راهنمای خرید

5 مدل تشک مخصوص دیسک گردن- بهترین تشک های رویال اصلی

تشک مخصوص دیسک گردن

ویژگی تشک‌های مخصوص دیسک کمر و گردن

در صورتی که با معضل دیسک گردن یا درد‌های مزمن در گردن مواجه هستید، حتماً از تشک مخصوص دیسک گردن استفاده کنید. در غیر این صورت، تمام روز شما با درد‌های آزار دهنده همراه خواهد بود که نتیجه این مسئله، مطمئناً کاهش کیفیت زندگی شخصی و کاری است.

بدون شک با خرید تشک مخصوص دیسک گردن یا کالای خواب دارای کیفیت از هر نظر، خواب آرامی را تجربه می‌کنید. طی این مقاله به بیان مطالبی در رابطه با تشک مخصوص دیسک گردن و مباحث مرتبط با این موضوع، پرداخته شده است. ‌امیدواریم این اطلاعات در زمان انتخاب تشک مناسب برای گردن درد شما، مفید باشد.

ویژگی تشک‌های مخصوص دیسک کمر و گردن

تشک مخصوص دیسک گردن

 

 

ارتباط بین تشک مخصوص دیسک گردن و خواب

بر اساس دانشی که در علم پزشکی وجود دارد، گردن شامل عضلات و استخوان‌های است که دقیق به یکدیگر، متصل شده‌اند. نتیجه این اتصال دقیق استخوان و عضلات، دامنه خاصی از حرکت است که با انعطاف‌پذیری بالایی، انجام می‌شود.

بنابراین در زمانی که گردن در حالت نامناسبی قرار می‌گیرد، درد‌های آزار دهنده و وحشتناکی را با خود به همراه می‌آورد. در صورتی که شما نیز مانند بسیاری دیگر، در زمان خواب موقعیت گردن را در نظر نگیرید یا اینکه از تشک بی‌کیفیت بهره ببرید؛ بدون تردید با این معضل مواجه می‌شوید.

البته پژوهشگران و متخصصان طی تحقیقات خود به این نتیجه رسیده‌اند که شما می‌توانید با استفاده از چند راهکار، از درد گردن دور باشید. این راهکار‌ها، عبارت هستند از:

 • انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن
 • بالش مناسب
 • ورزش به ویژه حرکات کششی
 • ماساژ درمانی

همچنین این عزیزان در طی تحقیقات خود، بیان دارند که استفاده از تمام این روش‌ها، بسیار تأثیر‌گذار است. امروزه برند‌های تولید‌کننده برای رفاه حال خریداران و پیشی گرفتن از رقبا، اقدام به تولید تشک طبی برای درمان دیسک گردن کرده‌اند.

بدون تردید تشک مناسب برای گردن درد، محصولات طبی هستند. البته پزشکان متخصص به ویژه ارتوپد، درمان دیسک گردن با تشک طبی را راهکار مؤثر می‌دانند؛ بنابراین شما خرید تشک مخصوص دیسک گردن که حمایت لازم از ستون فقرات شما را بر عهده دارد، می‌توانید خواب آرامی را تجربه کنید.

ارتباط بین تشک مخصوص دیسک گردن و خواب

تشک مخصوص دیسک گردن

 

 

نکات کلیدی هنگام انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن

بدون شک شما در طول عمر خود، یک بار با درد گردن از خواب بیدار شده‌اید. درد گردن بسیار آزار دهنده است که می‌توانید با انتخاب تشک رویال برای دیسک گردن، از شر آن راحت شوید. البته شما در زمان انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن، باید چند نکته اساسی را مد نظر داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین این نکات حالت یا فرم خوابیدن شما است که در ادامه در کنار توجه به این مسئله، به بیان نکات کلیدی دیگر هنگام انتخاب تشک مناسب برای دیسک گردن، اشاره می‌شود.

نکات کلیدی هنگام انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن

تشک مخصوص دیسک گردن

 

 

خوابیدن به سمت پهلو چپ یا راست

در صورتی که شما عادات به خوابیدن به پهلو راست یا چپ را دارید، باید به سراغ تشک‌های نرم بروید. زیرا با انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن با ویژگی نرم بودن بیشتر، به سوی ‌شانه و باسن شما منعطف می‌شود. در نتیجه تشک به شما اجازه می‌دهد تا هنگام خوابیدن به پهلو با کمی فرورفتن در تشک، ستون فقرات در یک راستا بماند.

البته در صورتی که تشک مخصوص دیسک گردن شما، بیش از اندازه نرم باشد؛ باعث می‌شود که ستون فقرات شما بیشتر در آن، فرو رود. نتیجه این فرورفتگی زیاد، درد در کمر یا گردن را با خود به همراه دارد. شاید به همین دلیل است که بسیاری از افراد، به سراغ تشک‌های با میزان نرمی متوسط ‌می‌روند.

خوابیدن روی کمر

اگر فرم یا حالت خواب شما به گونه‌ای است که بیشتر روی کمر، می‌خوابید. حتماً تشک مخصوص دیسک گردن، با میزان سفتی بیشتر را انتخاب کنید. زیرا با انتخاب تشک طبی برای درمان دیسک گردن، حمایت بیشتری از ستون فقرات شما صورت می‌گیرد.

در صورتی که تشک‌های با میزان نرمی بیشتر را انتخاب کنید، باسن و کمر شما بیشتر از اندازه در آن فرو ‌می‌روند. نتیجه این میزان فرو رفتگی باسن و کمر، درد‌های آزار دهند در کمر و گردن خواهد بود.

خوابیدن روی شکم

بسیاری از افراد مانند شما، عادت به خوابیدن روی شکم دارند. شما در زمان انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن، باید به سراغ محصولات سفت بروید. مطمئناً با انتخاب این نوع از محصولات کالای خواب، ستون فقرات شما به درستی مورد حمایت قرار می‌گیرد. همچنین شما خواب آرام و روز بدون درد در گردن یا کمر را تجربه می‌کنید.

خوابیدن روی شکم

تشک مخصوص دیسک گردن

 

 

عادت‌های ترکیبی خواب

در صورتی که هنگام خواب و در طول شب، فرم‌های مختلف خواب را تجربه می‌کنید؛ حتماً تشک مخصوص دیسک گردن مستحکم و متعادل را انتخاب کنید. این انتخاب درست شما، به درستی از ستون فقرات محافظت کرده و در نتیجه درد‌های گردن یا کمر، از شما دور می‌شوند.

وزن

یکی از مهم‌ترین مسائل در زمان انتخاب تشک مناسب برای گردن درد، توجه به وزن شما یا شخص استفاده‌کننده از کالای خواب است. در صورتی وزن شما بیش از ۱۰۴ کیلو گرم است، حتماً به سراغ تشک‌های با میزان سفتی بیشتر بروید تا ستون فقرات در زمان خواب، در یک راستا قرار بگیرد.

اما اگر وزن شما کمتر از ۵۹ کیلو است، انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن با میزان نرمی بیشتر مناسب خواهد بود.

از دیگر نکاتی که باید در زمان خرید تشک‌های مخصوص برای درمان دیسک گردن خود، به آن توجه کنید؛ شامل لیست زیر هستند:

 • روکش ضد حساسیت
 • وجود لایه فوم خنک‌کننده
 • بهره‌مندی از انعطاف‌پذیری
 • وجود ضخامت ۲۰ تا ۳۰ سانتی‌متر در تشک

مناسب‌ترین تشک‌های دیسک گردن

متخصصان در رابطه با تشک استاندارد دیسک گردن، بیان می‌دارند که این محصولات، باید حمایت لازم از گردن و ستون فقرات شما بکنند. مطمئناً با انتخاب درست و استاندارد، فشاری که هنگام خواب به ستون فقرات یا گردن شما وارد می‌شود؛ به میزان زیادی، کم می‌شود.

البته شما با انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن در کنار بهره‌مندی از مزیت تسکین دهنده درد، خواب آرامی را نیز تجربه کنید. از بهترین و ‌ایده‌آل‌ترین تشک‌های مناسب درد‌های گردن، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تشک مموری فوم
 • تشک پشم برای دیسک گردن
 • تشک طبی
 • تشک‌های با روکشی از پنبه‌ای طبیعی
مناسب‌ترین تشک‌های دیسک گردن

تشک مخصوص دیسک گردن

 

 

پیشنهاد‌های جهت کاهش درد گردن

اگر دچار درد‌های مزمن یا حاد در گردن هستید، حتماً به پزشک مراجعه کنید تا او با ارائه روش‌های درمانی مناسب، درد آزار دهنده گردن را از بین ببرید یا حداقل آن را کنترل کنید. از جمله توصیه‌های که پزشکان در مورد کنترل یا کاهش درد‌های گردن، بیان می‌دارند؛ می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:

 • تحت هیچ شرایطی، گردن خود را به سمت پایین خم نکنید. در صورت نیاز به انجام این کار، می‌توانید ارتفاع صندلی را کم کنید یا میز را کمی بلند‌تر انتخاب کنید. اگر مجبور به خم شدن گردن خود شدید، حتماً پس از چند دقیقه آن را صاف کنید.
 • گردن خود را در همه حالت مانند راه‌راه رفتن یا نشستن، به شکل عمود و صاف نگه دارید.
 • در صورتی که شما از درد در ناحیه گردن رنج می‌برید، هنگام ورزش از انجام تمرینات که مجبور به خم کردن گردن هستید دوری کنید.
 • یکی از مهم‌ترین توصیه‌های برای کنترل درد گردن، تقویت عضلات و شانه است. شما با تقویت این بخش از بدن خود، از میزان فشار وارد شده به ستون فقرات و مهره‌های آن کم می‌کنید.
 • در صورتی که کاری شما به گونه‌ای است که باید بنشینید. همچنین در این حالت نشسته، گردن خود را باید خم کنید؛ حتماً یک دست را زیر گردن قرار دهید تا از فشار روی مهره‌های گردن کم کنید.
 • فرم و حالت خواب خود را به شکل صحیح، تغییر دهید تا از میزان درد‌های گردن، بکاهید. به طور مثال به افراد که دارای درد‌های گردن هستند، توصیه به خوابیدن روی شکم نمی‌شود. زیرا این فرم خوابیدن، فشار زیادی بر کمر و ستون فقرات وارد می‌کند. همچنین در زمان خوابیدن روی کمر، حتماً زیر زانو‌ها بالش قرار دهید.
 • در صورتی که تشک شما، در قسمت وسط گود باشد؛ خیلی زود برای تعویض آن اقدام کنید. انتخاب تشک مخصوص دیسک گردن نیز، می‌تواند در کنترل یا کاهش درد‌های این بخش از بدن مؤثر باشد.
پیشنهاد‌های جهت کاهش درد گردن

تشک مخصوص دیسک گردن

 

 

خرید تشک مناسب درد‌های گردن

در صورتی که دارای مشکل دیسک کمر یا گردن هستید، می‌توانید از سایت تشک رویال محصولات با کیفیت خریداری کنید. شما در این سایت علاوه بر خرید تشک طبی، می‌توانید از بین دیگر محصولات تشک رویال مانند انواع تشک یک نفره مناسب‌ترین را انتخاب کنید.

همچنین شما در این فروشگاه اینترنتی معتبر امکان خرید تشک مسافرتی، بهترین تشک دو نفره، بهترین تشک پاکتی و بهترین تشک متصل را نیز دارید. تمام محصولات این فروشگاه مانند انواع تشک فنری، از کیفیت بالایی بهره‌مند هستند. بدون شک خرید از این فروشگاه، برای شما مزایایی بسیار مانند خواب آرام را به همراه دارد.

سخن پایانی

اگر صبح‌ها پس از بیدار شدن از خواب، احساس درد در کمر یا گردن دارید؛ حتماً تشک مخصوص دیسک گردن را خریداری کنید تا از شر این درد‌های وحشتناک، راحت شوید. شاید پیدا کردن تشک مناسب با توجه به شرایط جسمی شما، کمی سخت به نظر برسد.

البته در صورت توجه به ویژگی‌های تشک‌های مخصوص گردن یا کمر درد، خرید برای شما بسیار آسان می‌شود. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های که باید در زمان خرید این نوع از محصولات به آن توجه کنید، وزن است. مطمئناً با توجه با توجه این نکته، ستون فقرات در یک راستا قرار گرفته و درد‌های شما نیز کم می‌شود.

خرید تشک مناسب درد‌های گردن

تشک مخصوص دیسک گردن

 

 

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 900,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,190,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,610,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,840,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 870,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,170,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,610,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,130,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,340,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,130,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,296,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,667,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,162,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,668,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,184,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,400,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 1,955,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,760,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 2,460,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,250,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,060,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,415,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,725,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,415,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,185,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,395,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,633,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,863,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,587,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,450,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,680,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,759,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,200,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,220,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,250,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,104,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,820,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,111,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 5,390,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,635,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,622,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,680,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,950,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,360,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,674,750
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 7,084,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 8,786,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 9,349,500
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,416,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,081,250
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,162,500
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,625,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,468,750
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 8,777,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,375,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 12,937,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,687,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 12,812,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,462,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,762,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,231,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,668,750
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,175,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,037,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,687,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,600,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,162,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,860,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,826,250
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,325,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,056,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 2,875,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,710,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,412,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,280,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,125,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,650,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,787,500
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,818,750
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,340,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,575,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,175,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,655,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,075,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,625,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,822,500
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

سایر مقالات:

شستن محافظ تشک – 3 روش آسان – خرید بهترین مخافظ های تشک رویال
5 نکته برای زمان خرید تشک جدید – سفتی/نرمی – فرورفتگی یا …؟
5 مدل تشک مناسب از بین بردن خروپف- بالش و تشک مناسب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.