راهنمای خرید

معرفی انواع الیاف بالش – 5 مدل الیاف درجه 1 بالش – مشخصات + قیمت

شماره تماس تولیدی تشک رویال

بررسی مشخصات و معرفی انواع الیاف بالش

معرفی انواع الیاف بالش و آگاهی داشتن از آن هنگام خرید سرویس خواب، بسیار با اهمیت است. زیرا خواب و استراحت کردن، یکی از مهم‌ترین نیاز‌های انسان به شمار خواهد رفت که به واسطه ملزومات سرویس خواب مانند بالش و تخت امکان‌پذیر است.

بنابراین با در اختیار داشتن آگاهی و معرفی انواع الیاف داخل بالش از جانب فروشنده، خریدار فرایند خرید را به سادگی انجام خواهد داد. در این مقاله درباره معرفی انواع الیاف بالش و مشخصات الیاف بالش، اطلاعاتی جمع‌آوری کرده‌ایم. ‌امیدواریم با وجود آگاهی از ویژگی الیاف برای داخل بالش، انتخاب درستی انجام دهید.

بررسی مشخصات و معرفی انواع الیاف بالش

معرفی انواع الیاف بالش

 

 

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 

معرفی انواع الیاف بالش

امروزه برند‌ها بر اساس اصول آمده در راهنمای جامع معرفی انواع بالش از کرک، پشم، پر و پنبه استفاده خواهند کرد. البته فرایند تولید بالش و پر کردن آن با الیاف، با دستگاه‌های پیشرفته انجام گرفته و در نهایت این نوع بالش‌ها را باید از هر نظر تمیز و بهداشتی دانست.

اما افراد اطلاعاتی که یک فرد هنگام خرید سرویس خواب در رابطه با معرفی انواع الیاف بالش، باید داشته باشد؛ شامل موارد زیر خواهد بود:

معرفی انواع الیاف بالش

معرفی انواع الیاف بالش

 

 

کرک و پر

در معرفی انواع بالش محصولات پرشده با کرک و پر، قدیمی‌ترین مدل به شمار رفته و این نوع بالش، مناسب افرادی است که به بالش‌های قدیمی علاقه‌مند هستند. بر طبق اصول بیان شده در معرفی انواع الیاف بالش، کرک و پر استفاده شده در این محصولات ریز و درشت هستند. هر اندازه کرک و پر ریز‌تر باشد، به همان اندازه بالش نرم و کوتاه‌تر خواهد بود.

این مدل بالش بر طبق استاندارد‌های اشاره شده در معرفی انواع الیاف بالش، مناسب افرادی است که دچار درد‌های در ناحیه گردن هستند. شستشو بالش‌های پر شده با کرک و پر، به سادگی امکان‌پذیر بوده و برند‌های تولید‌کننده از دستگاه هنگام تولید این مدل بالش، استفاده خواهند کرد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 

الیاف فوم

فوم را باید بهترین الیاف برای داخل بالش و همچنین پرکاربرد‌ترین نوع در انواع الیاف برای بالش دانست. بالش‌های پر شده با این نوع الیاف، باید دارای تراکم خوبی باشند. زیرا در غیر این صورت، به سرعت ارتفاع آن‌ها کاهش پیدا خواهد کرد. از دیگر ویژگی فوم در معرفی انواع الیاف بالش جلوگیری از ایجاد درد در ناحیه گردن و ضد حساسیت بودن آن را، می‌توان نام برد.

افراد با خرید اینترنتی تشک از تشک رویال امکان انتخاب بین انواع تشک یک نفره، انواع تشک دو نفره و انواع تشک مسافرتی را خواهند داشت.

