راهنمای خرید

5 ویژگی تشک هتلی- ساخت و سفارش تشک هتلی مدل رویال اصلی

ویژگی‌های تشک هتلی و انتخاب آن

ویژگی تشک هتلی چیست؟ در صورتی که امکان تأسیس یک هتل را دارید، باید در رابطه با یک سری مسائل مرتبط با این شغل اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید آرامش را به مهمانان خود ارائه دهید. آرامش و خواب، با هم مرتبط هستند که به واسطه ویژگی تشک هتلی استاندارد به وجود می‌آید.

زیرا تشک هتلی آماده تأثیر بسیاری بر خواب مهمانان هتل شما برجای می‌گذارد؛ بنابراین شما با آماده کردن تمام شرایط خواب آرام برای مهمانان هتل، می‌توانید از آن به عنوان یک شیوه تبلغیاتی استفاده کنید. در صورتی که علاقه‌مند به موضوع خصوصیات تشک هتلی تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

ویژگی تشک هتلی

بدون تردید شما با انتخاب تشک هتلی استاندارد برای هتل خود، نظر مثبت مهمانان را جلب می‌کنید. یکی از مسائلی که برای مهمانان یک هتل مهم است، امکان داشتن خواب آرام و خوش خواهد بود. بنابراین شما با فراهم کردن این مسئله در کنار ارائه سرویس خواب زیبا، آن‌ها را خوشحال کنید.

البته شما برای خرید تک تک وسائل اتاق‌های هتل از جمله سرویس خواب، باید با دقت بسیار و براساس اصولی عملی کنید. مهم‌ترین بخش سرویس خواب، تشک است که مطمئنا فروشندگان در زمان خرید این بخش جدانشدنی سرویس خواب، یک سری مشخصات را به عنوان ویژگی تشک هتلی بیان می‌دارند.

اصلی‌ترین خصوصیات تشک هتلی که هنگام انتخاب باید به آن توجه کنید؛ عبارت هستند از:

  • توجه به قیمت کالای خواب استاندارد، یکی از مهم‌ترین ویژگی تشک هتلی محسوب می‌شود.
  • بدون شک یکی از مهم‌ترین ویژگی تشک هتلی، ضد حساسیت بودن متریال و پارچه آن خواهد بود. احتمالاً برخی از مهمانان شما به مواد موجود در تشک یا جنس پارچه این کالای خواب، واکنش‌های آلرژیک از خود نشان می‌دهند؛ بنابراین شما با توجه به این ویژگی تشک هتلی، خواب آرام را به آن‌ها هدیه می‌دهید.
  • تشک هتلی رویال با کیفیت، حمایت لازم از ستون فقرات مهمانان را انجام می‌دهد. مطمئناً مهمانان پس از بیدار شدن با وجود این ویژگی تشک هتلی، درد‌های آزار دهنده در کمر یا گردن را تجربه نخواهند کرد.
  • از اصلی‌ترین ویژگی تشک هتلی، ماندگاری بالا آن است؛ بنابراین در زمان خرید تشک، حتماً به شاخصه مهم توجه کرده و حتماً از وجود این ویژگی تشک هتلی، در جنس یا پارچه رویه آن مطمئن شوید.
  • مطمئناً فاکتور راحتی، به عنوان مهم‌ترین ویژگی تشک هتلی رویال با کیفیت محسوب می‌شود.
  • بدون تردید تشک‌های هتلی نیز مانند دیگر بخش‌های سرویس خواب، نیاز‌مند مراقبت و نگهداری هستند. بنابراین در زمان خرید تشک هتلی آماده، باید از هزینه نگهداری آن اطلاعات کافی داشته باشید. مطمئناً با اصلاع از این مسئله، فرآیند خرید تشک هتلی استاندارد برای شما بسیار راحت‌تر می‌شود.

انواع متنوع تشک هتلی

شرکت‌های مختلفی در زمینه تولید تشک‌های هتلی، فعال هستند. البته آن در زمان طراحی و تولید، به وجود ویژگی تشک هتلی در کالا خود توجه بسیار می‌کنند. در نتیجه طراحی برند‌های تولید‌کننده در زمینه تشک هتلی، این است که دست شما در زمان خرید، باز خواهد بود. در ادامه به بیان توضیحاتی مختصری در مورد انواع تشک‌های هتلی، پرداخته شده است.

تشک هتلی پد دار

ساختار تشک‌های پد دار هتلی، بسیار شبیه به تشک‌های فنری است. همچنین فاکتور راحتی در تشک‌های هتلی پد دار، دیده می‌شود؛ بنابراین شما با انتخاب این نوع از تشک‌ها، خواب آرامی را به مهمانان هتل خود هدیه می‌دهید.

تشک‌های هتلی فنری

تقریباً در تمام هتل‌ها، تشک‌های هتلی فنری متصل یا منفصل وجود دارند. مطمئناً این نوع از تشک‌ها، کارآمد هستند که صاحبان هتل، دست به چنین انتخابی زده‌اند؛ بنابراین شما نیز با توجه به بازخورد مثبت این تشک، می‌توانید آن‌ها را برای اتاق‌های هتل خود انتخاب کنید.

تشک‌های هتلی لاتکس

استفاده از تشک‌های هتلی لاتکس، در هتل‌های لاکچری کاربرد داشته و به دلیل وجود صمغ درخت کائوچو در این نوع از تشک‌ها، از خاصیت فنری بهره‌مند هستند.

در صورتی که قیمت کالای خواب، به عنوان یکی از اصلی‌ترین ویژگی تشک هتلی برای شما مهم است؛ باید از خرید آن صرفه نظر کنید. زیرا تشک‌های لاتکس، بسیار گران هستند.

تشک هتلی مموری فوم

انتخاب تشک‌های هتلی مموری فوم، بیشتر از سوی هتل‌های پنج ستاره اتفاق می‌افتد. بدون تردید وجود یکی از مهم‌ترین ویژگی تشک هتلی یعنی پشتیبانی از ستون فقرات، تأثیر بسیار زیادی در انتخاب آن برای سرویس خواب اتاق‌های هتل دارد.

کلیدی‌ترین نکات در زمان انتخاب تشک هتلی

هنگام خرید تشک هتلی، توجه به نکاتی مهم است که در ادامه به این نکات اشاره شده است.

کیفیت تشک

کیفیت و ماندگاری، از اصلی‌ترین ویژگی تشک هتلی به شمار می‌رود. به دلیل حضور افراد متعدد با وزن‌های مختلف در هتل و خوابیدن روی تشک‌ها، باید به دنبال کالای خوابی باشید که پس از چند سال استفاده، همچنان کارایی اولیه خود را داشته باشد. البته وجود مزیت کیفیت و عمر بالا در تشک هتلی، باعث صرفه‌جویی اقتصادی نیز می‌شود.

متریال رویه تشک

یکی از اصول مهم هتل‌داری، تمیزی و نظافت است. توجه به جنس رویه تشک‌های هتلی انتخابی در رابطه با این اصل از اصول هتل‌داری بسایر مهم خواهد بود. هنگام خرید تشک‌های هتلی، حتماً ضد آب بودن رویه آن‌ها را مد نظر قرار دهید.

قیمت تشک هتلی

بدون شک قیمت تشک هتلی براساس کیفیت مواد اولیه این محصولات، تعیین می‌شود. البته صاحبان برند‌های در زمان تعیین قیمت، عوامل متعددی را در نظر می‌گیرند.

در نظر همه خریداران از جمله شما، قیمت تشک بسیار مهم بوده و بدون شک شما دنبال، کالای خوابی هستید که در کنار بهره‌مندی از کیفیت، مقرون به صرفه به لحاظ اقتصادی باشد.

سایز تشک‌های هتلی

ابعاد تشک‌های مناسب هتل، دقیقاً مانند تشک‌های خانگی بوده و همچنین شما امکان سفارش سایز مورد نظر تشک برای اتاق‌های خود را نیز، دارید. سایز تشک‌های یک نفره مناسب هتل ۹۰*۲۰۰، ۱۰۰*۲۰۰ و ۱۲۰*۲۰۰ سانتی‌متر است. سایز‌های استاندارد تشک‌های دو نفره هتلی ۱۴۰*۲۰۰، ۱۶۰*۲۰۰ و ۱۸۰*۲۰۰ سانتی‌متر خواهد بود.

نرم یا سفت بودن تشک

یکی از مهم‌ترین نکات در زمان انتخاب تشک برای هتل، توجه به میزان نرم یا سفتی آن خواهد بود. البته در رابطه با این نکته، توجه به نظر بیشتر مهمانان فرآیند انتخاب را آسان‌تر می‌کند. بدون شک سفتی یا نرمی بیش از اندازه تشک، برای مهمانان هتل شما آزار دهنده است.

بنابراین با انتخاب تشکی که میزان سفتی و نرمی آن در حد استاندارد باشد، برای مهمانان خود خواب خوش را فراهم کنید.

راهکار‌های جهت مراقبت از تشک‌های هتلی

با توجه به نوسانات قیمت ارز و افزایش روزانه کالا‌ها به ویژه تشک، باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید. البته در زمان خرید تشک‌های هتلی، فروشندگان چند راهکار مؤثر به شما ارائه خواهند داد که در صورت استفاده از آن‌ها، مطمئناً این بخش جدانشدنی سرویس خواب از ماندگاری بالا بهره‌مند می‌شود.

