نکات آموزشی

5 ویژگی تشک ورزشکارها و تاثیر آن بر سلامتی جسمانی

تشک ورزشکارها

تشک رویال مدل مدیکال نوجوان

1,650,000 تومان2,100,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان

قیمت اصلی 6,125,000 تومان بود.قیمت فعلی 4,100,000 تومان است.
تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان بهترین تشک برای نوجوانان باید چه مشخصاتی داشته باشد؟ جنس تشک رویال

تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره

6,550,000 تومان7,100,000 تومان
ویژگی‌های ساختاری تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره درجه 1 در ساخت تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره و یک

تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره

4,600,000 تومان5,150,000 تومان
طراحی تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره چگونه است؟ تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره یکی

مهم‌ترین تأثیرات و ویژگی‌های تشک ورزشکارها

چرا تشک ورزشکارها را برای خواب انتخاب کنم؟ آیا با استفاده از این محصول می‌توانم سلامتی خود را تضمین کنم؟ اگر شما هم جزو انسان‌های ورزشکار هستید و نمی‌دانید که خرید تشک ورزشی استاندارد لازم است یا خیر، پس این مقاله برای شماست.

اگر برای سلامتی و خواب خودتان ارزش قائل هستید و می‌خواهید، ‌ شبانه از خواب راحتی برخوردار شوید؛ پس‌خرید تشک ورزشی استاندارد را جزو یکی از مهم‌ترین‌های لیست خرید خود قرار بدهید؛ زیرا با استفاده از این محصول باکیفیت به‌احتمال خیلی زیاد سبک زندگی شما تغییر پیدا خواهد کرد.

مهم‌ترین تأثیرات و ویژگی‌های تشک ورزشکارها

تشک ورزشکارها


تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک یک نفره


تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک یک نفره


مقایسه

تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک یک نفره

5,105,000 تومان6,825,000 تومان
تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک یک نفره قیمت تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک یک نفره چقدر است؟ اولین نکته‌ای که برای خرید این تشک باید بدانید این است که قیمت این تشک باعث شده تا خریداران زیادی به خرید این محصول باکیفیت علاقه‌مند شوند و این تشک به یکی از بهترین مدل‌های برند رویال تبدیل شود. معرفی تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک یک نفره این تشک طبی فنری با مزیت‌های فراوانی که برای دوستداران تشک‌های سفت و نسبتاً سفت دارد، محبوبیت خاصی در بین علاقه‌مندان به تشک‌های این برند پیدا کرده است. ضمانت‌نامه 4 ساله این تشک


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان-بررسی+4سال ضمانت


تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان-بررسی+4سال ضمانت


مقایسه

تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان

2,050,000 تومان
تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان چگونه باید به اصل بودن جنس تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان پی ببریم؟ برای بهترین تشک نوجوان چقدر باید هزینه ‌کرد؟ اگر نوجوانان خواب مناسبی نداشته باشند، به ‌مرور زمان فرایند رشد آن‌ها با اختلالاتی مواجه می‌شود و قطعاً اثرات مخربی را در آینده‌شان به همراه خواهد داشت. معرفی تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک نوجوان تشک کلاسیک جزو تشک‌های طبی فنری شرکت رویال بوده که باتوجه‌به قیمت مناسب طرف‌داران زیادی را به خود جلب کرده است. تعداد فنرهای این تشک ۱۹۸ عدد است. به علاوه این تشک طبی فنری نسبتاً


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان


تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان


مقایسه

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان

3,630,000 تومان
تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان بهترین تشک برای نوجوانان باید چه مشخصاتی داشته باشد؟ جنس تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان بهترین است و شما با خرید این مدل تشک باکیفیت می‌توانید خواب مناسبی را برای فرزندان خود فراهم کرده و زمینه رشد فکری و جسمی آن‌ها را تأمین کنید. معرفی تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان فلورا از آن دسته تشک‌هایی است که مناسب افراد وزن متوسط به بالا است و قسمت‌های بالا به‌واسطه اسفنج و قسمت پایین به‌وسیله فوم پوشش می‌یابد. تعداد فنر یک‌نفره و نوجوان تشک فلورا ۲۹۸ بوده و


