راهنمای خرید

نحوه چیدمان اتاق خواب – بهترین چیدمان اتاق خواب + 10 نمونه عکس

نحوه چیدمان اتاق خواب

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تختخواب را در کجای اتاق بگذاریم؟ نحوه چیدمان اتاق خواب

بدون تردید نحوه چیدمان اتاق خواب، تأثیر بسیار زیادی بر داشتن یک خواب راحت و آرام خواهد داشت. بر اساس آنچه که در علم فنگ‌شویی بیان شده است، چیدمان سرویس خواب در اتاق و همچنین دیگر لوازم در دیگر بخش‌های خانه تأثیر زیادی در پخش انرژی دارد.

افراد در صورت استفاده از نکات اشاره شده در رابطه با قرار دادن تختخواب در راهنمای چیدمان اتاق بزرگ و کوچک، خواب لذت بخشی را به اعضا خانواده هدیه خواهند داد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

طی این مقاله در رابطه با نحوه چیدمان اتاق خواب و مسائل مرتبط با آن خواهیم پرداخت. ‌امیدواریم این مطالب هنگام چیدمان اتاق خواب پسرانه و دخترانه، برای شما مفید باشد.

تختخواب را در کجای اتاق بگذاریم؟ نحوه چیدمان اتاق خواب

 

 

جایگاه میز آرایش در چیدمان سرویس خواب

یکی از مهم‌ترین وسایل در سرویس خواب، میز آرایش یا همان میز توالت است. میز توالت در نحوه چیدمان اتاق خواب، نباید در مقابل تختخواب قرار بگیرد. زیرا به دلیل وجود آینه و انعکاس تصاویر تختخواب به بیرون از اتاق، جلوه مناسبی نخواهد داشت.

البته در صورت کمبود فضا در اتاق خواب و چاره‌ای جز قرار‌گیری میز توالت در مقابل تختخواب، حتماً روی آینه پارچه‌ای بپوشانند یا اینکه درب اتاق خواب را ببندد. مطمئناً افراد با انجام این کار، حریم خصوصی را حفظ خواهند کرد. یکی دیگر از لوازم سرویس خواب، پاتختی است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

در صورت وجود فضا کافی در زمان چیدمان اتاق خواب ۱۲ متری یا ۹ متری، می‌توان از پاتختی‌های بزرگ و زیبا در کنار تختخواب و میز توالت استفاده کرد. در صورت قراردادن پاتختی‌ها در دو طرف تختخواب امکان قرار دادن ساعت، عکس اعضا خانواده یا چراغ خواب فراهم خواهد شد.

افراد برای خرید تشک رویال (بخش جدا نشدنی سرویس خواب) می‌توانند به سایت تشک رویال مراجعه کنند تا از بین انواع تشک طبی، انواع تشک فنری، انواع تشک متصل و انواع تشک پاکتی بهترین را با توجه به قیمت و سلیقه خود انتخاب کنند.

جایگاه میز آرایش در چیدمان سرویس خواب

نحوه چیدمان اتاق خواب

 

 

اصول چیدمان تختخواب در سرویس خواب

طرز صحیح چیدمان سرویس خواب و به طور کلی نحوه چیدمان اتاق خواب، نقش بسیار مهمی در ایجاد آرامش در این بخش از خانه دارند؛ بنابراین برای چگونگی و نحوه چیدمان دکوراسیون اتاق خواب، اصول یا استاندارد‌های باید در نظر گرفت. از اصلی‌ترین اصول نحوه چیدمان اتاق خواب به ویژه تخت، شامل موارد زیر خواهد بود:

شماره تماس تولیدی تشک رویال

قرار دادن تاج تخت در دور‌ترین نقطه از درب ورودی

با توجه به اهمیت وجود اتاق خواب جهت استراحت و مسائلی مانند حفظ حریم خصوصی یا امنیت، قرار‌گیری تک‌تک وسایل سرویس خواب بسیار مهم است. کاربردی‌ترین بخش سرویس خواب، تخت بوده و باید بر طبق اصول فنگ‌شویی، در نقطه فرمانده قرار بگیرد.

