راهنمای خرید

راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل – 10 نکته طلایی

راهنمای انتخاب و خرید سرویس خواب ایده آل

شماره تماس خرید تشک

راهنمای انتخاب و خرید سرویس خواب ‌ایده‌آل

از خواسته‌های همه افراد به ویژه خانم‌ها انتخاب مطابق راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل که قابلیت استفاده برای چند سال را داشته باشد، است. انتخاب بهترین مدل سرویس خواب در میان انواع سرویس خواب راحت با قیمت مناسب، کار چندان راحتی نخواهد بود. افراد هنگام فرایند خرید سرویس خواب باید ویژگی‌های مهمی را در نظر داشته باشند.

در زمان انتخاب سرویس خواب یک نفره، سرویس خواب دو نفره یا نوجوان و نوزاد باید به ابعاد، سایز و ترکیب رنگ آن با دیگر اجزا اتاق خواب توجه شود. طی این مقاله در رابطه با راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل و سرویس خواب نوزاد یا دونفره، اطلاعاتی جمع‌آوری کرده‌ایم. ‌امیدواریم این مطالب در زمان خرید سرویس خواب، برای شما مفید واقع شوند.

راهنمای انتخاب و خرید سرویس خواب ‌ایده‌آل

راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل

 

 

منظور از سرویس خواب ‌ایده‌آل چیست؟

افراد بسیاری خستگی و تنش در طول روز خود را با یک خواب راحت از بین خواهند برد. این عزیزان برای از بین بردن تنش‌های روزانه خود نیاز‌مند خانه پر از آرامش و همچنین یک سرویس خواب ‌ایده‌آل هستند. خرید یک سرویس خواب رویال، مطمئناً برای این افراد بهترین انتخاب خواهد بود.

افراد در زمان انتخاب مطابق با راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل، باید بدانند که تخت در سرویس خواب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ بنابراین در زمان خرید آن، باید با وسواس ویژه اقدام کنند. هر اندازه در زمان خرید تخت دقت بیشتر به خرج دهند، به همان اندازه زمان استفاده کمترین مشکل را خواهند داشت.

شماره تماس خرید تشک

بنابراین خرید یک سرویس خواب ‌ایده‌آل از ملزومات اتاق خواب و خانه، محسوب شده و آسایش را برای استفاده‌کننده به همراه دارد. زیرا در صورت انتخاب درست سرویس خواب به ویژه تخت، هنگام دراز کشیدن روی آن راحتی و آرامش کمترین هدیه است که می‌توانند برای خود فراهم کنند.

منظور از سرویس خواب ‌ایده‌آل چیست؟

راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل

 

افراد در صورت مراجعه به سایت تشک رویال، امکان خرید تشک رویال را خواهند داشت. با توجه به قیمت تشک طبی، قیمت تشک متصل و قیمت تشک فنری امکان انتخاب برای این عزیزان به راحتی فراهم خواهد بود.

با توجه به نقش تأثیر‌گذار سرویس خواب به ویژه مهم‌ترین بخش آن تخت، در زمان انتخاب با دقت بسیاری عمل کنند. در این زمان توجه به کیفیت متریال تک‌تک اجزا سرویس خواب، طراحی زیبا و ایمن بودن آن نیز دارای اهمیت بسیاری است.

شماره تماس خرید تشک

افراد باید مطابق با فضای اتاق خواب و اینکه از این محصول کاربردی کدام یکی از اعضا خانواده قرار است از آن استفاده کنند، در نظر گرفته شود. به طور مثال خرید سرویسی با ابعاد بزرگ برای اتاق خواب با متراژ کوچک، اصلاً مناسب نخواهد بود.

در صورت انتخاب چنین سرویسی، امکان رفت و آمد در اتاق و شاید حتی چیدمان صحیح در آن فضا غیر ممکن خواهد بود. مهم‌ترین خصوصیات یک سرویس ایده‌آل، امکان خواب راحت در تخت و استفاده از دیگر اجزا سرویس مانند آینه و دراور است.

تخت سرویس خواب‌های دو نفره باید به گونه‌ای باشد که هر دو عزیز حس راحتی در آن داشته باشند. البته آن‌ها برای اینکه بتوانند راحت از فضای اتاق خواب خود، استفاده کنند؛ باید در چیدمان سرویس نیز با ریز بینی بسیار اقدام کنند.