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا دونفره
مقایسه

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا دو نفره

7,260,000 تومان7,705,000 تومان
تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا دونفره  چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک رویال مدل فلورا از بهترین تشک‌های طبی فنری برند رویال است که از فنرهای بونل متصل میکرو ریزبافت ساخته می‌شود. ویژگی بارز این نوع تشک‌ها در ساختار منحصر به ‌فرد آن‌ها خلاصه می‌شود. شکل فنرهای به کار رفته در تشک‌های فنر بونل به صورت ساعت شنی است؛ به این صورت که ساختار فنرها در اطراف تشک نسبت به وسط آن، پهن‌تر است. مفتول فولادی که در ساخت این تشک جهت تقویت آن استفاده شده است، شکلی M مانند دارد؛ این ویژگی در پخش شدن متناسب و استاندارد فنرها


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تأثیرات تشک ورزشکارها

به‌احتمال زیاد همه از این موضوع آگاه هستند که خواب باکیفیت و خوب چه تأثیری روی زندگی روزمره انسان به‌جای می‌گذارد. با داشتن یک خواب استاندارد و مناسب در شب یک روز شاد و باانگیزه را به خود هدیه دهید.

اما بهره‌مندشدن از یک خواب باکیفیت به عوامل زیادی نظیر ساعت خواب، نور اتاق، درگیری ذهنی و… بستگی دارد؛ اما مهم‌ترین آن‌ها استفاده از تشک ورزشکارهای مناسب است. خواب مناسب و باکیفیت برای افراد ورزشکار بسیار مهم است؛ زیرا آن‌ها به انرژی و آمادگی زیاد جهت تمرین‌کردن نیاز دارند.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

به همین دلیل استفاده از یک تشک مناسب برای برخورداری از یک خواب باکیفیت بسیار مهم است. برای ورزشکارها خرید یک تشک مناسب یک امر بسیار مهم است؛ ولی سؤالی که در این قسمت به وجود می‌آید این است که تشک ورزشکارها باید از ویژگی‌های برخوردار باشد؟

بیشتر ورزشکارها به تغذیه و رژیم غذایی خود در طول روز خیلی اهمیت می‌دهند؛ اما همان‌طور که رژیم غذایی مهم است، ‌ داشتن یک خواب خوب و باکیفیت تأثیر بسیار زیادی روی سلامت فرد ورزشکار باقی می‌گذارد. از مهم‌ترین مواردی که یک خواب خود به‌جای می‌گذارد، ‌ می‌توان به انرژی زیاد، زیادشدن هورمون سوخت‌وساز و… اشاره کرد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تأثیر خواب مناسب منجر در تولید انرژی

طبق آخرین تحقیقاتی که دانشمندان درباره رابطه خواب مناسب و ورزش انجام داده‌اند به این نتیجه رسیده‌اند که زیاد یا کم‌شدن زمان خواب روی عملکرد ورزشی آن‌ها تأثیر منفی می‌گذارد. جالب است بدانید در طی همین تحقیقات به نکات جالب دیگری نیز برخورد کرده‌اند.

یکی از این موارد جالب این است که هرچه کیفیت خواب بهتر باشد، تأثیر خوبی روی حرکات، دقت و سرعت فرد بسکتبالیست به‌جای می‌گذارد؛ به همین دلیل ورزشکارها برای استراحت از تشک ورزشکارها استفاده می‌کنند.

تأثیر خواب مناسب منجر در تولید انرژی

تأثیر خواب روی هورمون‌های سوخت‌وساز بدن

شبکه گسترده و پیچیده هورمون‌های بدن تشکیل شده از سیستم بیولوژیک بدن است که همراه با خواب مناسب توسط تشک ورزشکارها نقش بسیار مهمی روی سوخت‌وساز بدن دارد. برخوردار نشدن از یک خواب مناسب باعث پایین آمدن حساسیت انسولین، افزایش قند در بدن و در نهایت دیابت خواهد شد.

