نکات آموزشی

آشنایی با 2 روش شستشوی روتختی بدون آسیب به پارچه آن

تشک رویال مدل مدیکال اولترا دو نفره

7,450,000 تومان8,300,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال اولترا دو نفره آیا به دنبال تشکی دونفره با قیمت مناسب و در عین حال باکیفیت

تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره

5,350,000 تومان6,050,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره آیا در مورد قیمت تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره اطلاعاتی دارید؟

تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره

12,500,000 تومان13,500,000 تومان
تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره چه موقع باید نسبت به خرید تشک اقدام کرد؟ آیا می‌دانید قیمت تشک

تشک رویال مدل آرامش دو نفره

3,150,000 تومان3,500,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک نفره چه کاربردهایی دارد؟ تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک

روش‌های شستشوی روتختی‌

آیا می‌دانید که شستشوی روتختی‌ ها نقش بسیار مهمی در بهداشت و آرامش خوابگاهتان، خانه‌ها، هتل‌ها و… ایفا می‌کند؟‌ شستن روتختی با دست و شستن روتختی در لباسشویی در واقع یک روش پرتلاش برای آزادکردن ملحفه‌ها از لکه‌ها، آلودگی‌ها و بوهای نامطبوع است.

در مقاله زیر با ما همراه باشید تا استفاده از روش‌های صحیح و محصولات مناسب شستن روتختی را به شما معرفی کنیم.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 شستشوی روتختی در منزل

در دنیای امروزه خواب راحت بسیار مهم است؛ اما برای داشتن یک خواب راحت به یک‌تخت خوب و تمیز نیاز داریم. شستن روتختی‌  به طور منظم امری ضروری است؛ زیرا روتختی‌ها معمولاً سطح تشک و تخت را پوشانده و به‌سلامت پوست و پاکیزگی ما مربوط هستند.

بهتر است بدانید که بعد از شستن روتختی یا شستشوی ملحفه تشک، ممکن است که روتختی‌ها رنگ بدهند، به حالت پوسیدگی درآیند یا خراب شوند؛ بنابراین شستن روتختی در ماشین لباسشویی و نحوه شستن روتختی با دست بر اساس جنس‌های مختلف نکات مهمی دارند که با رعایت این نکات روتختی شما از تمامی این مشکلات در امان خواهد بود.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری


تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره


تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره

4,385,000 تومان4,715,000 تومان
تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره قیمت تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره چقدر است؟ اگر به دنبال تشکی باکیفیت می‌گردید که در کنار کیفیت بالای متریال، قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای هم داشته باشد، خرید تشک سوپر کلاسیک رویال را به شما پیشنهاد می‌دهیم. با این تشک می‌توانید خوابی راحت را برای خود و همسرتان به ارمغان آورید. معرفی تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره تشک سوپر کلاسیک برند رویال یکی از بهترین مدل‌های تشک فنری متصل است که با خاصیت طبی بودن تولید می‌شود و کاربرد زیادی برای زوج‌هایی دارد که به این ویژگی اهمیت می‌دهند.


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن دو نفره


تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن دو نفره


مقایسه

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن دو نفره

12,460,000 تومان13,790,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره


تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره

4,620,000 تومان5,225,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره آیا در مورد قیمت تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره اطلاعاتی دارید؟ ما انسان‌ها بدون آنکه متوجه باشیم، یک ‌سوم از عمر خود را در خواب سپری می‌کنیم و داشتن تشک راحت می‌تواند مهم‌ترین عامل در تجربه خوابی راحت باشد. تشک رویال مدل مدیکال لایت بهترین گزینه برای تجربه خوابی توأم با آرامش است. معرفی تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره تشک مدیکال لایت یک تشک طبی است که مطابق تکنولوژی‌های روز طراحی می‌شود. این تشک مناسب افراد با وزن متوسط است که هسته اصلی تشک فوق به ‌وسیله فوم و


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل آرامش دو نفره


تشک رویال مدل آرامش دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل آرامش دو نفره

2,905,000 تومان3,160,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک نفره چه کاربردهایی دارد؟ تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک نفره یکی از مدل‌های باکیفیت محصولات برند رویال است و در دسته تشک‌های فنری متصل قرار می‌گیرد. فنرهای به کار رفته در این تشک در سرتاسر اسکلت آن به هم متصل هستند. این ویژگی باعث می‌شود تا خوابیدن روی این تشک هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان لذت‌بخش باشد و احساس راحتی را برای همه افراد فراهم می‌کند. اندازه‌ای که برای تشک‌های یک نفره و دونفره تشک رویال مدل آرامش در نظر گرفته شده‌اند، متنوع و نیازهای افراد با


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

 شستشوی روتختی در لباسشویی

 بیشتر ماشین‌های لباس‌شویی برای شستشوی روتختی‌ ها برنامه‌های متفاوتی دارند به‌عنوان‌مثال ماشین لباسشویی ال جی برنامه‌های مختلفی برای شستشوی روتختی‌ ها ارائه می‌دهد از جمله برنامه‌های متنوع آن می‌توان به Duvet ،Bulky ،Bed cover  و Blanket  اشاره کرد.

