راهنمای خرید

معرفی انواع تشک خواب رویال اصلی – 20 مدل تشک + مشخصات

شماره تماس تولیدی تشک

تشک چیست؟ انواع تشک کدام‌اند؟

در صورت انتخاب درست انواع تشک خواب، سلامتی جسم و روح کمترین چیزی است که برای خود افراد به ارمغان آورده خواهد شد. مطمئناً پس از ساعت‌ها کار کردن و تحمل ترافیک در کنار نشستن روی صندلی خودرو، استراحت روی بهترین تشک طبی یک نیاز اساسی به شمار خواهد رفت.

 

ردیف محصولات

تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک دو نفره

14,275,000 تومان16,285,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره

3,025,000 تومان4,400,000 تومان
ویژگی‌های ساختاری تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره درجه 1 در ساخت تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره و دو

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا دو نفره

7,260,000 تومان7,705,000 تومان
تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا دونفره  چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک رویال مدل فلورا از بهترین تشک‌های طبی فنری

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس نوجوان

7,015,000 تومان
  لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال

زیرا این افراد قرار نیست که پس از ساعت‌های تلاش و کوشش، هنگام استراحت حس ناراحتی داشته باشند. در این مقاله به بیان اطلاعاتی درباره انواع تشک خواب و انواع مدل‌های تشک خوشخواب، خواهیم پرداخت. در صورت علاقه به این موضوع جذاب، تا انتها با ما همراه باشید.

تشک چیست؟ انواع تشک کدام‌اند؟

انواع تشک خواب

تعریف تشک و کاربرد آن

به لایه نرمی که از مواد اولیه پنبه یا پشم ساخته می‌شود، تشک می‌گویند. البته برخی از افراد این محصول کاربردی را روی زمین انداخته و سپس برای استراحت روی آن دراز خواهند کشید. این مدل از کالای خواب را تشک زمینی نام نهاده‌اند.

نوع دیگر این محصول، تشک‌های قابل استفاده روی تختخواب هستند که اصلی‌ترین مواد به کار رفته در آن‌ها شامل فنر، فوم یا اسفنج است. البته این مدل از انواع تشک به دو گروه فنری و طبی تقسیم‌بندی خواهد شد. همچنین انواع مدل‌های تشک‌ طبی به دو بخش، فنر منفصل و فنر متصل تقسیم خواهند شد.

متریال استفاده شده در برخی از انواع تشک خواب، آب یا هوا بوده و همچنین این مدل از تشک‌ها، بیشتر کاربرد پزشکی دارند. البته افرادی که دارای زخم بستر هستند، می‌توانند از این مدل از انواع تشک بهره ببرند.

 

شماره تماس تولیدی تشک

 

معرفی انواع تشک خواب

امروزه تولیدکنندگان کالا‌های خواب به ویژه تشک، محصولات متنوعی را تولید کرده و جهت رفاه حال خریداران، روانه بازار خواهند کرد. افراد در زمان انتخاب این محصول کاربردی، باید به مطالعه معرفی ویژگی انواع تشک بپردازد تا هنگام خرید، کاملاً آگاهانه دست به انتخاب بزند.

البته فروشندگان نیز در معرفی انواع تشک خواب و ویژگی‌های مهم آن‌ها، بسیار به خریداران کمک خواهند کرد. اصلی‌ترین انواع تشک، شامل موارد زیر خواهد بود.

معرفی انواع تشک خواب

انواع تشک خواب

تشک‌های فنری

تشک‌های فنر در بین انواع تشک خواب امروزی، قدیمی‌ترین بوده و در بین خریداران، محبوبیت بسیار بالایی دارد. البته دلیل این محبوبیت و استقبال بسیار از سوی خریداران، وجود مزیت انعطاف‌پذیری تشک‌های فنری است. این مدل از تشک خواب، مناسب افرادی است که مشکلات جسمانی نداشته و وزن آن‌ها، بیش‌تر از ۷۰ کیلو نیست.