همچنین باعث پایین آمدن سطح هورمون رشد شده و در نتیجه بدن برای ترمیم و تقویت عضلات بدن کم می‌آورد. نداشتن خواب کافی باعث گرسنگی بیش از حد نیز می‌شود. تمامی این موارد تنها بخشی از تأثیرات منفی خواب ناکافی بوده؛ به همین دلیل بهتر است که به خرید انواع تشک ورزشی مشغول شوید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تأثیر خواب روی تغذیه

ذهنی که از استراحت و کافی خوابی بهره‌مند شده به‌مراتب از ذهن خسته و ضعیف آگاهی بیشتری برای اجتناب از رژیم‌های سخت و ضعیف‌کننده دارد. طبق تحقیقاتی که در این باره انجام شده، نشان می‌دهد، افرادی که خواب کافی ندارند، ‌میل خیلی زیادی برای دریافت کالری در شب‌ها دارند.

به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم برای بهره‌مند شدن از یک خواب استاندارد باید از تشک ورزشکارها استفاده کنید.

تأثیرات تشک ورزشکارها روی فعالیت آن‌ها

یک‌چرخه خواب باکیفیت و سالم عملکرد روزانه و ورزش را بسیار بهبود می‌بخشد. با داشتن یک خواب خوب و کافی بدن انسان به‌راحتی وارد خواب rem می‌شود. به همین دلیل بدن می‌تواند به‌راحتی انرژی مغز و خودش را تأمین کرده؛ همچنین هورمون‌های لازم را جهت بهبود اندام‌ها آسیب‌دیده رها کند.

محصولات تشک:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

ورزشکاران به هر چیزی که موجب بهبود عملکردشان ‌شود، ‌ وابستگی دارند، باتوجه‌به این موضوع می‌توان نتیجه گرفت که افراد ورزشکار با تهیه و خرید تشک ورزشکارها می‌توانند تمام شرایط را برای یک خواب راحت در شب و در روز مسابقه برای خود تأمین کنند. در ادامه با تشک طبی ورزشکارها و تأثیرات آن‌ها آشنا می‌شویم.

تأثیرات تشک ورزشکارها روی فعالیت آن‌ها

تشک ورزشکارها

حفاظت از ستون فقرات

تجربه‌کردن درد در خواب بسیار ناخوشانید است. حرکت‌های مداوم و غلت‌زدن برای پیداکردن بهترین حالت خواب و بدون هیچ نوع دردی بسیار خسته‌کننده و زمان‌بر است. انسان‌های عادی، انسان‌های مبتلا به دردهای عضلانی، ورزشکارها و افراد مسن برای حفاظت‌کردن از ستون فقرات و جلوگیری از درد به تشک ورزشکارها نیاز دارند.

برای افراد ورزشکار ساختار تشک، ‌ درجه سفتی، نوع تشک ایروبیک و فناوری به‌کاررفته شده در تشک بسیار مهم است. این افراد معتقد هستند که تشک مورداستفاده باید طوری طراحی شده باشد که پایین بدن، کمر و شانه‌ها در تشک فرونروند و ستون فقرات به‌صورت استاندارد و طبیعی قرار بگیرد.

جلوگیری از آسیب‌دیدگی

افراد ورزشکار به دلیل اینکه در تمام روز کمتر نسبت به افراد عادی می‌خوابند به طور مداوم همیشه خسته‌اند؛ به همین دلیل برای استراحت کافی، حفظ شکل بدنی، بهبود درد و خستگی عضلات به یک تشک استاندارد مانند تشک ورزشکارها نیاز دارند.

با بروز خستگی در بدن گلیکوژن در عضلات و گلوکوز در پلاسمای خون بسیار کاهش پیدا می‌کند و اگر بدن فرد ورزشکار قادر نباشد که این موارد را جبران کند، اولین آسیب‌دیدگی به بدن وارد می‌شود. استراحت کافی شبانه به‌وسیله تشک ورزشکارها قدرت کافی را برای فعالیت روزمره تأمین می‌کند.

