بیماری

تاثیر تشک بر بی خوابی در زنان ومردان- 3 نکته جالب| تشک رویال

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تاثیر تشک بر بی خوابی زنان بیشتر است یا مردان؟

تاثیر تشک بر بی خوابی در افراد توسط دانشمندان و محققان این حوزه تأیید شده است. بی‌خوابی وضعیتی است که برای بسیاری از افراد در سنین مختلف آشناست. برای اینکه فقط در 5 دقیقه خوابتان ببرد و خوابی سالم داشته باشید، چه کاری باید انجام دهید؟

دانشمندان به این نتیجه رسیده‌اند که یک تشک خوب به فرد کمک می‌کند تا از شر بی‌خوابی خلاص شود و کیفیت خواب افراد را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. به گفته محققان، یک تشک مناسب نه تنها می‌تواند فرد را از بی‌خوابی نجات دهد، بلکه از بروز درد در ستون فقرات و عضلات و همچنین از واکنش‌های آلرژیک نیز نجات می‌دهد.

در این مطلب به تاثیر تشک بر بی خوابی زنان و مردان می‌پردازیم؛ پس با ما همراه باشید.

تاثیر تشک بر بی خوابی زنان بیشتر است یا مردان؟

 تاثیر تشک بر بی خوابی

 

ردیف محصولات

چگونه یک تشک مناسب انتخاب کنیم؟

امروزه تاثیر تشک بر بی خوابی‌های مزمن شبانه تأیید شده است. تشک باکیفیت است که بتواند خواب سالمی را به شما هدیه کند و راه حلی برای درمان بی‌خوابی شما باشد. تشک استاندارد باید معیارهای زیر را داشته باشد.

طراحی مناسب

 یک تشک باکیفیت باید این قابلیت را داشته باشد که شکل بدن را به خود بگیرد و وزن شخص را به طور مساوی روی کل تشک توزیع کند. تاثیر تشک بر بی خوابی در اینجا به وضوح آشکار می‌شود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

درجه سفتی استاندارد

این معیار به ویژگی‌های فیزیولوژیکی، ترجیحات فردی یا نشانه‌های پزشکی بستگی دارد. بهترین راه برای تعیین راحتی تشک این است که 15 تا 20 دقیقه روی آن دراز بکشید.

اثر ارتوپدی

تشک‌های ساخته شده باید از موادی تولید شوند که قابلیت حفظ خاصیت ارتجاعی خود را برای مدت طولانی داشته باشند. به این منظور می‌توانید از یک گزینه مقرون‌به‌صرفه که همان تشک با فنرهای مستقل است استفاده کنید.

استفاده از مواد طبیعی

تشکی که از مواد طبیعی ساخته شده به تهویه طبیعی بدن کمک می‌کند و ضد حساسیت است. تشکی که با مواد مصنوعی و بی‌کیفیت تهیه می‌شود کیفیت خواب را کاهش می‌دهد. به همین دلیل است که تاثیر تشک بر بی خوابی اهمیت زیادی دارد.

قیمت معقول

تشکی که باکیفیت است و به شما خواب راحتی می‌دهد، ارزان نیست. تشک باکیفیت با فراهم کردن خواب راحت و ماندگاری زیاد هزینه‌ای که کرده‌اید را جبران می‌کند. با خرید یک تشک استاندارد، به تاثیر تشک بر بی خوابی و رفع آن پی خواهید برد.

چگونه یک تشک مناسب انتخاب کنیم؟

تاثیر تشک بر بی خوابی

علل بی خوابی چیست؟

بی خوابی یک بیماری است که درصد قابل توجهی از مردم را مبتلا می‌کند. هیچ کس در اهمیت استراحت کافی هر روزه برای سلامتی شک ندارد. بی خوابی، مشکل به خواب رفتن و حفظ آن است. هم افرادی که نمی‌توانند خوب بخوابند و هم آنهایی که خوابشان می‌برد و زود بیدار می‌شوند، از این مشکل رنج می‌برند.

برای درمان بی‌خوابی، علاوه بر آشنایی با تاثیر تشک بر بی خوابی، از توصیه‌های زیر استفاده کنید.

علل بی خوابی چیست؟

تاثیر تشک بر بی خوابی

قبل از رفتن به رختخواب شام بخورید 

پزشکان توصیه می‌کنند شام خود را دو ساعت قبل از خواب میل کنید. علاوه بر این، توصیه می‌شود که شام سبک باشد تا هنگام به خواب رفتن، فرایند هضم غذا مختل نشود. همچنین از مصرف موادی مانند الکل، کافئین یا تنباکو که تأثیر منفی بر به خواب رفتن دارند اجتناب کنید.

یک برنامه روتین را دنبال کنید 

این عادت به شما کمک می‌کند تا بهتر بخوابید؛ بنابراین سعی کنید همیشه در یک ساعت مشخص به رختخواب بروید و بیدار شوید.

یک محیط آرامش بخش ایجاد کنید

اتاق خواب شما باید آرامش بخش باشد. برای این کار، آن را مرتب نگه دارید و از عایق نور و صدا استفاده کنید. قبل از خواب از تماشای تلویزیون یا استفاده از موبایل اجتناب کنید؛ زیرا می‌تواند مانع از به خواب رفتن شما شود.

فعالیت‌هایی را انجام دهید که باعث آرامش شما می‌شوند. مانند ورزش منظم، مدیتیشن، مطالعه و … مهم است که بدن و ذهن شما قبل از خواب آرام باشند. در اینجا هم تاثیر تشک بر بی خوابی مطرح می‌شود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

از تشک استاندارد استفاده کنید

تاثیر تشک بر بی خوابی امری اثبات شده است. با انتخاب تشک استاندارد و ایجاد یک محیط خواب سالم خودتان را از شر این بیماری و خطرات و عوارض بی‌خوابی نجات دهید.

بی‌خوابی چه عوارضی بر مغز به جای می‌گذارد؟

حدود 30 درصد از جمعیت جهان از انواع مختلف بی‌خوابی رنج می‌برند. کمبود خواب و کیفیت پایین آن منجر به مشکلات جدی از جمله افزایش خطر ابتلا به زوال عقل در آینده می‌شود. این مورد تنها یکی از عوارض بی‌خوابی بر مغز است.

مغز متشکل از سلول‌ها و نورون‌ها است. کمبود خواب منجر به پدیده‌ای مانند استرس می‌شود. این یعنی بر توانایی سلول‌های عصبی برای عملکرد صحیح، تکثیر و ارائه عملکردهای خاص مانند حافظه، توجه و غیره تأثیر منفی می‌گذارد.

از دیگر مضرات بی‌خوابی این است که سبب آغاز پیری زودرس یا نوروژنز می‌شود. در این حالت، سرعت تشکیل پیوندها و سلول‌های جدید کند می‌شود. این موضوع نشان ‌دهنده تأثیر بی خوابی بر سلامت روانی است. خواب خوب به سبک زندگی سالم کمک می‌کند.

بی‌خوابی چه عوارضی بر مغز به جای می‌گذارد؟

تاثیر تشک بر بی خوابی

عوارض بی‌خوابی بر پوست چیست؟

از عوارض بی‌خوابی شبانه بر پوست این است که سبب پف خفیف، سیاهی دور چشم و ایجاد علائم کم آبی در اطراف چشم می‌شود. چهره کدر و بی‌حالی پوست می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که پوست در طول خواب شبانه زمان لازم برای بازسازی خود را نداشته است.

خواب بی‌کیفیت می‌تواند منجر به بدتر شدن عملکرد پوست و از دست دادن بیش از حد رطوبت شود. از دیگر عوارض بی‌خوابی بر پوست موارد زیر هستند:

 • خشکی پوست
 • چین و چروک
 • افزایش حساسیت و واکنش پذیری پوست
 • پیری زودرس پوست
 • از دست حالت ارتجاعی پوست صورت

تاثیر تشک بر بی خوابی واضح است؛ با انتخاب تشک مناسب عوارض گوناگون بی‌خوابی را از خود دور کنید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

عوارض بی‌خوابی بر چشم

پیش‌تر از تاثیر تشک بر بی خوابی و عوارض گوناگون آن صحبت کردیم. اکنون به عوارضی که خواب کم کیفیت یا بی‌خوابی می‌تواند برای چشمان شما ایجاد کند، دقت کنید.

اختلالات خواب منجر به مشکلات جدی چشم می‌شود؛ بنابراین با کمبود مزمن خواب، فشار داخل جمجمه افزایش می‌یابد. از دیگر پیامدهای بی‌خوابی سیستماتیک تورم و آسیب به عصب بینایی است. در بدترین حالت، ادامه این روند منجر به از دست دادن بینایی می‌شود. با انتخاب تشک استاندارد، تاثیر تشک بر بی خوابی را خواهید دید.

عوارض بی‌خوابی بر چشم

تاثیر تشک بر بی خوابی

بی‌خوابی بر سلامت کلی بدن چه تأثیری دارد؟

تأثیر بی‌خوابی بر سلامت بدن بر کسی پوشیده نیست. این امر سبب برخی تأثیرات منفی در سلامت کلی بدن می‌شود و فرد را برای انجام فعالیت‌های روزانه خود دچار مشکل می‌کند. بی‌خوابی یک اختلال خواب رایج در میان افراد با سنین مختلف است.

این بیماری می‌تواند باعث ایجاد مشکل در به خواب رفتن یا ماندن در خواب شود. برخی افراد  خیلی زود از خواب بیدار می‌شوند و نمی‌توانند دوباره به خواب بروند یا اینکه از تجربه خواب عمیق محروم هستند. شما ممکن است وقتی از خواب بیدار می‌شوید همچنان احساس خستگی کنید و رضایت یک خواب عمیق و آرامش بخش را در خود احساس نکنید.

 بی خوابی نه تنها می‌تواند انرژی شما را کاهش دهد و بر  خلق و خوی شما اثر منفی بگذارد، بلکه می‌تواند بر سلامت کلی بدن، عملکرد شغلی و کیفیت زندگی شما نیز تأثیر بگذارد. به همین سبب است که محققان حوزه خواب همواره بر تاثیر تشک بر بی خوابی تأکید کرده‌اند و آن را یکی از عوامل اصلی خواب با کیفیت می‌دانند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

به طور کلی، میزان خواب کافی از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما بیشتر بزرگسالان به طور میانگین به 7 تا 8 ساعت خواب مفید و عمیق در شب نیاز دارند. در برخی موارد، بسیاری از بزرگسالان بی‌خوابی کوتاه مدت را تجربه می‌کنند که ممکن است چند روز یا چند هفته طول بکشد.

این اختلال معمولاً به دلیل استرس یا یک رویداد آسیب زا در افراد بروز پیدا می‌کند؛ اما برخی افراد بی‌خوابی طولانی مدت (مزمن) دارند که یک ماه یا بیشتر طول می‌کشد. در چنین مواردی باید به تاثیر تشک بر بی خوابی دقت کنید و یک محیط راحت برای خواب خود تهیه کنید.

شما مجبور نیستید بی‌خوابی را تحمل کنید. تنها با انتخاب یک تشک استاندارد که کیفیت بالایی دارد می‌توانید آرامش زیادی را به خود هدیه دهید. از تاثیر تشک بر بی خوابی غافل نشوید.

بی‌خوابی بر سلامت کلی بدن چه تأثیری دارد؟

مهم‌ترین عوارض بی‌خوابی چیست؟

می‌دانید که بی‌خوابی یک بیماری شایع است و می‌تواند مشکلات جدی برای افراد مبتلا به آن ایجاد کند. در ادامه برخی از جدی‌ترین و مهم‌ترین عوارض بی‌خوابی آمده است. داشتن خواب کافی و تاثیر تشک بر بی خوابی توسط دانشمندان تأیید شده است. بی‌خوابی می‌تواند خطر ابتلا به چندین بیماری را افزایش دهد، از جمله:

 • اضطراب
 • افسردگی
 • صدمه مغزی و عروقی
 • حملات آسم
 • تشنج
 • سیستم ایمنی ضعیف
 • چاقی
 • دیابت قندی
 • فشار خون بالا
 • بیماری قلبی

شماره تماس تولیدی تشک رویال

بی‌خوابی همچنین می‌تواند برخی عوارض دیگری داشته باشد. به طور مثال:

 • خطر تصادف را افزایش می‌دهد.
 • بر عملکرد فرد در مدرسه یا محل کار تأثیر می‌گذارد.
 • سبب کاهش میل جنسی می‌شود.
 • بر حافظه تأثیر منفی می‌گذارد.

مهم‌ترین عوارض بی‌خوابی چیست؟

خرید تشک استاندارد برای رفع بی‌خوابی

با مطالعه این مطلب به سادگی می‌توان به تاثیر تشک بر بی خوابی پی برد. بهتر است برای رفع آن چاره‌ای بیندیشید. در کنار عوامل مختلفی که برای بی‌خوابی ذکر شده است، دانشمندان بر تاثیر تشک بر بی خوابی تأیید زیادی کرده‌اند.

در صورتی که تشک شما استاندارد باشد، از مواد طبیعی تهیه شده باشد و دارای درجه سفتی مناسب باشد می‌تواند تا حد زیادی مشکل بی‌خوابی را در شما درمان کند. تشک رویال با تولید انواع تشک فنری، انواع تشک طبی و انواع تشک مسافرتی با کیفیت بالا، به شما کمک می‌کند تا خواب راحت‌تری را تجربه کنید.

اگر به تشک‌های فنری علاقه دارید، ما خرید تشک متصل و انواع تشک پاکتی را به شما توصیه می‌کنیم. سایت تشک رویال همه محصولات خود را با قیمتی مناسب عرضه می‌کند و شما می‌توانید قیمت تشک یک نفره و قیمت تشک دو نفره را در این سایت مشاهده کنید.

خرید تشک استاندارد برای رفع بی‌خوابی

سخن پایانی

بی‌خوابی فقط یک مزاحمت یا یک ناراحتی کوچک نیست؛ بلکه یک اختلال خواب جدی بوده و نیازمند اقدام مفید برای درمان است. تاثیر تشک بر بی خوابی امری اثبات شده است. می‌توانید با خرید تشک باکیفیت بی‌خوابی خود را درمان کنید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:

مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,074,700
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,375,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm1,870,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,149,400
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,034,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,375,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm1,870,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,530,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm2,750,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,320,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,430,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm1,892,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,508,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm2,860,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,364,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,622,500
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,200,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm2,915,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,245,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,540,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm1,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,574,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,190,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm3,520,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,628,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm1,969,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm2,794,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,630,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm3,938,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm1,870,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,147,200
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm2,997,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm3,987,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,290,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,029,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm2,750,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,004,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,262,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm5,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,718,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,505,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,060,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm6,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,007,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm4,576,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm6,930,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm8,580,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm9,152,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,290,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm5,812,400
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm8,800,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm10,923,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm11,616,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm5,461,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm5,698,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm8,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm10,582,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,396,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,291,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm7,403,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm10,043,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,980,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,806,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm6,490,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,364,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm1,848,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,607,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm2,728,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,309,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,760,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,310,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,520,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,376,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,135,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,202,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm4,752,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,101,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm5,962,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm6,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,365,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,206,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm8,327,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm9,284,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,152,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,358,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm8,580,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm11,330,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm12,540,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm5,687,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm7,370,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm9,900,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm12,760,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm14,740,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm6,380,000

 

سایر مقالات:

هورمون تنظیم کننده خواب و 5 روش تنظیم این هورمون خواب
ابعاد مناسب تشک – 3 سایز استاندارد طول و عرض و ارتفاع تشک
5 علت خستگی مداوم- راه حل : بهترین تشک طبی برای رفع خستگی

شماره تماس تولیدی تشک رویال

دیدگاهی در مورد “تاثیر تشک بر بی خوابی در زنان ومردان- 3 نکته جالب| تشک رویال

 1. سپیده گفت:

  ممنون از سایت جامع و کاملتون. و همچنین تشک های عالیتون👍

 2. مونا کریمی گفت:

  واقعا فک نمیکردم از دلایل بی خوابیم، تشک میتونه باشه

 3. نشاط گفت:

  👍👍👍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.