راهنمای خرید

5 روش تشخیص تشک اصلی – بهترین تشک های اصلی رویال

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

 

روش‌های تشخیص تشک اصلی

راه‌های تشخیص تشک اصلی چیست؟ مطمئناً یکی از اصلی‌ترین پرسش در زمان خرید بوده و افراد به جهت رسیدن به پاسخ، تلاش خود را به کار خواهند گرفت. زیرا وجود تشک باکیفیت و اصل، در تجربه خواب آرام تأثیر بسیار دارد. همچنین این عزیزان در صورت انتخاب تشک نامناسب و بی‌کیفیت، باید منتظر عواقبی مانند کمر درد باشند.

البته برند‌های تولید‌کننده، جهت نشان دادن اصل بودن تشک تولیدی خود از روش‌های خاصی استفاده کرده و فروشندگان راه‌های تشخیص تشک اصلی را به مشتریان، ارائه خواهند داد. در صورتی که به دنبال نحوه تشخیص اصل بودن تشک هستید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

روش‌های تشخیص تشک اصلی

تشخیص تشک اصلی

 

 

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره

14,035,000 تومان16,210,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل نیلوفر یک‌ نفره

1,865,000 تومان2,530,000 تومان
تشک رویال مدل نیلوفر یک‌ نفره چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک مدل نیلوفر از انواع تشک‌های برند رویال است که از

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن یک نفره

6,990,000 تومان9,435,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره

4,385,000 تومان4,715,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

مواد اولیه تشک اصلی

بدون تردید یکی از مهم‌ترین راه تشخیص تشک اصلی از محصول تقلبی، وجود مواد با کیفیت و مرغوب در کالای خواب اورجینال است. اصلی‌ترین روش برای تشخیص وجود مواد اولیه با کیفیت و اورجینال در تشک، توجه به چند نکته مهم است. بخشی از این مواد اولیه با کیفیت در تشک اصلی، شامل موارد زیر خواهند بود:

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

فنر

مطمئناً در صورت استفاده از فنر با کیفیت و مرغوب در کالای خواب، به راحتی اصل بودن تشک قابل تشخیص است. به طور مثال تفاوت متریال تشک اصلی و تقلبی در انواع تشک‌های طبی –  فنری، وجود فنر گرما دیده از جنس فولاد با قطر ۲/۲ است.

با توجه به روش تشخیص تشک طبی –  فنری، محصولاتی که دارای فنر آلومینیومی با قطر ۸/۱ و همچنین غیر گرما دیده باشند؛ را باید تشک تقلبی و بی‌کیفیت معرفی کرد. مطمئناً این نوع از محصولات، ماندگاری و عمر بسیار کمتری از مدل اصل برخوردار است. در صورت استفاده از این محصولات، احتمال ایجاد درد‌های در کمر یا ستون فقرات وجود دارد.

مواد اولیه تشک اصلی

تشخیص تشک اصلی

فوم سرد کره‌ای

وجود فنر سرد کره‌ای در کالای خواب، نشانه‌ای جهت تشخیص تشک اصلی است. وجود این ماده با اهمیت در تشک، از ایجاد کمر درد یا کاهش درد‌های آن، بسیار مؤثر است. به طور معمول در تشک‌های تقلبی، از یونولیت بی‌کیفیت استفاده خواهند کرد.

این ماده در تشک، خیلی زود خاصیت خود را از دست داده و همچنین خواب نا آرامی را برای فرد استفاده‌کننده، به ارمغان خواهد آورد؛ بنابراین به وجود فنر سرد کره‌ای، یکی از اصلی‌ترین تفاوت متریال تشک اصلی و تقلبی است.

ریباند

در صورت وجود ابر ریباند در تشک می‌توان آن را یک کالای خواب مرغوب، اورجینال و با کیفیت معرفی کرد. از مهم‌ترین شاخصه‌های این راه تشخیص تشک اصلی می‌توان به کیفیت بسیار زیاد این محصولات نسبت به سایر کالا‌های خواب، تراکم بالا و ماندگاری زیاد اشاره کرد.

البته در تشک‌های تقلبی از ابر‌های غیر استاندارد، بی‌کیفیت و معمولی استفاده خواهد شد که این مسئله، می‌تواند بر فرد استفاده‌کننده آسیب‌های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

مواد اولیه تشک اصلی

تشخیص تشک اصلی

مؤثر‌ترین راهکار‌های تشخیص تشک اصلی

امروزه برند‌های تولید‌کننده برای اینکه اطمینان مشتریان خود را به دست آورند، جهت تشخیص تشک اصلی از تقلبی چند راهکار را معرفی کرده‌اند. یکی از معروف‌ترین برند‌های تولید‌کننده چنین کالای خوابی در ایران، تشک رویال است.

این برند تولید‌کننده با بیان راهکار‌های مؤثر، نحوه تشخیص تشک رویال اصل را به مشتریان خود ارائه داده است. از مهم‌ترین روش‌های نحوه تشخیص تشک رویال اصل، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

نمایندگی معتبر

در صورتی که افراد به دنبال بهترین تشک رویال هستند، حتماً از نمایندگی یا مراکز معتبر این شرکت خرید کنند. مطمئناً با خرید از این مراکز، خیال آن‌ها بابت اصل بودن تشک راحت خواهد شد؛ بنابراین انتخاب از نمایندگی‌های معتبر را، یک راهکار مؤثر جهت تشخیص تشک اصلی باید شناخت.

مؤثر‌ترین راهکار‌های تشخیص تشک اصلی

تشخیص تشک اصلی

آرم یا لوگو تشک

برند تولید‌کننده هنگام تولید و البته طراحی تشک، از یک آرم یا لوگو خاصی بهره خواهد برد؛ بنابراین جهت تشخیص تشک اصلی رویال از نوع تقلبی، توجه به آرم شرکت است. افراد با وجود آن، به راحتی می‌توانند تشک رویال اصل از تقلبی را تشخیص دهند.

علامت استاندارد روی تشک

یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای تشخیص تشک اصلی رویال، وجود علامت استاندارد روی آن است؛ بنابراین در صورت مشاهده نکردن این علامت، اطمینان حاصل کنند که تشک انتخابی آن‌ها، تقلبی است. در نتیجه از خرید آن صرفه نظر کنند.

جنس روکش

یکی از اصلی‌ترین بخش‌های تشک، روکش و جنس پارچه آن است. در تشک‌های رویال از بهترین متریال پارچه برای روکش کردن، استفاده شده است؛ بنابراین توجه به کیفیت و ضد حساسیت بودن روکش را، می‌توان یک راه مناسب جهت تشخیص تشک اصلی معرفی کرد.

مؤثر‌ترین راهکار‌های تشخیص تشک اصلی

تشخیص تشک اصلی

توجه به وزن فرد

بر طبق راهنمای خرید تشک، باید به وزن فرد استفاده‌کننده توجه کرد تا تشک انتخاب شده، کیفیت لازم را داشته باشد. در صورتی که افراد، تشکی را انتخاب کنند که مناسب با وزن آن‌ها نباشد؛ مطمئناً دچار آسیب‌های در ماهیچه‌ها و عصب‌های خود خواهند شد.

بنابراین انتخاب تشک بر طبق وزن، تجربه خواب آرام و بدون درد را، باید از راه‌های تشخیص تشک اصلی شناخت.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

سایز تشک اصلی

یکی از آسان‌ترین راه‌ها جهت تشخیص تشک اصلی، سایز آن با توجه به تختخواب یا قد فرد استفاده‌کننده است. در صورتی که پا‌های فرد هنگام دراز کشیدن روی تشک، بیرون زد؛ باید از انتخاب آن صرفه نظر کنند. زیرا این تشک مناسب آن‌ها نبوده و بدون تردید در طول خواب یا استراحت، آزار خواهند دید.

