بهترین تشک

دلیل صدای تشک – 5 دلیل صدای تشک و راه حل آن – تشک بدون سر وصدا

دلیل صدای تشک

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

دلیل سر و صدای برخی از تشک‌ها چیست؟

گاهی پیدا کردن دلیل صدای تشک و علت جیر جیر کردن تشک، بسیار سخت است. البته در برخی از موارد این صدا‌ها، به اندازه‌ای دیوانه‌کننده است که پیدا کردن منبع آن نیز غیر قابل کشف است. یکی از راه‌های پیدا کردن صدای تشک این است که آن را از روی تخت بردارید.

سپس تشک را روی زمین انداخته و روی آن دراز بکشید. در صورتی که تشک صدا نداد، بدون تردید منبع صدای که شب‌ها خواب آن‌ها را بر هم زده است؛ تختخواب خواهد بود. طی این مقاله به بیان اطلاعاتی در رابطه با دلیل صدای تشک پرداخته و در صورت علاقه‌مندی به این موضوع، تا انتها مقاله همراه ما باشید.

دلیل سر و صدای برخی از تشک‌ها چیست؟

 

 

دلیل صدای تشک

بسیاری از افراد برای آرامش روح و روان خود، به اتاق خواب پناه خواهند برد. این عزیزان جهت فراموش کردن دغدغه‌های روزانه و استرس‌های ناشی از مشکلات، ‌ایده‌آل‌ترین انتخاب را خواب دانسته‌اند. اما در صورت وجود صدای تشک یا تختخواب، آرامشی نصیب آن‌ها نخواهد شد.

حتی در برخی از موارد بر میزان عذاب روحی آن‌ها، افزوده شده و آن‌ها چاره‌ای جز پیدا کردن منبع یا دلیل صدای تشک ندارند. اصلی منابع یا دلیل صدای تشک، شامل موارد زیر خواهد بود:

دلیل صدای تشک

 

 

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

شکستگی فنر‌ها تشک

در زمان خرید تشک فنری یا هر نوع تشک دیگری، باید مطابق با اصول اشاره شده در راهنمای انتخاب آن توجه بسیار کرد. زیرا در غیر این صورت تشک انتخابی، بی‌کیفیت بوده یا در اثر استفاده نامناسب، فنر‌های آن دچار شکستگی خواهند شد.

اکنون با توجه به پیدا کردن دلیل صدای تشک، باید آن را برطرف کنند تا خواب راحتی داشته باشند. برخی از اوقات جدا کردن فنر‌ها شکسته، با سختی‌های همراه است؛ بنابراین چاره‌ای جز زنگ زدن به شرکت تولید‌کننده، نیست. آن‌ها در چنین موقعیتی، یا آن را تعمیر کرده یا به دلیل شکستگی بسیار فنر‌ها، تشک را تعویض خواهند کرد.

شکستگی فنر‌ها تشک

 

 

خشک بودن پیچ‌های تختخواب

یکی از مهم‌ترین دلایل شنیده شدن صدا‌ها آزار دهنده از جانب تخت یا تشک، خشک بودن پیچ‌های تختخواب به ویژه فلزی است. در این زمان افراد باید با استفاده از روغن، پیچ‌ها را روغن کاری کنند تا از شر صدای تشک و تخت راحت شوند.

البته اگر تختخواب انتخابی، از نوع چوبی است؛ باید از واکس استفاده کرد تا دلیل صدای تشک و تخت را آرام کرد.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

 

عدم قرار‌گیری تشک در مرکز تختخواب

یکی از مهم‌ترین دلایل و علت جیر جیر کردن تشک، در وسط قرار نگرفتن آن در مرکز تختخواب است. درست قرار نگرفتن تشک در مرکز تختخواب، باعث ایجاد فشار بر فنر‌های موجود در آن شده و در نتیجه آن‌ها را به سمت نامناسبی خم خواهد کرد. این فرایند را باعث و علت صدای تشک است.

