسیت ساخته شده‌اند. وقتی روی زمین می‌خوابید، ممکن است مواد حساسیت‌زا مانند کنه‌ها، گردوغبار را استنشاق کنید که در نتیجه مشکلات مرتبط با سلامتی را نیز به دنبال دارد.

بنابراین در فصول آلرژی باید از خوابیدن روی این نوع تشک‌ها تاحدامکان خودداری کنید. این به شما کمک می‌کند تا با عناصر آلرژیک تماس نداشته باشید و از سلامت خود محافظت کنید.

زنبورها، پشه‌ها، حشرات، عنکبوت‌ها و سایر حیوانات کوچک، افرادی را که روی زمین می‌خوابند، جذب می‌کنند. بسته به محل استراحت شما ممکن است با خزندگان یا جوندگان در تماس باشید.

بنابراین خوابیدن در فضاهایی که عاری از حشرات و حیوانات است، همیشه امن‌تر است. پس اگر روی تشک مناسب فضای کوچک می‌خوابید مواظب این مسائل باشید.

تشک مناسب فضای کوچک رویال

همه افرادی که به هر نحوی با تشک آشنایی داشته باشند به طور حتمی اسم تولیدی و تشک رویال را شنیده‌اند. این تولیدی معتبر جدای از ساخت و فروش انواع تشک‌های قابل‌استفاده روی تخت اقدام به تولید انواع تشک برای فضای کوچک مدل رویال کرده است که از بهترین متریال‌ها توسط بهترین متخصصان ساخته شده است.

تشک مناسب فضای کوچک رویال

سؤالات متداول

۱. کدام نوع تشک خاصیت خنک‌کنندگی بالاتری دارد؟

تشک رول شونده

۲. کدام نوع از تشک‌های مناسب فضای کوچک استحکام بیشتری دارد؟

تشک‌های تاشو

۳. نظافت کدام یک از تشک‌های مهمان راحت‌تر است؟

تشک‌های تاشو

سخن پایانی

با هجوم مردم به سمت آپارتمان‌نشینی همواره کمبود فضا یکی از معضلات هر خانه‌ای بوده است. یکی از وسایلی که بیشترین جای ممکن را اشغال می‌کند تخت‌ها هستند؛ اما امروزه با وجود تشک مناسب فضای کوچک این معضل تا حدی رفع شده است. اگر دنبال راهنمای خرید تشک برای فضای کوچک هستید، مطمئناً این مقاله به شما کمک شایانی کرده است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سایر مقالات:

3 نکته طلایی برای خرید تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان
3ویژگی تشک مناسب کودکان کم خواب- قیمت تشک کودک رویال 1402
5 نکته کلیدی در انتخاب بهترین مارک تشک های مواج

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من