نکات آموزشی

8 مورد از عوامل مؤثر بر خواب کافی که احتمالاً نمی‌دانید!

عوامل مؤثر بر خواب کافی

تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک یک نفره

9,050,000 تومان12,400,000 تومان
تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک یک نفره قیمت تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک یک نفره باکیفیت چقدر است؟ این تشک

تشک رویال مدل پرستیژ نوجوان

قیمت اصلی 8,375,000 تومان بود.قیمت فعلی 6,700,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل آرامش نوجوان

قیمت اصلی 2,125,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,700,000 تومان است.
تشک رویال مدل آرامش نوجوان قیمت تشک رویال مدل آرامش نوجوان چقدر است؟ در هنگام خرید این تشک ممکن است

تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره

5,350,000 تومان6,050,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره آیا در مورد قیمت تشک رویال مدل مدیکال لایت دو نفره اطلاعاتی دارید؟

چه عواملی بر خواب کافی تأثیر می‌گذارند؟

آیا می‌دانید عوامل مؤثر بر خواب کافی شامل چه چیزهایی می‌شوند؟ داشتن خواب خوب و باکیفیت تأثیر بسیار مهم و انکارناپذیری بر سلامت عمومی بدن دارد؛ به ‌طوری‌ که نداشتن خواب کافی منجر به بروز اختلالات جسمی و روحی متعددی شده و توانایی ذهنی و قدرت تمرکز افراد را کاهش می‌دهد.

یک خواب خوب و راحت به شما انرژی و نشاط فراوانی می‌بخشد و باعث می‌شود تا روزتان را با حال خوب و انرژی بالا شروع کنید. اما عوامل مؤثر بر خواب کافی کدام‌اند و چگونه می‌توانیم کیفیت و مدت‌زمان خواب خود را بهبود ببخشیم؟

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تأثیر خواب بر سلامتی

تحقیق در مورد خواب و استراحت و ارتباط آن با سلامت عمومی بدن بسیار صورت‌گرفته و طبق نتایج آن تأثیر خواب برای سلامت جسم و روح ما هم‌تراز با تأثیر غذاخوردن و نفس‌کشیدن است. نداشتن استراحت کافی تنها محدود به خواب‌آلودگی و کاهش سطح انرژی نمی‌شود. بلکه در طولانی‌مدت عوارض جبران‌ناپذیری برای افراد در پی خواهد داشت.

طبق نتایج پژوهش‌های صورت‌گرفته در حوزه تأثیر خواب و عوامل مؤثر بر خواب کافی، کمبود خواب، خطر بروز بیماری‌های جسمی و روانی را تا چندبرابر افزایش می‌دهد. به طور متوسط هر فرد در طول شبانه‌روز به 7 تا 9 ساعت خواب نیاز دارد که البته این موضوع به دلیل سن، برنامه کاری و عادات روزمره، برای هر فرد با دیگری متفاوت است.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

تأثیر خواب بر سلامتی

عوامل مؤثر بر خواب کافی


تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره

5,030,000 تومان7,620,000 تومان
تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره چه ساختاری دارد؟ تشک مدل لوتوس برند رویال از تشک‌های طبی فنری باکیفیتی است که فنرهای آن از نوع بونل طراحی شده‌اند. شکل کلی فنرها در این تشک به صورت ساعت شنی است و این مدل از فنرهای متصل ریز ساخته می‌شود. ریز بودن فنرهای استفاده شده در تشک سوپر طبی فنری رویال مدل لوتوس باعث می‌شود تا از حالت فنری تشک کاسته شود و سخت‌تر از تشک‌های فنری معمولی باشد. مفتول فولادی که جهت تقویت این تشک در نظر گرفته شده به صورت شکل است و به تعداد 10 عدد در نوع یک


