نکات آموزشی

تاثیر تشک بر بی خوابی در زنان ومردان- 3 نکته جالب| تشک رویال

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره

15,650,000 تومان18,100,000 تومان
تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره نکات مهم در انتخاب جنس تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو

تشک رویال مدل مدیکال یک نفره

1,800,000 تومان3,000,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل مدیکال نوجوان

1,650,000 تومان2,100,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان

قیمت اصلی 7,750,000 تومان بود.قیمت فعلی 6,200,000 تومان است.
تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان چه عواملی باعث شده‌اند تا قیمت تشک رویال مدل پددار لیدوما نوجوان نسبت به

تاثیر تشک بر بی خوابی زنان بیشتر است یا مردان؟

تاثیر تشک بر بی خوابی در افراد توسط دانشمندان و محققان این حوزه تأیید شده است. بی‌خوابی وضعیتی است که برای بسیاری از افراد در سنین مختلف آشناست. برای اینکه فقط در 5 دقیقه خوابتان ببرد و خوابی سالم داشته باشید، چه کاری باید انجام دهید؟

دانشمندان به این نتیجه رسیده‌اند که یک تشک خوب به فرد کمک می‌کند تا از شر بی‌خوابی خلاص شود و کیفیت خواب افراد را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. به گفته محققان، یک تشک مناسب نه تنها می‌تواند فرد را از بی‌خوابی نجات دهد، بلکه از بروز درد در ستون فقرات و عضلات و همچنین از واکنش‌های آلرژیک نیز نجات می‌دهد.

در این مطلب به تاثیر تشک بر بی خوابی زنان و مردان می‌پردازیم؛ پس با ما همراه باشید.

تاثیر تشک بر بی خوابی زنان بیشتر است یا مردان؟

تاثیر تشک بر بی خوابی

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ردیف محصولات


تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن نوجوان


تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن نوجوان


مقایسه

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن نوجوان

6,255,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره     لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان


تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان


مقایسه

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان

3,630,000 تومان
تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان بهترین تشک برای نوجوانان باید چه مشخصاتی داشته باشد؟ جنس تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان بهترین است و شما با خرید این مدل تشک باکیفیت می‌توانید خواب مناسبی را برای فرزندان خود فراهم کرده و زمینه رشد فکری و جسمی آن‌ها را تأمین کنید. معرفی تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان فلورا از آن دسته تشک‌هایی است که مناسب افراد وزن متوسط به بالا است و قسمت‌های بالا به‌واسطه اسفنج و قسمت پایین به‌وسیله فوم پوشش می‌یابد. تعداد فنر یک‌نفره و نوجوان تشک فلورا ۲۹۸ بوده و


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره


تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره

3,025,000 تومان4,400,000 تومان
ویژگی‌های ساختاری تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره درجه 1 در ساخت تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره و دو نفره از فنر بونل متصل استفاده می‌شود. فنر بونل برای تولید انواع تشک‌های طبی و فنری کاربرد دارد و ساختار ساعت شنی آن از خصوصیات بارز این نوع فنر محسوب می‌شود. شبکه مخروطی حلزونی مانند این فنرهای بونل، راحتی فوق‌العاده‌ای را در هنگام خواب برای فرد فراهم می‌کند و آن را به یک تشک طبی با قیمت مناسب تبدیل کرده است. نوع فنرهای به کار رفته در این تشک، متصل است و در نگاه اول احتمال دارد که افراد را


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره


مقایسه

تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره

3,990,000 تومان4,330,000 تومان
طراحی تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره چگونه است؟ تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره یکی از انواع تشک‌های فنر بونل متصل است که با توجه به طراحی ویژه‌ای که دارد، کاملاً طبی است. ساختار فنرهای به کار رفته در تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک از نوع ساعت شنی و حلزون مانند است؛ به این صورت که تراکم فنرها در اطراف تشک بیشتر است. این طراحی به دلیل ارائه پشتیبانی مناسب از ستون فقرات استفاده می‌شود. در ساخت این تشک از مفتول تقویتی به شکل M استفاده می‌شود. این طراحی به انتشار مناسب فنرها در


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

چگونه یک تشک مناسب انتخاب کنیم؟

امروزه تاثیر تشک بر بی خوابی‌های مزمن شبانه تأیید شده است. تشک باکیفیت است که بتواند خواب سالمی را به شما هدیه کند و راه حلی برای درمان بی‌خوابی شما باشد. تشک استاندارد باید معیارهای زیر را داشته باشد.