البته تاج تختخواب در نحوه چیدمان اتاق خواب، باید در موازات دیوار اصلی این بخش از خانه باشد. همچنین در چیدمان اتاق خواب دخترانه یا پسرانه، تاج تختخواب باید از فاصله ۵ سانتی از دیوار برخوردار باشد تا در کنار ایجاد انرژی مثبت، امنیت این افراد را نیز تأمین کند.

قرار دادن تاج تخت در دور‌ترین نقطه از درب ورودی

نحوه چیدمان اتاق خواب

 

 

قرار دادن تختخواب دور از پنجره

یکی از مهم‌ترین نکات چیدمان اتاق خواب، قرار دادن تختخواب دور از پنجره است. زیرا در غیر این صورت، هنگام بروز مشکلاتی مانند شکستن شیشه احتمال آسیب افراد بسیار خواهد بود. همچنین در صورت تابش نور مستقیم خورشید روی تختخواب، حتماً افراد ابتدا یک زاویه مناسب بین تختخواب و پنجره پیدا کنند تا امکان تجربه خواب آرام را، داشته باشند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

توجه به مسئله تسلط کامل بر اتاق خواب

بر طبق نحوه چیدمان دکوراسیون اتاق خواب، تختخواب باید در نقطه‌ای از اتاق قرار بگیرد که تسلط کامل بر محیط داشته باشد. البته جهت حفظ حریم خصوصی و امنیت، بهتر است که بخشی از تختخواب در چیدمان اتاق خواب دخترانه یا پسرانه از بیرون از اتاق قابل دید باشد. بدون تردید این‌گونه، چیدمان اتاق خواب دخترانه یا پسرانه زیبا‌تر به نظر خواهد رسید.

عدم قرار‌گیری انتهای تختخواب روبروی درب اتاق

بر طبق آداب اسلامی و فرهنگ ایرانی دراز کردن پا در مقابل افراد مسن، نشان از بی‌احترامی است. البته در علم فنگ‌شویی نیز، قرار‌گیری انتها تختخواب دقیقاً مقابل ورودی درب اتاق را اشتباه دانسته و این امر را در نحوه چیدمان اتاق خواب، منجر به ورود انرژی منفی در آن محیط خواهد شد.

عدم قرار‌گیری انتهای تختخواب روبروی درب اتاق

نحوه چیدمان اتاق خواب

 

قرار دادن تختخواب و حس راحتی

بدون شک بسیاری از طراحان و دیزاینر‌ها در نحوه چیدمان اتاق خواب و به ویژه چیدمان اتاق خواب ۹ متری، باید کاملاً بر اساس علم فنگ‌شویی عمل کنند تا فرد حس راحتی در زمان خواب یا استراحت داشته باشد.

توجه به عدد  Gua

از دیگر موارد اشاره شده درباره قرارگیری تختخواب در راهنمای چیدمان اتاق کوچک و بزرگ در کنار علم فنگ‌شویی، توجه به مشخص کردن جهت جغرافیایی مناسب است. زیرا بر طبق این نکات و قرارگیری تختخواب در نحوه چیدمان اتاق خواب، نشان از ایجاد آثار مغناطیسی مثبت یا منفی بر سلامتی افراد خواهد بود.

البته مشخص کردن جهت جغرافیایی برای هر فرد، متفاوت بوده و باید بر اساس عدد Gua و سال تولد آن فرد باشد. بدون شک در صورت توجه به این نکته بسیار مهم در چیدمان اتاق خواب ۱۲ متری و قرار دادن در نقطه مناسب تختخواب، خواب با کیفیت کمترین چیزی است که با خود به همراه دارد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 

کمد و نحوه چیدمان اتاق خواب

امروزه در بسیاری از اتاق‌های خواب، کمد‌های دیوار وجود دارد. در صورت نبود کمد دیواری، افراد هنگام خرید سرویس خواب می‌توانند کمد‌های دیوار سیار یا تکی را خریداری کنند. در هر صورت وجود کمد دیواری در اتاق خواب، بسیار با اهمیت است؛ زیرا به راحتی می‌توانند لباس، کفش و لوازم دیگر را در آن قرار دهند.

البته در مورد نحوه چیدمان اتاق خواب، کمد نباید بالای تختخواب قرار بگیرد. زیرا در صورت اتفاقی مانند زلزله، امکان آسیب افراد در حال استراحت روی تختخواب خواهد بود؛ بنابراین بهترین محل جهت قرار دادن کمد در اتاق خواب، پایین تختخواب است.

افراد در زمان خرید کمد‌های تکی یا سیار، درب‌های ریلی آن را انتخاب کنند تا امکان باز و بسته کردن آن راحت باشد. زیرا امروزه با توجه به کمبود فضا خانه‌ها به ویژه اتاق‌های خواب، بهترین گزینه کمد‌های ریلی است.

کمد و نحوه چیدمان اتاق خواب

نحوه چیدمان اتاق خواب

 

 

توجه به نکات چیدمان اتاق خواب

در زمان طراحی و دیزاین اتاق خواب، توجه به چند نکته ساده و مهم بسیار با اهمیت است. البته توجه و به‌کارگیری صحیح این نکات، منجر به ایجاد دکوراسیون جذاب در اتاق خواب خواهد شد. اصلی‌ترین نکات اساسی در رابطه با نحوه چیدمان اتاق خواب، عبارت هستند از:

نورپردازی

در نحوه چیدمان اتاق خواب، نورپردازی بسیار مهم بوده و این نورپردازی باید از هرگونه خیره کنندگی چشم‌ها، دور باشد. نور اتاق‌های خواب به طور معمول با لوستر تأمین خواهد شد. همچنین با استفاده از چراغ خواب و قراردادن آن در مکان درست، می‌توان یک نور تحت کنترل نیز در اتاق ایجاد کرد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 

اکسسوری

استفاده از اکسسوری یا المان‌های دکوراتیو مانند تابلو نقاشی در هنگام چیدمان اتاق‌های خواب، با استقبال بسیاری مواجه شده است. البته هنگام انتخاب این اکسسوری‌ها باید به نوع سبک به کار رفته در طراحی اتاق خواب، توجه ویژه‌ای نشان داد. به طور مثال از المان‌های سبک مدرن نمی‌توان در سبک کلاسیک استفاده کرد.

پرده

یکی دیگر از بخش‌های مهم هنگام نحوه چیدمان اتاق خواب، انتخاب پرده با طرح و رنگ مناسب است. البته پرده علاوه بر زیبا‌تر نمودن اتاق، در کنترل نور ناشی از اشعه خورشید یا لامپ‌های بیرون از اتاق نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. توصیه شده است که هنگام انتخاب رنگ و طرح پرده، به فرایند تقارن با فرش در کنار سرویس خواب توجه شود.

پرده

نحوه چیدمان اتاق خواب

 

 

رنگ

رنگ دیوار‌های اتاق، تأثیر بسیار زیادی بر کیفیت خواب و آرامش افراد حاضر در آن محیط دارد. انتخاب رنگ دیوار اتاق خواب نیز مانند کاغذ دیواری، کاملاً سلیقه‌ای است؛ اما در صورت انتخاب اشتباه سبب ایجاد آثار منفی بر سلامت افراد حاضر در آن محیط خواهد شد.

سرویس خواب

یکی از مهم‌ترین بخش‌های قابل توجه در نحوه چیدمان اتاق خواب، انتخاب سرویس خواب مناسب با فضا است. افراد در زمان خرید سرویس خواب، باید به مسئله فضا و متراژ اتاق توجه ویژه نشان دهند. معمولاً هنگام خرید، تختخواب و پاتختی در سرویس خواب انتخاب خواهند شد.