همچنین اگر تشکی مناسب سایز خود در بازار پیدا نکردند، می‌توانند به سراغ خرید تشک‌های سفارشی بروند.

مؤثر‌ترین راهکار‌های تشخیص تشک اصلی

تشخیص تشک اصلی

قیمت تشک اصل

در دنیای امروز اطلاع از لیست مراکز فروش تشک رویال و قیمت آن‌ها، به راحتی از طریق سامانه استعلام تشک رویال امکان‌پذیر است. افراد قبل از خرید با مراجعه به سامانه استعلام تشک رویال، می‌توانند از قیمت و موجود بودن تشک مورد نظر اطلاعات لازم را دریافت کنند.

سپس با توجه به دانش خود، برای خرید به فروشگاه‌های معتبر با توجه به لیست مراکز فروش تشک رویال مراجعه کرده و برای تجربه خواب راحت یا آرام، انتخاب درستی را انجام دهند.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

کلیدی‌ترین نکات هنگام تشخیص تشک اصلی

تجربه خواب آرام، راحت و البته با آرامش فقط با وجود تشک اصلی امکان‌پذیر خواهد بود؛ بنابراین در زمان خرید و انتخاب این کالای خواب، باید به روش‌های تشخیص تشک اصلی توجه بسیار نشان دهند. زیرا در صورت انتخاب تشک‌های تقلبی، بدون هر گونه شکی دچار درد‌های در پا، ناحیه ستون فقرات و کمر خواهند شد.

البته امروزه برند‌های تولید‌کننده برتر در سراسر دنیا مانند برند تشک رویال، از بهترین مواد اولیه جهت تولید یا طراحی محصولات خود استفاده خواهند کرد. آن‌ها با استفاده از این مواد اولیه، به دنبال ارائه خواب آرام و بدون دردسر به مشتریان خود هستند.

به طور مثال در تشک‌های طبی –  فنری برند رویال، از فنر‌های مستحکم و مقاوم استفاده شده است؛ بنابراین افراد در صورت مشاهده فنر‌های بی‌کیفیت در کالای خواب، از تقلبی یا بی‌کیفیت بودن آن مطمئن باشند. البته وجود روکش‌های با جنس مرغوب و دوخت عالی، در زمان خرید تشک بسیار حائز اهمیت است.

در صورتی که در تشک انتخابی خود، متوجه جنس بی‌کیفیت یا ارزان روکش یا دوخت نامناسب آن شدند؛ از خرید خود صرفه نظر کنند. زیرا با خرید این تشک، مدت زمان استفاده از آن کوتاه مدت بوده و آن‌ها پس از چند ماه، چاره‌ای جز خرید کالای خواب جدید ندارند.

در صورتی که افراد دارای انواع بیماری‌های استخوانی یا عضلانی مانند دیسک کمر هستند، حتماً در زمان خرید بر طبق نکات اشاره شده از سوی پزشک خود توجه نشان دهند. همچنین به سراغ محصولاتی بروند که دارای ضمانت نامه هستند.

زیرا در صورتی که تشک انتخابی، باعث ایجاد درد‌های بیشتر در این عزیزان شوند؛ می‌توانند با ارائه ضمانت نامه و اصالت کالا، آن را تعویض کنند. در کنار تمام نکات ارائه شده در زمان خرید تشک، توجه به فاکتور راحتی هنگام استفاده از آن بیشترین اهمیت را دارد.

افراد هنگام خرید تشک، روی آن دراز بکشند. در صورتی که احساس راحتی با تشک، وجود آن‌ها را فرا گرفت؛ برای خرید آن عجله کنند.

کلیدی‌ترین نکات هنگام تشخیص تشک اصلی

تشخیص تشک اصلی

برای خرید بهترین تشک به کجا مراجعه کنیم؟

در صورتی که اهل خرید اینترنتی محصولات خواب هستید، حتماً از سایت تشک رویال دیدن کنید. شما با مراجعه به این سایت و مشاهده قیمت انواع تشک طبی، انواع تشک فنری یا انواع تشک متصل می‌توانید بهترین گزینه مورد نظر را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید.

البته خرید تشک پاکتی، انتخاب بهترین تشک یک نفره و دو نفره نیز، با توجه به قیمت تشک دو نفره یا یک نفره وجود دارد. بدون شک با انتخاب تشک رویال اصل سایت رسمی، خواب راحت را می‌توانید به خود یا دیگر اعضا خانواده خود هدید دهید.

همچنین می‌توانید با توجه به سامانه استعلام تشک رویال، از وجود بهترین تشک مسافرتی در این سایت با خبر شوید. سپس برای خرید آن، مراحل سفارش انواع تشک رویال را انجام دهید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست شما برسد.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

سخن پایانی

بسیاری از کارشناسان، معتقد هستند که وجود تشک اصلی در تجربه خواب آرم، بسیار مؤثر است؛ بنابراین افراد باید در زمان خرید از اصل و با کیفیت بودن تشک انتخابی مطمئن شوند. البته برای تشخیص تشک اصلی از تقلبی، راهکار‌های بسیاری در نظر گرفته شده است.

از اصلی‌ترین این راهکار‌ها، توجه به مواد اولیه موجود در تشک است. بدون شک در صورت استفاده از فنر گرما دیده از جنس فولاد با قطری به اندازه ۲/۲، از اصل بودن کالای انتخابی می‌توان مطمئن شد. همچنین تشک را باید از مراکز معتبر خریداری کرد. تقریباً تمام تشک‌های موجود مراکز ناشناخته و غیر معتبر، تقلبی هستند.

سخن پایانی

تشخیص تشک اصلی

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

لیست قیمت:

مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,074,700
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,375,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm1,870,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,149,400
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,034,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,375,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm1,870,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,530,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm2,750,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,320,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,430,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm1,892,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,508,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm2,860,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,364,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,622,500
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,200,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm2,915,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,245,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,540,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm1,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,574,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,190,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm3,520,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,628,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm1,969,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm2,794,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,630,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm3,938,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm1,870,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,147,200
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm2,997,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm3,987,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,290,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,029,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm2,750,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,004,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,262,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm5,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,718,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,505,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,060,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm6,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,007,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm4,576,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm6,930,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm8,580,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm9,152,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,290,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm5,812,400
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm8,800,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm10,923,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm11,616,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm5,461,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm5,698,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm8,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm10,582,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,396,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,291,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm7,403,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm10,043,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,980,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,806,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm6,490,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,364,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm1,848,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,607,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm2,728,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,309,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,760,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,310,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,520,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,376,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,135,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,202,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm4,752,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,101,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm5,962,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm6,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,365,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,206,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm8,327,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm9,284,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,152,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,358,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm8,580,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm11,330,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm12,540,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm5,687,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm7,370,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm9,900,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm12,760,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm14,740,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm6,380,000

 

 

سایر مقالات:

خرید تشک خواب از تولیدی - بررسی و مقایسه 20 مدل تشک اصل
انتخاب رنگ مناسب روتختی - 5 مدل از بهترین رو تختی ها + عکس و قیمت
5 مورد تأثیر تشک طبی بر سلامتی- بهترین تشک های طبی برای سلامتی

 

دیدگاهی در مورد “5 روش تشخیص تشک اصلی – بهترین تشک های اصلی رویال

  1. بهنام گفت:

    البته الان تشخیص اصالت کالا ها خیلی سخت شده ولی خب بازم میشه فهمید…

  2. آرمین گفت:

    ممنون از وب سایت تون به خاطر این مقاله مفید
    گه خیلی جامع و کامل تموم موارد مورد نیاز برای شناختن تشک رویال اصل و تقلبی رو ذکر کردین که این مورد به خصوص تو خرید تشک آنلاین خیلی کمک میکنه به ما برای داشتن ی خرید مطمئن و بی دردسر کالای خواب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.