نکات آموزشی

آشنایی با 2 روش شستشوی روتختی بدون آسیب به پارچه آن

روش‌های شستشوی روتختی‌

آیا می‌دانید که شستشوی روتختی‌ ها نقش بسیار مهمی در بهداشت و آرامش خوابگاهتان، خانه‌ها، هتل‌ها و... ایفا می‌کند؟‌ شستن روتختی با دست و شستن روتختی در لباسشویی در واقع یک روش پرتلاش برای آزادکردن ملحفه‌ها از لکه‌ها، آلودگی‌ها و بوهای نامطبوع است.  

در مقاله زیر با ما همراه باشید تا استفاده از روش‌های صحیح و محصولات مناسب شستن روتختی را به شما معرفی کنیم.

 

شماره تماس تولیدی تشک

 

 شستشوی روتختی در منزل

در دنیای امروزه خواب راحت بسیار مهم است؛ اما برای داشتن یک خواب راحت به یک‌تخت خوب و تمیز نیاز داریم. شستن روتختی‌  به طور منظم امری ضروری است؛ زیرا روتختی‌ها معمولاً سطح تشک و تخت را پوشانده و به‌سلامت پوست و پاکیزگی ما مربوط هستند.

بهتر است بدانید که بعد از شستن روتختی یا شستشوی ملحفه تشک، ممکن است که روتختی‌ها رنگ بدهند، به حالت پوسیدگی درآیند یا خراب شوند؛ بنابراین شستن روتختی در ماشین لباسشویی و نحوه شستن روتختی با دست بر اساس جنس‌های مختلف نکات مهمی دارند که با رعایت این نکات روتختی شما از تمامی این مشکلات در امان خواهد بود.

تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان

2,310,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان اگر قصد خرید تشکی مناسب افرادی با وزن متوسط را دارید، ما خرید تشک

تشک رویال مدل مدیکال اولترا یک نفره

3,630,000 تومان5,105,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

خرید تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک نوجوان از تولیدی تشک رویال

4,560,000 تومان
تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک نوجوان آیا می‌دانید که جنس تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک نوجوان به قدری باکیفیت

تشک رویال مدل ماسا دو نفره

2,150,000 تومان2,470,000 تومان
تشک رویال مدل ماسا دو نفره چه خصوصیات ساختاری دارد؟ تشک رویال مدل ماسا دو نفره با توجه به ساختاری

 شستشوی روتختی در لباسشویی

 بیشتر ماشین‌های لباس‌شویی برای شستشوی روتختی‌ ها برنامه‌های متفاوتی دارند به‌عنوان‌مثال ماشین لباسشویی ال جی برنامه‌های مختلفی برای شستشوی روتختی‌ ها ارائه می‌دهد از جمله برنامه‌های متنوع آن می‌توان به Duvet ،Bulky ،Bed cover  و Blanket  اشاره کرد.

 برنامه‌های Duvet و Bulky در مدل‌های جدید ماشین لباسشویی ال جی وجود دارند.درحالی‌که برنامه‌های Bed cover  و Blanket  بیشتر در مدل‌های قدیمی‌تر یافت می‌شوند.

شما می‌توانید از این برنامه‌ها برای شستن روتختی‌هایتان استفاده کنید؛ اما برای استفاده صحیح از این برنامه‌ها بهتر است نکات و دستورالعمل‌های خاص را رعایت کنید. دستورالعمل‌ها و راهنمایی‌های شستن روتختی در ماشین لباسشویی شامل موارد زیر می‌شوند.

 شستشوی روتختی در لباسشویی

شستشوی روتختی بدون آسیب به پارچه آن

لیبل متصل به روتختی را بخوانید

قبل از شستشوی روتختی در ماشین لباسشویی بهتر است راهنمای روی برچسب لباسشویی که ممکن است دستورالعمل خاصی نوشته شده باشد را بخوانید. اگر در برچسب اشاره شده است که روتختی را فقط در به خشک‌شویی برای شستشو دهید، بهتر است اجازه دهید تا خشک‌شویی‌ها این کار را برای شما انجام دهند.

 اگر در علامت‌های روی لباسشویی امکان شستن روتختی وجود داشته بود، حتماً قبل از شستن روتختی‌ها در لباسشویی دستورالعمل‌های موجود را رعایت کنید. هدف اصلی این نکات حفظ کیفیت و دوام روتختی‌های شماست.

لکه‌ها را قبل از شستشوی روتختی از بین ببرید

یکی از عوامل مهم در بهبود کیفیت شستشوی روتختی، آشنایی با عملکرد صحیح و نحوه شستشو آنهاست. در صورت وجود هرگونه لکه بر روی پتو و روتختی  باید قبل از شستشو آن را از بین ببرید. اگر لکه‌ها به طور کامل از بین نرفتند، بهتر است ریسک نکنید و روتختی و خود را به خشک‌شویی ببرید.

