نکات آموزشی

معرفی انواع تشک خواب رویال اصلی – 20 مدل تشک + مشخصات

تشک رویال مدل نیلوفر نوجوان

قیمت اصلی 2,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,000,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره

3,550,000 تومان5,050,000 تومان
ویژگی‌های ساختاری تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره درجه 1 در ساخت تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره و دو

تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک یک نفره

5,750,000 تومان7,750,000 تومان
تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک یک نفره قیمت تشک رویال تمام فوم پددار کلاسیک یک نفره چقدر است؟ اولین

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره

5,050,000 تومان5,550,000 تومان
تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره قیمت تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره چقدر است؟ اگر به دنبال

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تشک چیست؟ انواع تشک کدام‌اند؟

در صورت انتخاب درست انواع تشک خواب، سلامتی جسم و روح کمترین چیزی است که برای خود افراد به ارمغان آورده خواهد شد. مطمئناً پس از ساعت‌ها کار کردن و تحمل ترافیک در کنار نشستن روی صندلی خودرو، استراحت روی بهترین تشک طبی یک نیاز اساسی به شمار خواهد رفت.

ردیف محصولات


تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان


تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان


مقایسه

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان

3,630,000 تومان
تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان بهترین تشک برای نوجوانان باید چه مشخصاتی داشته باشد؟ جنس تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان بهترین است و شما با خرید این مدل تشک باکیفیت می‌توانید خواب مناسبی را برای فرزندان خود فراهم کرده و زمینه رشد فکری و جسمی آن‌ها را تأمین کنید. معرفی تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان فلورا از آن دسته تشک‌هایی است که مناسب افراد وزن متوسط به بالا است و قسمت‌های بالا به‌واسطه اسفنج و قسمت پایین به‌وسیله فوم پوشش می‌یابد. تعداد فنر یک‌نفره و نوجوان تشک فلورا ۲۹۸ بوده و


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل آسایش دو نفره


تشک رویال مدل آسایش دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل آسایش دو نفره

2,880,000 تومان3,285,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا دونفره
مقایسه

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا دو نفره

7,260,000 تومان7,705,000 تومان
تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا دونفره  چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک رویال مدل فلورا از بهترین تشک‌های طبی فنری برند رویال است که از فنرهای بونل متصل میکرو ریزبافت ساخته می‌شود. ویژگی بارز این نوع تشک‌ها در ساختار منحصر به ‌فرد آن‌ها خلاصه می‌شود. شکل فنرهای به کار رفته در تشک‌های فنر بونل به صورت ساعت شنی است؛ به این صورت که ساختار فنرها در اطراف تشک نسبت به وسط آن، پهن‌تر است. مفتول فولادی که در ساخت این تشک جهت تقویت آن استفاده شده است، شکلی M مانند دارد؛ این ویژگی در پخش شدن متناسب و استاندارد فنرها


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل آرامش دو نفره


تشک رویال مدل آرامش دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل آرامش دو نفره

2,905,000 تومان3,160,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک نفره چه کاربردهایی دارد؟ تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک نفره یکی از مدل‌های باکیفیت محصولات برند رویال است و در دسته تشک‌های فنری متصل قرار می‌گیرد. فنرهای به کار رفته در این تشک در سرتاسر اسکلت آن به هم متصل هستند. این ویژگی باعث می‌شود تا خوابیدن روی این تشک هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان لذت‌بخش باشد و احساس راحتی را برای همه افراد فراهم می‌کند. اندازه‌ای که برای تشک‌های یک نفره و دونفره تشک رویال مدل آرامش در نظر گرفته شده‌اند، متنوع و نیازهای افراد با


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

زیرا این افراد قرار نیست که پس از ساعت‌های تلاش و کوشش، هنگام استراحت حس ناراحتی داشته باشند. در این مقاله به بیان اطلاعاتی درباره انواع تشک خواب و انواع مدل‌های تشک خوشخواب، خواهیم پرداخت. در صورت علاقه به این موضوع جذاب، تا انتها با ما همراه باشید.

تشک چیست؟ انواع تشک کدام‌اند؟

انواع تشک خواب

تعریف تشک و کاربرد آن

به لایه نرمی که از مواد اولیه پنبه یا پشم ساخته می‌شود، تشک می‌گویند. البته برخی از افراد این محصول کاربردی را روی زمین انداخته و سپس برای استراحت روی آن دراز خواهند کشید. این مدل از کالای خواب را تشک زمینی نام نهاده‌اند.

نوع دیگر این محصول، تشک‌های قابل استفاده روی تختخواب هستند که اصلی‌ترین مواد به کار رفته در آن‌ها شامل فنر، فوم یا اسفنج است. البته این مدل از انواع تشک به دو گروه فنری و طبی تقسیم‌بندی خواهد شد. همچنین انواع مدل‌های تشک‌ طبی به دو بخش، فنر منفصل و فنر متصل تقسیم خواهند شد.

متریال استفاده شده در برخی از انواع تشک خواب، آب یا هوا بوده و همچنین این مدل از تشک‌ها، بیشتر کاربرد پزشکی دارند. البته افرادی که دارای زخم بستر هستند، می‌توانند از این مدل از انواع تشک بهره ببرند.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

شماره تماس تولیدی تشک رویال

معرفی انواع تشک خواب

امروزه تولیدکنندگان کالا‌های خواب به ویژه تشک، محصولات متنوعی را تولید کرده و جهت رفاه حال خریداران، روانه بازار خواهند کرد. افراد در زمان انتخاب این محصول کاربردی، باید به مطالعه معرفی ویژگی انواع تشک بپردازد تا هنگام خرید، کاملاً آگاهانه دست به انتخاب بزند.

البته فروشندگان نیز در معرفی انواع تشک خواب و ویژگی‌های مهم آن‌ها، بسیار به خریداران کمک خواهند کرد. اصلی‌ترین انواع تشک، شامل موارد زیر خواهد بود.

معرفی انواع تشک خواب

انواع تشک خواب

تشک‌های فنری

تشک‌های فنر در بین انواع تشک خواب امروزی، قدیمی‌ترین بوده و در بین خریداران، محبوبیت بسیار بالایی دارد. البته دلیل این محبوبیت و استقبال بسیار از سوی خریداران، وجود مزیت انعطاف‌پذیری تشک‌های فنری است. این مدل از تشک خواب، مناسب افرادی است که مشکلات جسمانی نداشته و وزن آن‌ها، بیش‌تر از ۷۰ کیلو نیست.

البته در معرفی انواع تشک خوشخواب فنری، بیان شده است که این محصول به دو گروه تشک‌های فنری متصل و منفصل تقسیم شده است. به طور مثال در صورت استفاده از تشک خواب فنری متصل، امکان جا به جایی آن راحت بوده و البته دلیل آن، سبکی وزن تشک است.

تشک مموری فوم یا حافظه دار

بدون تردید در بین انواع تشک خواب، محصولات مموری فوم بهترین تشک طبی محسوب خواهند شد؛ زیرا در معرفی ویژگی انواع تشک مموری فوم بیان شده است که مانع از قرار‌گیری فرد در حالت بد هنگام خوابیدن خواهند شد.

البته قیمت انواع تشک مموری فوم نسبت به سایر محصولات، بسیار بیشتر بوده و دلیل این قیمت بالا، وجود مواد اولیه ویسکوالاستیک در آن است. شاید به همین خاطر است که در معرفی انواع تشک خوشخواب مموری فوم، استفاده در زمستان توصیه شده است. زیرا گرما بیشتری نسبت به انواع تشک خواب فنری، تولید خواهد کرد.

تشک مموری فوم یا حافظه دار

انواع تشک خواب

تشک بادی

تشک‌های بادی، در اصل محفظه بادی با پوششی از فوم و مواد کشسان هستند. البته هوای داخل و فشار هوا درون آن در این نوع از تشک خواب، به واسطه یک دستگاه پمپ تأمین خواهد شد. میزان نرمی یا سفتی تشک‌های بادی، به راحتی قابل تنظیم است.

البته به دلیل وجود این مزیت بزرگ در کنار انتقال سریع حرارت، بیشتر افرادی که دارای مشکلاتی مانند کمر درد هستند از آن استفاده خواهند کرد.

محصولات تشک رویال:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

تشک فوم

بدون تردید انتخاب تشک‌های فوم به ویژه از سوی افرادی که در طول شب بسیار جا به جا خواهند شد، مناسب‌ترین محصول خواهد بود. این تشک‌ها بسیار راحت بوده و قیمت آن نیز با توجه به سایز انتخابی، متفاوت خواهد بود.

تشک فوم

انواع تشک خواب

تشک لاتکس

قیمت تشک‌های لاتکس در بین مدل‌ها و انواع تشک خواب، بسیار گران است. البته به دلیل وجود فوم لاتکس و حمایتی که این مدل از تشک‌های از ستون فقرات یا کل بدن هنگام خواب خواهند کرد، استفاده از آن به همه توصیه شده است.

از دیگر مزیت‌های استفاده از این مدل از انواع تشک خواب، انعطاف‌پذیری بالا و ماندگاری بسیار است.

تشک هیبریدی

این مدل از انواع تشک خواب، ترکیبی از تشک‌های فنری و مموری فوم هستند. به عبارتی دیگر تمام مزیت‌های این دو مدل تشک خواب، در محصولات هیبریدی جمع شده و در نتیجه استفاده از آن، مناسب همه افراد خواهد بود.

البته قیمت تشک‌های هیبریدی نسبت به تشک‌های مموری فوم، کمتر بوده و همین امر باعث انتخاب از سوی خریداران شده است.

تشک هیبریدی

انواع تشک خواب

تشک مهمان و نکات مهم جهت خرید

یکی از انواع تشک زمینی، تشک‌های مهمان هستند. از جمله ویژگی انواع تشک مهمان ظاهر ساده آن‌ها است که با خود آسایش و راحتی را به ارمغان خواهد آورد. در بین انواع تشک مهمان، تشک‌های که حاوی فوم هستند؛ راحت بیشتری را با خود به همراه دارند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

وزن سبک، جابه‌جایی آسان و قابلیت شستشو از مهم‌ترین ویژگی‌های این مدل از انواع تشک خواب به شمار خواهند رفت. البته افراد در زمان خرید انواع تشک خواب مهمان، باید یک سری نکات را در نظر داشته باشند. از مهم‌ترین این نکات، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تشک مهمان و نکات مهم جهت خرید

انواع تشک خواب

تشک‌های مهمان یک یا دو نفره

مطمئناً انتخاب درست ظرفیت تشک‌های مهمان (یک نفره یا دو نفره) با توجه به فضای کلی خانه و تعداد مهمانان، صورت خواهد گرفت. البته توجه به وزن مهمانان نیز، در انتخاب یک تشک مهمان ایده‌آل بسیار تأثیر‌گذار خواهد بود.

کیفیت دوخت و متریال تشک‌های مهمان

به طور معمول تشک‌های مهمان با اسفنج یا الیاف مصنوعی، پر شده و دقیقاً به همین دلیل دارای وزن کمی هستند. البته توجه به دوخت تمییز و محکم این مدل از انواع تشک خواب، مهم است؛ زیرا در صورت بهره‌مندی از دوخت ضعیف، خیلی زود پاره خواهند شد.

ابعاد تشک مهمان

هنگام توجه به نکته مهم در زمان خرید، باید قد و وزن مهمان در کنار فضای کلی خانه جهت نگهداری مورد توجه قرار بگیرند. البته در چنین موقعیتی توجه به ارتفاع تشک نیز، حائز اهمیت بوده و همچنین افراد با انتخاب تشک مهمان با ارتفاع مناسب، تجربه خواب راحت را به مهمانان خود ارائه خواهند داد.

ابعاد تشک مهمان

انواع تشک خواب

طرح و رنگ تشک‌های مهمان

در صورتی که افراد قصد استفاده از تشک‌های مهمان در محیط‌های مانند طبیعت دارند، حتماً رنگ و طرح تیره انتخاب کنند. زیرا این مدل از انواع تشک خواب، کثیفی را کمتر نشان خواهند داد. البته امروزه تولیدکنندگان این مدل از تشک‌ها، طرح و رنگ‌های متنوعی از آن‌ها را تولید کرده‌اند.

بنابراین خریدار در زمان انتخاب، کاملاً راحت بوده و در نتیجه می‌تواند از بین طرح‌های متنوع، بهترین را انتخاب کند. مطمئناً انتخاب طرح و رنگ تشک‌های مهمان، می‌توان نشان دهنده سلیقه صاحب خانه باشد.

چگونگی شستشو تشک‌های مهمان

برخی از تشک‌های مهمان را، می‌توان با دست شست. البته گروه دیگری از تشک‌ها، قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارند؛ بنابراین افراد هنگام انتخاب تشک‌های مهمان، حتماً به وجود این ویژگی و چگونگی فرایند شستشو آن توجه کنند.

اصلی‌ترین ویژگی انواع تشک خواب

افراد در زمان انتخاب انواع تشک‌های خواب، حتماً از وجود ویژگی‌های در آن مطمئن شوند. اما اصلی‌ترین و مهم‌ترین این ویژگی‌ها در تشک، شامل لیست زیر خواهد بود:

  • یکی از مهم‌ترین فاکتور‌های تشک‌های خواب، راحتی است. بدون تردید در صورت وجود این ویژگی فرد هنگام استراحت روی آن، درد‌های عضلانی را تجربه نخواهد کرد.
  • بسیاری از متخصصان معتقد هستند که ارتفاع تشک‌ها، باید بالاتر از سطح تخت باشد.
  • در صورت وجود الیاف طبیعی و مناسب در تشک، فرد استفاده‌کننده از ایجاد آلرژی دور خواهد بود.
  • مطمئناً انتخاب تشکی با وجود چند لایه و آستر دار، امکان تعویض هنگام کثیف شدن را به افراد ارائه خواهد داد.
  • کیفیت متریال به کار رفته در تشک مانند فنر و اسفنج، نشان از استاندارد بودن آن خواهد بود.
  • پارچه‌های تشک باید ضد حساسیت و ضد نفوذ حشرات باشند.
  • هنگام خرید تشک، ابتدا پایه‌های تخت را خریداری کنند؛ سپس با توجه به آن، سایز مناسب تشک انتخاب شود.
اصلی‌ترین ویژگی انواع تشک خواب

انواع تشک خواب

برای خرید انواع تشک رویال به کجا باید مراجعه کنیم؟

مطمئناً انتخاب انواع تشک از سایت تشک رویال، برای شما آسایش و راحتی را به همراه خواهد داشت. شما در فروشگاه اینترنتی معتبر امکان خرید تشک یک نفره، بهترین تشک دو نفره، انواع تشک rooyal و همچنین خرید تشک متصل را خواهید داشت.

در صورت نیاز می‌توانید از بین انواع تشک فنری، انواع تشک طبی و انواع تشک پاکتی بهترین گزینه را با توجه به شرایط جسمی خود انتخاب کنید. وجود کیفیت در متریال و دوخت تمامی این محصولات، منجر خواهد شد که شما با خیال راحت انتخاب کنید.

برای خرید انواع تشک رویال به کجا باید مراجعه کنیم؟

انواع تشک خواب

سخن پایانی                                                                                           

در صورتی که افراد قصد خرید انواع تشک خواب هستند، می‌توانند با توجه به لیست قیمت تشک خوشخواب بهترین گزینه را انتخاب کنند. البته در زمان خرید تشک، باید وجود چند ویژگی مهم در آن توجه کنند. از مهم‌ترین این ویژگی، ضد حساسیت یا آلرژیک بودن است.

زیرا در صورت وجود این شاخصه مهم در تشک، فرد استفاده‌کننده می‌تواند خواب راحتی را تجربه کند. البته در زمان خرید تشک، توجه به شرایط جسمی و بودجه نیز بسیار مهم است. به طور مثال تشک‌های لاتکس بسیار با کیفیت هستند، اما قیمت این مدل از تشک بسیار زیاد خواهد بود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

انواع تشک:

5 ویژگی تشک هتلی- ساخت و سفارش تشک هتلی مدل رویال اصلی
5 مدل تشک مخصوص دیسک گردن- بهترین تشک های رویال اصلی
شستن محافظ تشک – 3 روش آسان – خرید بهترین مخافظ های تشک رویال
لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من