راهنمای خرید

راهنمای خرید تشک ابری – 3 مدل تشک ابری – مزایا و معایب

راهنمای خرید تشک ابری

شماره تماس خرید تشک

تشک ابری چیست؟ راهنمای خرید تشک ابری

افراد در زمان خرید محصولات خواب به ویژه تشک‌های ابری، باید به راهنمای خرید تشک ابری را با حساسیت و وسواس خاصی توجه کنند. این افراد در صورت خرید انواع تشک ابری و استفاده از آن، پس از مدتی با فرورفتگی‌های در این نوع از کالای خواب مواجه خواهند شد.

بدون شک به دلیل وجود این فرورفتگی در انواع تشک ابری، فرد استفاده‌کننده دچار کمر درد، درد در ناحیه ستون فقرات و همچنین خشک شدن گردن خواهد شد. طی این مقاله درباره راهنمای خرید تشک ابری و تشک ابری فشرده ارزان، مطالبی را جمع‌آوری کرده‌ایم. ‌امیدواریم این مطالب در زمان خرید تشک ابری اسفنجی مفید باشد.

تشک ابری چیست؟ راهنمای خرید تشک ابری

 

 

منظور از تشک ابری چیست؟

امروزه انتخاب از تشک‌های ابری بر طبق راهنمای خرید تشک ابری، با استقبال بسیاری از افراد جامعه روبرو شده است. البته با توجه به قیمت انواع تشک ابری، بیشتر از آن‌ها برای استفاده مهمان در خانه و همچنین در هتل‌ها استفاده خواهد شد. تشک‌های ابری به دلیل وجود متریال فوم یا پلی اورتان با تراکم بالا، بسیار نرم هستند.

شماره تماس خرید تشک

در صورت انتخاب این مدل از محصولات خواب و استفاده از راهنمای خرید تشک ابری، در ابتدا افراد متوجه سنگین بودن آن‌ها خواهند شد. به عبارتی به دلیل این سنگین بودن، جابه‌جایی آن به تنهایی کمی سخت است. اما پس از چند بار استفاده از تشک‌های ابری، فرم ارتجاعی آن‌ها از بین خواهد رفت. در نتیجه، تشک‌های ابری سبک‌تر خواهند شد.

افراد می‌توانند به سایت تشک رویال، مراجعه کنند. آن‌ها امکان خرید انواع تشک رویال مانند بهترین تشک طبی، بهترین تشک فنری، بهترین تشک متصل و بهترین تشک مسافرتی را خواهند داشت.

منظور از تشک ابری چیست؟

 

 

آیا تشک‌های ابری، مضر هستند؟

بدون شک افراد پس از انتخاب بر طبق راهنمای خرید تشک ابری و چند بار استفاده از آن، در کمر و ستون فقرات خود با مشکلاتی مواجه خواهند شد. تشک‌های ابری، از مدل تشک‌های بسیار یا فوق‌العاده نرم هستند؛ در نتیجه به دلیل همین نرم بودن و حالت ارتجاعی آن، کج شده و حالت فرورفتگی در آن مشاهده خواهد شد.

بدون شک در صورت استفاده طولانی مدت از تشک ابری فشرده ارزان یا تشک ابری اسفنجی، آسیب‌های جدی به جسم و روح فرد استفاده‌کننده وارد خواهد شد. متخصصان و پزشکان ارتوپدی، در رابطه با میزان فرورفتگی تشک‌ها بیان داشته‌اند که؛ این فرورفتگی، باید در حدود ۲ سانتی‌متر باشد. اما این نکته در رابطه با تشک‌های ابری، بیش‌تر است.

شماره تماس خرید تشک

از آسیب‌های جسمی می‌توان به درد‌های گردن، کمر، سر‌شانه و به ویژه کج شدن ستون فقرات را اشاره کرد. البته از آسیب‌های روحی که این نوع از تشک‌ها، بر شخص وارد خواهند کرد؛ عبارت هستند از:

  • عدم کیفیت خواب
  • حس خستگی پس از استفاده از آن‌ها

آیا تشک‌های ابری، مضر هستند؟

 

 

دلیل سنگین بودن و گرم بودن تشک‌های ابری چیست؟

افراد در صورت توجه به راهنمای خرید تشک ابری هنگام انتخاب آن به عنوان بخشی از کالای خواب، متوجه سنگین بودن این نوع از انواع تشک‌ها خواهند شد. در تشک‌های ابری از پلی اورتان، استفاده خواهد شد. پلی اورتان، یک ماده شیمیایی است که؛ برند‌های تولید‌کننده، از آن در ساختار تشک بهره خواهند برد. دلیل اصلی سنگین بودن تشک‌های ابری، استفاده از این ماده است.

شماره تماس خرید تشک

البته گاهی برند‌های تولید‌کننده از مموری فوم یا پلی فوم نیز، در ساختار تشک‌های ابری بهره خواهند برد؛ بنابراین با توجه به بیان این نکته مهم هنگام انتخاب تشک‌های ابری، باید بر طبق راهنمای خرید تشک ابری به ساختار و متریال استفاده شده در آن توجه بسیار کرد.

