بیماری

5 مدل تشک مخصوص دیسک گردن- بهترین تشک های رویال اصلی

تشک مخصوص دیسک گردن

ویژگی تشک‌های مخصوص دیسک کمر و گردن

در صورتی که با معضل دیسک گردن یا درد‌های مزمن در گردن مواجه هستید، حتماً از تشک مخصوص دیسک گردن استفاده کنید. در غیر این صورت، تمام روز شما با درد‌های آزار دهنده همراه خواهد بود که نتیجه این مسئله، مطمئناً کاهش کیفیت زندگی شخصی و کاری است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

بدون شک با خرید تشک مخصوص دیسک گردن یا کالای خواب دارای کیفیت از هر نظر، خواب آرامی را تجربه می‌کنید. طی این مقاله به بیان مطالبی در رابطه با تشک مخصوص دیسک گردن و مباحث مرتبط با این موضوع، پرداخته شده است. ‌امیدواریم این اطلاعات در زمان انتخاب تشک مناسب برای گردن درد شما، مفید باشد.

ویژگی تشک‌های مخصوص دیسک کمر و گردن

تشک مخصوص دیسک گردن

ردیف محصولات

تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک نوجوان

7,135,000 تومان
تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک نوجوان آیا قصد خرید تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک نوجوان را دارید؟ تشک مناسب در

تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره

3,990,000 تومان4,330,000 تومان
طراحی تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره چگونه است؟ تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره یکی

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان

3,630,000 تومان
تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا نوجوان بهترین تشک برای نوجوانان باید چه مشخصاتی داشته باشد؟ جنس تشک رویال

تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره

3,025,000 تومان4,400,000 تومان
ویژگی‌های ساختاری تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره درجه 1 در ساخت تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره و دو

ارتباط بین تشک مخصوص دیسک گردن و خواب

بر اساس دانشی که در علم پزشکی وجود دارد، گردن شامل عضلات و استخوان‌های است که دقیق به یکدیگر، متصل شده‌اند. نتیجه این اتصال دقیق استخوان و عضلات، دامنه خاصی از حرکت است که با انعطاف‌پذیری بالایی، انجام می‌شود.

بنابراین در زمانی که گردن در حالت نامناسبی قرار می‌گیرد، درد‌های آزار دهنده و وحشتناکی را با خود به همراه می‌آورد. در صورتی که شما نیز مانند بسیاری دیگر، در زمان خواب موقعیت گردن را در نظر نگیرید یا اینکه از تشک بی‌کیفیت بهره ببرید؛ بدون تردید با این معضل مواجه می‌شوید.

البته پژوهشگران و متخصصان طی تحقیقات خود به این نتیجه رسیده‌اند که شما می‌توانید با استفاده از چند راهکار، از درد گردن دور باشید. این راهکار‌ها، عبارت هستند از:

 • انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن
 • بالش مناسب
 • ورزش به ویژه حرکات کششی
 • ماساژ درمانی

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 

همچنین این عزیزان در طی تحقیقات خود، بیان دارند که استفاده از تمام این روش‌ها، بسیار تأثیر‌گذار است. امروزه برند‌های تولید‌کننده برای رفاه حال خریداران و پیشی گرفتن از رقبا، اقدام به تولید تشک طبی برای درمان دیسک گردن کرده‌اند.

بدون تردید تشک مناسب برای گردن درد، محصولات طبی هستند. البته پزشکان متخصص به ویژه ارتوپد، درمان دیسک گردن با تشک طبی را راهکار مؤثر می‌دانند؛ بنابراین شما خرید تشک مخصوص دیسک گردن که حمایت لازم از ستون فقرات شما را بر عهده دارد، می‌توانید خواب آرامی را تجربه کنید.

ارتباط بین تشک مخصوص دیسک گردن و خواب

تشک مخصوص دیسک گردن

نکات کلیدی هنگام انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن

بدون شک شما در طول عمر خود، یک بار با درد گردن از خواب بیدار شده‌اید. درد گردن بسیار آزار دهنده است که می‌توانید با انتخاب تشک رویال برای دیسک گردن، از شر آن راحت شوید. البته شما در زمان انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن، باید چند نکته اساسی را مد نظر داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین این نکات حالت یا فرم خوابیدن شما است که در ادامه در کنار توجه به این مسئله، به بیان نکات کلیدی دیگر هنگام انتخاب تشک مناسب برای دیسک گردن، اشاره می‌شود.

نکات کلیدی هنگام انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن

تشک مخصوص دیسک گردن

خوابیدن به سمت پهلو چپ یا راست

در صورتی که شما عادات به خوابیدن به پهلو راست یا چپ را دارید، باید به سراغ تشک‌های نرم بروید. زیرا با انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن با ویژگی نرم بودن بیشتر، به سوی ‌شانه و باسن شما منعطف می‌شود. در نتیجه تشک به شما اجازه می‌دهد تا هنگام خوابیدن به پهلو با کمی فرورفتن در تشک، ستون فقرات در یک راستا بماند.