طراحی مناسب

 یک تشک باکیفیت باید این قابلیت را داشته باشد که شکل بدن را به خود بگیرد و وزن شخص را به طور مساوی روی کل تشک توزیع کند. تاثیر تشک بر بی خوابی در اینجا به وضوح آشکار می‌شود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

درجه سفتی استاندارد

این معیار به ویژگی‌های فیزیولوژیکی، ترجیحات فردی یا نشانه‌های پزشکی بستگی دارد. بهترین راه برای تعیین راحتی تشک این است که 15 تا 20 دقیقه روی آن دراز بکشید.

اثر ارتوپدی

تشک‌های ساخته شده باید از موادی تولید شوند که قابلیت حفظ خاصیت ارتجاعی خود را برای مدت طولانی داشته باشند. به این منظور می‌توانید از یک گزینه مقرون‌به‌صرفه که همان تشک با فنرهای مستقل است استفاده کنید.

استفاده از مواد طبیعی

تشکی که از مواد طبیعی ساخته شده به تهویه طبیعی بدن کمک می‌کند و ضد حساسیت است. تشکی که با مواد مصنوعی و بی‌کیفیت تهیه می‌شود کیفیت خواب را کاهش می‌دهد. به همین دلیل است که تاثیر تشک بر بی خوابی اهمیت زیادی دارد.

قیمت معقول

تشکی که باکیفیت است و به شما خواب راحتی می‌دهد، ارزان نیست. تشک باکیفیت با فراهم کردن خواب راحت و ماندگاری زیاد هزینه‌ای که کرده‌اید را جبران می‌کند. با خرید یک تشک استاندارد، به تاثیر تشک بر بی خوابی و رفع آن پی خواهید برد.

چگونه یک تشک مناسب انتخاب کنیم؟

تاثیر تشک بر بی خوابی

علل بی خوابی چیست؟

بی خوابی یک بیماری است که درصد قابل توجهی از مردم را مبتلا می‌کند. هیچ کس در اهمیت استراحت کافی هر روزه برای سلامتی شک ندارد. بی خوابی، مشکل به خواب رفتن و حفظ آن است. هم افرادی که نمی‌توانند خوب بخوابند و هم آنهایی که خوابشان می‌برد و زود بیدار می‌شوند، از این مشکل رنج می‌برند.

برای درمان بی‌خوابی، علاوه بر آشنایی با تاثیر تشک بر بی خوابی، از توصیه‌های زیر استفاده کنید.

علل بی خوابی چیست؟

تاثیر تشک بر بی خوابی

قبل از رفتن به رختخواب شام بخورید 

پزشکان توصیه می‌کنند شام خود را دو ساعت قبل از خواب میل کنید. علاوه بر این، توصیه می‌شود که شام سبک باشد تا هنگام به خواب رفتن، فرایند هضم غذا مختل نشود. همچنین از مصرف موادی مانند الکل، کافئین یا تنباکو که تأثیر منفی بر به خواب رفتن دارند اجتناب کنید.

یک برنامه روتین را دنبال کنید 

این عادت به شما کمک می‌کند تا بهتر بخوابید؛ بنابراین سعی کنید همیشه در یک ساعت مشخص به رختخواب بروید و بیدار شوید.

یک محیط آرامش بخش ایجاد کنید

اتاق خواب شما باید آرامش بخش باشد. برای این کار، آن را مرتب نگه دارید و از عایق نور و صدا استفاده کنید. قبل از خواب از تماشای تلویزیون یا استفاده از موبایل اجتناب کنید؛ زیرا می‌تواند مانع از به خواب رفتن شما شود.

فعالیت‌هایی را انجام دهید که باعث آرامش شما می‌شوند. مانند ورزش منظم، مدیتیشن، مطالعه و … مهم است که بدن و ذهن شما قبل از خواب آرام باشند. در اینجا هم تاثیر تشک بر بی خوابی مطرح می‌شود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

از تشک استاندارد استفاده کنید

تاثیر تشک بر بی خوابی امری اثبات شده است. با انتخاب تشک استاندارد و ایجاد یک محیط خواب سالم خودتان را از شر این بیماری و خطرات و عوارض بی‌خوابی نجات دهید.

بی‌خوابی چه عوارضی بر مغز به جای می‌گذارد؟

حدود 30 درصد از جمعیت جهان از انواع مختلف بی‌خوابی رنج می‌برند. کمبود خواب و کیفیت پایین آن منجر به مشکلات جدی از جمله افزایش خطر ابتلا به زوال عقل در آینده می‌شود. این مورد تنها یکی از عوارض بی‌خوابی بر مغز است.

مغز متشکل از سلول‌ها و نورون‌ها است. کمبود خواب منجر به پدیده‌ای مانند استرس می‌شود. این یعنی بر توانایی سلول‌های عصبی برای عملکرد صحیح، تکثیر و ارائه عملکردهای خاص مانند حافظه، توجه و غیره تأثیر منفی می‌گذارد.

محصولات تشک رویال:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

از دیگر مضرات بی‌خوابی این است که سبب آغاز پیری زودرس یا نوروژنز می‌شود. در این حالت، سرعت تشکیل پیوندها و سلول‌های جدید کند می‌شود. این موضوع نشان ‌دهنده تأثیر بی خوابی بر سلامت روانی است. خواب خوب به سبک زندگی سالم کمک می‌کند.

بی‌خوابی چه عوارضی بر مغز به جای می‌گذارد؟

تاثیر تشک بر بی خوابی

عوارض بی‌خوابی بر پوست چیست؟

از عوارض بی‌خوابی شبانه بر پوست این است که سبب پف خفیف، سیاهی دور چشم و ایجاد علائم کم آبی در اطراف چشم می‌شود. چهره کدر و بی‌حالی پوست می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که پوست در طول خواب شبانه زمان لازم برای بازسازی خود را نداشته است.

خواب بی‌کیفیت می‌تواند منجر به بدتر شدن عملکرد پوست و از دست دادن بیش از حد رطوبت شود. از دیگر عوارض بی‌خوابی بر پوست موارد زیر هستند:

 • خشکی پوست
 • چین و چروک
 • افزایش حساسیت و واکنش پذیری پوست
 • پیری زودرس پوست
 • از دست حالت ارتجاعی پوست صورت

تاثیر تشک بر بی خوابی واضح است؛ با انتخاب تشک مناسب عوارض گوناگون بی‌خوابی را از خود دور کنید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

عوارض بی‌خوابی بر چشم

پیش‌تر از تاثیر تشک بر بی خوابی و عوارض گوناگون آن صحبت کردیم. اکنون به عوارضی که خواب کم کیفیت یا بی‌خوابی می‌تواند برای چشمان شما ایجاد کند، دقت کنید.

اختلالات خواب منجر به مشکلات جدی چشم می‌شود؛ بنابراین با کمبود مزمن خواب، فشار داخل جمجمه افزایش می‌یابد. از دیگر پیامدهای بی‌خوابی سیستماتیک تورم و آسیب به عصب بینایی است. در بدترین حالت، ادامه این روند منجر به از دست دادن بینایی می‌شود. با انتخاب تشک استاندارد، تاثیر تشک بر بی خوابی را خواهید دید.

عوارض بی‌خوابی بر چشم

تاثیر تشک بر بی خوابی

بی‌خوابی بر سلامت کلی بدن چه تأثیری دارد؟

تأثیر بی‌خوابی بر سلامت بدن بر کسی پوشیده نیست. این امر سبب برخی تأثیرات منفی در سلامت کلی بدن می‌شود و فرد را برای انجام فعالیت‌های روزانه خود دچار مشکل می‌کند. بی‌خوابی یک اختلال خواب رایج در میان افراد با سنین مختلف است.

این بیماری می‌تواند باعث ایجاد مشکل در به خواب رفتن یا ماندن در خواب شود. برخی افراد  خیلی زود از خواب بیدار می‌شوند و نمی‌توانند دوباره به خواب بروند یا اینکه از تجربه خواب عمیق محروم هستند. شما ممکن است وقتی از خواب بیدار می‌شوید همچنان احساس خستگی کنید و رضایت یک خواب عمیق و آرامش بخش را در خود احساس نکنید.

 بی خوابی نه تنها می‌تواند انرژی شما را کاهش دهد و بر  خلق و خوی شما اثر منفی بگذارد، بلکه می‌تواند بر سلامت کلی بدن، عملکرد شغلی و کیفیت زندگی شما نیز تأثیر بگذارد. به همین سبب است که محققان حوزه خواب همواره بر تاثیر تشک بر بی خوابی تأکید کرده‌اند و آن را یکی از عوامل اصلی خواب با کیفیت می‌دانند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

به طور کلی، میزان خواب کافی از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما بیشتر بزرگسالان به طور میانگین به 7 تا 8 ساعت خواب مفید و عمیق در شب نیاز دارند. در برخی موارد، بسیاری از بزرگسالان بی‌خوابی کوتاه مدت را تجربه می‌کنند که ممکن است چند روز یا چند هفته طول بکشد.

این اختلال معمولاً به دلیل استرس یا یک رویداد آسیب زا در افراد بروز پیدا می‌کند؛ اما برخی افراد بی‌خوابی طولانی مدت (مزمن) دارند که یک ماه یا بیشتر طول می‌کشد. در چنین مواردی باید به تاثیر تشک بر بی خوابی دقت کنید و یک محیط راحت برای خواب خود تهیه کنید.

شما مجبور نیستید بی‌خوابی را تحمل کنید. تنها با انتخاب یک تشک استاندارد که کیفیت بالایی دارد می‌توانید آرامش زیادی را به خود هدیه دهید. از تاثیر تشک بر بی خوابی غافل نشوید.

بی‌خوابی بر سلامت کلی بدن چه تأثیری دارد؟

مهم‌ترین عوارض بی‌خوابی چیست؟

می‌دانید که بی‌خوابی یک بیماری شایع است و می‌تواند مشکلات جدی برای افراد مبتلا به آن ایجاد کند. در ادامه برخی از جدی‌ترین و مهم‌ترین عوارض بی‌خوابی آمده است. داشتن خواب کافی و تاثیر تشک بر بی خوابی توسط دانشمندان تأیید شده است. بی‌خوابی می‌تواند خطر ابتلا به چندین بیماری را افزایش دهد، از جمله:

 • اضطراب
 • افسردگی
 • صدمه مغزی و عروقی
 • حملات آسم
 • تشنج
 • سیستم ایمنی ضعیف
 • چاقی
 • دیابت قندی
 • فشار خون بالا
 • بیماری قلبی

شماره تماس تولیدی تشک رویال

بی‌خوابی همچنین می‌تواند برخی عوارض دیگری داشته باشد. به طور مثال:

 • خطر تصادف را افزایش می‌دهد.
 • بر عملکرد فرد در مدرسه یا محل کار تأثیر می‌گذارد.
 • سبب کاهش میل جنسی می‌شود.
 • بر حافظه تأثیر منفی می‌گذارد.

مهم‌ترین عوارض بی‌خوابی چیست؟

خرید تشک استاندارد برای رفع بی‌خوابی

با مطالعه این مطلب به سادگی می‌توان به تاثیر تشک بر بی خوابی پی برد. بهتر است برای رفع آن چاره‌ای بیندیشید. در کنار عوامل مختلفی که برای بی‌خوابی ذکر شده است، دانشمندان بر تاثیر تشک بر بی خوابی تأیید زیادی کرده‌اند.

در صورتی که تشک شما استاندارد باشد، از مواد طبیعی تهیه شده باشد و دارای درجه سفتی مناسب باشد می‌تواند تا حد زیادی مشکل بی‌خوابی را در شما درمان کند. تشک رویال با تولید انواع تشک فنری، انواع تشک طبی و انواع تشک مسافرتی با کیفیت بالا، به شما کمک می‌کند تا خواب راحت‌تری را تجربه کنید.

اگر به تشک‌های فنری علاقه دارید، ما خرید تشک متصل و انواع تشک پاکتی را به شما توصیه می‌کنیم. سایت تشک رویال همه محصولات خود را با قیمتی مناسب عرضه می‌کند و شما می‌توانید قیمت تشک یک نفره و قیمت تشک دو نفره را در این سایت مشاهده کنید.

خرید تشک استاندارد برای رفع بی‌خوابی

سخن پایانی

بی‌خوابی فقط یک مزاحمت یا یک ناراحتی کوچک نیست؛ بلکه یک اختلال خواب جدی بوده و نیازمند اقدام مفید برای درمان است. تاثیر تشک بر بی خوابی امری اثبات شده است. می‌توانید با خرید تشک باکیفیت بی‌خوابی خود را درمان کنید.

سایر مقالات:

هورمون تنظیم کننده خواب و 5 روش تنظیم این هورمون خواب
ابعاد مناسب تشک – 3 سایز استاندارد طول و عرض و ارتفاع تشک
5 علت خستگی مداوم- راه حل : بهترین تشک طبی برای رفع خستگی

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من