منظور از سرویس خواب ‌ایده‌آل چیست؟

راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل

 

 

اجزا سرویس خواب

مطمئناً یکی از اولین سؤالاتی که در زمان انتخاب سرویس خواب در ذهن‌ها شکل خواهد گرفت، این است که؛ اجزا یک سرویس خواب بچه یا نوزاد، شامل چه چیز‌های است؟ در پاسخ به این پرسش باید بیان داشت که در راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل آمده است که؛ هنگام انتخاب جهت شیک‌تر شدن اتاق خواب، این اقلام باید انتخاب شوند:

 • پاتختی
 • تخت خواب
 • صندلی
 • کمد
 • میز آینه
 • دراور
 • میز آرایش
 • پاف تخت

اجزا سرویس خواب

 

هنگام انتخاب سرویس خواب یک نفره یا دو نفره، تمام موارد بالا باید به بهترین کیفیت در ساخت و متریال خرید شوند. البته برخی از اوقات، افراد به دلیل کمبود فضا در اتاق خواب یا نداشتن بودجه لازم از خرید‌ یک سری از لوازم در سرویس خواب ارزان صرفه نظر خواهند کرد.

افراد برای خرید اینترنتی تشک و انواع آن مانند بهترین تشک پاکتی، بهترین تشک مسافرتی و بهترین تشک دو نفره در کنار بهترین تشک یک نفره می‌توانند به سایت خرید رویال مراجعه کنند.

وجود تمام این اقلام یک سرویس خواب دو نفره، را تکمیل خواهد کرد؛ اما در صورت عدم انتخاب هر یک مانند پاف تخت یا میز آینه، مشکلی به وجود نخواهد آمد. بدون شک در صورت نبودن هر یک از اقلام در سرویس خواب ارزان، امکان دکوراسیون زیبا اتاق خواب فراهم خواهد بود.

اجزا سرویس خواب

 

 

چگونگی انتخاب یک سرویس خواب ‌ایده‌آل

امروزه شرکت و برند‌های مختلف در سراسر دنیا، سرویس خواب‌های متنوعی طراحی و تولید کرده‌اند. همه برند‌ها با طراحی‌های زیبا و جذاب خود، به دنبال جذب مخاطب هستند. اما افراد هنگام خرید سرویس‌های خواب، باید به در اختیار داشتن ویژگی‌های در سرویس خواب تأکید کنند.

مهم‌ترین ویژگی‌های یک سرویس خواب ‌ایده‌آل، شامل موارد زیر خواهند بود:

چگونگی انتخاب یک سرویس خواب ‌ایده‌آل

راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل

 

 

مدل تخت سرویس خواب

تخت از مهم‌ترین اجزا سرویس خواب بوده و افراد بر طبق راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل، باید با حساسیت ویژه‌ای نسبت به آن عمل کنند تا بهترین مدل سرویس خواب را در اختیار داشته باشند. برای اتاق خواب‌های با متراژ کم یا فضای کوچک، تخت‌های جک دار بهترین گزینه خواهند بود.

در صورت انتخاب تختخواب جک دار، از قسمت زیر آن می‌توانند به عنوان انباری استفاده کرد. لوازم غیر ضروری را در زیر تخت قرار داده و این‌گونه از فضای کم اتاق خواب می‌توانند، بهترین استفاده را انجام دهند.

مدل تخت سرویس خواب

 

 

جنس سرویس خواب

امروزه برند‌های تولید‌کننده سرویس خواب از متریال‌های مانند ام‌دی‌اف، فلز یا ورق ملامین در کنار چوب استفاده خواهند کرد. متریال به کار رفته در سرویس‌های خواب، در تعیین قیمت آن نقش مهمی دارد. بهترین سرویس‌های خواب، از جنس چوب راش یا گردو هستند؛ این مدل سرویس‌ها از ماندگاری بالا و طراحی زیبایی نیز برخوردار هستند.

ورق ملامین نیز از کیفیت بهتری نسبت به ام‌دی‌اف برخوردار بوده و در برابر رطوبت مقاومت بیشتری از خود نشان داده است. البته افراد مطابق با راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل باید در کنار جنس، سلیقه و طراحی جذاب، قیمت تمام شده آن را در نظر بگیرند.

جنس سرویس خواب

راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل

 

 

مهم‌ترین نکات در راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل

در راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل بیان شده است که ابعاد سرویس خواب و سایز آن از اهمیت بسیار زیادی هنگام انتخاب سرویس خواب راحت برخوردار است. زیرا در صورت عدم انتخاب سایز سرویس خواب و ابعاد آن متناسب با فضای اتاق، مطمئناً با مشکلاتی مواجه خواهند شد.