همین مسئله به ظاهر ساده، دلیل صدای تشک شده و باید برای بی‌صدا کردن تشک، آن را از تختخواب خارج کنند. سپس مجدد دقیقاً تشک را در تختخواب قرار دهند.

عدم قرار‌گیری تشک در مرکز تختخواب

 

 

سفت کردن چارچوب‌های تخت

در برخی از موارد دلیل صدای تشک، اصلاً  از جانب این بخش از سرویس خواب نیست. دلیل اصلی شل بودن پیچ‌های تختخواب خواست. البته پیدا کردن دلیل صدای تشک و تختخواب، برخی از اوقات کمی گیج‌کننده است؛ بنابراین اگر پیچ‌های چارچوب تخت، دلیل صدای تشک و تختخواب هستند؛ آن‌ها را با پیچ گوشتی سفت کنند.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

 

عدم تعادل در پایه‌های تختخواب

یکی دلیل صدای تشک در زمان استراحت یا خواب، نامتعادل بودن پایه‌های تختخواب است. فرد تشک را دقیقاً در مرکز تختخواب قرار داده، اما به دلیل اینکه پایه‌های تخت، روی زمین نامسطح قرار گرفته‌اند؛ منجر به ایجاد صدا‌های ناهنجار در تشک خواهد شد.

اکنون برای آرام کردن صدای تشک، ابتدا پایه‌های تخت را درست تنظیم کنند. در صورت نیاز در زیر این پایه‌ها، تکه‌ای کاغذ یا چوب قرار دهند تا دلیل صدای تشک را، از بین ببرند. بدون شک با استفاده از این ابزار و سفت کردن پیچ‌ها یا اتصالات، در فرایند ساکت کردن صدای تشک و تختخواب موفق عمل خواهند کرد.

عدم تعادل در پایه‌های تختخواب

دلیل صدای تشک

 

 

آسیب‌های احتمالی به واسطه تشک پرسروصدا

بدون شک در صورت استفاده از محصول بی‌کیفیت و نامرغوبی که در طول شب، با صدا‌های آزار دهنده خود خواب راحت را از بین برده است؛ نهایتاً منجر به کمر درد خواهد شد. زیرا استفاده از پر سر و صدا دار‌ترین تشک برای مدت زمان طولانی، باعث ایجاد آثار منفی بر کیفیت خواب و زندگی افراد خواهد شد.

مطمئناً در صورت استفاده از تشک‌های بی‌کیفیت و پر سروصدا، باعث کاهش عملکرد و کارایی فرد در محل کار نیز خواهد شد. اکنون اگر این عزیزان به دنبال بالا بردن کیفیت زندگی و خواب شبانه خود هستند، بنا بر پیشنهاد کارشناسان این حوزه باید برای خرید یک تشک جدید اقدام کنند.

شاید این افراد بیان کنند که با توجه به قیمت‌های انواع تشک‌ها، امکان خرید محصول جدید را ندارند. کارشناسان به این گروه بیان خواهند داشت که کیفیت زندگی خود را، فدای پول نکنند. بدون شک با خرید یک محصول با کیفیت و با ضمانت نامه، دیگر خبری از صدای تشک در زمان خواب یا استراحت نیست.

آسیب‌های احتمالی به واسطه تشک پرسروصدا

دلیل صدای تشک

 

 

مشخصات تشک مناسب

از جمله شاخص‌های مهم هنگام بررسی و ارزیابی سلامت روح و جسم آدمی، توجه به داشتن خواب آرام و راحت است. زیرا تقریباً یک سوم از زندگی انسان، صرف خواب شده و در نتیجه راحتی یا حس رضایت‌مندی از آن لحظات، بسیار حائز اهمیت است.