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

مقایسه

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان

2,230,000 تومان
تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان ارتفاع استاندارد و جنس تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان باعث شده‌اند تا این تشک در میان مدل‌های مختلف برند رویال بدرخشد. جالب است بدانید که این تشک طبی فنری در دسته تشک‌های نسبتاً سفت قرار می‌گیرد و انتخاب مناسبی برای سلایق مختلف به شمار می‌آید. معرفی تشک رویال مدل سوپر کلاسیک نوجوان تشک سوپر کلاسیک رویال را می‌توان به دلیل کیفیت بالای متریال استفاده شده در ساخت آن و ارائه گارانتی معتبر 4 ساله به عنوان یکی از بهترین‌ها برای نوجوانان به حساب آورد. این تشک فنری متصل از نوع درشت بافت است


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره


تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره


مقایسه

تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره

2,610,000 تومان3,445,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره تشک مدیکال لایک از چه متریالی ساخته شده است؟ آشنایی با جنس تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره به شما کمک می‌کند که با اطلاعات کامل‌تری اقدام به خرید این محصول بکنید. انسان‌ها به طور معمول، بین 7 تا 9 ساعت را در خواب سپری می‌کنند و این یعنی یک‌سوم از طول عمر ما! پس غیرمنطقی نیست که بخواهید وقت و وسواس زیادی را برای تحقیق، انتخاب و خرید انواع تشک خوشخواب همچون مدیکال لایت به خرج بدهید. معرفی تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره تشک طبی مدیکال مناسب افراد وزن


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل ماسا نوجوان


تشک رویال مدل ماسا نوجوان


مقایسه

تشک رویال مدل ماسا نوجوان

1,185,000 تومان
امتیاز 5.00 از 5
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تأثیر خواب بر میزان بهره‌وری و تمرکز

داشتن خواب کافی تأثیر مستقیمی بر عملکرد مغز انسان دارد. از جمله اینکه باعث بهبود تمرکز، بهره‌وری و توانایی‌های شناختی افراد می‌شود. همچنین نتایج تحقیق در مورد خواب و استراحت کودکان نشان می‌دهد الگوی خواب کودک تأثیر چشمگیری بر عملکرد درسی او در مدرسه دارد.

تأثیر خواب بر میزان بهره‌وری و تمرکز

عوامل مؤثر بر خواب کافی

تأثیر خواب بر تنظیم الگوی مصرف کالری

بر طبق شواهد موجود از تحقیقات حوزه خواب و عوامل مؤثر بر خواب کافی، داشتن خواب کافی و باکیفیت باعث می‌شود که افراد در طول روز میزان کمتری از کالری را مصرف کنند. الگوی خواب بر میزان ترشح هورمون‌ها تأثیر می‌گذارد.

در نتیجه میزان تولید و ترشح هورمون‌هایی که سطح اشتهای فرد را تعیین می‌کنند نیز تحت‌تأثیر الگوی خواب فرد قرار می‌گیرد. در واقع می‌توان گفت خواب ناکافی الگوی مصرف انرژی و میزان اشتهای فرد را دستخوش تغییراتی منفی می‌کند و در وضعیت تغذیه فرد اخلال ایجاد می‌کند.

به همین دلیل است که بسیاری از افرادی که با مشکل خواب مواجه هستند، سبک زندگی و تغذیه مناسبی هم ندارند. این موضوع در بررسی عوامل مؤثر بر خواب کافی بسیار اهمیت دارد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تأثیر خواب بر عملکرد بهتر در ورزش

داشتن خواب کافی باعث بهبود عملکرد فرد در ورزش می‌شود. در واقع اگر بگوییم داشتن خواب کافی به‌اندازه تمرینات ورزشی و مصرف مواد مغذی برای ورزشکاران حائز اهمیت است؛ اغراق نکرده‌ایم. خواب موردنیاز برای ورزشکاران می‌تواند به 10 ساعت نیز برسد.