بدن انسان‌های عادی یا بدن یک فرد ورزشکار فرقی نمی‌کند، کمبود خواب و استراحت ناکافی منجر به کاهش فعالیت سلول‌های مغذی خواهد شد. اگر فعالیت این سلول‌ها کم شود سرعت ارسال پیام‌های عصبی نیز پایین می‌آید که تمامی این موارد در نهایت باعث کاهش قدرت تصمیم‌گیری خواهد شد؛ به همین علت برای خواب لازم است که از تشک ورزشکارها استفاده کرد.

برای یک فرد ورزشکار تصمیم‌گیری و تفکر، ‌ تمرکز بالا و حرکت سریع یک امر بسیار ضروری است. تشک رویال با تنوع بسیار بالایی که در تولید انواع تشک ورزشکارها دارد، ‌ قادر است که همیشه آماده ارائه خدمات به شما باشد. مشاورین فروش، ‌ آماده راهنمایی شما برای انتخاب بهترین قیمت تشک ورزشی انفرادی و مناسب‌ترین قیمت تشک ورزشی به شما خواهد بود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ویژگی‌های تشک ورزشکارها

محصولی مناسب استفاده ورزشکاران است که بتواند در شب با رعایت تمام نکات استاندارد تمام خستگی را از بدن ورزشکار به بیرون بکشاند. برای تعیین سطح راحتی تشک ورزشکارها از یک مقیاس عددی ۰ تا ۱۰ استفاده می‌کنند.

مقیاس استحکام انواع تشک‌های ورزشی میان عدد ۳ که نرم  و عدد ۸ که سفت بوده، ‌تعیین می‌شود. میزان استحکام تشک را باتوجه‌به وزن و حالت خواب افراد تعیین می‌کنند. افرادی که کمتر از ۶۰ کیلو وزن دارند، ‌ به طور معمول تشک‌های شماره ۳ برای آن‌ها مناسب است.

افرادی که بیشتر از ۱۰۰ کیلوگرم وزن دارند، ‌ معمولاً از تشک‌هایی با شماره ۶ تا ۸ استفاده می‌کنند. اگر سفتی تشک ورزشکارها بیشتر از حد باشد کمر انسان نمی‌تواند یک فرم مناسب در هنگام خواب بگیرد. اگر هم تشک بیش از اندازه نرم باشد باعث فرورفتن بدن در تشک شده و در نهایت منجر به‌وجودآمدن خواب ناآرام خواهد شد.

تشک ورزشکارها

پشتیبانی

پشتیبانی تشک ورزشکارها در لایه‌های زیرین تشک تنظیم شده تا اگر فشار به محصول وارد شود، ‌ بتواند وزن فرد را تحمل و ازستون فقرات محافظت کند. در محصولاتی که از این مورد پشتیبانی نشده است باعث فشار به دیگر لایه‌های تشک شده و در نهایت به‌مرورزمان منجر به فشار، ‌درد و گرفتی بدن خواهد شد؛ پس در هنگام خرید به پشتیانی تشک بسیار دقت کنید.

انطباق

در طراحی برخی از محصولات تولید شده، ‌ تشک در هنگام خواب با فرم بدن خودش را هماهنگ می‌کند. در این مواقع تشک مورداستفاده حالت منحنی و عمیق پیدا کرده تا مهره‌های ستون فقراتی که تحت‌فشار هستند؛ مانند باسن، پشت، ‌گردن و شانه‌ها در حالت خنثی قرار بگیرند.

طراحی سایر تشک‌ها این گونه نیست؛ به همین دلیل نمی‌توانند همانند تشک‌ ورزشکارها فشار وارد شده را کنترل و کم کنند و در برخی از اوقات تشک‌های بسیار نرم منجر به افزایش فشار خواهند شد.

سایز

از دیگر عوامل مهمی که باید در هنگام انتخاب تشک باید به آن توجه زیادی بکنید، ‌اندازه محصول منتخب است. این مورد درست است که بسیاری از محصولات تولید شده از اندازه استانداردی برخوردار شده‌اند؛ اما باید این مورد مهم را نیز در نظر گرفت که ورزشکارانی که در رشته‌های مانند والیبال و بسکتبال فعالیت دارند از قد بلندتری برخوردار شده‌اند؛ به همین دلیل سایز تشک آن‌ها متفاوت است.

سروصدای اضافه

تشک‌هایی که از کیفیت بالا و لایه‌های محکمی برخوردار شده‌اند، در هنگام ایجاد فشار، واردشدن وزن و حرکت تشک کمترین سروصدا را از خودشان تولید می‌کنند و همین دلیل باعث می‌شود که در هنگام خواب هیچ نوع اختلالی در خواب برایتان به وجود نیاید.

سروصدای اضافه

تشک ورزشکارها

پارچه تشک

از مهم‌ترین عواملی که باید در هنگام خرید تشک ورزشکارها به آن دقت کرد، ‌ جنس پارچه رویه تشک است. در هنگام خرید تمام توجه خود را روی محصولاتی بگذارید که جنس پارچه رویه آن از الیاف مناسب و باکیفیت تشکیل شده باشد. این را بدانید که قیمت تشک ورزشی فومی باتوجه‌به نوع جنس و برند آن‌ها بسیار متفاوت است.

تشکی که از پارچه مناسب برخوردار شده باشد هیچ نوع آسیبی به پوست نمی‌رساند و باعث ایجاد یک دمای مناسب و بهبود عملکرد گردش خون خواهد شد. زمانی که یک محصول  باکیفیت را خریداری و از آن استفاده کنید، صبح باانرژی بی‌نظیری از خواب بیدار خواهید شد.

تشک رویال؛ تولیدکننده انواع تشک برای ورزشکارها

تشک رویال؛ تولیدکننده انواع تشک برای ورزشکارها

تشک ورزشکارها

الان که متوجه شدیم تشک ورزشکارها باید از چه نوعویژگی‌های برخوردار باشد، باید به سراغ خرید آن برویم. برند و فروشگاهی که از آن خرید می‌کنید باید استاندارد و معتبر باشد.

تولیدی تشک رویال یکی از معتبرترین فروشگاه‌های خرید تشک باکیفیت و تنوع بالا بوده که هم به‌صورت حضوری و هم به‌صورت آنلاین آماده ارائه خدمات به مشتریان است.

سخن پایانی

خوابیدن و استراحت روی یک تشک استاندارد همانند تشک ورزشکارها باعث حمایت از خواب و تسکین درد خواهد شد. به طور حتم تنها رعایت بهداشت خواب نمی‌تواند موجب خواب آرام شود؛ به همین دلیل باید به یاد داشته باشید که بعد از تمرینات ورزشی از یک خواب باکیفیت و آرام بهره‌مند شوید.

یک ساعت قبل از خواب از هیچ‌گونه فناوری استفاده نکنید و برای خواب تخت خوابتان را به‌صورت کاملاً استاندارد رزرو کنید تا بدنتان بتواند با خیال راحت استراحت کند.

سؤالات متداول

۱. آیا اندازه تشک‌ ورزشکارها متفاوت است؟

بله به علت اینکه قد ورزشکارهایی مانند بسکتبالیست بلند است باید اندازه این تشک‌ها بیشتر باشد.

۲. قیمت تشک ورزشی فومی چقدر است؟

نرخ این محصولات باتوجه‌به نوع جنس و برند آن‌ها متفاوت است.

۳. بهترین تشک برای ورزشکاران چه نوع تشکی است؟

تشکی که بتواند در خواب از ایجاد هرگونه سروصدا جلوگیری کند و موجب گردش خون مناسب در بدن شود.

سایر مقاله ها:

تشک مناسب فضای کوچک – 2نوع تشک مهمان تاشو و رول شونده
9ویژگی تشک مناسب خواب عمیق–خرید تشک طبی از تولیدی در سال1403
5ویژگی تشک مناسب فشار خون–قیمت تشک طبی از تولیدی در سال 1403

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من