از اصلی‌ترین این راهکار‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • یکی از مهم‌ترین راه‌های نگهداری از تشک، استفاده از تخت باکس هتلی است.
  • روش مؤثر دیگر برای افزایش عمر تشک‌های هتلی، استفاده از محافظ یا پد تشک خواهد بود. در صورت پوشاندن تشک با محافظ، می‌توانید ‌امیدوار باشید که مایعاتی مانند آب به دورن تشک نفوذ نمی‌کند.
  • در صورت تمایل می‌توانید در زیر تشک، یک کفی محکم و تخت با رویه یک دست مانند ورق‌ام دی اف که دارای ارتفاع ۸ الی ۱۶ میل باشد؛ استفاده کنید.
  • پشت و رو کردن تشک‌های هتل به شکل منظم و مرتب هر ۶ ماه یکبار، منجر به افزایش عمر آن می‌شود.

به این نکته توجه داشته باشید که این راهکار‌ها، جهت محافظت تشک‌های هتلی لازم هستند. در صورت انجام ندادن این روش‌ها، باید برای خرید زود به زود تشک اتاق‌های خواب هتل اقدام کنید. البته این مسئله یعنی خرید زور به زود تشک، بار مالی زیادی را به دنبال دارد.

گذر زمان بر کیفیت و همچنین راحتی تشک‌های هتل شما، تأثیر منفی می‌گذارد. در حالت عادی تشک‌ها باید پس از ۷ سال استفاده تعویض شوند. اما در بیشتر هتل‌های معتبر سراسر دنیا، فاصله تعویض تشک‌ها به هر ۵ سال یکبار تقلیل پیدا می‌کند.

البته برای اینکه راحتی مهمانان هتل شما تضمین شود، بهتر است که پس از ۳ تا ۵ سال استفاده از تشک‌های هتلی، آن را تعویض کنید. در صورت استفاده از تشک فنری در هتل خود، زمان تعویض را باید زود‌تر در نظر بگیرید.

خرید تشک‌های هتلی با قیمت مناسب

سایت تشک رویال، معتبر‌ترین فروشگاه اینترنتی برای خرید انواع تشک رویال است. بدون شک با مراجعه به این سایت معتبر، امکان خرید تشک فنری و بهترین تشک متصل برای تختخواب‌های هتل خود دارید. همچنین در صورت تمایل امکان خرید تشک طبی، بهترین تشک پاکتی و انواع تشک یک نفره نیز برای شما وجود دارد.

در صورتی که نیاز به خرید بهترین تشک دو نفره یا انواع تشک مسافرتی دارید، حتماً به سایت تشک رویال سری بزنید. ضمنا شما می‌توانید با خرید محافظ تشک برای تشک‌های هتلی خود از فروشگاه اینترنتی رویال، ماندگاری بالای آن‌ها را تضمین کنید.

تمام محصولات موجود در این فروشگاه اینترنتی، از بهترین کیفیت برخوردار بوده و همچنین شما با انتخاب از این فروشگاه، خواب آرام را به مهمانان خود هدیه می‌دهید.

سخن پایانی

خواب و استراحت در زمان مسافرت، برای بسیاری از افراد مهم بوده و آن‌ها با انتخاب هتل، می‌خواهند که به خواب راحت دست پیدا کنند؛ بنابراین هنگام انتخاب سرویس خواب به ویژه تشک، باید بسیار با دقت عمل کنید. احتمالاً به دلیل وجود تولیدات مختلف تشک، هنگام انتخاب کمی سردرگم می‌شوید.

در صورت وجود انواع ویژگی تشک هتلی مانند راحتی و دوام بالا در محصول انتخابی، خرید برای شما آسان می‌شود. مطمئناً شما با انتخاب تشک هتلی رویال ارزان و با کیفیت، امکان خواب خوش را به مهمانان هتل خود فراهم می‌کنید.

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 900,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,190,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,610,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,840,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 870,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,170,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,610,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,130,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,340,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,130,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,296,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,667,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,162,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,668,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,184,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,400,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 1,955,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,760,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 2,460,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,250,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,060,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,415,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,725,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,415,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,185,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,395,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,633,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,863,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,587,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,450,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,680,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,759,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,200,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,220,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,250,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,104,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,820,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,111,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 5,390,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,635,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,622,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,680,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,950,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,360,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,674,750
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 7,084,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 8,786,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 9,349,500
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,416,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,081,250
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,162,500
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,625,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,468,750
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 8,777,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,375,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 12,937,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,687,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 12,812,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,462,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,762,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,231,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,668,750
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,175,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,037,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,687,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,600,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,162,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,860,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,826,250
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,325,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,056,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 2,875,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,710,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,412,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,280,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,125,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,650,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,787,500
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,818,750
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,340,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,575,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,175,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,655,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,075,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,625,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,822,500
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

سایر مقالات:

5 مدل تشک مخصوص دیسک گردن- بهترین تشک های رویال اصلی
شستن محافظ تشک – 3 روش آسان – خرید بهترین مخافظ های تشک رویال
5 نکته برای زمان خرید تشک جدید – سفتی/نرمی – فرورفتگی یا …؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.