شماره تماس تولیدی تشک

 

برای شستشوی روتختی به تنظیمات لباسشویی دقت کنید

شما می‌توانید برای تمیزکردن روتختی خود از پایین‌ترین حالت دور خشک‌کن در ماشین لباسشویی استفاده کنید. این روش کمترین آسیب را به ماشین لباسشویی وارد می‌کند. دور خشک‌کن (۴۰۰) کمترین سرعت چرخش را دارد که کیفیت روتختی‌های شما را حفظ می‌کند.

برای طرز شستن لحاف پشمی نیز می‌توانید از این روش استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید که همه ماشین‌های لباسشویی اندازه یکسانی ندارند و قادر به تحمل بارهای بزرگ نیستند.

یک ملحفه تخت دونفره بزرگ ممکن است کل فضای ماشین لباسشویی را اشغال کند و به ماشین لباسشویی صدمه برساند؛ بنابراین بهترین راه برای تمیزکردن روتختی‌های بزرگ استفاده از دست یا سپردن آنها به خشک‌شویی‌ها است.

استفاده از شویند مناسب برای شستشوی روتختی

هنگام شستشوی روتختی پس از بررسی برچسب‌ها و لیبل‌های موجود روی آن توصیه می‌شود از مواد شوینده ملایم استفاده کنید. استفاده از شوینده مناسب یکی از عوامل مهم در دستیابی به تمیزی مناسب برای روتختی است.

همچنین استفاده از نرم‌کننده لباس می‌تواند به خشک‌کردن روتختی‌ها و کاهش چروک‌ها کمک کند. به یاد داشته باشید که استفاده از مواد شوینده قوی یا تنظیمات تند ماشین لباسشویی می‌تواند عمر روتختی‌های شما را کاهش دهند.

بنابراین در انتخاب محلول شوینده و تنظیمات ماشین لباسشویی خود دقت کنید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

شستشوی روتختی بدون آسیب به پارچه آن

شستشوی روتختی بدون آسیب به پارچه آن

آموزش شستشوی روتختی‌ با جنس‌های مختلف

تمیزکردن روتختی با جنس‌های متفاوت نیازمند رعایت توصیه‌های خاصی است؛ بنابراین باید بدانید که هر جنس روتختی نیاز به نگهداری و شستشوی منحصربه‌فردی دارد تا بهترین نتیجه در حالت کیفیت و طول عمر را به دست آورد. نکات مهم درمورد شستشوی روتختی‌ با جنس‌های متفاوت شامل موارد زیر می‌شوند.

شماره تماس تولیدی تشک

 

طرز شستشوی روتختی‌ ابریشمی

در هنگام شستن روتختی ابریشمی باید به مراقبت بیشتری توجه کنید؛ زیرا این نوع پارچه‌ها بسیار حساس و ظریف هستند. همچنین به دلیل ظرافت مواد مورداستفاده در این پارچه ممکن است در هنگام شستشو به پارگی یا ساییدگی دچار شوند؛ بنابراین بهتر است این نوع روتختی و ملحفه را به‌تنهایی و جدا از دیگر پارچه‌ها در ماشین لباسشویی قرار دهید.

 بهترین روش برای شستشوی روتختی‌ ابریشمی، استفاده از آب سرد و پودر دستی است. این روش باعث حفظ رنگ پارچه می‌شود و همچنین از آسیب‌دیدن آن جلوگیری می‌کند.

اگر قصد دارید روتختی ابریشمی را با ماشین لباسشویی بشویید، بهتر است از حالت دور ملایم و درجه آب سرد استفاده کنید. این اقدام نیز به حفظ کیفیت روتختی شما خواهد کمک کرد.

طرز شستشوی روتختی‌ پلی‌استر یا میکرو فیبر

الیاف روتختی‌های پلی‌استر دارای ویژگی‌هایی شبیه به پارچه‌های نخی و ابریشمی هستند؛ اما بهتر است بدانید که برخی مواد شیمیایی مانند لاک‌پاک‌کن ممکن است باعث آسیب رساندن به پارچه‌های پلی‌استر شوند.

بنابراین در هنگام شستشوی روتختی‌ پلی‌استر یا میکرو فیبر بهتر است از محصولات شوینده معمولی و آب گرم رو به ملایم استفاده کنید.

همچنین برای جلوگیری از ایجاد الکتریسیته می‌توانید از مایع نرم‌کننده لباس برای شستن این روتختی استفاده کنید. بهتر است بدانید که طرز شستن روتختی پلی‌استر یا میکرو فیبر و نحوه شستن لحاف پشم‌شیشه با ماشین لباسشویی مانند یکدیگر هستند و راه‌های مشابه ای دارند.

در صورت تمایل به شستشوی دستی نیز می‌توانید به‌راحتی روتختی پلی‌استر یا میکرو فیبر را با آب ولرم و محلول شوینده خفیف شستشو دهید. در این حالت نگرانی چندانی ندارید و می‌توانید آلودگی‌ها و لکه‌ها را به‌راحتی از بین ببرید.

شماره تماس تولیدی تشک

 

طرز شستشوی روتختی‌ پنبه‌ای

 نحوه شستن روتختی پشم‌شیشه و روتختی‌های پنبه‌ای بسیار سخت هستند؛ زیرا به‌راحتی می‌توانند تغییر شکل دهند، و باید دقت فراوانی در هنگام شستشو آنها داشته باشیم. بهترین روش برای شستشوی روتختی‌ پنبه‌ای استفاده از شستشوی دستی است.

 در این حالت می‌توانید با ازبین‌بردن لکه‌ها از روتختی شروع کنید و سپس با آب سرد و محلول شوینده ملایم آن را بشویید. به یاد داشته باشید که شستشو بیش از حد باعث کاهش عمر روتختی‌ها خواهد شد. اگر ماشین لباسشویی شما قابلیت شستن روتختی پنبه‌ای را دارد، می‌توانید روتختی‌ها را در آن شستشو دهید.

در این حالت تنظیمات ماشین لباسشویی را روی آب سرد و کمترین سرعت چرخش خشک‌کن قرار دهید تا از چروک شدن زیاد روتختی‌ها جلوگیری شود.

طرز شستشوی روتختی‌ پنبه‌ای

شستشوی روتختی بدون آسیب به پارچه آن

طرز شستشوی روتختی‌ ساتن

شستشوی روتختی‌ با جنس ساتن به‌خصوص اگر ابریشم در ساختار آن استفاده شده باشد نیازمند مراقبت و دقت ویژه است. قبل از شستشو حتماً برچسب و لیبل روتختی را مطالعه کنید تا نحوه شستشو و مراقبت‌های لازم را بدانید.

برای روتختی ساتن با جنس پلی‌استر شستشو بسیار آسان و بدون دردسر است. می‌توانید از آب گرم و محلول شوینده ملایم برای شستن این روتختی استفاده کنید.

 در صورت استفاده از ماشین لباسشویی توجه کنید که حرارت و چرخش خشک‌کن را به میزان کمی تنظیم کنید تا روتختی ساتن دچار خشک‌شدن و چروک شدن نشود. اگر روتختی ساتن از جنس ابریشم است در صورت شستشوی دستی باید از آب سرد استفاده کنید.

 نکته مهم این است که از محلول شوینده خفیف و مناسب برای ابریشم استفاده کنید و بهتر است روتختی را به‌صورت جداگانه از دیگر لوازم‌خانگی شستشو دهید.

پس از شستشو شما نباید به‌هیچ‌عنوان برای خشک‌کن روتختی از ماشین لباس‌شویی استفاده کنید. بهتر است روتختی ساتن را به‌صورت طبیعی خشک کنید تا از آسیب به الیاف ابریشم جلوگیری شود.

طرز شستشوی روتختی‌ تور یا دانتل

در هنگام شستشوی روتختی‌ تور یا دانتل بهتر است از مراقبت‌های خاصی پیروی کنید تا لطافت و براقی آن حفظ شود. نکاتی مهم برای شستن روتختی تور یا دانتل شامل موارد زیر می‌شوند.

 بررسی برچسب

 قبل از شستشو روتختی تور باید برچسب روتختی را مطالعه کنید تا دستورالعمل‌های خاصی درباره شستشو و نگهداری را دریافت کنید. هرگز نباید برخی از دستورات روی برچسب را نادیده بگیرید.

استفاده از آب سرد

 بهترین روش برای تمیزکردن روتختی دانتل استفاده از آب سرد است. آب گرم می‌تواند به جنس روتختی آسیب برساند و باعث کاهش برق و لطافت آن شود.

شستن روتختی با دستها

 برای جلوگیری از خراشیدن و آسیب‌دیدن نخ‌های حساس تور بهترین روش، شستشو با دست‌ها است. همچنین نحوه شستن روتختی پشم‌شیشه با دست  مانند شستن روتختی دانتل است و شما می‌توانید از مایع شوینده خفیف و مناسب برای پشم‌شیشه و دانتل استفاده کنید.

شستن روتختی با دست‌ها

شستشوی روتختی بدون آسیب به پارچه آن

آبکشی دقیق

 پس از شستشو بادقت روتختی را آبکشی کنید تا هرگونه مواد شوینده باقی‌مانده از آن برداشته شود. این کار می‌تواند به حفظ کیفیت روتختی توری کمک کند.

 خشک‌کردن صحیح

 هنگام خشک‌کردن روتختی تور یا دانتل بهتر است از خشک‌کن ماشین لباس‌شویی استفاده نکنید و آن را به طور طبیعی خشک کنید. همچنین برای جلوگیری از ایجاد چینش و چروک، روتختی را با ملافه‌های نرم پهن کنید.

خرید روتختی‌های باکیفیت رویال

تولیدی تشک رویال باتوجه‌به نیازهای کاربران خود محصولات باکیفیتی را تولید می‌کند که روتختی‌ها جز محبوب‌ترین محصولات در بازارها هستند که مورد استقبال بسیاری از مردم قرار می‌گیرند. شما می‌توانید با خرید روتختی‌های خود از ما هم از کیفیت بالای این اجناس، از قیمت مناسب و خدمات فوق‌العاده ما بهره ببرید و بهترین‌ها را با ما تجربه کنید.

سخن پایانی

شستشوی روتختی‌ یکی از کارهای ضروری در زندگی ما است که باید به آن توجه بیشتری کنیم. با شستن روتختی‌ها ما می‌توانیم آلودگی‌ها و بیماری‌ها را از خود دور کنیم و باعث سلامت و شادابی پوست، مو، بدن و… شویم؛ بنابراین شما می‌توانید با شستن روتختی‌ها نظافت و پاکیزگی را به زندگی خود بیاورید.

 

شماره تماس تولیدی تشک

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21 cm 2,150,500
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 21 cm 2,909,500
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 21 cm 3,162,500
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,518,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری 23 cm 1,644,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 23 cm 2,175,800
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 23 cm 2,884,200
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 23 cm 3,289,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 23 cm 1,568,600
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,865,875
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 3,352,250
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 3,731,750
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,771,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری 27 cm 2,024,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 27 cm 2,960,100
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 27 cm 3,668,500
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 27 cm 4,048,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 27 cm 1,872,200
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,165,900
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,073,400
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,993,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,331,800
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,057,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 2,361,920
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 3,297,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 4,386,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 4,719,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 2,232,450
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 27 cm 3,025,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 27 cm 4,404,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 27 cm 5,788,640
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 27 cm 6,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 27 cm 2,879,800
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,856,270
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,566,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,260,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,707,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,630,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 30 cm 5,033,600
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 30 cm 7,623,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 30 cm 9,438,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 30 cm 10,067,200
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 30 cm 4,719,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 34 cm 6,393,640
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 34 cm 9,680,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 34 cm 12,015,300
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 34 cm 12,777,600
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 34 cm 6,007,650
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 7,367,800
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 9,075,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 11,640,200
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 12,535,600
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 5,820,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 8,143,300
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 11,473,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 14,278,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 16,286,600
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 7,139,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 16 cm 1,500,400
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 16 cm 2,032,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 16 cm 2,867,700
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 16 cm 3,000,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 16 cm 1,439,900
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 18 cm 1,936,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 18 cm 2,541,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 18 cm 3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 18 cm 3,872,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 18 cm 1,815,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 20 cm 2,613,600
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 20 cm 3,448,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 20 cm 4,622,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 20 cm 5,227,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 20 cm 2,311,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 21 cm 3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 21 cm 5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 21 cm 6,558,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 21 cm 7,260,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 21 cm 5,902,380
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 30 cm 5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 30 cm 6,826,820
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 30 cm 9,159,700
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 30 cm 10,212,400
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 30 cm 4,567,750
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 6,993,800
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 9,438,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 12,463,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 13,794,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 22 cm 6,255,700
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 8,107,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 10,890,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 14,036,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 16,214,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 26 cm 7,018,000

سؤالات متداول

۱ . چه نکاتی را در هنگام شستن روتختی‌ها در لباسشویی باید رعایت کنیم؟

باید لیبل متصل به روتختی را مطالعه کنیم، از شوینده‌های مناسب استفاده کنیم و…

۲ . روتختی‌ها چه جنس‌هایی دارند؟

ابریشمی، پنبه‌ای، ساتن، تور و…

۳ . آیا مواد شیمیایی می‌تواند به روتختی آسیب برساند؟

بله. برخی مواد شیمیایی مانند لاک‌پاک‌کن ممکن است باعث آسیب رساندن به پارچه‌های پلی‌استر شوند.

سایر مقالات:

دلیل خواب های آشفته چیست؟ با این 6 راهکار به جنگ کابوس‌های خود بروید!
تولید عمده تشک مهمان-6 ویژگی بارز این تشک ها
معرفی 4 مدل از تشک های مخصوص بارداری + قیمت
 

شماره تماس تولیدی تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.