البته به دلیل وجود جنس فوم در تشک‌های ابری، گرما را در خود حبس خواهند کرد. در نتیجه فرد استفاده‌کننده هنگام استراحت روی آن، احساس گرما کرده و این فرایند، در فصل تابستان بسیار عذاب‌آور خواهد بود. بدون شک استفاده از آن، برای افرادی که اصطلاحاً گرمایی هستند؛ بسیار سخت و مشکل است.

دلیل سنگین بودن و گرم بودن تشک‌های ابری چیست؟

 

 

آیا تشک‌های ابری را باید ضد آب معرفی کرد؟

همه افراد جامعه برای داشتن حس شادابی، سلامتی، نشاط و صد البته سرزندگی، به خواب با کیفیت نیاز‌مند هستند؛ بنابراین در زمان انتخاب تشک و دیگر محصولات سرویس خواب، باید با نهایت وسواس عمل کرد. مطمئناً افراد در صورت انتخاب تشک‌های ابری بر اساس راهنمای خرید تشک ابری و پس از گذشت زمان، متوجه درد‌های در کمر و ستون فقرات خواهند شد.

البته تشک‌های ابری، دارای یک عیب بزرگ هستند؛ این نوع از تشک، ضد آب نیستند. برند‌های تولید‌کننده در تشک‌های ابری از ابر یا اسفنج، استفاده کرده‌اند؛ این نوع متریال، خیلی سریع آب را به خود جذب خواهند کرد. در صورت نفوذ آب به داخل تشک و سخت تمییز شدن آن، چاره‌ای جر دور انداختن آن باقی نخواهد ماند.

آیا تشک‌های ابری را باید ضد آب معرفی کرد؟

 

 

نکات مهم در راهنمای خرید تشک ابری

اعتقاد پزشکان به خواب ۸ ساعته در طول شبانه روز، است. افراد برای داشتن یک خواب با کیفیت و راحت، نیازمند اتاق خواب دنج، نور مناسب و سرویس خواب هستند. در نتیجه افراد در صورت داشتن یک خواب راحت، بدون شک در طول روز احساس شادابی خواهند کرد.

هنگام انتخاب تشک‌های ابری باید بر طبق اصول و راهنمای خرید تشک ابری، عمل کنند تا محصول انتخابی، کاملاً بر اساس نیاز آن‌ها باشد. اما از اصلی‌ترین انواع بر اساس راهنمای خرید تشک ابری، شامل موارد زیر هستند:

نکات مهم در راهنمای خرید تشک ابری

 

 

تشک فنری

در این نوع از تشک‌ها، فنر وجود دارد که؛ منجر به ایجاد حالت و فرم ارتجاعی خواهد شد. در ایران این مدل تشک‌ها را، به عنوان تشک خوشخواب خواهند شناخت. البته دلیل این امر، برند خوشخواب است که؛ برای اولین بار اقدام به تولید آن کرد. تشک‌های ابری فنری به دو دسته، فنر متصل و فنر منفصل تقسیم خواهد شد.

در تشک‌های فنر متصل، فنر‌های موجود در آن به یکدیگر متصل بوده و به دلیل وجود اتصال فنر‌ها به یکدیگر، بسیار نرم هستند. قیمت تشک ابری یک نفره فنری متصل، ارزان است. البته در صورت استفاده از تشک‌های ابری دو نفره، با تکان خوردن یک نفر شخص دیگر این حرکات را حس خواهد کرد.

شماره تماس خرید تشک

در صورت مراجعه به سایت خرید تشک رویال اصل، امکان خرید تشک یک نفره و بهترین تشک دو نفره فراهم است.

در تشک‌های ابری منفصل، فنر‌ها به شکل مجزا در داخل پاکت‌هایی، قرار گرفته و همچنین این فنر‌ها، به یکدیگر متصل نیستند. صدا‌های ناشی از سایش فنر‌ها، خیلی زود پخش نخواهد شد. از دیگر مزیت این مدل تشک‌ها، عدم پخش ارتعاش حرکت است. البته قیمت تشک ابری یک نفره فنری منفصل، بسیار گران است.

تشک‌های ابری منفصل دو نفره را، می‌توان به عنوان تشک سرویس خواب تازه عروسان انتخاب کرد. در هنگام انتخاب باید بر طبق راهنمای خرید تشک ابری و با توجه به ویژگی‌های آن‌ها، عمل کرد تا کالای انتخابی، بهترین در نوع خود باشد.

تشک فنری

 

 

مموری فوم

بر اساس آنچه که در راهنمای خرید تشک ابری مموری فوم، بیان شده است؛ در صورت استفاده از این نوع کالای خواب به دلیل ایجاد فشار جسم به تشک، فرم بدن یا حالت خواب روی آن ترسیم خواهد شد. به همین دلیل نام آن را، مموری فوم نهاده‌اند؛ زیرا مانند یک حافظه، فرم خواب فرد را به یاد دارد.

مهم‌ترین مزیت استفاده از این نوع تشک ابری، پشتیبانی از بدن شخص استفاده‌کننده بوده و از اصلی‌ترین معایب آن نیز، می‌توان به ارتجاعی نبودن تشک‌های مموری فوم نسبت به تشک‌های فنری اشاره کرد. افرادی از مشکلاتی در عضلات یا استخوان‌های خود، رنج خواهند برد؛ حتماً از این مدل تشک استفاده کنند.

مموری فوم

 

 

تشک لاتکس

در تشک‌های ابری لاتکس، از موادی با همین نام استفاده شده و میزان ارتجاعی آن از تشک‌های مموری فوم، بیشتر است. البته ضخامت تشک‌های لاتکس، بسیار کمتر از سایر تشک‌ها است. مهم‌ترین مزیت تشک‌های لاتکس، وزن سبک، پشتیبانی بیشتر از بدن و حالت ارتجاعی آن را می‌توان نام برد.

قیمت تشک ابری دو نفره لاتکس، بسیار بالا بوده و این قیمت بالا را به عنوان مهم‌ترین عیب آن معرفی کرده‌اند. از تشک‌های لاتکس، تمام افراد می‌توانند استفاده کنند.

تشک لاتکس

 

 

شیوه‌های نگهداری از تشک

در صورت انتخاب صحیح و درست مطابق با نیاز، باید از تشک‌ها مراقبت نمود تا کارایی و عملکرد مناسبی، برای فرد استفاده‌کننده داشته باشند. بدون شک با رعایت اصول و شیوه‌های نگهداری، ماندگاری و دوام تشک‌ها بسیار خواهد بود.

  • هر اندازه ضخامت فنر‌های تشک‌ها، ضخیم‌تر باشد؛ به همان اندازه پشتیبانی بیشتری از جسم خواهد کرد. فنر‌های باریک، ضعیف بوده و پس از مدت کوتاهی، تشک خراب خواهد شد.
  • به طور معمول فنر در بهترین تشک پاکتی، بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ عدد است. هر اندازه تعداد این فنر‌ها، بیشتر باشد؛ به همان اندازه فرم بدن شخص استفاده‌کننده، بهتر روی آن نقش خواهد بست.
  • افراد هر چند وقت یکبار، دسته‌های تشک را بچرخانند تا کیفیت خود را، از دست ندهد. در صورت انتخاب تشک‌های سنگین، دسته آن باید امکان تحمل این میزان وزن را داشته باشد.

شیوه‌های نگهداری از تشک

 

 

سخن پایانی

انسان به طور میانگین، ۸ ساعت از یک شبانه روز را باید برای خواب و استراحت در نظر بگیرد. بدون تردید در صورت عدم توجه به خواب و استراحت کافی، در طول روز سرحال یا شاداب نخواهد بود. اما در این بین انتخاب و خرید سرویس خواب به ویژه تشک، برای داشتن یک خواب راحت بسیار با اهمیت است.

انتخاب تشک‌های ابری، برای داشتن خواب با کیفیت مناسب نخواهند بود. زیرا پس از چند بار استفاده کردن، فرد احساس درد در ستون فقرات و کمر خواهد کرد. اما این نوع از تشک‌ها، مناسب هتل بوده و افراد در زمان انتخاب باید بر طبق راهنمای خرید تشک ابری، اقدام کنند.

سخن پایانی

 

 

شماره تماس خرید تشک

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 900,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,190,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,610,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,840,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 870,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,170,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,610,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,130,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,340,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,130,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,296,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,667,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,162,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,668,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,184,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,400,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 1,955,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,760,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 2,460,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,250,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,060,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,415,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,725,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,415,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,185,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,395,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,633,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,863,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,587,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,450,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,680,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,759,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,200,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,220,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,250,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,104,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,820,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,111,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 5,390,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,635,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,622,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,680,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,950,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,360,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,674,750
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 7,084,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 8,786,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 9,349,500
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,416,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,081,250
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,162,500
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,625,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,468,750
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 8,777,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,375,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 12,937,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,687,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 12,812,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,462,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,762,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,231,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,668,750
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,175,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,037,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,687,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,600,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,162,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,860,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,826,250
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,325,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,056,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 2,875,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,710,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,412,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,280,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,125,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,650,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,787,500
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,818,750
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,340,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,575,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,175,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,655,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,075,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,625,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,822,500
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

سایر مقالات:

اندازه تشک تختخواب – از 90 تا 200 سانتی متر – استاندارد تشک چیست ؟
5 تفاوت برند تشک ایرانی و خارجی – مقایسه و بررسی ویژگی ها
10 ویژگی پارچه تشک تخت خواب – بهترین پارچه های تشک

 

شماره تماس خرید تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.