بنابراین در زمان انتخاب تشک باید بر طبق راهنمای خرید آن پیش رفت تا محصول انتخابی، باعث ایجاد صدا‌های آزار دهنده نشود. یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید تشک باید به آن دقت کرد، اندازه و سایز این محصول پر کاربرد است.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

 

به طور معمول اندازه تشک، ۲۰۰ سانتی‌متر است. اما آن دسته از افرادی که قد بلندی دارند، باید به سراغ تشک‌های سفارشی بروند تا محصول کاملاً اندازه آن‌ها باشد. از دیگر موارد قابل توجه هنگام خرید تشک، توجه به فاکتور راحتی و نرم بودن آن است.

البته در رابطه با نرم یا راحت بودن تشک، پارامتر‌های مشخصی وجود ندارد. افراد کاملاً بر اساس نیاز و حس خود، راحتی‌ یا نرم بودن تشک را تعیین خواهند کرد. عامل مهم دیگر در انتخاب تشک، وزن آن است. مطمئناً در صورت توجه این عزیزان به این عوامل هنگام خرید، سروصداهای آزار دهنده از جانب تشک خواب آنان را برهم نخواهد زد.

بنابراین علت یا دلیل صدای تشک را با یک انتخاب دقیق و درست، از بین خواهد رفت. همچنین در صورت شنیدن صدا‌های آزار دهنده، بدون شک علت آن از جانب تختخواب است.

مشخصات تشک مناسب

دلیل صدای تشک

 

 

چه تشک‌هایی کم صداتر هستند؟

امروزه برند‌های تولید‌کننده تشک برای اینکه نظر مخاطبان خود را جلب کنند، این محصولات را در انواع مختلف تولید خواهند کرد. این گونه دست افراد در زمان خرید باز بوده و آن‌ها می‌توانند بر طبق نیاز، سلیقه و همچنین بودجه مورد نظر خود تشک مناسبی انتخاب کنند. انواع تشک کم سروصدا شامل موارد زیر خواهند بود.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

 

تشک طبی

تشک طبی

دلیل صدای تشک

بهترین گزینه تشک جهت خواب و استراحت برای افرادی که مشکل کمر یا پا درد دارند، انواع تشک طبی است. این محصولات فرم سفتی داشته و به طور معمول از جنس یونولیت هستند. البته تشک‌های طبی تولید شده از اسفنج، کیفیت و کارایی بالاتری دارند.

 

تشک مموری فوم دار

مواد به کار رفته در تشک‌های مموری فوم دار، پلی اورتان و لاتکس است. این تشک‌ها نسبت به وزن و دما حساس بوده و همچنین به تناسب دما یا وزن، فرم تشک تغییر خواهد کرد. تشک‌های مموری فوم به علت تغییر سایز و اندازه، از فشار یا آسیب‌های که ممکن است بر کمر وارد شود، جلوگیری خواهد کرد.

تشک مموری فوم دار

دلیل صدای تشک

 

 

تشک فنری

تشک‌های فنری به دو شکل، منفصل و متصل تولید خواهند شد. افرادی در زمان خرید تشک متصل یا منفصل، با معایب یا مزایایی مواجه خواهند شد. بدون شک یکی از مهم‌ترین معایب آن، ایجاد صدا است. در صورت وجود سرو و صدا، ابتدا باید علت صدای تشک را پیدا کنند تا با ساکت کردن صدای تشک، خواب آرامی داشته باشند.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

 

تشک طبی – فنری

بدون شک انتخاب تشک طبی – فنری، بهترین گزینه برای یک خواب آرام خواهد بود. زیرا تشک‌های طبی و فنری، هر کدام دارای معایبی هستند. اما تشک طبی – فنری، در واقع حاصل ترکیب مزیت‌های این دو مدل تشک است. مواد به کار رفته در این نوع تشک، اسفنج با چگالی زیاد و جهت رفع سفتی تشک، از فنر استفاده شده است.

بنا بر توصیه پزشکان، تشک‌ها نباید زیاد سفت باشند. بدون شک تشکی با میزان سفتی اندازه، از ستون فقرات پشتیبانی کرده و از ایجاد آسیب‌های به کمر جلوگیری خواهد کرد. با توجه به این نکات، انتخاب تشک‌های طبی –  فنری برای حفظ سلامت روح و جسم، بهترین انتخاب خواهد بود.

تشک طبی - فنری

دلیل صدای تشک

 

 

برای خرید تشک مناسب به کجا مراجعه کنیم؟

در صورتی که اهل خرید اینترنتی هستید، برای خرید تشک حتماً به سایت تشک رویال مراجعه کنید. تشک‌های موجود در این سایت با بهترین کیفیت و جنس، طراحی شده‌اند. مجموعه تشک رویال در انواع مختلفی مانند طبی، فنری و متصل برای عرضه به مشتریان تولید شده‌اند.

شما می‌توانید با مراجعه به این سایت از بین انواع تشک پاکتی، انواع تشک یک نفره و انواع تشک دو نفره بهترین را انتخاب کنید. بدون شک خرید از این سایت حس لذت‌بخش و  فوق‌العاده‌ای را نصیب شما خواهد کرد.

همچنین صدا‌های آزار دهنده در هنگام خواب نصیب شما نخواهد شد تا شما به دنبال دلیل صدای تشک باشید. البته در صورت مراجعه به این سایت و نیاز، می‌توانید برای خرید تشک مسافرتی نیز اقدام کنید.

برای خرید تشک مناسب به کجا مراجعه کنیم؟

دلیل صدای تشک

 

 

سخن پایانی

خواب و اتاق خواب مأمن امنی برای بسیاری از افراد است. آن‌ها در این نقطه از خانه، با خواب بخش بزرگی از استرس‌های خود را از بین خواهند برد. اما در برخی از اوقات به دلیل صدای تشک، آن‌ها نه تنها آرامشی را به دست نخواهند آورد؛ بلکه این صدا‌ها، باعث آشفته شدن این عزیزان خواهد شد.

آن‌ها چاره‌ای جز رفع صدای تشک یا تختخواب ندارند. برای این کار، ابتدا باید دلیل صدای تشک را پیدا کنند. سپس با توجه به آن دلیل، تلاش خود را برای آرام کردن صدای تشک به کار بگیرند. مطمئناً با رفع یا ساکت کردن پر سر و صدا دار‌ترین تشک، آرامش به خواب بر خواهد گشت.

سخن پایانی

دلیل صدای تشک

 

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

 

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 900,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,190,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,610,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,840,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 870,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,170,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,610,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,130,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,340,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,130,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,296,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,667,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,162,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,668,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,184,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,400,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 1,955,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,760,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 2,460,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,250,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,060,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,415,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,725,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,415,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,185,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,395,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,633,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,863,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,587,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,450,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,680,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,759,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,200,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,220,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,250,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,104,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,820,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,111,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 5,390,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,635,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,622,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,680,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,950,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,360,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,674,750
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 7,084,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 8,786,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 9,349,500
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,416,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,081,250
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,162,500
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,625,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,468,750
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 8,777,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,375,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 12,937,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,687,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 12,812,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,462,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,762,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,231,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,668,750
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,175,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,037,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,687,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,600,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,162,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,860,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,826,250
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,325,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,056,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 2,875,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,710,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,412,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,280,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,125,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,650,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,787,500
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,818,750
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,340,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,575,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,175,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,655,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,075,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,625,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,822,500
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

سایر مقالات:

بررسی 5 دلیل صدای تخت و حل آن ها – صداگیری تخت خواب | تشک رویال
5 راهکار از بین بردن ساس تخت- نکات طلایی جلوگیری از ساس تخت
بررسی 5 ویژگی تشک مسافرتی – مقایسه و خرید انواع تشک مسافرتی

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.