در واقع می‌توان گفت دلیل تأثیر قوی خواب بر عملکرد ورزشی افراد، بیشتر ذهنی و مربوط به تأثیر خواب بر روی مغز است. داشتن خواب کافی باعث بهبود عملکرد ذهنی و در نتیجه بهبود هماهنگی اندام‌های بدن، افزایش سرعت، افزایش انرژی و در نهایت به‌دست‌آوردن نتیجه بهتر در ورزش می‌شود.

تأثیر خواب بر کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی

 فشارخون بالا یکی از  عوامل مهم و خطرساز در ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی است. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده (CDC) اعلام کرده داشتن خواب خوب و کافی در شب باعث تنظیم خودبه‌خودی فشارخون می‌شود.

تأثیر خواب بر کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی

عوامل مؤثر بر خواب کافی

تأثیر خواب بر هوش اجتماعی و عاطفی

داشتن الگوی خواب صحیح  منجر به بهبود روحیه افراد و افزایش هوش اجتماعی و عاطفی آن‌ها می‌شود. در یکی از پژوهش‌های انجام شده در حوزه خواب و عوامل مؤثر بر خواب کافی مشخص شد میزان همدلی و پاسخ به محرک‌های عاطفی در افرادی که خواب کافی ندارند به میزان قابل‌توجهی کمتر از افرادی است که خواب شبانه خوبی دارند.

نقش خواب در پیشگیری از افسردگی

تأثیر خواب بر سلامت روان یکی از مسائلی است که سال‌ها موضوع بحث و پژوهش بوده است. نتایج این تحقیقات وجود ارتباطی مستقیم بین کمبود خواب و احتمال ابتلا به افسردگی را اثبات می‌کند.

نتیجه تحقیقات انجام‌گرفته دررابطه‌با عوامل مؤثر بر خواب کافی، نشان می‌دهد علائم افسردگی در افراد مبتلا به اختلالات خواب بسیار بیشتر مشاهده می‌شود. در واقع میان کمبود خواب و اختلالات خلق‌وخو و افسردگی ارتباطی دوطرفه و علت و معلولی برقرار است.

بدین معنی که هر کدام می‌توانند باعث بروز و تشدید دیگری شوند. در نتیجه اصلاح و حل هر کدام از این دو می‌تواند باعث اصلاح و حل دیگری نیز شود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

محصولات تشک:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

تأثیر خواب بر کاهش سطح التهاب بدن

تحقیقات دانشمندان دررابطه‌با خواب و عوامل مؤثر بر خواب کافی، نشان می‌دهد کمبود خواب سطح التهابات بدن را افزایش داده و باعث ایجاد بیماری‌های التهابی روده می‌شود. الگوی خواب افراد ارتباط مستقیمی با عملکرد دستگاه گوارش و در نتیجه ریسک ابتلا به بیماری‌های گوارشی دارد.

تأثیر خواب بر کاهش سطح التهاب بدن

عوامل مؤثر بر خواب کافی

تأثیر خواب بر تقویت سیستم ایمنی

داشتن خواب کافی به بازسازی و ترمیم بدن کمک می‌کند و باعث تقویت قوای ایمنی بدن می‌شود. نتایج تحقیقاتی که در حوزه  خواب و عوامل مؤثر بر خواب کافی صوت گرفته، نشان می‌دهد خوابیدن در مواقع بیماری و زمانی که سیستم ایمنی بدن در حال مبارزه با عفونت‌هاست؛ باعث بهبود عملکرد گلبول‌های سفید و تسریع روند بهبودی می‌شود.

عوامل مؤثر بر خواب کافی

عوامل متعددی وجود دارند که بر روی کیفیت خواب تأثیر می‌گذارند. از میان عوامل مؤثر بر خواب کافی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

دمای اتاق

از جمله عوامل مؤثر بر خواب کافی محسوب می‌شود. دلیل اصلی تأثیر دمای اتاق بر روی خواب، تنظیم دمای بدن به هنگام خواب است. در واقع در هنگام خواب نوعی تعادل دمایی میان دمای بدن و دمای محیط برقرار می‌شود که به آن تنظیم دمایی بدن گفته می‌شود.

دمای اتاق

عوامل مؤثر بر خواب کافی

نور موبایل در تاریکی

از میان عوامل مؤثر بر خواب کافی، نور گوشی موبایل یکی از مواردی است که تأثیر آن دست‌کم گرفته شده است. بسیاری از افراد در رختخواب خود از گوشی موبایل استفاده می‌کنند که این امر باعث بی‌خوابی فرد می‌شود. زیرا نور گوشی موبایل سطح ملاتونین (هورمون خواب) را در بدن کاهش می‌دهد.

مصرف چای و قهوه پیش از خواب

برخی افراد که از عوامل مؤثر بر خواب کافی اطلاع ندارند؛ ممکن است پیش از رفتن به رختخواب چای یا قهوه مصرف کنند. این نوشیدنی‌ها به دلیل داشتن کافئین که یکی از محرک‌های طبیعی است؛ باعث تحریک سیستم عصبی و ایجاد اختلال در خواب می‌شوند؛ بنابراین به‌عنوان یک نوشیدنی قبل از خواب توصیه نمی‌شوند.

دم‌نوش‌های گیاهی

به‌طورکلی  نوشیدنی‌های گیاهی فاقد کافئین مانند دم‌نوش‌های گیاهی به دلیل تأثیر آرام‌بخشی که دارند، برای داشتن یک خواب راحت توصیه می‌شوند. دم‌نوش‌های گیاهی از جمله عوامل مؤثر در خواب راحت هستند و بر روی روند خواب تأثیر مثبت می‌گذارند.

طبق تحقیقاتی که دررابطه‌با عوامل مؤثر بر خواب کافی صورت‌گرفته، نوشیدنی‌هایی مانند چای بابونه، سنبل‌الطیب، چای بادرنجبویه، دم‌نوش اسطوخودوس و… به دلیل داشتن خواص آرام‌بخش تأثیر مثبتی بر روند به خواب‌رفتن افراد دارند و در واقع نوعی درمان و داروی گیاهی برای خواب راحت محسوب می‌شوند.

همچنین تأثیر گیاهانی مانند زنجبیل، گل ساعتی، بادرنجبویه، بابونه، نعناع فلفلی و عناب بر بهبود خواب به‌قدری مشهود بوده که از ترکیب آنها شربت‌های گیاهی مختلفی برای درمان خانگی کم‌خوابی نوزاد تهیه شده است.

کشیک‌های شبانه و شب‌کاری

یکی دیگر از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر خواب کافی، زمان طبیعی و مناسب برای خواب است. ‌افراد شب‌کار به دلیل تایم کاری خود از خواب شبانه محروم می‌مانند و جالب است بدانید که خوابیدن در طول روز هرگز نمی‌تواند جایگزین خواب طبیعی شبانه شود زیرا نمی‌تواند کمبود خواب بدن فرد را جبران کرده و خستگی او را برطرف کند.

در واقع کار در شیفت شب به طور واضحی الگوی طبیعی خواب فرد را دچار اختلال کرده و باعث خواب‌آلودگی و افت تمرکز فرد می‌شود؛ بنابراین داشتن الگوی خواب مناسب یکی از عوامل مؤثر بر خواب کافی محسوب می‌شود.

کشیک‌های شبانه و شب‌کاری

عوامل مؤثر بر خواب کافی

دوش آب سرد

یکی دیگر از عوامل مؤثر بر خواب کافی گرفتن دوش آب سرد است که بر روی خواب تأثیر منفی می‌گذارد. گرفتن دوش آب سرد پیش از خواب به این دلیل که فرد را هوشیار کرده و حس خواب‌آلودگی را کاهش می‌دهد؛ توصیه نمی‌شود.

احساس امنیت

علاوه بر مواردی که تاکنون به‌عنوان عوامل مؤثر بر خواب کافی نام‌برده شد؛ یکی دیگر از فاکتورهای تأثیرگذار، احساس امنیت است که باعث بهبود کیفیت خواب می‌شود.

