راهنمای خرید

راهنمای خرید تشک رویا- 10 نکته طلایی + بررسی انواع تشک رویا

راهنمای خرید تشک رویا

شماره تماس خرید تشک

راهنمای خرید تشک رویا – 10 نکته‌ + بررسی تشک های رویا

فرایند انتخاب و خرید تشک رویا، برای نوعروسان یا نوجوانان بسیار خاطره‌انگیز خواهد بود. در راهنمای خرید تشک رویا آمده است که افراد هنگام انتخاب تشک رویا یک نفره یا تشک رویا دو نفره، قبل از هر چیزی باید فروشگاه معتبر را برگزیند. سپس با توجه به قیمت تشک رویا و بودجه خود، از میان مدل‌های متنوع یکی را انتخاب کنند.

شماره تماس خرید تشک

مطمئناً اگر افراد به دنبال بهترین گزینه، در زمان انتخاب تشک هستند؛ باید از اصول و استاندارد‌های راهنمای خرید تشک رویا کمک بگیرند. در طی این مقاله در رابطه با این اصول و نکاتی که باید در زمان خرید به آن باید توجه کرد، اطلاعاتی را جمع‌آوری کرده‌ایم. ‌امیدواریم این مطالب در زمان خرید تشک‌های یک یا دو نفره رویا، برای شما مفید باشد.

راهنمای خرید تشک رویا - 10 نکته‌ + بررسی تشک های رویا

راهنمای خرید تشک رویا

شماره تماس خرید تشک

۱۰ نکته مهم و قابل توجه در راهنمای خرید تشک رویا

با توجه به اینکه خواب و استراحت کردن روی تشک، حدوداً یک سوم از عمر انسان را به خود اختصاص داده است؛ باید با یک وسواس خاصی تشک را انتخاب کرد. افراد در صورت عدم انتخاب درست هنگام خرید تشک رویا یک نفره یا دو نفره، مطمئناً باعث هدر رفتن این بخش از عمر خود خواهند شد.

از مهم‌ترین نکاتی که در راهنمای خرید تشک رویا آمده است، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱۰ نکته مهم و قابل توجه در راهنمای خرید تشک رویا

راهنمای خرید تشک رویا

ارتفاع تشک

مطابق با راهنمای خرید تشک رویا، ارتفاع استاندارد بین عدد ۲۲ سانتی‌متر تا ۳۵ است. اما برخی از تشک‌ها، از ارتفاع ۱۰ سانتی برخوردار هستند. توجه به ارتفاع تشک در فرایند خرید آن، منجر به انتخاب تشکی با کیفیت و ماندگار بالا خواهد شد.

ارتفاع تشک

راهنمای خرید تشک رویا

انتخاب سایز تشک

یکی از مهم‌ترین نکات در راهنمای خرید تشک رویا، سایز یا ابعاد تشک رویا است. در این زمان، دو چیز از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است؛ اول ابعاد اتاق را باید در نظر گرفت. انتخاب یک تشک با ابعاد بزرگ برای اتاق خوابی کوچک، اصلاً مناسب نخواهد بود. دومین مسئله که باید در رابطه با ابعاد تشک رویا در نظر داشت، قد فرد استفاده‌کننده از آن است.

شماره تماس خرید تشک

وجود ضمانت نامه همراه تشک

بسیاری از افراد در زمان انتخاب، کاملاً بر طبق راهنمای خرید تشک رویا پیش خواهند رفت. این افراد ممکن است با خرید ارزان‌ترین مدل تشک رویا یا سفت‌ترین مدل تشک رویا، پس از چند ماه استفاده از انتخاب خود پشیمان شوند؛ بنابراین به این عزیزان مطابق با استاندارد‌های راهنمای خرید، توصیه خواهد شد که؛ حتماً از یک فروشگاه معتبر تشک را خریدار کنند تا ضمانت نامه همراه آن به این افراد ارائه شود.

وجود ضمانت نامه همراه تشک

راهنمای خرید تشک رویا

خرید تشک رویا دو نفره یا یک نفره

مطابق با راهنمای خرید تشک رویا، پاسخ به یک سؤال از اهمیت فوق‌العاده مهمی برخوردار است. آن پرسش مهم این است که تشک مد نظر برای خرید و استفاده دو نفره است یا یک نفره. در صورتی که گاهی اوقات، فردی در کنار شخص بر روی تخت استراحت خواهد کرد؛ انتخاب یک تشک قابل تنظیم بهترین گزینه است. اما در صورت استفاده همیشگی دو شخص از یک تخت، خرید تخت و تشک دو نفره بهترین انتخاب خواهد بود.

شماره تماس خرید تشک

خرید تشک طبی

در راهنمای خرید تشک رویا، به افرادی که دارای درد در ناحیه کمر و پا هستند؛ توصیه به استفاده از تختخواب و تشک‌های طبی شده است. البته امروزه بیماری کمر درد و پا درد، در تمامی افراد جامعه وجود دارد؛ بنابراین توجه به توصیه، بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

به دلیل عدم وجود فنر در تشک‌های طبی، سفت‌تر از تشک‌های عادی بوده و معمولاً از متریال اسفنج در آن‌ها، به کار برده شده است. در نتیجه، این تشک‌ها از کیفیت و ماندگاری بالایی نیز بهره‌مند هستند.

شماره تماس خرید تشک

قیمت تشک رویا

مطابق با اصول بیان شده در راهنمای خرید تشک رویا، در نظر گرفتن قیمت و بودجه در زمان انتخاب تخت و تشک بسیار مهم است. زیرا با بودجه کم، نمی‌توان به سراغ تشک‌های با عالی‌ترین ویژگی‌ها رفت؛ بنابراین با انتخاب و خرید ارزان تشک رویا، بر اساس نیاز اتاق خواب می‌توانند مشکل عدم تشک را برطرف کنند.

اگر به دنبال خرید تشک استاندارد و با کیفیت به شکل مجازی هستید، حتماً به سایت تشک رویال مراجعه کنید. در این سایت امکان خرید تشک یک نفره، بهترین تشک دو نفره و خرید تشک پاکتی را خواهید داشت.

شماره تماس خرید تشک

وزن تشک

با توجه به موارد و متریال به کار رفته در تشک، وزن آن نیز متفاوت خواهد بود. البته در میان تشک‌های دو نفره، بدون شک از وزن بیشتری برخوردار خواهند بود؛ زیرا دارای ابعاد بیشتری هستند. توجه به وزن تشک بر طبق استاندارد‌های راهنمای خرید، در هنگام جابه‌جایی از اهمیت بسیار برخوردار است.

وزن تشک

توجه به سلامتی بدن

امروزه وجود انواع تشک‌ها مانند سرویس خواب، انتخاب را برای افراد کمی سخت کرده است. البته اگر این عزیزان مطابق با اصول بیان شده در راهنمای خرید تشک رویا، عمل کنند؛ مطمئناً تشکی مناسب برای سلامتی جسم و رو خود انتخاب خواهند کرد. در صورت اهمیت خواب راحت و سلامتی بدن در نظر افراد، مطمئناً یک انتخاب عالی خواهند داشت.

شماره تماس خرید تشک

جنس تشک

برند‌های مختلف در سراسر دنیا، تشک‌های متنوعی در جنس و طرح یا رنگ تولید و به بازار عرضه خواهند کرد؛ بنابراین افراد در هنگام انتخاب باید مطابق با اصول راهنمای خرید تشک رویا، به جنس مواد داخل تشک و پارچه رویه آن توجه نشان دهند.

زیرا برخی از افراد به مواد برخی از تشک‌ها یا نوع پارچه رویه تشک، حساسیت دارند. در نتیجه در صورت عدم توجه به این مسئله، مطمئناً پس از اندک زمانی مشکلاتی پوستی یا آلرژی آن‌ها عود خواهد کرد؛ بنابراین این افراد باید به سراغ تشک‌های با متریال ضد حساسیت بروند تا خواب راحتی را به خود هدیه دهند.

جنس تشک

راهنمای خرید تشک رویا

توجه به فاکتور کیفیت

بر اساس راهنمای خرید تشک رویا، هر اندازه محصول از کیفیت بالایی برخوردار باشد؛ به همان اندازه عمر و ماندگاری بیشتری خواهد داشت. هنگام در نظر گرفتن عامل کیفیت در تشک باید به جنس، طرح، وزن و مواد به کار رفته در آن با حساسیت بیشتری توجه کرد تا محصول خریداری شده، بهترین در نوع خود باشد.

توجه به فاکتور کیفیت

راهنمای خرید تشک رویا

علائم نشان دهنده خرید تشک جدید

بر اساس راهنمای خرید تشک رویا، بیان شده است که؛ تشک‌ها پس از سپری کردن عمر مفید، باید تعویض شوند. البته نشانه‌های تعویض یا خرید یک تشک جدید، متفاوت بوده و افراد با مشاهده هر یک از این علائم، باید تشک جدید را انتخاب کنند.

اما از اصلی‌ترین نشانه‌های تعویض تشک مطابق با اصول راهنمای خرید تشک رویا، عبارت هستند از:

  • فنر‌های تشک، به صدا در آمده باشند.
  • از زمان خرید تشک، ۷ سال گذشته است.
  • زمانی که فرد حس کند در خانه دوستان خود، خواب بهتری دارد؛ نشان از نابودی تشک تختخواب فرد دارد.
  • زمانی که فرد استفاده‌کننده از تشک، پس از خواب حس کمر درد کند. در چنین زمانی خاصیت تشک رویا، از بین رفته و جهت خرید یک تشک دیگر باید اقدام کرد.
  • نشانه‌های از پارگی، فرورفتگی و سائیده شدن، در تشک قابل مشاهده است.

علائم نشان دهنده خرید تشک جدید

نشانه‌های استاندارد بودن تشک

سازمان استاندار برای تشک به مانند هر کالای دیگری، ویژگی‌های برشمرده است که؛ برند‌های تولید‌کننده باید مطابق با آن اقدام به تولید تشک کنند. از جمله نشانه یک تشک استاندار، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • وجود فنر‌های محکم و قوی
  • کیفیت مطلوب پارچه تشک
  • ارائه ضمانت نامه در هنگام خرید به خریدار
  • بسته‌بندی درست تشک

شماره تماس خرید تشک

البته در کنار کیفیت پارچه استفاده شده در تشک، باید از دوخت و استحکامی بالایی برخوردار باشد. اما سازمان استاندارد برای تشک‌های یک و دو نفره، سایز‌های در نظر گرفته است. بر اساس استاندارد‌های سازمان استاندارد ایران، سایز تشک یک نفره ۹۰*۲۰۰ است.

افرادی که دارای اضافه وزن یا چاق هستند، بهتر است از تشک‌های با سایز ۱۰۰*۲۰۰ انتخاب کنند؛ زیرا این مدل تشک‌ها، از ابعاد بزرگ‌تری برخوردار هستند. سایز مناسب در تشک‌های دو نفره، ۱۶۰*۲۰۰ بوده؛ ولی تشک‌های با سایز ۲۰۰*۲۰۰ نیز، برای تختخواب‌های دو نفره در بازار وجود دارد.

نشانه‌های استاندارد بودن تشک

بهترین برند تولید‌کننده تشک در ایران

مهم‌ترین برند‌های ایران در زمینه تولید تشک، رویا و رویال هستند. برند تشک رویا، کار خود را از سال ۱۳۶۳، شروع کرده و با تولید محصولات متنوع با کارایی‌های متفاوت، توانست با استقبال مردم ایران مواجه شد. برند رویال از قدمت بیشتری برخوردار بوده و تقریباً از سال ۱۳۴۷ انواع تشک‌های مختلف را تولید و به بازار عرضه کرد.

شماره تماس خرید تشک

با توجه به سبقت دیرینه برند رویال و همچنین رویا، این شرکت‌ها بزرگ بخش بزرگی از بازار ایران در زمینه تولید تشک را در اختیار دارند. محصولات متنوع و با کیفیت هر دو برند، به خوبی پاسخگوی نیاز مخاطبان ایرانی است. البته با توجه به قیمت تشک طبی، قیمت تشک فنری و بهترین تشک متصل شرکت رویال پیشنهاد خرید از این برند شده است.

محصولات تولید شده شرکت رویا و رویال، از کیفیت مطلوبی بهره‌مند هستند. در سایت تشک رویال، به راحتی امکان خرید تشک رویال و بهترین تشک مسافرتی برای مخاطبان ایرانی فراهم شده است.

بهترین برند تولید‌کننده تشک در ایران

سخن پایانی

در صورتی که افراد به هنگام انتخاب از راهنمای خرید تشک رویا، استفاده کنند؛ بدون شک از یک کالا با کیفیت جهت استراحت و خواب خواهند داشت. در هنگام انتخاب باید به جنس پارچه رویه تشک در کنار مواد اولیه به کار رفته در آن، توجه شود؛ زیرا برخی از افراد نسبت به مواد خاص، علائم حساسیت بروز داده خواهد شد.

البته افراد پس از خرید تشک، باید هر ۶ ماه یکبار روی آن بر گردانند تا کیفیت این محصول کاربردی، از بین نرود. انتخاب تشکی با ابعاد استاندارد و قابل استفاده در اتاق خواب، دقت کنند. به طور مثال، تشکی با ابعاد بزرگ، قابلیت استفاده در متراژ کوچک اتاق وجود ندارد.

سخن پایانی

شماره تماس خرید تشک

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21 cm 2,150,500
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 21 cm 2,909,500
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 21 cm 3,162,500
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,518,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری 23 cm 1,644,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 23 cm 2,175,800
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 23 cm 2,884,200
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 23 cm 3,289,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 23 cm 1,568,600
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,865,875
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 3,352,250
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 3,731,750
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,771,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری 27 cm 2,024,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 27 cm 2,960,100
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 27 cm 3,668,500
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 27 cm 4,048,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 27 cm 1,872,200
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,165,900
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,073,400
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,993,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,331,800
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,057,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 2,361,920
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 3,297,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 4,386,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 4,719,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 2,232,450
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 27 cm 3,025,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 27 cm 4,404,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 27 cm 5,788,640
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 27 cm 6,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 27 cm 2,879,800
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,856,270
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,566,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,260,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,707,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,630,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 30 cm 5,033,600
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 30 cm 7,623,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 30 cm 9,438,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 30 cm 10,067,200
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 30 cm 4,719,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 34 cm 6,393,640
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 34 cm 9,680,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 34 cm 12,015,300
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 34 cm 12,777,600
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 34 cm 6,007,650
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 7,367,800
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 9,075,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 11,640,200
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 12,535,600
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 5,820,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 8,143,300
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 11,473,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 14,278,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 16,286,600
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 7,139,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 16 cm 1,500,400
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 16 cm 2,032,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 16 cm 2,867,700
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 16 cm 3,000,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 16 cm 1,439,900
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 18 cm 1,936,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 18 cm 2,541,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 18 cm 3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 18 cm 3,872,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 18 cm 1,815,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 20 cm 2,613,600
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 20 cm 3,448,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 20 cm 4,622,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 20 cm 5,227,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 20 cm 2,311,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 21 cm 3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 21 cm 5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 21 cm 6,558,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 21 cm 7,260,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 21 cm 5,902,380
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 30 cm 5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 30 cm 6,826,820
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 30 cm 9,159,700
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 30 cm 10,212,400
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 30 cm 4,567,750
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 6,993,800
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 9,438,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 12,463,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 13,794,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 22 cm 6,255,700
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 8,107,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 10,890,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 14,036,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 16,214,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 26 cm 7,018,000

 

سایر مقالات:

تشک مناسب برای گودی کمر و کمر درد – 5 مدل تشک طبی
بهترین برندهای تشک طبی ایرانی – خرید بهترین تشک طبی در سایت تشک رویال در سال 1401
بهترین زمان تعویض تشک خواب و 5 مزایای آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.