البته در صورتی که تشک مخصوص دیسک گردن شما، بیش از اندازه نرم باشد؛ باعث می‌شود که ستون فقرات شما بیشتر در آن، فرو رود. نتیجه این فرورفتگی زیاد، درد در کمر یا گردن را با خود به همراه دارد. شاید به همین دلیل است که بسیاری از افراد، به سراغ تشک‌های با میزان نرمی متوسط ‌می‌روند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

خوابیدن روی کمر

اگر فرم یا حالت خواب شما به گونه‌ای است که بیشتر روی کمر، می‌خوابید. حتماً تشک مخصوص دیسک گردن، با میزان سفتی بیشتر را انتخاب کنید. زیرا با انتخاب تشک طبی برای درمان دیسک گردن، حمایت بیشتری از ستون فقرات شما صورت می‌گیرد.

در صورتی که تشک‌های با میزان نرمی بیشتر را انتخاب کنید، باسن و کمر شما بیشتر از اندازه در آن فرو ‌می‌روند. نتیجه این میزان فرو رفتگی باسن و کمر، درد‌های آزار دهند در کمر و گردن خواهد بود.

خوابیدن روی شکم

بسیاری از افراد مانند شما، عادت به خوابیدن روی شکم دارند. شما در زمان انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن، باید به سراغ محصولات سفت بروید. مطمئناً با انتخاب این نوع از محصولات کالای خواب، ستون فقرات شما به درستی مورد حمایت قرار می‌گیرد. همچنین شما خواب آرام و روز بدون درد در گردن یا کمر را تجربه می‌کنید.

خوابیدن روی شکم

تشک مخصوص دیسک گردن

عادت‌های ترکیبی خواب

در صورتی که هنگام خواب و در طول شب، فرم‌های مختلف خواب را تجربه می‌کنید؛ حتماً تشک مخصوص دیسک گردن مستحکم و متعادل را انتخاب کنید. این انتخاب درست شما، به درستی از ستون فقرات محافظت کرده و در نتیجه درد‌های گردن یا کمر، از شما دور می‌شوند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

وزن

یکی از مهم‌ترین مسائل در زمان انتخاب تشک مناسب برای گردن درد، توجه به وزن شما یا شخص استفاده‌کننده از کالای خواب است. در صورتی وزن شما بیش از ۱۰۴ کیلو گرم است، حتماً به سراغ تشک‌های با میزان سفتی بیشتر بروید تا ستون فقرات در زمان خواب، در یک راستا قرار بگیرد.

اما اگر وزن شما کمتر از ۵۹ کیلو است، انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن با میزان نرمی بیشتر مناسب خواهد بود.

از دیگر نکاتی که باید در زمان خرید تشک‌های مخصوص برای درمان دیسک گردن خود، به آن توجه کنید؛ شامل لیست زیر هستند:

 • روکش ضد حساسیت
 • وجود لایه فوم خنک‌کننده
 • بهره‌مندی از انعطاف‌پذیری
 • وجود ضخامت ۲۰ تا ۳۰ سانتی‌متر در تشک

شماره تماس تولیدی تشک رویال

مناسب‌ترین تشک‌های دیسک گردن

متخصصان در رابطه با تشک استاندارد دیسک گردن، بیان می‌دارند که این محصولات، باید حمایت لازم از گردن و ستون فقرات شما بکنند. مطمئناً با انتخاب درست و استاندارد، فشاری که هنگام خواب به ستون فقرات یا گردن شما وارد می‌شود؛ به میزان زیادی، کم می‌شود.

البته شما با انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن در کنار بهره‌مندی از مزیت تسکین دهنده درد، خواب آرامی را نیز تجربه کنید. از بهترین و ‌ایده‌آل‌ترین تشک‌های مناسب درد‌های گردن، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تشک مموری فوم
 • تشک پشم برای دیسک گردن
 • تشک طبی
 • تشک‌های با روکشی از پنبه‌ای طبیعی
مناسب‌ترین تشک‌های دیسک گردن

تشک مخصوص دیسک گردن

پیشنهاد‌های جهت کاهش درد گردن

اگر دچار درد‌های مزمن یا حاد در گردن هستید، حتماً به پزشک مراجعه کنید تا او با ارائه روش‌های درمانی مناسب، درد آزار دهنده گردن را از بین ببرید یا حداقل آن را کنترل کنید. از جمله توصیه‌های که پزشکان در مورد کنترل یا کاهش درد‌های گردن، بیان می‌دارند؛ می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:

 • تحت هیچ شرایطی، گردن خود را به سمت پایین خم نکنید. در صورت نیاز به انجام این کار، می‌توانید ارتفاع صندلی را کم کنید یا میز را کمی بلند‌تر انتخاب کنید. اگر مجبور به خم شدن گردن خود شدید، حتماً پس از چند دقیقه آن را صاف کنید.
 • گردن خود را در همه حالت مانند راه‌راه رفتن یا نشستن، به شکل عمود و صاف نگه دارید.
 • در صورتی که شما از درد در ناحیه گردن رنج می‌برید، هنگام ورزش از انجام تمرینات که مجبور به خم کردن گردن هستید دوری کنید.
 • یکی از مهم‌ترین توصیه‌های برای کنترل درد گردن، تقویت عضلات و شانه است. شما با تقویت این بخش از بدن خود، از میزان فشار وارد شده به ستون فقرات و مهره‌های آن کم می‌کنید.
 • در صورتی که کاری شما به گونه‌ای است که باید بنشینید. همچنین در این حالت نشسته، گردن خود را باید خم کنید؛ حتماً یک دست را زیر گردن قرار دهید تا از فشار روی مهره‌های گردن کم کنید.
 • فرم و حالت خواب خود را به شکل صحیح، تغییر دهید تا از میزان درد‌های گردن، بکاهید. به طور مثال به افراد که دارای درد‌های گردن هستند، توصیه به خوابیدن روی شکم نمی‌شود. زیرا این فرم خوابیدن، فشار زیادی بر کمر و ستون فقرات وارد می‌کند. همچنین در زمان خوابیدن روی کمر، حتماً زیر زانو‌ها بالش قرار دهید.

 

محصولات تشک رویال:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره
 • در صورتی که تشک شما، در قسمت وسط گود باشد؛ خیلی زود برای تعویض آن اقدام کنید. انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن نیز، می‌تواند در کنترل یا کاهش درد‌های این بخش از بدن مؤثر باشد.
پیشنهاد‌های جهت کاهش درد گردن

تشک مخصوص دیسک گردن

خرید تشک مناسب درد‌های گردن

در صورتی که دارای مشکل دیسک کمر یا گردن هستید، می‌توانید از سایت تشک رویال محصولات با کیفیت خریداری کنید. شما در این سایت علاوه بر خرید تشک طبی، می‌توانید از بین دیگر محصولات تشک رویال مانند انواع تشک یک نفره مناسب‌ترین را انتخاب کنید.

همچنین شما در این فروشگاه اینترنتی معتبر امکان خرید تشک مسافرتی، بهترین تشک دو نفره، بهترین تشک پاکتی و بهترین تشک متصل را نیز دارید. تمام محصولات این فروشگاه مانند انواع تشک فنری، از کیفیت بالایی بهره‌مند هستند. بدون شک خرید از این فروشگاه، برای شما مزایایی بسیار مانند خواب آرام را به همراه دارد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سخن پایانی

اگر صبح‌ها پس از بیدار شدن از خواب، احساس درد در کمر یا گردن دارید؛ حتماً تشک مخصوص دیسک گردن را خریداری کنید تا از شر این درد‌های وحشتناک، راحت شوید. شاید پیدا کردن تشک مناسب با توجه به شرایط جسمی شما، کمی سخت به نظر برسد.

البته در صورت توجه به ویژگی‌های تشک‌های مخصوص گردن یا کمر درد، خرید برای شما بسیار آسان می‌شود. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های که باید در زمان خرید این نوع از محصولات به آن توجه کنید، وزن است. مطمئناً با توجه با توجه این نکته، ستون فقرات در یک راستا قرار گرفته و درد‌های شما نیز کم می‌شود.

خرید تشک مناسب درد‌های گردن

تشک مخصوص دیسک گردن

 

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:

مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,074,700
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,375,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm1,870,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,149,400
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,034,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,375,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm1,870,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,530,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm2,750,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,320,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,430,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm1,892,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,508,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm2,860,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,364,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,622,500
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,200,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm2,915,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,245,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,540,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm1,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,574,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,190,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm3,520,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,628,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm1,969,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm2,794,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,630,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm3,938,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm1,870,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,147,200
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm2,997,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm3,987,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,290,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,029,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm2,750,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,004,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,262,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm5,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,718,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,505,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,060,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm6,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,007,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm4,576,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm6,930,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm8,580,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm9,152,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,290,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm5,812,400
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm8,800,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm10,923,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm11,616,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm5,461,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm5,698,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm8,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm10,582,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,396,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,291,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm7,403,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm10,043,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,980,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,806,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm6,490,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,364,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm1,848,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,607,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm2,728,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,309,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,760,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,310,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,520,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,376,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,135,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,202,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm4,752,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,101,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm5,962,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm6,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,365,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,206,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm8,327,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm9,284,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,152,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,358,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm8,580,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm11,330,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm12,540,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm5,687,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm7,370,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm9,900,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm12,760,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm14,740,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm6,380,000

سایر مقالات:

شستن محافظ تشک – 3 روش آسان – خرید بهترین مخافظ های تشک رویال
5 نکته برای زمان خرید تشک جدید – سفتی/نرمی – فرورفتگی یا …؟
5 مدل تشک مناسب از بین بردن خروپف- بالش و تشک مناسب

شماره تماس تولیدی تشک رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *