راهنمای خرید

4ویژگی تشک مناسب فصل تابستان–قیمت تشک سال1402+خرید از تولیدی

تشک مناسب فصل تابستان

تشک مناسب فصل تابستان می‌تواند به کمک شما بیاید؛ زیرا استفاده از تشک نامناسب، خواب شما را مختل می‌کند. پس‌خرید تشک مناسب این فصل برای کسانی که به گرما حساس هستند باید در اولویت قرار گیرد.

ممکن است بخواهید این سؤال را از خود بپرسید که چه نوع تشکی برای تابستان بهترین است؟ ما در این مقاله چند تشک مناسب فصل تابستان را معرفی کرده‌ایم؛ پس با ما همراه باشد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تشک‌های مناسب فصل تابستان کدام‌اند؟

دلایل زیادی از جمله گرما از طرف شریک زندگی، پتو، لباس و... ممکن است باعث گرم‌شدن بدن شما شود. اگر طبع گرمایی دارید، استفاده از تشک مناسب فصل تابستان توصیه می‌شود؛ زیرا شما را خنک نگه می‌دارد. در ادامه چند نوع تشک و بهترین مدل تشک برای فصل تابستان را به شما معرفی می‌کنیم.

تشک‌های مناسب فصل تابستان کدام‌اند؟

تشک مناسب فصل تابستان

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

 

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن یک نفره

6,990,000 تومان9,435,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره

4,620,000 تومان5,225,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره آیا در مورد قیمت تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره اطلاعاتی دارید؟

تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک نوجوان

7,135,000 تومان
تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک نوجوان آیا قصد خرید تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک نوجوان را دارید؟ تشک مناسب در

تشک رویال مدل آرامش نوجوان

1,515,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش نوجوان قیمت تشک رویال مدل آرامش نوجوان چقدر است؟ در هنگام خرید این تشک ممکن است

تشک‌های لاتکس

تشک‌های لاتکس ارگانیک یکی از مدل‌های تشک مناسب فصل تابستان هستند که مزایای زیادی دارند. یکی از مزایای تشک مناسب فصل تابستان لاتکس این است که ساختار سلولی باز دارد؛ به‌طوری‌که هنگام استراحت، هوا در تشک به دام نمی‌افتد و بیش از حد گرم نمی‌شود.

قابلیت تنفس داخلی در این تشک‌ها در نظر گرفته شده است. ویژگی تشک مناسب فصل تابستان لاتکس این است که در همه اندازه‌ها تولید شده و همچنین در صورتی ‌که علاقه‌ای به تعویض تشک خود ندارید، دارای لایه‌های اضافی است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ویژگی تشک‌های لاتکس

اگر قصد خرید تشک برای فصل تابستان را دارید، استفاده از تشک‌های لاتکس که نرم و حمایت‌کننده هستند و به کاهش نقاط فشار کمک می‌کنند، توصیه می‌شود. این تشک‌ها به طور طبیعی ضدمیکروبی هستند، در برابر کپک، قارچ، کپک و کنه‌های گرد و غبار که باعث واکنش‌های آلرژیک یا آلرژن می‌شوند، مقاومت می‌کنند. لاتکس طبیعی یک ماده تجدیدپذیر و زیست‌تخریب‌پذیر است که می‌توان گفت تشک مناسب فصل تابستان محسوب می‌شود.

مزایای استفاده از تشک لاتکس

این تشک مناسب فصل تابستان ویژگی‌های مثبت زیادی دارد که بسیاری از متخصصان این تشک‌ها را به طور اختصاصی بهترین تشک مخصوص فصل تابستان می‌دانند؛ بنابراین در زیر به چند مورد از مزایای تشک لاتکس اشاره می‌کنیم:

 • تشک‌های لاتکس شما را در زمستان گرم‌تر و در تابستان خنک‌تر نگه می‌دارند.
 • لاتکس بادوام‌ترین ماده محافظ طبیعی موجود است.
 • محیط خواب سالم‌تر با کاهش محرک‌های آلرژن را تجربه خواهید کرد.
 • افزایش جریان خون و اکسیژن‌رسانی سلولی باعث بهبود خواب می‌شوند.
 • اختلال حرکت شریک زندگی کاهش پیدا می‌کند.
 • از مواد تجدیدپذیر سازگار با محیط‌زیست در تولید آن‌ها استفاده می‌شود.
 • نوسانات دمای بدن را کاهش می‌دهد.

تشک‌های ژل مموری فوم

 تشک‌های فوم درگذشته به دلیل حفظ گرما شناخته شده بودند؛ بااین‌حال انواع تشک مناسب فصل تابستان مموری فوم حاوی جدیدترین الیاف فناوری خواب به‌علاوه دانه‌های ژل خنک‌کننده هستند که گرمای اضافی را درون تشک جذب و آزاد کرده و سطح را بسیار راحت‌تر می‌کنند.

همه اینها را می‌توانید در سطح رویه‌های تشک پیدا کنید و این نوع تشک‌ها را تشک مناسب فصل تابستان بدانیم.

تشک‌های ژل مموری فوم

تشک مناسب فصل تابستان

فوم ژل مموری چیست؟

فوم مموری ژل محصولی نسبتاً جدید است که می‌توان از آن به‌عنوان تشک مناسب فصل تابستان نام برد. این فوم دارای ذرات یا دانه‌های ژل کوچکی است که در آن تزریق می‌شود یا به طور معمول به‌صورت یک‌لایه روی آن قرار می‌گیرد.

محصولات تشک:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

 

بیشتر مموری فوم‌های ژل دار در مواقع مختلف تغییر فاز می‌دهند؛ یعنی بر اساس دمای اتاق از حالت جامد به مایع تبدیل می‌شوند. به همین دلیل این تشک‌ها را می‌توان به عنوان تشک مناسب فصل تابستان معرفی کرد.

مزیت تشک‌های ژل مموری

تشک‌های ژل تزریقی عمدتاً به دلیل قابلیت تنفس و اینکه تشک مناسب فصل تابستان هستند؛ بنابراین در زیر چندی از مزایای تشک ژل مموری را بیان خواهیم کرد:

 • تشک‌های مموری فوم ساده خیلی داغ می‌شوند؛ اما انواع ژل دار خنک‌تر هستند.
 • تشک‌های ژله‌ای گردش هوا را افزایش می‌دهند؛ بنابراین اجازه می‌دهند تا گرمای بدن به‌جای حبس شدن در داخل تشک، از آن خارج شود.
 • تشک‌های ژلی سریع‌تر به حالت اولیه برمی‌گردند.
 • این تشک‌ها برای افرادی که در خواب زیاد حرکت می‌کنند، بسیار مناسب هستند.
 • یکی از معایب تشک مناسب فصل تابستان ژل دار این است که پس از گذشت زمان خاصیت خنکی خود را از دست می‌دهد.
 • این تشک همه‌کاره است و روی تمامی تخت‌ها جای می‌گیرد.
 • اگر تشک ارزان برای فصل تابستان می‌خواهید، این تشک گزینه مناسبی نیست؛ زیرا گران است.

تشک‌های فنردار

درست است که تشک‌های فنری بسیار قدیمی هستند؛ اما این فناوری در طول سال‌ها راه طولانی را طی کرده است. اگر بتوانید تصویر فنرهای فلزی قدیمی را از ذهن خود خارج کنید، می‌توانید تشک‌های فنر داخلی جدیدی را که جریان هوای زیادی را به داخل راه می‌دهند و برای افراد گرم خواب عالی هستند و می‌توان گفت تشک مناسب فصل تابستان هستند.

تشک‌های فنردار

تشک مناسب فصل تابستان

ویژگی تشک‌های فنری خنک‌کننده

تمام تشک‌های فنری قابلیت خنک‌کنندگی ندارند و تشک مناسب فصل تابستان نیستند؛ اما تشک فنری از جنس منفصل که از فناوری پد طبی اسفنجی است، بهره می‌برد و خوابی راحت را به شما هدیه می‌دهد؛ زیرا بسیار نرم است.

پارچه رویی این تشک‌ها پنبه‌ای و ضد حساسیت هستند که راحتی بالاتری را ارائه می‌دهند. لایه‌های اسفنجی 30 ‌سانتی متری به‌راحتی هوا را از خود عبور می‌دهند و خنکی مطلوبی به بدن می‌بخشند.

تشک‌های هیبریدی

در چند سال گذشته انفجاری از تشک‌های جدید در بازار آغاز شده که هر کدام ادعای فناوری خود را دارند و سعی می‌کنند تا راحت‌ترین خواب ممکن را به مردم ارائه بدهند؛ بنابراین می‌توان تشک‌های هیبریدی را جدیدترین تشک مناسب فصل تابستان دانست و سازندگان آن ادعا می‌کنند که گرمای بدن را دور و شما را خنک می‌کند.

ویژگی تشک‌های هیبریدی خنک‌کننده

این تشک مناسب فصل تابستان است و به‌طوری طراحی شده که با فناوری‌های متعدد، دما را تنظیم کرده و به شما کمک می‌کند تا خنک‌تر بخوابید. یک ماده تغییردهنده فاز که در روکش تشک و لایه راحتی وجود دارد که گرما را از بدن خارج می‌کند و آن را در سراسر تشک پخش می‌کند.

این ویژگی مهم، جریان هوا را افزایش می‌دهد و به جلوگیری از کاهش دمای نقاط داغ بدن شما کمک شایانی می‌کند. علاوه بر این، تشک دارای تزریق‌های مس و ژل است که گرما را از بدن شما دور می‌کند.

مزایای تشک‌های هیبریدی خنک‌کننده

این تشک‌ها دارای سیم‌پیچ‌هایی هستند که گردش هوا و تنفس را بهبود می‌بخشند و گرما را کاهش می‌دهند. تشک‌های هیبریدی با فناوری‌های خنک‌کننده، خوابی آرام را در شب‌های گرم تضمین می‌کنند و علاوه بر خواص خنک‌کنندگی، با کاهش فشار پشتیبانی عالی ای را از بدن فراهم می‌کنند.

این تشک که در سه لایه با درجه سفتی متفاوت موجود است، به طور جداگانه با ترازکردن ستون فقرات باعث کاهش درد در پشت، باسن و شانه‌ها می‌شود. البته قیمت تشک برای فصل تابستان برای خرید مهم است؛ توجه داشته باشید که این تشک‌ها قیمت بالایی دارند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تشک‌های طبیعی خنک‌کننده

اگر می‌خواهید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید یا دنبال تشک‌های دست‌ساز هستید، تشک‌های طبیعی بهترین گزینه هستند. برخلاف تصور عموم، استفاده از موادی مانند پشم می‌تواند باعث گرمی شود؛ اما اگر پشم‌ها را به طور فشرده در تشک جای دهید و روی آن ملحفه‌های نخی یا ابریشمی کار شود، می‌توانند بسیار خنک باشند. استفاده از این مواد قابلیت تنفس بالایی به تشک می‌بخشد؛ در نتیجه این تشک‌ها بسیار خنک هستند.

تشک‌های طبیعی خنک‌کننده

تشک مناسب فصل تابستان

تشک‌های هوشمند

هر روز نسل جدیدی از تشک‌ها وارد بازار می‌شود و این نوع تشک که مناسب فصل تابستان است، نسل جدید تشک‌های هوشمند محسوب می‌شود. این تشک‌ها با استفاده از پنل‌هایی که در آن تعبیه شده‌اند، به‌صورت دستی یا اتوماتیک تنظیم شده و به شما کمک می‌کنند تا دمای تشک خود را کنترل کنید.

همچنین این تشک‌ها ضد رطوبت هستند و قدرت تنفس و جریان هوایی بالایی دارند؛ بنابراین خوابی لذت‌بخش را برای شما فراهم می‌کنند.

تشک دو فصل

این تشک‌ها نسلی دیگر از تشک‌های فصلی هستند که با تکنولوژی پیشرفته و جدید به بازار عرضه شده‌اند. این تشک‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که در فصل تابستان خنک و در فصل زمستان، جای شما را گرم نگه می‌دارند.

در قسمت تابستانی این تشک از مواد و الیاف طبیعی مانند الیاف نارگیل استفاده کرده‌اند که بسیار نرم، خنک، ضد حساسیت و ضدباکتری هستند. شما می‌توانید با خرید این تشک، راحتی خواب خود را در فصل‌های گرم و سرد تضمین کنید.

تشک مناسب فصل تابستان رویال

تولیدی تشک رویال با سال‌ها تجربه در زمینه تولید انواع تشک‌های مختلف و با توجه ‌به نیاز بازار، شروع به تولید انواع تشک برای فصل تابستان مدل رویال کرده است. این تولیدی با بهره‌مندی از افراد متخصص و متریال باکیفیت، انواعی از این تشک‌ها را در جنس‌های مختلف تولید کرده و نیاز بازار را تضمین کرده است.

تشک مناسب فصل تابستان رویال

تشک مناسب فصل تابستان

سؤالات متداول

 1. چه تشکی برای افراد دارای آلرژی در فصل تابستان مناسب است؟

تشک لاتکس

 1. چه تشکی برای همه فصول کاربرد دارد؟

تشک دو فصل

 1. کدام تشک‌ها خاصیت خنک کنندگی بالایی دارند؟

مموری فوم و هیبریدی

سخن پایانی

یکی از معضلات خواب در فصول گرم، حس خفگی و گرمایی است که تشک به انسان می‌دهد؛ بنابراین استفاده از وسایل خواب و تشک مناسب فصل تابستان می‌تواند راه‌حلی درست برای رهایی از این مشکل باشد.

ما در این مقاله راهنمای خرید تشک برای فصل تابستان ارائه و انواع تشک برای فصل تابستان را معرفی کردیم.

لیست قیمت تشک رویال

سایر مقالات:

3ویژگی تشک مناسب روماتیسم- خرید از تولیدی+ قیمت تشک طبی 1402
8ویژگی تشک مناسب زخم بستر– قیمت تشک طبی 1402+ خرید از تولیدی
تشک مناسب بی خوابی- 7ویژگی تشک طبی+ قیمت تشک رویال سال 1402

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:

   
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,235,905
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,581,250
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,150,500
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,471,810
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,189,100
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,581,250
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,150,500
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,909,500
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,162,500
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,518,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,644,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm2,175,800
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,884,200
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm3,289,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,568,600
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,865,875
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm3,352,250
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,731,750
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,771,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm2,024,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,960,100
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,668,500
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm4,048,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,872,200
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm2,165,900
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm3,073,400
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,993,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm4,331,800
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm2,057,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,361,920
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm3,297,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm4,386,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,719,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,232,450
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,025,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,404,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,788,640
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm6,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm2,879,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,856,270
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,566,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm7,260,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,707,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,630,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm5,033,600
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm7,623,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm9,438,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm10,067,200
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,719,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm6,393,640
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm9,680,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm12,015,300
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm12,777,600
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm6,007,650
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm7,367,800
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm9,075,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,640,200
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm12,535,600
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,820,100
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm8,143,300
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm11,473,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,278,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,286,600
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm7,139,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,500,400
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,032,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,867,700
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,000,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,439,900
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,936,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,541,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,872,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,815,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,613,600
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,448,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,622,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm5,227,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,311,100
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm6,558,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm7,260,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,902,380
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,826,820
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm9,159,700
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm10,212,400
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,567,750
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,993,800
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm9,438,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm12,463,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm13,794,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,255,700
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm8,107,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm10,890,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm14,036,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm16,214,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm7,018,000

شماره تماس تولیدی تشک رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *