برندهای تشک

5 تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی – مقایسه و بررسی ویژگی ها

شماره تماس خرید تشک

تفاوت‌ برند تشک ایرانی و خارجی در چیست؟

یک تصور در رابطه با تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی وجود دارد که بر اساس این تصور ذهنی، برند‌های خارجی تشک دارای کیفیت بهتر و برتری نسبت به تشک‌های تولید شده از سوی برند‌های ایرانی است. البته این تصور تقریباً در رابطه با تمام محصولات تولیدی، صدق کرده و به همین دلیل افراد در زمان انتخاب به سوی برند‌های خارجی خواهند رفت.

شماره تماس خرید تشک

امروزه بسیاری از تشک‌های طبی، متصل یا پاکتی تولید شده از سوی برند‌های ایرانی، بسیار با کیفیت بوده و حتی تحت لیسانس شرکت‌های معتبر مترس در جهان هستند. طی این مقاله در رابطه با تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی در کنار بهترین برند‌های تشک ایرانی و خارجی، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. ‌امیدواریم این اطلاعات در زمان انتخاب تشک، برای شما مفید باشند.

تفاوت‌های برند تشک ایرانی و خارجی در چیست؟

تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی

 

 

بهترین برند‌های تشک ایرانی

برند‌های متعددی در عرصه تولید انواع تشک‌ها مانند طبی یا فنری، فعالیت دارند. بسیاری از این برند‌ها، مدت زمان طولانی است که؛ در این زمینه فعال هستند. تمام برند‌های تولید‌کننده تشک در ایران، با تولید تشک‌های با کیفیت و مرغوب به دنبال جذب مخاطبان بیشتر در کشور ایران هستند.

البته آن‌ها تمام تلاش خود را، به کار گرفته‌اند تا بازار خرید و فروش تشک ایران را، از برند‌های خارجی پس بگیرند. همچنین آن‌ها در اهداف بلند مدت خود، حضور فعال در بازار‌های جهانی را قرار داده‌اند. بدون شک با تولید تشک‌های طبی یا فنری، به این هدف بزرگ دست خواهند یافت.

اما اصلی‌ترین و پرفروش‌ترین برند تشک ایرانی عبارت هستند از:

بهترین برند‌های تشک ایرانی

تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی

 

 

تشک رویال

شرکت رویال فعالیت‌های تولیدی خود را در زمینه تولید محصولات سرویس خواب مانند تشک، از سال ۱۳۷۲ شروع کرد. بهترین تشک طبی یک نفره ایرانی را، باید حاصل تولید این شرکت خوشنام دانست. البته امروزه در بازار خرید و فروش تشک، کالا‌های تقلبی تشک رویال بسیار وجود دارند.

با توجه به این مسئله، شرکت رویال برای تمام محصولات خود سریال‌های جداگانه در نظر گرفته است تا خریدار با آسودگی خیال، از محصولات این برند خرید کند.

تشک رویال

تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی

 

 

تشک رویا

شرکت تشک رویا، خطوط تولید کاملی در زمینه تولید تشک داشته و جدید‌ترین فناوری‌های روز دنیا را نیز، در برند خود راه‌اندازی کرده است. بهترین تشک طبی دو نفره ایرانی، به واسطه خطوط تولید شرکت تشک رویا تولید و به بازار عرضه خواهد شد.

البته تشک رویا برای محصولات خود، ضمانت نامه ۲ تا ۸ساله در نظر گرفته و به همین دلیل آن را، باید پرفروش‌ترین برند تشک ایرانی معرفی کرد.

تشک رویا

تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی

 

 

تشک وگال

شرکت تشک وگال را، باید یک برند داخلی و خارجی تشک معرفی کرد؛ زیرا محصولات تولید شده در این شرکت، حاصل همکاری مشترک دو کشور ایران و ترکیه هستند. بهترین تشک طبی دو نفره ایرانی، در این شرکت تولید شده و لوازم اصلی آن مانند فوم ویژه PE ، فنر و پارچه در شرکت وگال در ایران تأمین خواهد شد.

محصولات تولیدی در این برند داخلی و خارجی تشک، بیش از ۲۵ مدل و در سایز‌های متنوعی است. تشک وگال با تولید محصولات با کیفیت توانسته تا در بازار‌های جهانی جایگاه ویژه‌ای را برای خود به دست آورد.

تشک وگال

تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی

 

 

تشک خوشخواب

تشک‌های طبی خوشخواب را، باید بهترین مارک تشک طبی ایرانی معرفی کرد. این برند و شرکت، در ایران از شهرت بسیار زیادی بهره‌مند است. برند خوشخواب در ایران کار خود را از سال ۱۳۳۸، شروع کرد. با توسعه خطوط تولید و تولید محصولات با کیفیت، توانسته تا در بسیاری از شهر‌های ایرانی نمایندگی‌های فعال، ایجاد کند.

بسیاری از مردم ایران زمین تشک‌های تخت خواب را، با نام تشک خوشخواب شناختند. حتی امروزه نیز بسیاری از این واژه هنگام خرید تشک تخت، استفاده خواهند کرد؛ زیرا در ذهن آن‌ها، تشک تخت با تشک خوشخواب یکی است.

تشک خوشخواب

تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی

 

 

بهترین برند‌های تشک خارجی

از جمله بهترین برند‌های تشک خارجی فعال در بازار خرید و فروش این محصول در ایران، شرکت زست و برن هستند. برند‌های زست و برن، از اصلی‌ترین و بهترین مارک تشک طبی خارجی در ایران بوده و به دلیل محصولات با کیفیت خود، توانسته‌اند در بازار ایران فعال باشند.

برند‌های تشک زست و برن در ایران، در انواع مختلف جهت فروش در بازار داخلی کشور ایران وجود دارند. از مهم‌ترین انواع تشک‌های تولیدی این دو برند خارجی، می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:

بهترین برند‌های تشک خارجی

تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی

 

 

مدل اسلیپ رست برند تشک زست

از جمله ایده‌آل‌ترین تشک طبی بهترین برند‌های تشک خارجی در بازار ایران، مدل اسلیپ رست شرکت زست است. با توجه به استفاده از فوم حافظه در قسمت‌های داخلی تشک، میزان فرم و برگشت‌پذیری تشک افزایش خواهد یافت. در نتیجه این عامل، نقش تعیین‌کننده در پوشش گودی کمر ایفا کرده و از وجود کمر درد جلوگیری خواهد کرد.

شماره تماس خرید تشک

همچنین این فرایند تأثیر‌گذار را، باید تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی از نوع طبی معرفی کرد. البته تشک‌های تولید شده برند زست، دارای ضمانت نامه ۲ساله جهت تعویض و همچنین ۱۳ سال برای ضمانت کیفیت محصول هستند.

افراد در صورت مراجعه به سایت خرید تشک رویال اصل امکان انتخاب تشک رویال، خرید تشک طبی و خرید تشک یک نفره را خواهند داشت. همچنین در صورت تمایل می‌توانند برای خرید تشک دو نفره نیز اقدام کنند.

مدل اسلیپ رست برند تشک زست

تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی

 

 

مدل اویستر مدیکال برند زست

یکی از پرفروش‌ترین برند تشک خارجی در بازار داخلی کشور ایران، مدل اویستر مدیکال برند زست است. از مهم‌ترین نشانه‌های تفاوت برند تشک ایرانی و داخلی، تولید تشک‌های بدون فنر این شرکت بوده و همچنین از پارچه پنبه‌ای ضد باکتری و حساسیت، در بخش خارجی تشک استفاده شده است.

یکی از نشانه‌های تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی در مدل اویستر مدیکال برند تشک زست، وجود اسفنج‌های مقاوم HD است که از دفرمه شدن محصول جلوگیری خواهد کرد.

مدل اویستر مدیکال برند زست

تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی

 

 

 مدل تری زد تشک برن

شرکت برن و مدل ‌تری زد این کمپانی را، باید بهترین برند تشک طبی دو نفره خارجی در بازار داخلی ایران معرفی کرد. تشک‌های طبی مدل تری زد از شرکت برن، بدون ویژگی ارتجاعی بوده و همچنین از پارچه لوور همراه با الیاف ضد حساسیت، در آن استفاده شده است.

از نشانه‌های تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی مدل ‌تری زد برند برن، وجود لایه ترموفلت ۲۰۰۰ گرمی در کنار ارتفاع تشک ۲۵ سانتی‌متر است.

 مدل تری زد تشک برن

تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی

 

 

مدل آنتی استرس برند برن

بهترین برند تشک طبی یک نفره خارجی در بازار کشور ایران، مدل آنتی استرس برند برن بوده و همچنین تشک‌های طبی تولید شده این شرکت در این مدل، از وجود فنر بی‌بهره هستند. مهم‌ترین نشانه‌های تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی در مدل آنتی استرس برن، وجود پارچه گردبافت ضد آلرژی در قسمت خارجی محصول است.

از دیگر نشانه‌های تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی برند برن در مدل آنتی استرس، اسفنج ۴۵ کیلویی HR در بخش مرکز تشک، ارتفاع ۳۰ سانتی‌متری و وجود یک لایه از جنس پنبه فشرده ۱۰۰۰ گرمی جهت مقاومت و استحکام بیشتر در قسمت‌های بالایی تشک را می‌توان نام برد.

مدل آنتی استرس برند برن

تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی

 

 

تفاوت برند تشک ایرانی و داخلی

امروزه با توجه به دغدغه‌های ذهنی و مشغله‌های، داشتن یک خواب آرام و راحت تقریباً تبدیل به یک رویا شده است. برند داخلی و خارجی تشک برای تبدیل این رویا به واقعیت، تمام سعی تلاش و سعی خود را به کار گرفته‌اند تا با تولید بهترین تشک متصل یا بهترین تشک پاکتی این را محقق کنند.

البته بین تولیدات خارجی و داخلی محصولات خواب به ویژه تشک، تفاوت‌های وجود دارد. مهم‌ترین و اصلی‌ترین فاکتور‌های مورد اختلاف یا تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی، شامل لیست زیر خواهد بود.

تفاوت برند تشک ایرانی و داخلی

تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی

 

 

ضمانت نامه

امروزه همه برند‌های خارجی و داخلی تشک، هنگام فروش محصول به خریدار ضمانت نامه ارائه خواهند داد. اما در این بین مدت زمان ضمانت نامه، بسیار مهم است. بیشتر ضمانت نامه‌ها، دو‌ساله هستند؛ در حالی که همه تشک‌های با کیفیت و بی‌کیفیت، حداقل به مدت دو سال قابل استفاده هستند.

بنابراین این میزان زمان ضمانت نامه، بسیار کم است. بدون شک در صورت توجه برند‌های داخلی به این امر و تولید محصولات با کیفیت، می‌توانند در بازار‌های داخلی یا حتی خارجی پیشتاز شوند. شرکت‌ها ایرانی می‌توانند با توجه به این تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی، در فروش یا حتی تولید محصولات پیشرفت کنند.

ضمانت نامه

تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی

 

 

تنوع مدل

برند‌های خارجی تولید‌کننده محصولات سرویس خواب به ویژه تشک، تنوع بسیار زیادی دارند. تنوع محصولات برند‌های خارجی و همچنین کیفیت بالا متریال آن‌ها، سبب شده است که؛ این شرکت‌ها در بسیاری از بازار‌های خرید و فروش تشک به ویژه ایران، حضور فعالی داشته باشند. تنوع محصولات خارجی یک عامل مهم، در تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی است.

تنوع مدل

تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی

 

 

فاکتور رضایت و فروش بیشتر

شرکت‌های خارجی فاکتور رضایت مشتری را، عاملی برای فروش بیشتر معرفی کرده‌اند؛ بنابراین به رضایت مشتری، تأکید بسیار زیادی دارند. برند‌های داخلی، کمتر به این مسئله توجه کرده‌اند؛ مطمئناً یکی از دلایل عقب افتادن از برند‌های خارجی در بازار داخلی خرید و فروش تشک، همین مسئله است.

این نکته را باید مهم‌ترین تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی معرفی کرد. برند‌های ایرانی برای حضور فعال در بازار‌های داخلی و همچنین صادرات محصولات خود، باید رضایت مشتری را بیشتر در نظر داشته باشند.

فاکتور رضایت و فروش بیشتر

 

 

خط تولید تشک

یکی دیگر از تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی، وجود خطوط تولید و ابزار آلات به روز شده جهت تولید محصولات خواب است. بدون شک با در اختیار داشتن خطوط تولید جدید و ماشین آلات به روز شده، تشک‌های تولیدی بسیار با کیفیت ارائه خواهند شد.

خط تولید تشک

 

 

مواد اولیه جهت تولید تشک

یکی از مهم‌ترین عوامل اختلاف یا تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی، نوع و کیفیت مواد اولیه استفاده شده است. با وجود تمام پیشرفت‌های قابل چشمگیر برند‌های ایرانی در زمینه کیفیت مواد اولیه به کار برده در تشک‌های خود، همچنان از برند‌های خارجی عقب هستند.

شاید افراد با در کنار هم قرار دادن یک تشک از برند خارجی و یک تشک از برند ایرانی، به راحتی متوجه تفاوت برند تشک ایرانی و داخلی شوند. اما بدون شک در صورت استفاده از آن‌ها، متوجه این اختلاف کیفیت در تشک‌ها شوند.

شماره تماس خرید تشک

 

رعایت اصول و استاندارد

تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی در مسئله رعایت استاندارد‌ها و اصول تولید این محصول کاربردی، بسیار پیچیده خواهد بود. استاندارد و اصول تولید تشک، دارای سطوح مختلفی است که؛ پایین‌ترین آن را در ارتباط با مواد اولیه و بالا‌ترین آن در ارتباط با سطح رضایت‌مندی مشتری است.

در این بخش نیز، تشک‌های تولید شده از سوی برند‌های خارجی گوی سبقت را ربوده‌اند. برند‌های داخلی پایین‌ترین سطوح استاندارد را که رعایت آن الزامی است؛ مورد توجه قرار خواهند داد.

رعایت اصول و استاندارد

 

 

قیمت تشک

امروزه به دلیل نوسانات بازار و بالا بودن قیمت ارز، تشک‌های خارجی از قیمت بالا‌تری نسبت به تشک‌های ایرانی برخوردار هستند. این تفاوت قیمت تشک برند ایرانی و خارجی نیز، نتوانسته است؛ مردم را به خرید تشک‌های ایرانی ترغیب کند. تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی در کیفیت را، باید مطمئناً عامل در این زمینه معرفی کرد.

شماره تماس خرید تشک

 

سخن پایانی

افراد هنگام خرید به تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی در زمینه‌های مختلف، توجه کرده و سپس دست به انتخاب خواهند زد. بدون شک داشتن یک خواب راحت، با وجود سرویس خواب مناسب و با کیفیت به ویژه تشک همراه خواهد بود؛ بنابراین این عزیزان برای رسیدن به این خواب راحت، به دنبال بهترین تشک فنری یا بهترین تشک مسافرتی خواهند رفت.

سخن پایانی

 

 

شماره تماس خرید تشک

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 977,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,250,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,700,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,954,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 940,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,250,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,700,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,300,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,500,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,200,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,720,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,280,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,600,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,240,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,475,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,000,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,650,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,950,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,400,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,340,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,900,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,200,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,480,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,790,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,540,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,300,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,580,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,700,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,952,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,725,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,625,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,900,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,845,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,640,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,784,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,000,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,380,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,187,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 6,370,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,000,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,160,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 6,300,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 8,320,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,900,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 5,284,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 8,000,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 9,930,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 10,560,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,965,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,180,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,500,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,620,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,360,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,810,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,730,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,130,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,800,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 13,460,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,900,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 1,240,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,680,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,370,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,480,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,190,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,100,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,160,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,820,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,320,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,910,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 4,878,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,570,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,440,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,775,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,780,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,170,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,700,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,600,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,800,000
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

 

سایر مقالات:

با آموزش شستشوی تشک به جنگ لکه‌ها بروید! 5 روش قطعی
تشک نرم یا تشک سفت؛ مقایسه نقاط ضعف و قوت 2 نوع مختلف
خرید تشک مناسب افراد سنگین وزن – بررسی 10 مزایا و معایب آن

 

شماره تماس خرید تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.