افراد می‌توانند برای خرید تشک یک نفره، بهترین تشک دو نفره و انواع تشک مسافرتی به سایت خرید تشک رویال اصل مراجعه کنند. بدون تردید خرید این سایت معتبر و خوشنام، برای آن‌ها بسیار لذت‌بخش خواهد بود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 

کاغذ دیواری

انتخاب رنگ، طرح و مدل کاغذ دیواری اتاق خواب یک امر کاملاً سلیقه‌ای است. البته در زمان انتخاب کاغذ دیواری باید به متراژ اتاق توجه ویژه‌ای نشان داد؛ زیرا در صورت انتخاب اشتباه، اتاق کوچک‌تر به نظر خواهد رسید. انتخاب رنگ و طرح‌های ساده کاغذ دیواری برای اتاق خواب، بهترین گزینه خواهند بود.

فرش

فرش در زمان چیدمان اتاق خواب ۹ متری یا ۱۲ متری، آن کاربرد همیشگی خود را ندارد. فرش در اتاق خواب، بیشتر نقش تزئینی داشته و معمولاً اندازه آن نسب به فضا اتاق، کوچک‌تر است. همچنین جنس فرش‌های اتاق خواب، نرم‌تر هستند. به طور معمول فرش‌ها در اتاق خواب در مرکز آن، قرار خواهند گرفت.

فرش

نحوه چیدمان اتاق خواب

 

 

سخن پایانی

نحوه چیدمان اتاق خواب، باید با توجه به فاکتور‌های صورت بگیرد. در صورت عدم توجه به هریک از نکات مهم هنگام چیدمان، اتاق خواب جلوه زیبایی نخواهد داشت. بدون شک انتخاب سرویس خواب باید با توجه با متراژ اتاق باشد. به طور مثال در صورت خرید تمام وسایل سرویس خواب برای یک اتاقی با متراژ کم، در کنار هزینه بسیار فضا اتاق قابل استفاده نخواهد بود.

نورپردازی، رنگ دیوار یا طرح کاغذ دیواری در کنار انتخاب فرش و اکسسوری‌ها باید با توجه به فرد استفاده‌کننده از اتاق خواب باشد. بدون شک انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیوار در زمان چیدمان اتاق خواب پسرانه با اتاق خواب نوعرؤسان کاملاً متفاوت از هم است.

سخن پایانی

نحوه چیدمان اتاق خواب

 

 

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 900,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,190,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,610,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,840,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 870,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,170,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,610,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,130,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,340,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,130,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,296,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,667,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,162,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,668,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,184,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,400,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 1,955,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,760,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 2,460,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,250,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,060,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,415,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,725,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,415,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,185,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,395,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,633,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,863,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,587,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,450,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,680,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,759,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,200,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,220,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,250,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,104,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,820,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,111,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 5,390,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,635,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,622,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,680,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,950,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,360,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,674,750
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 7,084,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 8,786,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 9,349,500
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,416,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,081,250
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,162,500
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,625,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,468,750
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 8,777,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,375,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 12,937,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,687,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 12,812,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,462,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,762,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,231,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,668,750
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,175,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,037,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,687,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,600,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,162,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,860,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,826,250
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,325,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,056,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 2,875,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,710,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,412,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,280,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,125,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,650,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,787,500
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,818,750
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,340,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,575,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,175,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,655,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,075,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,625,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,822,500
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

سایر مقالات:

ریباند تشک چیست؟ کاربرد ریباند تشک و 5 نکته که باید بدانید
ابعاد غیر استاندارد تشک ؟ سایز استاندارد تشک چقدر است – 5 سایز تشک
ویژگی های تشک طبی -10 مزایا، معایب و مشخصات تشک طبی خوب

 

شماره تماس تولیدی تشک رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.