 برنامه‌های Duvet و Bulky در مدل‌های جدید ماشین لباسشویی ال جی وجود دارند.درحالی‌که برنامه‌های Bed cover  و Blanket  بیشتر در مدل‌های قدیمی‌تر یافت می‌شوند.

شما می‌توانید از این برنامه‌ها برای شستن روتختی‌هایتان استفاده کنید؛ اما برای استفاده صحیح از این برنامه‌ها بهتر است نکات و دستورالعمل‌های خاص را رعایت کنید. دستورالعمل‌ها و راهنمایی‌های شستن روتختی در ماشین لباسشویی شامل موارد زیر می‌شوند.

 شستشوی روتختی در لباسشویی

شستشوی روتختی بدون آسیب به پارچه آن

لیبل متصل به روتختی را بخوانید

قبل از شستشوی روتختی در ماشین لباسشویی بهتر است راهنمای روی برچسب لباسشویی که ممکن است دستورالعمل خاصی نوشته شده باشد را بخوانید. اگر در برچسب اشاره شده است که روتختی را فقط در به خشک‌شویی برای شستشو دهید، بهتر است اجازه دهید تا خشک‌شویی‌ها این کار را برای شما انجام دهند.

 اگر در علامت‌های روی لباسشویی امکان شستن روتختی وجود داشته بود، حتماً قبل از شستن روتختی‌ها در لباسشویی دستورالعمل‌های موجود را رعایت کنید. هدف اصلی این نکات حفظ کیفیت و دوام روتختی‌های شماست.

لکه‌ها را قبل از شستشوی روتختی از بین ببرید

یکی از عوامل مهم در بهبود کیفیت شستشوی روتختی، آشنایی با عملکرد صحیح و نحوه شستشو آنهاست. در صورت وجود هرگونه لکه بر روی پتو و روتختی  باید قبل از شستشو آن را از بین ببرید. اگر لکه‌ها به طور کامل از بین نرفتند، بهتر است ریسک نکنید و روتختی و خود را به خشک‌شویی ببرید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

برای شستشوی روتختی به تنظیمات لباسشویی دقت کنید

شما می‌توانید برای تمیزکردن روتختی خود از پایین‌ترین حالت دور خشک‌کن در ماشین لباسشویی استفاده کنید. این روش کمترین آسیب را به ماشین لباسشویی وارد می‌کند. دور خشک‌کن (۴۰۰) کمترین سرعت چرخش را دارد که کیفیت روتختی‌های شما را حفظ می‌کند.

برای طرز شستن لحاف پشمی نیز می‌توانید از این روش استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید که همه ماشین‌های لباسشویی اندازه یکسانی ندارند و قادر به تحمل بارهای بزرگ نیستند.

یک ملحفه تخت دونفره بزرگ ممکن است کل فضای ماشین لباسشویی را اشغال کند و به ماشین لباسشویی صدمه برساند؛ بنابراین بهترین راه برای تمیزکردن روتختی‌های بزرگ استفاده از دست یا سپردن آنها به خشک‌شویی‌ها است.

محصولات تشک:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

استفاده از شویند مناسب برای شستشوی روتختی

هنگام شستشوی روتختی پس از بررسی برچسب‌ها و لیبل‌های موجود روی آن توصیه می‌شود از مواد شوینده ملایم استفاده کنید. استفاده از شوینده مناسب یکی از عوامل مهم در دستیابی به تمیزی مناسب برای روتختی است.

همچنین استفاده از نرم‌کننده لباس می‌تواند به خشک‌کردن روتختی‌ها و کاهش چروک‌ها کمک کند.
به یاد داشته باشید که استفاده از مواد شوینده قوی یا تنظیمات تند ماشین لباسشویی می‌تواند عمر روتختی‌های شما را کاهش دهند.

بنابراین در انتخاب محلول شوینده و تنظیمات ماشین لباسشویی خود دقت کنید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

شستشوی روتختی بدون آسیب به پارچه آن

شستشوی روتختی بدون آسیب به پارچه آن

آموزش شستشوی روتختی‌ با جنس‌های مختلف

تمیزکردن روتختی با جنس‌های متفاوت نیازمند رعایت توصیه‌های خاصی است؛ بنابراین باید بدانید که هر جنس روتختی نیاز به نگهداری و شستشوی منحصربه‌فردی دارد تا بهترین نتیجه در حالت کیفیت و طول عمر را به دست آورد. نکات مهم درمورد شستشوی روتختی‌ با جنس‌های متفاوت شامل موارد زیر می‌شوند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

طرز شستشوی روتختی‌ ابریشمی

در هنگام شستن روتختی ابریشمی باید به مراقبت بیشتری توجه کنید؛ زیرا این نوع پارچه‌ها بسیار حساس و ظریف هستند. همچنین به دلیل ظرافت مواد مورداستفاده در این پارچه ممکن است در هنگام شستشو به پارگی یا ساییدگی دچار شوند؛ بنابراین بهتر است این نوع روتختی و ملحفه را به‌تنهایی و جدا از دیگر پارچه‌ها در ماشین لباسشویی قرار دهید.

 بهترین روش برای شستشوی روتختی‌ ابریشمی، استفاده از آب سرد و پودر دستی است. این روش باعث حفظ رنگ پارچه می‌شود و همچنین از آسیب‌دیدن آن جلوگیری می‌کند.

اگر قصد دارید روتختی ابریشمی را با ماشین لباسشویی بشویید، بهتر است از حالت دور ملایم و درجه آب سرد استفاده کنید. این اقدام نیز به حفظ کیفیت روتختی شما خواهد کمک کرد.

طرز شستشوی روتختی‌ پلی‌استر یا میکرو فیبر

الیاف روتختی‌های پلی‌استر دارای ویژگی‌هایی شبیه به پارچه‌های نخی و ابریشمی هستند؛ اما بهتر است بدانید که برخی مواد شیمیایی مانند لاک‌پاک‌کن ممکن است باعث آسیب رساندن به پارچه‌های پلی‌استر شوند.

بنابراین در هنگام شستشوی روتختی‌ پلی‌استر یا میکرو فیبر بهتر است از محصولات شوینده معمولی و آب گرم رو به ملایم استفاده کنید.

همچنین برای جلوگیری از ایجاد الکتریسیته می‌توانید از مایع نرم‌کننده لباس برای شستن این روتختی استفاده کنید. بهتر است بدانید که طرز شستن روتختی پلی‌استر یا میکرو فیبر و نحوه شستن لحاف پشم‌شیشه با ماشین لباسشویی مانند یکدیگر هستند و راه‌های مشابه ای دارند.

در صورت تمایل به شستشوی دستی نیز می‌توانید به‌راحتی روتختی پلی‌استر یا میکرو فیبر را با آب ولرم و محلول شوینده خفیف شستشو دهید. در این حالت نگرانی چندانی ندارید و می‌توانید آلودگی‌ها و لکه‌ها را به‌راحتی از بین ببرید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

طرز شستشوی روتختی‌ پنبه‌ای

 نحوه شستن روتختی پشم‌شیشه و روتختی‌های پنبه‌ای بسیار سخت هستند؛ زیرا به‌راحتی می‌توانند تغییر شکل دهند، و باید دقت فراوانی در هنگام شستشو آنها داشته باشیم. بهترین روش برای شستشوی روتختی‌ پنبه‌ای استفاده از شستشوی دستی است.

 در این حالت می‌توانید با ازبین‌بردن لکه‌ها از روتختی شروع کنید و سپس با آب سرد و محلول شوینده ملایم آن را بشویید. به یاد داشته باشید که شستشو بیش از حد باعث کاهش عمر روتختی‌ها خواهد شد. اگر ماشین لباسشویی شما قابلیت شستن روتختی پنبه‌ای را دارد، می‌توانید روتختی‌ها را در آن شستشو دهید.

در این حالت تنظیمات ماشین لباسشویی را روی آب سرد و کمترین سرعت چرخش خشک‌کن قرار دهید تا از چروک شدن زیاد روتختی‌ها جلوگیری شود.

طرز شستشوی روتختی‌ پنبه‌ای

شستشوی روتختی بدون آسیب به پارچه آن

طرز شستشوی روتختی‌ ساتن

شستشوی روتختی‌ با جنس ساتن به‌خصوص اگر ابریشم در ساختار آن استفاده شده باشد نیازمند مراقبت و دقت ویژه است. قبل از شستشو حتماً برچسب و لیبل روتختی را مطالعه کنید تا نحوه شستشو و مراقبت‌های لازم را بدانید.

برای روتختی ساتن با جنس پلی‌استر شستشو بسیار آسان و بدون دردسر است. می‌توانید از آب گرم و محلول شوینده ملایم برای شستن این روتختی استفاده کنید.

 در صورت استفاده از ماشین لباسشویی توجه کنید که حرارت و چرخش خشک‌کن را به میزان کمی تنظیم کنید تا روتختی ساتن دچار خشک‌شدن و چروک شدن نشود. اگر روتختی ساتن از جنس ابریشم است در صورت شستشوی دستی باید از آب سرد استفاده کنید.

 نکته مهم این است که از محلول شوینده خفیف و مناسب برای ابریشم استفاده کنید و بهتر است روتختی را به‌صورت جداگانه از دیگر لوازم‌خانگی شستشو دهید.

پس از شستشو شما نباید به‌هیچ‌عنوان برای خشک‌کن روتختی از ماشین لباس‌شویی استفاده کنید. بهتر است روتختی ساتن را به‌صورت طبیعی خشک کنید تا از آسیب به الیاف ابریشم جلوگیری شود.

طرز شستشوی روتختی‌ تور یا دانتل

در هنگام شستشوی روتختی‌ تور یا دانتل بهتر است از مراقبت‌های خاصی پیروی کنید تا لطافت و براقی آن حفظ شود. نکاتی مهم برای شستن روتختی تور یا دانتل شامل موارد زیر می‌شوند.

 بررسی برچسب

 قبل از شستشو روتختی تور باید برچسب روتختی را مطالعه کنید تا دستورالعمل‌های خاصی درباره شستشو و نگهداری را دریافت کنید. هرگز نباید برخی از دستورات روی برچسب را نادیده بگیرید.

استفاده از آب سرد

 بهترین روش برای تمیزکردن روتختی دانتل استفاده از آب سرد است. آب گرم می‌تواند به جنس روتختی آسیب برساند و باعث کاهش برق و لطافت آن شود.

شستن روتختی با دستها

 برای جلوگیری از خراشیدن و آسیب‌دیدن نخ‌های حساس تور بهترین روش، شستشو با دست‌ها است. همچنین نحوه شستن روتختی پشم‌شیشه با دست  مانند شستن روتختی دانتل است و شما می‌توانید از مایع شوینده خفیف و مناسب برای پشم‌شیشه و دانتل استفاده کنید.

شستن روتختی با دست‌ها

شستشوی روتختی بدون آسیب به پارچه آن

آبکشی دقیق

 پس از شستشو بادقت روتختی را آبکشی کنید تا هرگونه مواد شوینده باقی‌مانده از آن برداشته شود. این کار می‌تواند به حفظ کیفیت روتختی توری کمک کند.

 خشک‌کردن صحیح

 هنگام خشک‌کردن روتختی تور یا دانتل بهتر است از خشک‌کن ماشین لباس‌شویی استفاده نکنید و آن را به طور طبیعی خشک کنید. همچنین برای جلوگیری از ایجاد چینش و چروک، روتختی را با ملافه‌های نرم پهن کنید.

خرید روتختی‌های باکیفیت رویال

تولیدی تشک رویال باتوجه‌به نیازهای کاربران خود محصولات باکیفیتی را تولید می‌کند که روتختی‌ها جز محبوب‌ترین محصولات در بازارها هستند که مورد استقبال بسیاری از مردم قرار می‌گیرند. شما می‌توانید با خرید روتختی‌های خود از ما هم از کیفیت بالای این اجناس، از قیمت مناسب و خدمات فوق‌العاده ما بهره ببرید و بهترین‌ها را با ما تجربه کنید.

سخن پایانی

شستشوی روتختی‌ یکی از کارهای ضروری در زندگی ما است که باید به آن توجه بیشتری کنیم. با شستن روتختی‌ها ما می‌توانیم آلودگی‌ها و بیماری‌ها را از خود دور کنیم و باعث سلامت و شادابی پوست، مو، بدن و… شویم؛ بنابراین شما می‌توانید با شستن روتختی‌ها نظافت و پاکیزگی را به زندگی خود بیاورید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سؤالات متداول

۱ . چه نکاتی را در هنگام شستن روتختی‌ها در لباسشویی باید رعایت کنیم؟

باید لیبل متصل به روتختی را مطالعه کنیم، از شوینده‌های مناسب استفاده کنیم و…

۲ . روتختی‌ها چه جنس‌هایی دارند؟

ابریشمی، پنبه‌ای، ساتن، تور و…

۳ . آیا مواد شیمیایی می‌تواند به روتختی آسیب برساند؟

بله. برخی مواد شیمیایی مانند لاک‌پاک‌کن ممکن است باعث آسیب رساندن به پارچه‌های پلی‌استر شوند.

سایر مقالات:

دلیل خواب های آشفته چیست؟ با این 6 راهکار به جنگ کابوس‌های خود بروید!
تولید عمده تشک مهمان-6 ویژگی بارز این تشک ها
معرفی 4 مدل از تشک های مخصوص بارداری + قیمت

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من