الیاف فوم

معرفی انواع الیاف بالش

 

 

پشم و پنبه

بالش‌های پرشده با پشم گوسفند در راهنمای جامع معرفی انواع بالش، مناسب افرادی است که از پوست حساس برخوردار هستند. زیرا این نوع بالش، به نفس کشیدن پوست صورت آن‌ها کمک خواهد کرد. از ویژگی‌های اصلی بالش‌های پرشده با پشم بر طبق مطالب بیان شده در معرفی انواع الیاف بالش، می‌توان با قابلیت تنظیم دمای پوست، برخورداری از یک ارتفاع مناسب و مانع تعریق کردن اشاره کرد.

بالش‌های پر شده با پشم طبیعی گوسفند، در بهبود کیفیت خواب بسیار تأثیر‌گذار هستند. برند‌های تولید‌کننده این نوع بالش به خریداران توصیه کرده‌اند که پس از شستن و خشک کردن آن، پشم‌های موجود در بالش را از هم باز کرده و دوباره محصول را با این پشم‌ها پر کنند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 

الیاف مصنوعی

یکی از الیاف مورد استفاده در بالش، الیاف مصنوعی است. در معرفی انواع الیاف بالش در رابطه با نوع مصنوعی آن بیان شده است که این نوع الیاف از ایجاد آلرژی یا حساسیت جلوگیری خواهند کرد. همچنین روبالشی نخی در نوع مصنوعی الیاف مورد استفاده در بالش، برای آن دسته از کسانی که مشکل آلرژیک دارند؛ بسیار مناسب است.

از دیگر مشخصات الیاف بالش مصنوعی در معرفی انواع الیاف بالش، امکان شستشو آن در ماشین لباسشویی است. همچنین افراد در زمان خرید بالش‌های الیاف مصنوعی، دقت کنند تا بالش کاملاً از وجود الیاف، پر شده باشد. زیرا در صورت پر نشدن کامل بالش از الیاف مصنوعی، فرد استفاده‌کننده باید منتظر درد در گردن باشد.

الیاف مصنوعی

معرفی انواع الیاف بالش

 

 

انتخاب بالش طبق فرم خوابیدن

در صورتی که هنگام خرید بالش در سرویس خواب به استانداردهای اشاره شده در معرفی انواع الیاف بالش، توجه شود؛ بدون تردید محصولات خریداری شده آسیبی به فرد استفاده‌کننده وارد نخواهد کرد. اما در راهنمای خرید و معرفی انواع الیاف بالش، چند نکته مهم و ضروری پرداخته شده است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 

مهم‌ترین نکات اشاره شده در راهنمای خرید و معرفی انواع الیاف بالش، شامل لیست زیر خواهد بود:

 • با انتخاب و خرید بالشی پرشده از الیاف طبیعی، سر دقیقاً در راستا ‌شانه قرار خواهد گرفت. در نتیجه از ایجاد هر گونه درد در ناحیه گردن، جلوگیری خواهد کرد. البته این نوع از بالش‌ها، ضد حساسیت نیز هستند؛ بنابراین خرید بالش با الیاف طبیعی، ‌ایده‌آل‌ترین انتخاب است.
 • امروزه وجود درد‌های در ناحیه گردن در بسیاری از افراد، شایع بوده و این مسئله بیشتر در افرادی است که در حال رانندگی طولانی مدت یا استفاده زیاد از کامپیوتر هستند. هنگام خرید بالش به این عزیزان توصیه شده است که بالش‌های که دور گردن قرار خواهند گرفت را انتخاب کنند. بدون تردید با این انتخاب عالی، سنگینی سر روی بالش بوده و فشار کمتری به گردن وارد خواهد شد.
 • انتخاب بالش سبک و نرم، به افرادی که عادت به خوابیدن روی شکم دارند؛ توصیه شده است. زیرا در صورت استفاده از بالش‌های سفت و سنگین، فشار کمتری بر ستون فقرات و گردن این عزیزان وارد خواهد شد.
انتخاب بالش طبق فرم خوابیدن

معرفی انواع الیاف بالش

 

 

 • استفاده از بالش نسبتاً سفت و با ارتفاع متوسط، به خانم‌ها یا آقایانی که در طول خواب خر و پف خواهند کرد؛ توصیه شده است. افراد در صورت بهره بردن از این نوع بالش، در هنگام خواب راحت‌تر می‌توانند نفس بکشند. در نتیجه، خواب آرامی را تجربه خواهند کرد.
 • خوابیدن به حالت دمر، باعث آسیب به ستون فقرات و کمر خواهد شد؛ بنابراین عزیزانی که عادت به خوابیدن دمر دارند، حتماً از بالش سفت و نازک استفاده کنند تا آسیب کمتری به کمر و ستون فقرات آن‌ها، وارد شود.
 • خانم‌ها باردار در ماه‌های آخر بارداری، حتماً یک بالش مخصوص را زیر شکم قرار دهند. مطمئناً در صورت استفاده از این روش، خواب راحتی را در ماه‌های آخر تجربه خواهند کرد.
 • انتخاب بالشی سفت و با ارتفاع متوسط، به افرادی که عادت به خوابیدن به حالت طاق باز دارند، بهترین گزینه خواهد بود. زیرا با استفاده از این نوع بالش‌ها، گردن به سمت جلو تمایل پیدا نکرده و در نهایت باعث ایجاد درد در گردن، نخواهد شد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 • بسیاری از افراد با مشکل گودی کمر، مواجه هستند. این عزیزان هنگام خرید بالش، حتماً بالش‌های به حالت u را برگزینند تا زمان خواب یا استراحت بالش انتخابی تمام بدن آن‌ها را، پوشش دهد.
 • استفاده از بالشتک مختص زانو، برای عزیزانی که مشکل زانو درد دارند؛ بسیار پیشنهاد شده است. این افراد بالشتک را بین زانو‌ها قرار دهند تا از میزان درد آن‌ها، کاسته شود. زیرا به دلیل خوابیدن در حالت پهلو، درد زانو در این افراد زیاد شده و بدون این بالشتک‌ها، خواب با کیفیتی را تجربه نخواهند کرد.

سایت تشک رویال امکان خرید انواع تشک رویال مانند بهترین تشک طبی، بهترین تشک فنری، بهترین تشک متصل و بهترین تشک پاکتی را برای افراد فراهم کرده است. بدون تردید با انتخاب محصولات کالای خواب از این سایت معتبر، افراد خواب راحت را برای خود یا دیگران به ارمغان خواهند آورد.

انتخاب بالش طبق فرم خوابیدن

معرفی انواع الیاف بالش

 

 

مشخصات یک بالش ایده‌آل

هنگام انتخاب و خرید بالش، توجه به یک سری مشخصات یا ویژگی‌های لازم است. از مهم‌ترین این مشخصات، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارتفاع استاندارد بالش، ۵۰ تا ۶۶ سانتی‌متر است. استفاده از بالشی در ارتفاع بیشتر، مطمئناً باعث ایجاد درد در ناحیه گردن و سردرد خواهد شد.
 • بهترین الیاف برای بالش نوزاد، الیافی است که منجر به ایجاد حساسیت در مو و پوست نوزاد نشود.
 • الیاف موجود در بالش‌ها، باید به واسطه دستگاه‌ها پیشرفته پر شود تا از ورود هر نوع آلودگی و میکروبی به داخل بالش جلوگیری شود.
 • یکی از مهم‌ترین نکات در زمان خرید بالش، توجه به نوع مواد به کار رفته در آن است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 • هنگام خرید به قیمت الیاف بالش و به طور کلی این محصول کاربردی، توجه شود. انتخاب بالشی با قیمت گران، لزوماً نشان دهنده کیفیت محصول نیست.
 • طبق نظر برخی از پزشکان، استفاده از بالش برای کودکان زیر یک سال ممنوع است. زیرا نرم بودن بالش، جلوی نفس کشیدن کودک را خواهند گرفت.
 • هنگام خرید بالش، حتماً آن را زیر سر قرار دهند. در صورتی که سر در تراز با سر‌شانه بود، حتماً آن کالای خواب را خرید کنند. همچنین توجه به این نکته در خرید بالش و هنگام امتحان کردن آن، ضروری است که سر به سمت جلو یا عقب حرکت نکند.
مشخصات یک بالش ایده‌آل

معرفی انواع الیاف بالش

 

 

چگونه بالش‌ها را بشوریم؟

امکان شستشو بالش‌های که با الیافی مانند فوم یا مصنوعی پر شده‌اند، وجود دارد. البته این نوع از بالش‌ها را می‌توان در ماشین لباسشویی قرار داد تا فرایند شستشو، راحت‌تر انجام بگیرد. اما بالش‌های که از جنس پنبه یا پشم هستند را، نمی‌توان در ماشین لباسشویی قرار داد.

زیرا پشم و پنبه استفاده شده در بالش پس از خیس شدن، به حالت گلوله گلوله در خواهند آمد. در این چنین زمانی افراد مجبور خواهد شد که ابتدا پشم را از بالش خارج کنند. پس از خشک شدن پشم یا پنبه، آن را با دست باز کنند. سپس بالش را دوباره با این مواد پر کنند.

با توجه به این مراحل سخت، در صورت استفاده از یک روبالشی ضخیم نیاز به شستن بالش نخواهد بود. افراد می‌توانند هر زمان که نیاز دیدند، روبالشی را از بالش جدا کرده و با استفاده از ماشین لباسشویی یا دست، تمییز کنند. سپس مجدداً بالش را، در روبالشی قرار دهند.

چگونه بالش‌ها را بشوریم؟

معرفی انواع الیاف بالش

 

 

سخن پایانی

در صورتی که افراد بر طبق اصول اشاره شده در معرفی انواع الیاف بالش و راهنمای خرید این محصول پرکاربرد، عمل کنند؛ بدون تردید می‌توانند یک خواب آرام و بدون هر نوع دردسری را تجربه کنند. البته در انتخاب بالش، توجه به فرم خوابیدن بسیار مهم است.

به طور مثال افرادی که فرم خوابیدن آن‌ها، حالت دمر است؛ حتماً از بالش‌های نازک و سفت را انتخاب کنند تا آسیب کمتری به ستون فقرات آن‌ها وارد شود.

 

سخن پایانی

معرفی انواع الیاف بالش

 

 

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 900,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,190,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,610,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,840,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 870,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,170,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,610,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,130,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,340,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,130,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,296,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,667,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,162,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,668,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,184,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,400,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 1,955,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,760,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 2,460,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,250,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,060,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,415,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,725,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,415,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,185,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,395,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,633,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,863,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,587,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,450,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,680,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,759,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,200,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,220,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,250,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,104,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,820,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,111,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 5,390,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,635,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,622,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,680,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,950,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,360,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,674,750
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 7,084,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 8,786,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 9,349,500
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,416,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,081,250
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,162,500
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,625,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,468,750
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 8,777,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,375,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 12,937,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,687,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 12,812,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,462,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,762,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,231,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,668,750
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,175,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,037,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,687,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,600,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,162,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,860,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,826,250
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,325,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,056,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 2,875,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,710,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,412,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,280,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,125,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,650,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,787,500
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,818,750
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,340,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,575,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,175,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,655,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,075,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,625,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,822,500
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

سایر مقالات:

محافظ ضد آب تشک-مزایا و معایب محافظ تشک- قیمت 1401 + عکس
ویژگی های تشک مهمان- 10 مدل تشک مهمان + عکس و قیمت
نحوه چیدمان اتاق خواب – بهترین چیدمان اتاق خواب + 10 نمونه عکس

 

شماره تماس تولیدی تشک رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.