تحقیقات حوزه خواب و عوامل مؤثر بر خواب کافی، ثابت کرده در کنار دیگران خوابیدن حس امنیت بیشتر و در نتیجه خوابی عمیق‌تر و باکیفیت‌تر را به همراه دارد.

در حالی‌ که به‌تنهایی خوابیدن، به دلیل احساس امنیت کمتر، اختلالی به نام خواب منقطع را به دنبال دارد. بدین معنی که فرد بارها از خواب می‌پرد و به همین دلیل هرگز خواب عمیق را تجربه نمی‌کند.

تشک مناسب

نوع تشک و کیفیت آن نیز یکی از عوامل مؤثر بر خواب کافی است. درجه نرمی و سفتی تشک‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است و این مسئله خواب افراد را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد؛ بنابراین برای داشتن خواب راحت شبانه، همواره سعی کنید باتوجه‌به شرایط فیزیکی خود، تشک‌های طبی مناسب خود و با درجه سختی متوسط را انتخاب کنید.

با تشک رویال یک خواب خوب و شیرین را تجربه کنید!

حال که با عوامل مؤثر بر خواب کافی آشنا شدید، آشنایی با یک برند معتبر تولید کالای خواب نیز خالی‌ازلطف نیست! تولیدی تشک رویال با داشتن ده‌ها سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع تشک‌های طبی در مدل‌های متنوع، سال‌هاست که گوی سبقت را از رقبای داخلی ربوده و تبدیل به بهترین برند تشک داخلی کشور شده است.

همچنین این مجموعه با تولید باکس‌های استاندارد تشک، محافظ تشک و بالش‌های معمولی و مموری دار، نوآوری خود را در صنعت تولید تشک و کالای خواب به اثبات رسانده است.

تشک رویال با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه، تشک‌های خود را تولید کرده و در کنار کیفیت بالا، با قراردادن قیمت‌های مناسب بر روی محصولات خود، رضایت مشتریان را جلب می‌کند.

با تشک رویال یک خواب خوب و شیرین را تجربه کنید!

عوامل مؤثر بر خواب کافی

سخن پایانی

خواب نقش بسیار مهمی در زندگی ما ایفا می‌کند. نقشی حتی مهم‌تر از غذاخوردن چراکه بدن ما می‌تواند سه هفته بدون غذا بماند؛ اما بدون خواب تنها یازده روز دوام می‌آورد.

نکته مهم دیگر آن است که کمبود غذا و سوءتغذیه با مصرف مواد غذایی مغذی و مکمل‌ها جبران می‌شود؛ اما جبران کمبود خواب سخت‌تر از چیزی است که به نظر می‌رسد! پس هرگز تأثیر خواب بر سلامت روح و جسم و همچنین عوامل مؤثر بر خواب کافی را دست‌کم نگیرید.

سؤالات متداول

  1. عوامل مؤثر بر خواب کافی کدام‌اند؟

دمای اتاق، تشک مناسب، مصرف چای و قهوه و دم‌نوش‌های گیاهی و…از جمله عوامل مؤثر بر خواب کافی هستند.

  1. نداشتن خواب کافی چه تأثیری بر سیستم ایمنی دارد؟

باعث ضعف سیستم ایمنی و کاهش توان آن در مقابله با عفونت‌ها می‌شود.

  1. آیا خواب باعث عملکرد بهتر در ورزش می‌شود؟

بله زیرا باعث بهبود هماهنگی اندام‌های بدن، افزایش سرعت، افزایش انرژی و در نهایت نتیجه بهتر می‌شود.

سایر مقالات:

درمان عادت نادرست هنگام خواب با 11 راهکار ساده و مفید!
معرفی 6 برند که گران قیمت ترین تشک ها را تولید می‌کنند!
5 ویژگی تشک ورزشکارها و تاثیر آن بر سلامتی جسمانی

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من