البته در معرفی انواع تشک خوشخواب فنری، بیان شده است که این محصول به دو گروه تشک‌های فنری متصل و منفصل تقسیم شده است. به طور مثال در صورت استفاده از تشک خواب فنری متصل، امکان جا به جایی آن راحت بوده و البته دلیل آن، سبکی وزن تشک است.

تشک مموری فوم یا حافظه دار

بدون تردید در بین انواع تشک خواب، محصولات مموری فوم بهترین تشک طبی محسوب خواهند شد؛ زیرا در معرفی ویژگی انواع تشک مموری فوم بیان شده است که مانع از قرار‌گیری فرد در حالت بد هنگام خوابیدن خواهند شد.

البته قیمت انواع تشک مموری فوم نسبت به سایر محصولات، بسیار بیشتر بوده و دلیل این قیمت بالا، وجود مواد اولیه ویسکوالاستیک در آن است. شاید به همین خاطر است که در معرفی انواع تشک خوشخواب مموری فوم، استفاده در زمستان توصیه شده است. زیرا گرما بیشتری نسبت به انواع تشک خواب فنری، تولید خواهد کرد.

تشک مموری فوم یا حافظه دار

انواع تشک خواب

تشک بادی

تشک‌های بادی، در اصل محفظه بادی با پوششی از فوم و مواد کشسان هستند. البته هوای داخل و فشار هوا درون آن در این نوع از تشک خواب، به واسطه یک دستگاه پمپ تأمین خواهد شد. میزان نرمی یا سفتی تشک‌های بادی، به راحتی قابل تنظیم است.

البته به دلیل وجود این مزیت بزرگ در کنار انتقال سریع حرارت، بیشتر افرادی که دارای مشکلاتی مانند کمر درد هستند از آن استفاده خواهند کرد.

تشک فوم

بدون تردید انتخاب تشک‌های فوم به ویژه از سوی افرادی که در طول شب بسیار جا به جا خواهند شد، مناسب‌ترین محصول خواهد بود. این تشک‌ها بسیار راحت بوده و قیمت آن نیز با توجه به سایز انتخابی، متفاوت خواهد بود.

تشک فوم

انواع تشک خواب

تشک لاتکس

قیمت تشک‌های لاتکس در بین مدل‌ها و انواع تشک خواب، بسیار گران است. البته به دلیل وجود فوم لاتکس و حمایتی که این مدل از تشک‌های از ستون فقرات یا کل بدن هنگام خواب خواهند کرد، استفاده از آن به همه توصیه شده است.

از دیگر مزیت‌های استفاده از این مدل از انواع تشک خواب، انعطاف‌پذیری بالا و ماندگاری بسیار است.

تشک هیبریدی

این مدل از انواع تشک خواب، ترکیبی از تشک‌های فنری و مموری فوم هستند. به عبارتی دیگر تمام مزیت‌های این دو مدل تشک خواب، در محصولات هیبریدی جمع شده و در نتیجه استفاده از آن، مناسب همه افراد خواهد بود.

البته قیمت تشک‌های هیبریدی نسبت به تشک‌های مموری فوم، کمتر بوده و همین امر باعث انتخاب از سوی خریداران شده است.

تشک هیبریدی

انواع تشک خواب

تشک مهمان و نکات مهم جهت خرید

یکی از انواع تشک زمینی، تشک‌های مهمان هستند. از جمله ویژگی انواع تشک مهمان ظاهر ساده آن‌ها است که با خود آسایش و راحتی را به ارمغان خواهد آورد. در بین انواع تشک مهمان، تشک‌های که حاوی فوم هستند؛ راحت بیشتری را با خود به همراه دارند.

وزن سبک، جابه‌جایی آسان و قابلیت شستشو از مهم‌ترین ویژگی‌های این مدل از انواع تشک خواب به شمار خواهند رفت. البته افراد در زمان خرید انواع تشک خواب مهمان، باید یک سری نکات را در نظر داشته باشند. از مهم‌ترین این نکات، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تشک مهمان و نکات مهم جهت خرید

انواع تشک خواب

تشک‌های مهمان یک یا دو نفره

مطمئناً انتخاب درست ظرفیت تشک‌های مهمان (یک نفره یا دو نفره) با توجه به فضای کلی خانه و تعداد مهمانان، صورت خواهد گرفت. البته توجه به وزن مهمانان نیز، در انتخاب یک تشک مهمان ایده‌آل بسیار تأثیر‌گذار خواهد بود.