مهم‌ترین نکات در راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل

 

 

بنابراین توجه به نکاتی بسیار مهم اشاره شده در راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل، با اهمیت است. اما اصلی‌ترین نکات در راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل، عبارت هستند از:

 • سرویس خواب‌های فلزی، ماندگاری بیشتری از سرویس‌های چوبی است. البته در صورت انتخاب سرویس خواب قسطی چوبی با بهترین متریال، امکان استفاده بیشتر برای مصرف‌کننده وجود دارد.
 • تخت خواب سرویس یک نفره باید دارای عرض ۱۲۰ سانتی و در سرویس‌های دو نفره از عرض ۱۴۰ تا ۱۸۰ سانتی‌متر، برخوردار باشد. همچنین ارتفاع تخت از سطح باید بین اعداد ۳۰ تا ۴۵ سانتی‌متر، باشد. کمتر یا بیشتر از این عدد، در طولانی مدت منجر به ایجاد آسیب‌های جسمی خواهد شد.
 • مطابق راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل، انتخاب میان تختخواب‌های فلزی، چوبی، مربعی یا گرد و مستطیل کاملاً بر اساس سلیقه و نظر شخصی خریدار است. افراد می‌توانند از میان انواع تخت خواب‌های بر اساس فضای اتاق خواب خود، یکی را انتخاب کنند تا محیط اتاق خود را زیبا‌تر نشان دهند.

شماره تماس خرید تشک

 • در راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل، انتخاب رو تختی و روبالشی از اهمیت ویژه برخوردار است. ترکیب رنگ رو تختی و روبالشی باید با رنگ سرویس خواب، رنگ اتاق خواب با کاغذ دیواری و دیگر لوازم اتاق هماهنگ باشد تا زیبایی بیشتری به آن فضا هدیه دهد.
 • در تعیین قیمت انواع سرویس خواب، جنس و متریال استفاده شده در آن بسیار تأثیر‌گذار است. البته جنس عالی سرویس خواب، منجر به ماندگاری و عمر بیشتر آن خواهد شد. بدون شک هر اندازه متریال به کار رفته از کیفیت بیشتری برخوردار باشد، به همان اندازه قیمت آن نیز گران‌تر خواهد بود.
 • پس از خرید و انتخاب تختخواب، آن را باید به گونه‌ای قرار داد تا قسمت تاج یا سر تخت به دیوار تکیه داده شود. این‌گونه امکان وارد و خارج شدن از تختخواب راحت‌تر خواهد بود.
 • هنگام خرید تخت خواب و البته کل سرویس خواب، باید به فاکتور راحتی در آن توجه نمود. انتخاب یک سرویس گران قیمت، دلیل مناسبی بر راحت بودن آن نیست.
 • در راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل، اشاره شده است که؛ انتخاب تختخواب باکسی یا کشو دار مناسب‌ترین گزینه خواهد بود. البته این نوع تخت مناسب اتاق خواب‌های با فضای کوچک بوده و در این صورت می‌توان از خرید کمد صرفه نظر کرد.
 • تشک در سرویس خواب بچه یا نوزاد و در حالت کلی در تمام سرویس خواب‌ها، مطابق با راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل باید ضد حریق و مناسب باشد. انتخاب تشک فنری برای افرادی با وزن سبک و تشک‌های طبی جهت استفاده افراد چاق، بهترین گزینه بر اساس راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل است.
مهم‌ترین نکات در راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل

راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل

 

 

سخن پایانی

تنوع بسیار زیاد سرویس‌های خواب در بازار، دست خریداران را باز گذاشته است. وجود طرح و رنگ‌های مختلف، امکان ست کردن با دیگر لوازم اتاق خواب را برای این عزیزان به راحتی فراهم کرده است. البته این افراد باید مطابق با راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل دست به انتخاب بزنند تا بهترین مدل سرویس خواب را در اختیار داشته باشند.

البته سرویس خواب از اجزا بسیاری تشکیل شده و تختخواب را باید مهم‌ترین بخش سرویس خواب دانست. در صورت عدم نیاز به سایر لوازم سرویس خواب مانند پاف یا میز آرایش، از خرید آن‌ها می‌توانند صرفه نظر کنند.

سخن پایانی

راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل

 

 

شماره تماس خرید تشک

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 977,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,250,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,700,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,954,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 940,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,250,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,700,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,300,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,500,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,200,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,720,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,280,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,600,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,240,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,475,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,000,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,650,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,950,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,400,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,340,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,900,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,200,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,480,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,790,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,540,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,300,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,580,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,700,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,952,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,725,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,625,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,900,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,845,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,640,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,784,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,000,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,380,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,187,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 6,370,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,000,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,160,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 6,300,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 8,320,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,900,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 5,284,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 8,000,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 9,930,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 10,560,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,965,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,180,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,500,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,620,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,360,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,810,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,730,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,130,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,800,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 13,460,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,900,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 1,240,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,680,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,370,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,480,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,190,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,100,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,160,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,820,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,320,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,910,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 4,878,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,570,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,440,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,775,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,780,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,170,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,700,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,600,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,800,000
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

 

سایر مقالات:

راهنمای خرید تشک رویا- 10 نکته طلایی + بررسی انواع تشک رویا
10 روش تمیز کردن تشک که باید بدانید + عکس و راه تمیز نگه داشتن
نکات مهم برای سالم ماندن تشک – 5 روش نگهداری از تشک

 

شماره تماس خرید تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.