کیفیت دوخت و متریال تشک‌های مهمان

به طور معمول تشک‌های مهمان با اسفنج یا الیاف مصنوعی، پر شده و دقیقاً به همین دلیل دارای وزن کمی هستند. البته توجه به دوخت تمییز و محکم این مدل از انواع تشک خواب، مهم است؛ زیرا در صورت بهره‌مندی از دوخت ضعیف، خیلی زود پاره خواهند شد.

ابعاد تشک مهمان

هنگام توجه به نکته مهم در زمان خرید، باید قد و وزن مهمان در کنار فضای کلی خانه جهت نگهداری مورد توجه قرار بگیرند. البته در چنین موقعیتی توجه به ارتفاع تشک نیز، حائز اهمیت بوده و همچنین افراد با انتخاب تشک مهمان با ارتفاع مناسب، تجربه خواب راحت را به مهمانان خود ارائه خواهند داد.

ابعاد تشک مهمان

انواع تشک خواب

طرح و رنگ تشک‌های مهمان

در صورتی که افراد قصد استفاده از تشک‌های مهمان در محیط‌های مانند طبیعت دارند، حتماً رنگ و طرح تیره انتخاب کنند. زیرا این مدل از انواع تشک خواب، کثیفی را کمتر نشان خواهند داد. البته امروزه تولیدکنندگان این مدل از تشک‌ها، طرح و رنگ‌های متنوعی از آن‌ها را تولید کرده‌اند.

بنابراین خریدار در زمان انتخاب، کاملاً راحت بوده و در نتیجه می‌تواند از بین طرح‌های متنوع، بهترین را انتخاب کند. مطمئناً انتخاب طرح و رنگ تشک‌های مهمان، می‌توان نشان دهنده سلیقه صاحب خانه باشد.

چگونگی شستشو تشک‌های مهمان

برخی از تشک‌های مهمان را، می‌توان با دست شست. البته گروه دیگری از تشک‌ها، قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارند؛ بنابراین افراد هنگام انتخاب تشک‌های مهمان، حتماً به وجود این ویژگی و چگونگی فرایند شستشو آن توجه کنند.

اصلی‌ترین ویژگی انواع تشک خواب

افراد در زمان انتخاب انواع تشک‌های خواب، حتماً از وجود ویژگی‌های در آن مطمئن شوند. اما اصلی‌ترین و مهم‌ترین این ویژگی‌ها در تشک، شامل لیست زیر خواهد بود:

  • یکی از مهم‌ترین فاکتور‌های تشک‌های خواب، راحتی است. بدون تردید در صورت وجود این ویژگی فرد هنگام استراحت روی آن، درد‌های عضلانی را تجربه نخواهد کرد.
  • بسیاری از متخصصان معتقد هستند که ارتفاع تشک‌ها، باید بالاتر از سطح تخت باشد.
  • در صورت وجود الیاف طبیعی و مناسب در تشک، فرد استفاده‌کننده از ایجاد آلرژی دور خواهد بود.
  • مطمئناً انتخاب تشکی با وجود چند لایه و آستر دار، امکان تعویض هنگام کثیف شدن را به افراد ارائه خواهد داد.
  • کیفیت متریال به کار رفته در تشک مانند فنر و اسفنج، نشان از استاندارد بودن آن خواهد بود.
  • پارچه‌های تشک باید ضد حساسیت و ضد نفوذ حشرات باشند.
  • هنگام خرید تشک، ابتدا پایه‌های تخت را خریداری کنند؛ سپس با توجه به آن، سایز مناسب تشک انتخاب شود.
اصلی‌ترین ویژگی انواع تشک خواب

انواع تشک خواب

برای خرید انواع تشک رویال به کجا باید مراجعه کنیم؟

مطمئناً انتخاب انواع تشک از سایت تشک رویال، برای شما آسایش و راحتی را به همراه خواهد داشت. شما در فروشگاه اینترنتی معتبر امکان خرید تشک یک نفره، بهترین تشک دو نفره، انواع تشک rooyal و همچنین خرید تشک متصل را خواهید داشت.

در صورت نیاز می‌توانید از بین انواع تشک فنری، انواع تشک طبی و انواع تشک پاکتی بهترین گزینه را با توجه به شرایط جسمی خود انتخاب کنید. وجود کیفیت در متریال و دوخت تمامی این محصولات، منجر خواهد شد که شما با خیال راحت انتخاب کنید.

برای خرید انواع تشک رویال به کجا باید مراجعه کنیم؟

انواع تشک خواب

سخن پایانی                                                                                           

در صورتی که افراد قصد خرید انواع تشک خواب هستند، می‌توانند با توجه به لیست قیمت تشک خوشخواب بهترین گزینه را انتخاب کنند. البته در زمان خرید تشک، باید وجود چند ویژگی مهم در آن توجه کنند. از مهم‌ترین این ویژگی، ضد حساسیت یا آلرژیک بودن است.

زیرا در صورت وجود این شاخصه مهم در تشک، فرد استفاده‌کننده می‌تواند خواب راحتی را تجربه کند. البته در زمان خرید تشک، توجه به شرایط جسمی و بودجه نیز بسیار مهم است. به طور مثال تشک‌های لاتکس بسیار با کیفیت هستند، اما قیمت این مدل از تشک بسیار زیاد خواهد بود.

 

شماره تماس تولیدی تشک

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,074,700
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,375,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,870,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,149,400
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,034,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,375,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21 cm 1,870,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 21 cm 2,530,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 21 cm 2,750,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,320,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری 23 cm 1,430,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 23 cm 1,892,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 23 cm 2,508,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 23 cm 2,860,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 23 cm 1,364,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,622,500
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,200,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,915,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 3,245,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,540,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری 27 cm 1,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 27 cm 2,574,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 27 cm 3,190,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 27 cm 3,520,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 27 cm 1,628,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,969,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,794,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,630,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,938,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,870,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 2,147,200
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,997,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,987,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 4,290,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 2,029,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 27 cm 2,750,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 27 cm 4,004,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 27 cm 5,262,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 27 cm 5,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 27 cm 3,718,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,505,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,060,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,007,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,300,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 30 cm 4,576,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 30 cm 6,930,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 30 cm 8,580,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 30 cm 9,152,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 30 cm 4,290,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 34 cm 5,812,400
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 34 cm 8,800,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 34 cm 10,923,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 34 cm 11,616,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 34 cm 5,461,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 5,698,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 8,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 10,582,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 11,396,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 5,291,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 7,403,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 10,043,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 12,980,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 14,806,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 6,490,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 16 cm 1,364,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 16 cm 1,848,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 16 cm 2,607,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 16 cm 2,728,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 16 cm 1,309,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 18 cm 1,760,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 18 cm 2,310,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 18 cm 3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 18 cm 3,520,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 18 cm 1,650,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 20 cm 2,376,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 20 cm 3,135,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 20 cm 4,202,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 20 cm 4,752,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 20 cm 2,101,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 21 cm 3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 21 cm 4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 21 cm 5,962,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 21 cm 6,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 21 cm 5,365,800
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 30 cm 4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 30 cm 6,206,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 30 cm 8,327,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 30 cm 9,284,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 30 cm 4,152,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 6,358,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 8,580,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 11,330,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 12,540,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 22 cm 5,687,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 7,370,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 9,900,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 12,760,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 14,740,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 26 cm 6,380,000
 

شماره تماس تولیدی تشک

 

انواع تشک:

5 ویژگی تشک هتلی- ساخت و سفارش تشک هتلی مدل رویال اصلی
5 مدل تشک مخصوص دیسک گردن- بهترین تشک های رویال اصلی
شستن محافظ تشک – 3 روش آسان – خرید بهترین مخافظ های تشک رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.